Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

BESTCHANGE (БЕСТЧЕНДЖ) — Як заробити на безкоштовному онлайн моніторингу обмінників електронних валют

Останнє оновлення: Субота, 10 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

БЕСТЧЕНДЖ

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Безліч людей, які тим або іншим способом заробляють гроші в Інтернет і не тільки, мають справу з електронними валютами, оскільки це дуже зручно, можна без проблем оплачувати покупки і різні послуги.

Якщо говорити про Інтернетінвесторів, то для даної категорії взагалі електронні гроші - це "проза життя". Поповнення рахунків і перекази проходять через різні електронні ресурси - PayPal, Perfect Money, PAYEER і т. п. Крім цього валюти використовуються абсолютно різні — від гривні, до доларів. Звісно, обмін валют в подібних ланцюжках - процес постійний, і бажано робити його по якомога вигіднішому курсу.

Але складність полягає в тому, що обмінних пунктів електронних валют досить багато і часом важко відшукати одночасно надійний і при цьому вигідний сервіс.

Ця стаття буде присвячена відмінному інструменту — онлайн моніторингу обмінників електронних валют Бестчендж, яким розташований він за адресою Bestchange.ru. В цілому це відмінна річ у пошуку найкращого курсу обміну необхідних вам електронних валют. Крім цього він безкоштовний і обмінні пункти у нього в обоймі надійні.

Плюс додатково обговоримо як на ньому можна, ще й заробити за допомогою його чудової партнерської програми.

ПІДБІР ОБМІННОГО ПУНКТУ З МАКСИМАЛЬНО ВИГІДНИМ КУРСОМ ПО БЕСТЧЕНДЖ

На початку статті ми опишемо основні поняття і можливості ресурсу моніторингу обмінників, а потім перейдемо до партнерської програми.

Коли Вам необхідно обміняти, наприклад, євро на гривні, ви, звичайно, хочете відшукати максимально вигідний курс для даної операції. Якщо в наявності досить пристойна сума, її володар не рідко може провести ціле дослідження обмінних пунктів, і навіть з'їздити в різні кінці населеного пункту з метою — провести найбільш вигідну угоду.

За аналогічною схемою функціонує сервіс Bestchange (Бестчендж) — він об'єднує в собі дані про численні онлайн-обмінники, і методом логічного порівняння надає вам найбільш вигідні курси за всіма напрямами і фактично за будь-якими відомими електронними валютами.

Крім цього BestChange вирішує ще одне архіважливе завдання, а саме – в процесі обміну валюти з допомогою онлайн-обмінника, вам необхідно спрямувати кошти на незнайомий вебресурс, що ризиковано, внаслідок цього в сервіс Bestchange потрапляють лише перевірені сайти, які працюють чесно і не намагаються «кинути» своїх клієнтів. Для підтримки своєї репутації БестЧендж пред'являє жорсткі вимоги до обмінників:

Отже, як же тут все працює?

Як писалося вище, послуги в сервісі BestChange безкоштовні. На сьогоднішній день сайт моніторить приблизно пару сотень обмінників, які відносить до вигідних і надійних. Він необхідний для простої мети — забезпечити вам допомогу в економії на обмін (у деякому роді це також ваш дохід), підібравши найбільш вигідний курс переказу електронних грошей, а крім цього убезпечити від «неякісних» обмінників, моніторячи лише тих, хто володіє позитивною репутацією.

Відвідувачу сервісу досить буде лише вибрати в лівій частині дві електронних валюти:

У підсумку буде сформована зведена таблиця, де обмінні пункти скомпонуються за ознакою: максимально вигідний курс зверху.

Як видно на скріншоті нам надали перелік варіантів обміну, в самому верху списку найбільш вигідні. Найчастіше кілька верхніх варіантів практично не будуть відрізнятися, внаслідок цього можна взяти будь-кого, а який краще визначиться після прочитання дод. інформації, скажімо коментарів.

Для початку обміну за вподобаним вами курсом, клацніть на відповідну сходинку - і вас перенаправлять на сайт обмінного пункту. Звісно кожен обмінник має свій характерний зовнішній вигляд і особливості, однак дії скрізь вам доведеться зробити ідентичні:

 1. Виділити яку валюту на яку ви обмінюєте і в якій сумі.
 2. Написати номер електронного гаманця або пластикової картки для зарахування грошових коштів і емайл.
 3. Перерахувати гроші в обмінний пункт.
 4. Переконається в успішному завершенні операції і надходженні грошових коштів на ваші рахунки (близько десяти хвилин).

Якщо виникли які-небудь проблеми не соромтеся, пишіть в підтримку (її присутність зазначено в регламенті прийому обмінників на БестЧендж), ну а щоб уникнути труднощів — завжди краще спочатку провести тестовий обмін на невелику суму.

Ось така не складна вийшла інструкція.

МОНІТОРИНГ ОБМІННИКІВ БЕСТЧЕНДЖ: ІНШІ ФУНКЦІЇ

Калькулятор — за допомогою даного інструменту можна абсолютно точно розрахувати (навіть з урахуванням комісії), скільки коштів ви отримаєте результат обміну електронної валюти.

Сповіщення — така хороша функція на Bestchange — вам будуть приходити листи на поштову скриньку про необхідному курсі обміну. Його налаштування проводиться в однойменному розділі:

Цей інструмент зручний внаслідок того, що обмінний курс протягом часу змінюється і в будь-який період часу здатний стати найбільш вигідним, деколи треба лише почекати.

Подвійний обмін - допомагає в разі якщо по необхідному напрямку відсутні варіанти обміну, або вони не дозволені (скажімо, за вебмані заборонено купувати біткойни).

Хоча, через комісії одночасно 2 платіжних бірж курс не сильно вигідний. Однак в деяких випадках дана операція може бути виправдана.

Статистика — тут є можливість переглянути графік коливання курсу обміну за різні періоди.

Також можна помітити маленькі кнопки над таблицею, вони полегшують роботу на моніторингу Bestchange:

 • Зворотний обмін — розгортає напрямок обміну в іншу сторону, скажімо, з WMR => Приват24 UAH на Приват24 UAH => WMR.
 • Ізбране — дає можливість зберегти потрібний вам обмін в закладках, для більш легкого його розшуку в майбутньому.
 • Поскаржитися - відіслати меседж адміністраторам сайту, якщо ви виявили будь-які проблеми з моніторингом БестЧендж.
 • Історія - дає можливість відновить в пам'яті всі ваші заходи на ресурси обмінників.
 • Налаштування - тут можна налаштувати окремі пункти таблиці, скажімо частоту оновлення курсів або число символів після коми.

В кінці цієї глави, хочу відзначити, що на сайті є такий розділ — «Додатки».

Крім плагіна для браузера, тут є можливість скачати програмку BestMonitor для операційної системи Windows, яка дозволить відслідковувати потрібні вам курси обміну, не відвідуючи сервіс.

ЯКИМ ЧИНОМ І СКІЛЬКИ РЕАЛЬНО ЗАРОБЛЯТИ НА ПАРТНЕРЦІ BESTCHANGE?

Якщо, крім доходу від економії на обмінних операціях ви хочете заробити на даному моніторингу, то читаємо далі…

Отже, переходьте в розділ партнерської програми в Bestchange. Там можна в ознайомлювальному режимі зрозуміти, як обладнаний партнерський кабінет, однак я рекомендую вам не зволікати, а відразу перейти до реєстрації, щоб не просто вивчати теорію, а вже реально використовувати набутий функціонал для заробітку.

За що тут можна отримувати дохід, детально розписано в розділі "умови партнерської програми".

Як видно, партнерка має три рівня і ви будете отримувати дохід, як за рефералів перейшовших на цей сервіс за вашим партнерським посиланням (а також за їх повторні відвідування), так і з тих, кого вони приведуть для заробітку.

Сума 0.65$ за одного залученого партнера на перший погляд не вселяє священного трепету, однак і потенційних користувачів потребують обміні електронних валют за найбільш вигідним курсом без зайвої реєстрацій предостатньо. Тому якщо ви грамотно підійдете до справи, то підсумковий заробіток може виявитися досить відчутним.

Виводити отримані в БестЧендж гроші можна за замовленням (на основній сторінці партнерського кабінету є однойменна кнопка або у розділі «виплати» у вкрай лівої менюшки).

Безпосередньо електронні гаманці для виводу (це або WMR, або WMZ) прописуються в розділі «Профіль» того ж меню. Виплати здійснюються зазвичай без затримок, мінімальний поріг — 1$.

У розділі "код партнерської посилання" ви виявите свою унікальну рефпосилання. Вона здатна посилатися (на вибір) як на основну сторінку БестЧендж, так і на інші розділи, наприклад вкладки з моніторингом обмінних пунктів за окремими напрямами.

На цьому, все. Беріть реферальне посилання і починайте заробляти на партнерці Bestchange.

ДЕ ЗНАЙТИ ПАРТЕРІВ?

 1. Хорошим варіантом може виявитися власний сайт, Ви можете написати і опублікувати на ньому огляд про БестЧендж, так звісно не забудьте вставити туди свою партнерську посилання. Огляд читають, переміщаються на сервіс моніторингу. І якщо ви все зробили правильно, починаєте радіти абсолютно пасивному доходу!
 2. Крім статей на сайті можна розміщувати банери, люб'язно надані все тим же сервісом Bestchange.
 3. Також існує величезна кількість тематичних форумів або спільнот в соціальних мережах, де задаються питання по найкращому курсом обміну електронних грошей, або проблеми заробітку в мережі. Постите там свою ссилочку з рекомендаціями.
 4. Не знаю, як щодо арбітражу... Зазвичай це досить дорого, тому малоймовірно, що буде рентабельно. Можу і помилятися.

Насправді моніторинг обмінних пунктів Bestchange.ru дуже якісний і особливо не потребує реклами, та ще й безкоштовний, тому пропонуйте його, не соромлячись своїм друзям та знайомим.

ВІДЕО

>>ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА BESTCHANGE.RU<<

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити