Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті без вкладень: ТОП-15 способів

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток в інтернеті без вкладень

Здрастуйте, мої друзі, підписники і випадкові читачі! 

Сьогодні я хочу поговорити на тему, що цікавить багатьох: «Заробіток в інтернеті без вкладень – чи реальний він і скільки може принести?". У статті детально розповім про всі особливості такої роботи, наведу кращі способи, що дозволяють отримувати дохід. Подібний вид діяльності може бути як основним, так і додатковим. Все залежить від вашого бажання, можливостей і наявності часу. Стаття буде корисна як новачкам, так і тим, хто вже відносно давно працює в інтернеті, але не може вийти на більш високий рівень доходу.

Заробіток грошей в інтернеті без вкладень: з чого почати

1. Електронна пошта

Без неї не обійтися – вам доведеться реєструватися на різних сайтах, проектах, сервісах. Якщо не хочете використовувати особисту пошту, змішуючи приватне спілкування з роботою, створіть нову.

2. Гаманці в електронних платіжних системах

Лише однієї банківської картки буде недостатньо для виведення зароблених грошей. Рекомендую створити гаманці в різних платіжних системах:

 • Perfect Money;
 • PAYEER;
 • PayPal та ін.

Чим більше у вас гаманців в різних системах, тим більше можливостей для виводу грошей і співпраці з різними проектами.

Зверніть увагу! Реєстрація в платіжних системах безкоштовна. Займає не так вже й багато часу – до 15-ти хвилин. Але доведеться підтвердити свою особу-надати документи, які стверджують що ви це саме ви.

3. Створити умови

Щоб регулярно працювати, необхідний нормальний комп'ютер/ноутбук. Мова не йде про ігрові, дорогихі моделі. Досить "машини", здатної нормально працювати, не виснуть і не вимикатися в будь-який момент. Також знадобиться стабільне підключення до інтернету, без обривів.

4. Вивчити кілька варіантів заробітку

Існує велика кількість напрямків, що дозволяють отримувати стабільний заробіток в інтернеті без вкладень з виводом. Але не концентруйтеся на одному – розгляньте кілька варіантів. Так ви зрозумієте, який вам підходить краще за інших.

5. Проявляти пильність

Не довіряйте кожному, хто пропонує вам роботу в мережі. Спочатку вивчіть відгуки про компанію. Ні в якому разі не погоджуйтеся на роботу, що обіцяє нечуваний дохід за мінімальні зусилля-якби все було настільки просто, навіщо б люди чомусь вчилися?

6. Правильно оцінювати свої можливості

Якщо ви вмієте малювати, розгляньте варіант створення ілюстрацій. Освоївши програму Адоб Ілюстратор, зможете непогано заробляти. І навряд чи вам варто навіть розглядати варіант введення капчі за копійки. Якщо ж у вас немає будь-яких навичок, не беріться за роботу, що вимагає особливих знань – починайте з малого, але паралельно вчіться того, що вам подобається.

Заробіток в інтернеті без вкладень з виводом: скільки грошей можна отримати

Питання, яке задають досить часто. Тільки ось на яку відповідь розраховують? Рівень заробітку не обмежений практично нічим. Нижче, ознайомившись зі способами, що дозволяють отримувати дохід, ви це і самі зрозумієте.

Тут же зазначу основні моменти і фактори, від яких залежить рівень вашого заробітку:

 • наявність певних знань, навичок, умінь;
 • скільки часу ви готові приділяти роботі;
 • вибраний напрямок діяльності;
 • працездатність.

Головне, що я розповідаю про те, як організувати інтернет заробіток без вкладень з виведенням грошей. Звичайно, деякі методи зажадають від вас наявності певного обладнання. Але розповідаючи про них, припускаю, що воно у вас вже є. Тобто, вкладень в його придбання не знадобиться.

Приміром, є відмінний спосіб організувати постійний заробіток для фотографа – це не означає, що вам потрібно брати кредит і купувати дорогий дзеркальний фотоапарат. До того ж, в даному випадку у вас, швидше за все, немає навіть початкових знань в області фотографії.

Так що заробіток в інтернеті без вкладень в день залежить тільки від вас – пам'ятайте про це і не лінуйтеся. Якщо ви не налаштовані серйозно вважаєте, що в мережі тільки обман – закривайте вкладку і ніколи більше не повертайтеся до цієї теми. Якщо ви впевнені, що в мережі гроші самі капають на гаманець, порада та ж – закрийте вкладку і підіть погуляйте, адже ви не налаштовані на роботу.

А якщо ви готові ретельно працювати, докладати зусиль, вчитися і розвиватися - Ласкаво просимо в світ інтернет-підприємництва!

Інтернет заробіток без вкладень з виведенням грошей: кращі перевірені способи

Заробіток в інтернеті без вкладень

Отже, приступаємо до головного – опису основних способів, що дозволяють отримувати реальний дохід. Тут представлені, як найпростіші напрямки, так і більш складні.  Але зате роботу гарантовано знайдуть, як студенти і пенсіонери, так і досвідчені, кваліфіковані фахівці.

1. Кліки, рекламна розсилка

Суть даного способу полягає або в кліках по рекламних посиланнях, або в читанні рекламної розсилки. Для новачків – оптимальний напрям, що не дозволяють заробити великі суми, але вселяють віру в себе і в можливості доходу в мережі. Щодня цілком реально отримувати близько 3-4 доларів. Більше навряд чи.

Перерахую кілька популярних сервісів, що дозволяють отримувати дохід подібним чином:

 • Seosprint.net - сайт зі зрозумілим інтерфейсом, що пропонує багато варіантів заробітку. Вивід заробленої суми доступний на різні платіжні системи;
 • www.scoin.click - агломовний ресурс. Хороший варіант для старту;
 • Toluna - найбільш давня "біржа" даного типу, пропонується багато варіантів заробітку.

Щоб постійно мати завдання, рекомендую реєструватися на трьох сервісах. Якщо працювати тільки на одному сайті, не виключені простої в роботі.

2. Введення капчі

Мабуть, найбільш простий спосіб отримувати гроші. Хоча, звичайно, і рівнем заробітку — мінімальний. Суть його полягає в тому, щоб вводити капчу – переписати символи з картинки в спеціальне поле і підтвердити введення. Капча дозволяє відрізнити реального користувача від бота.

ДО РЕЧІ! Хто і навіщо платить за це гроші? Наприклад, фахівці, що займаються просуванням сайтів. Пошукові системи при одноманітних діях вебмайстрів просять ввести капчу, щоб переконатися – до них звертається реальна людина. Вебмастер готовий платити гроші, щоб цю роботу за нього виконали інші, а він заощадив свій час для більш важливих завдань.

Платять за одну розгадану капчу копійки. Витративши на роботу близько 3 годин, ви навряд чи заробите більше 1,5 доларів. До того ж, у даного методу є і ще один негативний момент – сильно втомлюються очі, адже доводиться напружувати зір, щоб розглянути символи.

Особисто я цей вид діяльності не рекомендую - є й інші методи, які не потребують вкладень і знань, але дозволяють отримувати гроші. Однак все одно зазначу кілька сервісів, на яких надаються завдання:

 • 2Captcha;
 • Kolotibablo ;
 • MegaTypers.

Працюючи відразу на всіх перерахованих сервісах, реально заробити до 2 доларів в день. Тільки от доведеться «вбити» кілька годин часу.

3. Написання відгуків та коментарів

Існують спеціальні сервіси, на яких користувачі пишуть свої відгуки про конкретні товари, послуги. Оплата нараховується за кількість переглядів таких відгуків. Чим більше користувачів прочитали відгук – тим більше ви заробили.

Зверніть увагу! Готувати відгук треба відповідально, надаючи максимум корисної інформації про товар, описуючи особистий досвід його використання. Обов'язково додавайте фото товару – не просто викачане з вільного доступу, а зроблене вами особисто. Це дозволить розраховувати на більшу кількість переглядів.

Оплата нараховується за 1000 переглядів. В середньому тариф дорівнює 50-ти центам. Довжина опису повинна бути не менше 500 символів без пробілів.

Другий варіант даного заробітку - це підготовка коментарів до конкретних товарів. Зазвичай таку послугу замовляють компанії, що займаються виробництвом або продажем певної продукції. Мета – підвищити лояльність клієнтів.

Читайте також: Заробіток на коментарях та відгуках

4. Соціальні мережі

Відносно непоганий заробіток в інтернеті без вкладень в день здатні приносити навіть соціальні мережі. Якщо ви там і так постійно проводите багато часу, чому б не спробувати монетизувати своє «захоплення»?

Суть роботи полягає в наступному:

 • проставка лайків;
 • підписка на сторінки;
 • написання коментарів;
 • репости записів і т. д.

Як бачите – завдання не складні. Вони дозволять вам заробляти від 2 до 7 доларів в день. Звісно, можливо отримувати і більше, але при достатній працьовитості.

Читайте також: Як заробити на лайках, репостах, підписках в соціальних мережах? 

Зверніть увагу! Я прописую приблизні суми заробітку. Еквівалент – долар — обраний не випадково. Адже статтю читають користувачі з різних країн, а така валюта зручна для всіх.

Ось кілька сервісів, на яких доступна робота такого типу (в цілому вони схожі, відмінності якщо і є, то незначні – щоб постійно мати роботу, реєструйтеся на декількох сайтах):

 • www.scoin.click;
 • Socpublic.com;
 • та інші.

Ще один варіант заробітку в соціальних мережах - створення групи або спільноти, розвиток і просування. Коли у вашій групі буде багато підписників, з'явиться можливість заробляти на рекламі. Чим більше підписників, тим більше заробіток. Якщо досягти позначки в 1 мільйон і більше, то рівень заробітку сягатиме навіть кількох тисяч доларів на місяць.

Читайте також: Заробіток в соціальних мережах

5. Перегляд реклами

Далеко не завжди реклама – стомлює і дратує. Іноді вона здатна викликати позитивні емоції. Наприклад, якщо з її допомогою організований інтернет заробіток без вкладень з виведенням грошей.

Суть його полягає в перегляді роликів/банерів. Тільки не думайте, що вам доведеться цілий день дивитися рекламу. Є спеціальне розширення/доповнення, встановивши яке в браузер, ви зможете просто сидіти в інтернеті, читаючи новини або шукаючи корисну для себе інформацію, а вам буде нараховуватися заробіток.

Зверніть увагу! З огляду на простоту методу, не варто " розгортати губу —  більше 20 доларів на місяць заробити навряд чи вийде.

Серед сервісів, що пропонують роботу подібного спрямування, виділю два ресурси — SurfEarner.com і www.scoin.click. Принцип обох сайтів приблизно однаковий:

 • реєстрація;
 • установка розширення;
 • демонстрація реклами у верхньому куті браузера;
 • нарахування заробітку;
 • виведення отриманих грошей.

В принципі, досить встановити розширення і забути про все – даний вид заробітку по праву вважається пасивним.

6. Онлайн ігри

Виявляється, вони здатні не тільки красти ваш час, але і приносити дохід. Тільки в тому випадку, якщо правильно підійти до процесу.

Наприклад, запрошувати в гру інших учасників за своїм реферальним посиланням і заробляти за це бонуси. Рівень доходу-вище 10-ти доларів на день. Але це при сприятливому розвитку подій. Найчастіше залучити багато гравців не виходить.

Ще один варіант – грати самому, а потім продавати:

 • артефакти і доповнення, використовувані в грі;
 • «прокачаних» персонажів;
 • розвинений аккаунт високого рівня.

Наступний напрямок – створення тематичної групи в соціальних мережах або каналу на YouTube, публікація секретів, відео-роликів з гри і т. д.

Наприклад, згадки заслуговує один геймер, створив відео-канал і демонструє там свої битви в World of Tanks, розповідає про особливості гри ділиться секретами. Виявляється, його приблизний заробіток на каналі досягає позначки в 3 тисячі доларів!

 7. Створення відео-роликів

Переходимо до більш складних способів заробітку. Створюючи власні ролики і публікуючи їх на YouTube, реально заробляти навіть десятки тисяч доларів на місяць. Саме стільки отримують лідери.

Однак стати успішним відео-блогером не так вже й просто. Вам необхідно:

 • правильно вибрати нішу;
 • створювати якісні, яскраві і запам'ятовуючі ролики;
 • давати користувачам корисну інформацію;
 • і т. д.

ДО РЕЧІ! Як показує практика, найбільшою популярністю користуються не корисні, а розважальні відео.

Коли кількість переглядів ваших роликів почне перевищувати кілька тисяч, ви зможете реально заробляти. Чим більше підписників, чим більше переглядів, тим вище рівень заробітку.

Тільки доведеться попрацювати. Зняті на дешевий телефон, розмиті, каламутні, нудні ролики користуватися популярністю не будуть. Звичайно, купувати професійну камеру зовсім необов'язково - на перших порах буде досить сучасного смартфона.

А ось на мікрофон-петличку розщедритися все-таки потрібно. Тому що без хорошого, якісного звуку не обійтися.

Крім того, необхідно освоїти програми для монтажу відео, щоб робити цікаві ролики, зі зміною планів, вставити малюнок, частин відео з відомих фільмів і т. п.

8. Майнінг біткоінів

Біткоіни - мабуть, найбільш популярне з усіх нових слів. Воно увійшло в ужиток багатьох людей, так чи інакше пов'язаних з Інтернетом і IT-сферою. Не буду описувати, що являють собою біткоіни.

Читайте також: Що таке Біткоін і як заробити на Bitcoin?

Але розповім, як правильно їх заробляти. Зазначу, якщо ще кілька років тому займатися видобутком біткоінів було цілком реально на звичайному комп'ютері, то сьогодні для цього необхідно мати продуктивне обладнання, повноцінні станції і «ферми» — потужні, здатні виконувати безліч обчислювальних операцій одночасно.

Однак і сьогодні цілком реально організувати подібний заробіток на особистому навіть не дуже продуктивному і сучасному комп'ютері. У цьому вам допоможуть спеціалізовані сервіси. Серед таких – Криптекс. Принципи роботи на ньому полягає в наступному:

 • реєстрація на сайті;
 • завантаження спеціального програмного забезпечення;
 • запустити додаток і Майнити.

Звичайно, занадто багато ви не заробите на звичайному ПК. Близько 30 доларів на місяць. Тільки потрібно прорахувати – чи є в цьому сенс. Адже комп'ютер повинен бути включений, а це витрата електроенергії. Як би вам не довелося весь заробіток віддати за спожиту електрику.

9. Фріланс-послуги

Можливо, найбільш об'ємний розділ – не за кількістю тексту, а по числу варіантів роботи. Адже Фріланс-послуги - поняття занадто об'ємне.  Зокрема, вони припускають такі напрямки діяльності:

 • створення сайтів;
 • розробка додатків для мобільних телефонів;
 • програмування;
 • тестування сайтів;
 • дизайн – сайтів, етикеток, логотипів і т. д.;
 • написання текстів;
 • підготовка зображень;
 • переклади з іноземних або на іноземні мови;
 • просування сайтів;
 • реклама в мережі;
 • віддалене адміністрування сайтів;
 • просування груп в соціальних мережах;
 • і багато іншого.

Рівень оплати залежить від конкретного напрямку діяльності та вашої кваліфікації. Однак і новачки, з невеликим досвідом знайдуть роботу, оскільки не всі клієнти здатні платити великі гроші, а тому готові «найняти» новачка.

За кожне виконане завдання ви будете отримувати не тільки заробіток, але й відгуки, оцінки замовників, що дозволить вам сформувати свій рейтинг – чим він вище, тим більше довіри з боку потенційних замовників.

Шукати заробіток на фрілансі потрібно з урахуванням ваших умінь і на спеціалізованих біржах:

 • freelancehunt.com;
 • freelance.ua;
 • Weblancer.net;
 • fiverr.com;
 • і деяких інших.

Принцип роботи всіх бірж приблизно однаковий. При реєстрації вводите реальні дані – все-таки роботодавці переважно довіряють цим профілям, а не котикам і квіточкам.

У своєму профілі опишіть докладно, які ви надаєте послуги, за якою ціною працюєте, у чому ваші переваги перед іншими працівниками, представлені у вашій ніші.

Зверніть увагу! Кожен із сервісів дозволяє створювати портфоліо. Завантажте в нього кращі роботи. Якщо таких ще немає, то зробіть пару робіт для портфоліо, а не для замовника – звичайно, доведеться попрацювати безкоштовно, але зате ви наповните своє портфоліо. Регулярно оновлюйте приклади роботи!

На перших порах вам, можливо, буде складно отримати роботу. Для новачків – це нормальна ситуація. Головне – не сумувати і продовжувати залишати заявки під пропозиціями роботи. І не задирати вартість послуг-новачкові, з малим досвідом ніхто не буде платити великі гроші.

Поступово, набираючись досвіду, поповнюючи багаж портфоліо і позитивних відгуків, ви будете знаходити роботу швидше і за більш високою ціною.

ДО РЕЧІ! Цей вид заробітку може припускати вкладення. Вони знадобляться, щоб купити статус, що дозволяє залишати велику кількість заявок під пропозиції роботи. Звичайно, сервіси передбачають і певну кількість безкоштовних заявок, але їх може не вистачити, щоб отримати роботу. Втім, не лякайтеся – покупка статусу з лишком окупиться!

Біржі фрілансу практично захищені від шахраїв, але на перших порах, поки ви не навчитеся відрізняти порядного Замовника від потенційного обманщика, просите надсилати оплату за безпечною угодою всередині системи. У такому випадку гроші від замовника відразу резервуються на його біржовому рахунку, а після завершення проекту переходять на ваш рахунок.

Окремо зазначу текстові біржі, на яких працюють копірайтери – тобто, автори статей:

 • uatxt.com;
 • 2polyglot.com;
 • advego.com;
 • і деякі інші.

Принцип роботи на них такий самий, як і на інших біржах фрілансу. Єдина відмінність – у варіантах роботи. Тут тільки замовлення на статті.

10. Створення власного сайту/блогу

На мій погляд – це кращий заробіток грошей в інтернеті без вкладень. Оскільки в даному випадку ви відразу створюєте проект чисто для себе, а не працює на когось. Тобто, ви є:

 • власником;
 • ідейним натхненником;
 • працівником;
 • і т. п.

В чому суть? Ви створюєте інформаційний сайт, наповнюєте його статтями, поступово розвиваєте, а коли він стає відвідуваним, включаєте монетизацію і отримуєте дохід. Продовжуючи розвивати проект. Чим старше сайт, чим більше на ньому статей – тим вище відвідуваність і тим більше рівень доходу.

При створенні сайту або блогу необхідно відразу вибрати нішу, в якій ви збираєтеся працювати. Тобто, тематику сайту. Найкраще орієнтуватися на ті напрямки, в яких ви добре розбираєтеся. Чи, може, ще не розбираєтеся, але які вам дійсно цікаві.

Після цього створюйте сайт і пишіть статті для нього. Чим корисніше статті, цікавіше для простих користувачів, тим більше у вас шансів зробити проект успішним, потрібним, прибутковим.

ДО РЕЧІ! В даному випадку повністю виключити вкладення не вийде. Адже вам доведеться купити хостинг для сайту і доменне ім'я. Але вкладення на один рік роботи – невеликі. Через рік сайт вже не тільки окупиться, але і стане приносити невеликий прибуток. Тим більше, ви платите гроші не комусь, а вкладається в особистий проект, без залучення третіх осіб!

Є кілька способів монетизації особистого блогу/сайту:

 • підключення контекстної реклами;
 • розміщення банерної реклами;
 • публікація рекламних статей;
 • і т. д..

Враховуючи, що блог/сайт, проект довговічний, при правильному підході ви зможете забезпечити собі безбідне життя на багато років вперед.

11. Фотографія

Тепер розповім, як отримувати заробіток в інтернеті без вкладень з виводом можуть фотографи.

Авторські фотографії слід завантажувати на спеціалізовані ресурси — фотостоки/фотобанки. На них продають свої роботи фотографи з усього світу. Враховуючи, наскільки активно ведеться боротьба з інтелектуальним піратством, в цьому немає нічого дивного.

Фотографії купуються для сайтів, друкованих ЗМІ, оформлення книг і рекламної продукції. Загалом, для всього! Оплата нараховується за кожну завантажену фотографію. До того ж, завантажувати одні й ті ж фотографії можна на різні фотостоки. І тим самим, збільшувати ймовірність свого заробітку. Одна фотографія продається необмежену кількість разів.

Для початку торгівлі вам потрібно:

 • зареєструватися на фотобанку;
 • вказати свої реальні дані і надати адміністрації фотокопію паспорта або закордонного паспорта;
 • заповнити податкову форму;
 • пройти нескладний іспит - в залежності від стоку він може бути або теоретичним, або практичним;
 • регулярно завантажувати нові роботи в портфоліо.

Однак потрібно розуміти, що вимоги до якості фотографії досить висока. І вантажити все підряд немає сенсу. Щоб розуміти, які роботи затребувані, подивіться найбільш популярні знімки в кожній категорії. Обов'язково Підпишіться на розсилку блоку фотобанку - в ній розповідається, які знімки будуть актуальні найближчим часом, як робити якісні та цікаві фотографії.

Існує велика кількість фотобанків. Найбільш популярними, що дозволяють отримувати солідний рівень доходу, є:

 • Shutterstock;
 • Dreamstime;
 • Bigstockphoto;
 • Adobestock;
 • і деякі інші.

Так що якщо у вас є тяга до фотомистецтва, обов'язково спробуйте цей варіант роботи!

12. Партнерські програми

Суть полягає в отриманні комісійних виплат за просування товару або послуг. Наприклад, ви укладаєте договір з певним магазином, отримуєте свою реферальне посилання і розміщуєте її де тільки можливо. Коли користувач перейде за посиланням і зробить покупку, ви отримаєте свою винагороду. Тобто, суть зрозуміла.

Розмір винагороди - залежно від товарів/послуг, що просуваються, стартує від 10% вартості і досягає 70%! Тому, якщо брати участь в декількох партнерських програмах, прикладати зусилля, цілком реально заробляти навіть кілька тисяч доларів.

Зверніть увагу! Ідеальний варіант участі в партнерських програмах – наявність власного сайту. Відвідуваний популярний сайт, на якому розміщені реферальні посилання, буде приносити вам додатковий пасивний заробіток.

Не знаєте, з чого почати свою «кар'єру» у сфері партнерських програм? Ось кілька проектів, які допоможуть вам:

 • salesdoubler.pro;
 • mylead.global;
 • drop1.top.

Нічого складного в проектах немає. Перейдіть на будь-який з них і ви зрозумієте основний принцип функціонування.

13. Продаж речей

 Ще один хороший спосіб, як організувати заробіток грошей в інтернеті без вкладень – організувати продаж старих речей. Переберіть свої шафи, комори, антресолі – впевнений, там повно речей, про існування яких ви або забули, або навіть не підозрювали. Навіщо ж вони вам потрібні?

Скористайтеся послугами одного з сайтів оголошень і організуйте через нього продаж всього залежаного. Можете не сумніватися – покупець обов'язково знайдеться навіть на самі непотрібні предмети.

 Запропонуйте подібні послуги своїм родичам, друзям, сусідам. Розпродайте їх мотлох з націнкою – частина Сум піде їм, а націнка в вашу кишеню. Сфотографувати річ і викласти оголошення в Інтернет не таке вже й складне завдання.

Легко організувати і торгівлю новими речами. Тут є, як мінімум, два варіанти розвитку подій:

 • визначтеся з нішею, в якій хочете "працювати" — закупіть на Аліекспрес першу партію товару і продавайте через сайти оголошень;
 • знайдіть у своєму місті оптові склади електроніки, розміщуйте оголошення про продаж телефону, а потім, коли знайдеться покупець, заберіть телефон на складі і передайте його покупцеві – заробіток на одній угоді стартує з 10 доларів, все залежить від моделі товару.

Сайти оголошень – відмінний варіант спробувати себе в продажах, навіть не маючи стартового капіталу для закупівлі товарів.

Зверніть увагу! Я не розповідаю про такі способи заробітку, як бінарні опціони і Форекс. Все-таки це трохи інший напрямок. Якщо у вас немає навіть початкового розуміння, як це працює – краще не сунутися. Тому що просто втратите всі свої вкладення.

14. Ставки на спортивні події

Наступний варіант, як заробляти в інтернеті – це спробувати себе на полі ставок на спортивні події. Звичайно ж, не можна говорити, що даний напрямок не зажадає вкладень. Насправді вам потрібні будуть гроші, щоб зробити першу ставку.

Але при правильному, розумному, адекватному підході перше вкладення не тільки повернеться з невеликим бонусом, але і стане відмінним стартом для формування солідного капіталу.

Зверніть увагу! Щоб грати в букмекерських конторах, слід бути знайомим хоча б з одним видом спорту. Якщо ви ніколи не грали у футбол, не дивилися жодного матчу, не знаєте правил, краще в цю сферу не сунутися.

Починайте грати на невеликі суми, на спортивні події з низьким коефіцієнтом. Поступово накопичуйте свій виграш. Не ставте на сенсаційні події, навіть якщо коефіцієнт вас ну дуже сильно приваблює.

Один з варіантів ведення гри «Вилка». Коефіцієнти на одну подію у різних букмекерів може відрізнятися. Наприклад, поставивши в одній конторі на перемогу першої команди, а в другій конторі – на перемогу другої команди, в будь-якому випадку вдасться залишитися в плюсі. Розмір виграшу зазвичай не перевищує 5% від вкладеної суми, але при регулярному використанні даного методу вдасться непогано підзаробити.

ДО РЕЧІ! У мережі часто зустрічаються пропозиції - купити інформацію про договірні матчі. Або гарантують 100% виграш. Я б не рекомендував піддаватися на спокусу і витрачати гроші на покупку інформації. Якщо людина дійсно нею володіє, навіщо йому продавати її, а не самому зробити ставку на велику суму?

При грі на ставках слід зберігати ясність розуму і холоднокровність. Інакше швидко спустіть всі свої гроші. Вибирайте події ретельно, вивчайте статистику!

15. Арбітраж трафіку

Ще один варіант, як отримувати інтернет заробіток без вкладень з виведенням грошей — арбітраж трафіку. Даний напрямок дозволить вам отримувати не просто солідний, а воістину величезний дохід. Якщо, звичайно, досконально розберетеся в ньому. Але і без початкових вливань, на жаль, обійтися не вдасться. Але ви вкладаєте гроші не в чиюсь компанію або проект, а в свій власний бізнес.

Що являє собою арбітраж трафіку і в чому його суть? Здавалося б, нічого складного в цьому немає – за допомогою різноманітних сервісів реклами здійснюється придбання трафіку. Далі-він використовується для того, щоб здійснилося якусь конкретну дію на сайті:

 • заповнення форми;
 • скачування;
 • купівля товару/послуги і т. д..

Все одно незрозуміло? Добре! Давайте спробуємо розібратися на конкретному прикладі:

 • функціонує партнерська програма, за умовами якої виплачується 5 доларів за реєстрацію в онлайн-грі;
 • у вас є 150 доларів;
 • ви використовуєте цю суму для просування партнерської програми, купуючи трафік в Google Adsense;
 • весь трафік прямує на окремий сайт – landing page, створений видавцями онлайн-ігри;
 • весь бюджет був витрачений за 4 дні;
 • за цей час за вашим партнерським посиланням зареєструвалося в грі 47 осіб;
 • в результаті ви отримали (47*5) = 235 доларів, початкові вкладення 150 доларів, чистий прибуток – 85 доларів.

При арбітражі трафіку обов'язково враховується багато статистичних даних. Як-то – вартість одного кліка по рекламі, кількість зроблених кліків, % зареєстрованих і активних учасників гри.

Сподіваюся, тепер вам зрозуміло, що являє собою такі напрямки, як арбітраж трафіку. Головна задача цього виду діяльності – отримання якісного трафіку за мінімально можливою вартістю.

Як показує практика, на арбітражі трафіку цілком реально заробляти від 2000 доларів кожен місяць. Кидатися з головою у вир арбітражу не рекомендую – досконально вивчіть напрямок діяльності, постарайтеся розібратися у всіх нюансах. На перших порах вкладайте в придбання трафіку невеликі суми. І тільки коли зрозумієте принцип роботи, починайте інвестувати великий капітал!

Заробіток в інтернеті без вкладень: чому новачки часто провалюються

Я навів вам 15-ть методів, як отримувати заробіток в інтернеті без вкладень або майже без фінансових вливань. Насправді їх більше, ніж 15-ть, адже в розділі фріланс описується ще як мінімум 10-ть напрямів діяльності.

Здавалося б, якщо все настільки реально, чому ж далеко не всім домагаються успіху на ниві інтернет-заробітку? А все тому, що новачки легко і швидко здаються, не бажають докладати зусиль і вважають, що гроші будуть капати їм самі по собі.

Наведу перелік основних помилок, що допускаються новачками і ведуть до провалу:

 • швидка втрата мотивація;
 • нездатність протистояти труднощам – після перших проблем людина здається;
 • небажання розвиватися, отримувати нові знання;
 • боязнь всього нового, небажання залишати "зону комфорту".

Зверніть увагу! Новачки, вибравши певний напрямок діяльності, чомусь твердо впевнені, що зможуть без зусиль домогтися успіху. Вони навіть не прагнуть вникнути в усі особливості роботи, технічні аспекти.

Щоб досягти поставленої мети, необхідно постійно працювати над своїм вдосконаленням. Тільки так можна перевершити всі труднощі і самого себе.

Головні правила для тих, хто хоче працювати в мережі і отримувати постійний дохід

Про помилки поговорили. Тепер давайте розглянемо головні правила, які слід дотримуватися, працюючи в мережі.

1. Не афішуйте свою діяльність

Не раджу розповідати про свою роботу всім підряд. Багато людей досі вважають, що подібна діяльність – це шахрайство. Вони починають насміхатися над новачком, переконуючи, що його рано чи пізно обдурять. Тому люди не витримують насмішок і кидають роботу.

2. Будьте готові відмовитися від вихідних

Хороший рівень доходу можливий тільки в тому випадку, якщо наполегливо працювати. Можливо, на перших порах вам доведеться відмовитися від вихідних. Будьте готові до цього.

3. Виключіть будь-які відволікаючі фактори

До таких факторів відносяться:

 • соціальні мережі;
 • працюючий на тлі телевізор;
 • постійна перевірка електронної пошти;
 • комп'ютерні ігри.

Сідаючи за комп'ютер, концентруйтеся тільки на роботі, не відволікайтеся!

4. Навчіться планувати свій день

Правильно розподіляйте час:

 • на роботу;
 • на відпочинок;
 • на сон;
 • на сім'ю.

Постарайтеся створити комфортний для себе графік роботи. Привчіть домашніх – якщо ви сіли працювати, ніхто не повинен вас відволікати ні під яким приводом. Ну, хіба що, знову на Землю нападе Годзілла.

5. Слідкуйте за своїм фінансовим станом

Облік доходів і витрат – основа успішної роботи в мережі. Деякі люди, тільки отримавши гроші, відразу їх витрачають. У підсумку, вони просто не бачать, заради чого працюють. Та й не можуть точно зрозуміти, скільки саме заробляють. Один мій знайомий-копірайтер прийняв для себе систему «заробітної плати».

Тобто, все зароблене, наприклад, у вересні він не чіпає, поки не настане жовтень. І так далі. Він чітко розуміє, який рівень його доходу і скільки витрат може собі дозволити. Навіть незважаючи на те, що отримує оплату від різних клієнтів не тільки в кінці місяця.

Заробіток в Інтернеті без вкладень в день: три важливих чинники, про які зобов'язані знати новачки

Щоб заробіток в інтернеті без вкладень був достатньо високим, щоб забезпечити ваші потреби, обов'язково ознайомтеся з трьома факторами успішної діяльності.

1. Правильно вибирайте напрямок діяльності

Не хапайтеся за певну роботу тільки тому, що там обіцяють величезний заробіток. Вибираючи напрямок діяльності, орієнтуйте на ті, які вам цікаві. Оптимальний варіант-сфера, в якій ви не тільки розбираєтеся, але і яка дійсно приваблює вас.

При такому виборі роботи ви точно не втратите мотивації в перші ж дні. До того ж, у вас буде постійне бажання вчитися і розвиватися.

2. Відкладайте гроші

Відкладайте, як мінімум, 10% від свого заробітку. Будь-то кожен окремий гонорар або місячний оклад.

На жаль, багато людей абсолютно не думають про майбутнє, витрачаючи весь заробіток. А багато з них ще й набираються кредитів – і не для інвестування в бізнес, а для задоволення сумнівних потреб. Як результат – повна відсутність подушки безпеки і загроза стати банкрутом.

3. Шукайте джерела пасивного доходу

Не зациклюйтеся на одному джерелі доходу, постійно, день у день, важко працюючи. Шукайте джерела пасивного доходу і постійно збільшуйте їх кількість.

Думайте, куди і як можна успішно вкласти гроші, щоб вони працювали на вас, а не лежали мертвим вантажем або були витрачені на прості, банальні розваги. Завжди можна знайти успішний, прибутковий варіант заробітку, невимогливою безпосередньо вашої участі.

Заробіток в Інтернеті - переваги і недоліки

Навряд чи бажаючі заробити в мережі керуються простим небажанням щодня відвідувати офіс: швидше за все, змушують обставини. Найчастіше підробіток шукають жінки, які перебувають у декретній відпустці, люди з обмеженими фізичними можливостями, студенти та школярі. Але буває і так, що людина просто має вільний від основної роботи час і хоче провести його з користю, знайшовши додатковий дохід.

У інтернет-заробітку є і безсумнівні плюси, і істотні мінуси, які найкраще видно, якщо скласти таблицю:

Переваги Недоліки
Віддаленість і можливість працювати вдома Невеликі суми доходів у більшості випадків
Економія на вартості бензину / проїзду в громадському транспорті Комісії, що стягуються сервісами з пошуку замовників
Маса вільного часу Відсутність відрахувань до пенсійного фонду та соцпакету
Можливість поєднання з основною роботою Висока конкуренція
Відсутність обмежень щодо суми заробітку (на відміну від фіксованої заробітної плати) У більшості випадків вивести кошти на карту або електронний гаманець можна, лише накопичивши істотну суму

Заробіток в Інтернеті - порятунок для тих, хто не має можливості знайти роботу в реальному світі, і непогана підмога для вже працюючих людей. Однак варто розуміти, що для отримання хорошого доходу потрібно добре попрацювати – не існує ні сервісів, ні додатків, які давали б реальну можливість заробляти сотні тисяч грн, не роблячи абсолютно нічого. Таких пропозицій в мережі маса, як і гнівних відгуків людей, які вклали власні кошти в свідомо шахрайські організації. Будьте пильні!

Заробіток в Інтернеті без вкладень: особиста порада + відео

Твердо вирішили отримувати заробіток в інтернеті без вкладень? Серед наведених мною напрямків ви напевно знайдете те, що вам підходить, враховуючи ваші знання, вміння, навички і можливості.

Дотримуючись всіх правил, відносно швидко зумієте вийти на досить непоганий рівень доходу. А далі – тільки постійно вчитися і розвиватися. Можливо, освоювати нові напрямки діяльності, форми роботи. Тільки кропітка праця дозволить вам заробляти багато грошей.

Щоб вони просто капали вам з неба, приділіть увагу пасивному заробітку-поряд пошуку звичайної роботи в мережі, виділяйте одну годину опрацювання додаткового пасивного доходу.

Резюмуючи все вищесказане, додам – все-таки оптимальний варіант заробітку в мережі передбачає створення власного сайту або блогу. Він гармонійно поєднує в собі, як активну роботу, так і пасивний заробіток.

На перших порах, поки сайт не розкрутиться, ви не отримаєте з нього ні копійки. Однак через кілька місяців він буде приносити дійсно солідний дохід. А у вас буде можливість подорожувати, насолоджуватися життям і ні про що не турбуватися.

Читайте також - Робота в Інтернеті

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити