Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на консультаціях онлайн від 400$

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на консультаціях онлайн

І знову здрастуйте! Якщо ви є фахівцем в якійсь області - у вас є відмінний шанс стати високооплачуваним консультантом.

Просто ділячись своїми знаннями, компетенціями. Хочете дізнатися, як заробити на консультаціях? Ця стаття саме для вас! «Увійти» в цю сферу інфо-бізнесу може практично кожен – від висококваліфікованого юриста і до кондитера, від фахівця в області здорового харчування до сомельє, від лікаря до гуру ставок на спортивні події.

Як заробити на консультаціях: 4 перевірених формату

Існує кілька форматів консультування в режимі онлайн. Який саме вибрати - залежить від особистих переваг і особливостей напрямку, в якому ви працюєте. Давайте розглянемо найбільш зручні та ефективні формати.

Читайте також - Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

1. Вебінар

Подібний заробіток на консультаціях один з найбільш поширених видів отримання доходу. Його зручність полягає в тому, що одночасно проходить спілкування з кількома людьми.

Зверніть увагу! Обов'язково потрібно робити Вступні, безкоштовні відео-лекції. І мотивувати користувачів купувати доступ до платних «уроків».

Крім заробітку на онлайн-вебінарі розгляньте можливість подальшого продажу записів.

2. Індивідуальна консультація

Такий варіант ідеально підійде в тому випадку, якщо питання стосується особистих проблем людини. Наприклад, коли мова заходить про здоров'я (в тому числі, психологічні проблеми). Проводити спілкування рекомендую:

  • в Skype;
  • в Viber;
  • інших месенджерах, що підтримують відео-дзвінки.

Зверніть увагу! Коли люди кажуть «заробляємо на консультаціях» — вони мають на увазі не просто розповідь на якусь спеціалізовану тему, але і обов'язкове занурення в проблему клієнта, її розбір, відповіді на питання та надання свого бачення вирішення проблеми.

3. Запис матеріалів

Якщо немає часу або можливості проводити зустрічі в онлайн-режимі, необхідно просто записати свої виступи. Виходить повноцінний інформаційний продукт – він або передається конкретній людині, замовив його, або продається всім бажаючим.

4. Текстовий формат

Також заробіток на консультаціях може здійснюватися в текстовому форматі - написання експертної статті, повністю розкриває проблематику клієнта.

Заробляємо на консультаціях: як продавати консультації

Перший спосіб – біржі фрілансу. Публікуєте своє оголошення і чекаєте, поки на нього хтось відгукнеться. А ще – пропонуєте послуги самі. Ось перелік бірж, на яких реально отримувати заробіток на онлайн консультаціях:

  • freelancehunt.com
  • fiverr.com
  • Kabanchik.ua

Також існують спеціалізовані платформи, створені спеціально для того, що консультанти і клієнти могли знайти один одного:

  • studenthelp.com.ua;
  • vbaze.com.ua;
  • upwork.com;
  • і деякі інші.

Але якщо ви хочете стати хорошим консультантом, постійно мати потік клієнтів, рекомендую зайнятися створенням власного сайту. Це найкращий спосіб заявити про себе. На сайті ви надасте детальну інформацію про себе, свою експертність.

Будете публікувати статті на загальні тематики, доводячи свій рівень знань. І тим самим мотивуючи відвідувачів сайту звертатися до вас за індивідуальними платними консультаціями.

Правильно підготовлені статті, з підібраними ключовими запитами забезпечать на сайт трафік. Нехай далеко не всі відвідувачі куплять консультації, але зате ви зможете додатково заробляти на рекламі. Чим більше відвідувачів, тим вище рівень доходу.

Заробіток на онлайн консультаціях: в яких областях потрібні подібні послуги

В принципі, практично у всіх. Немає такої сфери, в якій люди були б не зацікавлені в отриманні корисної та цінної інформації, що допомагає у вирішенні тієї чи іншої проблеми. Якщо ви дійсно добре розбираєтеся в напрямку, можете бути впевнені – відбою від клієнтів не буде.

Наведу кілька найбільш поширених сфер, в яких люди все частіше звертаються за допомогою до онлайн-консультантів.

1. Бухгалтерія

Наймати бухгалтера – далеко не завжди виправдане з фінансової точки зору рішення. Набагато дешевше (якщо це малий бізнес) періодично звертатися за допомогою до віддаленого консультанта.

2. Юрист

Аналогічно - і щодо юридичної допомоги та підтримки. До того ж, такий фахівець допоможе у вирішенні приватних питань – наприклад, оформлення нерухомості, іншого майна, заповіту і т. д.

3. Ведення бізнесу

Не тільки підприємці-початківці, а й ті, хто займається бізнесом вже відносно довго, часом звертаються за допомогою до аналітиків, "акул" підприємницької діяльності. Зокрема, якщо мова йде про розширення сфер діяльності.

4. Податкові питання

Розібратися в податковому законодавстві – непросте завдання. Впоратися з нею самостійно – під силу далеко не всім.

5. Медицина

В деяких випадках зовсім необов'язково йти на прийом до лікаря. Досить отримати віддалену онлайн-консультацію. Доктор відповість на всі питання, але якщо побачить, що цього недостатньо, обов'язково настійно порекомендує піти на прийом.

6. Психолог

Питання психологічного, морального стану – мало хто знаходить в собі сили відвідати кабінет психолога. Зате поспілкуватися в режимі онлайн, зберігаючи анонімність, зовсім інша справа.

7. IT-сфера

Перелік – величезний. Заробіток на онлайн консультаціях можуть отримувати кваліфіковані програмісти, фахівці з оптимізації сайтів, дизайнери, верстальники і т. д.

8. Управління персоналом, рекрутинг

Як працювати з персоналом, підбирати фахівців і переманювати їх на роботу.

9. Маркетинг

Це як створення локальних рекламних кампаній, так і створення комплексної стратегії просування компанії в цілому.

10. Здорове харчування

Питання правильного харчування, здорового способу життя і контролю ваги – одні з найбільш актуальних, як серед дівчат, так і серед чоловіків.

Заробіток на консультаціях: особиста порада

Я докладно, буквально покроково розповів вам, як заробити на консультаціях. На завершення хочу зазначити, що без власного сайту консультанту не обійтися. Адже саме за допомогою такого ресурсу/блогу і будуть залучатися клієнти.

Відео

Читайте також - SEO просування сайту самостійно: 11 етапів розкрутки сайту

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити