Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробляти на Кворке

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Кворк

А ви знаєте що вам ні що не заважає заробляти хороші гроші, не виходячи з дому?

Більш того ніяких початкових вкладень від вас не потрібно. Навчання займе лічені години. А можливостей для збільшення свого доходу безліч. Все це можливо з біржею фрілансу – Кворк.

Що таке кворк

Kwork (вимовляється — кворк) – це біржа де роботодавці шукають виконавців (фрілансерів). Основна відмінність даної біржі в тому, що ціна за послуги фіксована – 500 рублів (200 грн). З цієї суми 400 рублів оплата виконавцю, а 100 рублів комісія біржі. Саме невелика фіксована ціна і робить біржу цікавою для замовників. Велика кількість замовлень цікаво виконавцю.  Адже він може до основного кворку продавати додаткові послуги та мати з клієнта більше ніж 400р. Крім того ви можете знайти постійних клієнтів і працювати з ними безпосередньо.

Працює біржа наступним чином: фрілансери публікують так звані кворки (пропоновані послуги), замовники вибирають і купують вподобаний кворк. Оплата проводиться відразу в день замовлення. Біржа перераховує гроші Виконавцю тільки коли кворк виконаний і це підтвердив замовник. Це є гарантією того, що всі сторони будуть задоволені.

На біржі представлений найширший спектр послуг, але найбільшу популярність стосується теми сайтобудування: розробка сайтів, SEO оптимізація, консультації та аудити, нарощування посилальної маси, оптимізація коду сайтів та багато іншого. Ви можете подивитися скільки разів замовляли конкретний кворк.

Як заробляти на кворке

Напевно, зараз у багатьох в голові виникла думка – я нічого не вмію, що ж мені пропонувати, як я зможу заробити на кворке? Можливо ви дійсно нічого не вмієте, але це не означає, що ви не можете навчитися! На кворке є ряд простих і затребуваних вакансій:

 • Копірайтер – пишіть тексти для сайтів;
 • Установка посилань на чужі сайти;
 • Розміщення постів на форумах і коментування блогів.

Освоїти дані види робіт може практично кожен, головне бажання. На виконання одного завдання у вас буде йти не більше години. Чим більше завдань ви будете виконувати, тим швидше у вас це буде виходити. Але навіть без досвіду в день можна виконувати 3-4 завдання, це в свою чергу 1200 – 1600 рублів доходу, які можна обміняти на 480 - 640 грн за допомогою сервісу, який ми описували раніше - БестЧендж. Давайте розберемо більш детально кожен напрямок роботи.

Копірайтер

З усього перерахованого копірайтинг самий трудомісткий за часом вид робіт. Крім того, для якісного копірайтера важливі навички швидкого друку, правопису і широкий словниковий запас. Але ці навички напрацьовуються:

 • Швидко друкувати можна навчитися буквально за тиждень, тут головне практика і ще раз практика;
 • Для перевірки орфографії та пунктуації є ворд і ще купа програм. Важче з синтаксичними помилками, їх в онлайні складно перевірити. Для їх виявлення рекомендую уважно читати написаний текст;
 • Якщо вам не вистачає словникового запасу, скористайтеся онлайн синонімайзером.

Коли ви отримали замовлення, Ви знаходите схожий матеріал і друкуєте його своїми словами. Прочитали абзац або пропозицію, обдумали і переформулювали. Це називається рерайтинг, і 99% копірайтерів пишуть статті саме таким чином. Приміром:

Джерело - «мама мила раму»

Готовий текст — «мати справила вологе прибирання вікон»

Перший текст не унікальний і часто зустрічається в мережі, а другий унікальний і цілком згодиться для сайту. Унікальність - це основний параметр, який вимагають замовники. Перевіряється унікальність спеціальними сервісами, найбільш поширені адвего плагіатус.

В цілому на недорогих копірайтерів завжди є хороший попит і без роботи ви не залишитеся. У міру набуття досвіду ви зможете підвищувати ціну за свої послуги. Оплата копірайтингу проводиться за кожну 1000 символів без пробілів. Молодий копірайтер може брати близько 15-20 грн за 1000 символів. Досвідчений копірайтер може запросити більше 80 грн. Особливо цінуються люди, що розбираються в тематиці і готові не просто рерайтити чужі статті, а формувати дійсно унікальний контент. Такі працівники наймаються великими порталами і їх робота ближче до професійної журналістики.  Я знайомий з людьми, які за 2 роки пройшли шлях від копірайтера новачка до профі який працює на великий будівельний портал.

Читайте також: Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

Нарощування посилальної маси

Посилання в інтернеті цінуються майже так само як тексти. Кожен власник сайту хоче, щоб на нього посилалося багато авторитетних джерел, за це його будуть любити пошуковики. На кворці можна заробляти, пропонуючи послугу по установці недорогих, але якісних посилань на сайт. Посилання ви можете ставити на чужих сайтах в профілях, коментарях і в постах на форумах. Все що потрібно це знати сайти і які там умови для розміщення посилань.

Нарощування посилальної маси дуже простою у виконанні послуга. При цьому на неї дуже високий і постійний попит з боку веб майстрів. Такий спосіб заробітку я рекомендую вам вивчити в першу чергу.

Коментування та постинг

Крім текстів і посилань вебмайстри добре купують "живе спілкування", тобто коментарі на форумах або блогах, що просуваються ними. Коментарі створюють ефект живого спілкування і мотивують відвідувачів підтримати спілкування. Так само коментарі цінуються пошуковиками і це впливає на ранжування сайту в пошуковій видачі. Завдання з постингу простіше ніж Копірайтинг, оскільки пости як правило менше 1000 символів. Як правило, за один кворк автор пише близько 30 коментарів.

Читайте також: Заробіток на коментарях та відгуках

Розкрутка Кворка

Коли ви визначитеся почати роботу на кворке, важливим етапом стане складання опису вашої роботи. Ваш кворк повинен виділитися серед інших, це дозволить вам отримати перші замовлення і заробити досвід. Нижче основні моменти, які необхідно врахувати при складанні кворка.

Чіпляюча погляд картинка (аватарка кворка)

Переглядаючи кворки, замовники перш за все дивляться на картинку. Вона повинна бути яскравою, що запам'ятовується і зацікавлювати потенційного замовника. Пам'ятайте, мета картинки – привернути увагу. Саме тому на аватарках часто зображують симпатичних дівчат і кіногероїв. Перед тим як вибрати свою картинку, подивіться, що у ваших конкурентів. Точно таку ж робити немає сенсу, щоб виділитися потрібно відрізнятися від натовпу.

Заголовок роботи

Заголовок повинен відображати суть вашої роботи і так само зацікавлювати потенційного замовника. Ваша робота повинна бути вигідніше конкурентів. Це означає, що ви повинні пропонувати більше посилань, більше тексту, більше постів і т.п.

Опис роботи

Якщо замовник зайшов на сторінку вашого кворка, значить інтерес у нього є і все залежить від того наскільки ви добре склали опис вашої роботи. Ви повинні довести замовнику що 500 рублів це незначна ціна за вашу роботу і що ви впораєтеся з нею краще за інших.

Опис має відповідати на три основних питання клієнта: Що отримає клієнт? Навіщо клієнту це потрібно? Як зробити замовлення? Ці три блоки рекомендую розбити на абзаци, а ключові вигоди виділити жирним. Намагайтеся писати мало і по справі. Всі слова і речення, які можна прибрати і від цього інформативність не зміниться – сміливо видаляйте.

Часто замовника відлякують складні терміни в графі «що знадобиться продавцю». Намагайтеся не ускладнювати даний пункт, природно не на шкоду собі. Головне, щоб клієнт зробив замовлення, додаткову інформацію у нього можна зібрати і після оплати.

Додаткові послуги

Додаткові послуги дозволяють вам заробляти з одного клієнта більше ніж 400 рублів. Тому настійно рекомендую їх активно просувати. Важливо грамотно пояснити замовнику їх необхідність. З додатковими послугами все дуже просто, якщо не знаєте, що писати подивіться, що пропонують конкуренти. Робіть за їх образом і подобою і все у вас вийде.

Які ще завдання можна швидко освоїти

Як писалося вище на кворці є купа можливостей заробляти. Дуже швидко можна почати заробляти, продаючи інфопродукти, розділ "Навчання і консалтинг". Навчальні матеріали можна знайти в мережі безкоштовно, в тому числі і на нашому сайті. Головне красиво це піднести клієнту.

Дуже затребувані роботи, пов'язані з налаштуванням сайтів: перенесення на інший хостинг, установка плагінів, прискорення завантаження і багато іншого. Для виконання таких завдань потрібно розбиратися в темі. Але пам'ятайте, що в інтернеті є купа навчального матеріалу по кожному виду робіт. У більшості випадків цим роботам, можна навчитися за один день.

Якщо ви вмієте монтувати відео і аудіо або працювати в графічних редакторах, то ваші таланти оцінять в рубриці дизайн. Найчастіше замовляють логотипи, візитки, плакати. Затребувані послуги з монтажу відео. Навчання таким програмам має свою специфіку, потрібно не тільки любити дизайн, але і мати смак. Фото, відео та аудіо редактори реально освоїти самостійно для цього потрібно багато практики і місяці навчання.

Схожі біржі фрілансу

Кворк відносно молода біржа і існує величезна кількість аналогів. В тому числі ті, де замовник викладає технічне завдання, а виконавці пропонують співпрацю. Якщо ви освоїте кворк, то рекомендую звернути свій погляд на інші майданчики:

 • Біржі фрілансу, найвідоміша — freelancehunt.com;
 • Біржі копірайту, найбільш розкручена  2polyglot.com;
 • Тематичні форуми. Колись не було зручних і функціональних бірж типу кворка. У ті часи всі «сиділи» на форумах. Багато там залишилося досі, як приклад найбільший SEO форум — searchengines. На ньому ви можете знайти окремі теми по кожному виду робіт;
 • Дошки оголошень типу юду.

Як заробити на кворк новачкові

Деякі читачі висловили думку, що на Кворку і аналогічних біржах фрілансу, дуже важко розкрутитися новачкові. Це дійсно так, ніхто не буде з вами працювати, якщо у вас немає позитивних відгуків. Це логічно, адже є купа виконавців з тисячами відгуків і до них само собою довіри буде більше. Це абсолютно нормальна ситуація, спочатку ви працюєте на репутацію, потім вона працює на вас.

Як же виділитися новачкові на ринку фрілансу в цілому і на кворці зокрема? Давайте розберемо основні способи:

Демпінг

На кворе демпінгувати не вийти адже ціна фіксована 500 рублів за послугу, це робить демпінг неможливим. Але ви можете попрацювати над наповненням вашої послуги. Зробіть наповнення більше ніж у конкурентів. Приміром, зазвичай копірайтери пропонують 3 статті по 3500 символів за 500 рублів. Запропонуйте 5 по 3500 символів або 3 по 7000 символів. Набравши таким способом відгуків і репутації, ви можете трохи посилити умови і так поки ви не вийдете на необхідний рівень.

Робіть подарунки

Пообіцяйте, що-небудь у вигляді подарунка вашому замовникам. Це може бути все що завгодно, головне щоб виглядало цінним, але не обходилося вам дорого. Ось пара ідей від мене:

 • Свіже вивантаження вільних доменів з ИКС. Це дуже просто, абсолютно безкоштовно;
 • База для прогону. Вони лежать у відкритих джерелах і нічого не варті, але більшості їх лінь шукати;
 • Який-небудь авторський курс досить відомий в інеті, але вже викладений в пабліках. Наприклад Інтернет-курс "SEO + Манімейкінг"
 • Яка ні будь база даних. Наприклад емейлів або сайтів з яндекс каталогу.

Прокачивайте свій аккаунт цілеспрямовано

Кворк бере комісію, і коли з'являється можливість заробити грошей безпосередньо, багато фрілансери радіють. Для того у кого аккаут прокачаний, це логічно. Але якщо ви новачок, то це не ваша стратегія. Ваше завдання виконати якісно якомога більше замовлень, щоб увійти в топ. Тому якщо вас попросив колишній клієнт, друг і т. п. Постарайтеся провести замовлення через систему.

Більш того, на форумах ви можете робити посилання на свої кворки. Створіть гілки на провідних форумах і наганяйте собі потік клієнтів. Це займе трохи часу, але замовлення точно будуть.

Створюйте більше Кворків

Це дуже просто, навіть якщо у вас одна послуга, ви можете створити багато кворків. Просто міняйте цю послугу з наповнення, опису і т. п. і ваша видимість виросте. Пам'ятайте, що багато хто шукає ваше замовлення з пошуку, тому багато кворків з різним текстом виділить вас.

Орієнтуйтеся на низькочастотні запити в ПС

Сайт kwork.ru досить розкручений в пошукових системах і багато завдань добре індексуються. Особливо якщо пошуковий запит низькочастотний.  Тому вивчіть пошукову видачу, знайдіть низькочастотні запити і назвіть свій кворк прямо як пошуковий запит.  Я сам так Знайшов виконавця по одному з замовлень, хоча раніше на фрілансі не зміг знайти відповідну людину. Або заламували ціну, або не могли зробити.

Поради щодо заробітку на Кворці - як підвищити свої доходи?

 1. Додавайте в кварки максимум додаткових послуг (опцій). Вони можуть підняти вартість замовлення в 2-3 рази.
 2. Пропонуйте постійну співпрацю замовникам, яким сподобалася ваша робота. За відгуками про Kwork.ru, це може забезпечити постійний потік замовлень і зростання розцінок.
 3. Пропонуйте в кворках різні цінові варіанти (економ, стандарт, бізнес), Якщо ваша послуга це дозволяє.

Плюси і мінуси біржі

Плюси:

 • Можна продавати найрізноманітніші послуги-від програмування до складання тостів.
 • Користуватися біржею можна безкоштовно, не потрібно платний аккаунт.
 • Технічна підтримка допомагає вирішувати складні питання.
 • Кількість кворків (послуг) не обмежена. Наприклад, якщо ви можете і текст написати, і фото обробити, і простий банер намалювати – додавайте квірки по всіх послугах.
 • Заробити на Кворці реально в тому числі новачкові або фахівцеві з невеликим досвідом.
 • Всі угоди проходять через біржу, виключений обман.
 • Вартість послуги не може бути менше 200 грн.
 • Просто і зручно оформляти послуги у вигляді кворків. Замовнику все зрозуміло, не виникає зайвих питань до фрілансера.

Мінуси:

 • Фахівці, які розвиваються і підвищують свій рівень, рано чи пізно переростають ціни біржі.

Як новачкові працювати на Kwork і отримати перше замовлення?

Як заробити на Kwork.ru, якщо немає досвіду і портфоліо, з чого почати працювати? Дотримуйтесь цих простих порад, і зможете швидко отримати перше замовлення на Квок і залучити клієнтів:

 • Пропонуйте те, що затребуване. Подивіться, що роблять виконавці, у яких велика кількість проданих кворків.
 • Працюйте над оформленням, подачею своїх послуг. Під кожну дрібну послугу створюйте окремий кворк.
 • Виконуйте замовлення швидко. У ваших кворках буде виводитися інформація, за скільки в середньому ви виконуєте роботу. Часто результат потрібен клієнтам якомога швидше, тому стислі терміни виконання замовлень зіграють вам в плюс.
 • Відповідайте на проекти клієнтів на біржі. Це можливість самостійно знайти замовлення на Квірці, не чекаючи, поки хтось купить вашу послугу. Щоб зайти на біржу, Наведіть курсор на свій логін і натисніть на посилання «біржа». Щоб запропонувати послугу на Кворці, потрібно попередньо заповнити профіль.

Відповідаючи на проект, напишіть, чому варто довірити роботу саме вам. Опишіть свій досвід вирішення схожих завдань. Не використовуйте шаблонні (однакові) відповіді. По-перше, це знизить ваші шанси отримати проект. По-друге, біржа може не пропустити такий відгук.

Відгуки про Kwork + відео

Фрілансери відзначають такі особливості біржі:

 • Підходить в тому числі новачкам, так як заробити на Kwork.ru можна без досвіду. Реально розкрутитися і залучати клієнтів. Але пропозицій від виконавців багато, тому потрібно працювати над наповненням, оформленням і просуванням своїх кворків, набирати рейтинг, щоб привернути увагу клієнтів.
 • Можна працювати без тендерної системи, яка викликає стільки негативу на багатьох інших майданчиках.
 • Зручний і продуманий інтерфейс, можна швидко у всьому розібратися і почати працювати.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити