Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на завданнях — ТОП-11 сайтів 2024

Останнє оновлення: Четвер, 04 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на завданнях

У цій статті коротко розповім про такий вид інтернет заробітку, як виконання завдань на замовлення.

Напевно, якщо займалися пошуком роботи в Інтернеті, траплялися пропозиції про додатковий дохід в мережі, причому без застосування великих розумових або фізичних зусиль.

І, до речі, це не обов'язково обман, адже гроші в інтернеті існують, трохи детальніше розповім про виконання завдань роботодавців, і наскільки хороший той чи інший метод заробітку.

Які можуть бути завдання?

Завдання, які пропонують інтернет-роботодавці, ґрунтуються на допомоги, так само це може бути реєстрація на сайті, залишення поста або коментар на блозі або на форумі і так далі.

Простий і легкий спосіб – це, звичайно ж, дії в соціальних мережах. Це може бути просто лайк картинки або сторінки, або ж додавання в друзі потрібного облікового запису.

Типи оплачуваних завдань

1. Елементарні завдання.

В даному типі від виконавця можуть знадобитися:

 • У соціальних мережах додаватися в друзі, групи, репостити, залишати свої коментарі та відгуки.
 • Виконати реєстрацію на сайтах, в деяких випадках на цьому сайті знадобиться активність.
 • Залишити коментарі, відгуки, свої враження від побаченого контенту (відео, музика, статті, Ігри).
 • Підписуватися на канал, піднімати рейтинг автора (поставити лайк).
 • Залишити відгуки, свою думку про фільми, людей, статті, кафе, магазині, послузі.
 • Придумувати і створювати теми на форумах.
 • Завантажити та встановити гру (додаток).

Такі завдання вважаються найпростішими і мало оплачуваними, в середньому 2 грн. У будь-якій діяльності потрібно починати з найпростішого. Такий вид зайнятості дає людині хороший стартовий досвід, плюс можливість заробити своєю працею віддалено, без будь-яких початкових витрат крім часу.

2. Робота фрілансером.

Існують біржі віддалених завдань, на якій фрілансер може вибрати собі замовлення, а роботодавець вибрати відповідно виконавця (фрілансера). У цьому напрямку вже задіяні серйозні фахівці:

 • Дизайнери
 • Розробники
 • Перекладачі
 • Програмісти
 • Маркетологи і т. д.

Кількість варіантів діяльності фрілансерів величезна, вона захоплює більшу частину професій у звичайній (не віддаленій) роботі.

Завдання, виконані фрілансером, відправляється на перевірку замовнику. Після ретельної перевірки замовник схвалює здану роботу, при цьому виплачує заздалегідь обумовлену суму, або відправляє назад виконавцю на доопрацювання в тих випадках, коли були виявлені недоліки.

Такий спосіб роботи в мережі досить трудомісткий, займає чимало часу, тому оплата відповідно набагато вище ніж в першому типі доручень.

Скільки заробляють на завданнях?

Найголовніше для початкового виконавця - вибір конкретного сайту із завданнями. Друге чимало важливе - це стимул і бажання виконавця заробити. Для цього необхідно приділити свій час, терпіння і старання. Найчастіше на самому початку підбирається кілька сайтів, на яких надаються доручення. В процесі роботи ви зможете зупинитися на одному, більш відповідному варіанті для себе.

Найпростіші завдання оплачуються недорого, але виконуються дуже швидко. За один робочий день можна виконати багато завдань, таких як реєстрації, кліки, перегляди, відгуки. Вони оплачуються в розмірі 1 грн за одне доручення. На практиці, таких завдань можна за день виконати більше сотні. Якщо приділяти кожен день свій час, в процесі доходити до автоматизму, тоді за місяць Ви зможете заробити до 2000 грн.

У другому типі завдань - фрілансери можуть заробляти вже на багато більше. Все залежить від тієї діяльності, яка вам близька і від вашого професіоналізму. За виконану роботу даного типу замовлень, виконавці отримують по 10-40 тис. грн. на місяць, в деяких випадках такі суми досягаються навіть за пару тижнів.

Що потрібно для роботи новачкові

Набір інструментів буде залежати від роботи, обраної вами до виконання. Найважливіше - наявність бажання до праці, здатність проводити кілька годин біля монітора і монотонно виконувати типові дії.

Тим хто вирішив виконувати нескладні завдання відразу рекомендується:

 • Завести для роботи електронну адресу
 • Завантажити браузер, визначивши його робочим
 • Зробити в соцмережах фейкові акаунти
 • У платіжних системах зареєструвати електронні гаманці.

Додатковий браузер необхідний, щоб не захаращувати основний, аналогічні умови поширюються на профілі в соціальних мережах і електронну пошту. Адже це необхідно для реєстрації на сайтах, виконання репостів, лайків і т. п.

Відносно гаманців - вивід на карти банку можливий не скрізь, як правило, зароблені в інтернеті гроші виводяться через електронні гаманці: Perfect Money, Payoneer, PayPal і Payeer.

Про реєстрацію на сайтах

Реєстрацію на сайтах можна розділити на два види:

 1. До першого відносять реєстрацію без капіталовкладення
 2. До другого, відповідно – реєстрацію з капіталовкладенням.

Про реєстрації без капіталовкладень

Реєстрація без капіталовкладення існує двох типів – реєстрація з подальшою активністю, і без активності. У реєстрації без активності потрібно створити аккаунт на сайті і зайти туди один раз.

Вартість виконання такого завдання маленька, 1-2 центів. При реєстрації з активністю роботодавець вимагає також відвідування аккаунта, перехід по сторінках, кліки на оголошення протягом певного періоду часу, щоб акаунт виконуючого завдання не видалили раніше часу.

Звичайно ж, платять за реєстрацію з подальшою активністю більше, ніж без активності, а наскільки більше – залежить від того, що треба після реєстрації.

Про реєстрації з капіталовкладеннями

Тепер поговоримо про реєстрацію з капіталовкладенням. Найчастіше такий вид реєстрації зустрічається в інвестиційних ресурсах, онлайн-додатках або онлайн-іграх, або ж на спонсорських проектах. Такі завдання набагато цінніше і дорожче, оскільки заробіток збільшується в рази більше.

Про завдання, як коментарі на блогах

Зміст завдань полягає в тому, що необхідно залишити один чи групу коментарів на потрібному блозі. Коментар може бути один або кілька.

Характер коментаря може бути як позитивний, так і негативний.
Потрібно залишати доречні і грамотні коментарі, адже в іншому випадку їх просто видалять модератори.

Більш докладно читайте опис до завдань, щоб правильно його виконати, оскільки іноді трапляються нюанси.
Детальніше про заробіток на коментарях.

Про завдання, як спілкування і реклама на форумах

І ще спосіб заробітку на виконанні завдань – постинг на форумах. Зміст завдання полягає в тому, що б поширити виділене рекламодавцем повідомлення по форумах у відповідних категоріях даних форумів. Списки форумів в такому випадку надає сам рекламодавець.

Рекомендуємо ознайомитися з популярними форумами, від рекламодавців, і завести там акаунти. Після чого, залишити групу осмислених повідомлень, це створить аккаунту додатковий плюс.

Платять за постинг на форумах і блогах найчастіше близько пари десятків центів за виконання одного завдання.

Топ кращих сервісів виконання простих завдань

opinion.com.ua

Сайт https://new.opinion.com.ua

Сервіс збору громадської думки щодо товарів та послуг. Тут можна пройти опитування, отримуючи винагороду саме з тих тем, які є більш цікавими. Сервіс дає можливість користувачам вплинути на асортимент та якість того чи іншого продукту. Той, хто наважиться взяти участь у цьому проекті, буде знайомий з основними тенденціями ринку товарів та послуг. Гарантується конфіденційність – дані учасників проекту не розголошуються.

Weblancer.net

Сайт https://www.weblancer.net

На цьому майданчику фрілансери пропонують персональні послуги. Користувач може стати одним з них і швидко знаходити собі клієнтів. Замовлення трапляються різноманітні. Оплата за них пропонується гідна.

freelance.ua

Біржа https://freelance.ua

Одна з найпопулярніших фріланс бірж в Україні. Має платний сервіс безпечної угоди, за яку платить замовник. Комісія складає:

 • 30 грн – проект з бюджетом від 1 до 300 грн.
 • 10% – проект з бюджетом від 301 грн.

 

Scoin.click

Сайт https://www.scoin.click

Біржа, на якій вийде заробляти на лайках, коментарях, перегляді відео і т. д. На виведення коштів нульова комісія, що радує користувачів. Бонусом передбачена партнерська програма, за кожного залученого користувача сервіс платить по 30% від заробітку.

salesdoubler.pro

Сайт https://salesdoubler.pro

Salesdoubler — великий український агрегатор партнерських програм, що пропонує низку цікавих офферів зі сфери e-commerce, мікрофінансування, автомобільних, туристичних товарів, а також пропозицій щодо теми освіти, фастфуду, будівництва та ремонту, косметики, парфумерії тощо.

Партнерка діє з 2012 року і за цей час стала однією із найпопулярніших серед українських веб-майстрів. З Salesdoubler працюють такі бренди як Райффайзен Банк, ПриватБанк, OTPBank, Lamoda, InterTop, Yves Rosher, Avon та багато інших. Загалом у CPA-мережі пропонується понад 200 ексклюзивних пропозицій.

Основні умови співпраці з Salesdoubler:

 • Трафік приймається тільки з України.
 • Розмір виплат – від 400 гривень
 • Холд - два тижні
 • Ціна офферу – залежно від конкретної пропозиції

SEOsprint

Сайт seosprint.net

Сервіс поштовик і тут платять від недавнього часу навіть в гривнях. Кожен день доступно пару тисяч завдань, починаючи від кліків і закінчуючи установкою ігор і додатків.

2captcha.com

Сайт 2captcha.com/uk

Сервіс розпізнавання зображень каптчі справжніми людьми. Це хаб для тих, кому необхідно в реальному часі розпізнати зображення і для тих, хто готовий до такої роботи. Рішення каптчі - один з найнадійніших і найпростіших способів заробітку онлайн. Особливість системи у тому, що 100% розпізнавання точні. Як доповнення для складних зображень використовується наступний алгоритм:

 • Зображення розпізнається кількома користувачами;
 • Робот порівнює їхні відповіді;
 • Відповіді, які збігаються, розпізнаються як дійсні.

Рекомендації по виконанню простих завдань

 1. Частенько одні й ті ж доручення можна виконувати кілька разів, тому додавайте їх в обрані для швидкого пошуку на майбутнє.
 2. Перед виконанням завдання, зверніть увагу на відгуки інших виконавців, кількість виплачених сум, рейтинг роботодавця.
 3. Найпростіші доручення - це кліки (перегляд і серфінг сторінок в мережі), такі завдання не вимагають особливих знань, також це буде хорошим стартом для вас.
 4. Підійдіть до виконання завдань серйозно, витратьте свій час. В процесі підробітку у вас виробиться все це до автоматизму. Все, що від вас вимагається це набиратися досвіду і швидкості виконання.

Заробіток на завданнях в Kabanchik.ua

Сервіс пропонує роботу понад 1000 різних категорій, починаючи від сантехніка та няні, і закінчуючи вантажоперевезеннями та розробкою сайтів.

Для того, щоб працювати на сервісі Кабанчик ЮА, потрібно зробити всього кілька простих дій:

 1. Зареєструватись, підтвердивши персональні дані та ставши перевіреним фахівцем.
 2. Вибрати замовлення. Якщо умови підходять, необхідно натиснути кнопку «Виконати».
 3. Виконати роботу. До роботи можна приступати відразу після того, як замовник вибрав вас для виконання завдання.
 4. Отримати гроші. Прийнявши роботу, замовник може залишити про вас відгук та здійснює оплату.

 Сервіс дуже зручно користуватися. Є можливість вибирати категорії роботи, після чого отримувати відповідні повідомлення. Замовлення є вигідними для вас, адже виконавець робіт сам обирає завдання, маючи можливість заробити стільки, скільки хоче. Усі угоди є безпечними, а спеціалісти – застраховані сервісом. Графік роботи – вільний. Ви самі його складаєте, вибираючи, коли зробити вихідний.

Сервіс пропонує для своїх клієнтів різні види роботи, серед яких: тимчасова робота, віддалена робота, з неповною зайнятістю, або щоденний підробіток зі швидкою оплатою. Будь-який мешканець України, якому виповнилося 16 років, уже може працювати на Кабанчику. Причому, свої замовлення знайдуть усі – і досвідчені фахівці, і студенти-початківці.

Замовлення потрібно виконувати з максимальною відповідальністю, адже їх оцінюватимуть, а замовник згодом залишить відгук. Kabanchik.ua був і залишається найбільшим майданчиком, який дає можливість додатково заробити в Україні. Щомісяця тут розміщено понад 15 тисяч різних замовлень, а середній чек складає 500 гривень.

Дорогі завдання для фрілансерів

Ця діяльність вже зажадає від вас знань і досвіду в конкретній сфері, яка вам ближче. Реєстрація в сервісах для фрілансерів передбачає, що у вас вже існує досвід в ніші в який ви готові себе проявити. Робота, надана фрілансерам, іноді нічим не відрізняється від роботи в повсякденному житті з офісу.

Великим плюсом буде те, що ви працюєте віддалено і самі можете будувати свій робочий день. Працювати вночі в тиші, відпочивати вдень або навпаки, все залежить від вас і вашого розпорядку. Перейдемо до списку сайтів, які надають замовлення і вакансії для фрілансерів.

upwork.com

upwork.com - даний сервіс англомовний, але вже набирає популярність. Після реєстрації на цьому сайті, у вас з'являється можливість продавати свої онлайн-послуги. Тут оплату за свою роботу призначає не роботодавець, а ви. Кожен оцінює себе по-різному, в залежності від досвіду і умінь.

Також роботодавець зможе вибрати собі підходящий варіант. Види замовлень різні (айті технології, веб дизайнерство, тестувальники, перекладачі, архітектори, блогери, аналітики).

2polyglot.com

2polyglot.com/ua - хороша біржа для тих, хто вміє писати унікальні статті (для копірайтерів). Оплата за виконану роботу на цьому сервісі досить висока. Для тих, хто підходить до написання текстів серйозно і професійно рекомендується в першу чергу.

Тут представлені багато внутрішніх інструментів для спрощення виконання завдання (перевірка на унікальність, перевірка на правопис). Оплата за 1 написану статтю може досягати 400 грн. і вище.

freelancehunt.com

freelancehunt.com - після реєстрації на даному сервісі, можна застосувати фільтр для пошуку бажаних замовлень. Після сортування вам буде великий вибір всіх доступних завдань (написання текстів, послуги з реклами, просування сайтів, робота з дизайном). Виведення коштів з біржі проводиться на всі популярні інтернет гаманці.

Поради для підвищення заробітку

Заробіток в Інтернеті на перший погляд може здатися складним. Насправді багато людей підробляють віддалено навіть будучи ще школярами. Адже робота оцінюється не віком, а якістю виконання.

 1. Використовуючи кілька проектів, Ви зможете заглибитися в цю сферу заробітку. Пробуйте себе в багатьох видах виконання завдань, не зупиняйтеся на чомусь одному. Згодом, коли вийде себе знайти в конкретній ніші, ви зможете набратися досвіду, рухатися вгору за складністю його виконання, а значить заробляти більше грошей.
 2. Працюючи в сервісах, пов'язані з соцмережами, забезпечте себе декількома акаунтами, постарайтеся набрати для профілю якомога більше друзів. Адже тут важливо Не зміст, а кількість, це спростить і прискорить вашу роботу.
 3. Під час подачі заявок на виконання замовлень на біржах, будьте розкуті. Не варто писати сухо і коротко. Напишіть пару пропозицій про те, як швидко і сумлінно ви готові все зробити.
 4. Почніть свою діяльність з того напрямку, який вам ближче. Нехай робота надасть вам комфорт і задоволення.
 5. Якщо у вас щось не виходить, не опускайте руки. Все пізнається з часом, досвід не може з'явитися ось так відразу. Якщо ви досягли межі, не зупиняйтеся, пробуйте себе реалізувати в інших напрямках, постарайтеся бути універсальним.
 6. На самому початку вашої кар'єри дуже важлива ваша репутація. Намагайтеся бути виконавчим. Краще зайвий раз попросити залишити вам відгук, після виконаної роботи. Інші роботодавці будуть бачити відгуки і більш охоче будуть довіряти вам більш складні і високооплачувані замовлення.
 7. Перед тим як взяти завдання в роботу, перечитайте кілька разів, що від вас вимагається. Зайвий раз запитайте у замовника, уточніть, що вам не зрозуміло. Все це заощадить вам час, який ви витратите на доопрацювання погано зробленого замовлення.
 8. Перед виконанням роботи, зареєструйтеся в декількох платіжних системах. Це допоможе вибрати більш вигідну платіжку для виведення, з ходячи від наданої можливості на біржі.
 9. В процесі роботи будите набиратися досвіду і переходити на більш складні завдання. Це дасть можливість прицінитися до розцінок ваших колег. Намагайтеся цінувати свою працю і Ваш час, але не кидайтеся відразу на складне замовлення, який вам не під силу.
 10. На початку вашої роботи замовники будуть Вам надавати індивідуальні, нескладні завдання з низькою ціною. Це добре і зручно на початку вашої кар'єри, але як правило набравшись досвіду слід від них відмовлятися. Краще шукати самому роботу, яка буде гідно оцінена.
 11. Постарайтеся організувати своє робоче місце. Не варто працювати в м'якому кріслі або на ліжку, найчастіше в таких випадках вам захочеться відволіктися або заснути, відкладаючи все на потім.
 12. На самому початку будете швидко втомлюватися. Вам необхідно втягнутися в роботу і звикнути. Тому не варто відразу трудиться на знос, так як продуктивність вашої праці буде низька, а ви швидко втомитеся.
 13. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, самоосвіта і підвищення вашої кваліфікації буде тільки на руку. Намагайтеся прагнути випереджати своїх колег і заробляти більше.
 14. В процесі отриманні досвіду і набору постійних роботодавців, ви зможете виконувати індивідуальні постійні замовлення. Які будуть давати особисто вам і оплачуватися дорожче, ніж для загальних виконавців.
 15. Не забувайте про реферальну систему. Використовуючи партнерські посилання, залучайте знайомих і це дасть вам хороший додатковий заробіток. Це в підсумку буде хороший бонус до зарплати, а всі реферали виконуючи свою роботу, будуть отримувати свій заробіток точно так же, якби вони зареєструвалися самі по собі.

Починайте з малого, працюйте над своїм саморозвитком і підвищенням досвіду. Не варто чекати величезних сум на самому початку, але пройшовши невеликий період ви станете вже досвідченим манімейкером. На тлі інших новеньких відчуєте себе більш впевнено як фінансово, так і морально.

Через певний час, якщо ви підійдете до своєї роботи відповідально, зможете отримувати за день не менше 200-400 грн. що в майбутньому замінить вам основний заробіток, давши можливість повністю піти на удаленку.

Підведемо підсумки + відео

І так пора підводити підсумки, сьогодні я познайомив вас з популярними проектами для заробітку на завданнях без вкладень. Тепер вам потрібно вирішити задачу з подальшим напрямком роботи. Виходячи з цілей, якщо потрібна тимчасова підробіток на пару тисяч, можна приступати до завдань на буксах або сайтах розкрутки в соцмережах.

Якщо ви серйозно загорілися і хочете повністю присвятити себе віддаленій роботі, тоді вам на біржі для копірайтерів або фрілансу. Зрозуміло, що з повного нуля буде складно стартувати з дорогих замовлень. Але всі ми люди, набирайтеся досвіду, домагайтеся позитивних відгуків про себе на біржах, створіть грамотне портфоліо, вчіться, розвивайтеся.

На цьому все, спасибі за увагу, прошу вас поділитися в коментарях своїм досвідом і способами, які ви виконуєте завдання?

Читайте також - Заробіток на файлообмінниках: як заробляти від 100$ на місяць

 

Читайте також - Заробіток на капчі: Топ 5 сайтів для заробітку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Анастасія 26.05.2023, 11:33
Чудесно :-*:oops::-|
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата