Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як можна заробляти на перегляді реклами

Останнє оновлення: Середа, 31 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на перегляді реклами

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!  В данній статті піде мова про заробіток на перегляді реклами.

Перегляд рекламних сайтів за гроші – ще один простий спосіб заробітку в мережі. Це один з перших варіантів доходу в інтернеті, який став доступний інтернет-користувачам, які не мають особливих навичок в роботі з комп'ютером та інтернетом. У цій статті розглянемо, в чому суть роботи перегляду реклами, як і де заробити свої перші гроші і як збільшити дохід в цій сфері діяльності.

Специфіка роботи по перегляду реклами

Механізм такої роботи досить простий, тому цей спосіб такий популярний серед новачків, недавно прийшовших в онлайн заробіток. Особливих знань і умінь не вимагає, додаткових вкладень теж. Сиди, дивись, і отримуй за це гроші.

Заробляють на перегляді реклами, як правило, на сервісах активної реклами, які є посередниками між рекламодавцями і виконавцями. Роботодавці використовують майданчики сервісів для просування свого товару або для заробітку на контекстній рекламі, а користувачі, відвідуючи рекламні сайти, отримують за це гроші. Розмір винагороди не дуже великий, від 0.001 до 0.1$, але і робота легка.

По суті, більшість інтернет-користувачів щодня відвідують рекламні сайти, переходячи на них за інтригуючим і закликаючим заголовкам з соціальних мереж або інформаційних порталів, але не багато хто знає, що за ці ж самі дії можна отримувати грошову винагороду.

З чого почати свій заробіток на перегляді реклами

 1. Зареєструвати електронний гаманець. На нього будуть перераховуватися всі зароблені від переглядів гроші. Найпопулярніші системи платежів, з якими працюють більшість сервісів: вебмані, яндекс.гроші, ківі. Вже звідси фінансами можна розпоряджатися на свій розсуд: оплачувати мобільний зв'язок та інтернет, здійснювати покупки в інтернет – магазинах або переводити їх на банківську карту;
 2. Зареєструватися на проекті, що надає можливість заробляти на перегляді реклами. Як і в будь-якій іншій сфері заробітку, необхідно ретельно вивчити відгуки про сайтах інших користувачів, щоб не стати жертвою шахраїв і отримати чесно зароблені гроші;
 3. Після активації робочого облікового запису приступати безпосередньо до перегляду рекламних сайтів і заробітку грошей.

Сайти по перегляду реклами, що заслуговують довіри

UPD. 24.02.22 На жаль українських сайтів по перегляду реклами та відео не існує, а рекомендувати більше російські не можемо! Якщо з'являться українські обов'язково доповнимо статтю, а поки що можемо порекомендувати англомовний сайт по перегляду відео за гроші scoin.click. Повний огляд можете переглянути у відео нижче яке ми для вас підготували.

Щоб не обдуритися і вивести чесно зароблені кошти, краще працювати з перевіреними майданчиками. Серед них відмінну репутацію завоювали:

 • Wmmail – самий популярний поштовий букс, з 2004 року надає будь-якому інтернет-користувачеві можливість заробляти в мережі. Оплата здійснюється в американській валюті. Кілька способів заробітку на перегляді реклами: читання оплачуваних листів, Серфінг, автосерфінг, клікові оплачувані завдань. Завжди справно виплачує зароблені гроші, є автовиплати, сума яких залежить від рейтингу працівника. Фінансова винагорода за роботу виводиться на z-гаманець системи вебмані, який вказується при реєстрації. Надалі дані гаманця змінити не можливо, про це не варто забувати, вводячи свої реєстраційні дані;
 • Seosprint – другий за популярністю сервіс активної реклами, який постійно розвивається і вдосконалюється. Крім аналогічних способів заробітку, зазначених для попереднього проекту, на цьому сайті можна заробляти, проходячи тестові завдання (відвідати рекламний сайт і відповісти на питання завдання упорядника). Сайт працює з найпопулярнішими платіжними системами: Вебмані, Яндекс.Гроші, Ківі;
 • Seo-Fast – надійний сервіс активної реклами, який працює вже майже 4 роки. Швидко зайняв лідируючі позиції в рейтингу хороших буксів, а також користується популярністю людей які професійно займаються мережевими заробітками. Число зареєстрованих користувачів вже більше мільйона. Швидкий розвиток сайту у великій мірі відбувається завдяки його головному конкуренту - Seosprint. Оскільки ніщо так не надихає, як бажання стати краще за своїх конкурентів. Адміністратори проекту виконали вже колосальну роботу по вдосконаленню сайту.

Це найпопулярніші сайти, але це не означає, що інші не є гарантом хорошого і успішного заробітку і співпраці. Почніть заробляти і ви зрозумієте, що це легко, зручно, і дуже цікаво.

Як більше заробляти на перегляді реклами в інтернеті

 • Зареєструйтеся відразу на декількох сервісах активної реклами. Можна одночасно працювати відразу на декількох буксах, по черзі відкриваючи і переглядаючи сайти, це в кілька разів збільшить заробіток на перегляді реклами;
 • Не відкривайте одночасно кілька рекламних сайтів з одного букса, в цьому випадку жоден перегляд не буде оплачений;
 • Встановіть певний графік роботи, наприклад 2 – 3 рази в день, і кожен раз переглядайте відразу всю можливу рекламу.

Заробляти на перегляді реклами в інтернеті досить просто, необхідно лише бажання і трохи вільного часу.

Як не потрапити в «погані руки»?

Якщо ви захочете дізнатися, як заробити на перегляді реклами і зверніться з цим питанням до пошуковиків, то виявите величезну кількість варіантів. Однак справжніх вакансій набагато менше, і необхідно вміти відрізняти реальні пропозиції від «шахрайства».

Для початку слід подумати: а кому і навіщо можуть бути потрібні ваші кліки і переходи по посиланнях?

 • По-перше, рекламодавцям потрібно якесь підтвердження своєї ефективності перед замовниками, тому вони повинні надати статистику по кількості користувачів, які переглянули рекламу. Добровільно вивчати рекламні ролики і банери не хоче ніхто, ось і доводиться пропонувати винагороду;
 • По-друге, молоді сайти, які нікому не відомі, потребують певної кількості унікальних відвідувачів. Метою є розміщення тієї ж самої реклами.

Звичайно, можна мимоволі задуматися про рекламованих компаніях, адже ніхто насправді не звертає уваги на їх банери, а якщо і звертає, то лише з роздратуванням. Але це не повинно хвилювати тих, хто хоче заробити.

Варто відзначити, що роботу можна знайти в системах активної реклами. Вони спеціалізуються на цьому виді діяльності і зможуть забезпечити здобувача великою кількістю завдань. Але серед подібних сервісів трапляються і не самі сумлінні. Існують деякі ознаки, за якими можна обчислити шахраїв.

 • Потрібні будь-які внески. Якщо вам пропонують віддати гроші за свою ж працю, то ви отримаєте можливість заробити менше, ніж 0. Можна зрадіти і приступити до справи, але краще негайно йти.
 • Гігантська сума мінімального виведення коштів. Якщо до першої "получки" доведеться працювати кілька місяців, то не варто довіряти таким роботодавцям. Перегляд реклами приносить невеликі гроші в короткі терміни, і важливо мати можливість швидко виводити малі суми.
 • Занадто велика ставка. Цей пункт перегукується з попереднім, різниця в тому, що Вас додатково заманюють високою зарплатою. Надійні сервіси активної реклами пропонують стандартну ціну за ваші послуги, і якщо ви знайшли варіант, який сильно відрізняється від інших – швидше за все, Вас обдурять.

Скільки можна заробити?

Що стосується фінансової сторони, то гроші за перегляд реклами пропонуються не найбільші.

 • За Серфінг можна отримати від 5 до 10 копійок за один сайт;
 • Перехід за посиланнями з електронних листів оцінюється в 7-15 копійок;
 • Оплата завдань залежить від їх складності, середня ціна – від 1 до 2 грн.

Цифри не дуже значні, але якщо приділяти роботі кілька годин на день, то з кожного сервісу активної реклами можна виводити від 5 до 10 доларів на тиждень, а це вже досить непогано.

Таким чином, онлайн-сервіси пропонують можливість заробітку на перегляді реклами. Якщо виконувати завдання на декількох сайтах, можна отримати непогані гроші. Слід ретельно вибирати роботодавців і відсівати шахраїв.

Нехай реклама і дратує, але на ній можна заробити.

Відео: Сайти які Платять Гроші за Перегляд Реклами

Читайте також - Заробіток в соціальних мережах

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити