Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на арбітражу трафіку

Останнє оновлення: Середа, 05 вересня 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на арбітражу трафіку

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті піде мова про такий вид заробітку, як арбітраж трафіку.

Арбітраж трафіку це заробіток на перепродажі відвідувачів інтернет-сайтів. Купив 1 000 переходів по посиланню за 200 грн в одному місці — відправив всіх цих користувачів на інший сайт, власник якого заплатив за це 2 000 грн, заробив 1 800 грн.

Загалом, як з будь-яким іншим видом торгівлі — тільки тут замість хліба, смартфонів або бочки квасу в якості товару виступають віртуальні одиниці і нулі, які покупці трафіку також планують в кінцевому рахунку перетворити в грошові знаки і нерідко готові платити за них пристойні суми. У цій статті ми розповімо, як заробити на арбітражу трафіку, і дамо кілька порад щодо підвищення результативності.

Скільки можна заробити

Те, скільки можна заробити на арбітражу трафіку, залежить тільки від вас і вашої працьовитості. Конкретної суми в грн, на жаль, ми сказати не можемо (та й ніхто не зможе). На відміну від традиційного розміщення реклами на власному сайті, де хоча б приблизно можна розрахувати очікуваний рівень доходу, виходячи з обраного способу монетизації ресурсу і його відвідуваності, з арбітражем абсолютно все залежить виключно від вас, і рівень доходу індивідуальний у кожному окремому випадку.

В один день ви зможете придбати 10 000 переходів за 500 грн, а потім перепродати їх за 2500 грн, зробивши на цьому 400% прибутку, у другий день — 10 000 переходів за 500 грн, а перепродати їх лише за 550 грн з прибутковістю в невеликі 10%, ну а в третій — роздобути все той же обсяг трафіку за 2 000 грн і перепродати тільки за 1 700 грн, втративши на угоді 300 грн з власної кишені.

Але з урахуванням того, що в інтернеті мешкають тисячі професійних арбітражників, можна впевнено сказати: цей метод заробітку можливий і цілком здатний стати основним і навіть єдиним джерелом вашого доходу. Якщо, звичайно, робити все правильно. Інакше можна, як і в грі на валютній біржі, втратити все, ще й залишитися з боргами. Якщо говорити дуже усереднено про те, скільки заробляють на арбітражу трафіку, то для старанного новачка ця сума складе 4 000 грн на місяць і більше. Людина з досвідом заробить і 10 000, і навіть 30 000 грн.

Непогана перспектива, погодьтеся? Обговоримо те, яким, власне, чином можна заробити на перепродажі трафіку.

Заробіток на арбітраж трафіку: покрокова інструкція

Крок 1: Знаходимо гарну партнерську програму.

Торгувати трафіком просто так і безпосередньо не можна. Покупці переходів ніколи не закуповують трафік безпосередньо у арбітражників. Вони просто розміщують свої пропозиції до відповідних партнерських програмах.(CPA партнерки: що це таке?) Така система відмінно працює для обох сторін: не потрібно витрачати час на пошук замовника/виконавця, не потрібно вести переговори, не потрібно обговорювати умови і способи оплати.

І будь-які конфліктні ситуації також завжди вирішує сама партнерська програма. Дуже зручна система: зареєструвався в партнерці, вибрав потрібний оффер, отримав реферальне посилання і пішов лити трафік яким тобі самому завгодно способом. Система буде автоматично відстежувати обсяг сливаемого трафіку і нараховувати відповідну винагороду.

Крок 2: Підбираємо вигідний оффер.

Новачки в справі арбітражу наївно вважають, що кращий оффер — це той, за який найбільше платять. Абсолютно хибна думка! Насправді найважливіше співвідношення ціни пропозиції і його собівартості. Під собівартістю в даному випадку мається на увазі те, у скільки нам обійдеться залучення цільового трафіку для заданого оффера. Розглянемо дане питання на конкретному прикладі.

У вас є дві пропозиції: у першому випадку потрібно лити трафік на магазин популярних китайських смартфонів з величезними знижками, у другому — на портал кредитної організації, у якої до того ж далеко не найпривабливіші умови надання позик. Продавці смартфонів пропонують за кожну тисячу користувачів всього 10 грн, а кредитори — цілих 20 грн.

Здавалося б, про що тут взагалі думати, якщо у другому випадку платять рівно в два рази більше? Насправді ж знайти охочих придбати дешевий смартфон куди простіше, ніж тих, хто хоче повісити на себе кілька мільйонів грн кредиту. В результаті для першого оффера ви зможете за тиждень «накопати» 100 000 користувачів за умовною ціною 3 грн за кожну тисячу, а для другого — тільки 2 000 користувачів по 7 грн за тисячу.

Разом для магазину смартфонів: витрати — 300 грн, прибуток — 1 000 грн, чистий прибуток — 700 грн або 233%. Для іпотечного банку: витрати — 14 грн, прибуток — 40 грн, чистий прибуток — 26 грн або 185%. Так, і в другому випадку у відсотках угода виглядає більш ніж успішною, ось тільки 26 грн — це не та сума, за якою взагалі варто що б то ні було робити.

Крок 3: Вибираємо ефективне джерело трафіку.

Трафік можна роздобути де завгодно: на сайтах, в соціальних мережах, в тізерних партнерських програмах, на форумах, на блогерних платформах начебто LiveJournal, навіть на YouTube або через e-mail-розсилки. Важливо розуміти, що в кожного джерела є свої особливості, завдяки яким вони краще підходять для зливу трафіку на одні види продуктів і гірше — на інші. Наприклад, серйозні бізнес-пропозиції добре привертають трафік через e-mail-розсилки.

Правда, для цього потрібна власна база адрес, та не аби яких, а тих, якими дійсно користуються люди, які підходять під опис потенційного клієнта даного продукту або послуги. Молодіжні товари і послуги зручно просувати через соціальні мережі, в особливості «ВКонтакте». «Однокласники» краще використовувати для залучення більш дорослих користувачів. Є й універсальні джерела, які підходять практично для чого завгодно. Наприклад, це відноситься до тизерним мереж.

Крок 4: Створюємо привабливий рекламний продукт.

Користувачів можна залучити просто голим посиланням. До ного потрібно додати пару рядків тексту і розмістити в якості поста в популярній групі в соціальній мережі або вбудувати посилання в зображення і повісити на сайті у вигляді банера, а може бути, і додати текст, картинку, перетворивши все це в тизер. У будь-якому випадку потрібно зробити хоча б що-небудь, що буде привертати увагу користувачів і пробуджувати бажання перейти по цій самій ссилці.

Від того, який саме вид рекламного продукту ви виберете і наскільки вдало його реалізуєте, залежить як мінімум 50% вашого успіху. А взагалі справжній професіонал-арбітражник відрізняється від любителя як раз тим, що він може так подати оффер, що навіть самий непопулярний і нецікавий продукт приверне солідний потік трафіку.

Крок 5: Налаштовуємо і запускаємо арбітражну кампанію.

Партнерська програма обрана, оффер підібраний, джерело трафіку знайдений і рекламний продукт створений — все, ми готові до роботи! Залишилося лише налагодити налаштування кампанії, на кшталт географічного таргетингу, і можна запускати.

Крок 6: Аналізуємо і вносимо корективи.

Ще одна ознака професійного арбітражника — здатність вже в процесі «видобутку» трафіку перетворити невдалу кампанію в вдалу, а успішну у неймовірно успішну. Для цього необхідно постійно аналізувати процес, визначати його сильні і слабкі сторони, вносити зміни, знову аналізувати і знову доробляти. Тільки таким чином в арбітражі можна домогтися дійсно високої прибутковості.

Крок 7: Отримуємо чесно зароблене і вкладаємося в наступну кампанію.

Так, життя професійного арбітражника — це постійний процес купівлі та перепродажу трафіку: зупинився — і твоє місце вже зайняв хтось інший!

Якому джерелу трафіку віддати перевагу?

Взагалі, звичайно, відповідь на це питання багато в чому залежить від ваших особистих переваг і професійних навичок. У одних арбітражників найкраще виходить працювати з контекстом, в інших найкращий результат дають кампанії в соціальних мережах. Однак якщо говорити в цілому, то оптимальним джерелом можна назвати тизерну мережу.

Одна з найбільших партнерок це Адмітад

Читайте також - Як заробити на опитуваннях

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!

 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити