Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Написання коментарів за гроші - чи можна заробити і скільки. Огляд сайту Qcomment

Останнє оновлення: Середа, 12 квітня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на коментарях та відгуках

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Ця стаття буде цікава в першу чергу тим, хто цікавиться заробітком в мережі без вкладень.

Днями подивився одне цікаве відео про заробіток на біржі з написання коментарів. Зацікавило. Зареєструвався і почав пробувати писати коментарі. Тепер невеликий відгук про роботу даного сайту.

Відразу скажу, що великих грошей ви тут не заробите (хоча поняття великих грошей у кожного своє). Це швидше за все підійде як джерело додаткового доходу, що не вимагає великих витрат часу. Але принаймні одержуваний дохід буде цікавіше, ніж прибуток з тих же буксів, коли люди клікають по посиланнях за копійки. У кілька разів - це точно або навіть в кілька десятків разів. (Заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?)

Біржа коментарів, про яку йде мова називається Qcomment. Через неї ви залишаєте різні коментарі на блогах, форумах, інтернет-магазинах і вам за цю справу платять. Скільки? Про це трохи нижче…

Рекомендуємо тепер новий метод заробітку - дивіться відео нижче

Як почати заробляти на біржі коментарів

Почнемо з того, що після реєстрації вам буде доступно тільки найпростіші способи заробітку. В основному пов'язані з соціальними мережами: вступу в групи, лайки, репости. І хоча на цьому багато не заробити — 1 грн за дію, я спеціально провів експеримент — за 20 хвилин тільки на одних цих діях вийшло вичавити 13 грн. Але на цьому далеко не поїдеш, тому потрібно починати писати коментарі.

Щоб отримати доступ до написання коментарів - вам потрібно скласти невеликий іспит. Хоча іспит це занадто голосно сказано. Просто написати невеликий коментар (300-500 символів) на одну із запропонованих тем. Типу, «як я провів літо» або «Короткий відгук про фільм».  Після модерації (яка, я думаю, теж є формальністю) ви отримуєте перший ранг і можете вже писати коментарі.

Про ранги

Тут як в армії, чим довше служиш, тим вище у тебе звання і відповідно більша зарплата.  Так і тут. Кожен користувач має свій ранг. Спочатку — це перший. Залежно від вашого рангу буде змінюватися вартість одного коментаря. І відповідно чим буде вище ваш ранг, тим до більш високооплачуваних завдань буде у вас доступ.

Всього рангів на сайті 5. Як ви зрозуміли перший ранг - найменш оплачуваний. Тут багато не заробити — середній коментар коштує близько 2 грн. Тому можна якомога швидше намагатися підвищити свій ранг.  Тут принцип простий, чим більше завдань виконуєте тим вище буде ваш рейтинг на проекті.

Від яких параметрів збільшується ранг

при наборі певної кількості балів ваш ранг автоматично підвищується:

 • 1 ранг — після здачі "іспиту";
 • 2 ранг — 5 балів;
 • 3 ранг — 150 балів;
 • 4 ранг — 300 балів;
 • 5 ранг — 600 балів.

Нарахування балів

 • За групу тарифів "з гарантією публікації" - 2.5 бали.
 • За тарифи від 1000 символів — 2 бали.
 • За тарифи від 300 символів — 1 бал.
 • За тарифи до 300 символів — 0.75 бала.
 • За публікацію готових коментарів — 0.5 бала.
 • За репости, лайки, підписки, ретвіти, відео — 0.25 бала.

Відразу скажу, що ранг підняти не так вже й складно. Приблизно за місяць — дійшов до 3 рівня. Трохи трохи залишилося і дадуть четвертий. Розцінки і правду розрізняються.

Для кого потрібні коментарі?

Ви читаєте відгуки, коментарі людей перш ніж купити якусь річ? Або шукайте інформацію про ту чи іншу компанію, лікаря, послугу, а саме, що люди говорять про це? І на підставі прочитаного формуєте думку про якість товарів і послуг. Так ось? Більшість з них куплені, не справжні, і до істинної думки людей не мають ніякого відношення.

Дійсно, якщо подумати — "а навіщо людям залишати якісь коментарі, відгуки?". Мені завжди було це цікаво. Ну купив ти, наприклад, телевізор (телефон, планшет). Навіщо йти кудись на сайт, реєструватися на ньому і писати відгук (тратити свій час) про куплений товар, типу «який він хороший, чудовий і бла-бла-бла».

Ну я ще можу зрозуміти, якщо товар попався неякісний — людина може зі злості написати все що про нього думає. Але коли все влаштовує — купив і задоволений.

А відгадка досить проста. Припустимо, інтернет-магазин замовляє написання відгуків на свої товари. І все це в кінцевому рахунку здатне збільшити продажі (Ви ж вірите вірили відгукам інших людей). Теж саме стосується різних сервісів, послуг та іншого-іншого.

Все, що ви читаєте у вигляді коментарів на сайтах про надання послуг, продажу та іншого — на 99,99% брехня!!!!!! Людям просто платять за це, за написання схвальних відгуків, коментарів.

Скільки можна заробити на коментарях

Зі свого досвіду скажу що зазвичай вартість одного коментаря варіюється в середньому від 2 до 20 грн. Зустрічаються, звичайно, і винятки: 80, 100 і навіть вище. Мій найбільший заробіток на написання одного коментаря — 30 грн. Але як правило, таке зустрінеш не часто. Зазвичай завдання з такими розцінками відлітають як гарячі пиріжки. Але все ж вони є і періодично трапляються.

Я зазвичай пишу 3-4 коментаря з ранку за чашкою кави, дивлячись паралельно телевізор (новини). На все про все у мене йде близько 20 хвилин. Але це можна сказати неспішно. Іноді на вихідні парочку годин приділяю цьому заняттю. Хоча в перші 2 тижні розганяв свій ранг, витрачаючи на це 1-2 години в день.

Відгук і моя думка про сайт Qcomment

За перший місяць роботи на сайті мені вдалося заробити трохи більше 700 грн. Причому останні 2 тижні працював на сайті набагато менше, а дохід вийшов приблизно такий же.

Чому? Спитиєте ви.

По-перше, ранг підвищився, і відповідно стали доступні завдання з більш високими розцінками. По-друге, час на написання одного коментаря значно зменшилося. Текст став писатися більш легко і швидко. Мабуть мозок перебудувався трохи, з'явилися свої шаблони написання тексту і тепер коментувати можна практично все що завгодно. По-третє, коли бачиш готовий результат своєї роботи (у вигляді доходу), тим більше, що все збільшується з часом (підвищуються розцінки) — це дає відмінну мотивацію і хочеться заробляти і заробляти. Ну і по-четверте, з'явилося розуміння, до чого у мене більше лежить душа, що мені найлегше коментувати, які теми.  Зазвичай це фільми, це і цікаво і текст пишеться легко, та й розцінки на подібні види робіт трохи вище.

Що ще? Гроші можна вивести або на гаманець WebMoney. Замовити виплату можна починаючи з суми в 50 грн, яку можна заробити буквально за годину, півтори. А вже потім обміняти на гривні через сайт БестЧейндж.

Однозначно раджу даний вид заробітку всім, кого цікавить додатковий вид доходу.

Забув додати ложку дьогтю в цю бочку меду під назвою Qcomment. Як же без цього. У всього повинні бути недоліки. І тут вони теж є.

 1. На уявну простоту написання текстів, насправді робота досить сумна, одноманітна від якої швидко втомлюєшся. Багато там не просидиш (мається на увазі кілька годин в день). Максимум годину-півтори. Як я вже писав вище, для мене оптимально хвилин 20 в день. І на вихідні — годинку, за бажанням.
 2. Для того щоб добре почати заробляти-потрібно витратити час для підвищення свого рангу. У кожного по різному, але щоб увійти в «еліту» 5 рангу з максимальним рівнем заробітку - у вас піде місяці 2-3, а то і всі чотири.
 3. Потрібно бути морально готовим писати в коментарях відверту брехню. І якщо вас не бентежить цей аспект, то для вас це не недолік. Але з іншого боку, якщо ви не напишіть, напише хтось інший за вас.

Читайте також - Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

Список інших сайтів і сервісів

Сайти відгуків та рекомендацій

 • scoin.click
 • hotline.ua/ua/loyalty/
 • TuTux

Спеціалізовані проекти

Сайти, які або повністю, або здебільшого спеціалізуються саме на коментарях.

 • Qcomment - найбільший майданчик в ніші коментарів (рекомендуємо!)
 • Forumok - створення тем і розміщення відповідей на форумах.
 • Wpcomment
 • Gdepost

Біржі копірайтингу

В основному спеціалізуються на написанні, купівлі / продажу статей (рерайт ,копірайт, переклади тексту), але деякі біржі контенту пропонують роботу з написання коментарів, серед них:

 • 2polyglot.com - найбільша біржа контенту
 • uatxt.com
 • text.lviv.ua

Біржі фрілансу

 • fiverr.com - інтернет-магазин Фріланс-послуг
 • freelance.ua

Многозадачники і букси

Майданчики із завданнями самої різної спрямованості, як правило, це прості завдання, які не потребують особливих навичок або знань. На кожному з наведених нижче сервісом можна знайти завдання з коментування.

 • unu.im
 • seosprint.net
 • vprka.com
 • Socpublic-букс в якому приємно працювати

Поради та примітки

Перш ніж починати роботу на тому чи іншому сервісі, уважно вивчіть розділ FAQ або відповіді на часті питання – ознайомтеся з правилами проекту, щоб через незнання не виклопотати блокування.

Кожен раз, приступаючи до виконання завдання, уважно читайте умови і вимоги замовника. Дуже багато грішать цим, в результаті, замовник відмовляється оплачувати роботу.

Завжди починайте з вивчення матеріалу. Якщо вам необхідно написати коментар під статтею-прочитайте статтю! Якщо важко з тим, про що писати, почитайте, як пишуть інші користувачі.

Якщо цього вимагає завдання, стежте за унікальністю тексту. Для цього, просто пишіть своїми словами. Додатково, можете перевірити текст на унікальність у відповідних сервісах.

Іноді потрібно написати задану кількість символів, наприклад, не менше 250 символів. Вважаємо, ви знаєте, як перевірити кількість символів в тексті коментаря?

Часті питання (FAQ)

Як писати коментарі за гроші?

Зареєструватися на буксі, форумі або біржі текстів. Після чого почати виконувати завдання і отримувати гроші.

Де можна зробити заробіток на коментарях?

На буксах виконуючи завдання, біржах текстів, форумах підтримуючи потрібні замовником теми, фрілансі, через конкурси в блогах і в сервісах на соціальних мережах. У кожного способу свої вимоги і оплата.

Як вивести гроші за коментарі?

Кожен сервіс пропонує свої варіанти виведення грошей. Зазвичай їх пропонують вивести на мобільний рахунок або електронний гаманець. Швидкість і умови виведення також різняться від сервісу до сервісу.

Які є способи заробітку на коментарях?

Найпростіший, але в той же час найменш оплачуваний, це виконання завдань в буксах. Так само можна використовувати спеціальні сервіси по заробітку в соціальних мережах, коментуючи різні акаунти, статті або пости. Крім сервісів і буксом таку роботу можна знайти на форумах і біржах текстів.

Які особливості заробітку на коментарях

На відміну від заробітку на відгуках ви не отримуєте додатково гроші за кількість переглядів вашого коментаря. Вимоги до коментарів можуть сильно відрізнятися.

Як правильно писати коментарі за гроші?

Уважно читати всі вимоги та умови перед написанням коментаря. Дотримуватися високу унікальність тексту і мати якомога більше ознак реального коментаря, т.е не обмежуватися лише текстом, а підписуватися реальним ім'ям і відповідним аватаром.

Який заробіток на коментарях в буксах?

На сайтах буксах зазвичай ставлять прості завдання, тому і оплата за них досить низька, десь 1 грн за коментар. Але крім коментарів букси пропонують і інші завдання, ставити лайки, підписуватися і інші, за які можна отримувати гроші.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Марія 12.03.2020, 12:03
 хочу заробляти гроші!  :roll::D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 14.03.2020, 09:23
Все в ваших руках. Головне почати. Бажаємо успіхів!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата