Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як влаштуватися на роботу в інтернет-магазин: ТОП-8 вакансій + відгуки

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота в інтернет магазині

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! З назви статті зрозуміло, що темою нашої сьогоднішньої розмови стане робота в інтернет магазині на дому.

Глобальна мережа дає можливість заробляти людям з різних куточків планети. Не важливо живеш ти у великому мегаполісі або в невеликому селищі. Якщо у тебе є бажання, комп'ютер і інтернет – ти можеш значно підвищити свій рівень добробуту.

Одним з можливих способів — це зробити є віддалена робота в інтернет магазині.

Обережно, шахраї

При пошуку відкритої вакансії в онлайн магазині необхідно бути гранично обережним. Шахрайські інтернет-магазини обманюють не тільки покупців товарів, але і співробітників, що влаштовуються до них на роботу. Наприклад, вони можуть зажадати вислати передоплату за дистанційне навчання або не оплатити зроблену роботу.

Щоб не потрапити на вудку аферистів потрібно уважно вивчити реквізити роботодавця, адреса фірми, сайт, якщо такий є.

Назву фірми можна перевірити за допомогою пошукової системи. Для цього вбиваємо в якості запиту найменування компанії і дивимося на пошукову видачу. Аналізуємо інформацію, шукаємо і читаємо відгуки людей.

Сайт роботодавця необхідно в першу чергу обстежити візуально. Шахрайські сайти, як правило, не відрізняються особливим різноманіттям, наявністю красивого дизайну, докладних описів товарів. Важливо перевірити і вік домену. Дану процедуру легко здійснити за допомогою безкоштовних онлайн інструментів.

Не допустіть того, щоб робота в інтернет магазині вдома стала для вас не джерелом доходу, а джерелом проблем і витрат. Ще раз повторюся, будьте пильні адже шахраї не дрімають.

Де знайти роботу?

Віддалену роботу в інтернет-магазині потрібно шукати на наступних ресурсах:

  •  дошки оголошень (www.olx.ua, rabota.ua, www.work.ua та ін.);

Онлайн-дошки – це один з найпопулярніших способів знайти підробіток в інтернеті на дому.

  • соціальні мережі (телеграм, тік ток, instagram.com, фейсбук та ін.);

Соц. мережі – це відмінний інструмент для заробітку в Інтернеті, створення і розвитку власного онлайн-бізнесу.

Фірми і компанії для пошуку нових працівників і просування своїх товарів створюють і активно використовують не тільки сайти, але і спільноти в соц. мережа. Так, що не зайвим буде пошукати роботу і в соціальних мережах.

  • біржі фрілансу (freelancehunt.com, freelance.ua, Weblancer.net, Free-lance.ua, fiverr.com та ін.).

Біржі фрілансу – це майданчики для пошуку віддаленої роботи в Інтернеті.

На даних ресурсах ви напевно знайдете для себе підходящу вакансію або завдання для виконання.

Віддалена робота в інтернет магазині — вакансії

Власникам інтернет-магазинів для підтримки і розвитку інтернет-бізнесу необхідна ціла розсип фахівців: від простого кур'єра до досвідченого web-програміста.

Вашій увазі я представляю огляд найбільш затребуваних спеціальностей і спеціалізацій в інтернет-магазині.

Вакансія №1. Робота контент-менеджером

Будь-яка картка товару в онлайн магазині має опис. Складанням таких описів і займаються контент-менеджери.

Людина, що займається написанням тексту до товарів повинен володіти креативним мисленням, умінням грамотно і лаконічно складати продаючі описи, співпрацювати з seo фахівцем.

Часто власники інтернет-магазинів щоб заощадити і не дуже роздувати штат наймають контент-менеджера, який повинен виконувати разом зі своїми посадовими обов'язками, й обов'язки seo фахівця.

Завдання контент-менеджера в цьому випадку буде полягати в створенні красивих, грамотних описів до товарів плюс пошукова оптимізація (просування сайту в пошукових системах).

Вакансія №2. Робота менеджером з проведення закупівель

В обов'язки менеджера по закупкам входить:

  • закупівля і відстеження товару на складі;
  • спілкування з постачальниками;
  • відстеження термінів поставки;
  • введення нових товарних позицій в асортимент;
  • моніторинг та аналіз ринку.

Вакансія №3. Робота оператором

Основне завдання оператора-консультанта – це спілкування з потенційними покупцями. Консультування здійснюється за допомогою голосового зв'язку та онлайн чату.

Робота може проводитися в домашніх умовах, тому роботодавці охоче беруть віддалених співробітників на дану посаду.

Консультант повинен володіти інформацією по всій продукції, вміти налагодити контакт з клієнтом, обслужити його на вищому рівні.

Оператору важливо вміти красиво говорити, бути тактовним і ввічливим, володіти стресостійкістю.

Вакансія №4. Робота фотографом

Будь-який інтернет-магазин потребує якісних фотознімків.

Фотографія товару поряд з його описом – це невід'ємний атрибут картки товару.

Покупці не можуть помацати продукт руками, приміряти, якщо це одяг, понюхати, якщо це парфумерія. Єдине, що покупці можуть зробити – це візуально оцінити продукцію по зображенню, прочитати опис та відгуки інших людей.

У більшості випадків інтернет-магазини наймають фотографів на повний або неповний робочий день. Для магазинів одягу в штат приймаються моделі для позування і створення фотознімків. Фотографи працюють в окремих приміщеннях студіях, обладнаних фототехнікою.

Віддалених співробітників власники онлайн-магазинів залучають для обробки вже наявних фотографій, наприклад, викачаних з глобальної мережі. Завдання таких працівників відредагувати зображення за допомогою графічних редакторів, зробити їх унікальними.

Вакансія №5. Робота кур'єром

Хороший бізнесмен завжди піклується про своїх клієнтів. Покупець повинен бути максимально задоволений покупкою, щоб наступного разу знову придбати товар в цьому ж магазині.

Кур'єрська служба - це невід'ємна частина будь-якого великого і відомого інтернет-магазину.

Кур'єр - це обличчя інтернет-магазину. Завданням посильного є доставка продукції за адресами клієнтів. Кур'єру важливо володіти пунктуальністю, уважністю, умінням орієнтуватися в місцевості.

Вакансія №6. Робота фахівцем з просування інтернет-магазину

Основний потік клієнтів в інтернет-магазин приходить з пошукових систем - Google. Для того щоб цей потік на сайт був великим необхідно комплексне просування інтернет-ресурсу в пошукових системах.

На замітку! З ростом числа відвідувачів на сайті зростає і конверсія (придбання продукції).

Роботою з просування інтернет-проектів займаються SEO фахівці.

Завдання таких працівників вивести інтернет-магазин на топові позиції в пошукових системах, тим самим забезпечити хороший трафік (потік людей) на сайт.

Грамотні власники інтернет-магазинів просувають свої сайти не тільки в пошукових системах, але і в соціальних мережах. Адже соціальні мережі є місцем скупчення великої кількості людей.

Просуванням продукції в соціальних мережах займаються SMM фахівці.

Як правило, SEO і SMM співробітники працюють віддалено. Робота оплачується досить високо.

Вакансія №7. Робота web-програмістом

Веб-програміст займається внутрішньою начинкою інтернет-магазину, забезпечує працездатність сайту, розвиває і покращує проект.

Web-програміст повинен володіти мовами програмування і веб-технологіями, наприклад, PHP, JQuery, MySQL, HTML, CSS і ін.

Вакансія №8. Робота Оператором 1C

Спеціаліст по роботі з програмою 1C займається урахуванням руху товару, складанням супровідної документації, роботою з клієнтською базою. Деякі онлайн-магазини беруть в штат операторів 1С.При цьому такі співробітники можуть поєднувати обов'язки інших фахівців: менеджерів, операторів. Як правило необхідний досвід роботи не менше 3-х років на відповідній посаді.

Відгуки про роботу в інтернет магазині на дому

Давайте звернемося до думок людей по нашій сьогоднішній темі. Цікаво, що думають інші.

Користувач пише про те, що багатьом інтернет-магазинах потрібні контент-менеджери. Він запевняє в тому, що створювати описи до товарів зовсім нескладно.

Інший користувач рекомендує для пошуку роботи скористатися сервісом Workzilla.com. Стверджуючи, що за допомогою біржі фрілансу Воркзилла знайшов підходящу для себе вакансію.

Висновок + відео

Робота в інтернет магазині на дому дійсно існує. Інтернет буквально рясніє оголошеннями по даній роботі. Важливо, не догодити в лапи шахраїв, в процесі пошуку вакансій діяти розумно і розважливо.

Можливо, варто задуматися про створення свого власного інтернет-магазину. Хоча і тут є свої підводні камені. Все більше набирають популярність онлайн-магазини в соціальних мережах. Це і зрозуміло, адже створити сторінку в соц. мережі набагато простіше, ніж запускати сайт.

На цьому наша розмова добігла кінця. Якщо вам є що додати, то обов'язково поділіться зі мною і з читачами в коментарях. Будь-яка нова інформація, що стосується сьогоднішньої теми буде вельми корисна.

Читайте також - Робота в Інтернеті на дому без вкладень

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити