Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Бізнес на Amazon. Як заробити продаючи на амазон?

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Бізнес на Amazon

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Amazon - це найбільший американський інтернет-ресурс для продажу всіляких товарів і послуг.

Будь-яка людина на Амазоні може стати як покупцем, так і продавцем. Незважаючи на те, що штаб-квартира компанії розташована в США, почати свій бізнес на Амазон можна з будь-якої точки світу, головне – мати під рукою інтернет.

Як продавати на амазон?

Ви відправляєте свій товар в США для зберігання на складі Амазону, потім люди купують його на сайті, а співробітники зі складу доставлять все покупцеві. Якщо знадобиться, повернення теж приймуть вони. На ваш рахунок надходять гроші, які можна виводити два рази в тиждень.

Виробництво товару можна замовити в Китаї, і доставляти відразу з Китаю від виробника, в США, на склад Амазону. Насправді на ваші плечі лягає тільки завдання один раз все придумати і організувати. Після того як ви знайдете вдалий товар і хорошого виробника можна все автоматизувати. Як тільки на складі в США буде закінчуватися товар, ви будете замовляти нову партію в Китаї і все.

Чи потрібен стартовий капітал?

Так. Вам потрібно або налагодити виробництво самому, або замовити у китайських постачальників. Плюс сама компанія знімає з вас комісію. Все це здійснюється в рамках програми Fulfillment by Amazon (FBA).

Якщо продавати товари інвестиції на першому етапі складуть кілька тисяч доларів, можна почати з продажу книг на амазоні тоді інвестиції будуть кілька сотень.

Чому варто продавати на Амазоні

Ось кілька основних переваг сервісу, які допоможуть вам вибудувати успішні продажі:

 • На сайті представлено понад 30 категорій товарів (продавець може вибрати собі певну нішу практично без обмежень).
 • Кількість відвідувань сайту перевищує 2 мільярди на місяць.
 • Аудиторія Амазона «гаряча», тобто ваш товар побачать люди, яким він потрібен, готові купувати.
 • У сервісу великі внутрішні можливості для просування.
 • Ваша робота ведеться в інтернеті – все інше компанія бере на себе.

Amazon – дуже популярна платформа і з кожним роком її відвідує все більше людей. Зараз у неї більше 300 мільйонів покупців з різних куточків землі. Частина з них може стати вашими клієнтами. Багато продавців домагаються щомісячного обороту в десятки і сотні тисяч доларів. Але відразу на такий дохід розраховувати не варто.

Недоліки роботи на Amazon

На жаль, вони теж є, але з деякими можна боротися.

 1. Висока конкуренція.
 2. Рейтинги, які впливають відгуки (звичайні покупці можуть залишити поганий відгук, плюс є ризик того, що конкуренти будуть вставляти палиці в колеса і псувати вам репутацію).
 3. Зміни в правилах компанії (іноді за порушення правил, про які ви не знали, можуть заблокувати аккаунт, тому потрібно постійно за цим стежити).
 4. Зв'язок з клієнтами тільки через особистий кабінет (ніякі контакти вам не надаються, тому ви не можете зібрати їх і зробити розсилку, наприклад, як у звичайному бізнесі).

Висновок: перш ніж починати роботу на Амазоні, потрібно ретельно вивчити всі правила і ознайомитися з системою продажів.

Що продавати на Амазоні

Вище було сказано про 30 з гаком категорій товарів. На перший погляд, це мало. Але в кожну з них можуть входити тисячі найменувань. Ось що продають на Амазоні:

 • дрібна і велика техніка;
 • одяг, взуття, аксесуари;
 • книги та канцтовари;
 • харчові продукти;
 • спортивні та туристичні товари;
 • дитячі іграшки;
 • товари для дому;
 • книги;
 • і багато іншого.

Як вибрати свою нішу? Тут потрібно врахувати багато факторів від попиту і конкуренції до трендовості товарів. Продавцям-початківцям небажано братися за складні, незрозумілі, сезонні товари.

Якщо ви трохи більше заглибитеся в усі ці процеси, то у вас все вийде. Головне – не чекайте миттєвих результатів. Все це займає час, особливо, якщо працювати поодинці.

Робота на Амазон – це відмінна перспектива і цікаве заняття. Можна придумувати товари, замовляти їх виробництво в одній частині планети і продавати в інший. При цьому ви будете сидіти у себе вдома за комп'ютером. Звичайно є свої складності і багато дрібних деталей яких потрібно врахувати.

До речі, якщо серйозно задумаєте робити на Амазон, раджу відразу потурбуватися про те як отримувати гроші. Можна хоч сьогодні відкрити безкоштовний аккаунт в платіжній системі Payoneer.

Відповіді на поширені запитання

Які труднощі найчастіше виникають при запуску бізнесу на Амазон?

 1. Неправильний вибір товару - немає попиту, велика конкуренція і т. д.
 2. Неправильний вибір виробника - велика відпускна ціна, великий відсоток браку, забуває наклеїти штрих-код і т. д.
 3. Неправильний розрахунок часу, коли необхідно закуповувати наступну партію. Як результат — перша подана. А друга на склад не надійшла. Або перша не розпродана, надійшла друга-перевитрата коштів за зберігання.
 4. Неправильно складений лістинг.
 5. Відсутність відгуків.

Які основні помилки допускаються при реєстрації аккаунта продавця?

 1. Подаються дані не по своїй банківській карті, а по карті Payoneer. Потрібно подавати по своїй карті, Payoneer Амазону взагалі не цікавий! На нього тільки виводяться гроші.
 2. На банківській картці менше 50$, ліміт на операції по інтернету менше 50$, немає руху коштів, карта існує менше 90 днів.
 3. Не збігається ваша адреса у виписці по карті і вказаний вами при реєстрації.

Чи можна почати бізнес на Амазон без допомоги досвідченого партнера?

Якщо ви на 100% впевнені в собі і не боїтеся просто втратити свої гроші, то можна. Бізнес партнер - це ваша своєрідна страховка, це інструмент по значному підвищенню ймовірності не тільки почати, а й успішно розвивати свій бізнес. Пам'ятайте, що за статистикою з десяти хто почав продавати на Амазон, лише один домагається успіхів.

Як перевірити на брак товар від постачальника?

Це може зробити так званий преп центр за сформульованими Вами критеріями. В якості такого преп центру може виступити компанія PartnerTrade.

Відео

Читайте також - Дропшиппінг — що це таке

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити