Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на Photoshop в інтернеті: 16 способів заробляти гроші за допомогою програми

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на Photoshop в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! На сьогоднішній день практично кожен знайомий з програмою фотошоп. Деякі користуються нею для обробки особистих фотографій, інші ж створюють цікаві колажі, треті використовують графічний редактор для роботи.

Але якщо постаратися, то заробіток на фотошопі може стати відмінним джерелом доходу. Звичайно, чим більше досвіду в ретушуванні фотографій, чим більше знань і навичок, тим більше шансів отримати хороший прибуток. Але, головне бажання, тому що завжди можна подивитися майстер-класи та уроки з навчання в онлайні, або закінчити спеціальні курси.

Заробіток за допомогою фотошопу – це хороша можливість отримувати прибуток фрілансерам, мамам в декретній відпустці, всім тим, хто не любить нудну роботу в офісі з фіксованим графіком.

Існують різні способи заробітку за допомогою цієї чудової програми. Розглянемо найпоширеніші з них.

Редагування зображень

Це напевно один з класичних варіантів. Тому що в більшій мірі саме з цього починається знайомство з програмою. Але для отримання прибутку, багаж знань доведеться розширити. Для початку можна зареєструватися на якій-небудь біржі фрілансерів і займатися обробкою зображень. Наприклад, можна міняти фон, додавати ефекти і яскравість або видаляти непотрібні об'єкти. Все залежить від вимог замовника. А якщо досвід хороший, можна стати помічником весільного фотографа. Головне не лінуватися, виконувати замовлення якісно і вчасно.

БулоСтало

Реставрація фото

Це ще один варіант обробки зображень. Але робота більш складна. Але і оплата відповідно вище. За допомогою Photoshop можна вдихнути життя в стару фотографію, прибрати потертості, розлучення і різноманітні ушкодження. А якщо є порвані частини фото, програма легко все відновить. Просто потрібно знати функції графічного редактора, що відповідають за ту чи іншу дію.Було

Послуги можна пропонувати не тільки на біржах для фрілансерів, але і тим, хто хоче відновити старі сімейні зображення. Це займе набагато більше часу, ніж проста обробка, але і прибуток буде більше.Стало

Унікальні логотипи та макети для реклами

Логотип є унікальним товаром. Як правило, він повинен бути зрозумілим і не складним, тоді його добре оцінять. Якщо набратися досвіду, вивчити потрібну літературу про варіації і способи створення логотипів, можна заробити пристойні гроші.

За допомогою програми Photoshop можна створити цікавий матеріал для реклами. Наприклад, це можуть бути унікальні банери. Вони є на будь-якому сайті в мережі. Також можна співпрацювати з рекламним агентством і створювати рекламні макети. Це може бути все що завгодно: візитки, наклейки, календарі, листівки та інше. А якщо виконувати роботу якісно і креативно, є можливість підписати контракт з хорошим рекламним агентством.

Макети для сайту

Для тих, хто розбирається в Фотошопі, цей напрямок є перспективним. Але буде потрібно і розбиратися в веб-дизайні. Для цього корисно почитати необхідну літературу, поради дизайнерів або їх блоги, форуми по цій темі. Для тих, хто зовсім новачок в цій справі, потрібно набратися досвіду. І, можливо, пару замовлень доведеться виконати без оплати, щоб заробити собі репутацію. Для початку хороші відгуки – це величезний плюс. Розробка цікавого і унікального дизайну для сайту є одним з найприбутковіших варіантів заробітку за допомогою Photoshop.

Зображення для футболок

Ще один непоганий варіант заробітку. Можна придумувати зображення для футболок або іншого одягу. Наприклад, для пошиття дитячого одягу використовують красиву аплікацію, вишивку, нашивки.

Футболки з креативними зображеннями користуються величезним попитом по всьому світу. І їх можна продавати через інтернет-магазин. Спочатку можна створювати унікальні малюнки в якості послуги, а пізніше відкрити власний бізнес, який принесе чималий прибуток.

Цікаві текстури

Для цієї роботи потрібно запастися терпінням і добре попрацювати. Але і результат буде відмінним. Звичайно, при якісному виконанні. Для початку потрібно потренуватися і створити кілька текстур в якості портфоліо.

Текстури потрібні багатьом. Це і фотографи, і дизайнери, і 3D фахівці. Покупці будуть завжди. Особливо якщо текстур багато, постійний дохід забезпечений.

Власні роботи на продаж

Замовлення є не завжди. Але це не означає, що треба байдикувати і лінуватися. Краще редагувати, малювати, отримувати нові знання, набиратися досвіду. Можна спробувати новий інструмент або вивчити нову техніку. В себе завжди потрібно вкладати і розвиватися. А створені роботи потім можна пустити в продаж. А покупець обов'язково знайдеться.

Заробляємо на навчанні

Якщо є знання і досвід, чому б не поділитися цим з іншими. І в той же час відмінно заробити. Способи можуть бути різними. Можна створити власний сайт або зареєструватися на форумі, куди можна викладати свої уроки з навчання Photoshop. В такому випадку головною метою є відвідуваність. А прибуток можна отримати від реклами.

Ще один варіант, давати консультації в якості репетитора. Це можуть бути приватні уроки, або поради в онлайні. А якщо ви визнаний фахівець в програмі фотошоп, можна створити свій відеокурс.

Доповнення до програми

До графічного редактору можуть бути підключені різні доповнення, що роблять роботу з програмою більш зручно і досконалою. Це різні кисті, плагіни, градієнти, стилі та інше.

Якщо є такі навички в створенні, можна продавати Доповнення хорошої якості за оптимальною ціною. Тут головне, не висока вартість послуги, а кількість осіб, які захочуть її придбати. Хоча багато набори кистей і плагіни відмінної якості коштують досить дорого. Головне створити щось дійсно корисне і цікаве.

Оформлення груп в соцмережах і каналів на YouTube

 • створення аватарок
 • меню
 • обкладинок

За оформлення можна отримати від 400 і вище грн. Превью від 200 грн (якщо робити штучно).

Обробка фотографій для інтернет-магазинів

Дуже затребувана послуга в своїй сфері і включає:

 • кадрування фото
 • кольорокорекція
 • зменшення ваги зображення
 • переміщення потрібних об'єктів на білий / прозорий фон

Створення фотоколажів і артов

Фотоколаж - це з'єднання декількох зображень в одній картинці, при якому всі об'єкти виглядають як єдине ціле.

Художній колаж - це збірка зображень з певним концептом. Тут первинна ідея. Пошук і комбінація нових смислів та ідей — результат може викликати різні емоції і реакцію глядачів.

Арт-портрет, що складається з технік маніпуляцій з фото і різних деталей. Можлива змальовування поверх фото. Все це називається Арт-змальовування. В основному виконується на графічному планшеті поверх фото із застосуванням колажування.

Фотоколажі широко використовують в друкованій продукції. Наприклад, створення нескладного календаря коштує близько 200 грн., листівка 80 грн. обкладинка для електронної книги від 80 - 2000 грн. Ціни на якісні арти стартують від 1000-2000 грн і навіть вище!

Затребувані у брендів, рекламних агентств, а також арти дарують на свята в якості незвичайного подарунка.

Додавання на фото водяних знаків

Щоб убезпечити свої зображення від незаконного поширення і копіювання, придумали watermark. Водяні знаки найчастіше бувають у вигляді напису або логотипу сайту, компанії або художника. І потрібна ця послуга практично всім, хто виставляє свої зображення у відкриту мережу Інтернет.

За нанесення на одне фото автоматичним шляхом замовник платить, як правило 1 грн. І 2 грн за ручне нанесення. Вартість розробки самого водяного знака сюди не входить.

Роботу можна знайти на зарубіжних майданчиках, єдиний мінус – необхідна наявність англійської мови, хоча б через Гугл-перекладач.

Розробка логотипів, візиток, флаєрів, буклетів

Наявність брендбуку, напевно, одне з найважливіших інструментів для діалогу між компанією і покупцем. Але якщо для його створення вам будуть потрібні крім знання фотошопу ще й вміння аналізувати ринок, розбиратися в маркетингу, то краще почати з чого-небудь простіше. Наприклад, з візитки, буклету або флаєра. При роботі над ними ви можете спиратися на наявний у компанії брендбук, або ж добре вислухавши і зрозумівши вимоги замовника. Початкова вартість послуги від 200 грн.

Робота на фотостоках

Мабуть, кожна людина, що захоплюється фотографією, викладала (або хоча б намагався викладати) свої роботи на фотостоки. Це такі майданчики в інтернет-середовищі, де кожен бажаючий може продати свої растрові і векторні зображення . Незліченна безліч разів і за низькою ціною: від 0,20-1 долара за зображення за простою ліцензією і від 1 і вище доларів за покупки за розширеною Ліцензією. Але будьте готові до того, що діяльність на фотостоках не так проста як здається, і вам потрібно буде як слід вивчити це питання самостійно.Робота на фотостоках

Робота ілюстратором

Якщо крім початкових знань програми фотошоп ви ще й вмієте малювати, то зверніть увагу на такий напрямок, як Digital Illustration. Ця цікава професія відкриває вам безліч дверей для заробітку.

Заробляти на фотошопі реально. Це лише деякі можливі способи, щоб отримати прибуток. Головне робити все якісно. Якщо робота сподобатися одній людині, він в обов'язковому порядку розповість іншим. А це найкраща реклама.

Розміщувати власні послуги можна на різних фріланс майданчиках, в тому числі і на fiverr.com. Про це ми писали в статті - Як заробляти на fiverr.

Cкільки можна заробити на Фотошопі

Заробіток на Фотошопі в інтернеті можна організувати двома основними способами:

 • виконуючи невеликі замовлення;
 • працюючи в сфері дизайну.

Давайте детально розглянемо кожен з них більш детально.

Для виконання простих завдань в Photoshop за гроші, необхідно пройти реєстрацію на спеціалізованих біржах. На них ви знайдете тисячі замовлень, пов'язаних з обробкою фотографій, створенням колажів, ретушшю і багатьма іншими видами операцій.

Від складності роботи буде прямо залежати і оплата. Так, за найпростіше коригування можна отримати близько 40-120 грн. А ось вже більш серйозні і копіткі послуги можуть мати оплату до 400 грн і навіть вище.

Відразу вас запевню, що великих грошей на дрібних замовленнях особливо не заробиш – даний спосіб заробітку за допомогою фотошопу можна розцінювати лише в якості додаткового джерела доходу. Але якщо ви хочете серйозно займатися даною сферою діяльності, тоді навчайтеся дизайну.

Веб-дизайн - це перспективна, цікава і що найголовніше дуже прибуткова робота. Використовуючи свої навички в Photoshop, ви зможете створювати:

 • логотипи, банери, значки та іконки;
 • макети для рекламної продукції (банери, візитки);
 • текстура;
 • дизайни для груп в соціальних мережах;
 • дизайни веб-сайтів;
 • і багато іншого.

Ніш, в яких можуть знадобитися ваші навички, велика різноманітність. Але я б вам не рекомендував займатися всім відразу і по троху. Кращим варіантом буде вибрати одне або максимум два напрямки, в яких ви будете постійно розвиватися і вдосконалюватися. Наприклад, створення логотипів і банерів.

Якщо порівнювати виконання дрібних завдань і роботу з дизайном, то ви для себе повинні вирішити, що краще – виконати 10 замовлень по 300 грн або 1 великий проект за 3000 грн. Знову ж таки, все залежить і від вашого вільного часу, і необхідних знань, і бажання працювати.

Також є ще кілька варіантів, як заробити на Фотошопі в Інтернеті. Один з них – адміністрування різних інтернет-ресурсів і груп в соціальних мережах. Причому тематика може бути найрізноманітніша – від смішних картинок до економічних таблиць. Для цього вам буде потрібно створювати унікальні якісні зображення, в разі потреби підбирати під них відповідний матеріал. Зрозуміло, чим серйозніше і крупніше буде ресурс, тим більше грошей можна отримувати.

Способи знаходження клієнтів для реалізації заробітку на Фотошопі

У даній сфері діяльності важливо не тільки знати і володіти певними навичками, але і вміти знаходити клієнтів, що спочатку може здатися досить непростим завданням. Щоб трохи полегшити вам пошуки замовників, я підготував список сайтів для заробітку на Фотошопі, який для вашого ж зручності розділив на кілька категорій.

Сайти фрілансу - затребувані біржі віддаленої роботи, на яких в тому числі зможуть підібрати собі замовлення дизайнери, фотографи та інші люди, пов'язані з цією сферою. Кращими біржами фрілансу є:

 • Weblancer;
 • fiverr.com
 • freelancehunt.com;
 • freelance.ua;
 • seoware.ua;
 • Free-lance.ua;
 • studenthelp.com.ua;
 • upwork.com.

Фріланс сервіси для дизайнерів - аналогічні біржі, тільки вони більше заточені під пошук і виконання дизайнерських робіт. До числа кращих проектів даного напрямку можна віднести:

 • Prohq;
 • Illustrators.

Сайти із завданнями - ці проекти дозволять знайти прості і швидкі замовлення, пов'язані з фотографіями, дизайном та іншою тематичною роботою. Для цього відмінно підійдуть:

 • Kabanchik.ua;
 • seosprint.net.

Сайти вакансій - до них можна віднести такі великі сервіси, як Work.ua, rabota.ua та інші. Як правило, тут розміщуються конкретні вакансії, а не тимчасова робота над замовленнями. Проте, можна влаштуватися на непогану посаду, пов'язану з роботою в Photoshop, пошуком підходящої інформації, аналітикою і т. д.

Соціальні мережі - в таких великих соц. мережах як Інстаграм і Фейсбук є тематичні спільноти, створені спеціально для пошуку замовлень і розміщення резюме. Тут можна підібрати різні вакансії, як на тимчасову, так і постійну роботу.

Веб-студії - відмінна пропозиція для працівників, які хочуть отримувати стабільний обсяг роботи і не витрачати час на самостійний пошук замовників. Але варто врахувати, що подібні організації беруть за це певний відсоток, що може відбитися на вашому заробітку.

Крім того, якщо ви добре розбираєтеся в дизайні сайтів, прошерстіть свої міські інтернет-портали. Ваше завдання-знайти сайти з посереднім оформленням і запропонувати їх власникам його поліпшення, що вплине на зростання клієнтської бази. Поясніть, що незручний функціонал і непоказність відлякує відвідувачів, і ви можете виправити цю ситуацію.

Тепер ви знаєте, як заробити гроші на Фотошопі. Вкрай рекомендую на початку свого шляху не ігнорувати дешеві або прості замовлення. Вам потрібно якомога швидше отримати рейтинг, позитивні відгуки, якісні роботи для портфоліо. Надалі замовники самі будуть звертатися за вашими послугами, якщо ви проявите себе з найкращого боку.

Де продавати відфотошоплені фотографії і скільки на цьому можна заробити

Якщо ви з якихось причин не хочете працювати з замовниками і виконувати їх умови, то можна заробляти за допомогою фотошопа в більш вільній формі. Для цього необхідно самостійно створювати зображення або робити унікальні фотографії, а після продавати їх на спеціальних фотостоках або ж на біржі 2polyglot.com. При цьому запам'ятайте, що не можна брати зображення з Інтернету і просто їх редагувати для продажу.

Як реалізувати такий вид заробітку? Ви проходите реєстрацію на фотостоках (фотобанках) і при необхідності проходите базовий тест. Як правило, потрібно надати 5-10 своїх фотографій. Якщо ви пройдете перевірку, то в подальшому кожне скачування вашого зображення буде приносити вам від 25 центів.

По суті, цей спосіб заробітку в Фотошопі на дому є абсолютно пасивним. Ви просто у вільний час робите знімки або створюєте ілюстрації, викладаєте їх на сайт і стабільно отримуєте гроші. Як показує практика багатьох успішних фотографів, щоб заробляти близько 200 доларів щомісяця, необхідно завантажити 150-200 фотографій.

Тільки є невеликий нюанс - всі ваші роботи повинні бути дійсно якісними і що найважливіше, затребуваними. Нікому не потрібні фото будівель, кішок або пейзажів. Цінними будуть композиційні знімки, фото на жіночу, фінансову, IT і деякі інші тематики. Проведіть хоча б поверхневий аналіз ринку і визначте відповідні для себе напрямки.

Висновок + відео

Як бачите, заробляти на Фотошопі можна абсолютно різними способами. Я думаю, кожен як початківець, так і досвідчений фотограф, дизайнер або Ілюстратор знайде нішу виходячи зі своїх особистих переваг, наявного досвіду і навичок. Залишається тільки розвиватися, навчатися новим прийомам і поступово покращувати якість своїх робіт. Це дозволить з часом підвищувати свій заробіток і виходити абсолютно на новий рівень.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити