Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як стати багатим, щасливим і здоровим — кращі і перевірені методики, поради та рекомендації

Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як стати багатим

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Дуже багато людей в житті задають одні і ті ж питання: «Чим мені зайнятися, як заробити гроші, яким чином можна змінити своє життя на краще…»

Тому я вирішив написати окрему детальну статтю. У ній я щиро і від душі поділюся з вами своїм життєвим досвідом і практичними знаннями!

Кожен з нас хоче бути багатим, успішним, щасливим і здоровим! Але на жаль, далеко не кожному вдається стати такою людиною. Але ж насправді, якщо розібратися це і не так і складно!

Не важливо скільки у вас грошей і знань, якого ви віку і статі — все що потрібно, щоб змінити своє життя — це лише сильне бажання і прагнення! Повірте, все в ваших руках!

Все що описано в даній статті так чи інакше випробувано на собі особисто і це дійсно працює!

З даної статті ви дізнаєтеся:

 • Як перетворити свою мрію в реальність?
 • Що потрібно, щоб жити в достатку і не потребувати грошей?
 • Чому важливо знайти справу свого життя?
 • Як завжди залишатися здоровим?

У цій статті я постараюся надихнути вас і показати, що бути багатим, здоровим і щасливим дуже просто! Все що від вас потрібно — це просто дійсно захотіти стати такою людиною!

З цього дня я пропоную вам сіре і нудне життя обміняти на дивовижну, цікаву і захоплюючу пригоду! Ну що, згодні? Тоді Поїхали!

Як стати багатим з нуля і ніколи не працювати заради грошей — 3 правила

А для початку давайте поговоримо про те, як же все-таки жити завжди в достатку і не думати вкотре де ж взяти гроші, адже для багатьох брак грошей — це по-справжньому серйозна проблема!

Уявляєте, більше 85% людей зобов'язані ходити на нецікаву роботу і витрачати по 8-12 годин свого життя, щоб заробити якісь гроші. При цьому це повторюється день у день практично протягом усього життя.

Величезна кількість людей живуть не своїм життям, замість того щоб жити повноцінним життям!

Це в якійсь мірі скидається більше на рабство!

Наочний приклад! Приміром, якщо щомісяця відкладати по 10 000 грн, то купити собі власне житло за 1 млн. грн можна тільки через 8 років! Тобто в цьому випадку зарплата повинна бути як мінімум 15 000 грн, щоб було на що жити. Це ще здається не так погано, якщо враховувати той факт, що далеко не всюди знайдеш зарплату вище 7 тис. грн — особливо в невеликих містах!

Хіба працювати 8 років, тільки щоб купити собі житло — це нормально? Я вважаю, що ні! Сподіваюся ви теж з цим згодні!?

Так як же стати багатим і жити завжди в достатку? Ось три найбільш важливих принципи! Давайте про все по порядку!

По-перше, постарайтеся в найближчому майбутньому відкрити свою невелику справу, бізнес або знайти свою улюблену роботу, яка буде приносити не тільки гроші, але і дозволить самореалізувати себе. Але не забувайте, що важливо отримувати не тільки гроші, але і задоволення від того, що робиш!

Як говорив Конфуцій:

Знайди свою улюблену справу до душі і ти не будеш працювати жодного дня у своєму житті!

Про те, як знайти свою улюблену справу і на ньому заробляти, ми ще докладно поговоримо в наступному розділі статті!

Щастя і гроші — це абсолютно різні поняття. Жити в достатку одне, але ставити гроші вище за все, що є в житті — це велика помилка!

Тільки уявіть: близько 87% всіх людей перед смертю шкодують про те, як вони прожили своє життя!

По-друге, не беріть кредити і позики! Вони не приведуть вас до багатства!

Запам'ятайте, на цьому заробляють тільки банки і мікрофінансові організації! Особливо небезпечні позики-виплати за ними в річному численні можуть доходити до божевільних 700% від суми позики!

Можна лише брати кредити в 2-х випадках:

 • Ви берете житло в іпотеку (крайній випадок);
 • Ви берете кредит на відкриття/розвиток бізнесу.

Це важливо! Якщо у вас немає досвіду ведення бізнесу, і ви ще новачок, то ні в якому разі не потрібно брати кредит навіть на свій бізнес. Постарайтеся краще потроху накопичити гроші самостійно або почати бізнес буквально з нуля! 

Багато витрачають більше 30% від сімейного бюджету на погашення кредитів, замість того, щоб дану суму відкладати і інвестувати в своє діло!

По-третє, щиро вірте в те, що у вас все вийде! Віра має величезну силу!

Генрі Форд з цього приводу одного разу сказав:

Чи вірите ви або не вірите, що зможете домогтися успіху, в будь-якому випадку ви праві!

 Часом відкрити свою справу, змінити себе... здається дуже складно або навіть практично неможливо. Але це тільки здається!

Не важливо, що про вас будуть думати і говорити інші люди! Більшість з них будуть говорити вам, що у вас нічого не вийде — якщо це так, значить ви на правильному шляху.

Багато людей не вірять в себе і відповідно не вірять в інших — так як їм не дозволяють їх думки. Вони просто бояться змін, навіть якщо ці зміни будуть позитивними.

Тому так важливо змінити мислення на позитивне: перестати скаржитися і не допускати навіть однієї негативної думки. Про те як це зробити, ми докладно поговоримо трохи нижче.

Що стосується помилок, то вони завжди будуть і це добре! Адже навіть дитина, коли вчиться ходити, падає!

Але не варто до них ставиться з негативом. Пам'ятайте, що невдачі — це всього лише ще один крок на шляху до успіху!

Бізнес / Своя справа / улюблена робота-заробляємо на своєму хобі

Тепер поговоримо докладніше про найважливіше!

Робота на дядю, та й до того ж не на своєму місці, швидше за все не принесе вам ні грошей, ні душевного задоволення, ні радості. Та й кому ж через час можуть виникнути ті чи інші хвороби.

Тому я за те, щоб люди відкривали свою нехай навіть невелику справу або принаймні ходили на роботу, де вони працюють з величезним задоволенням і можуть реалізуватися себе (а не тому що там добре платять).

Адже щоб домогтися успіху в будь-якій справі, потрібно його по-справжньому любити!

Перестаньте ганятися за грошима, просто знайдіть улюблену справу, робіть його добре і ви завжди будете жити в достатку! Іншими словами, ставте на перше місце улюблену справу, а не гроші!

Я не прихильник того, щоб просто заробляти гроші.

Адже навіть серед підприємців, які заробляють мільйони, більшість стають заручниками свого бізнесу: мало того що вони займаються не тим, до чого лежить душа, так вони і змушені працювати буквально цілодобово заради грошей, які по суті їм вже не потрібні! У будь-якому випадку не будьте рабом грошей!

Сьогоднішній світ — це світ величезних можливостей! Ніколи не було так просто почати свою справу!

Тим більше в Україні і в СНД насправді почати бізнес набагато простіше, ніж у тій же Європі і в США, де конкуренція дуже висока.

Але як же знайти справу свого життя?

Задайте собі питання:

Що є у мене і що я можу дати людям, щоб люди заплатили мені гроші?

В ідеалі ваша справа життя має відповідати наступним 4 складовим:

 • що я люблю і хочу робити;
 • що я вмію робити (або чого я можу і готовий навчиться);
 • те, що потрібно людям;
 • те, за що мені заплатять.

На японській мові навіть є окреме слово, яке вміщує всі ці 4 складові — «ікігай» — по суті перекладається, як "своє призначення в житті".

Добра порада:

Не варто бігти і відразу звільнятися з роботи. Просто щодня витрачайте хоча б 1-2 години на те що, що вам подобається робити і що може у майбутньому приносити вам гроші (наприклад, спочатку хоча б почніть цікавитися цим: почніть читати статті, дивитися відеоролики на цю тему...). Пройде час і поступово ви обов'язково знайдете шляхи, як можна реалізувати себе!

Почніть змінювати своє життя з маленьких кроків і ви не помітите, як через час ви будете жити життям, про яку так мріяли.

Скільки б вам не було років починати ніколи не рано і не пізно!

Повірте почати свою справу з нуля більш, ніж реально! Більш того, 60% всіх мільйонерів, які добилися всього своєю працею, починали саме з нуля, тобто зовсім без вкладень!

Не варто боятися конкуренції, так як якщо ви дійсно любите свою роботу, то будете робити її якісно і гарно, а значить у вас завжди будуть клієнти!

Наприклад:

 • вмієте пекти смачні торти і тістечка — тоді чому б не створювати їх на замовлення;
 • добре розбираєтеся в автомобілях — чому б не відкрити свою автомайстерню або магазин по продажу запчастин;
 • дуже любите танцювати — відкрийте свою школу або створіть відеоуроки і продавайте їх через інтернет;
 • вмієте збирати меблі, будувати або ремонтувати-створіть свою бригаду і напрацьовуйте клієнтів;
 • любіть знімати відеоролики — почніть викладати їх на Ютуб і монетизуйте свій канал.

Незалежно від того, про що ви мрієте — починайте над цим працювати! І тоді у вашому житті почнуть відбуватися справжнісінькі чудеса!

Якщо ви дійсно хочете чогось досягти і докладаєте до цього зусиль, то по-любому у вас все вийде!

Живемо щасливим і радісним життям — секрет

Незалежно від того, до чого кожен з нас прагне, про що мріє і ким хоче стати, в результаті ми всі хочемо одного — бути по-справжньому щасливими.

Але в чому ж полягає щастя і чи можна його купити за гроші? Адже багато хто думає, ось коли у мене будуть гроші, тоді я і буду щасливим! Я теж раніше так думав!

На власному прикладі і не тільки, я абсолютно переконався в тому, щоб бути щасливим гроші не потрібні! Звичайно, необхідний достаток повинен бути, але гнатися за все великими грошима в надії отримати щастя — це дурість.

Адже подивіться навіть на заможних людей, серед них дуже мало людей, які дійсно проживають щасливе життя. Саме тому я так часто говорю про те, що дуже важливо знайти себе і своє призначення в житті.

Щастя знаходиться всередині — всередині кожного з нас і щоб стати щасливим, потрібно просто змінити свій світогляд (мислення): почати позитивно мислити і знову навчиться сприймати світ, як дитина — радіти і дивуватися всьому, що з вами відбувається!

Тільки ваше ставлення до речей і ситуацій визначає чи щасливі ви чи ні. А дуже часто ставлення у нас підсвідомо складається саме негативне.

Адже є мільярди людей, які живуть в матеріальному плані значно гірше нас, проте деякі з них радіють навіть здавалося б незначним речам і подіям.

Це цікаво!

Вчені підрахували, що у середньостатистичного людини близько 80-90% всіх думок так чи інакше пов'язані з негативом: зі страхом, з браком, з сумнівами...

Як результат, складається саме негативне світосприйняття — звідки ж взятися щастю!? Адже саме думки формують наше життя!

Таким чином, щоб стати щасливим, потрібно створити звичку мислити позитивно. Як тільки вас будуть долати негативні думки, спробуйте свідомо переключити свою увагу на щось гарне, веселе і почніть цінувати те, що у вас вже є!

Це дуже потужна практика, і якщо її постійно тренувати, то позитивні зміни не змусять себе довго чекати.

Та й намагайтеся сприймати лише позитивну інформацію: дивіться більше надихаючих фільмів; читайте хороші книги; насолоджуйтесь тим, що у вас вже є…

Бернард Шоу:

Якщо коли-небудь, ганяючись за щастям, ви знайдете його, ви, подібно старій, що шукала свої окуляри, виявите, що щастя було весь час у вас на носі!

Як бути завжди здоровим — прості і перевірені методики

У сучасному світі перед бізнесом часто стоїть одна лише мета-заробляти гроші, а все інше йде на останній план (у тому числі здоров'я людей).

Медицина здебільшого теж не виняток, вона також перетворилася на суцільний бізнес.

Але чи можна жити без таблеток і бути повністю здоровим?

Важливо: Виявляється ніякі гроші не потрібні, щоб бути здоровим — наш організм настільки досконалий, що може самостійно протистояти всім хворобам. Головне не заважати і прислухатися до нього. А також довіряти природі, так як ми-її нерозривна частина!

Наприклад, вже доведено не раз, що звичайне голодування здатне вилікувати від усіх хвороб, включаючи навіть найсерйозніші.

Загартовування - ще один з найпростіших і водночас ефективних способів активізувати свій імунітет.

Також щоб підняти свій імунітет і відновити організм, намагайтеся їсти більше сирих овочів, фруктів, зелені... — то що безпосередньо дароване нам природою! Результат не змусить себе довго чекати!

Що ж стосується загартовування, то їм можна займатися навіть в душі — просто після того, як ви помилися, увімкніть на пару секунд холодну воду і щиро побажайте всім людям здоров'я і щастя! Ви відразу побачите, яка величезна кількість енергії вам додасться!

Висновок + відео

Думаю, тепер ви точно переконалися в тому, щоб реально змінити своє життя не потрібно нічого крім сильного бажання і дій з вашого боку! Основні методики-як зробити це, я описав в даній статті.

Повірте, життя — дивовижна, прекрасна і чарівна штука! Все залежить від того, як на неї дивитеся ви! Адже тільки ви творите свій індивідуальний світ (своїм ставленням до ситуацій)!

Дуже сподіваюся, що вона хоч кому-небудь допоможе перетворити своє життя, знайти справу свого життя і стати щасливою людиною!

Щиро бажаю вам побільше посмішок, нестримної радості і достатку в житті! Все в цьому світі можливо!

Друзі, якщо ця стаття виявилася для вас корисною, поділіться її в соцмережах, натиснувши по одній з кнопок нижче (заздалегідь дякую!)


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити