Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Пасивний дохід в інтернеті: 8 способів заробляти від 500$

Останнє оновлення: Середа, 17 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Пасивний дохід в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Таке поняття, як пасивний дохід в інтернеті використовується все частіше. Адже все більше людей замислюються над тим, як постійно отримувати гроші, але не працювати.

Відкрию секрет – я не виняток. Проте на відміну від переважної більшості – я не просто думаю, а роблю все для того, щоб освоїти нові джерела доходу. Деякі з них вже сьогодні мені постійно, щомісяця приносять пасивний заробіток. І в цій статті я хочу поділитися 8-ма кращими способами стати багатшими прямо в інтернеті.

Пасивний дохід в інтернеті: що це таке

Для початку давайте розглянемо, що ж приховує в собі дане поняття. Якщо говорити зовсім просто, узагальнено – то це дохід, який поповнює наш банківський рахунок постійно, незалежно від того, скільки саме праці ми вклали в нього в конкретний день або місяць.

Якщо ви читаєте цю статтю, ви знаєте, що є люди, які ніде не працюють, але постійно збагачуються. А все тому, що вони знали і знають, як досягти фінансової незалежності. Саме пасивний дохід дозволяє отримати свободу, подорожувати, здійснювати мрії і просто жити!

Як жити в своє задоволення і багатіти

Нижче ми розглянемо, який пасивний дохід ідеї будуть приносити. Поки трохи про інше. Середньостатистичний чоловік у віці від 28 до 45 років – це постійно працюючий суб'єкт, який витрачає всі свої заробітки, часто має кредити і не здатний повністю розслабитися, щоб отримати задоволення від життя.

Чому ж так відбувається? Причина в тому, що людина не задається метою створити собі дохід, який забезпечить його. Як колись сказав Д. Рокфеллер: "Тому, хто постійно працює ніколи заробляти!".

І ця фраза несе в собі всю суть сьогоднішнього суспільства. Оскільки, працюючи з ранку до ночі, людині просто ніколи займатися реальним заробітком. Тому тут важливо відразу зрозуміти: головний актив будь-якої людини – час. І потрібно максимально ефективно вміти ним розпоряджатися! І багаті люди, успішні діячі якраз і відрізняються від бідних тим, що саме вони роблять у свій вільний час.

Ефективне використання свого часу є ключем на шляху до багатства, створення джерела пасивного доходу. Оскільки важливо розуміти – щоб отримати хороше джерело пасивного доходу, попередньо необхідно попрацювати! Зате це дозволить вам в майбутньому відмовитися від своєї роботи і просто насолоджуватися життям!

ДО РЕЧІ! Цікаву думку висловив Р. Кийосаки, фахівець в області фінансової грамотності. За його твердженням, справжнє багатство людини полягає не в розмірі його банківського рахунку, а в часі, яке він може провести, не працюючи.

Тому я і рекомендую відразу кілька методів, як створити пасивний дохід!

Як стати багатим, щасливим і здоровим — кращі і перевірені методики, поради та рекомендації

Які джерела і види пасивного доходу існують

Парадоксально, але коли мова заходить про те, як створити пасивний дохід, більшість людей кажуть – я не можу чекати кілька місяців, у мене немає на це часу. Але при цьому продовжують все життя ходити на сумну і нудну роботу, що приносить невеликий дохід.

Тому потрібно бути наполегливим, впевненим у досягненні своєї мети. Якщо ви твердо вирішили, що будете отримувати пасивний дохід, необхідно зробити реальні кроки для цього. І лише так у вас вийде кардинальним чином змінити своє життя.

Сьогодні прийнято виділяти чотири види пасивного заробітку:

 • фінансовий;
 • інтелектуальний;
 • маркетинговий;
 • «законний».

Що ж кожен з них являє собою? Давайте розберемося більш докладно. А вже потім я розповім, які саме пасивний дохід ідеї здатні приносити вам.

Фінансовий

Суть його полягає у вкладенні грошей в ті чи інші фінансові підприємства. Наприклад, це можуть бути:

 • нерухоме майно;
 • депозити;
 • здача площі або обладнання в оренду і т. д.

Інтелектуальний

Суть його полягає в тому, щоб продукувати особливий інтелектуальний продукт, а потім його продавати. До таких видів доходу можуть відноситися:

 • навчальні програми;
 • випущена книга;
 • написаний сценарій або пісня;
 • патент і т. д..

По суті, все це пасивний дохід без вкладень – оскільки ви в переважній більшості випадків тут не вкладаєте реальні фінанси. Але потрібно буде затратити власний час і свої знання.

Маркетинговий

Суть його полягає у створенні особливої системи – наприклад, розвитку сайту, особистого бренду тощо.

Ну, наприклад, зірки кіно, естради часто використовують свій образ для отримання доходу. Наприклад, знімаючись в рекламі. Тобто, вони зробили собі ім'я, а тепер вже ім'я працює на них.

Сюди ж можна віднести і власний сайт. Ви спочатку працюйте над його створенням, вкладаєте в нього час, знання, гроші, а потім, через деякий час, сайт починає приносити вам гроші від реклами.

Як створити свій сайт  — поетапна інструкція + 7 важливих етапів створення сайту.

«Законний»

Не потрібно думати, що всі перераховані вище методи – не законні, кримінальні. Ні, суть абсолютно в іншому. Тим більше що слово «законний» я взяв у лапки. В даному випадку мова йде про той пасивний варіант доходу, який покладається вам за законом.

Зверніть увагу! Якщо зазначені вище три методи відомі широкому колу, то про цей, четвертий, говорять не так і багато людей. Що дещо дивно, оскільки він має всі можливості стати найбільш простим і доступним.

Його отримувати можна в тому випадку, якщо особливості вашого становища, життєвих принципів дають вам реальну можливість на рівні закону отримати гроші від держави або інших структур.

ДО РЕЧІ! Ви ще не зрозуміли, що я хочу вам розповісти? Ну як же! Це дуже просто! Вже сьогодні такий вид пасивного доходу отримують мільйони наших співгромадян. Наприклад, це пенсія за віком, виплати за народження дитини або студентська стипендія.

Перераховувати подібні джерела навряд чи варто. При бажанні, якщо ознайомитися з соціальними програмами держави, ви самі їх легко назвете. Сюди ж відносяться субсидії на житлово-комунальні послуги, пільгове житло і т. д.

Хоча, варто визнати, що цей варіант не завжди приємний – наприклад, пенсія за віком не такий вже й радісний «захід».

Тепер, коли ви вже зрозуміли, які види і джерела пасивного доходу існують, переходимо до перерахування найбільш реальних способів стати багатшими. Чесно кажучи, готуючись до написання цієї статті, мені довелося докласти чимало зусиль. Чому? Та тому що способів насправді набагато більше, ніж вісім. 

1. Власний сайт або блог

Якщо вас цікавлять, як отримувати пасивний дохід варіанти найбільш ефективні та реальні, рекомендую розглянути створення власного сайту або блогу. Оскільки у цього способу є ряд незаперечних позитивних характеристик.

Реальність заробітку. Розвиток і грамотне просування сайту – запорука великої кількості відвідувачів і отримання прибутку. Тим більше, що завжди можна скорегувати роботу, спрогнозувати результати.

Стабільність результатів. Якщо при розвитку і просуванні сайту ви використовували білі способи, то при досягненні результату і початку отримання доходу, потім сайт ще як мінімум рік буде постійно приносити вам дохід, навіть якщо ви перестанете їм займатися.

Простота. Але ж дійсно-нічого складного в розвитку сайту немає. Все дуже просто, освоїти цей напрямок під силу кожному. Тільки досить докласти зусиль і виділити на це час.

Кілька способів заробітку на сайті / блозі

Які пасивний дохід варіанти заробітку приносять при створенні власного сайту? Їх кілька. Зазначу найбільш прості та ефективні.

1) Контекстна реклама

Мабуть, найпростіший метод отримання заробітку. Суть полягає в розміщенні рекламних блоків від Гугл. Вони є практично на всіх сайтах.

Блоки показують рекламу користувачам за індивідуальними запитами. Тобто, в залежності від того, що саме шукав в інтернеті конкретний користувач останнім часом. Тобто, ви просто надаєте пошуковим системам місце під розміщення рекламних блоків, а автоматизована система самостійно визначає, що саме там «публікувати».

Після того, як відвідувач клікне по рекламному блоку, на ваш рахунок в системі буде зарахована певна сума.

Рівень заробітку від контекстної реклами безпосередньо залежить від декількох складових:

 • тематики сайту/блогу;
 • місця розташування блоків;
 • кількості відвідувачів сайту.

Як показує практика, якщо сайт відвідують близько 1000 відвідувачів в день, то з нього тільки на контекстній рекламі реально отримувати від 50 до 100 доларів на місяць.

2) Продаж посилань

Варто визнати – пошукові системи не люблять «продажні» посилання, а тому і профільний ринок фактично помер. Однак є й інша сторона – вічні посилання досі являють собою ефективний інструмент просування сайтів. Так що не дивно, що багато фахівців в області просування сайтів з радістю куплять місце під посилання на якістю, відвідуваному сайті.

Продавати посилання найпростіше через спеціальні майданчики, на яких реєструються власники сайтів і фахівці в області просування сайтів:

 • Miralinks
 • Gogetlinks

Зручність роботи через майданчика – вам нічого не потрібно робити, система сама буде підшукувати вам тих, хто готовий заплатити гроші за посилання. Також можна здійснювати прямий продаж – для цього потрібно вказати відповідну інформацію на своєму сайті.

Суть продажу посилань полягає в наступному – рекламодавець пише статтю (обов'язково унікальну) з посиланням на свій сайт, а ви розміщуєте її. Вартість такого розміщення може бути самою різної – від 5-15 доларів, в залежності від відвідуваності вашого блогу.

3) Продаж рекламних банерів

Вам потрібно просто знайти рекламодавця, який зацікавиться рекламою на вашому сайті. І продати йому місце під розміщення банера. Обов'язково потрібно на сайті опублікувати інформацію для потенційних рекламодавців.

2. Пасивний дохід без вкладень: Партнерські програми

Наступним спосіб, що дозволяє отримувати пасивний заробіток - це участь в партнерських програмах. Ваша задача в цьому випадку складається в тому, щоб залучати нових клієнтів, розміщуючи реферальні посилання на товари/послуги виробника.

Зверніть увагу! Найвигідніше брати участь в партнерських програмах, що припускають кілька рівнів. Тобто, якщо ваш реферал приверне додаткових рефералів, то ви також отримаєте певний заробіток. Участь у багаторівневих програмах – ідеальний варіант пасивного заробітку.

Тобто, якась компанія займається виробництвом і продажем унікальних кросівок. При цьому вона зацікавлена в залученні клієнтів усіма можливими способами. У тому числі, за допомогою партнерських програм. Ви домовляєтеся про таку програму, розміщуєте посилання на товар, і якщо за нею приходить потенційний покупець і здійснює в результаті покупку, ви отримуєте обумовлену винагороду.

Де і як шукати партнерів/рефералів

Особистий сайт. Після того, як ви створили і просунули в пошукових мережах власний сайт, можете використовувати його для залучення рефералів. Для цього напишіть статтю про продукт/послуги, яку просувають за допомогою партнерських програм, додайте в неї посилання.

Соціальні мережі. Суть приблизно та ж, що і з особистим сайтом. Тільки тут вже можете сміливо розміщувати посилання не тільки на своїй сторінці, але і на будь-яких інших відкритих сторінках. Тільки не спамьте, будь ласка, інакше потрапите в бан.

Реклама. Навіть якщо у вас немає власного сайту або ви не хочете займатися цим через свій профіль у соціальній мережі, скористайтесь рекламою – створюйте рекламні оголошення, і вони будуть показуватися потенційної аудиторії. В такому випадку, вам доведеться фінансово вкластися в запуск рекламної кампанії. Сюди ж можна віднести покупку реклами у великих рекламних мережах. Суть йде про такі види реклами, як тизерна, контекстна і т. д..(Реклама в інтернеті — ТОП-10 найефективніших видів інтернет-реклами)

3. Джерела пасивного доходу: Інвестування з прикладами

Наступний метод, як отримувати пасивний дохід полягає в розумному і обдуманому вкладенні інвестицій. Тобто, ви просто змушуєте гроші працювати. А ви в цей час відпочиваєте, насолоджуєтеся життям.

Хоча такий спосіб пасивного заробітку має певні ризики. Все ж, необхідно володіти певними знаннями, що дозволяють визначити, куди саме можна і потрібно вкладати гроші, а які області в даний момент краще обійти стороною.

Порада! Новачкам в області інвестування найрозумніше вибирати ніші з меншою прибутковістю, але і меншим ризиком втрат. А от коли вже розберетеся в цьому напрямку, можна спробувати і більш серйозні напрямки, з високим ступенем прибутковості.

4. Як створити пасивний дохід використовуючи соціальні мережі

Не можете зрозуміти з чого, і як створити пасивний дохід? Та його можна отримувати навіть із соціальних мереж. Для цього необхідно розкрутити групу в соцмережах або навіть особистий аккаунт. І заробляти на рекламі.

Робити це реально практично у всіх соціальних мережах:

 • Фейсбук;
 • Інстаграм;
 • ВК;
 • та ін.

Звичайно, потрібно розуміти, що зараз конкуренція в соціальних мережах досить висока і вирватися на передові позиції буде вельми складно. Тим більше, що самі мережі вводять певні обмеження на безкоштовне додавання кількості учасників в групу. Так що спочатку доведеться ще вкластися і фінансово.

Кілька способів залучити користувачів до групи / спільноти

1) Реклама в соцмережі

Для цього достатньо замовити оплачувану рекламу безпосередньо в самій мережі. Користувачі будуть бачити рекламний блок, який мотивує їх вступити в співтовариство.

2) Реклама в групах

Знаходьте групи, що відповідають Вам за тематикою, пишіть адміністраторам щодо розміщення реклами. Це дуже хороший метод просування власної спільноти.

3) Взаємне розміщення постів

Знаходьте групи, подібні до вашої спільноти за кількістю абонентів. Списується з власниками та обмін постами. Тим самим, ділячись своєю аудиторією, а й залучаючи аудиторію іншої групи.

4) Влаштовуйте конкурси

Конкурси з призами – ще один хороший варіант залучення користувачів. Суть-в репостах і запрошеннях до групи. Тільки не обманюйте, проводьте чесні конкурси!

5. Пасивний дохід ідеї: YouTube

Популярний відео-хостинг YouTube – ще один спосіб, як створити пасивний дохід. Тут є три варіанти заробітку:

 • за кількість переглядів ваших відео-роликів;
 • за продаж реклами на каналі;
 • використовуючи реферальні посилання.

Однак, що отримувати такий пасивний дохід в Інтернеті, спочатку доведеться попрацювати. Необхідно знімати цікаві і пізнавальні для глядачів ролики. Для цього зовсім необов'язково обзаводитися професійною технікою - сьогодні навіть середні смартфони дозволяють отримувати хорошу картинку. Важливо інше-ідея, тематика ролика, а також те, як саме ви розкриєте тему в своєму відео.

Зверніть увагу! У деяких випадках можна обмежитися "зйомкою" екрану комп'ютера. Наприклад, якщо ви записуєте уроки обробки фотографії.

І коли кількість переглядів стане рости, ви вже зможете залучати рекламодавців. Крім того, в самому Ютубі є своя рекламна мережа, підключившись до якої (монетизував канал), ви будете автоматично отримувати рекламу на канал.

Коли у вас буде багато роликів, а перегляди неухильно стануть рости, ви можете переходити на пасивний вид роботи. Тобто, зрідка поповнювати базу роликів, оновлюючи канал. Але всі інші стануть працювати на Вас вже без безпосередньо вашої участі.

Як заробити на Ютубі з нуля — поетапна інструкція.

6. Як отримувати пасивний дохід при веденні бізнесу в інтернеті

Ще один спосіб, як створити пасивний дохід має на увазі створення бізнесу безпосередньо в Інтернеті. Благо, сьогодні є всі реальні можливості для автоматизації налагоджених процесів.

Зверніть увагу! На перших етапах вам потрібно буде працювати, щоб запустити бізнес, розкрутити його і налагодити його роботу. Але потім, надалі, ваша участь буде мінімальною.

Є кілька видів інтернет-бізнесу, які дозволять в майбутньому отримувати солідний пасивний заробіток. (Інтернет бізнес: ТОП 50 бізнес ідей)

Інтернет-магазин

Оптимальний варіант-торгівля по дропшиппінгу. Тобто, вам не потрібно знімати площу під склад, закуповувати товари наперед. Суть дропшиппинга полягає в тому, щоб реалізовувати товари, представлені в інших магазинах.

Вам потрібно:

 • створити власний майданчик для торгівлі;
 • налагодити співпрацю з іншими магазинами;
 • суть співпраці-договір про те, що ви регулярно будете здійснювати у них покупки, а тому обговоріть розмір знижки;
 • на свою торгову площадку додайте ті товари, які будете продавати;
 • запустіть торгівлю, розкручуйте магазин різними способами;
 • коли клієнт зацікавиться купівлею – ви просто купите його в магазині-партнері зі знижкою і відправите клієнту, а різницю в ціні залишите собі.

Доставку здійснюєте або самостійно, або домовляєтеся про пряму доставку з магазину-партнера.

Надання послуг

Навіть якщо ви самі не можете чинити ніяких послуг, ви все одно можете заробляти на цьому. Припустимо, серед послуг варто виділити:

 • навчання іноземним мовам;
 • юрконсультації;
 • бухгалтерські консультації та т. д..

Вам потрібно створити сайт, знайти фахівців, які надають потрібні послуги і займайтеся розкруткою сайту. Коли знайдуться клієнти, ви передаєте їх фахівцеві. Частина оплати праці йде безпосередньо такому фахівцеві, а частина-вам, як власнику майданчика, на якій працює консультант.

7. Інформаційна поштова розсилка

Наступний метод, як отримувати пасивний дохід — це створення поштової розсилки. Це один з найбільш ефективних і чи не найпростіших способів отримання реального заробітку. Однак спочатку вам потрібно залучити потенційну аудиторію, щоб вона добровільно залишала вам свою електронну адресу. Тобто, необхідно створити базу розсилки.

Як це зробити? Один з найбільш простих і ефективних способів — форма підписки на особистому сайті або блозі. Рекомендується спочатку запропонувати користувачам щось корисне в обмін на їх електронну адресу.

Щоб користувачі не відписалися від вашої розсилки, слід вміло дозувати корисну інформацію і відверту рекламу. Наприклад, обсяг листів з корисною інформацією повинен становити не менше 70% від загального обсягу розсилань листів.

Крім реклами в листах можна розсилати ваші партнерські посилання – про те, як заробляти на них, я розповідав вище.

8. Інформаційний бізнес або навчальні курси

Наступний варіант, як створити пасивний дохід має на увазі організацію навчальних курсів. Якщо у вас є корисний особистий досвід, ви вмієте щось робити добре, чи не кращих інших, то можете сміливо організовувати такі курси.

Хоча тут потрібно чітко розуміти, як саме організувати їх. Спочатку слід непогано попрацювати, вкластися в організацію.

Зверніть увагу! Хороші, якісні курси в режимі онлайн користуються популярністю. Адже людині не потрібно нікуди йти - він вчиться вдома, в зручному і звичному кріслі.

Щоб люди були зацікавлені в покупці ваших навчальних програм, спочатку потрібно попрацювати над розвитком власного бренду. Після цього ви зможете закріпитися в певній сфері в якості шановного експерта. Так що створення хороших навчальних курсів-завдання не таке вже й просте. Спочатку доведеться потрудитися і витратити чимало часу на розвиток бренду – на це піде від декількох місяців до одного року.

ДО РЕЧІ! Розмір заробітку безпосередньо залежить від обраної ніші і від того, як саме ви розкрутите свій бренд. Деякі заробляють від 100 до 500 доларів на місяць. Інші ж – впевнено долають планку в кілька тисяч доларів на місяць.

Що саме користується популярністю? Складно сказати однозначно! Багато напрямків затребувані. Повторюся, все буде залежати від того, як саме вам вдасться розкрутити свій особистий бренд. Затребуваними є курси по навчанню:

 • маркетингу;
 • онлайн-бізнесу;
 • розкрутці сайтів;
 • обробці фотографій;
 • дизайну;
 • і багато інших.

Навчати не обов'язково в режимі онлайн. Досить підготувати кілька записів, які і підносять користувачам інформацію. Тобто, мова йде надалі про пасивний заробіток.

А ось при проведенні воркшопів треба все-таки бути онлайн, щоб спілкуватися з користувачами і контролювати те, як саме вони виконують ваші завдання.

Порада! Щоб ваші навчальні курси користувалися постійним попитом, обов'язково періодично проводьте оновлення програми навчання.

Часті Питання (FAQ)

Що таке пасивний дохід?

Сам термін "пасивний дохід" означає отримання грошей від партнерства, співпраці або здачі в оренду власності, в яких ви не приймаєте активної участі.

Як мені отримати пасивний дохід?

Пасивний дохід - це коли ви вкладаєте час і / або гроші і отримуєте дохід без подальшої роботи. Легких грошей не буває, Ви повинні докласти зусиль або кошти в сьогоденні, щоб отримувати пасивний дохід в майбутньому.

Які приклади пасивного доходу існують?

Інвестування - чудовий приклад пасивного доходу. Ви інвестуєте гроші в акції компанії і отримуєте виплату дивідендів і подяку за вкладення. Інший популярний приклад-нерухомість. Ви купуєте нерухомість, здаєте її в оренду і отримуєте пасивний дохід. Мій улюблений спосіб отримання пасивного доходу-це створення блогу. Ви інвестуєте час у створення корисного контенту та його просування, а потім отримуєте пасивний дохід у майбутньому.

Чи дійсно пасивний дохід працює?

Так! Пасивний дохід - це те, як забезпечені люди продовжують накопичувати багатство. Якщо у вас поки немає грошей, використовуйте свій час і докладіть зусиль для створення джерел доходу, які будуть рости в майбутньому. У міру накопичення грошей, використовуйте їх для отримання все більшого і більшого пасивного доходу.

Куди я можу інвестувати, щоб отримати пасивний дохід?

Якщо ви хочете інвестувати для отримання пасивного доходу, дивідендні акції та пайові інвестиційні фонди - чудові варіанти зробити це. Ви також можете інвестувати в боргові інструменти-наприклад, в облігації.

 Які ідеї пасивного доходу найпопулярніші?

Існує незліченна кількість ідей пасивного доходу. До найбільш популярних відносяться інвестування у фондовий ринок, володіння нерухомістю, інвестування в бізнес і навіть просто зберігання грошей на високоприбутковому ощадному рахунку. Всі ці підходи приносять пасивний дохід, але вимагають початкового капіталу.

Невже для пасивного доходу не потрібно працювати?

Це міф. Пасивний дохід завжди вимагає чогось: часу або грошей. Однак думка про те, що дохід стає пасивним після того, як ви виконуєте роботу, - ось що заманливо. Наприклад, ви витрачаєте 6 місяців на написання книги і її просування, а потім отримуєте дохід від цієї книги все життя без будь-якої додаткової роботи.

Як я можу отримувати $1,000 на місяць пасивного доходу?

Щоб отримувати $1,000 на місяць пасивного доходу, диверсифікація є ключовим фактором. Ви можете інвестувати в акції, що виплачують дивіденди, платформи пірингового кредитування або в оренду нерухомості. Ці інвестиції приносять регулярний дохід, не вимагаючи вашої активної участі.

Як пасивно заробляти $2,000 на місяць?

Щоб пасивно заробляти $2,000 на місяць, створіть власні активи, наприклад, бізнес на дропшиппінгу або канал на YouTube, щоб мати більше контролю над своїми доходами. Ви також можете скупити торгові автомати або створити дошку оголошень, щоб заробляти гроші, виконуючи цю активну роботу.

Яка найпростіша форма пасивного доходу?

Найпростішою формою пасивного доходу є інвестування в індексні фонди або дивідендні акції. Ці варіанти вимагають мінімального управління, і ви можете почати з невеликої початкової інвестиції, пожинаючи плоди складних відсотків з часом.

Як я можу отримувати пасивний дохід без грошей?

Щоб отримувати пасивний дохід без грошей, ви можете використовувати свої навички та знання, створюючи цифрові продукти, такі як електронні книги або онлайн-курси, і продавати їх через платформи для самвидаву, такі як Amazon Kindle або Teachable. Після створення ці продукти можуть приносити дохід з мінімальними поточними зусиллями.

Пасивний дохід в Інтернеті: особиста порада + відео

Я розповів вам, які способи реально приносять пасивний дохід в інтернеті. Але на завершення хотів би відзначити кілька основних висновків.

Перше – реально є кілька варіантів отримання пасивного доходу. Організувати його отримання можна в багатьох сферах. Важливо зрозуміти, що саме ви вмієте робити найкраще і чим конкретно хочете займатися.

Друге – якщо ви хочете отримувати пасивний заробіток протягом багатьох років, перший час вам доведеться непогано попрацювати, щоб створити базу й організувати весь процес.

Третє – пасивний дохід без вкладень практично нереальний. Все одно потрібно буде вкластися, хоча не обов'язково фінансово. Також вкладеннями вважаються:

 • час;
 • знання та вміння;
 • завзятість і моральні сили.

На який саме спосіб отримання пасивного доходу орієнтуватися, чим саме займатися, вирішувати тільки вам, залежно від ваших бажань, прагнень. Але обов'язково підготуйте себе морально – просто так нічого не дається. Спочатку працюєте – потім отримуєте віддачу. Розмір віддачі, тобто, рівень пасивного заробітку буде прямо залежати від того, наскільки успішно ви попрацюєте спочатку.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити