Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на партнерках: корисні поради та рекомендації

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток на партнерці

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Сьогодні я розповім, як заробити на партнерках. Даний метод заробітку не втрачає своєї актуальності вже кілька років.

Це обумовлено його простотою та здатністю гарантувати солідні фінансові надходження. Власники сайтів можуть забезпечити собі стабільний і відчутний дохід, беручи участь в партнерських програмах.  Партнерська програма являє собою особливу форму взаємовигідних відносин, що складаються між власником товарів/послуг і власником сайту. По суті, останній – є торговим представником власника конкретного продукту. На власному ресурсі він пропонує конкретні товари / послуги власника, а при їх покупці отримує обумовлений раніше відсоток.

По суті, ви будете просто рекомендувати відвідувачам сайту певні товари або послуги, але отримувати за це обумовлену винагороду.

Як же визначити, що покупець прийшов саме з вашого сайту і уникнути обману з боку власника товару/послуги? Все досить просто – ваш партнер буде бачити, що покупець прийшов саме з вашого сайту, ви ж будете бачити, що покупець здійснив обумовлену дію. Нічого приховати або заховати не вдасться.

Зверніть увагу! Взагалі оплата здійснюється не тільки за покупку товару, а за виконання користувачем певних дій-реєстрації, підписки, покупки і т. д.

Розмір винагороди може бути різним-все залежить від обумовлених умов. Деякі готові платити навіть 100%, але якщо ви надасте їм контактні дані – ПІБ, адресу та інші. В середньому ж розмір винагороди коливається в межах 20-25%!

Що таке партнерка

Партнерська або реферальна програма - це договір, укладений між продавцем і його партнером. Останній зобов'язується взяти на себе роль розповсюджувача реклами сервісу, яким володіє продавець, або його продукції. Продавець в свою чергу економить на повномасштабних рекламних кампаніях, довіряючи залучення нових клієнтів своїм партнерам.

Механізм роботи партнерських програм досить простий. Кожен партнер отримує набір рекламних інструментів або просто реферальне посилання. Він розміщує їх на певних ресурсах, які вибирає сам.

Після того, як нові клієнти сервісу проходять за його посиланням і реєструються на сайті/здійснюють покупку, партнер отримує свій чесно зароблений відсоток (іноді фіксовану суму) за нового користувача, а продавець знаходить нового покупця. Всі у виграші, всі задоволені. Партнерські програми є майже на кожному торговому майданчику.

Цей спосіб заробітку хороший своєю універсальністю. Партнерами можуть стати як власники власних ресурсів, так і звичайні інтернет-користувачі, які планують рекламувати сервіс продавця через соціальні мережі, електронну пошту або на форумах, тобто будь-якими способами, при яких є можливість виходу на велику аудиторію.

Для партнера головне-заманити покупця. Деякі продавці надають вже готові барвисті банери. Іноді партнери самі створюють яскраву призовну рекламу, пишуть статті про те, як добре живеться клієнтам саме цього сервісу. До рекламного матеріалу обов'язково додається реферальне посилання.

Партнерські програми можуть бути одно -, дво -, багаторівневими. Під кількістю рівнів мається на увазі кількість "ступенів" в дохідних сходах партнера. Однорівневі програми дають можливість отримати винагороду тільки за покупки/реєстрацію наведеного реферала.

Дворівневі дозволяють заробити не тільки з його покупок, але і отримати додатковий відсоток, якщо він сам стане партнером. Програми з трьома рівнями дають можливість заробити ще й з рефералів ваших рефералів. Це своєрідна піраміда заробітку.

За умовами одних програм партнер отримує одноразову виплату, інші передбачають "закріплення" реферала за партнером на певний термін, який може бути обмежений. Самі "щедрі" партнерки дають можливість отримувати відсотки на постійній основі, тобто реферал назавжди залишається за партнером і будь-яка його діяльність (зазвичай покупки) приносять дохід незалежно від того, коли він її здійснює: через місяць/рік/п'ять років після реєстрації на сервісі.

У глобальній павутині діють спеціальні біржі. На них зібрані і каталогізовані найпопулярніші партнерські програми від різних сервісів. Ці біржі особливо зручні для власників сайтів. Тут можна підібрати партнерки, які відповідають тематиці вашого сайту, тобто цільова аудиторія рекламованого сервісу і основний контингент відвідувачів сайту повністю збігається.

Це підвищує шанс на те, що потенційні реферали зацікавляться пропозицією зареєструватися або щось купити. За допомогою бірж партнерських програм можна стати так званим "рефоводом", тобто людиною, яка масово заманює нових клієнтів для свого продавця.

Варто зробити застереження для самих совісних партнерів, які переживають про те, що «грабують» своїх рефералів. Ви не крадете гроші у наведених клієнтів, вони не переплачують, щоб покрити витрати продавця на утримання армії добровільних розповсюджувачів реклами.

У кожного серйозного ресурсу є спеціальний фонд (такі собі засіки Батьківщини), кошти з якого зарезервовані і йдуть виключно на оплату послуг партнерів. Ці ж гроші можна було пустити на рекламну кампанію, але продавці економлять, так як для них робота з партнерами більш прибуткова і ефективна.

Партнерські посилання: що це

Реферальні посилання - це посилання для переходу на сервіс продавця. У кожного реферера (партнера) є своя посилання. Щоб отримати унікальне посилання, необхідно погодитися з умовами договору і офіційно отримати статус партнера. Зазвичай вони розміщуються у відповідному розділі особистого кабінету реферера.

У рефпосиланню міститься унікальний ідентифікатор, який спрацьовує, як «дзвінок», коли реферал переходить по ній на сервіс. Продавець отримує інформацію про те, хто саме привів цього нового клієнта, і виплачує йому винагороду.

Як заробити на партнерках: напрямки, здатні приносити вам реальний дохід

Тепер розповім вам про основні напрямки партнерських програм, що користуються незмінною і обгрунтованою популярністю серед власників інтернет-сайтів. Вони затребувані завдяки своїй простоті і ефективності.

1. Оплата за здійснені користувачами кліки

Суть полягає в тому, що ви отримаєте оплату за кожного відвідувача, який перейшов по посиланню з вашого сайту на сайт партнера. Однак оплата в такому випадку невисока - не більше декількох центів. Обумовлено це тим, що не всі зробили клік користувачі в підсумку здійснять покупку. Велика частина з них, швидше за все, просто погортає сайт і покине його, забувши про нього назавжди. Справедливо, що оплата в даному випадку передбачається невисока.

Зверніть увагу! Сьогодні багато сервісів, які мають на увазі розміщення посилань, дозволяють встановлювати конкретні критерії показу і обумовлювати конкретну суму за виконання таких критеріїв. Використання спеціальних фільтрів дозволяє демонструвати посилання або банер тільки цільової аудиторії.

2. Винагорода за показ

У даній ситуації на вашому сайті буде розміщена рекламна інформація, а ви будете отримувати оплату за кожен перегляд оголошення. Здавалося б, ось вони легкі гроші! Нічого робити взагалі не потрібно і користувачів мотивувати клікнути по посиланню теж немає необхідності. Однак! Рівень оплати тут також невисокий. За 10 тисяч показів ви отримаєте не більше 5-ти доларів. Тому, навіть якщо у вас відвідуваний сайт, забезпечити собі солідний заробіток не вдасться.

3. Винагорода за певну дію

Тут є певні нюанси, однак і рівень доходу вище. Оплата перераховується вам лише після здійснення користувачем конкретної дії. Наприклад, це може бути:

 • реєстрація;
 • участь в опитуванні;
 • заповнення анкети;
 • завантаження файлу.

Рівень оплати залежить від складності дії. Хоча гнатися за занадто складними операціями не варто-знайдеться не так вже й багато користувачів, які захочуть їх виконати. Більшість людей готові тільки перейти за посиланням, а заповнення різних форм занадто виснажливе заняття.

4. Винагорода за продаж

Серед всіх перерахованих способів даний є найефективнішим і прибутковим методом! Хоча і досить трудомісткий. Вам необхідно мотивувати відвідувачів зробити покупку. Що не так вже й просто. Якщо, звичайно, ви попередньо не продумали і не запустили ефективну рекламну кампанію. Рівень винагороди може досягати 40% від загальної суми покупки. Погодьтеся, вельми і вельми привабливо. І цілком виправдано, адже якби не ви, то ніякої покупки не було б взагалі! Звичайно, для залучення покупців доведеться потрудитися. Вам потрібні не будь-які, випадкові відвідувачі, а безпосередньо цільова аудиторія. І, бажано, що складається з постійних клієнтів. Тоді ваш дохід буде стабільним!

Як заробляти на партнерках: проміжний висновок

З перерахованих методів неможливо виділити ідеальний спосіб заробітку. Оскільки високий рівень винагороди залежить від складності виконання завдання, але це готові робити не всі користувачі. Тому власники сайтів часто комбінують різні методи, співпрацюючи з інтернет-магазинами та іншими сайтами, що продають товари і послуги:

 • ставлять партнерські посилання;
 • встановлюють рекламні банери;
 • публікую рекомендації про необхідність покупки товару або послуги і т. д.

Я вам також настійно раджу не зупинятися на одному методі, а комбінувати кілька. Тоді ви зможете розраховувати на гарантований дохід, який буде зростати разом з відвідуваністю вашого сайту.

Головні правила роботи з партнерськими програмами

У кожного великого проекту передбачені свої розцінки на залучення клієнтів. Всі вони бажають постійно отримувати клієнтів, а тому з радістю готові ділитися певною частиною прибутку разом з вами. Здавалося б, нічого складного в тому, як заробляти на партнерках немає, але є цілий ряд писаних і неписаних правил, які необхідно обов'язково враховувати. Особливо важливо ознайомитися з такими рекомендації новачкам, ніколи до цього моменту не працювали з програмами. Я підготувати для вас кілька правил – уважно ознайомтеся з ними, що дозволить вам уникнути неприємностей і форс-мажорів.

1. Використовуйте тематичні майданчики

Залучати клієнтів потрібно тільки на тематичних сайтах. Наприклад, якщо у вас сайт про рибалку, то розміщувати посилання на інтернет-магазин жіночої нижньої білизни не має сенсу. Сайту з чоловічою тематикою - посилання на чоловічі товари. І, відповідно, навпаки.

2. Особисто тестуйте послугу/товар

Щоб ви могли максимально ефективно піднести послугу або товар, раджу спочатку випробувати його на собі:

 • пройти процедуру замовлення, щоб зрозуміти якість обслуговування;
 • отримати продукцію і оцінити всі її особливості, справжню якість і функціональність;
 • пройти процес реєстрації на сайті, заповнити анкету і т. п.

Тобто, пройти всі "круги", які потрібно пройти і відвідувачам сайту, зацікавився вашою пропозицією. Тоді ви зможете детально пояснити і барвисто піднести товар / послуг відвідувачам свого сайту.

3. Не поспішайте укладати угоду

Спочатку вивчіть всі особливості роботи, обговоріть точний розмір вашого доходу за виконану дію, ознайомтеся з відгуками про потенційного партнера. Вже цього буде достатньо, щоб зрозуміти, наскільки надійний партнер. Пам'ятайте, що великий розмір винагороди за кожного клієнта не завжди говорить, що ця співпраця з партнером принесе вам максимум вигоди. Оскільки велика винагорода – це завжди складні дії, а виконувати їх будуть не всі!

4. Використовуйте цільові сторінки

В даному випадку мова йде про те, що вам потрібно створювати цільову посадкову сторінку — landing page. Тобто, ви спочатку не створюєте свій сайт під свої інтереси і смаки, а сторінку під продаж/просування конкретного товару/послуги. Так, landing page дозволяє залучати безпосередньо цільову аудиторію, адже сторінку відвідуватимуть тільки ті, кому цікава Ваша пропозиція. Тому вони точно виконають необхідні дії. Однак це вже дещо інший напрямок (Арбітраж). Ми ж говоримо про партнерські програми, що використовуються на звичайних сайтах.

5. Постійно працюйте над розширенням мережі партнерів

Мова йде про те, щоб не концентрувати на якомусь одному проекті, а постійно працювати над розширенням особистої бази. Ви, як власник сайту, зобов'язані проявляти інтерес до різних партнерок і брати участь в них. Так ви зможете убезпечити себе від падіння доходу на 0, якщо раптом, навіть без причини, буде припинена робота з якимось з партнерів.

6. Ведіть статистику

Не важливо, якому типу партнерської програми ви віддасте перевагу. У будь-якому випадку необхідно вести статистику, щоб аналізувати ефективність програми, а також розуміти, що саме безпосередньо впливає на рівень вашого доходу. Зокрема, ви зможете зрозуміти, чому відвідувачі не користуються вашою партнеркою. Наприклад, вона не збігається з тематикою сайту.

7. Ведіть роботи над залученням своєї цільової аудиторії

Щоб партнерська програма приносила максимум доходу, необхідно вести постійну роботу над залученням цільової аудиторії на свій сайт. Також не варто забувати про тривалу перспективу. Можливо, вам доведеться зробити деякі вкладення - купити якісь товари, послуги, які будуть залучати аудиторію.

Зверніть увагу! У гонитві за заробітком не потрібно забувати про користувачів. Тобто, не прагніть лише заробляти, знижуючи якість контенту сайту. Інакше у вас виникнуть проблеми з відвідуваністю, а програма перестане приносити дохід.

Що потрібно враховувати при виборі партнерки

Звичайно ж, новачкові важко визначити, яка партнерська програма буде для нього ефективною, а яку краще не використовувати з тих чи інших причин. Відкрию невеликий секрет – напевно передбачити, яка саме партнерка дозволить отримати максимально можливий рівень доходу, практично неможливо. Все залежить від декількох факторів. Але існують окремі критерії, які необхідно обов'язково враховувати при виборі програми. Про них я і розповім нижче.

1. Унікальність, оригінальність програми

Рекомендую акцентувати увагу на товарах/послугах, які приваблюють своєю оригінальністю, є новинками на профільному ринку. Це дозволить вам залучати більше користувачів, тому що новинки завжди цікавлять всіх! Крім того, конкуренція в новій ніші значно нижче, а тому залучити ЦА буде набагато простіше.

2. Відсутність безкоштовного доступу

Якщо товари/послуги є в безкоштовному доступі, чи є сенс платити за них? Звичайно ж, ні! Користувачі не будуть цього робити. Тому не варто витрачати свій час і зусилля на партнерські програми, що пропонують платити за те, що можна отримати безкоштовно!

Порада! Не потрібно працювати з сервісами, у яких погана репутація, негативні відгуки або з тими, які пропонують незатребувані серед користувачів товари/послуги.

3. Тривалість співпраці

Вибирайте програми, розраховані на тривалу співпрацю. Наприклад, найбільш вигідними є партнерки:

 • хостингів;
 • розсилок електронних листів;
 • реклами;
 • пропонуючі товари або послуги постійного використання.

Програми тривалого використання позбавлять вас від необхідності постійного пошуку нових партнерів.

4. Майстер-класи – ідеальний варіант

Розповідаючи, як заробляти на партнерках, не можу пройти повз такого варіанту, як майстер-класи. Тут вас чекають:

 • великі відсотки;
 • простота залучення користувачів.

5. І знову тематика!

Вище я розповів, наскільки важливо правильно вибирати тематику партнерської програми. І знову повинен концентрувати вашу увагу на це. Обов'язково враховуйте інтерес цільової аудиторії вашого сайту. Адже вони приходять за отриманням певної інформації. Значить і партнерська програма повинна відповідати цій інформації. Зокрема, на кулінарному сайті, з описом приготування десертів, навряд чи доречно продавати тракторні шини. У вас не тільки знизитися трафік, але і доходу з партнерської програми ви не отримаєте.

6. Рівень винагороди

Не потрібно соромитися цього питання. Чітко обумовлюйте всі умови з партнером. Наприклад, деякі для залучення більшої кількості відвідувачів, після укладення договору про співпрацю починають використовувати всі можливості контекстної реклами, розміщуючи необхідні посилання. Даний метод дає можливість залучити набагато більше відвідувачів, але потрібно розуміти, що мінімально можливий пакет контекстної реклами обійдеться вам в 10 доларів. Тому розмір вашої винагороди повинен бути не меншим. А ще краще-великим, і значно більшим, інакше сенсу в партнерській програмі немає.

7. Створюйте умови

Щоб покупці зацікавилися вашою пропозицією, необхідно створити для них найкращі умови. Наприклад, дозволити оплачувати їм товар післяплатою або мати вибір служби доставки.

8. Періодичність надходження винагороди

Обумовлюйте періодичність виплат від партнера. Гроші повинні переводитися на Ваш гаманець не рідше, ніж раз на 15 днів. Якщо перекази здійснюються з меншою періодичністю, то варто задуматися чи цікаво вам подібне ведення бізнесу. Можливо, що ви зустрілися з шахраєм.

9. Промо-матеріали

Важливо, щоб партнер надав вам промо-матеріали свого товару/послуги. Тільки так у вас буде реальна можливість ефективно просувати його продукцію.

По-перше, ви самі зможете досконально розібратися у всіх особливостях наданих послуг.
По-друге, зможете заманювати аудиторію, обіцяючи їм в якості подарунка, наприклад, інформаційний буклет або постійну інформаційну підтримку.

Як заробити на партнерках, якщо немає сайту

Звичайно, заробіток на партнерських програмах при наявності власного сайту – найбільш ефективний. Однак «працювати» можна і не маючи особистого ресурсу. Ось кілька напрямків, як отримувати дохід від партнерки, якщо у вас немає власного сайту.

1. Соціальні мережі

Заробляти можна навіть не власній сторінці в будь-якій соціальній мережі. Природно, якщо у вас багато друзів і підписників, а ви здатні привертати увагу до себе – цікавими постами, оригінальними фото або в інший спосіб.

Порада! Якщо ви не хочете завантажувати особисту сторінку партнерськими програмами, можете придумати реалістичного персонажа.

Приємно, що в даний час існують спеціальні плагіни і скрипти, за допомогою яких можна вести свої сторінки в соцмережах з мінімальними витратами часу і сил. Такі боти навіть пишуть відповіді на повідомлення, що приходять вам в лічку! Ще один варіант використання соціальних мереж – створення пабліка, в якому і будуть публікуватися партнерські посилання або матеріали з ними. Потрібно створити максимально цікаву групу, яка буде залучати багато користувачів, а тільки потім публікувати посилання.

2. Коментарі та відгуки

Необхідно на форумах, в коментарях блогів, сайтів публікувати цікаві пости, в кінці яких буде стояти посилання на товар або послугу. Пост повинен бути дійсно цікавим, не виглядати, як реклама. Приблизна структура запису наступна:

 • позначення проблеми;
 • невдалі пошуки шляху її вирішення;
 • і, нарешті, успішне рішення за допомогою того чи іншого товару, послуги, з публікацією партнерської посилання.

Порада! Хороший варіант – розмістити посилання на себе в соціальних мережах або свої контактні дані, з позначкою «Кому цікаво – пишіть, розповім докладно». До вас буде звертатися цільова аудиторія, а ви перенаправляти її на покупку товарів / послуг за вашим партнерським посиланням.

Перед публікацією обов'язково потрібно попередньо вивчити всі правила сервісів, форумів і блогів, щоб не порушувати їх.

3. Різні види реклами

Оптимальний спосіб просування товарів/послуг – це використання рекламних систем. Хоча, варто визнати, необхідні певні вкладення – за рекламу доведеться платити, але її побачать кілька тисяч користувачів. І одночасно! Тому необхідно обов'язково прораховувати, наскільки рентабельним виявиться метод.

Зверніть увагу! Успіх такого методу заробітку в чому залежить і від того, наскільки чітко і цікаво складено рекламне оголошення. Воно повинно інтригувати, заманювати і мотивувати виконати певну дію.

Крім того, необхідно розбиратися в особливостях ведення рекламної кампанії, щоб правильно заповнити всі фільтри, за якими буде сортуватися ваша цільова аудиторія. Помилки при заповненні призведуть до того, що рекламу побачать ті люди, яким даний товар/послуга нецікаві.

4. Гостьові пости

Тут все досить просто. Ви отримуєте від партнера посилання для вашої програми. А потім пишіть тематичні статті для чужих сайтів і блогів, на яких вони будуть розміщені. Тобто, власник блогу отримує цікаву і корисну статтю, а ви – майданчик для публікації. Природно, щоб власник блогу зацікавився у вашій пропозиції, йому потрібно пропонувати максимально якісні матеріали, що відповідають тематиці сайту і корисні для його цільової аудиторії.

5. Прес-релізи

Не так вже й мало інтернет-видань, які надають читачам можливість публікувати невеликі, але цікаві статті. При цьому, плата за публікацію не стягується. Знову-таки, слід вибирати видання, у яких тематика схожу з товаром/послугою, який ви збираєтеся просувати. Вимоги до текстів – найвищі! Матеріал повинен нести користь читачам. Оптимальний варіант – якщо він розкриває секрети.

Заробляти на партнерських програмах без власного сайту реально

Як бачите, отримувати дохід від використання партнерських програм цілком реально, навіть якщо у вас немає особистого сайту. Головне, правильно вибрати напрямок і заздалегідь прорахувати, наскільки це буде виправдано з точки зору часових та трудових витрат. Щоб виключити можливі форс-мажори, істотно знизити ймовірність невдачі, настійно рекомендую попередньо вивчити всі особливості партнерської програми, а також обраного вами способу отримання прибутку.

Як заробити на партнерках: скільки можна отримати

Новачків хвилює заробіток на партнерських програмах, а точніше його перспективи. Чи можна на цьому реально заробити? Можна, але без праці і зі ставка нічого не виловиш. Одні партнери ледь набирають на оплату мобільного зв'язку, а для інших цей спосіб заробітку з додаткового стає основним. Прибутковість роботи партнером залежить від сукупності факторів:

 • Актуальність пропозиції. Якщо продавець пропонує розрекламувати товар низької якості або за фантастичною вартістю, то ви навряд чи зможете щось отримати з цієї затії, якщо лід-це покупка.
 • Кількість пропозицій. Чим більше різних товарів і послуг рекламує партнер, тим вище шанси на те, що реферали на них клюнуть. Багатий асортимент, можливість вибору завжди привертають більше зацікавлених осіб.
 • Якість і кількість трафіку, який надходить на вашу пропозицію. Припустимо, що ви зацікавили 50 осіб, з них 1 став вашим рефералом. Щоб отримати 10 рефералів, вам доведеться зацікавити 500 осіб, тобто аудиторія, серед якої поширюється рекламна пропозиція, повинна бути обширна.
 • Попадання в цільову аудиторію. Рекламувати вдосконалену модель електродрилі на сайті для домогосподарок трохи необачно. Партнер не зможе залучити рефералів, якщо буде діяти так необдумано. Перед тим, як вибрати майданчик для розміщення реклами, потрібно зіставити категорію пропозиції та інтереси цільової аудиторії цього ресурсу.
 • Розміри винагороди. Одні продавці платять своїм партнерам щедро, а інші скупляться і відраховують мізерні відсотки. Прорахуйте, скільки приблизно рефералів доведеться залучити, щоб заробити 1 000/2 000/10 000 грн. Якщо цифри занадто фантастичні, то варто відправитися на біржу партнерських програм і підібрати більш підходящий варіант.

Щоб гроші капали, а кількість рефералів неухильно зростала, потрібно враховувати всі п'ять факторів в партнерській діяльності.

Партнерські програми для заробітку: плюси і мінуси

Реферальні програми мають свої переваги і недоліки. Перед тим, як зануритися з головою в цей світ реклами і просування, потрібно ретельно вивчити світлі і темні сторони способу заробітку. До незаперечних переваг партнерок можна віднести:

 • Високий дохід. Як вже говорилося раніше, при грамотному підході до справи на партнерках можна солідно заробити.
 • Доступність. Все, що потрібно партнеру для роботи, так це комп'ютер і вільний час. Ніяких спеціалізованих навичок не потрібно.
 • Можливість працювати з нуля без вкладень. Партнерські програми - це не сумнівні фінансові піраміди. Вам не доведеться платити гроші зі своєї кишені, щоб почати крутитися в цій сфері.

Партнерки мають і свої недоліки:

 • Нестабільність доходу. Як би добре ви не прораховували свої дії на десять кроків вперед, але покупці — народ непостійний. Сьогодні вони хочуть отримати новий пилосос з функцією електровіника, а завтра з'явиться вдосконалена модель іншої фірми або вдарить нову економічну кризу і попит на вашу пропозицію різко знизиться. У цьому місяці партнер може заробити 8 000 грн, а в наступному не витягнути і 2 000 грн. це нормальна практика.
 • Втрата часу. Якщо у вас не виходить, немає таланту, не вистачає навичок для активного залучення рефералів, то ви ризикуєте втратити свій дорогоцінний час, а між ним і грошима, як відомо, ставиться знак рівності.

Останній пункт можна розглянути і з позитивної точки зору: партнер втрачає час, але набуває досвіду.

Покрокова інструкція для новачків по заробітку на партнерках

Отже, ви вирішили стати партнером. Для початку потрібно знайти підходящу реферальную програму, яка має лояльні умови і пропонує непоганий дохід для партнерів. Далі потрібно вивчити якість товару, який збираєтеся прорекламувати.

Оптимальний спосіб адекватної оцінки - чесне питання самому собі "а я б це купив?". Якщо ви бачите перспективи просування такого товару, то пора реєструватися на сервісі продавця. Після реєстрації потрібно отримати своє реферальне посилання в особистому кабінеті.

Наступний етап-пошук платформи для розміщення реклами, яку регулярно відвідують представники цільової аудиторії. Можна вибрати будь-який варіант зі списку:

 • Групи або сторінки в соціальних мережах (Тік Ток, Instagram, Твіттер, фейсбук). Такий спосіб варто вибрати тим, хто є керівником відвідуваної групи (спільноти, пабліки) або має добре розкручену сторінку з великою кількістю передплатників (друзів, фоловерів).
 • Тематичні форуми.
 • Власні і чужі блоги.
 • Тизерна і контекстна реклама.
 • Власні і чужі сайти.
 • Односторінкові сайти (посадочні сторінки). Такий спосіб спілкування з цільовою аудиторією називається лендінгом.

Не рекомендується розміщувати на сайтах "голе" реферальне посилання. Щоб вона добре сприймалася рефералами, викликала інтерес, необхідно доповнювати її смисловим підведенням.

Під цим терміном мають на увазі невеликий шматок тексту, який розміщується перед посиланням. Його основна мета-підвести потенційного реферала до дії, заінтригувати і викликати інтерес до рекламованого товару/послуги.

Після цього залишається тільки чекати свій прибуток. Коли коштів накопичиться достатньо (зазвичай встановлюються мінімальні «пороги»), їх можна ставити на висновок і знову чекати, але вже надходження на карту або електронний гаманець.

Зарекомендувавші себе партнерки

Представляємо вашій увазі кращі партнерські програми для заробітку в Інтернеті, які добре себе зарекомендували серед партнерів:

 • BestChange. Це сервіс-обмінник електронних валют. Використовує трирівневу партнерську програму. Вона універсальна, так як має величезну цільову аудиторію.
 • Binance. Біржа криптовалют, яка пропонує високий відсоток партнерам за рефералів.
 • 100btc. Ще один сервіс-обмінник, що спеціалізується на роботі з криптовалюта. Пропонує дворівневу партнерську.
 • scoin.click. Сервіс для заробітку в соціальних мережах.
 • Партнерська програма Попова. Має чотири рівні, тому рефінансування вітається. Партнери рекламують курси Попова.
 • seosprint.net. Ресурс спеціалізується на кліках, тобто виконаннях простих завдань за гроші.
 • uatxt.com. Одна з великих бірж копірайтингу, яка щедро нагороджує партнерів за роботу.
 • 2captcha.com. Сервіс пропонує заробіток на введенні капч.
 • Rozetka. Відомий сайт онлайн магазину.
 • GLOBUS. Партнери пропонують рефералам установку додатків на смартфон. Замовник таким способом здійснює накрутку завантажень і установок.

Це тільки мала кількість партнерок. Вище наведені в основному універсальні програми, для яких не потрібно ретельно підбирати цільову аудиторію. Саме з таких варіантів і краще починати заробляти в Інтернеті.

Часті помилки і способи уникнути їх

 Іноді в гонитві за грошима власники сайтів допускають помилки. Через них падає відвідуваність ресурсу, а бажаний прибуток так і не приходить. А все тому, що спочатку не був вивчений досвід інших людей. У цьому розділі я зібрав для вас основні помилки новачків. Настійно рекомендую ретельно вивчити матеріал, запобігти проблемам.

1. Неправильний вибір партнерки

Про те, які критерії потрібно враховувати, я розповів вище. Не нехтуйте ними! Крім того, не рекомендую починати "бізнес" в даній сфері з продажу дорогих товарів. Починайте з дешевих!

2. Нецільова аудиторія

Новачок може подумати, що зі збільшенням трафіку істотно підвищується ймовірність покупки. Але насправді це не так. Головне не кількість, а якість трафіку. Тобто, необхідні тільки цільові відвідувачі, які прийшли на ваш сайт за інформацією визначеної тематики і тут же знайшли відповідне посилання на той чи інший товар.

3. Робота з незнайомим товаром

Вище я описував, що попередньо, перед запуском партнерки рекомендується самому вивчити товар, купити його. Тоді ви зможете зрозуміти, про що саме йде мова.

Порада! До речі, купувати зовсім необов'язково. Можете запросити у партнера промо-копію. Найчастіше вони без проблем надають приклади своєї продукції.

Якщо мова йде не про продаж товарів, а про заповнення анкет, то вам слід також самостійно пройти весь шлях. Тільки в такому випадку ви зможете описати всі переваги пропозиції.

4. Кількість партнерських програм

Деякі прагнуть охопити не охоплюєме і беруть участь у всіх можливих партнерках. Що призводить до певних проблем. Наприклад, не здатності ефективно просувати їх всі. Тому на початковому етапі рекомендується використовувати не більше двох програм. Коли ви їх вже повноцінно обкатаєте, підключайте наступну. Але в будь-якому випадку, більше 10-ти програм використовувати не варто. Поки ви не станете гуру в цьому питанні.

5. Просування тільки на своєму сайті

Так, ваш власний сайт є ідеальним місцем для просування партнерської програми. Але не забувайте і про інші способи просування:

 • розміщуйте публікації на особистій сторінці в соціальних мережах;
 • створіть паблік свого сайту в соціальних мережах і знову-таки публікуйте посилання;
 • розміщуйте публікації на форумах;
 • коментуйте записи в блогах і т. д..

6. Низька якість контенту і статті рекламної спрямованості

Посилання повинні обрамляться цікавою інформацією, якісними статтями. Від них не повинно разити рекламою! Тому, якщо у вас немає відповідного досвіду в підготовці таких матеріалів – заручіться підтримкою професійних копірайтерів.

Тепер ви знаєте, як заробити на партнерках

Я докладно розповів вам про те як заробити на партнерках маючи свій власний сайт, а так само як заробити гроші не маючи нічого в наявності. Ознайомившись з наданою інформацією, ви зможете сповна використовувати свій особистий сайт для додаткового заробітку. Якщо ж у вас ще немає власного сайту, потрібно терміново виправляти цей недолік! Адже поки ви роздумуєте про його необхідність, хтось отримує солідний дохід від партнерських програм.

Один з найкращих сайтів по найбільшому вибору партнерських програм по ссилці.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити