Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на капчі: ТОП-5 сайтів для заробітку

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на капчі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Існує багато варіантів заробітку в інтернеті. Про більшість з них я вже розповідав у своєму блозі. Сьогодні пропоную розглянути таку тему, як заробіток на капчі.

Це один з найбільш простих і доступних для кожного способів отримання грошей. Ще одна його перевага – не потрібні вкладення. Звичайно, озолотитися у вас не вийде, але грошей буде достатньо, щоб оплатити деякі витрати, придбати недорогі речі або купити квитки на розважальні заходи. Заробіток на введенні капчі здійснюється на профільних, спеціалізованих сайтах – це сервіси, які припускають ручне розпізнавання капчі.

Зазначу, що заробіток в Інтернеті на капчі підійде тим, хто ще не наважується вибрати більш складні види отримання доходу. Наприклад, надання будь-яких послуг або навіть створення і ведення власного сайту. Якщо ви хочете зрозуміти, як працювати в інтернеті, але поки боїтеся братися за довгограючі, солідні проекти, заробіток на капчі – саме те, що вам потрібно!

Що таке капча: лаконічне і зрозуміле пояснення

Це картинка, на якій написаний або намальований якийсь текст, набір символів. Капча потрібна для того, щоб розуміти, хто намагається отримати доступ до сайту або його сервісів – людина чи робот. Тому що людина здатна без проблем ввести символи, а ось боти ще не навчилися їх розпізнавати.

Основне завдання капчі - забезпечити сайтам повноцінний захист від програм, що відправляють на сайті множинні запити, що здатне привести до його блокування. Використання даного методу дозволяє припинити подібні атаки і знизити навантаження на сайт.

Є й інший варіант, коли використовується капча. Вона встановлюється на сервісах, що дозволяють отримати заробіток:

 • за кліки по рекламних банерах;
 • за перегляд відео;
 • за написання коментарів і т. д.

Щоб завдання виконували реальні люди, а не роботи, які можуть виконувати все автоматично, заробляючи для свого власника, на них і передбачена капча. Вона відсікає ботів.

Види капчі і чому за це платять

Перш ніж перейти до теми: «Капча заробіток сайти», хочу розповісти вам про три її види.

 1. Питання. Потрібно не просто ввести певні символи, а дати правильну відповідь на питання. Вони досить прості, людина ніколи не помилиться.
 2. Кілька слів. У певне поле потрібно ввести слова, зображені на картинці.
 3. Вибір картинок. Потрібно вибрати з декількох картинок зображення, що відповідають певним умовам. Наприклад, серед 9-ти транспортних засобів – 4 вантажівки.

ДО РЕЧІ! Іноді капча виявляється не розбірливою навіть для людини. Якщо вам попалася така, не витрачайте на неї час. Клікніть по кнопці «Оновити» або подібної, щоб система надала вам інше зображення.

Тепер про те, чому заробіток в інтернеті на капчі став можливим. Тобто про те, хто і навіщо оплачує таку роботу. Спробую пояснити.

Отже, заробіток на капчі пропонують власники сайтів, вебмайстри, зайняті просуванням свого ресурсу. Для цього вони застосовують спеціальне програмне забезпечення. За допомогою проксі-серверів ПО підключається до пошукових систем, щоб отримувати статистичні дані.

Пошукові системи, щоб уникнути напливу роботів і ботів, періодично демонструють капчу. Програмне забезпечення робить її переадресацію на спеціалізовані сервіси (про них трохи нижче). Саме там вам і належить працювати, отримуючи заробіток на введенні капчі.

Заробіток на капчі: трохи про особливості роботи, і на який дохід можна розраховувати

В цілому роботи на спеціалізованих сервісах вистачає для всіх бажаючих. Її навіть буває дуже багато. Але іноді буває і таке, що кількість виконавців в даний момент занадто велика, а завдань – мало. Тому і трапляються «простої».

Не варто засмучуватися. Краще відпочиньте або погуляйте, але обов'язково відійдіть від комп'ютера. Заробіток на введенні капчі стомлює очі, тому не варто їх зайвий раз напружувати.

Зароблені гроші накопичуються на особистому рахунку всередині сервісу. Їх висновок здійснюється на різні електронні гаманці:

 • PayPal;
 • QIWI;
 • Payeer;
 • або навіть безпосередньо на банківську карту;
 • і т. п.

Все залежить від особливостей обраного сервісу. Тому перед початком роботи, обов'язково вивчіть, на які саме гаманці передбачений вивід і зареєструйтеся в них.

Тепер про те, скільки грошей може принести такий напрямок, як «Капча заробіток сайти». Зазначу, що рівень оплати залежить від конкретного сервісу. Середній розмір коливається в межах 10-20 грн за 1000 (!) заповненої капчі. При швидкій роботі цілком реально виконати такий обсяг.

Тобто, якщо в день приділяти від 3 до 5 годин роботи в місяць заробіток на капчі може досягати 1-2 тисяч грн. Не так, щоб дуже багато, але і не так вже й погано, враховуючи, що для такої діяльності не потрібні:

 • вкладення;
 • спеціальні навички;
 • знання іноземних мов і т. п.

Зверніть увагу! Не шукайте легкий заробіток. Якщо вам десь пообіцяли платити за кожну капчу 1 грн або навіть більше, не погоджуйтеся на пропозицію. Це обман і шахрайство. Ви взагалі нічого не отримаєте.

Якщо у вас є можливість працювати в нічний або ранковий час, вибирайте його. Як показує практика, приблизно з півночі до 10-ї ранку на сервісах не так багато виконавців, а тому шанси гарненько заробити істотно збільшуються.

Набагато простіше працювати в так званому фоновому режимі. Наприклад, поки ви їдете в громадському транспорті. Для цього достатньо встановити спеціальний додаток на свій смартфон. Кожен сервіс має подібний додаток (а деякі-навіть кілька), тому проблем з їх пошуком і установкою не буде.

Заробіток на введенні капчі: 5 кращих сайтів для стабільного доходу

Якщо вас всерйоз цікавить тема "Капча заробіток сайти" , цей розділ статті буде для вас найбільш цікавим. Адже в ньому я розповім про найбільш зручні сервіси. В принципі, всі вони мають практично схожу структуру, але відмінності все-таки присутні.

Ознайомтеся з описаними нижче сайтами - я показую їх переваги і недоліки. Представлена інформація дозволить вам зробити правильний вибір.

1. PixProfit

PixProfit - це сервіс, який пропонує користувачам заробіток на введенні капчі. Основна мета сервісу - надати можливість заробити гроші в інтернеті людям, які не мають особливих навичок та досвіду в цифровій сфері.

Для роботи на PixProfit не потрібно мати спеціальних знань або досвіду, достатньо мати швидкий інтернет та базові знання комп'ютера. Користувачі повинні ввести капчу з картинки, яку надає сервіс, у відведений для цього простір.

PixProfit також пропонує можливість роботи на партнерській програмі, запрошуючи нових користувачів на сайт. Кожен партнер отримує відсоток від прибутку, який отримує його реферал від сервісу.

Мінімальна виплата на PixProfit - $3. Оплата проводиться через Perfect Money, Bitcoin, а також через інші електронні платіжні системи.

Щоб стати користувачем PixProfit, необхідно зареєструватися на сайті та пройти перевірку, щоб підтвердити свою кваліфікацію для виконання завдань. Сервіс пропонує круглодобову підтримку, яка готова відповісти на будь-які питання та надати необхідну допомогу користувачам.

Хоча PixProfit є досить простим та доступним для новачків сервісом, заробіток на введенні капчі не є найбільш прибутковою діяльністю в інтернеті. Тим не менш, сервіс PixProfit надає можливість заробити додаткові кошти для тих, хто шукає такі можливості.

Наступний сервіс, що надає заробіток в інтернеті на капчі – це Socialink. Його основний напрямок – просування реклами в соцмережах. Крім розшифровки капчі користувачам доступні такі види завдань, як:

 • серфінг по просторах інтернету;
 • простановка лайків;
 • репости публікацій і т. д.

Однак знайти завдання з розгадування капчі не так вже й просто. Ніде немає інструкцій або вказівок. Вам потрібно перейти в свій аккаунт (на головній сторінці клікнути по напису «мої акаунти»), а вже там вибрати необхідний вам напрямок роботи.

Серед позитивних характеристик:

 • яскравий дизайн;
 • великий вибір роботи.

Але є і певні недоліки:

 • вкрай мало завдань саме по капчі;
 • висновок зароблених коштів виконується тільки на одну платіжну систему;
 • комісія за виведення коштів становить 7%.

Я не буду рекомендувати цей сервіс вам, але якщо є бажання, можете приділити час на його вивчення.

3. Anti-Captcha, Kolotibablo

По суті, це той самий сервіс, тільки він має два домени. У кожного з них є свої особливості. Розглянемо обидва.

Спочатку Anti-Captcha. Цей домен створений спеціально для замовників:

 • хороший інтерфейс, приємно оформлення;
 • сайт створений іноземними розробниками, у нього є і англомовний інтерфейс;
 • є розділ «Інструменти» — в ньому представлені спеціальні програми, боти, що допомагає в просуванні та розкрутці сайтів, основна їх частина безкоштовна.

Серед основних переваг (для замовників) зазначу наступні:

 • вартість 1000 зображень – трохи менше 1-го долара;
 • поповнити свій рахунок можна навіть від 30-ти копійок;
 • на отримання відповіді йде приблизно 15-ти секунд;
 • API легко інтегрується;
 • на платформі працюють люди з усіх країн.

Тепер розповім про те, як здійснюється заробіток на капчі на домені Kolotibablo, створеному для виконавців. Інтерфейс – точна копія домену Anti-Captcha. Доступно додаток для виконання завдань - воно створено для персональних комп'ютерів і для смартфонів, що працюють на ОС Android.

Позитивним моментом є і те, що оплата нараховується в доларах. Передбачена рейтингова система – поступово користувачі набирають рейтинг, що дозволяє їм виконувати більш дорогі завдання. Вивід зароблених грошей доступний на кілька електронних гаманців:

 • PayPal;
 • AdvCash;
 • Payza;
 • Bitcoins;
 • WalletOne та інші.

4. 2Captcha

Наступний сервіс, що дозволяє отримати заробіток в інтернеті на капчі – це англомовний аналог першого описаного сайту. Нагадаю, це RuCaptcha – якщо ви вже забули або не хочете скролити сторінку.

Цей ресурс дозволяє працювати на західному ринку. Тому всі капчі – англійською, з латинськими символами. Особливо описувати ресурс не буду. В цілому, він хороший і дає можливість отримати заробіток.

Гроші виводяться на кілька електронних гаманців:

 • Payza;
 • Perfect Money;
 • Bitcoins и некоторые другие.

5. MegaTypers

І останній сайт в моєму своєрідному рейтингу ресурсів, що дозволяють здійснювати заробіток на введення капчі. Це також повністю англомовний ресурс. Щоб почати працювати, спочатку потрібно:

 • зареєструватися, вказавши свою електронну пошту, тільки іноземну, наприклад – gmail;
 • зареєструватися на сервісі електронних гаманців і вказати гаманець на сайті MegaTypers;
 • а також вказати код запрошення – він іменується там, як Invitation Code.

Без коду, на жаль, ви не зможете закінчити процес реєстрації. Де взяти код? Скористайтеся цим – DPI2. Після цього перед вами відкриється додаткове меню. Вам необхідно клікнути на кнопку Start working-це дозволить вам почати роботу.

Зароблені гроші виводяться на кілька платіжних систем. В принципі, на ті ж, що використовуються на інших сайтах – Це і Payza, і Western Union, і інші.

Позитивні особливості сервісу MegaTypers:

 • відносно висока оплата за 1000 капчі – від 60 центів;
 • приємний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • статистика користувачів.

Серед недоліків виділю:

 • інтерфейс тільки англійською мовою;
 • іноді взагалі немає завдань.

Заробіток в інтернеті на капчі не великий, але постійний і простий + відео

На завершення повторюся - заробіток на капчі не такий вже й великий, але дає можливість отримувати постійний дохід. Тим більше, для нього не потрібні якісь особливі навички і знання.

Читайте також - Як заробити на лайках, репостах, підписках в соціальних мережах? Огляд 4 кращих сайтів + поради для новачків

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити