Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Мобільний заробіток: Топ 15 додатків для заробітку від 70$

Останнє оновлення: Четвер, 19 травня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

Мобільний заробіток

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Розвиток сучасних технологій призвело до того, що практично у кожної людини є смартфон або планшет.

Ці гаджети відкривають дорогу до мобільного заробітку. Досить підключитися до інтернету, щоб мати можливість заробляти гроші в будь-якій частині планети. Сьогодні я розповім про те, що являє собою мобільний заробіток, і скільки грошей він здатний принести вам. Зокрема, в статті наведені кращі сервіси і додатки для заробітку для мобільних телефонів, що працюють на платформі Android або IOS. Варто визнати, що далеко не всі власники смартфонів підозрюють про те, що їх улюблений гаджет може стати джерелом отримання доходу. І вже тим більше не підозрюють, які саме додатки дозволяють отримувати стабільний дохід.

Мобільний заробіток грошей: як заробити на особистому телефоні

Перш, ніж перераховувати докладно найбільш дохідні мобільні додатки для заробітку, давайте розглянемо, які саме варіанти отримання прибутку є.

1. Завантаження ігор і додатків

Даний спосіб вважається найбільш популярним. Суть його полягає в тому, щоб завантажувати на свій пристрій ігри, додатки з магазинів Google Play або App Store (в залежності від того, яким саме телефоном Ви користуєтеся). Кожне завантаження і установка конкретного додатка оплачується. Зароблені гроші можна виводити або на свій рахунок на електронний гаманець, або на мобільний рахунок. Привабливість методу полягає в тому, що він не вимагає від вас ніяких початкових фінансових вливань.

2. Перегляд реклами

Ще один спосіб отримання доходу за допомогою мобільного телефону або планшета. Він не такий популярний, як перший, але все ж дозволяє отримати певну суму. Суть методу полягає в тому, щоб просто переглянути рекламний ролик, оголошення, щоб на ваш рахунок були зараховані гроші.

3. Введення капчі

Це простий метод, з ним впорається навіть недосвідчений користувач, тільки взяв в руки смартфон. Суть його полягає в тому, щоб вводити з картинки в спеціальне вікно текст або код. За кожне правильне введення нараховується заробіток. Він невеликий, але при регулярній роботі за місяць набіжить помітна сума.

4. Виконання різних завдань

Це може бути, як перегляд відео, так і блукання по сайтам, лайки або коментарі під постами в соціальних мережах, вступ до групи, написання коментарів і відгуків про товар і багато іншого.

Як бачите, мобільний заробіток грошей досить різнобічний. І легко можна знайти заняття, яке буде вам цікаво і дозволить отримувати дохід.

Яку суму можна заробити на телефоні

Прочитавши перший розділ, Ви напевно зацікавилися таким видом діяльно, як мобільний заробіток грошей. І вже точно в голові вже дозріли питання. Головний з них – скільки саме вам може принести такий вид діяльності.

Скажу відразу - конкретної, чіткої суми Я вам назвати не можу. Оскільки загальний рівень доходу формується і залежить від кількох складових. В першу чергу – від вашого бажання і кількості часу, який ви здатні приділяти роботі.

Зрозуміло, що кожного читача цікавлять хоча б приблизні цифри, розцінки за кожне виконання дія. Але і вони можуть істотно відрізнятися - в залежності від обраного додатка, дій, які потрібно виконати, і навіть від типу операційної системи і моделі смартфона.

Однак приблизні розцінки назвати я все-таки можу. Вони допоможуть вам зорієнтуватися.

Зверніть увагу! Розцінки наведені в російських рублях. Оскільки більшість сервісів виплати проводить саме в цій валюті.

Як обміняті їх на гривні читайте детально в цій статті.

Отже, ось своєрідний «прайс»:

 • скачування і установка ігор - від 3 до 10 рублів;
 • написання відгуків, коментарів – простановка лайків або оцінок - від 3 до 5 рублів;
 • перегляд реклами (не менше 2-х секунд) – 6-ть копійок;
 • перегляд рекламного ролика (не менше 20-ти секунд) – 10-ть копійок;
 • введення капчі – 10-ть копійок;
 • виконання конкретного завдання від замовника – вартість необмежена, залежить від рівня складно завдань. Винагорода може досягати декількох сот рублів.

В місяць заробити 70-ть доларів цілком реально. Без особливих зусиль. Працюючи по пару годин в день, а то й менше.

Зверніть увагу! Як бачите, на багатотисячний заробіток розраховувати не варто. А як на додатковий дохід – цілком.

Якщо з переглядом реклами все зрозуміло, то ось чому платять за установку ігор і додатків, розуміють не всі користувачі. Насправді все досить просто. Кожен творець мобільного додатку, ігри зацікавлений в їх просуванні. Чим більше завантажень його «дітища», тим вище воно знаходиться у видачі магазинів Google Play і App Store. Крім того, на позицію впливає і кількість завантажень програми.

Саме тому творці і готові платити за скачування і установку своїх розробок. В результаті, їх "дітище" опиняється у верху видачі, а всі витрати з лишком окупаються.

Не варто виключати і варіант, що користувачів зацікавить додаток і вони будуть ним користуватися надалі.

Мобільний заробіток і його переваги

У такого виду заробітку грошей є свої незаперечні переваги:

 • можливість без початкових витрат отримати дохід, якого вистачить на дрібні покупки;
 • не вимагає особливої освіти або навичок;
 • простота роботи – навіть школяр впорається з таким видом діяльності, не виникне проблем і у пенсіонерів;
 • можливість працювати з будь-якої точки-навіть в транспорті, по дорозі на навчання або роботу.

Єдиний недолік - дохід все-таки не такий вже й великий. Хоча, враховуючи, що і зусиль особливих прикладати не потрібно, то навряд чи цей момент можна вважати недоліком.

Як збільшити рівень свого доходу

Мобільний заробіток грошей хороший ще й тим, що у вас є можливість реально підвищити рівень доходу. Без особливого "напрягу". Є два варіанти, як отримувати ще більше грошей.

Читайте також: Заробіток в інтернеті на кліках

Перший спосіб

Він актуальний для тих, хто вибрав для себе такий напрямок діяльності, як установка ігор і додатків. Щоб завжди мати під рукою чи не обмежену кількість завдань, рекомендую встановити на свій смартфон спеціальний додаток, за допомогою якого змінюється ваш проксі-адрес і регіон розташування.

Тоді ви зможете отримувати і завдання, створені для інших регіонів країни. Або навіть для сусідніх країн. Такі додатки доступні в магазинах Google play і App Store.

До речі, цей же спосіб буде актуальним і для тих, хто заробляє на перегляді рекламних оголошень.

Другий спосіб

Він підходить абсолютно всім і дає можливість отримувати пасивний мобільний заробіток грошей. Суть його полягає в тому, щоб залучати до роботи інших користувачів. В такому випадку ви будете отримувати не менше 10% від їх заробітку (і без шкоди їх доходу). Бонус виплачує система.

Тобто, мова йде про участь в реферальних програмах сервісів для заробітку. Що це таке? Ви поширюєте спеціальне посилання, перейшовши по ньому і зареєструвавшись для роботи, користувач стає вашим рефералом.

Зверніть увагу! Реєстрація за реферальною програмою не тільки не завдасть шкоди фінансовому доходу Користувача, але і дозволить отримати початковий стартовий бонус.

Як вже говорив вище, розмір винагороди становить не менше 10% від суми заробітку вашого реферала. Але найчастіше така сума досягає і 20%. Найбільш активні "громадяни" тільки на залученні рефералів отримують кілька сот рублів кожен день.

Є кілька способів, як залучити рефералів і збільшити свій реальний мобільний заробіток. Розглянемо коротко кожен з них.

 1. Залучайте своїх родичів і друзів. Розкажіть їм про свої доходи і тим самим стимулюйте також взяти участь в роботі. Після цього надішліть їм своє реферальне посилання (або спеціальний код – залежно від умов реєстрації в програмі).
 2. Коментарі в соціальних мережах і на сайтах – залишайте коментарі з кодом або посиланням де тільки можливо. Наприклад, в соціальних мережах. Тільки супроводжуйте посилання/код мотивуючим описом.
 3. Коментарі на форумах – те ж саме, що і пункт 2, тільки ось опис можна зробити більше, докладніше.
 4. Відео-ролик - зніміть ролик, в якому докладно, але цікаво розповідається про особливості заробітку. В описі до ролика вставте посилання/код.

Можливі ризики: про що потрібно пам'ятати

Перш ніж перерахувати найбільш реальні мобільні додатки для заробітку, хотілося б окремо зупинитися на двох можливих ризиках. Знайомство з ними дозволить вам уникнути проблем і труднощів. Або, принаймні, мінімізувати їх.

1. Безпека установки

Один з найбільш поширених питанням – чи безпечно завантажувати і встановлювати на свій смартфон/планшет програми та/або гри, адже в них можуть міститися віруси.

Так, такий ризик існує. Однак у статті розповідає тільки про безпечні сервіси і додатки, що дозволяють отримувати заробіток. Вони були перевірені компаніями Apple або Google на відсутність вірусів.

2. Чи завжди виплачується винагорода за виконану роботу

На жаль, бувають випадки, коли заробіток не буде Вам зарахований. Але таке трапляється лише якщо ви вже колись скачували конкретний додаток, але забули про це. А ось система пам'ятає все. І за повторну установку вам грошей не дасть.

Тому, якщо ви не отримали винагороди, значить самі в цьому винні.

Мобільні додатки для заробітку: 15-ть безпечних і перевірених додатків для реального доходу

Існує велика кількість різноманітних сервісів, що дозволяють отримувати постійний дохід за допомогою смартфонів або планшетів. Нижче представлені 15-ть кращих, перевірених і безпечних. Це додатки, як Android, так і для IOS.

1. AdvertApp

Мабуть, його по праву можна вважати одним з найбільш популярних і затребуваних серед усіх існуючих. Воно дозволяє отримувати мобільний заробіток на завантаженні і установці ігор для сматрфонів. Бувають випадки, коли завдань немає взагалі, але такий період триває недовго. Сам сервіс швидко оновлюється, і практично завжди є ігри.

За допомогою цього додатка легко отримати дохід, що дозволяє оплатити послуги зв'язку, Інтернету. І навіть більше!

Виведення грошей доступний на електронні гаманці таких платіжних систем, як:

 • Qiwi;
 • WebMoney.

Мінімальна сума, доступна до виводу – всього 3 рубля! Також передбачена реферальная програма – її учасники отримують 10% від доходу запрошених користувачів.

Ось приклади завдань, які зустрічаються в додатку AdvertApp:

 • завантаження і установки додатків;
 • оцінка програми в Гугл Плей або Апп Сторе;
 • відгук про програму в Гугл Плей або Апп Сторі;
 • перегляд відео, тривалістю від 10 до 50 секунд;
 • установка і відкриття Програми на другий або третій день після установки;
 • завдання від партнерів.

2. CashPump

Спочатку завантажуєте і встановлюєте додаток, а потім проходите простий процес реєстрації, передбачає введення електронної пошти.

Зверніть увагу! Реєстрація передбачається і через профіль соціальної мережі. Рекомендую так і вчинити, тому що у додатку багато завдань саме для соціальних мереж – наприклад, поставити лайк або зробити репост, написати коментар. Додаток підтримує реєстрацію через безліч соціальних мереж — Google+, Pinterest, Instagram, Facebook та інші.

Щоб відстежувати кількість виконаних завдань, рівень заробітку та іншу статистику, потрібно заходити в розділ «Мої установки».

Серед інших основних розділів облікового запису цього додатка варто виділити:

 • партнерська програма;
 • повідомлення;
 • скарбничка.

Щоб подивитися доступні до виконання завдання, необхідно перейти в розділ Action.

Порада! Уважно читайте завдання. У них чітко описуються умови виконання. Наприклад, деякі встановлені додатки не можна видаляти протягом 7-и днів. Тільки після цього завдання вважається виконаним і на рахунок зараховуються гроші.

Виведення грошей доступний на кілька електронних гаманців. Це Яндекс.Гроші, Вебмані і PayPal. Також передбачено вивід безпосередньо на карту Віза.

В цілому – CashPump являє собою приємний у всіх сенсах додаток, в якому завжди активно велика кількість завдань.

3. Whaff Rewards

Описуючи мобільні додатки для заробітку, не можна пройти повз Whaff Rewards. Його по праву можна вважати одним з найбільш зручних і дозволяють отримувати солідний дохід. Відносно, звичайно ж. До того ж, створено воно західними розробниками, виплати здійснюються в доларах.

На момент написання статті додаток завантажили більше 20-ти мільйонів користувачів з усіх куточків планети. Що говорить про його реальну прибутковість.

Зверніть увагу! Для авторизації в даному сервісі необхідний аккаунт на Фейсбук.

Реальні гроші в цьому додатку приносить інсталяція на смартфон нових ігор і перегляд роликів, повідомлень.

Основна позитивна характеристика програми постійно оновлюється база завдань і практично завжди є завдання для виконання.

Виведення зароблених грошей здійснюється через PayPal, але найменша сума для виводу на свій гаманець — 10-ть доларів. Досягти такого рівня заробітку не так вже й складно, якщо щодня трудитися. Звісно, чим більше працюєте, тим більше грошей заробляєте - тут нічого нового.

4. Appbonus

У цього додатка не тільки велика кількість скачувань, але і досить високий рейтинг у користувачів, що завантажують його в Play Market.

Порада! Увімкніть сповіщення в додатку. Так ви не пропустите появи нових завдань.

Виведення грошей здійснюється не тільки на електронні платіжні системи, але і на рахунок мобільного телефону. Зручність програми полягає в тому, що немає обмежень щодо виведення мінімальної суми. Найбільш активним учасникам, виконують багато завдань, передбачені додаткові бонуси – це реальні фінансові винагороди.

ДО РЕЧІ! Непогана і реферальная програма. За кожного залученого учасника ви отримаєте 2 рубля відразу і 20% від його заробітку в майбутньому.

Щоб отримати доступ до завдань, спочатку потрібно пройти реєстрацію - вона виконується на сайті Appbonus. Тільки після цього завантажуйте додаток, запускайте його і починайте працювати.

5. AppCent

Основна особливість цієї програми для роботи і отримання грошей полягає в тому, що воно позиціонується, як сервіс заохочень. Рівень «прибутку» точно залежить від вашої істинної працездатності і активності. Тобто, чим більше завдань ви виконаєте, тим вище виявиться ваш бонус. Бонуси перераховуються в реальні гроші – розмір бонусів коливається в межах від 3 до 10%.

Додаток доступно для власників смартфонів, що працюють на Android і iOS. Не завжди є доступні активні завдання, але простої не тривалі.

Хороша на сервісі і реферальная програма, що передбачає запрошення партнерів - ви будете отримувати по 20% від заробітку запрошених друзів.

6. Feature Points

Західний сервіс. Має цілий ряд відмінностей. В першу чергу варто відзначити можливість міняти заробіток на бали, які згодом можна використовувати в іграх iTunes, Amazon, PS і Xbox.

Основна маса користувачів сервісу – жителі Сполучених Штатів та європейських держав, але і наших співвітчизників тут стає все більше і більше.

Щоб досягти мінімального порогу для виводу, потрібно буде завантажити і встановити не менше 15-ть ігор або додатків. Кожне виконане завдання – це 200 балів на особистий баланс. Мінімальна сума виведення активується при досягненні 3000 балів (якраз і виходить 15-ть додатків по 200-ті балів) і дорівнює 5-ти доларам.

Тут чудова реферальная програма – ви будете отримувати 50% від суми доходу запрошеного учасника.

7. NewApp

У магазині додатків для андроїдів Гугл Плай цей сервіс заробив дуже високу оцінку - середній рейтинг становить 4,7 бала з можливих 5-и балів.

Привабливість представленої програми полягає в тому, що гроші ви будете отримувати фактично відразу після інсталяції і активації програми. Основна частина платних завдань - скачування і інсталяції мобільних ігор.

Мінімальна сума виведення - два рубля при переведенні на рахунок вашого телефону або один рубль при переведенні на гаманець електронних платіжних систем. Вивід доступний на такі системи, як Ківі, Вебмані, Яндекс.Гроші. Переказ приходить практично моментально – буквально за 1-2 хвилини.

Партнерська програма дозволяє отримувати 10% від суми заробітку запрошеного учасника. Серед інших особливостей програми варто виділити бонуси, що нараховуються при щоденному вході в систему.

8. Free Money

Насправді додаток носить назву «Заробіток грошей на рахунок». А ось Free Money – це компанія, що займалася його розробкою і здійснює його підтримку. Даний сервіс не такий вже й популярний, але зате у нього висока оцінка – 4,6 з 5-ти можливих балів.

У додатку – обов'язкова реєстрація. Її потрібно пройти після скачування і установки сервісу.

У нього є цілий ряд переваг, серед яких варто виділити наступні:

 • досить високий рівень оплати за виконане завдання;
 • гарантована відсутність додатків, створюваних з шахрайською метою;
 • можливість включення повідомлень про появу нових завдань.

Вивід заробітку здійснюється на тіж платіжні системи, що і в інших сервісах. Крім того, сервіс співпрацює з популярною грою World of Tanks – можливо проводити обмін зароблених грошей на золото, використовуваній в грі.

Реферальная програма дозволяє отримувати 20% від суми заробітку запрошених партнерів.

Єдиний недолік сервісу – на момент написання статті він був доступний тільки для мобільних додатків, що працюють на платформі Андроїд.

9. Go App Cash

Описуючи популярні мобільні додатки для заробітку, не можна пройти повз цього сервісу. Звісно, в цілому він мало чим відрізняється від перерахованих вище сервісів. Щоб заробити - потрібно завантажувати додатки і встановлювати їх. Щомісяця доступно до 40 додатків - їх установка принесе вам приблизно 300 рублів.

Мінімальна сума для виведення становить 10-ть рублів. Виведення грошей обробляється автоматично, вони переводяться на рахунок мобільного телефону або на гаманець Вебмані. Проте в даний момент часу цей сервіс можуть використовувати тільки жителі Російської Федерації.

10. PayForInstall

Вже сам процес реєстрації в сервісі принесе вам гроші – 5-ть рублів! Погодьтеся, не так вже й багато, але вельми приємно. Примітно, що сервіс працює на декількох платформах:

 • iOS;
 • Андроїд;
 • персональний комп'ютер.

Після закінчення реєстрації вам стануть доступні завдання. Кожен день особисто вам буде доступно кілька додатків для скачування. Навіть без партнерської програми щомісяця можна заробити не менше 350 рублів.

Серед завдань:

 • установка ігор і додатків;
 • перегляд рекламних роликів;
 • написання коментарів або відгуків.

Зверніть увагу! Відразу після запуску програми на ваш рахунок буде нараховано першу винагороду.

Рівень заробітку за кожне виконане завдання коливається в межах від 3 до 12 рублів, але трапляються і більш дорогі, хоча рідко. Рівень заробітку за реферальною програмою - 10% від суми Вашого реферала. Мінімальна сума виведення становить 25-ть рублів. Виведення грошей проходить фактично моментально.

Основна перевага сервісу полягає в тому, що розробники передбачили функцію повідомлення про нові завдання.

11. AppCoins

Сервіс AppCoins передбачає отримання заробітку на завантаженні та інсталяції ігор, програм. Але необхідно уважно читати умови завдання - в них вказуються конкретні вимоги, виконання яких і дозволить отримати зароблені гроші. Наприклад, серед таких умов:

 • не просто завантажити і встановити, але і запустити програму;
 • пройти кілька рівнів в грі;
 • написати коментар і поставити оцінку грі і т. д.

Зверніть увагу! Наявність додаткових умов збільшує вартість завдання!

Також сервіс пропонує додаткові варіанти заробітку. Серед таких – перегляд рекламних роликів, участь в опитуваннях і багато інших.

Виведення грошей проводиться на всі популярні платіжні електронні системи або на рахунок мобільного телефону.

12. CashApp

У цьому додатку мобільний заробіток нараховується за виконання завдань двох типів - скачування і установку ігор, а також за перегляд рекламних роликів. Вартість одного завдання стартує від 5-ти рублів. Хоча перегляд роликів в цілому значно дешевше, ніж установка ігор.

Зверніть увагу! Є і розширені завдання - наприклад, пройти перші рівні у встановленій грі. Це призведе до збільшення вартості завдання.

Виведення грошей доступний на кілька платіжних систем. Крім популярних, згадуваних вище – це і Bitcoin. Крім того, можливе виведення грошей на банківську карту системи візи або Мастеркард.

13. Глобус Мобайл

Для заробітку на цьому сервісі потрібно переглядати рекламу. Досить, щоб банер залишався на екрані кілька секунд, після чого можете закривати його.

Щоб почати роботу в сервісі, потрібно пройти процес реєстрації – вона проводиться на сайті сервісу. Після цього скачивайте сам додаток і встановлюйте його. Додаток працює на декількох платформах:

 • Андроїд;
 • Віндовс;
 • iOS.

Цікава реферальная програма – у неї сім рівнів. Тому тільки завдяки такій програмі можна отримати непоганий дохід.

14. Tap-Money

Додаток дозволяє отримувати дохід на «вирішенні» різнопланових завдань:

 • інсталяція ігор і проходження початкових рівнів;
 • коментування постів, публікація відгуків до товарів, послуг;
 • і так далі.

Установка однієї гри здатна принести вам суму до 20-ти рублів! Виведення грошей доступний на кілька платіжних систем, серед яких Яндекс.Гроші,
WebMoney, Ківі, а також рахунок мобільного телефону.

15. Вктаргет

Закінчуючи описувати мобільні додатки для заробітку, хотілося б відзначити ВКтаргет. Залишив його наостанок, але це не означає, що воно поступається всім перерахованим вище. Навпаки, даний сервіс є одним з найбільш затребуваних серед жителів України, Росії, Білорусії.

Читайте також: Vktarget — спосіб заробітку в соціальних мережах для всіх

Зверніть увагу! Зручність програми полягає в тому, що працювати можна не тільки через додаток в телефоні, але і безпосередньо на сайті на особистому комп'ютері.

Основна частина завдань – це:

 • простановка лайків;
 • написання постів і коментарів;
 • підписка на групи або особисті сторінки.

Звісно, все це потрібно робити в соціальних мережах. Тому, чим більше акаунтів у вас в різних мережах, тим краще. Також доступний заробіток на перегляді відео і скачуванні додатків, але таких завдань не так вже й багато. В цілому, робота в даному сервісі не вимагає від вас особливих навичок, знань, умінь.

Порада! Для роботи в додатку ВКтаргет рекомендую зареєструвати в соціальних мережах окремі акаунти для роботи. Оскільки за активне використання їх можна нарватися на бан. А чи потрібно це для вашого особистого облікового запису?

Пам'ятайте про те, що мобільний заробіток залежить від кількості друзів вашого профілю в соціальних мережах. Тому, створюючи додатковий аккаунт, відразу ж наженете в нього друзів, зробіть його більш-менш реальним (з фото, заповненої особистою інформацією і т. д.).

Виведення грошей доступний на всі популярні електронні платіжні системи. Також працює реферальная програма - по ній ви будете отримувати 15% від суми заробітку залучених користувачів.

Часті питання (FAQ)

Як заробити на скачуванні додатків?

Виконуючи завдання в спеціальних додатках. За кожне завдання або установку Ви отримуєте гроші, які можна вивести на рахунок телефону або електронного гаманця.

Чи можна зробити заробіток на скачуванні додатків?

Звичайно! Існує безліч додатків які пропонують гроші за скачування того чи іншого додатка з App Store і Google Play.

Як заробляти більше на скачуванні додатків?

Використовуйте VPN змінюючи своє місцезнаходження для отримання більшої кількості завдань. Більше завдань, більше грошей!

Скільки можна заробити на скачуванні додатків?

Точних цифр сказати не можна. З урахуванням того що така робота вважається низькокваліфікованої то думати про суму більше ніж 40 грн в день чекати не варто.

Як отримати максимальний дохід при скачуванні додатків за гроші?

Найбільш ефективний спосіб отримання максимального доходу, це установка декількох додатків для заробітку. Також хорошим методом є використання VPN для збільшення кількості завдань з однієї програми.

Мобільний заробіток: основні висновки мого лонгрида

У цій статті я привів вам, як здійснювати мобільний заробіток за допомогою додатків на смартфоні або планшеті. Такий варіант доходу може стати для вас нехай і не великий, але досить помітною надбавкою до щомісячного бюджету. Звісно, за умови, що працювати будете кожен день і з бажанням.

Якщо ви не хочете нічого завантажувати і встановлювати на свій смартфон, рекомендую вивчити інші подібні способи отримання доходу. Вони існують і цілком реальні. Для цього можна працювати онлайн на спеціалізованих сайтах.

У будь-якому випадку  – це дійсно простий метод отримання грошей, що не вимагає від вас:

 • вкладення;
 • особливих навичок;
 • і спеціалізованих знань.

 Приділяючи в день такій роботі годину-дві свого часу (наприклад, по дорозі на роботу або навчання), ви будете поступово поповнювати свій бюджет. І сума в 70-ть доларів на місяць – це далеко не межа. Дуже швидко ви зрозумієте, що заробити цілком реально і набагато більше.

Особливу увагу рекомендую звернути на реферальні програми. Залучаючи в різні додатки і сервіси користувачів, ви зможете забезпечити собі реальний пасивний дохід. Який буде в рази перевищувати дохід, одержуваний в результаті самостійної роботи в цих же додатках.

Звичайно, запросити користувачів не так просто – необхідно переконати їх зайнятися таким видом діяльності, але при прояві кмітливості, цілком реально досягти непоганих показників.

І ще на чому хотів би зупинитися окремо. Не варто довіряти новим, молодим додаткам, в яких пропонують високий рівень оплати за виконані завдання. В цілому, вартість завдань у всіх додатках коливається на одному і тому ж рівні. Якщо вартість занадто висока, то в такому випадку перед вами, швидше за все, шахрайська програма. Ви, в кращому випадку, взагалі не отримаєте грошей за свою роботу.

Читайте також - Робота в Інтернеті на дому

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити