Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на подорожах: 21 робочий спосіб

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити на подорожах

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Дивитися програми про туризм, захоплюватися красою далеких країн, але не мати можливості там побувати. Сумно, правда? Але ж все легко змінити - варто тільки дізнатися, як заробити на подорожах і ваше життя вже ніколи не буде колишнім!

У переважної більшості людей все життя проходить за одним вирішеним сценарієм - школа-ВНЗ-робота / дім. Лише зрідка вдається відправитися в подорож, поїхати у відпустку. Строгі рамки. Нудний графік. Туга і залежність від навколишніх умов. Немає відчуття свободи, не кажучи вже про реальну свободу і незалежність. Швидше за все, ви тут опинилися тому, що втомилися від буденності буття. Одноманітності і сірості днів. Шукайте реальну можливість, як все змінити. Можливо, навіть думаєте, що вибратися із замкнутого кола просто неможливо. Навіть читаючи блоги мандрівників, самі мрієте кинути все і почати життя спочатку. Але щось вас стримує. Можливо, ви просто не знаєте, як заробляти на подорожах? Думаєте, що це нереально? Тоді моя чергова стаття саме для вас! Я відібрав кращі і дієві, перевірені і робочі способи заробітку. Ознайомтеся з ними - впевнений, серед них є навіть не один, а відразу кілька напрямків, що підходять саме вам!

Як заробити мандрівникові: фріланс, удаленка, постійна робота

Спочатку я не буду говорити про конкретні спеціальності, професії. Пропоную розглянути три напрямки – фріланс, удаленка, постійна робота.

Вони в чомусь схожі між собою, але мають і ряд відмінних рис. Ця інформація допоможе вам надалі з вибором конкретного напрямку діяльності.

1. Фріланс

Прийнято вважати, що фрілансери працюють на себе. Це не зовсім так. Фріланс за своєю суттю є чимось середнім між роботою по найму і роботою на себе. Так, фрілансер трудиться в будь-якому зручному місці, сам вибирає собі проекти. Однак у нього все одно є "начальник", роботодавець-людина, яка дала йому замовлення, найняла для виконання роботи.

Переваги фрілансу:

 • робота з будь-якої точки земної кулі-досить мати ноутбук і доступ до Інтернету;
 • можливість самостійно формувати свій графік – тільки ви вирішуєте, в якій годині починати робочий день, скільки працювати і коли закінчувати;
 • вибір проектів – ви маєте можливість вибирати завдання, які вам цікаві, кому із замовників відмовити;
 • ваш розвиток залежить тільки від вас-немає начальника, який за своєю примхою буде "тиснути", перешкоджати вашому зростанню;
 • і рівень заробітку залежить тільки від вас – немає суворої ставки, встановленої начальством. Працьовитість, розвиток, навчання дозволять вам досягти більш високих показників.

Зверніть увагу! Безсумнівним плюсом фрілансу є те, що ви можете почати з нуля в будь-якій області-доклавши зусиль, ретельно працюючи і працюючи, розвиваючись, досягніть висот і високого рівня заробітку. Але на перших порах доведеться братися за копійчані проекти.

Серед негативних моментів виділяються:

 • відсутність стабільності – бувають моменти, коли замовлень просто немає, а іноді роботи так багато, що і поспати нормально не вдається;
 • високий рівень конкуренції – знайти замовника (тим більш постійного) не так вже й просто, як і хороший високооплачуваний проект;
 • складності самоорганізації – вирушаючи у вільне плавання, далеко не всі люди здатні контролювати себе, організовано працювати.

Зверніть увагу! Незважаючи на високий рівень конкуренції серед фрілансерів, багато замовників скаржаться – знайти адекватного, що виконує завдання в строк людини вкрай складно. Трапляються багато безвідповідальних, недобросовісних «людей» — вони беруть проект, навіть отримують передоплату і ... зникають, не відповідають на повідомлення. Через кілька тижнів з'являються, але здають абсолютно не ту роботу, яка потрібна замовнику.

Важливо не тільки створити профіль на біржі Фріланс-послуг, а й постійно приділяти час на залишення заявок під пропозиціями про роботу. Навіть якщо у вас є проект, все одно шукайте новий – так ви підстрахуєтеся і не будете сидіти без роботи після закінчення поточного завдання.

Ось, до речі, невеликий секрет – обумовлюючи терміни завершення завдання, завжди робіть часовий запас. Близько 20-25% від реально необхідного часу. Так ви попередите форс-мажори. Від них ніхто не застрахований.

Завершуючи описи фрілансу, повторюся - рівень заробітку тут практично необмежений, але залежить від 2 важливих аспектів:

 • ваших навичок, як фахівця;
 • ваших здібностей презентувати себе.

Розвивайте обидва  "напрямки" —  це ваша гарантія постійної зайнятості та високооплачуваних проектів.

2. Удаленка

Ще один напрямок, як заробляють мандрівники - віддалена діяльність. Суть – домовитися на основному місці роботи про те, що тепер ви не будете приходити в офіс, а виконувати всі завдання віддалено.

Це варіант підходить:

 • програмістам;
 • дизайнерам;
 • копірайтерам;
 • і всім іншим, пов'язаним з IT-сферою.

Крім того, подібний варіант роботи підійде навіть бухгалтерам, консультантам з різних питань і т. д.

Можливо, не всі керівники і не всі компанії готові надати своєму співробітнику віддалений варіант зайнятості. Але це не привід відмовлятися від мрії. Існує два варіанти розвитку подій.

 1. Стати незамінним співробітником – роботодавець погодиться на всі ваші умови, щоб не втратити цінного фахівця.
 2. Знайти саме віддалену посаду в іншій компанії – подібні вакансії нині часто зустрічаються на сайтах з пошуку роботи.

Зверніть увагу! Спираючись на свій особистий досвід, можу розповісти, що сам організував діяльність своєї команди за віддаленим принципом. Підбір персоналу зайняв деякий час, але мені вдалося підібрати людей, який я повністю довіряю. Кожен з них фахівець у своїй справі.

Перевага віддаленої роботи очевидно – ви можете працювати з будь-якої точки світу. Недолік - можливо, вам доведеться підлаштовуватися під часовий пояс компанії, в яку вас найняли і бути біля комп'ютера в обумовлений час. Буває, що в главу кута керівники ставлять виконуваність завдань, а не кількість відроблених годин – в такому разі ви самі будете визначати свій робочий день, але слід проявити високу самоорганізацію, щоб не завалити проект по строкам.

3. Постійна робота

Розповідаючи про те, як стати мандрівником і заробляти, не можу не відзначити і третій варіант – постійну роботу. Хоча вона для мандрівників підходить не кращим чином.

Адже суть такої діяльності – як і вдома. Вам потрібно приходити в офіс / установу і працювати за суворим графіком. Тобто, мова йде не про подорожі в повному сенсі цього слова, а просто про переїзд в іншу країну.

Або, як варіант, періодично міняти місце проживання і кожен раз знаходити нову роботу.

Як заробляти на подорожах: основні напрямки

Які професії дозволять не тільки подорожувати, але непогано заробляти? Мною відібрано кілька найбільш підходящих для такого способу життя напрямків. Упевнений, серед них є і те, що підходить саме вам.

1. Програміст, творець сайтів

Програміст, творець сайтів

У хороших програмістів взагалі немає проблем з працевлаштуванням. Вони без праці знайдуть собі роботу в будь-якому місці. Але вони наполегливо вчилися і розвивалися, працювали кілька років, поки не досягли свого рівня. Як бути вам?

Дуже просто! Далеко не завжди потрібно володіти надто глибокими знаннями в програмуванні, щоб на професійному рівні створювати сайти. Існують спеціальні платформи, які дозволяють конструювати сайти навіть з мінімальними знаннями.

Наприклад, серед таких платформ WordPress і Joomla. Існує безліч освітніх курсів. В мережі доступна інформація у вільному доступі. Ком'юніті розробників доброзичливо - вони завжди готові прийти на допомогу, відповісти на будь-які питання. 

Приклавши трохи зусиль, приділивши час своєму розвитку, ви зумієте освоїти платформу і створювати нескладні сайти. Далі – розвиваючись і вдосконалюючись – перейдете до більш складних проектів. Це позитивно відіб'ється і на рівні вашого доходу.

Як показує мій досвід, на даний момент розробка сайтів являє собою найбільш прибутковий варіант. Замовлення слід шукати на біржах фріланс-послуг:

 • freelancehunt.com;
 • freelance.ua;
 • Weblancer.net;
 • Free-lance.ua;
 • fiverr.com та інших.

2. Дизайнер, художник, ілюстратор

Дизайнер, художник, ілюстратор

Вмієте малювати? Так чого ви сидите без діла! Досить освоїти пару програм – Ілюстратор і Фотошоп) - і у вас відбою не буде від замовників. Потрібно лише цілком віддатися тому, що ви так добре вмієте робити – малювати різні картинки, ілюстрації і т. д. Комп'ютерні програми потрібні, щоб «перекласти» створені зображення в цифровий формат.

Не вмієте малювати, але вас цікавить дизайн? Чому б і ні! Щоб стати дизайнером сайтів зовсім необов'язково володіти олівцем. Вам потрібно лише трохи креативності і розуміння сучасних трендів в web-дизайні.

Проблеми з креативністю? Нічого страшного – надихайтеся на сайтах Behance.net і Pinterest.com дивлячись на роботи інших дизайнерів. З сучасними трендами знайомлять досвідчені дизайнери на сторінках тематичних блогів.

Для web-дизайнера критично важливо володіти як мінімум двома програмами - Фотошопом і Ілюстратором. Їх буде достатньо, щоб:

 • створювати оформлення для сайтів;
 • робити рекламні банери;
 • створювати обкладинки для груп в соціальних мережах і т. д.

Пошук замовлень слід здійснювати на тих же фріланс-біржах, що вказував вище. І обов'язково створюйте портфоліо своїх робіт, щоб було що презентувати потенційному замовнику. Найкраще для портфоліо підходить сайт Behance.net.

3. Робота з текстами

Робота з текстами

Вмієте висловлювати свої думки? Складаєте слова в пропозиції? Завжди любили писати твори? Спробуйте себе в ролі копірайтера-фахівця, який пише тексти для:

 • інформаційних сайтів;
 • інтернет-магазинів;
 • груп в соціальних мережах;
 • та ін.

Подібні вакансії представлені на сайтах фріланс-послуг. Існують навіть спеціалізовані біржі для письменників. Найбільш відомі з них – Адвего і 2polyglot.com.

Зверніть увагу! Ваші тексти повинні бути не просто цікавими і корисними, але і унікальними, написаними особисто вами. Для перевірки унікальності існують спеціалізовані сервіси. Наприклад, той же Текст.РУ. Прийнятна унікальність – від 90%. Для вузькоспеціалізованих текстів з використанням термінів по темі – допускається нижче. Тобто, просто скопіювати частини з різних статей і видати за свою роботу – не вийде.

Підготовка повноцінної статті передбачає вивчення теми, збір інформації, написання тексту. Вартість такої роботи стартує від 1 долара за 1000 символів без пробілів. Середня ціна-2-3 долари, залежно від тематики, складності завдання та рівня кваліфікації, досвіду копірайтера.

У цю ж категорію слід віднести і переклад текстів, статей, книг. Крім перекладу на або з англійської мови популярністю користується завдання, що передбачають роботу з:

 • іспанським;
 • китайським;
 • японським;
 • французькою мовою.

Працювати не обов'язково в офісі. Багато контор, що надають послуги перекладу, наймають саме віддалених фахівців. Адже там набагато простіше і дешевше – не потрібно організовувати для них робоче місце. Завдання надсилаються поштою.

4. Як заробляють мандрівники на Адмініструванні груп в соціальних мережах/SMM-спеціаліст

SMM-спеціаліст

Наступний напрямок, як заробити мандрівникові передбачає роботу в соціальних мережах.

У них свої представництва мають багато компаній. Тільки не всі готові виділяти повноцінного співробітника для управління спільнотою. Тому вони готові передавати це заняття віддаленого фахівця – вакансії зазвичай присутні на сайтах пошуку роботи, їх розміщують кадровики.

Обов'язки приблизно такі (незначно варіюються в залежності від конкретних вимог компанії):

 • підготовка контенту (тексту, зображень, ілюстрацій);
 • розміщення в групі;
 • відстеження порядку в групі – видалення спаму, агресивних коментарів і т. д.;
 • запрошення нових учасників;
 • інші дії з розвитку групи і просування компанії в соцмережах.

Зверніть увагу! Перевага адміністрування групи в соціальній мережі - одна група вимагає один-дві години на день. Тому реально налагодити співпрацю з 4-5 компаніями відразу.

5. Віддалений помічник

А знаєте, як заробляють мандрівники? Вони стають віддаленими помічниками керівників компаній, проектів, бізнесменів. В задачах такого онлайн/віддаленого помічника:

 • перевірка електронної пошти;
 • складання листів;
 • узгодження зустрічей;
 • збір даних і т. д.

Вакансія передбачає стресостійкість, швидку реакцію на будь-які ситуації, і навіть креативність.

Порада! Якщо добре знаєте англійську мову і бажаєте непогано заробляти, пошукайте віддалену роботу на іноземних сайтах – Virtual Assistant Jobs on Upwork.

Шукайте вакансії на сайтах роботи. Там зустрічаються подібні пропозиції.

6. ЅЕО-спеціаліст

ЅЕО-спеціаліст

Як стати мандрівником і заробляти? Так легко! Але спочатку вивчіть такий напрямок, як ЅЕО — просування сайтів в пошукових системах. Завдання ЅЕО-забезпечити більш високу видачу сайту в "пошуковику".

Навчання проводиться на курсах – зазвичай їх тривалість становить 3 місяці. Курси проходять в режимі онлайн. Так що навчатися будете, по суті, вдома. Крім того, в мережі у великій кількості доступна інформація у вільному доступі. Загалом, було б бажання!

7. Блог про подорожі

Блог про подорожі

Відмінний варіант, як заробляти на подорожах — створити власний блог, писати про подорожі і отримувати дохід від свого сайту. Хоча тут є певні особливості. Перші кілька місяців:

 • потрібно приділяти сайту кілька годин на день;
 • ви не отримаєте ніякого заробітку.

І тільки через кілька місяців, після того, як блог буде відвідуваним, реально отримувати з нього прибуток. Тому спочатку вам потрібно працювати над сайтом з дому. Писати цікаві статті. Коли відвідуваність ресурсу виросте, монетизуйте блог:

 • контекстна реклама;
 • банерна реклама;
 • публікація рекламних статей;
 • і т. д.

Ваші статті повинні бути дійсно цікавими, захоплюючими, корисними для користувачів. Не забувайте про їх оптимізації під пошукові запити. Тобто, кожна стаття повинна відповідати певному ключовому запиту. В ідеалі: одному основному і 2-3 додатковим. Дивитися ключові запити потрібно на сервісі wordstat.yandex.ru . Для початку, поки блог не розкручений, вибирайте запити, що згадуються кілька 10-в раз. Після зростання відвідуваності – беріть запити з більшою частотою.

8. Продаж фотографій

Якщо ви любите фотографувати, є художній смак, а ще накопичилося багато знімків з подорожей, чому б не заробляти про своє хобі?

Фотографії продаються на спеціальних фотостоках, фотобанках – серед найбільш прибуткових ресурсів, з великою кількістю продажів:

 • Shutterstock;
 • Depositphotos;
 • Dreamstime;
 • SmugMug;
 • Creative Market;
 • 500px.

Увійти в цей вид бізнесу може практично кожен-досить мати непоганий Сучасний фотоапарат. Ну, природно, вміти поводитися з ним. Щоб отримувати дохід, впевнено продавати свої фотографії, слід приділяти велике значення якості знімків-технічному і креативному.

Ось ще кілька порад:

 • слідкуйте за креативними трендами;
 • надихайтеся найбільш популярними роботами;
 • робіть не один знімок, а серію схожих фото;
 • приділяйте увагу обробці і підготовці знімку перед завантаженням.

Зокрема, кожен знімок повинен мати назву – точний опис того, що відбувається на фото. Обов'язкові – ключові слова. Для більш високого ймовірного доходу потрібно зареєструватися на декількох стоках.

9. Викладання іноземних мов за кордоном

В першу чергу мова йде про англійську мову. Це один з найбільш популярних варіантів заробітку для мандрівників. Крім того, він передбачає повне занурення в нову для вас культуру.

Зверніть увагу! Багато компаній, що шукають таких викладачів, готові навіть оплатити квитки на літак. Однак крім англійської мови ви повинні знати хоча б основи мови країни, в яку збираєтеся.

Існують волонтерські проекти. Вони підійдуть навіть студентам, які мають якщо не досконалий, то непоганий рівень знання мови. Такі проекти передбачають навчання дітей в країнах Африки, Азії, Латинської Америки. Заробити на них не вийде, але помандрувати зможете за рахунок організаторів – вони оплачують проживання, харчування, переліт.

10. Робота в хостелі

Ось ще один варіант, як заробити мандрівникові - влаштуватися на роботу в готель або в хостел. Багато курортних закладів такого типу шукають співробітників в сезон напливу туристів. Відкриваються вакансії:

 • покоївок;
 • адміністраторів;
 • водіїв;
 • і т. д.

Деякі пропонують невелику оплату. Інші – тільки за проживання та харчування. Другий варіант-оптимальний для молодих людей, охочих подивитися світ з мінімальними витратами.

Приміром, нещодавно читав про американського студента, що працює в готелі на Шрі-Ланці – відмінна можливість, якщо не заробити, то заощадити і поїздити по світу. Подібні пропозиції представлені на наступних ресурсах:

 • Hotel Jobs;
 • Hotel Career;
 • Hostel Travel Jobs;
 • і їм подібних.

Загалом, було б бажання - а знайти варіант подібного працевлаштування під силу кожному.

11. Круїзи

Круїзи

Чи не оптимальний варіант, як стати мандрівником і заробляти – влаштуватися на круїзний лайнер. Тут ви не тільки всмак помандруєте по всьому світу, але і непогано заробите.

Одна моя знайома влаштувалася на круїзи і за кілька років заробила собі на дві квартири в обласному центрі. І це я не кажу про дешевші покупки. А ще – подивилася практично весь світ: від європейських курортних центрів і закінчуючи Вогняною Землею.

Подібні вакансії слід шукати на тематичних сайтах. Наприклад, на AllCruiseJobs або на Wandering earl's Guide. Найбільш популярні вакансії:

 • адміністратор;
 • фотограф;
 • співробітника казино;
 • аніматор;
 • офіціант;
 • масажист;
 • медик і т. д.

Примітно, що витрачати заробіток майже нікуди - жити є де, харчуванням забезпечують.

12. Інструктор з плавання, дайвінгу

Інструктор з плавання, дайвінгу

Якщо вмієте добре плавати, а ще поводитися з аквалангом – хороший варіант для вас. Є багато країн, курортних зон, в яких потрібні такі фахівці:

 • Таїланд;
 • Гаваї;
 • Мексика;
 • Єгипет і т. д.

Ви не тільки будете давати уроки з плавання, але і насолоджуватися красою світу, заробляючи "копійку".

13. Стюард, стюардеса

Ставши працівником авіакомпанії, ви не тільки будете заробляти і подорожувати, а й отримаєте інші переваги:

 • знижки на квитки — до 90% — для себе і членів своєї сім'ї;
 • гарні пропозиції від готелів.

Особлива вимога - добре знання іноземних мов. Хоча б Англійська.

Порада! Якщо збираєтеся на співбесіду, попередньо пошукайте інформацію про авіакомпанію в мережі. Підготуйтеся до зустрічі. Одягніть солідний одяг.

Шукати подібні вакансії на сайтах авіакомпаній або інших тематичних сайтах Airline Career або Flight Attendant Career.

14. Робота на фермах

Ще один варіант, як заробляють мандрівники – робота на агропромислових підприємствах. А ще краще – на сільськогосподарських фермах.  Якщо, звичайно, не боїтеся забруднити руки. Переваги роботи:

 • робота на свіжому повітрі;
 • екологічно чисті продукти;
 • непоганий заробіток.

Зверніть увагу! Фермери надають житло та харчування своїм працівникам.

Пошук роботи рекомендую вести через спеціалізовану організацію WWOOF – дослівно абревіатура розшифровується, як Всесвітні можливості на органічних фермах. Це велика установа. Основне завдання організації - допомогти людям, які бажають працювати на фермах, знайти подібні вакансії і зістикувати з фермерами.

Мова йде саме про волонтерів, але за умови, що фермери не будуть їх задіяти більше шести годин на день. Час, що залишився, волонтер може розташовувати за власним бажанням – гуляти неподалік, досліджуючи красиві місця регіону, знайомитися з традиціями і культурою.

Організація WWOOF представлена в понад п'ятдесят країн світу, серед яких, як і цілком цивілізовані, так і екзотичні:

 • США;
 • Китай;
 • Японія;
 • Ефіопія;
 • Фіджі та ін.

Ось, наприклад, одне з оголошень, що стосується роботи в Італії: «Сімейній фермі в Тоскані потрібен працівник. Зайнятість – не більше чотирьох годин. Основні завдання – догляд за оливковими посадками, виноградниками, збір врожаю. Харчування надається (вегетаріанське). Проживання безкоштовно, в окремому будинку, з власним туалетом, душем. Бажано знати англійську мову.

Крім WWOOF подібні вакансії представлені на наступних сайтах AgCareers, Need A Farmer, Help Exchange та інших.

15. Екскурсовод

Ось ще один варіант, як заробляють мандрівники – вони стають гідами. Водять екскурсії і самі бувають в нових місцях, постійно пересуваючись по планеті. Оптимальний варіант – піти працювати в туристичне агентство.

Наприклад, агентства, що організовують Автобусні тури, приймають на роботу адміністраторів груп або гідів. Завдання адміністратора:

 • перевірити, чи всі учасники туру прибули на місце;
 • відстежувати правильність маршруту;
 • зв'язуватися з гідами в інших містах, куди відправляється автобус;
 • займатися поселенням групи в готель і т. д.

Загалом, вирішення всіх організаційних питань лежить на адміністраторі. За один сезон вдається побувати в декількох європейських країнах, безлічі нових міст. Хоча і провести багато часу в дорозі «на колесах».

16. Діджей/музикант/вуличний артист

Якщо ви вмієте розважати людей на вулиці, володіє унікальними вміннями (жонглювання лампочками або щось схоже), чому б не відправитися в тур містами Європи? Вже на проживання в хостелі та харчування ви точно заробите. І подивіться багато цікавих місць.

ДО РЕЧІ! А коли повернетеся, заведіть власний блог і опишіть свої пригоди. З подробицями. Сайт точно стане популярним і приносить непоганий дохід!

Це ж варіант підійде і музикантам, віртуозно володіють тим чи іншим музичним інструментів. На жвавих площах і вулицях туристичних міст цілком реально заробляти!

Зверніть увагу! Перед виступом уважно вивчіть Закони країни, регіону. В деяких місцях попередньо необхідно отримати офіційний дозвіл на таку діяльність.

Працюєте діджеєм, здатні заводити людей? Ще один відмінний варіант заробітку. Адже ви не тільки будете подорожувати, але і проводити час на вечірках. Для початку вам потрібно буде налагодити контакт з власниками нічних клубів, готелів. Обов'язково прикладайте до звернення приклади своїх міксів.

17. Член екіпажу на яхті

А що ви скажете на рахунок подорожі по морю на яхті? Вас приваблює такий варіант відпочинку, подорожей? Не схильні до морської хвороби? Розгляньте варіант підробітку на вітрильному судні.

Порада! Обов'язково візьміть в подорож хорошу фото-камеру. Назбираєте повноцінну колекцію крутих знімків морської тематики.

Існують спеціальні сайти, на яких капітани, власники яхт підбирають собі персонал/екіпаж для супроводу в плаваннях:

 • Float Plan;
 • Crew Bay;
 • YaCrew.

Проте будьте готові до того, що така робота може не оплачуватися. Вам дають можливість плавати по світу, годують, але без заробітної плати. Якщо готові до такого варіанту вояжу, хочете отримати новий досвід, побувати в незвичайних місцях і перевірити себе, обов'язково розгляньте такий варіант.

18. Доглядач, опікун

Доглядача, що запрошує для нагляду за будинком, якимось об'єктом, наймають на безкоштовній основі. Забезпечуючи тільки проживання та харчування. Зате у вас обов'язково буде вільний час для знайомства з регіоном.

Крім того, доглядачам ставляться додаткові обов'язки (хоча і не завжди) – наприклад, догляд за домашніми тваринами. Шукати такі пропозиції рекомендую на спеціальному ресурсі під назвою Trusted Housesitters.

Однак він платний – річна підписка на використання бази даних сайту становить 99 доларів США. Купувати її варто лише в тому випадку, якщо ви серйозно налаштовані на подібний варіант роботи/подорожі. І вкладені гроші будуть виправдані!

При пошуку місця роботи вказуйте регіон, в якому ви хотіли б побувати. Серед пропозицій зустрічаються:

 • відокремлена ферма в Тоскані;
 • шикарна квартира в самому центрі Парижа;
 • прекрасні курортні вілли на Карибах.

Загалом, кількість реальних варіантів чудових пропозицій – просто величезна! Вибирайте!

19. Медичний працівник в туристичній поїздці

Ще один варіант, як заробити мандрівникові - стати медичним працівником, що супроводжує в туристичних поїздках.

Зверніть увагу! Звісно, слід мати профільну освіту і досвід роботи в медицині.

Попит на таких співробітників досить високий. Шукати пропозиції рекомендую на спеціалізованому сайті під назвою Travel Nursing Jobs. Є й інші ресурси подібного толку.

Така зайнятість передбачає роботу на повний день. Рівень заробітної плати стартує від 30-ти доларів на годину. Роботодавець бере на себе вирішення питань з надання житла і відкриття візи, якщо така потрібна.

20. Фотограф в подорожі

Наступний відмінний варіант, як заробити мандрівникові – стати супроводжуючим фотографом. Погодьтеся, приваблива перспектива - подивитися світ, фотографуючи пам'ятки. Ну, і людей, які вас найняли.

Зверніть увагу! У сфері фотографії – велика конкуренція. Щоб мати реальні шанси отримати таку роботу, потрібно вміти робити оригінальні і яскраві знімки.

У послугах таких фахівців зацікавлені туристичні компанії, готелі, круїзні лайнери, курортні регіони.

Додатковий варіант заробітку – проводити навчальні заняття з фотомистецтва з туристами, розповідаючи про особливості тревел-фотографії.

Ось один з сайтів, на якому ви можете пошукати Seasonal and Holiday Photographer Jobs.

21. Моделювання

Моделювання

І останній спосіб, про який розповім – стати моделлю. Метод підійде людям, впевненим у собі, що володіють неабиякою зовнішністю. Вам знадобляться певні навички, властиві моделям – наприклад, вміння демонструвати себе, приймати правильні пози.

Для початку потрібно буде зробити собі професійне портфоліо, налагодити зв'язок з модельними агентствами. І розглядати пропозиції, що передбачають поїздки в інші країни. Зазвичай, вони непогано оплачуються. Не рахуючи того, що приймаюча сторона бере на себе турботи про оформлення візи, надає житло і, найчастіше, харчування.

Як заробити на подорожах: особиста порада + відео

Як бачите, цілком реально не просто подорожувати, але і реально заробляти. Тому, якщо ви не могли зважитися зірватися з насидженого місця, боячись залишитися без засобів до існування або у вас просто немає достатньо грошей для активних подорожей, розгляньте один із запропонованих варіантів. У статті наведено кращі способи, як заробити на подорожах.

Якщо говорити про довгострокову перспективу, що дозволяє не тільки подорожувати і заробляти, але і повністю перейти на пасивне джерело доходу, рекомендую розглянути варіант створення власного блогу. Статті від першої особи, написані з цікавих місць, користуються особливою популярністю серед читачів.

Читайте також - Робота в Інтернеті на дому для жінок і чоловіків: для мам в декреті, студентів, підлітків і школярів

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити