Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на іграх без вкладень - ВСЯ ПРАВДА!!!

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

як заробити гроші в інтернеті на іграх

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Заробіток на іграх без вкладень з виведенням грошей стає дедалі популярнішим й поширенішим, особливо серед підлітків і школярів, та й не тільки! Сьогодні ми поговоримо про те, як заробити гроші в інтернеті на іграх?

Щодня мільйони людей в інтернеті намагаються заробити на онлайн іграх, але чому ж більшості так і не вдається на них стабільно заробляти?

Чи можливо заробляти на іграх? З одного боку, ТАК, на іграх реально заробляти (30-50% прибутку щомісяця), але з іншого боку — є дуже багато деталей і РИЗИКІВ, про які потрібно знати! Відразу скажу, що я НЕ РЕКОМЕНДУЮ пробувати заробляти на онлайн іграх особливо, якщо ви новачок в інтернеті!

Ігри — це далеко не найкращий спосіб заробітку в інтернеті — є ще безліч інших більш ефективних варіантів, які дозволять вам з нуля й без вкладень почати заробляти в інтернеті без всяких ризиків.

Як влаштовані онлайн ігри і як можна на них заробляти — вся правда!

Почнемо з найважливішого - з розуміння того, як влаштовані онлайн ігри і які є варіанти заробітку на них. Без цього ну ніяк не обійтися, так як в іншому випадку ви ризикуєте залишитися без грошей! Обов'язково всім рекомендую прочитати даний розділ Статті перш, ніж йти далі!

Отже, перше, що потрібно зрозуміти, що насправді практично всі онлайн ігри — це інвестиційні хайпи (фінансові піраміди), які живуть тільки за рахунок того, що учасники вкладають в них свої гроші.

Тому, незважаючи на високу прибутковість онлайн ігор, виникають і високі ризики! Онлайн ігри не можуть гарантувати виплати грошей користувачам, навіть якщо в грі є резервний фонд. Багато ігор не приховують, що вони — хайпи і відкрито пишуть про це на своїх сайтах.

Це важливо: суть хайпов.

Гроші не беруться з нізвідки. Якщо хтось заробляє гроші з ігор, то обов'язково є той, хто їх втрачає! І зазвичай втрачає близько 80-95%, а заробляє лише 5-20% учасників!

Наступне, що потрібно знати, що є 2 види онлайн ігор з виведенням грошей:

 • ігри з платіжними балами («живуть» 2-5 років і більше),
 • ігри без платіжних балів («живуть» зазвичай від декількох місяців до 1 року).

Тепер про кожного з них детальніше.

Ігри з платіжними балами

У багатьох іграх крім основної валюти, яку можна обмінювати на реальні гроші, є ще додаткова — платіжні бали.

Платіжні бали (Кеш Поінти/Cash Points) — це спеціальна валюта в іграх, що обмежує можливість виводити гроші з гри, тобто без неї ви не зможете вивести зароблені гроші в грі. Вона може мати різні назви в різних іграх, але суть залишається тією ж!

Платіжні бали з одного боку дозволяють користувачам виводити гроші з гри, тобто є свого роду обмежувачем, а з іншого — роблять гру більш надійною і стабільною в плані грошових виплат.

Таким чином, в іграх з платіжними балами можна заробляти гроші тільки залучаючи рефералів по партнерській програмі (при цьому самому можна абсолютно не вкладати ні копійки).

В таких іграх в порівнянні з іграми без балів — одна перевага: вони можуть стабільно існувати роками і виплачувати гроші, але з обмеженнями по платіжним балам. Думаю тепер зрозуміло, що на таких іграх заробляють тільки ті, хто приводить рефералів (ну і зрозуміло самі розробники ігор).

Ігри без платіжних балів

Очевидний плюс ігор без балів в тому, що тут можна виводити гроші без будь-яких обмежень.

Здавалася б чудово, однак і тут є серйозний мінус — вони зазвичай «живуть» дуже нетривалий час, після чого творці гри вводять все ті ж платіжні бали для обмеження виплат або зовсім перестають виплачувати гроші учасникам (тобто гра перетворюється в скам).

Зверніть увагу! Так як вкладені гроші окупаються в іграх в середньому за 2-3 місяці, якщо ви вклали гроші в гру не на етапі її появи, то ви сильно ризикуєте не тільки не отримати прибуток, але і не встигнути окупити свої вкладення!

Тому, якщо ви хочете заробляти на онлайн іграх без платіжних балів, то потрібно вибирати перспективні (найбільш якісні) ігри і вкладати в них гроші в момент, коли вони тільки з'явилися і починають розкручуватися. Це дозволить вам зменшити ризики.

Ось ще пара цінних порад:

 1. Так само не варто вкладати всі гроші в одну гру, краще розподілити суму мінімум на 5 ігор!
 2. І виводьте гроші якомога частіше. Завдання № 1 - це якомога швидше окупити вкладені гроші.

Що стосується безкоштовних бонусів, на які можна розвиватися в грі, то з допомогою них реально заробити лише дуже невеликі суми — тому в них особливого сенсу немає.

Отже, на онлайн іграх можливо заробляти в 2-х випадках:

 • вкладати гроші в нові ігри без платіжних балів,
 • залучати рефералів по партнерці.

Більшість людей, які часто не розібралися «за якими правилами» функціонують такі фінансові піраміди, в більшості своїй просто викидають свої гроші на вітер!

Про ризики! Таким чином хоч і ігри можуть приносити величезний прибуток, повторюся, що онлайн-ігри — це ризиковані інвестиційні проекти і тому вони можуть у будь-який момент перетворитися в «скам» і перестати виплачувати гроші — від цього ніхто не застрахований!

До того ж іноді можуть просто заблокувати ваш аккаунт і не дати вивести гроші!

Тому не дивлячись на те, що на іграх реально заробляти я не великий їх прихильник (і вам не рекомендую на них пробувати заробляти), адже є набагато кращі і гарантовані способи заробітку в інтернеті без вкладень! Ваш вибір завжди залишається за вами.

Заробіток через ігри: переваги та недоліки

Шанувальників такого методу отримання прибутку стає все більше, і це не дивно, враховуючи, що:

 • ігри, в яких можна заробити реальні гроші, бувають різноманітних жанрів і формату, що дозволяє кожному геймеру знайти оптимальний варіант;
 • навіть при мінімальних інвестиціях і відсутності досвіду є можливість почати пристойно заробляти;
 • перші результати будуть видні вже через 10-30 днів (саме через такий часовий відрізок організатори проектів дозволяють виводити виграні гроші);
 • існує перспектива додаткового заробітку за рахунок залучення нових партнерів;
 • іноді, щоб заробити, можна практично нічого не робити, тільки регулярно входити в аккаунт на сайті;
 • "робити гроші" можна з будь-якого пристрою в режимі 24/7, причому ви самі визначаєте, коли і у що грати;
 • немає необхідності платити податки з кожного виграшу, що часто доводиться робити Форекс інвесторам або клієнтам легальних букмекерських контор, які також дають шанс примножувати капітал онлайн.

З мінусів виділимо те, що заробіток реальних грошей на онлайн іграх може вимагати особливих знань і навичок від користувача, наприклад, якщо вирішите працювати помічником адміна або тестувальником. Крім того, деякі проекти ставлять клієнтів в жорсткі рамки, вимагаючи щоденного відвідування, поповнень на певні суми і т.д. Якщо вимоги не виконуються, аккаунт просто блокують, а гроші не повертають. Щоб уникнути неприємних дій з боку адміністрації, уважно читайте правила при створенні аккаунта.

Ознаки шахрайських схем

Як ми говорили раніше, не всі ігри, за допомогою яких можна заробити, заслуговують довіри користувачів. Відрізнити фейковий проект вдасться за такими особливостями:

 • відсутність точної інформації про розробників;
 • перспектива заробітку виключно за рахунок рефералів;
 • негативні відгуки з боку ошуканих клієнтів;
 • необхідність внести велику суму для створення аккаунта;
 • недостатньо якісний сайт - шаблонний дизайн, низька швидкість внутрішніх переходів, відсутність чіткої структури розділів, зависання програми та мобільної версії, використання анонімних сервісів для розрахунків;
 • неправдиві відомості про проект, організаторів.

Відео

Читайте також - Заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?

 Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити