Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Мобільний заробіток: ТОП 17 додатків для заробітку від 70$

Останнє оновлення: Субота, 06 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Мобільний заробіток

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Розвиток сучасних технологій призвело до того, що практично у кожної людини є смартфон або планшет.

Ці гаджети відкривають дорогу до мобільного заробітку. Досить підключитися до інтернету, щоб мати можливість заробляти гроші в будь-якій частині планети. Сьогодні я розповім про те, що являє собою мобільний заробіток, і скільки грошей він здатний принести вам. Зокрема, в статті наведені кращі сервіси і додатки для заробітку для мобільних телефонів, що працюють на платформі Android або IOS. Варто визнати, що далеко не всі власники смартфонів підозрюють про те, що їх улюблений гаджет може стати джерелом отримання доходу. І вже тим більше не підозрюють, які саме додатки дозволяють отримувати стабільний дохід.

Мобільний заробіток грошей: як заробити на особистому телефоні

Перш, ніж перераховувати докладно найбільш дохідні мобільні додатки для заробітку, давайте розглянемо, які саме варіанти отримання прибутку є.

1. Завантаження ігор і додатків

Даний спосіб вважається найбільш популярним. Суть його полягає в тому, щоб завантажувати на свій пристрій ігри, додатки з магазинів Google Play або App Store (в залежності від того, яким саме телефоном Ви користуєтеся). Кожне завантаження і установка конкретного додатка оплачується. Зароблені гроші можна виводити або на свій рахунок на електронний гаманець, або на мобільний рахунок. Привабливість методу полягає в тому, що він не вимагає від вас ніяких початкових фінансових вливань.

2. Перегляд реклами

Ще один спосіб отримання доходу за допомогою мобільного телефону або планшета. Він не такий популярний, як перший, але все ж дозволяє отримати певну суму. Суть методу полягає в тому, щоб просто переглянути рекламний ролик, оголошення, щоб на ваш рахунок були зараховані гроші.

3. Введення капчі

Це простий метод, з ним впорається навіть недосвідчений користувач, тільки взяв в руки смартфон. Суть його полягає в тому, щоб вводити з картинки в спеціальне вікно текст або код. За кожне правильне введення нараховується заробіток. Він невеликий, але при регулярній роботі за місяць набіжить помітна сума.

4. Виконання різних завдань

Це може бути, як перегляд відео, так і блукання по сайтам, лайки або коментарі під постами в соціальних мережах, вступ до групи, написання коментарів і відгуків про товар і багато іншого.

Як бачите, мобільний заробіток грошей досить різнобічний. І легко можна знайти заняття, яке буде вам цікаво і дозволить отримувати дохід.

Яку суму можна заробити на телефоні

Прочитавши перший розділ, Ви напевно зацікавилися таким видом діяльно, як мобільний заробіток грошей. І вже точно в голові вже дозріли питання. Головний з них – скільки саме вам може принести такий вид діяльності.

Скажу відразу - конкретної, чіткої суми Я вам назвати не можу. Оскільки загальний рівень доходу формується і залежить від кількох складових. В першу чергу – від вашого бажання і кількості часу, який ви здатні приділяти роботі.

Зрозуміло, що кожного читача цікавлять хоча б приблизні цифри, розцінки за кожне виконання дія. Але і вони можуть істотно відрізнятися - в залежності від обраного додатка, дій, які потрібно виконати, і навіть від типу операційної системи і моделі смартфона.

Однак приблизні розцінки назвати я все-таки можу. Вони допоможуть вам зорієнтуватися.

Важливо: під час реєстрації вказуйте достовірну інформацію та не використовуйте VPN для обходу обмежень щодо географії користувачів. За будь-які спроби обману ви втратите насилу зароблені гроші.

Отже, ось своєрідний «прайс»:

 • скачування і установка ігор - від 1 до 5 грн;
 • написання відгуків, коментарів – простановка лайків або оцінок - від 1 до 2 грн;
 • перегляд реклами (не менше 2-х секунд) – 2-ві копійки;
 • перегляд рекламного ролика (не менше 20-ти секунд) – 5-ть копійок;
 • введення капчі – 5-ть копійок;
 • виконання конкретного завдання від замовника – вартість необмежена, залежить від рівня складно завдань. Винагорода може досягати декількох сот грн.

В місяць заробити 70-ть доларів цілком реально. Без особливих зусиль. Працюючи по пару годин в день, а то й менше.

Зверніть увагу! Як бачите, на багатотисячний заробіток розраховувати не варто. А як на додатковий дохід – цілком.

Якщо з переглядом реклами все зрозуміло, то ось чому платять за установку ігор і додатків, розуміють не всі користувачі. Насправді все досить просто. Кожен творець мобільного додатку, ігри зацікавлений в їх просуванні. Чим більше завантажень його «дітища», тим вище воно знаходиться у видачі магазинів Google Play і App Store. Крім того, на позицію впливає і кількість завантажень програми.

Саме тому творці і готові платити за скачування і установку своїх розробок. В результаті, їх "дітище" опиняється у верху видачі, а всі витрати з лишком окупаються.

Не варто виключати і варіант, що користувачів зацікавить додаток і вони будуть ним користуватися надалі.

Мобільний заробіток і його переваги

У такого виду заробітку грошей є свої незаперечні переваги:

 • можливість без початкових витрат отримати дохід, якого вистачить на дрібні покупки;
 • не вимагає особливої освіти або навичок;
 • простота роботи – навіть школяр впорається з таким видом діяльності, не виникне проблем і у пенсіонерів;
 • можливість працювати з будь-якої точки-навіть в транспорті, по дорозі на навчання або роботу.

Єдиний недолік - дохід все-таки не такий вже й великий. Хоча, враховуючи, що і зусиль особливих прикладати не потрібно, то навряд чи цей момент можна вважати недоліком.

Як збільшити рівень свого доходу

Мобільний заробіток грошей хороший ще й тим, що у вас є можливість реально підвищити рівень доходу. Без особливого "напрягу". Є два варіанти, як отримувати ще більше грошей.

Читайте також: Заробіток в інтернеті на кліках

Перший спосіб

Він актуальний для тих, хто вибрав для себе такий напрямок діяльності, як установка ігор і додатків. Щоб завжди мати під рукою чи не обмежену кількість завдань, рекомендую встановити на свій смартфон спеціальний додаток, за допомогою якого змінюється ваш проксі-адрес і регіон розташування.

Тоді ви зможете отримувати і завдання, створені для інших регіонів країни. Або навіть для сусідніх країн. Такі додатки доступні в магазинах Google play і App Store.

До речі, цей же спосіб буде актуальним і для тих, хто заробляє на перегляді рекламних оголошень.

Другий спосіб

Він підходить абсолютно всім і дає можливість отримувати пасивний мобільний заробіток грошей. Суть його полягає в тому, щоб залучати до роботи інших користувачів. В такому випадку ви будете отримувати не менше 10% від їх заробітку (і без шкоди їх доходу). Бонус виплачує система.

Тобто, мова йде про участь в реферальних програмах сервісів для заробітку. Що це таке? Ви поширюєте спеціальне посилання, перейшовши по ньому і зареєструвавшись для роботи, користувач стає вашим рефералом.

Зверніть увагу! Реєстрація за реферальною програмою не тільки не завдасть шкоди фінансовому доходу Користувача, але і дозволить отримати початковий стартовий бонус.

Як вже говорив вище, розмір винагороди становить не менше 10% від суми заробітку вашого реферала. Але найчастіше така сума досягає і 20%. Найбільш активні "громадяни" тільки на залученні рефералів отримують кілька сот грн кожен день.

Є кілька способів, як залучити рефералів і збільшити свій реальний мобільний заробіток. Розглянемо коротко кожен з них.

 1. Залучайте своїх родичів і друзів. Розкажіть їм про свої доходи і тим самим стимулюйте також взяти участь в роботі. Після цього надішліть їм своє реферальне посилання (або спеціальний код – залежно від умов реєстрації в програмі).
 2. Коментарі в соціальних мережах і на сайтах – залишайте коментарі з кодом або посиланням де тільки можливо. Наприклад, в соціальних мережах. Тільки супроводжуйте посилання/код мотивуючим описом.
 3. Коментарі на форумах – те ж саме, що і пункт 2, тільки ось опис можна зробити більше, докладніше.
 4. Відео-ролик - зніміть ролик, в якому докладно, але цікаво розповідається про особливості заробітку. В описі до ролика вставте посилання/код.

Можливі ризики: про що потрібно пам'ятати

Перш ніж перерахувати найбільш реальні мобільні додатки для заробітку, хотілося б окремо зупинитися на двох можливих ризиках. Знайомство з ними дозволить вам уникнути проблем і труднощів. Або, принаймні, мінімізувати їх.

1. Безпека установки

Один з найбільш поширених питанням – чи безпечно завантажувати і встановлювати на свій смартфон/планшет програми та/або гри, адже в них можуть міститися віруси.

Так, такий ризик існує. Однак у статті розповідає тільки про безпечні сервіси і додатки, що дозволяють отримувати заробіток. Вони були перевірені компаніями Apple або Google на відсутність вірусів.

2. Чи завжди виплачується винагорода за виконану роботу

На жаль, бувають випадки, коли заробіток не буде Вам зарахований. Але таке трапляється лише якщо ви вже колись скачували конкретний додаток, але забули про це. А ось система пам'ятає все. І за повторну установку вам грошей не дасть.

Тому, якщо ви не отримали винагороди, значить самі в цьому винні.

Мобільні додатки для заробітку: 17-ть безпечних і перевірених додатків для реального доходу (Не Російські!)

Існує велика кількість різноманітних сервісів, що дозволяють отримувати постійний дохід за допомогою смартфонів або планшетів. Нижче представлені 17-ть кращих, перевірених і безпечних. Це додатки, як Android, так і для IOS.

1. Clickworker

У цьому додатку виконавець може отримувати хорошу оплату за окремі дії, але доведеться проявити активність. Спочатку сервіс орієнтований на Німеччину та США, весь інтерфейс англійською мовою, але робота є для користувачів з багатьох країн.

Заробляти можна, виконуючи завдання кількох типів:

 • Проходження опитувань;
 • Створення фото чи відео, наприклад, завантаження своїх фотографій, знімки зі спортивних заходів;
 • Тестування додатків;
 • Бути таємним покупцем;
 • Визначати категорію різного контенту.

Винагорода за завдання може становити від 0,7 € до 27 €. Гроші можна отримувати двома способами:

 • На рахунок PayPal, мінімальна сума 5€, оплата здійснюється протягом семи днів після заявки;
 • Банківським платежем, щонайменше 10€, платіж виконується протягом 28 днів.

Сторінка програми у Google Play: clickworker.

2. CashPump

Спочатку завантажуєте і встановлюєте додаток, а потім проходите простий процес реєстрації, передбачає введення електронної пошти.

Зверніть увагу! Реєстрація передбачається і через профіль соціальної мережі. Рекомендую так і вчинити, тому що у додатку багато завдань саме для соціальних мереж – наприклад, поставити лайк або зробити репост, написати коментар. Додаток підтримує реєстрацію через безліч соціальних мереж — Google+, Pinterest, Instagram, Facebook та інші.

Щоб відстежувати кількість виконаних завдань, рівень заробітку та іншу статистику, потрібно заходити в розділ «Мої установки».

Серед інших основних розділів облікового запису цього додатка варто виділити:

 • партнерська програма;
 • повідомлення;
 • скарбничка.

Щоб подивитися доступні до виконання завдання, необхідно перейти в розділ Action.

Порада! Уважно читайте завдання. У них чітко описуються умови виконання. Наприклад, деякі встановлені додатки не можна видаляти протягом 7-и днів. Тільки після цього завдання вважається виконаним і на рахунок зараховуються гроші.

Виведення грошей доступний на кілька електронних гаманців. Для нас - PayPal. Також передбачено вивід безпосередньо на карту Віза.

В цілому – CashPump являє собою приємний у всіх сенсах додаток, в якому завжди активно велика кількість завдань.

3. Whaff Rewards

Описуючи мобільні додатки для заробітку, не можна пройти повз Whaff Rewards. Його по праву можна вважати одним з найбільш зручних і дозволяють отримувати солідний дохід. Відносно, звичайно ж. До того ж, створено воно західними розробниками, виплати здійснюються в доларах.

На момент написання статті додаток завантажили більше 20-ти мільйонів користувачів з усіх куточків планети. Що говорить про його реальну прибутковість.

Зверніть увагу! Для авторизації в даному сервісі необхідний аккаунт на Фейсбук.

Реальні гроші в цьому додатку приносить інсталяція на смартфон нових ігор і перегляд роликів, повідомлень.

Основна позитивна характеристика програми постійно оновлюється база завдань і практично завжди є завдання для виконання.

Виведення зароблених грошей здійснюється через PayPal, але найменша сума для виводу на свій гаманець — 10-ть доларів. Досягти такого рівня заробітку не так вже й складно, якщо щодня трудитися. Звісно, чим більше працюєте, тим більше грошей заробляєте - тут нічого нового.

4. CashPirate

У CashPirate можна заробляти інсталяцією інших програм, переглядом рекламних відео та заповненням анкет. Зважайте на те, що для проходження опитувань вам знадобиться добре знати англійську мову. Перевагою цієї програми є велика кількість завдань, доступних щодня. при активній роботі у цій програмі можна заробляти до $5 на тиждень.

Зароблені гроші виплачуються на баланс мобільного телефону (підтримуються понад 200 країн) або на рахунок PayPal, мінімальна сума $2.5. Сервіс має реферальну програму. Вам виплачуватиметься 10% заробітку кожного запрошеного користувача.

5. MoneyApp

Додаток для заробітку із буржунета. MoneyApp платить за перегляд відео, встановлення програм, проходження опитувань, тестування сервісів. Внутрішня валюта - кредити, 1300 кредитів дорівнюють 1€. У додатку багато різноманітних завдань. За перегляд відео нараховується 2-10 кредитів, за встановлення програм 20-50 кредитів. Щоб отримати велику винагороду у 2 000 – 3 000 кредитів, потрібно не тільки встановити іграшку, а й дістатися до певного рівня.

Зароблені гроші сплачуються за запитом на рахунок PayPal протягом 24 годин. Мінімальна сума 5 Євро.

6. Feature Points

Західний сервіс. Має цілий ряд відмінностей. В першу чергу варто відзначити можливість міняти заробіток на бали, які згодом можна використовувати в іграх iTunes, Amazon, PS і Xbox.

Основна маса користувачів сервісу – жителі Сполучених Штатів та європейських держав, але і наших співвітчизників тут стає все більше і більше.

Щоб досягти мінімального порогу для виводу, потрібно буде завантажити і встановити не менше 15-ть ігор або додатків. Кожне виконане завдання – це 200 балів на особистий баланс. Мінімальна сума виведення активується при досягненні 3000 балів (якраз і виходить 15-ть додатків по 200-ті балів) і дорівнює 5-ти доларам.

Тут чудова реферальная програма – ви будете отримувати 50% від суми доходу запрошеного учасника.

7. Tap Tap Money

Користувачі Tap Tap Money отримують винагороду за встановлення програм рекламодавців, перегляд відео, заповнення опитувань.

Внутрішня валюта – поінти. 1000 поінтів дорівнює $1. Винагорода за встановлення додатків може становити від 15 до 840 поінтів та більше. За перегляд рекламних відеороликів нараховується 2-10 поінтів. За рефералів сервіс виплачує 100 поінтів разово та 10% довічно від заробітку залучених користувачів. Виплати здійснюються на запит протягом 24 годин на рахунок PayPal.

8. Free Money

Насправді додаток носить назву «Заробіток грошей на рахунок». А ось Free Money – це компанія, що займалася його розробкою і здійснює його підтримку. Даний сервіс не такий вже й популярний, але зате у нього висока оцінка – 4,6 з 5-ти можливих балів.

У додатку – обов'язкова реєстрація. Її потрібно пройти після скачування і установки сервісу.

У нього є цілий ряд переваг, серед яких варто виділити наступні:

 • досить високий рівень оплати за виконане завдання;
 • гарантована відсутність додатків, створюваних з шахрайською метою;
 • можливість включення повідомлень про появу нових завдань.

Вивід заробітку здійснюється на тіж платіжні системи, що і в інших сервісах. Крім того, сервіс співпрацює з популярною грою World of Tanks – можливо проводити обмін зароблених грошей на золото, використовуваній в грі.

Реферальная програма дозволяє отримувати 20% від суми заробітку запрошених партнерів.

Єдиний недолік сервісу – на момент написання статті він був доступний тільки для мобільних додатків, що працюють на платформі Андроїд.

9. Bitcoin Blast

Це безкоштовна гра з можливістю обміняти виграні поїнти на криптомонет. Щоб вивести заробіток, потрібно набрати мінімум 1 000 поінтів. Це не так просто, з кожним рівнем гра ускладнюється, і перед кожною спробою доведеться переглядати рекламний ролик.

Заробіток переказується на рахунок у біржі www.coinbase.com. Тому, крім установки програми, вам доведеться зареєструватися на сайті. За відгуками сервіс швидко виплачує зароблені біткоїни, але виводити дрібні суми безглуздо через високі комісії. А в середньому за тиждень вдається заробити не більше 1000 сатоші.

10. BIG TIME

У програми Big Time ідея заробітку досить незвичайна. Користувачеві надається можливість грати у безкоштовні ігри. У процесі гри ви збиратимете безкоштовні квитки. Ці квитки беруть участь у розіграші великого грошового призу. У проміжку між іграми програма показує рекламу.

Ця дивна схема заробітку розрахована на терплячих, хто гратиме довго, набираючи квитки і сподіваючись на великий приз у результаті, який виплачується лише на банківський рахунок. Слід розуміти, що це не стабільний заробіток, а скоріше лотерея, в якій зрідка щасливчики виграють кілька тисяч доларів.

11. AppCoins

Сервіс AppCoins передбачає отримання заробітку на завантаженні та інсталяції ігор, програм. Але необхідно уважно читати умови завдання - в них вказуються конкретні вимоги, виконання яких і дозволить отримати зароблені гроші. Наприклад, серед таких умов:

 • не просто завантажити і встановити, але і запустити програму;
 • пройти кілька рівнів в грі;
 • написати коментар і поставити оцінку грі і т. д.

Зверніть увагу! Наявність додаткових умов збільшує вартість завдання!

Також сервіс пропонує додаткові варіанти заробітку. Серед таких – перегляд рекламних роликів, участь в опитуваннях і багато інших.

Виведення грошей проводиться на всі популярні платіжні електронні системи або на рахунок мобільного телефону.

12. CashApp

CashApp платить за встановлення програм. Як правило, потрібно не тільки завантажити та встановити програму, але залишатися в ньому деякий час, запустити повторно через кілька днів або досягти певного рівня у грі.

Розрахунки ведуться в поінтах, курс залежить від суми виведення та напряму. Гроші виплачуються на гаманець PayPal або змінюються на подарункові картки Amazon, Steam, Google Play, Netflix, Xbox, Spotify. Мінімальна сума для виплати 350 поінтів дорівнює $1. Залежно від складності завдання, винагорода за одну установку може коливатися від 4 до 168 поінтів.

13. Globus Intercom

Для заробітку на цьому сервісі потрібно переглядати рекламу. Досить, щоб банер залишався на екрані кілька секунд, після чого можете закривати його.

Щоб почати роботу в сервісі, потрібно пройти процес реєстрації – вона проводиться на сайті сервісу. Після цього скачивайте сам додаток і встановлюйте його. Додаток працює на декількох платформах:

 • Андроїд;
 • Віндовс;
 • iOS.

Цікава реферальная програма – у неї сім рівнів. Тому тільки завдяки такій програмі можна отримати непоганий дохід.

14. Free Bitcoin Cash

Простий у використанні Bitcoin Cash кран. Користувачеві потрібно заходити регулярно в додаток та отримувати по 45 сатоші на свій внутрішній рахунок. Додатково BTC можна заробляти переглядом реклами, встановленням програм та іншими завданнями. У середньому протягом дня можна заробляти 70-150 сатоші.

Все просто і працює швидко. Виплати проводять автоматично у вівторок, якщо на акаунті набереться 10 000 сатоші. Зверніть увагу, що вам знадобиться не Bitcoin-гаманець, а Bitcoin Cash! Це – різні валюти.

15. Raffle Royale

У цій програмі користувач отримує безкоштовні кредити за щоденний запуск, а також може заробляти їх переглядом відеореклами. Безпосередньо ці кредити вивести із програми не можна. На них купуються квитки лотереї, яка розігрується щодня. Призи від $1 до $500, для мінімального призу потрібно купити 20 квитків за 100 кредитів. У результаті виходить тривалий і трудомісткий процес.

Також у додатку є реферальна програма, яка виплачує 25% від заробітку залучених користувачів. виплати здійснюються на рахунок PayPal, мінімальна сума $10.

16. Money App

У цьому додатку для заробітку потрібно встановлювати мобільні ігри і проявляти активність — грати і виходити на задані рівні гри. Розробники пішли на хитрість, кожному завданню виставляється велика винагорода у монетах. Але курс внутрішньої валюти: 700 000 монет = $1. тобто md середньому, одне виконане завдання дасть вам 2-3 долари.

Достоїнством того додатка є велика кількість завдань, але багато з них досить складні та потребують зусиль. Найчастіше просто встановити і запустити іграшку недостатньо, потрібно грати і досягти певного рівня. Зароблені гроші сплачуються на рахунок PayPal.

17. Waffle Raffle

Ця програма нараховує поінти (в даному випадку це називається «вафлі») за участь у безкоштовних лотереях. Основний заробіток на установці мобільних ігор та досягненні заданого рівня або перегляд відеороликів. Курс 100 поінтів = $1. За одне завдання можна заробити $0.67-$113? Але найвигідніші завдання складні.

Діє реферальна програма із виплатою 25% від заробітку залучених друзів. Зароблені гроші можна вивести на рахунок PayPal або обміняти на сертифікати багатьох сервісів або магазинів: Apple Music, Spotify, Amazon, Starbucks, Steam, Google Play, Netflix. Мінімальна сума для виплати $10.

Пам'ятайте про те, що мобільний заробіток залежить від кількості друзів вашого профілю в соціальних мережах. Тому, створюючи додатковий аккаунт, відразу ж наженете в нього друзів, зробіть його більш-менш реальним (з фото, заповненої особистою інформацією і т. д.).

Виведення грошей доступний на всі популярні електронні платіжні системи. Також працює реферальная програма - по ній ви будете отримувати 15% від суми заробітку залучених користувачів.

Часті питання (FAQ)

Як заробити на скачуванні додатків?

Виконуючи завдання в спеціальних додатках. За кожне завдання або установку Ви отримуєте гроші, які можна вивести на рахунок телефону або електронного гаманця.

Чи можна зробити заробіток на скачуванні додатків?

Звичайно! Існує безліч додатків які пропонують гроші за скачування того чи іншого додатка з App Store і Google Play.

Як заробляти більше на скачуванні додатків?

Використовуйте VPN змінюючи своє місцезнаходження для отримання більшої кількості завдань. Більше завдань, більше грошей!

Скільки можна заробити на скачуванні додатків?

Точних цифр сказати не можна. З урахуванням того що така робота вважається низькокваліфікованої то думати про суму більше ніж 40 грн в день чекати не варто.

Як отримати максимальний дохід при скачуванні додатків за гроші?

Найбільш ефективний спосіб отримання максимального доходу, це установка декількох додатків для заробітку. Також хорошим методом є використання VPN для збільшення кількості завдань з однієї програми.

Мобільний заробіток: основні висновки мого лонгрида

У цій статті я привів вам, як здійснювати мобільний заробіток за допомогою додатків на смартфоні або планшеті. Такий варіант доходу може стати для вас нехай і не великий, але досить помітною надбавкою до щомісячного бюджету. Звісно, за умови, що працювати будете кожен день і з бажанням.

Якщо ви не хочете нічого завантажувати і встановлювати на свій смартфон, рекомендую вивчити інші подібні способи отримання доходу. Вони існують і цілком реальні. Для цього можна працювати онлайн на спеціалізованих сайтах.

У будь-якому випадку  – це дійсно простий метод отримання грошей, що не вимагає від вас:

 • вкладення;
 • особливих навичок;
 • і спеціалізованих знань.

 Приділяючи в день такій роботі годину-дві свого часу (наприклад, по дорозі на роботу або навчання), ви будете поступово поповнювати свій бюджет. І сума в 70-ть доларів на місяць – це далеко не межа. Дуже швидко ви зрозумієте, що заробити цілком реально і набагато більше.

Особливу увагу рекомендую звернути на реферальні програми. Залучаючи в різні додатки і сервіси користувачів, ви зможете забезпечити собі реальний пасивний дохід. Який буде в рази перевищувати дохід, одержуваний в результаті самостійної роботи в цих же додатках.

Звичайно, запросити користувачів не так просто – необхідно переконати їх зайнятися таким видом діяльності, але при прояві кмітливості, цілком реально досягти непоганих показників.

І ще на чому хотів би зупинитися окремо. Не варто довіряти новим, молодим додаткам, в яких пропонують високий рівень оплати за виконані завдання. В цілому, вартість завдань у всіх додатках коливається на одному і тому ж рівні. Якщо вартість занадто висока, то в такому випадку перед вами, швидше за все, шахрайська програма. Ви, в кращому випадку, взагалі не отримаєте грошей за свою роботу.

Читайте також - Робота в Інтернеті на дому

Відео

 

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити