Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток за перегляд реклами

Останнє оновлення: Субота, 08 лютого 2020 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на перегляді реклами

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!  В данній статті піде мова про заробіток на перегляді реклами.

Перегляд рекламних сайтів за гроші – ще один простий спосіб заробітку в мережі. Це один з перших варіантів доходу в інтернеті, який став доступний інтернет-користувачам, які не мають особливих навичок в роботі з комп'ютером та інтернетом. У цій статті розглянемо, в чому суть роботи перегляду реклами, як і де заробити свої перші гроші і як збільшити дохід в цій сфері діяльності.

Специфіка роботи по перегляду реклами

Механізм такої роботи досить простий, тому цей спосіб такий популярний серед новачків, недавно прийшовших в онлайн заробіток. Особливих знань і умінь не вимагає, додаткових вкладень теж. Сиди, дивись, і отримуй за це гроші.

Заробляють на перегляді реклами, як правило, на сервісах активної реклами, які є посередниками між рекламодавцями і виконавцями. Роботодавці використовують майданчики сервісів для просування свого товару або для заробітку на контекстній рекламі, а користувачі, відвідуючи рекламні сайти, отримують за це гроші. Розмір винагороди не дуже великий, від 0.001 до 0.1$, але і робота легка.

По суті, більшість інтернет-користувачів щодня відвідують рекламні сайти, переходячи на них за інтригуючим і закликаючим заголовкам з соціальних мереж або інформаційних порталів, але не багато хто знає, що за ці ж самі дії можна отримувати грошову винагороду.

З чого почати свій заробіток на перегляді реклами

  1. Зареєструвати електронний гаманець. На нього будуть перераховуватися всі зароблені від переглядів гроші. Найпопулярніші системи платежів, з якими працюють більшість сервісів: вебмані, яндекс.гроші, ківі. Вже звідси фінансами можна розпоряджатися на свій розсуд: оплачувати мобільний зв'язок та інтернет, здійснювати покупки в інтернет – магазинах або переводити їх на банківську карту;
  2. Зареєструватися на проекті, що надає можливість заробляти на перегляді реклами. Як і в будь-якій іншій сфері заробітку, необхідно ретельно вивчити відгуки про сайтах інших користувачів, щоб не стати жертвою шахраїв і отримати чесно зароблені гроші;
  3. Після активації робочого облікового запису приступати безпосередньо до перегляду рекламних сайтів і заробітку грошей.

Сайти по перегляду реклами, що заслуговують довіри

Щоб не обдуритися і вивести чесно зароблені кошти, краще працювати з перевіреними майданчиками. Серед них відмінну репутацію завоювали:

  • Wmmail – самий популярний поштовий букс, з 2004 року надає будь-якому інтернет-користувачеві можливість заробляти в мережі. Оплата здійснюється в американській валюті. Кілька способів заробітку на перегляді реклами: читання оплачуваних листів, Серфінг, автосерфінг, клікові оплачувані завдань. Завжди справно виплачує зароблені гроші, є автовиплати, сума яких залежить від рейтингу працівника. Фінансова винагорода за роботу виводиться на z-гаманець системи вебмані, який вказується при реєстрації. Надалі дані гаманця змінити не можливо, про це не варто забувати, вводячи свої реєстраційні дані;
  • Seosprint – другий за популярністю сервіс активної реклами, який постійно розвивається і вдосконалюється. Крім аналогічних способів заробітку, зазначених для попереднього проекту, на цьому сайті можна заробляти, проходячи тестові завдання (відвідати рекламний сайт і відповісти на питання завдання упорядника). Сайт працює з найпопулярнішими платіжними системами: Вебмані, Яндекс.Гроші, Ківі;
  • Seo-Fast – надійний сервіс активної реклами, який працює вже майже 4 роки. Швидко зайняв лідируючі позиції в рейтингу хороших буксів, а також користується популярністю людей які професійно займаються мережевими заробітками. Число зареєстрованих користувачів вже більше мільйона. Швидкий розвиток сайту у великій мірі відбувається завдяки його головному конкуренту - Seosprint. Оскільки ніщо так не надихає, як бажання стати краще за своїх конкурентів. Адміністратори проекту виконали вже колосальну роботу по вдосконаленню сайту.

Це найпопулярніші сайти, але це не означає, що інші не є гарантом хорошого і успішного заробітку і співпраці. Почніть заробляти і ви зрозумієте, що це легко, зручно, і дуже цікаво.

Як більше заробляти на перегляді реклами в інтернеті

  • Зареєструйтеся відразу на декількох сервісах активної реклами. Можна одночасно працювати відразу на декількох буксах, по черзі відкриваючи і переглядаючи сайти, це в кілька разів збільшить заробіток на перегляді реклами;
  • Не відкривайте одночасно кілька рекламних сайтів з одного букса, в цьому випадку жоден перегляд не буде оплачений;
  • Встановіть певний графік роботи, наприклад 2 – 3 рази в день, і кожен раз переглядайте відразу всю можливу рекламу.

Заробляти на перегляді реклами в інтернеті досить просто, необхідно лише бажання і трохи вільного часу.

Читайте також - Заробіток в соціальних мережах

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити