Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на завданнях

Останнє оновлення: Четвер, 13 грудня 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на завданнях

У цій статті коротко розповім про такий вид інтернет заробітку, як виконання завдань на замовлення.

Напевно, якщо займалися пошуком роботи в Інтернеті, траплялися пропозиції про додатковий дохід в мережі, причому без застосування великих розумових або фізичних зусиль.

І, до речі, це не обов'язково обман, адже гроші в інтернеті існують, трохи детальніше розповім про виконання завдань роботодавців, і наскільки хороший той чи інший метод заробітку.

Які можуть бути завдання?

Завдання, які пропонують інтернет-роботодавці, ґрунтуються на допомоги, так само це може бути реєстрація на сайті, залишення поста або коментар на блозі або на форумі і так далі.

Простий і легкий спосіб – це, звичайно ж, дії в соціальних мережах. Це може бути просто лайк картинки або сторінки, або ж додавання в друзі потрібного облікового запису.

Про реєстрацію на сайтах

Реєстрацію на сайтах можна розділити на два види:

  1. До першого відносять реєстрацію без капіталовкладення
  2. До другого, відповідно – реєстрацію з капіталовкладенням.

Про реєстрації без капіталовкладень

Реєстрація без капіталовкладення існує двох типів – реєстрація з подальшою активністю, і без активності. У реєстрації без активності потрібно створити аккаунт на сайті і зайти туди один раз.

Вартість виконання такого завдання маленька, 1-2 центів. При реєстрації з активністю роботодавець вимагає також відвідування аккаунта, перехід по сторінках, кліки на оголошення протягом певного періоду часу, щоб акаунт виконуючого завдання не видалили раніше часу.

Звичайно ж, платять за реєстрацію з подальшою активністю більше, ніж без активності, а наскільки більше – залежить від того, що треба після реєстрації.

Про реєстрації з капіталовкладеннями

Тепер поговоримо про реєстрацію з капіталовкладенням. Найчастіше такий вид реєстрації зустрічається в інвестиційних ресурсах, онлайн-додатках або онлайн-іграх, або ж на спонсорських проектах. Такі завдання набагато цінніше і дорожче, оскільки заробіток збільшується в рази більше.

Про завдання, як коментарі на блогах

Зміст завдань полягає в тому, що необхідно залишити один чи групу коментарів на потрібному блозі. Коментар може бути один або кілька.

Характер коментаря може бути як позитивний, так і негативний.
Потрібно залишати доречні і грамотні коментарі, адже в іншому випадку їх просто видалять модератори.

Більш докладно читайте опис до завдань, щоб правильно його виконати, оскільки іноді трапляються нюанси.
Детальніше про заробіток на коментарях.

Про завдання, як спілкування і реклама на форумах

І ще спосіб заробітку на виконанні завдань – постинг на форумах. Зміст завдання полягає в тому, що б поширити виділене рекламодавцем повідомлення по форумах у відповідних категоріях даних форумів. Списки форумів в такому випадку надає сам рекламодавець.

Рекомендуємо ознайомитися з популярними форумами, від рекламодавців, і завести там акаунти. Після чого, залишити групу осмислених повідомлень, це створить аккаунту додатковий плюс.

Платять за постинг на форумах і блогах найчастіше близько пари десятків центів за виконання одного завдання.

Топ кращих сервісів виконання завдань

VkTarget

Сайт VkTarget

Сервіс, на якому навіть школяр зможе заробити собі на мінімальні розваги. Для цього потрібні акаунти в соціальних мережах. За репости, лайки, перегляди і коментарі платять гроші. Мінімальний вивід становить 50 рублів, цю сума виходить за пару годин.

Детальний обзор VkTarget

Work-Zilla

Сайт Work-Zilla

На цьому майданчику фрілансери пропонують персональні послуги. Користувач може стати одним з них і швидко знаходити собі клієнтів. Замовлення трапляються різноманітні. Оплата за них пропонується гідна. Наприклад, зняти просту відеоінструкцію по використанню сайтом коштує 1000 рублів.

Qcomment

Біржа Qcomment

Сервіс позиціонує себе як біржа соціального просування і коментарів. Замовники залишають завдання для конкретних категорій виконавців. Наприклад, часто потрібні акаунти дівчат, щоб підписуватися на інших людей в Instagram. Мінімальна сума для виведення становить 100 рублів, і ця сума збирається швидко.

Детальний обзор Qcomment.

Forumok

Сайт Forumok

Біржа, на якій вийде заробляти на лайках, коментарях, перегляді відео і т. д. На виведення коштів нульова комісія, що радує користувачів. Бонусом передбачена партнерська програма, за кожного залученого користувача сервіс платить по 30% від заробітку.

WMmail

Сайт WMmail

Перший російський сервіс-поштовик, який з'явився ще в 2004 році. Користувачі заробляють в доларах на кліках, читанні листів і виконанні завдань. Більшість з них добре оплачуються. Залучаючи рефералів, вийде заробляти гроші.

SEOsprint

Сайт SEOsprint

Сервіс схожий на WMMail, але тут платять в рублях. Кожен день доступно пару тисяч завдань, починаючи від кліків і закінчуючи установкою ігор і додатків.

SeoFast

Сайт SeoFast

Біржа для заробітку та активної реклами. Тільки завдань кожен день доступно по 3500. А адже ще є кліки, серфінг і відвідування сайтів.

Підведемо підсумки

Даний вид заробітку підійде скоріше за все для якогось початкового капіталу, оскільки заробити хороші гроші тут важко.

Більше того, щоб заробити цей початковий капітал, потрібно старанно сидіти і виконувати завдання за завданням, що звичайно задоволення не доставляє.

Читайте також - Заробіток на файлообмінниках: як заробляти від 100$ на місяць

Читайте також - Заробіток на капчі: Топ 5 сайтів для заробітку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити