Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Додатковий заробіток на дому. 12 варіантів хорошого заробітку

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Додатковий заробіток

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Крім основної роботи все більше людей шукають додаткову, прагнучи збільшити свій загальний доход.

Деякі навіть готові працювати в нічні зміни – це призводить до перевтоми і проблем зі здоров'ям, але бажаних грошей майже не приносить. Сьогодні я вам розповім, як отримати додатковий заробіток в Інтернеті на дому. У статті наведені реальні поради, скориставшись якими, ви зможете отримувати непоганий заробіток, віддаючи певній справі всього кілька годин. Всі поради спрямовані, в першу чергу, на новачків.

Як отримати додатковий заробіток в інтернеті на дому

Для початку вам потрібно знайти справу, якою ви хочете займатися. Як це зробити? Я накидав для вас своєрідну колійну карту, слідуючи якій, ви зможете знайти для себе підробіток:

 • подумайте, що саме ви вмієте робити добре – писати, малювати, спілкуватися з людьми і т. д.;
 • почніть пошук відповідних вакансій - на сайті пошуку роботи, на біржі фрілансу, в соціальних мережах;
 • не прагніть відразу отримувати величезні гонорари – ви новачок і вам навряд чи хтось буде платити велику зарплату, але якщо ви дійсно займаєтеся улюбленою і цікавою для себе справою, з часом ваш дохід зросте;
 • не довіряйте дивним пропозиціям, які обіцяють величезний заробіток - це обман і шахрайство;
 • працюйте-працюйте-працюйте – додатковий заробіток безпосередньо залежить від вашого рівня працьовитості.

12 способів, як отримати додатковий заробіток в інтернеті на дому

Тепер поговоримо безпосередньо про те, як заробляти в інтернеті на дому. Серед перерахованих методів свій варіант зможуть знайти фактично всі – старші школярі і студенти, молоді мами в декреті, пенсіонери, офісні працівники і т. д.

Читайте також: Чим зайнятися в декреті: 75 способів

1. Створення сайтів на замовлення

Додатковий заробіток в інтернеті здатне принести і створення сайтів на замовлення. Адже кожен день в мережі з'являються нові сайти. Значить, хтось їх робить?

Звичайно, для створення сайтів потрібні певні навички. Але зовсім необов'язково витрачати кілька років на навчання. Кодування також далеко не завжди потрібно знати.

Можете надавати послуги зі створення сайтів на базі спеціальних конструкторів. Вони прості в розумінні. Виконуючи послідовно певні дії, можна зробити функціональний і ефективний сайт.

Користувачам часто лінь розбиратися у всіх особливостях конструкторів, а вам достатньо раз все вивчити, щоб непогано заробляти.

2. Ведення особистого блогу на сайті

Для початку вам потрібно буде створити сайт за певною тематикою. Її потрібно вибирати у відповідності зі своїми знаннями та інтересами.

Потім наповнити його корисним для користувачів контентом. Наприклад, статтями, фотографіями, відео. Через деякий час, при регулярній зайнятості, сайт почне приносити дохід від реклами.

Тут потрібно розуміти, що даний спосіб не дозволить отримати миттєвий прибуток. Може піти до декількох місяців, поки сайт почне приносити дохід. Але якщо ви будете добре працювати, то рано чи пізно блог стане джерелом пасивного заробітку. І досить непоганого!

3. Копірайтинг та текстові біржі

Копірайтинг – цілком реальний додатковий заробіток в інтернеті на дому. Хоча для деяких він стає не тільки додатковим, але і основним. Все залежить від того, наскільки ви працьовиті і талановиті. При активній роботі і вмінні писати, ви зможете цілком реально заробляти солідні суми.

Звичайно, починати доведеться з невисоких розцінок на свої тексти. Перший час ви будете вивчати особливості написання статей для розміщення в інтернеті, а також напрацьовувати собі клієнтську базу, рейтинг на текстових біржах.

Читайте також: Як заробити на копірайтингу в інтернеті

Хоча варто визнати, що справжніх геніїв копірайтингу не так вже й багато. Велика частина людей працює за середніми розцінками. Але вони все одно дозволяють отримувати стабільний і постійний дохід.

Звичайно, багато що залежить від того, на яких саме біржах текстів і фрілансу ви працюєте. Можу виділити наступні:

 • uatxt.com;
 • text.lviv.ua;
 • 2polyglot.com/ua;
 • Weblancer.net;
 • freelancehunt.com.

Перші три сервісу – це саме текстові біржі. Другі дві – це біржі фріланса, на яких доступні не тільки текстові завдання, але і завдання з програмування, дизайну і т. д. Що, втім, в даному випадку не важливо. Буду говорити тільки про Тексти.

Є кілька базових принципів, що дозволяють досягати результату при написанні статей.

 1. Гарне портфоліо – заздалегідь напишіть кілька статей. Не обов'язково чекати завдання. Виберіть тему, в якій ви орієнтуєтеся і напишіть статтю. Порфтоліо дозволяє зрозуміти, наскільки ви гарні, як копірайтер, і приверне клієнтів.
 2. Не чекайте миттєвих результатів і швидкого отримання великого прибутку. По-перше, потрібен час, поки ви знайдете замовника. По-друге, спочатку доведеться працювати за низькими тарифами.
 3. Обов'язково вичитуйте тексти перед відправкою замовнику. Статті повинні бути грамотними, без граматичних і синтаксичних помилок. Це дозволить вам отримати хороший відгук і, можливо, знайти постійного замовника.
 4. Не переживайте, якщо вас критикуватимуть-це нормально. Тим більше, для початківця копірайтера.

Всі біржі поділяються на кілька категорій:

 • Відкриті – на них можуть реєструватися всі. Наприклад, це uatxt.com або 2polyglot.com.
 • Напіввідкритий. Для отримання доступу доведеться пройти тестове завдання. Суть його – в написанні пробної статті. Але новачки не завжди здатні пройти завдання.
 • Закриті. Їх ще називають «елітними». Сюди зможуть потрапити тільки досвідчені, талановиті «письменники». Потрібно надати грамотно складене резюме, хороше портфоліо. Але навряд чи є сенс в роботі на таких сайтах, оскільки є інші способи, як заробити копірайтеру.
 • Платні – це біржі фріланса, на яких доведеться спочатку внести невелику суму, щоб мати можливість залишати відгуки під заявками роботодавців. Але зазвичай на таких біржах для користувачів доступно кілька безкоштовних заявок. Хоча саме ті, хто придбав доступ, отримують певний статус і їх найчастіше вибирають роботодавці.

4. Соціальні мережі

Власники інтернет-магазинів, інші підприємці вкладають гроші в просування і розкрутку своїх товарів і послуг. Таке просування включає в себе:

 • лайки записів;
 • додавання користувачів в групи;
 • репости записів;
 • інші дії.

Рівень оплати залежить від складності дій, які потрібно виконати для роботодавця.

Зверніть увагу! Заробіток в соціальних мережах не потребує вкладень. Якщо ж власник «проекту» просить вас внести хоча б мінімальну суму, знайте – це шахрай.

Шукати такий заробіток слід на спеціальних сайтах і сервісах. Серед таких виділяються:

 • socialtools.io;
 • seosprint.net;
 • vprka.com;
 • є й інші.

Щоб працювати в соцмережах ефективно, потрібно створити окремий аккуант, а не користуватися вашим особистим. Проте нову сторінку необхідно зробити максимально реалістичною – додати друзів, завантажити побільше фотографій, вступити в різні групи, наповнити стіну записами та репостами.

Далі реєструйтеся на сервісах, зазначених вище, і починайте працювати. Вибирайте якийсь один напрямок. Вчитуйтесь в текст завдання, щоб все зробити максимально правильно, тому що при неправильному виконанні завдань вас чекають штрафні санкції. Зокрема, вас можуть навіть забанити.

Порада! Постійно працюйте над наповненням своєї стрічки. Вона не повинна складатися тільки з оплачених матеріалів. Інакше вас також чекає бан в сервісі. Але вибираючи для записів матеріали, уникайте компрометуючих або негативних записів.

5. Мобільні додатки

Зручність способу в тому, що ви можете отримувати дохід в будь-якому місці. Головне – підключитися до інтернету. До того ж, дозволено використовувати кілька сервісів.

Читайте також: Мобільний заробіток

Суть роботи буде полягати в тому, щоб встановити певні програми, через які даються завдання – вам потрібно буде переглядати відео, завантажувати ті чи інші ігри. Для початку потрібно завантажити одне з наступних додатків:

 • WHAFF Rewards;
 • Clickworker;
 • GLOBUS;
 • BEMYEYE;
 • PayForInstall.

Після того, як додаток встановлено, відкрийте його і подивіться, які завдання доступні. Виберіть, привабливе для вас і починайте працювати.

Завдань для виконання пропонується не так вже й багато, але є партнерські програми. Що збільшує можливість заробітку. Робіть, що зазначено в завданні.

6. Платні опитування

Такі опитування організовуються, щоб отримати чесну думку користувачів про різні товари, послуги, компанії. Чесні відповіді користувачів дозволяють компаніям зрозуміти, що вони роблять не так, як і в якому саме напрямку їм слід рухатися, щоб досягти успіху.

Читайте також: Заробіток на опитуваннях

Оплата проводиться за повністю заповнені анкети, але питань може бути досить багато. У тому числі і повторювані, уточнюючі. Є кілька сервісів, де можна працювати, відповідаючи на питання:

 • vlasnadumka.ua;
 • surveyharbor.com;
 • survimo.com;
 • tgmpanel.com.ua;
 • new.opinion.com.ua і багато інших.

Якщо ви вибрали даний метод заробітку, використовуйте відразу кілька з перерахованих сайтів. Це дозволить отримувати більший дохід.

Порада! Реєструючись на різних сайтах-опитувальниках, вказуйте ОДНУ і ту ж поштову скриньку. Тоді вам не доведеться постійно переходити з одного ящика в іншій, щоб не пропустити запрошення пройти опитування.

При заповненні відповідайте на всі питання. І робіть відповіді максимально повними. По-перше, ви можете отримати за це додатковий бонус. По-друге, шанси бути запрошеним для участі в новому опитуванні будуть значно вищими.

Звичайно, дані, введені в поля опитування, ніхто вручну перевіряти не буде. Однак сама система запам'ятовує їх. Тому, в разі, якщо раптом буде виявлена нечесність, є ймовірність отримати бан і не отримати вже зароблені гроші.

Будьте готові до того, що відразу після реєстрації можете не отримувати запрошень. Потрібно буде почекати деякий час, поки прийде анкета для заповнення. Але реагувати на запрошення потрібно дуже і дуже швидко. Тому що нерідкі ситуації, коли кількість беруть участь в опитуваннях обмежена, і ви можете просто не встигнути.

Зверніть увагу! Не забувайте про реферальні програми. Запрошуйте людей для участі в заповненні анкет і будете отримувати пасивний дохід – певний відсоток від заробітку запрошених вами партнерів.

7. Відгуки та коментарі

Писати відгуки про товари і послуги – додатковий заробіток в інтернеті на дому, отримання якого не потребує особливих умінь і навичок. Головне, чесно писати відгуки, розповідаючи особисту думку.

Читайте також: Написання коментарів за гроші

Є цілий ряд сервісів і проектів, які мають на увазі подібний варіант заробітку. Серед найбільш авторитетних і крутих:

 • scoin.click;
 • hotline.ua/ua/loyalty/;
 • Irecommend і деякі інші.

Суть роботи наступна:

 • зареєструйтеся на обраному сервісі;
 • уважно вивчіть правила – їх порушення призведе до бану;
 • пишіть відгук про конкретний товар або послугу;
 • надсилайте відгук – спочатку він пройде модерацію, якщо ви зробили все правильно, відгук буде опублікований;
 • на ваш рахунок відразу будуть зараховані гроші-сума заробітку залежить від сервісу, обсягу відкликання і його якості;
 • якщо ваш відгук досить хороший і його часто переглядають, коментують інші користувачі, то вам будуть нараховуватися додаткові гроші;
 • щоб вивести гроші з віртуального рахунку на банківську карту, потрібно досягти певного порогу.

Сума заробітку різниться в залежності від сервісу. Наприклад, сервіс «Отзовик» передбачає оплату за кількість переглядів..

Зверніть увагу! Відгуки потрібно писати регулярно. Якщо протягом місяця ви не опублікуєте новий відгук, то аккаунт буде припинений і гроші не будуть надходити.

Здавалося б, нічого складно в написанні відгуків немає. Однак для отримання дійсно солідного доходу, потрібно дотримуватися певних правил.

 1. Потрібно правильно і грамотно писати, розставляти розділові знаки. Записи, в яких багато помилок, можуть не пройти модерацію. Але навіть якщо модератори приймуть відгук, оплата за нього буде трохи нижче.
 2. Строго рекомендую писати відгуки тільки про ті товари і послуги, якими ви скористалися особисто. Тому що рерайт чужих текстів буде видно. А особисті враження, викладені в тексті, дозволять вам набрати підписників для свого аккаунта і отримувати постійний прибуток.
 3. Ще один важливий момент – додавати знімок товару, місця, послуги, про яку ви пишете. Це істотно збільшує популярність відкликання, дозволяє йому потрапити в ТОП. А також привести додатковий трафік людей з пошукових систем. Що також важливо, оскільки прибуток ви отримуєте не тільки за сам відгук, але і за кількість переглядів.
 4. Рекомендую в кожному відгуку ставити посилання на попереднє. Користувачі будуть переходити по посиланнях, а ви отримувати додатковий прибуток.

Заробіток на відгуках цілком реальний. Хоча і не величезний. Але пропрацювавши активно протягом року, ви зможете досягти певного рівня, коли дохід буде пасивним. Тоді вам доведеться лише зрідка писати нові відгуки, але все одно отримувати помітний дохід.

8. Менеджер проектів

Хороша і прибуткова робота. Інтернет постійно розвивається. Тому зростає затребуваність в керуючих проектами.

Послуги менеджерів проектів можуть знадобитися в наступних сферах:

 • в інтернет-магазинах;
 • в інформаційних порталах;
 • у спільнотах в соцмережах;
 • і так далі.

Тобто, фактично у всіх інтернет-сервісах і сайтах, де важливо привертати увагу користувачів і утримувати його.

Читайте також: Робота в інтернет магазині на дому 

Зверніть увагу! Реальні обов'язки можуть істотно різнитися в залежності від особливостей проекту і його напрямку.

Керуючий проектами повинен мати певні навички і розбиратися в різних аспектах: в правилах створення сайту, його просування, його реклами і т. д. Потрібно володіти певними навичками керівника, вибудовувати робочі взаємини між різними учасниками проекту і клієнтами, а також постійно залучати нові ефективні ідеї, які підвищать рівень монетизації проекту.

9. Дизайн, створення ілюстрацій

Багато дизайнерів переходять на віддалену роботу. Це обумовлено високою затребуваністю професії, а також прагненням людей працювати в комфортних умовах.

Хоча варто визнати, що рівень конкуренції в цій сфері досить високий. Тому починаючому дизайнеру, ілюстратору, який не має достатньо досвіду і хорошого портфоліо, спочатку доведеться працювати за невисоку оплату.

Зверніть увагу! Важливо створити гарне яскраве портфоліо. Можливо, на перших етапах доведеться створювати картинки, дизайн повністю безкоштовно. Малюйте те, що вам захочеться. Вивчайте тренди. Тоді ви зможете сформувати цікавий портфель своїх робіт.

Дизайн – це відразу кілька різних напрямків:

 • створення красивих і функціональних сайтів;
 • малювання іконок, кнопок та інших елементів для сайтів;
 • створення логотипів, фірмового стилю;
 • поліграфія;
 • малювання різних ілюстрацій і т. д.

Вартість проекту в веб-дизайні залежить від обсягу завдання і її типу. Ціна за один сайт може досягати 2 тисяч доларів і вище.

10. Оператор call-центру

Звісно, мова йде також про віддалену роботу. Адже ми розглядаємо додатковий заробіток в інтернеті на дому.

Оператор call-центру - це людина, яка відповідає на запитання користувачів, допомагає їм оформляти замовлення на покупку товарів, просто консультує.

Найбільш поширений варіант-спілкуватися з користувачами, що задають питання, за допомогою спеціального чату.

Читайте також: Як заробити на консультаціях онлайн

Зверніть увагу! Потрібно постійно перебувати в «зоні доступу, щоб оперативно відповідати на всі запити потенційних клієнтів.

Головна вимога до операторів – здатність легко і невимушено знаходити контакт з усіма користувачами, спілкуватися з ними, щоб у них не виникло сумнівів у вашій компетентності. Також слід добре розбиратися в темі.

Найчастіше операторами call-центрів працюють дівчата. Роботодавці віддають перевагу саме представницям прекрасної половини людства.

11. Викладач або консультант

У вас є якісь навички або знання? Так чому б не ділитися ними з іншими і не отримувати за це гроші? Наприклад, можна виділити такі напрямки:

 • перекладач;
 • викладач іноземної мови;
 • викладач будь якого іншого предмета.

Поширеними є онлайн-консультації в області бухгалтерії, юридичних послуг, медицини і т. д.

Зверніть увагу! Консультування – прерогатива професіоналів! Тобто, щоб давати консультації, наприклад, на медичні теми, потрібно бути практикуючим лікарем.

Для контакту з клієнтами можна використовувати будь-які засоби зв'язку. Найбільш поширеною є програма Skype, але сьогодні користувачі переходять і в інші месенджери.

12. Інтернет-маркетолог

Вельми цікава спеціалізація, мета якої – збільшувати прибуток клієнта, компанії. Завдання маркетолога:

 • генерація нових ідей, спрямованих на збільшення відвідуваності сайту і кількості продажів;
 • вивчення ринку;
 • аналіз отриманих даних і багато іншого.

Щоб домогтися успіху на будь-якому терені, сучасні бізнес-проекти потребують кваліфікованих маркетологів. Фахівці допоможуть виділитися на тлі конкурентів і залучити більше клієнтів.

Як уникнути шахраїв

Додатковий заробіток в інтернеті небезпечний тим, що можна попастися на вудку шахраїв. Але це загрожує лише новачкам, які ще не особливо розбираються в особливостях онлайн-бізнесу і вважають, що в інтернеті можна легко отримати тисячі доларів просто так!

Зверніть увагу! Якщо ви бачите запрошення в бізнес, який буде приносити кілька тисяч, але для початку вам потрібно внести 100 доларів, одразу забудьте про нього. Це шахрайство!

Щоб убезпечити вас від шахраїв, перерахую основні методи обману, поширені в інтернеті:

 • пропозиції придбати навчальні матеріали, інструкції;
 • безпрограшні стратегії отримання величезних доходів;
 • мережевий маркетинг;
 • фінансові піраміди.

Думаю, пояснювати, що таке фінансові піраміди і мережевий маркетинг, не потрібно. Про інші поширені методи шахрайства розповім трохи докладніше.

Збір ручок або інших товарів на дому

До шахрайства можна віднести таку сферу "зайнятості", як будь-який збір або сортування товарів на дому. Наприклад, поширений варіант - збір ручок.

Але суть такого способу полягає в тому, що спочатку вам необхідно придбати витратні матеріали. Вас переконують, що заплативши за них 2000 тисячі, після збору їх у вас "викуплять" назад за 15 тисяч. В реальності після закінчення збору ручки ніхто купувати не збирається.

Це стосується не тільки ручок, але і всього іншого, що передбачає первісну оплату:

 • склеювання конвертів;
 • сортування картинок;
 • вирощування якихось квітів, рослин, грибів і т.п.

Порада! Ніколи не погоджуйтеся на такі пропозиції. Яким би не був переконливим потенційний «роботодавець».

Продаж навчальних матеріалів

У категорію шахрайських способів можна віднести продаж інформаційних або навчальних матеріалів. Шахраї переконують вас, що купивши такі матеріали, ви отримаєте цінну і унікальну інформацію, яка допоможе вам розбагатіти.

Купивши диски з певною інформацією, ви отримуєте дані, які, по суті, нікому не потрібні і ніхто не буде платити за них зазначену суму. Та й взагалі будь-яку суму.

Якщо вам пощастить, ви отримаєте загальну, але несучу в собі деяку користь, інформацію. В більшості випадків це буде нікому непотрібна і даремна інформація. Навіть не структурована належним чином.

Купівля виграшних стратегій

Легкий заробіток – на лотереях, ставках, в казино – приваблює людей. І цим успішно користуються шахраї. Вони пропонують купити унікальні стратегії, які, нібито, допомагають зрозуміти принцип роботи казино і вигравати в ньому.

Зверніть увагу! Виникає логічне питання – навіщо продавати такі знання і стратегії, якщо можна самому постійно користуватися ними і постійно вигравати великі суми?

І тисячі людей, що потрапили в складні життєві ситуації, наївно віддають чи не останні гроші, сподіваючись легко розбагатіти. Чи потрібно говорити, що насправді – все це обман?

Те ж стосується і продажем прогнозів ставок на спортивні події. Ніколи, чуєте, ніколи не вірте цим шахраям!

Поради щодо підробітку в інтернеті вдома у вільний час

У деяких людей, які хотіли підробити на дому, відгуки про свій досвід не найкращі, і, прочитавши їх, багато хто вирішує відмовитися від подібної затії. Дуже даремно, так як отримувати додатковий прибуток в Інтернеті і не тільки цілком реально, головне – діяти розумно і убезпечити себе від шахрайства.

Головні поради:

 • Ніколи не вірте проектам, які пропонують величезні доходи і стверджують, що робити практично нічого не потрібно. Ви або надасте їм той мінімум послуг, який вони просять, даром, або вони не тільки не заплатять, але і під яким-небудь приводом візьмуть гроші з вас, і з додаткового заробітку вийти нежданий збиток.
 • Ніколи не відправляйте навіть невеликі суми, які нібито потрібні для оформлення документації на вас, підтвердження платіжних переказів і т. д.
 • Ніколи не надсилайте стороннім людям доступи до своїх рахунків, паролі від інтернет-ресурсів.
 • При роботі з великими проектами (веб-дизайн, програмування) просіть передоплату. Шукайте роботу на спеціалізованих сайтах фрілансу, де можна прочитати відгуки про роботодавця.
 • Уникайте пропозицій по збірці кулькових ручок, обробкою листів, вирощування грибів на дому та інших подібних – всі вони пов'язані з обманом і заробітку там не бачити.
 • Перед тим як почати віддалено працювати з будь-яким проектом, не полінуйтеся дізнатися про нього побільше додаткової інформації. Пошукайте відгуки, ввівши в пошук назву компанії, імена керуючих або менеджерів, контактні дані (зокрема, електронну пошту, яка вже могла фігурувати в шахрайських діях).

Додатковий заробіток в інтернеті: він реальний, якщо ви готові працювати!

Я розповів вам про те, як можна отримати додатковий заробіток в інтернеті на дому. Кожен із способів може принести вам реальний дохід. Конкретний розмір залежить від типу обраного заробітку і вашої працездатності. Деякі методи, перераховані переважно в перших розділах статті, не вимагають особливих знань і навичок. Але вони не дозволяють отримувати солідний прибуток. Щоб нормально заробляти, потрібно набути навичок, знань. Наприклад, навчитися особливостям копірайнтинга, вивчити графічні програми.  Або дізнатися, як створювати сайти, як вести свій блог. Ці варіанти дозволяють отримати найбільш істотний заробіток.

Відео

Читайте також - Заробіток в інтернеті без вкладень

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Іванна 23.03.2021, 09:38
Шукаю цікавий підзаробіток
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата