Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на файлообмінниках: як заробляти від 100$ на місяць

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на файлообмінниках

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Інтернет відкриває широкі можливості для всіх. Це не тільки місце, де сконцентровані онлайн-магазини, соціальні мережі та новинні сайти. Тут також можна реально працювати і отримувати гроші.

Навіть якщо у вас немає будь-яких спеціальних навичок, ви все одно здатні забезпечити себе доходом. Наприклад, одним з найбільш популярних видів отримання прибутку є заробіток на файлах. Саме про нього і пропоную поговорити в даній статті.

Даний вид діяльності здатний принести дохід, хоча і невеликий. Однак на перших порах, поки ви будете освоювати більш серйозні професії і способи отримання грошей, він цілком підійде вам.

Вступна частина: що таке файлообмінник

Щоб отримувати стабільний заробіток на файлах, вам доведеться зареєструватися на спеціальному сервісі, що надає можливість зберігання і скачування файлів. Такі сервіси називаються файлообмінниками. На них можна зберігати будь-які файли:

 • фотографії;
 • картинки;
 • музику;
 • відео і т. д.

Зазвичай вони використовуються в особистих цілях. Наприклад, для передачі фотографій друзям, знайомим, знятих під час спільного дозвілля. Адже переслати поштою велику кількість знімків – завдання не найпростіше.

Файлообмінники дозволяють заробляти. Як саме? Вони платять за кількість скачувань завантажених вами даних, інформації. Зрозуміло, що тільки на знімках для своїх друзів заробити не вийде.

Як можна заробити на файлообміннику

Сервіси платять за кількість завантажень. Звідси можна зробити висновок, що фактично кожне окреме скачування файлу здатне принести вам заробіток. Однак він настільки малий, що оплата нараховується за 1000 завантажень. Залежно від сервісу винагорода становить від 5 до 15 доларів.

Тому просто завантажити знімки з чийогось свята недостатньо, щоб заробити. Важливо розуміти, що саме завантажувати і як. Про це – трохи нижче.

Чому нараховуються гроші за скачування

Все дуже просто. Чим більше людей прийшло завантажити ваш файл, тим більше побачило рекламу, розміщену на сервісі. Відповідно – тим більше грошей заробили власники сервісу.

Тому їм вигідно, щоб люди завантажували файли саме на їх сайт. Виплачуючи винагороди за кількість завантажень, вони стимулюють користувачів розміщувати файли на їх ресурсі.

Чому деякі власники сайтів користуються послугами файлообмінників

Напевно, ви не раз потрапляли в таку ситуацію: прийшовши на якийсь сайт за якоюсь інформацією, бачили посилання на завантаження даних з певного файлообмінника.

Здавалося б - який прихований сенс в цьому? Адже власник сайту може розміщувати файли на своєму сайті, а не користуватися послугами спеціалізованих сервісів.

Звичайно, з одного боку ви маєте рацію. Але не повністю. По-перше, цим вдається заощадити місце на своєму сайті – не доведеться платити додаткові гроші за розширення хостингу. По-друге, власник сайту отримує додатковий заробіток – пасивний.

Заробіток на файлах: як досягти високого рівня доходів

Тепер переходжу до більш докладної розповіді, як забезпечити собі хороший заробіток на файлах. Для отримання прибутку зовсім необов'язково бути власником власного сайту. Хоча, звичайно, у вебмайстрів більше шансів залучити людей для скачування. Але я розповім про те, як заробляти, не будучи власником особистого ресурсу.

Зверніть увагу! Є ще один поширений напрямок-заробіток на прослуховуванні файлів. У нього свої особливості. Про них детальніше розповім в кінці статті.

Що вам буде потрібно для початку

Для старту вам буде потрібно:

 • зареєструватися на сервісах обміну файлами;
 • загрузить туда файлы, которые будут интересны людям;
 • знайти зацікавлених людей.

Спочатку слід знайти файли, які здатні зацікавити аудиторію, а потім завантажити їх на свій комп'ютер. Після цього — завантажити на файлообмінник, отримати посилання, поширити на тематичних форумах (тема яких відповідає тематиці вашого файлу).

Як бачите – нічого складного немає, хоча кожен окремий етап має свої особливості.

Які файли цікаві користувачам

Щоб забезпечити собі заробіток на файлах, спочатку знайдіть актуальні для потенційної аудиторії матеріали. Ті, які здатні зацікавити кілька тисяч або кілька десятків тисяч чоловік.

У категорію подібних матеріалів потрапляють:

 • нові кліпи;
 • популярні пісні;
 • шпалери, картинки еротичного змісту;
 • програмне забезпечення;
 • книги;
 • коди, моди, розширення для відеоігор;
 • трейлери до фільмів або відеоігор;
 • і багато іншого.

Чим більш популярним виявиться матеріал, тим більше користувачів його скачають. Відповідно, тим більше грошей ви заробите.

Звідки завантажувати цікаві файли і як їх знайти

 1. З таких же файлообмінників, подивившись статистику скачувань.
 2. З торрент-сайтів.

Другий варіант, на мою особисту думку, більш перспективний. Ось короткий алгоритм, як знайти матеріали, здатні "розворушити" аудиторію:

 • відкриваємо інструмент google planner;
 • шукаємо найбільш популярні пошукові запити;
 • для цього використовуємо різні варіанти зі словом скачати;
 • наприклад, запит «Скачати танки моди» використовується більше 100 тисяч разів;
 • він відмінно підходить нам.

Тепер за цим запитом шукаємо потрібні файли, викачуємо на комп'ютер, а потім закачуємо на файлообмінник. Після цього знаходите форуми і сайті, де збираються шанувальники танків, і розкидаєте там посилання на скачування. Додавши простий, але привертаючий увагу відвідувачів текст.

Зверніть увагу! Ваш рівень доходу безпосередньо залежить від того, скільки саме потенційно затребуваних матеріалів ви знайдете і завантажете. Хочете багато заробляти? Не лінуйтеся, а наполегливо працюйте! Чим більше файлів-тим вищий рівень вашого доходу.

Як завантажувати матеріали на файлообмінники

Продовжую свою розповідь, як отримати заробіток на файлах. Тепер у вас вже є потенційно затребуваний матеріал. Залишилося його завантажити на відповідний ресурс.

Порада! Зробіть акаунти на різних подібних сервісах. Це не тільки дозволить збільшити свій дохід. Є і ще одна обгрунтована причина-багато ресурсів (варезники), на яких ви потім опублікуєте посилання, вимагають, щоб файл був доступний на різних платформах (джерелах).

Спочатку зареєструйтеся, а потім вже вам буде доступна опція завантаження. В принципі, нічого важкого і екстраординарного. Всі сервіси даного типу інтуїтивно зрозумілі. Ось приблизний алгоритм:

 1. Реєструєтеся на сервісі.
 2. Входите в свій аккаунт.
 3. Шукайте кнопку «Завантажити файл».
 4. Клікаєте по ній і вибираєте файл на своєму комп'ютері.
 5. Клікаєте на кнопку «Завантажити».
 6. Після закінчення завантаження ви отримаєте свою унікальну ссилку.

Наступний крок – розміщення посилань.

На яких сайтах публікувати посилання на скачування

В першу чергу, на тематичних форумах. Наприклад, якщо це унікальна схема спорудити теплицю, то посилання на її скачування потрібно розміщувати на форумах для городників.

Але також вам можуть прийти на допомогу варезні сайти. На таких ресурсах розміщуються нелегальний або заборонений до вільного розповсюдження софт, тобто – програмне забезпечення.

Подібні сайти являють собою ресурс, наповнений новинами і посиланнями. Рекомендую користуватися найбільш популярними варезними сайтами. До таких належать ресурси з відвідуваністю від 1000 осіб на добу.

Сайти прості для розуміння. У них є кілька розділів для посилань певної тематики:

 • програмне забезпечення;
 • музика;
 • кліпи;
 • і т. д.

Також на них передбачена модерація-адміністрація спочатку перевіряє, чи дійсно ваші посилання робочі, чи правда по ним знаходиться заявлений вами матеріал.

Чим більш відвідуваний сайт-варезник, тим більш сувора модерація. Тому, щоб вас і ваші посилання не забанили, попередньо прочитайте правила і дотримуйтесь їх.

Порада! Як знайти варезник? Простіше простого! Наприклад, просто вбивши в пошуковик фразу "Список варезників".

Схема, як організувати заробіток на файлах – досить проста. Трохи працьовитості, трісочка ретельності і крапелька посидючості. Все це перемішується і виходить грошовий коктейль.

Кращі файлообмінники: куди вантажити файли

Файлообмінників – багато. Як же зорієнтуватися в їх кількості і вибрати, здатні приносити хороший дохід? Адже не з усіма ресурсами даного типу слід працювати.

Я проаналізував діяльність всіх сервісів і склав список кращих з них. Кожен з них має свої особливості, але усі вони в цілому заслуговують довіри і дозволяють забезпечити стабільний заробіток на файлах.

1. Depositfiles

Один з найбільш старих. Рівень оплати безпосередньо залежить від обсягу завантажуваного файлу. Наприклад, за 1000 скачувань файлу до 4-х мегабайт ви отримаєте 2 долари, а за 1000 скачувань файлу від 250 мегабайт – 10 доларів.

Якщо ви будете активно працювати, ваші матеріали стануть затребуваним, сервіс персонально вам підвищить розмір оплати.

2. DataFile.com

Ще один досить «древній», але надійний ресурс. Рівень оплати також залежить від розміру файлу. Так, за файл до 50 мегабайт нараховується 3 долари, а за файл більше 1000 мегабайт – 45 доларів. Звісно, за кожну 1000 скачувань.

3. Turbobit.net

Також відомий, швидкий ресурс. Привабливий дизайн, хороший рівень оплати. Кошти з особистого рахунку можна виводити кожні три дні. Лояльна служба підтримки. Найголовніше-оплата нараховується навіть за не повністю викачані файли.

Окрема категорія: заробіток на прослуховуванні файлів

Зупинюся на такому напрямку, як заробіток на прослуховуванні файлів. Виявляється, є і такий напрямок. Воно передбачає отримання доходу за те, що ви будете слухати аудіо-матеріали.

Однак подібний напрямок дещо сумнівний. Особисто мене заробіток на прослуховуванні аудіо файлів бентежить. Тому що я не вірю, що можна реально отримати хороший дохід за те, що просто слухаєш музику або інші аудіо-матеріали.

Якщо почитати матеріали по цій темі, то виявиться, що заробіток на прослуховування аудіо файлів нараховується нібито за те, що користувач разом з якоюсь інформацією прослухає і рекламу. Але, по-перше, прослухати потрібно велику кількість матеріалів, щоб отримати більш-менш відчутну суму. По-друге, який сенс рекламодавцям платити гроші за те, що їх рекламу буде слухати явно не цільова аудиторія, а людина, яка навіть не налаштована сприймати?

Існує навіть цілий ряд сервісом, які обіцяють заробіток на прослуховуванні файлів. За відгуками можна зробити висновок – вони дійсно працюють чесно. Але рівень оплати не такий вже й високий.

Тому особисто я такий напрямок, як заробіток на прослуховуванні аудіо файлів, не рекомендую.

Заробіток на файлах: якого рівня можна досягти

Звичайно ж, все залежить від рівня вашої працездатності. Чим більше ви будете працювати, тим більш високих показників зможете досягти. Гроші будуть капати на ваш рахунок не відразу, а через кілька днів після початку роботи. Але зате потік різко не зупиниться, навіть якщо ви взагалі припините роботу.

Давайте спробуємо порахувати, скільки реально заробити на скачуванні файлів:

 • припустимо, ви приділяєте роботі дві години на день (саме роботі, а не сидінню в Інтернеті);
 • за дві години реально знайти 3-4 файлу, закачати їх на файлообмінники і розмістити посилання на 30 варезниках;
 • тобто, за один тиждень ви досягнете показника в 700-1000 посилань, а за місяць – в 21.000 – 30.000 посилань;
 • якщо варезники відвідувані, кожен з них буде приносити до 5-7 закачувань на добу, а якщо файл потрібний для користувачів – то і кілька сот закачувань.

Так що сума в 300 доларів на місяць-реальність! І далеко не межа. Тим більше, що в процесі роботи ви навчитеся аналізувати, які саме файли більш затребувані.

Плюси і мінуси заробітку на файлообмінниках

Плюси

 • Пасивний дохід. Можна залити файли один раз, а далі просто отримувати гроші. Таке можливо, якщо у вас багато унікальних файлів, яких практично немає У інших — тоді сторінки з ними вийдуть в топ видачі, і файлообмінник буде сам залучати трафік на них.
 • Можливість штучної конкуренції. Це коли ви реєструєте кілька акаунтів на одному файлообміннику або на декількох майданчиках, скрізь заливаєте один і той же файл з незначними змінами. Користувач, який шукає його, бачить вибір, але фактично що б він не вибрав, ви отримаєте дохід.

Мінуси

 • Складне масштабування. Для масштабування заробітку на файлообмінниках потрібно знаходити дуже багато унікальних файлів, а ще витрачати практично весь вільний час на просування посилання на скачування. Правда, є невеликий лайфхак-ви можете завантажувати файли У інших користувачів і завантажувати, щоб їх скачували інші люди. Але це як мінімум неетично-краще об'єднувати файли в добірки або робити іншу додаткову цінність.
 • Низький рівень доходу. Заробіток на файлообмінниках не дуже високий, особливо якщо не займатися поширенням посилань на скачування. У цьому випадку його можна розглядати в якості додаткового джерела невеликого доходу. Можна заробляти багато, але для цього доведеться добре попрацювати.

Підводячи підсумок: нагадую алгоритм роботи з файлообмінником + відео

 1. Реєстрація акаунтів на файлообмінниках.
 2. Пошук файлів, які можуть бути цікаві користувачам і їх скачування до себе на ПК, а потім завантаження на файлообмінник.
 3. Реєстрація акаунтів на сайтах-варезах. Вивчення правил публікації посилань.
 4. Створення шаблонів новин – це дозволить вам оптимізувати процес публікації посилань.
 5. Розміщення посилань на сайтах-варезах.
 6. Одержання прибутку.

Якщо ви зробили правильно, гроші будуть накопичуватися на вашому рахунку. Хочете збільшити обсяги? Пошукайте спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє автоматизувати роботу.

Дана робота дозволить вам отримувати, як мінімум, 100 доларів в місяць, але в реальності легко вийти на великі показники, працюючи всього по 2-3 години в добу.

Читайте також - Як заробити на своєму сайті?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити