Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на читанні пошти - гроші без напрягу

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на читанні пошти

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Хочете отримувати легкі гроші без додаткових зусиль? Тоді заробіток на читанні пошти - це те що вам треба!

У наших предків, які не мають телефону, мобільника, скайпу, Інтернету та інших сучасних благ, листування була єдиною можливістю підтримувати зв'язок.

Здавалося б, сьогодні існує величезна кількість більш простих і швидких способів контактувати з іншим людиною, але пошта нікуди не зникла з нашого життя. Правда, з паперової вона перетворилася в електронну.

А ви любите читати чужі листи? Так?

Тоді заробіток на читанні пошти – те, що вам потрібно!

У чому суть заробітку на читанні пошти?

Все дуже просто: на Вашу електронну адресу приходять листи від рекламодавців. Ви їх відкриваєте, читаєте і переходите за вказаним посиланням на сайт рекламодавця. Тільки після цього на ваш гаманець зараховується певна сума.

Розсилкою цих листів займаються поштовики - системи рекламних розсилок (їх ще називають системи активної реклами). Тобто, самостійно вам не доведеться шукати роботодавців, вам доведеться мати справу лише з посередником, що допоможе уникнути зустрічі з шахраями, які на просторах інтернету живе величезна кількість.

Але, правда, ці посередники будуть брати з вас комісію за надання роботи, яка зазвичай становить 10-15 %.

Перш, ніж приступати до роботи, потрібно врахувати, що заробіток на читанні пошти не принесе вам величезні гроші. За один лист платять від 2 коп. до 1 грн.

Нарівні з кліками і серфінгом - читання листів відноситься до найбільш низькооплачуваних способів отримання прибутку в Інтернеті.

Хоча цей спосіб має і ряд переваг. Він:

 • дуже простий і зрозумілий навіть дітям;
 • не потребує грошових вкладень;
 • може навести вас на цікаві та корисні сайти;
 • допоможе перейти до більш дорогим завдань: написання коментарів (більш докладно про те, як заробляють на коментарях), рекламних текстів і т. д.

Що потрібно, щоб почати заробляти на читанні пошти?

Цей спосіб заробітку не вимагає тривалого підготовчого періоду і навчання.

Щоб почати отримувати гроші, вам потрібно всього 3 складових:

1. Електронна поштова скринька.

Сьогодні у всіх є своя електронна пошта або навіть кілька.

Але моя вам порада: заведіть собі ще одну адресу саме для цієї роботи. Краще вибрати пошту google, оскільки з ними зареєструватися в Системах рекламних розсилок найлегше.

Не давайте адресу цієї електронки своїм друзям і знайомим. По-перше, з моменту реєстрації вам почнуть приходити десятки листів, з якими належить розібратися, так навіщо ж ускладнювати собі все ще й особистим листуванням.

А по-друге, інтернет – місце проживання безліч вірусів. Ніхто не дасть вам гарантію, що ця адреса не засвітиться в розсилці спаму або на нього не прийде лист з вірусом.

2. Гаманець WebMoney.

Можна, звичайно, спробувати щастя і з іншими платіжними системами: QIWI, E-Gold, PayPal та іншими, але навіщо ускладнювати собі життя, якщо всі поштовики згодні працювати з WebMoney?

Після реєстрації в цій платіжній системи додайте в свій профіль два гаманці (доларовий WMZ), оскільки різні системи активної реклами проводять оплату в різних валютах.

3. Пройти реєстрацію на одному з поштовиків.

На останньому пункті потрібно зупинитися докладніше, оскільки він — головний щабель на вашому шляху чесного заробітку грошей в Інтернеті.

Вибираємо систему рекламних розсилок для заробітку на читанні пошти

Сьогодні на просторах інтернету живе величезна кількість поштовиків, тому досить складно вибрати когось. Скажу відразу, що вам зовсім не обов'язково зупиняти свій вибір на комусь одному, ви можете реєструватися відразу в декількох системах.

Мій рейтинг посередників виглядає так:

1. Seosprint.net

Плюси:

 • надійність;
 • величезний вибір завдань;
 • зручний інтерфейс;
 • Мінімальна сума для виведення 1 грн.

Мінуси:

 • низькі ціни.

2. Wmmail

Плюси:

 • середні ціни: 0,001–0,01 $;
 • зручний інтерфейс;
 • величезна кількість завдань;
 • надійність.

Мінуси:

 • не виявили

3. Seo-Fast

Плюси:

 • хороша репутація;
 • зручний інтерфейс;
 • пристойні ціни (від 5 коп. до 1 грн).

Мінуси:

 • для виведення коштів потрібно назбирати не менше 10 грн.

4. Profitcentr.com

Плюси:

 • чуйна адміністрація;
 • зручний інтерфейс;
 • хороші ціни;
 • мінімальна сума для заробітку 1 грн.

Мінуси:

 • не виявили

5. Wmzona

Плюси:

 • надійність;
 • величезна кількість завдань;
 • гнучка цінова політика;
 • Мінімальна сума для виведення-0,5$.

Мінуси:

 • складний інтерфейс.

Скільки можна заробити?

Тепер поговоримо про те, скільки прибутку приносить заробіток на поштовиках. Насправді-дохід невеликий, але якщо працювати одночасно з різними сервісами, ваш прибуток збільшиться в рази.

Наведемо конкретні цифри. На читанні листів за гроші на одному поштовику можна заробити всього лише 5-10 центів. Якщо використовувати кілька сайтів, щоденний заробіток збільшиться до 1 долара. Це невеликі гроші, але якщо порахувати місячний дохід, вийде пристойна сума. До того ж такий підробіток не забирає багато сил і вільного часу. Чим довше ви працюєте, тим вище Ваш рейтинг, а це означає, що з часом вам будуть платити більше за кожний прочитаний лист.

Секрети успіху

 1. Знайдіть найкращі сайти - поштовики для заробітку, зареєструйтеся на них і виконуйте роботу на декількох сервісах одночасно. На читання листів на одному сайті ви витратите всього лише 5-10 хвилин. Якщо попрацювати 2-3 години в день на різних поштовиках, можна істотно збільшити дохід.
 2. Виконуйте прості завдання. Багато власників сайтів платять за виконання одного завдання, як за читання 10-20 листів. Така діяльність може приносити щомісяця 1-2 тис.
 3. Займайтеся залученням рефералів. Якщо ви хочете створити джерело пасивного доходу, потрібно навчитися залучати рефералів. Їх також можна купувати на спеціальній біржі. Від кількості рефералів безпосередньо залежить розмір вашого доходу. Деякі користувачі отримують з реферальних програм щомісяця до 6 тис. грн пасивного доходу.

Заробіток на читанні пошти. Реєструємося на сайті.

Всі серйозні поштовики для заробітку, піклуючись про свою репутацію, серйозно ставляться до реєстрації. Для того щоб отримати роботу, вам потрібно дуже уважно заповнити форму реєстрації.

Дотримуйтесь моїх рекомендацій:

 1. Вибираєте собі роботодавця, заходьте на головну сторінку сайту, шукаєте вікно, яке дозволить вам зареєструватися.
 2. Після того, як ви натиснете посилання, то відразу ж побачите форму, яку потрібно заповнити, щоб реєстрація відбулася.
 3. Заповніть всі необхідні поля, придумайте собі логін і пароль (досить складний, щоб вашу сторінку не зламали, але можливий для запам'ятовування), введіть номер гаманця WebMoney (ось для чого спочатку потрібно подбати про нього), адресу електронної пошти і натисніть кнопку «зареєструватися».
 4. Не пізніше, ніж через 30 хвилин вам надішлють лист, в якому буде посилання для активації вашого облікового запису.
 5. Переходьте за посиланням, вводите в вікнах логін, пароль і потрапляєте в свій робочий кабінет.

Ваша реєстрація закінчена і тепер ви будете отримувати на свою пошту листи, читання яких і перехід за посиланнями оплачується. По закінченню роботи обов'язково виходьте з системи. Щоб увійти знову, вам вже не потрібно повторювати довгий процес реєстрації, а просто ввести логін і пароль.

Читаємо також: Заробляємо гроші на перегляді відео

Заробіток на читанні пошти – це дуже просто і швидко. Єдиний недолік – низькі ціни за роботу, але поступово ви зможете удосконалити свої навички володіння комп'ютером і перейти до більш оплачуваних завдань або створити свою реферальну систему, що приносить дохід.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити