Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Дропшиппінг — що це таке, наскільки важливий вибір постачальників і чи варто новачкам з цим зв'язуватися

Останнє оновлення: Четвер, 01 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Дропшиппінг (Dropshipping)

Останнім часом досить часто миготить в рекламі або просто в текстах і розмовах не зовсім зрозуміле спільноті слово «дропшиппінг». Тим, хто не дуже добре знає англійську, важко відразу усвідомити значення цього словосполучення утвореного від англійської фрази dropshipping.

Насправді цей термін безпосередньо пов'язаний з торгівлею і найчастіше саме з онлайн продажами. Якщо переводити дослівно, то дропшиппінг - це прямі поставки. Але саме по собі це, напевно, мало про що говорить.

Що ж це таке на практиці? Чому про це зараз всі говорять? Чому такий спосіб ведення бізнесу вважається вигідним? І як, нарешті, можна долучитися до спільноти дропшиперів, щоб витягти з цього максимальну вигоду? А головне — чи варто це робити взагалі? Давайте про все по порядку.

Що таке дропшиппінг очима постачальника

Справа в тому, що в сучасному, дуже швидкозмінному світі, щоб бути успішним не варто хапатися за все відразу і тягнути на собі всю купу турбот починаючи від виробництва і закінчуючи продажами товарів або послуг. Можна надірватися навіть ще не стартувавши. Набагато ефективніше буває все це розділити з кимось, щоб максимально віддатися виконанню своєї частини завдання.

Так ось, дропшипінг це по суті один з варіантів реалізації аутсорса. Дивіться. Припустимо, що ви виробник якогось товару або групи товарів. Ви повністю зосереджені на випуску якісної продукції за доступною ціною. Так само ви готові забезпечити доставку товару (благо пошта зараз дозволяє зробити це досить дешево в межах практично всієї земної кулі) та його фінансовий супровід. А що ще треба?

Та саму дрібницю - знайти покупців. Але часто це стає каменем спотикання, бо пошук покупців виливається у величезні додаткові витрати і, по суті, має мало спільного з вашим основним заняттям — виробництвом, зберіганням і доставкою товарів. Це зовсім інша область зі своїми хитрощами, проблемами і нюансами. І тут виробник замислюється — а чи не віддати всі ці справа на аутсорсинг? І віддає, назвавши такий спосіб співпраці з майбутніми продавцями його товару — дропшиппінгом.

Суть дропшиппінга

Так що ж це таке? О, це дуже цікава форма аутсорсингу, що дозволяє включитися в даний бізнес практично будь-якому бажаючому. І я не перебільшую. Дропшипперу потрібно тільки продавати (найчастіше вони це роблять через Інтернет - створюють онлайн-магазини, використовують соцмережі, торгові майданчики, Аукціони типу Ебай, дають контекстну рекламу і т. п.).

Ні зберігання товару, ні його доставка, ні його оплата дропшиппера не хвилюють - це справа виробника. Заробляють вони на різниці оптових і роздрібних цін. І ті, хто включився в dropshipping, не ризикують закуповуючи партії товарів, намагаючись вгадати чи зможуть вони їх реалізувати. Все зберігається на складах виробника — вам лише повідомляється інформація про кількість наявних товарів. Як тільки ви знаходите покупця, то всі подальші проблеми стають проблемами продавця.

Таким чином, ті, хто займається дропшипінгом, не витрачають свої гроші на попередню закупівлю товарів, не витрачають гроші на його доставку і не займаються питаннями рекламацій (повернення, відмов, тощо). Вони тільки знаходять покупця і все. Таким чином, фінансові ризики зведені до мінімуму. Чудово, правда? Бери і продавай все що завгодно нічим не ризикуючи. Ось саме тому такий вид співпраці зараз дуже популярний в світі і потихеньку починає набирати популярність в інтернеті.

Але само собою, що dropshipping (прямі поставки товару від виробника без попередньої їх закупівлі продавцем) не так простий, як може здатися з наведеного вище опису.

Є маса нюансів і особливостей ведення такого бізнесу (особливо в інтернеті), але факт залишається фактом — це суттєвий крок у бік того, щоб максимально полегшити можливість входження в цей бізнес будь-якого охочого, а успіх буде залежати виключно від вибору оптимального для вас постачальника і здібності майбутнього дропшиппера продавати товари будь-якими доступними способами.

Типовий приклад реалізації принципу дропшиппінга

 1. Ви знаходите постачальника (ів) потрібних товарів працюючих за цим принципом
 2. Створюєте під цю справу інтернет-магазин
 3. Починаєте тим чи іншим способом залучати в магазин відвідувачів-покупців (SEO, контекстна або таргетингова реклама, торгові майданчики, соцмережі і т. п.)
 4. Отримуючи гроші за куплений у вашому магазині товар, ви частину з них віддаєте постачальнику, заробляючи в міру своєї жадібності і нахабства на різниці між оптовою ціною постачальника і вашої роздрібної
 5. Все подальше вже не ваша справа, бо доставку товару, забезпечення гарантії і прийом рекламацій бере на себе постачальник

Ще кілька нюансів, пов'язаних з дропшиппінгом і випливають з його суті:

 • При бажанні ви можете навіть не говорити відвідувачам свого магазину, що це чийсь товар. Тобто можна почати продавати його під своїм брендом. Ви можете дуже істотно вкластися не тільки просування магазину, але і в розкрутку бренду, що іноді буває дуже вигідне в довгостроковій перспективі 
 • Для початку бізнесу практично не потрібно ніяких вкладень. По ідеї, магазин можна буде за рік-два розкрутити, витрачаючи в основному тільки свій час. Якщо потрібно отримати віддачу відразу, то доведеться задіяти так званий арбітраж трафіку (контекстна і інші види реклами), але прибуток від продажів при грамотному підході тут же покриє витрати. Ну, і починати можна з малих обсягів реклами, збільшивши їх у міру отримання прибутку.

Як працює дропшиппінг

Порядок роботи з дропшипінгу:

 1. Вибираєте товарну нішу, в якій хочете торгувати.
 2. Знаходьте постачальника і укладаєте з ним договір.
 3. Розміщуєте товари з каталогів вашого постачальника в своєму інтернет-магазині і встановлюєте на них ціну зі своєю торговою націнкою.
 4. Просуваєте свій інтернет-магазин всіма доступними для вашого бюджету способами: реклама в соцмережах, контекстна реклама, просування в пошукових системах та інші.
 5. Покупець оформляє замовлення у вашому інтернет-магазині і оплачує товар.
 6. Ви перенаправляєте дані про замовлення постачальнику.
 7. Постачальник відправляє замовлення покупцеві.
 8. Ви оплачуєте товар постачальнику, залишаючи собі різницю між закупівельною та роздрібною ціною.

Щоб почати торгувати за схемою дропшиппінга, власнику інтернет-магазину не потрібні ні виробництво, ні склад, ні Логістика — він приваблює клієнтів і продає товар, не стикаючись з ним, маючи в своєму розпорядженні тільки сайт з налагодженою системою оплати.

А що таке дропшиппінг для нас з вами?

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що схема роботи під назвою dropshipp манить в першу чергу саме підприємців-початківців. Ну, як тут встояти.

Очевидні плюси

 • Не потрібен товар, а значить не потрібні вкладення в його закупівлю, доставку і зберігання
 • Вайт Лейбл - можлива продаж товару під своїм власним брендом
 • Немає проблем, щоб розширити асортимент магазину

Тут ключове слово «манить». Але є таке прислів'я — гладко було на папері, та забули про яри.

Біда в тому, що мінуси дропшиппінга спочатку видно далеко не всім, а новачкам так вони взагалі спочатку навіть труднопредставимі. Але від цього вони не стають менш ймовірними.

Навіть навпаки, чим у вас менше досвіду, тим більше проблем на свою голову Ви отримаєте. Для того ж, хто вже з цим і чимось подібним стикався, частину "граблів" вже буде пройдена і на них вони наступати не будуть.

Мінуси схеми роботи під назвою Dropship

 1. Коли ви створите інтернет-магазин, то звісно повинні будете волею-неволею обіцяти клієнту те, чого гарантувати по суті не зможете при такій схемі роботи — відмінна якість товару, швидку доставку і чудову упаковку. Але насправді ви ж товар в очі не бачили, про реальну швидкість доставки можете судити лише зі слів постачальника (про який ви теж мало що знаєте), а в якому вигляді прийде товар на пошту можете тільки здогадуватися. А відповідати за всі негаразди доведеться вам, бо покупець не знає про хитру схему дропшипінга і ви для нього крайній, але від вас нічого не залежить.
 2. Якщо у вас магазин буде більш-менш серйозний з великою номенклатурою, то і постачальників буде багато. Ви думаєте так просто буде відслідковувати, чи не закінчився той чи інший товар у того чи іншого постачальника? Він може забути вас попередити або не порахувати за потрібне це зробити. Точно так само може помінятися ціна на товар. А ви повинні чітко знати чого, скільки і за якою ціною залишилося на складі кожного постачальника. Складна задачка, коли ви не можете покластися на обов'язковість всіх постачальників.
 3. Покупець, замовивши у вас товар, може передумати оплачувати його на пошті (в інтернеті популярна доставка поштою з післяплатою). Чому? Ну, подумайте. Ви накрутили щодо ціни постачальника суму, необхідну на покриття витрат на рекламу плюс ваша маржа. Товар буде йти поштою як мінімум кілька днів. А за цей час клієнта може «наздогнати» контекстна реклама, заснована на його користь з тим же товаром, але за істотно більш низькою ціною (від самого постачальника або від вашого конкурента, що працює з великими оборотами і, отже, несе менші витрати). Ви думаєте він не відмовиться від оплати посилки?
 4. Маючи справу із звичайним інтернет-магазином ви, напевно, могли б в уникнення відмов оплати креативити і якось заохочувати (або хоча б приємно дивувати) покупця, щоб він ставав вашим фанатом і розповідав про вас своїм знайомим. Але дропшиппінг повністю позбавляє вас цієї можливості. Ви навіть листівку в посилку додати не зможете, не кажучи вже про якийсь більш істотний подарунок або бонус.
 5. Так само при дропшипінге ви по суті позбавлені можливості робити допродаж, адже це чи не єдине, що дозволяє сучасним інтернет-магазинах триматися на плаву при таких високих цінах на рекламу. Адже допродаж (відразу або при повторному зверненні покупця) не буде коштувати вам рекламних бюджетів (по суті вони безкоштовні). Багато магазини доводять відсоток продажів до тридцяти і вище, але от у випадку dropshipping все це досить складно організувати, бо вибрані покупцем товари можуть бути від різних постачальників і ви не вільні особливо гратися з цінами. Ну, а на повторне замовлення складно розраховувати через описані вище причини.
 6. У інтернет-магазину є ще одна чудова можливість скоротити витрати на рекламу — використовувати розсилку накопиченої клієнтській базі. Але в разі дроп шиппінга база клієнтів буде не у вас, а у Вашого постачальника. Якщо він захоче, то він всіх клієнтів перехопить у вас як нічого робити, бо він завжди зможе їм зробити більш вигідну пропозицію (йому ж адже не потрібно було на рекламу витрачатися). Та й посилки постачальник може свою рекламу вкладати, щоб вони потім у нього купували за більш низьку ціну, забувши про вас назавжди. Тільки бізнес і нічого особистого.
 7. Дропшипінг приваблює відсутністю вкладень в товар, його доставку і забезпечення логістики. Але ж залучення покупців коштує грошей і не малих. Новачкові в арбітражі взагалі-то судилося тільки одне — наступати на всі можливі граблі, сплачуючи на науку своїми грошима. Ви думаєте так легко відразу вибрати що саме краще спрацює для цього товару — контекст, таргетинг, тизери, соцмережі або ще щось. Та нічого подібного. Але ж всі ці експерименти вимагають грошей і часу, а товарів у вас буде багато. Так що новачок витратить (зіллє даремно) в цій схемі грошей куди більше, ніж бувалий арбітражник. Власне, на цьому може все і закінчитися.

Мінуси дропшиппінга при роботі з постачальниками з Китаю

Все перераховане вище відноситься в першу чергу до реалій подібного виду бізнесу в інтернеті. Якщо ж ви хочете зробити крок за межі цього простору і почати баригувати закордонними товарами (швидше за все китайськими в силу їх низької ціни), то тут на додаток до більшості з перерахованих вище пунктів додадуться ще кілька своїх, але не менш (а може бути навіть і більше) проблемних:

 1. Один з плюсів дропшиппінга (які були перераховані вище) — це те, що клієнт по суті нічого не знає про реального постачальника — він думає, що ви зберігаєте товари на своєму складі. Тому покупець буде орієнтуватися на терміни доставки, які звичайні при пересиланні всередині країни. Але ж товар насправді буде доставлятися з Китаю. Знай про це клієнт заздалегідь, він, можливо, і готовий був би почекати, але він то думає, що склад в Україні. Таким чином плюс даної схеми перетворюється в її жирний мінус при роботі з постачальниками з Китаю.
 2. Постачальники з Китаю працюють за передоплатою. Вам доведеться умовити клієнта довіритися вам і оплатити заздалегідь хоча б вартість товару у постачальника і його доставку. Як ви думаєте, багато людей в нашій країні ризикнуть заплатити вперед? 

Який товар вибрати для дропшиппінга

Що ви будете продавати? Як і в будь-якому іншому бізнесі, перед вибором ніші треба проаналізувати ринок.

Перевірте попит на товари, які вам сподобалися. Зробити це можна, наприклад, через google planner. Там ви отримаєте уявлення про частоту запитів за ключовими словами.

А через сервіс Google Тренди можна перевірити, чи не пройшов товар пік продажів і чи не почався спад інтересу до нього.

Але, навіть якщо продукт популярний, це не означає, що він у вас піде на «ура». Чим вище попит, тим вище конкуренція на ринку, значить товар важче продати. Плюс подібна Аналітика не враховує імпульсивні (спонтанні) покупки - так званий "вау-ефект". Зазвичай це стосується прикрас, іграшок, аксесуарів.

Вибір величезний, і від того, як точно ви потрапите в ціль, в кінцевому підсумку буде залежати успіх підприємства.

Дотримуйтеся загальних правил при виборі. Товар повинен бути:

 • всесезонний (щоб уникнути сезонних коливань попиту);
 • не крихкий (в іншому випадку ваш товар може не доїхати до споживача в цілості);
 • неважкий і невеликий (щоб по можливості не переплачувати за доставку);
 • не вимагає примірки, без широкого вибору розміру, кольору, фасону і т. д., якщо мова йде про одяг;
 • не брендований, не вимагає сертифікації, не швидкопсувний;
 • придатний в якості подарунка.

Ідеї товарів для дропшипінгу

 • "розумні гаджети" — захисні чохли для смартфонів, бездротові і швидкі Зарядні пристрої, магнітні зарядні кабелі, годинник, навушники, фітнес-браслети;
 • якісні репліки брендових товарів преміум-класу;
 • екологічні версії повсякденних товарів - біорозкладані пакети і чохли, бамбукові зубні щітки, багаторазові підгузники;
 • дезінфікуючі засоби в зручній упаковці, лицьові маски-COVID-19 зробив їх бестселерами;
 • одяг, яку просто підібрати без примірки, наприклад, формату unisex і one size;
 • аксесуари та прикраси-хустки — гаманці, шапки, шарфи, шкарпетки, біжутерія;
 • товари для дорослих;
 • товари для дому та інтер'єру-посуд, Домашній текстиль, предмети декору;
 • косметика - найчастіше догляд наприклад, Ролери з натуральних каменів, Масажери гуаша, щітки для вмивання;
 • дитячий одяг, ігри та іграшки, особливо розвиваючі.

Як вибрати постачальника

До вибору дропшиппінг-постачальника потрібно поставитися з особливою ретельністю, тому що повну відповідальність перед Покупцем за якість товару і його доставку несе продавець, а не постачальник. Тому звертайте увагу на наступні моменти:

 1. Платіж. Дізнайтеся, чи потрібні будь-які поточні внески (наприклад, щомісячні). Зазвичай компанії отримують прибуток з Ваших продажів, тому немає необхідності в постійних додаткових витратах. Якщо постачальник вимагає додаткові виплати понад вартість замовлення, це поганий знак - по можливості уникайте таких постачальників.
 2. Хто реальний постачальник товару. Дізнайтеся, звідки надходить продукція-безпосередньо від виробника або через посередника. Останній варіант збільшує ціну.
 3. Інформація в посилках. Добре б переконатися, що постачальник строго дотримується правила відправляти посилки клієнту від вашого імені і не розміщує на посилках і всередині свою контактну інформацію, інакше клієнти можуть задуматися про закупівлі безпосередньо у постачальника. Але на практиці це перевірити майже неможливо, і тут на перший план виходить репутація Постачальника.
 4. Сервіс і швидкість відповіді менеджера. Якщо ви не можете швидко зв'язатися з представником по телефону або по електронній пошті, це привід задуматися, чи варто співпрацювати з такою компанією. Не виключено, що вона і надалі не буде відрізнятися оперативністю.
 5. Способи доставки. Детально розпитайте про варіанти доставки, з якими кур'єрськими сервісами вони співпрацюють. Покупці вважають за краще вибирати з декількох способів. Зробіть хоча б пару пробних замовлень з доставкою через різні сервіси, щоб особисто оцінити якість товару, його упаковку і швидкість доставки.
 6. Оновлення даних про продукцію. Завжди контролюйте оновлення асортименту у постачальника. Наявність актуальної інформації зведе до мінімуму ситуації, коли клієнт зробив на вашому сайті замовлення, а товар на складі постачальника закінчився.

Сумлінні постачальники завжди оновлюють інформацію про наявність товарів і оперативно повідомляють продавцям про зміни. Найкраще, якщо постачальник використовує в дропшиппінгу інструменти синхронізації за цінами, оновлення асортименту і складських залишків. Наприклад, CRM — Customer Relationship Management) - система управління взаємовідносинами з клієнтами.

Не забувайте періодично порівнювати оптову ціну з прайсом конкурентів.

Диверсифікуйте поставки - по можливості працюйте відразу з декількома постачальниками, це допоможе розширити асортимент і створити взаємозамінну систему. Наприклад, якщо у одного постачальника закінчився потрібний товар, то можна звернутися до іншого.

Як працювати відразу з декількома постачальниками

При роботі з декількома постачальниками може виникнути ситуація, коли клієнт замовив товари від постачальників з різних регіонів, що працюють з різними службами доставки.

Отримання товару перетворюється для покупця в квест: товар приходить по частинах, в різний час, офіси (якщо доставка не здійснюється кур'єром «до дверей») можуть перебувати в різних частинах міста і за кожну посилку клієнт повинен платити окремо.

У цьому випадку велика ймовірність, що клієнт відмовиться від здійснення покупки. Що робити:

 1. Заздалегідь пропишіть цей варіант в умовах доставки — можливо, клієнт не погодиться на такі умови і піде, але не буде обдурений.
 2. Вибирайте постачальників для співпраці з розрахунком, що вони користуються популярною службою доставки (наприклад, DPD або СДЕК, що мають відомий бренд і максимальну географію доставки) і відображайте цю умову в замовленні. В такому випадку клієнту хоча б не доведеться нишпорити по всьому місту, збираючи посилки.
 3. Візьміть частину вартості доставки на себе, щоб задобрити клієнта.
 4. Знайдіть одного постачальника з широким спектром товарів і працювати тільки з ним. У цьому випадку не вийде диверсифікувати поставки.
 5. Консолідуйте товари у себе, перепаковуйте і видавайте одним пакетом. Але це вже буде не дропшиппінг.
 6. Знайдіть Постачальника-посередника, який буде консолідувати, перепаковувати і доставляти товари одним пакетом. При цьому варіанті неминуче подорожчання замовлення, яке доведеться або перекласти на клієнта, або взяти на себе.

Як бачите, при будь-якому з варіантів треба шукати компроміс.

Чи підходить вам дропшиппінг

Отже, дропшиппінг підходить:

 • тим, хто не хоче займатися зберіганням і логістикою товарів;
 • інтернет-магазинам з власним товаром, якщо продавець хоче розширити асортимент, не витрачаючи на це додаткові гроші;
 • тим, хто знайшов спосіб продавати популярні або, навпаки, унікальні товари-головним чином високоякісні хендмейд (авторські) вироби;
 • коли об'єднуються власник (виробник) якісного товару і фахівець, який вміє торгувати.

Дропшиппінг не для вас, якщо ви живете під девізом «хочеш зробити добре — зроби сам», звикли тримати все під контролем або хочете налагодити власне виробництво.

Якщо вважаєте, що схема дропшиппінга підходить вашому магазину, уважно вибирайте постачальника і посилено працюйте над залученням клієнтів.

Кому вигідний Dropship і чи місце новачкам в цьому бізнесі?

Як не крутите, але дропшипінг вигідний насамперед постачальникам, а не нам з вами, і навіть ні клієнтам (вони то товар купують з істотною націнкою). Саме постачальник буде кінцевим вигодоодержувачем практично по всіх важливих пунктах цього бізнесу.

Завдяки вам у постачальника купується товар, але на рекламу він грошей не витрачає. При цьому він по суті ні за що не відповідає (сховавшись за вашою широкою спиною і не видимий покупцю). Плюс у нього залишається вся зібрана вами клієнтська база, завдяки якій він може сам почати досить вигідно проводити продажу своїх товарів («скрипаль не потрібен», як ви пам'ятаєте).

На вашу ж частку в цьому виді нерівноправного бізнесу випадає все найгірше, що тільки можна придумати. Причому все це за не настільки вже великі гроші, бо саме по собі залучення клієнтів справа дорога і на велику маржу розраховувати не доводиться (при своїх би залишитися). Тобто ви ризикуєте всім, але в підсумку можете не отримати нічого, крім величезної купи великих і малих проблем. Можна навіть здоров'я чи психіку підірвати на цій справі, перебуваючи між молотом і ковадлом (покупцями і реальним постачальником).

Я не кажу, що ця схема не робоча. Але це однозначно не підходить для новачків. Дропшиппінг вимагає роботи командою і бажано, щоб хоча б частина її мала досвід роботи в цій сфері. Потрібно буде працювати з клієнтами, працювати з постачальниками, працювати з рекламними компаніями і робити ще багато чого такого, про що ви навіть не замислюєтеся дивлячись на «маркетингові плюси цієї системи ведення онлайн-бізнесу на сторінках сайтів постачальників.

Дуже багато що ще залежить від того, яких постачальників ви оберете для співпраці. Не візьму на себе сміливість що-небудь радити, бо через півроку чудовий постачальник може несподівано скурвитися. Шукайте, читайте відгуки на форумах, запитуйте у знайомих займаються цією темою, пробуйте і робіть висновки. Але в будь-якому випадку (навіть при ідеальному постачальнику) просто не буде і, як я вже говорив, краще працювати командою.

Найчастіше ж новачки просто не бачать всіх описаних вище проблем до пори до часу, а загрузнувши в них можуть взагалі втратити всяку віру в можливість заробляти в мережі. Але ж це не так. Є більш щадні схеми роботи і навіть в тій же області продажу фізичних товарів.

Партнерські програми як найкраща альтернатива дропшиппінгу

Я кажу про партнерські програми. Правда, я сам здебільшого використовую партнерки по залученню клієнтів в різні сервіси, але і з товарними програмами знайомий не з чуток. Наприклад, велику їх кількість можна знайти у відомому агрегаторі партнерок з оплатою за дію (CPA) salesdoubler.pro або партнерській програмі найбільшого в світі магазину AliExpress ePN.

Є ще й партнерки з продажу (розповсюдження) послуг. Наприклад, партнерська програма готелів під назвою Hotellook. Платять тут за заповнення заявки на бронювання готелю. В якості рекламних матеріалів можна отримати форму пошуку готелю, віджет картки, мобільний додаток, лендінгем (посадочні сторінки з високим відсотком конверсії, тобто заповнених заявок) і багато іншого. Конверсія при належному підході виходить досить непогана.

Так само як і при дропшиппінгу в партнерських програмах не потрібен товар (його закупівля), відсутня логістика і не потрібно здійснювати доставку. Я знову ж таки не кажу, що це ідеальний варіант, але в порівнянні з дропшіппінгом парнерки позбавлені ряду істотних недоліків:

 • Більшість партнерок пропонують вам вже готовий магазин (може бути за плату, але досить символічну) або сайт (частіше у вигляді лендингів, які не потрібно буде створювати самому) для продажу їх товарів. У будь-якому випадку, рекламні банери або ротатори ви отримаєте для будь-якого оффера.
 • Так само як і при dropshipping, ваше основне завдання в товарній програмі — це залучення клієнтів (покупців), але в парнерці вам не потрібно возитися з замовленнями (це повністю бере на себе постачальник).
 • У партнерці вже ви ховаєтеся за широкою спиною постачальника (господаря оффера), бо покупцям вас особливо не видно, а значить всі проблеми пов'язані з якістю продукції, її доставкою та оформленням вас взагалі не хвилюють.
 • Ваша винагорода за вироблену залученим клієнтом дію фіксована і обумовлюється на стадії прийняття умов партнерки. Головне, щоб вона була вище ваших витрат на залучення клієнтів. По суті, товар продається за ціною постачальника і ви з ним не конкуруєте, як часто буває в схемі дропшиппінга.
 • У партнерці практично все автоматизовано - проведення замовлень, виплати, оновлення офферів і т. п. Тут немає ніякої рутини, яку необхідно було б розрулювати вручну шляхом переговорів, листувань і т. п. Неври ви свої не витрачаєте, спите спокійно і живете довше.

Тобто партнерка - це по суті той самий Dropship, але тільки простіше (вам лише потрібно залучати клієнтів дозволеними методами і стежити за тим, що витрати на це не перевищували доходи), автоматизованее (спілкуватися ні з ким не потрібно) і зрозуміліше. До того ж тут виграють всі сторони (і ви, і покупець теж, а не тільки постачальник).

З недоліків партнерок:

 1. Вам досить складно контролювати чесність партнера в плані оплати вами лідів (продажів, реєстрацій, замовлень, заповнень форм і т. п.). Щось ви, звичайно ж, може контролювати, але саме чесність партнера тут є ключовою. Тому до його вибору підходити потрібно ретельно, і іноді доводиться відмовлятися від співпраці при підозрі в його нечистоплотності. Я вже наводив приклад агрегатора цілої групи перевірених партнерок - salesdoubler.pro. Є ще mylead.global, але тут я нічого сказати не можу, бо не тестував сам.
 2. Партнер буде контролювати способи використовувані вами при залученні, і якщо вони виявляться неприйнятними (накрутки і т. п.), то вас можуть забанити без виплат зароблених раніше коштів.

По-любому, партнерками (і більшістю інших способів заробітку в мережі) займатися буде простіше (і в рази приємніше), ніж розгрібати купу проблем з удаваним спочатку ідеальним дропшиппінгом. І вже точно одному таку ношу не винести, особливо, якщо ви новачок. Це як сідати грати в шахи з гросмейстером, лише усвідомивши як ходять фігури.

Відео

Читайте також - Всі доступні види заробітку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити