Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на іграх без вкладень - ВСЯ ПРАВДА!!!

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 листопада 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський

як заробити гроші в інтернеті на іграх

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Заробіток на іграх без вкладень з виведенням грошей стає дедалі популярнішим й поширенішим, особливо серед підлітків і школярів, та й не тільки! Сьогодні ми поговоримо про те, як заробити гроші в інтернеті на іграх?

Щодня мільйони людей в інтернеті намагаються заробити на онлайн іграх, але чому ж більшості так і не вдається на них стабільно заробляти?

Чи можливо заробляти на іграх? З одного боку, ТАК, на іграх реально заробляти (30-50% прибутку щомісяця), але з іншого боку — є дуже багато деталей і РИЗИКІВ, про які потрібно знати! Відразу скажу, що я НЕ РЕКОМЕНДУЮ пробувати заробляти на онлайн іграх особливо, якщо ви новачок в інтернеті!

Ігри — це далеко не найкращий спосіб заробітку в інтернеті — є ще безліч інших більш ефективних варіантів, які дозволять вам з нуля й без вкладень почати заробляти в інтернеті без всяких ризиків.

Як влаштовані онлайн ігри і як можна на них заробляти — вся правда!

Почнемо з найважливішого - з розуміння того, як влаштовані онлайн ігри і які є варіанти заробітку на них. Без цього ну ніяк не обійтися, так як в іншому випадку ви ризикуєте залишитися без грошей! Обов'язково всім рекомендую прочитати даний розділ Статті перш, ніж йти далі!

Отже, перше, що потрібно зрозуміти, що насправді практично всі онлайн ігри — це інвестиційні хайпи (фінансові піраміди), які живуть тільки за рахунок того, що учасники вкладають в них свої гроші.

Тому, незважаючи на високу прибутковість онлайн ігор, виникають і високі ризики! Онлайн ігри не можуть гарантувати виплати грошей користувачам, навіть якщо в грі є резервний фонд. Багато ігор не приховують, що вони — хайпи і відкрито пишуть про це на своїх сайтах.

Це важливо: суть хайпов.

Гроші не беруться з нізвідки. Якщо хтось заробляє гроші з ігор, то обов'язково є той, хто їх втрачає! І зазвичай втрачає близько 80-95%, а заробляє лише 5-20% учасників!

Наступне, що потрібно знати, що є 2 види онлайн ігор з виведенням грошей:

  • ігри з платіжними балами («живуть» 2-5 років і більше),
  • ігри без платіжних балів («живуть» зазвичай від декількох місяців до 1 року).

Тепер про кожного з них детальніше.

Ігри з платіжними балами

У багатьох іграх крім основної валюти, яку можна обмінювати на реальні гроші, є ще додаткова — платіжні бали.

Платіжні бали (Кеш Поінти/Cash Points) — це спеціальна валюта в іграх, що обмежує можливість виводити гроші з гри, тобто без неї ви не зможете вивести зароблені гроші в грі. Вона може мати різні назви в різних іграх, але суть залишається тією ж!

Платіжні бали з одного боку дозволяють користувачам виводити гроші з гри, тобто є свого роду обмежувачем, а з іншого — роблять гру більш надійною і стабільною в плані грошових виплат.

Таким чином, в іграх з платіжними балами можна заробляти гроші тільки залучаючи рефералів по партнерській програмі (при цьому самому можна абсолютно не вкладати ні копійки).

В таких іграх в порівнянні з іграми без балів — одна перевага: вони можуть стабільно існувати роками і виплачувати гроші, але з обмеженнями по платіжним балам. Думаю тепер зрозуміло, що на таких іграх заробляють тільки ті, хто приводить рефералів (ну і зрозуміло самі розробники ігор).

Ігри без платіжних балів

Очевидний плюс ігор без балів в тому, що тут можна виводити гроші без будь-яких обмежень.

Здавалася б чудово, однак і тут є серйозний мінус — вони зазвичай «живуть» дуже нетривалий час, після чого творці гри вводять все ті ж платіжні бали для обмеження виплат або зовсім перестають виплачувати гроші учасникам (тобто гра перетворюється в скам).

Зверніть увагу! Так як вкладені гроші окупаються в іграх в середньому за 2-3 місяці, якщо ви вклали гроші в гру не на етапі її появи, то ви сильно ризикуєте не тільки не отримати прибуток, але і не встигнути окупити свої вкладення!

Тому, якщо ви хочете заробляти на онлайн іграх без платіжних балів, то потрібно вибирати перспективні (найбільш якісні) ігри і вкладати в них гроші в момент, коли вони тільки з'явилися і починають розкручуватися. Це дозволить вам зменшити ризики.

Ось ще пара цінних порад:

  1. Так само не варто вкладати всі гроші в одну гру, краще розподілити суму мінімум на 5 ігор!
  2. І виводьте гроші якомога частіше. Завдання № 1 - це якомога швидше окупити вкладені гроші.

Що стосується безкоштовних бонусів, на які можна розвиватися в грі, то з допомогою них реально заробити лише дуже невеликі суми — тому в них особливого сенсу немає.

Отже, на онлайн іграх можливо заробляти в 2-х випадках:

  • вкладати гроші в нові ігри без платіжних балів,
  • залучати рефералів по партнерці.

Більшість людей, які часто не розібралися «за якими правилами» функціонують такі фінансові піраміди, в більшості своїй просто викидають свої гроші на вітер!

Про ризики! Таким чином хоч і ігри можуть приносити величезний прибуток, повторюся, що онлайн-ігри — це ризиковані інвестиційні проекти і тому вони можуть у будь-який момент перетворитися в «скам» і перестати виплачувати гроші — від цього ніхто не застрахований!

До того ж іноді можуть просто заблокувати ваш аккаунт і не дати вивести гроші!

Тому не дивлячись на те, що на іграх реально заробляти я не великий їх прихильник (і вам не рекомендую на них пробувати заробляти), адже є набагато кращі і гарантовані способи заробітку в інтернеті без вкладень! Ваш вибір завжди залишається за вами.

Читайте також - Заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?

 Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити