Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як почати бізнес в інтернеті: 7 простих кроків

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як почати бізнес в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Інтернет відкриває перед нами практично необмежені можливості у всіх сферах.

Особливо це стосується заробітку – якщо знати, як почати бізнес в інтернеті, можна відносно швидко забезпечити себе постійним прибутком і не залежати від коливань курсу національної валюти та інших економічних проблем. Тисячі, десятки тисяч людей вже успішно ведуть інтернет-бізнес. Якщо ви бажаєте стати в один ряд з ними, читайте мою чергову статтю – в ній я докладно розповідаю про особливості підприємницької діяльності онлайн. Мої поради допоможуть організувати її буквально з нуля. У статті опишу 7 кроків, які потрібно буде зробити для старту успішної кар'єри онлайн-підприємця, але також надам і багато іншої корисної та важливої інформації.

Інтернет-бізнес: короткий вступ

Перевага подібної діяльності полягає в тому, що вона здатна забезпечити вас пасивним доходом. Тобто, вам не потрібно нічого робити, а гроші «падають» на рахунок. Однак потрібно розуміти, що пасивним бізнес стає тільки після копіткої праці!

До речі, ось ще цікавий момент – іноді родичі і найближче оточення не розуміють особливість роботи в інтернеті, вважаючи, що людина просто байдикує, замість пошуків «нормальної» роботи. Що вони вкладають у поняття «нормальна» — те ще питання.

Тому будьте готові до подібних оцінок своєї діяльності – принаймні, на перших порах, поки не вийдете на нормальний рівень доходу і не переможете скептецизм оточуючих.

Зате такий вид бізнесу має цілий ряд позитивних переваг:

 • безліч варіантів ведення діяльності – при виборі конкретного напрямку потрібно враховувати свої можливості і здібності;
 • робота ведеться на себе, а не на якусь людину або компанію;
 • немає обов'язкової прив'язки до офісу – роботу можна вести з будь-якого місця, головне, щоб був стабільний доступ до інтернету;
 • ви самі визначаєте графік своєї роботи;
 • ви самі встановлюєте правила і вимоги до себе;
 • рівень доходу фактично нічим не обмежений – він залежить від вашої наполегливості і працьовитості.

Якщо вас дійсно зацікавить інтернет бізнес з нуля з чого почати детальніше розповім нижче, однак зазначу той факт, що даний вид діяльності дозволить вам жити за графіком.

Але тут важливий ще один момент – свобода і відверте нехлюйство поняття абсолютно різні. Гроші самі по собі на вашому рахунку не виявляться! А ось робота за ненормованим графіком-особливо в перший час - вам гарантована! Тільки наполеглива і працьовита, по-справжньому цілеспрямована людина здатна досягти успіху. Ледачим тут не місце!

Зверніть увагу! Важлива і самодисципліна. Ви самі себе контролюєте. Якщо з самодисципліною проблеми – складіть для себе розклад, графік і строго дотримуйтеся його.

Чи потрібні початкові вкладення для роботи в Інтернеті? Все залежить від того, яким саме видом бізнесу ви збираєтеся займатися. У деяких випадках – наприклад, при запуску великого проекту або інтернет-магазину – без вкладень не обійтися. Якщо ви хочете надавати певні послуги, спираючись на свої навики, можна починати і без стартового капіталу.

Отже, якщо ви готові до роботи, не бійтеся труднощів – ласкаво просимо в клуб початківців інтернет-підприємців!

Читайте також: Бізнес з нуля. Як почати свій бізнес?

Як почати бізнес в інтернеті: 7 завжди перспективних ніш

Якщо вас дійсно зацікавив інтернет бізнес з нуля з чого почати і як стартувати – детальніше розповім нижче, описавши 7-м важливих і необхідних для успіху кроків. Але для початку слід визначитися з нішею, в якій ви будете працювати.

Є велика кількість напрямків – можливо, навіть сотні. Кожен з таких напрямків може принести вам величезні гроші. Приміром, навряд чи Марк Цукерберг, запускаючи свій грандіозний проект (для тих, хто не зрозумів — мова про Facebook), міг припустити, що незабаром стане мільярдером.

ДО РЕЧІ! Творці корпорації Google на повному серйозі розглядали варіант відмови від проекту. Причина – занадто багато часу потрібно на його розробку і запуск, а тому у студентів не залишалося часу на відвідування університету.

Тому я не буду розповідати всі можливі варіанти ведення бізнесу. Представлю лише 7-м – вже перевірених, які довели свою фінансову спроможність і не старіють (принаймні, поки).

1. Інтернет-магазин

Відкрити свій інтернет-магазин! Люди завжди потребують різних товарів. Тому торгівля вже багато століть залишається безпрограшним варіантів – якщо, звичайно, вміло і наполегливо працювати. Вона лише змінює свою форму, підлаштовуючись під особливості і вимоги часу.

Щоб торгівля в інтернеті була успішною, а ваш проект не перетворився в прожект, необхідно:

 • правильно вибрати напрямок торгівлі;
 • створити хороший функціональний сайт;
 • просунути його;
 • довести свою лояльність до клієнтів.

А ось тільки якісний і оригінальний товар – це ще не гарантія успіху. Загалом, напрямок дійсно перспективний, але слід зануритися в сферу торгівлі, щоб сповна розуміти, що і як робити.

Читайте також:  Робота в інтернет магазині на дому – ТОП 7 вакансій + відгуки

2. Інтернет-маркетинг

Ця ніша прямо пов'язана з першою. Мета будь-якого магазину – продати товар. Мета інтернет-маркетингу – допомогти в продажах, розкручуючи магазин і залучаючи нових клієнтів. Оскільки запуск рекламної кампанії – це професійна послуга, яка передбачає наявність певних навичок і знань.

Оскільки навіть сама крута, оригінальна, здатна мотивувати клієнтів здійснювати покупки не буде нормально реалізована, якщо людина не знає, що являє собою реклама в інтернеті, як її запустити і як добиватися результату.

Саме тому послуги агентств інтернет-маркетингу залишаються затребуваними. Адже у нього є цілий ряд відмінностей і особливостей:

 • поняття цільової аудиторії та аналіз її потреб;
 • розуміння того, як потрапити точно в ціль, щоб зацікавити цільову аудиторію;
 • вміння налаштовувати рекламну кампанію так, щоб оголошення бачила тільки цільова аудиторія.

Щоб створити своє агентство, що працює в даній ніші, необхідно розуміти основи особливостей реклами в інтернеті. Можливо, пошук соратників – працювати в команді завжди приємніше, до того ж це збільшує охоплення потенційних клієнтів. Але спочатку попрацюйте самостійно, а тільки потім вже думайте про розширення, сформувавши капітал, необхідний на це.

Читайте також: Інтернет-маркетинг - з чого почати?

3. Інформаційний сайт

Ще один хороший спосіб – звичайно ж, він далеко не новий і не оригінальний, але ефективний і надійний. Не дивлячись на постійно зростаючу конкуренцію.

Суть напрямку - створення сайту по певній темі і наповнення його важливою, цікавою і корисною для користувачів інформацією. Користувачі будуть приходити на сайт, читаючи статті, а ви отримувати дохід від реклами. Чим більше відвідувачів, тим більше розмір прибутку.

Щоб досягти швидкого результату, потрібні вкладення, часом навіть серйозні, але якщо ви хочете неспішно розвивати проект самостійно, занурюючись в особливості такої роботи і вивчаючи її тонкощі, початковий внесок буде не таким вже й великим. Досить окупити доменне і хостинг.

Важливий етап при створенні інформаційного сайту – правильний вибір тематики. Вона повинна бути цікавою користувачам, але з не надто завищеною конкуренцією всередині теми.

Також при створенні свого інформаційного сайту необхідно:

 • створити його структуру;
 • визначити кількість і тематику розділів;
 • підібрати ключові слова, за якими ви будете писати статті для їх просування.

Написання статей можете передоручити копірайтеру. Або, якщо не бажаєте або не маєте можливості витрачати гроші на його послуги, займайтеся цим самостійно.

Повинен вас попередити, що дійсно вагомі результати, хороші фінансові показники будуть тільки приблизно через 10-12 місяців. Але вже в перші тижні роботи ви будете бачити, як розвивається ваш проект, як зростає кількість відвідувачів. Це повинно мотивувати вас на його подальший розвиток.

Якщо ви створите сайт, який приносить прибуток, але вам набридло їм займатися або вам терміново потрібні гроші, його завжди можна продати на профільній біржі. Вартість сайту – 24 місяці окупності. Тобто, якщо проект приносить кожен місяць 200 доларів, його реально продати за 4800 доларів.

Читайте також: Створення інформаційного сайту: 10 етапів створення

4. Надання консультаційних послуг

Якщо ви вирішили вести інтернет бізнес з нуля, з чого почати вже зрозуміли – правильно вибрати нішу, в якій бажаєте працювати. Наступне перспективний і цікавий напрямок – це надання консультаційних послуг. Але щоб надавати їх, необхідно бути професіоналом в якій-небудь галузі. Найчастіше такі послуги надають:

 • лікарі;
 • вчителі та викладачі;
 • юристи;
 • маркетологи;
 • дизайнери та інші.

Надавати консультаційні послуги найпростіше за допомогою програми Skype. Вартість такої роботи залежить від рівня вашого професіоналізму і досвіду.

Зверніть увагу! Хороший варіант навчання або консультацій – групові заняття. Для цього формується група зацікавлених людей, а в самому Skype створюється конференція. За одне заняття ви навчите кількох людей, отримавши більшу оплату, ніж за одиночне заняття.

Читайте також: Як заробити на консультаціях онлайн

5. SEO-просування сайтів

SEO-просування – ще один поширений і затребуваний варіант заробітку в інтернеті. Його суть полягає в тому, щоб виконати певні дії, виводячи сайт клієнта на перші позиції по певних пошукових запитах.

Щоб займатися цим напрямком, слід пройти навчання. Зате вкладення в навчання гарантовано окупляться, якщо ви будете наполегливі і цілеспрямовані. Після проходження профільних курсів, ви зможете:

 • аналізувати сайти;
 • підбирати ключові запити;
 • грамотно використовувати запити і спеціальні сервіси для просування сайтів;
 • і багато іншого.

Клієнтів в мережі досить – власники навіть не надто великих ресурсів, магазинів рідко займаються просуванням самостійно, вважаючи за краще наймати для цієї роботи справжнього професіонала.

Читайте також: SEO просування сайту самостійно: 11 етапів розкрутки сайту

6. Створення сайтів

Для цього не потрібні навіть навички програмування. Повірте! Що робити в такому випадку? Дуже просто – вивчати особливості платформи WordPress!

Вона дуже проста, але має широкі можливості. Оскільки на основі платформи легко створювати сайти будь-якого рівня складності. А наявність безлічі важливих і корисних доповнень, розширень (багато з яких безкоштовні) дозволяють істотно підвищити функціональність сайту.

7. Підготовка контенту для інших сайтів

Кожен сайт, ресурс повинен бути наповнений інформацією – або контентом. Далеко не всі власники здатні продукувати його самостійно. Тому ви станете для них справжнім помічником, виготовляючи такий контент. Під ним маються на увазі:

 • статті;
 • фотографії та графіка;
 • інфографіки;
 • відеоролики.

Загалом, все залежить від ваших навичок і умінь, а також від потреб потенційного клієнта.

Зверніть увагу! Сюди ж можна віднести і заповнення інтернет-магазинів. Тобто, завантаження фотографій товару, його текстовий опис і т. д.

Сайти потрібно постійно оновлювати. Пошукові роботи люблять ресурси, на яких з'являється нова інформація. До того ж, якщо на сайті в розділі про компанії влітку все ще «висить» привітання з Новим Роком, то довіра до ресурсу падає не тільки з боку роботів, але і з боку користувачів.

Як почати свій бізнес в інтернеті в даній ситуації? Дуже просто-зареєструватися на біржі фрілансерів і залишати відгуки під оголошеннями замовників. Звісно, не під усіма, а тільки під тим, які відповідають вашим навичкам, умінням і досвіду.

ДО РЕЧІ! Веб-дизайнери, що займаються розробкою дизайну сайтів – також досить затребувані. Всім власникам сайтів хочеться мати гарний і привабливий зовні сайт.

Крім перерахованих вище ніш, в яких можна організувати бізнес, можу ще відзначити такі напрями, як:

 • арбітраж трафіку;
 • особистий канал на Ютуб;
 • групи в соціальних мережах і багато інших.

Тому, перш ніж пірнати в бізнес в інтернеті, обов'язково ретельно проаналізуйте свої бажання, можливості та вміння. Це дозволить вибрати максимально відповідну саме вам нішу.

Як почати бізнес в інтернеті на прикладі продажу товарів: 7-м простих кроків до успішної діяльності

А чи замислювалися ви над тим, що основний принцип взаємодії між людьми передбачає «купівлю-продаж»? Звичайно, далеко не завжди це класичний варіант – товар-гроші. Але суть в будь-якому випадку фактично однакова.

Тому, розповідаючи про те, як запустити інтернет бізнес з нуля, з чого почати і як досягти успіху в якості реального та дієвого прикладу наведу інтернет-магазин. Щоб отримати діючу справу, вам необхідно зробити всього сім найпростіших кроків.

1. Вибір товару і ретельне планування

Найчастіше перші закупівлі товару доводиться робити за особисті гроші. Можливі й винятки – наприклад, якщо вам вдалося знайти інвестора.

Або ви є посередницькою ланкою між покупцем і виробником. Але в такому випадку необхідно попередньо налаштувати налагоджені взаємини з постачальниками, а також працювати максимально швидко!

Тепер переходимо до вибору напрямку торгівлі. В мережі в даний час представлені всі види товарів. Тому правильний вибір ніші – завдання не просте. Які товари незмінно на піку популярності? Це:

 • косметична продукція і парфумерія;
 • гігієнічні товари;
 • будь-яка натуральна продукція;
 • іграшки та інші дитячі товари;
 • ексклюзивні чаї;
 • техніка.

Зверніть увагу! Чудово, якщо ви будете пропонувати покупцям унікальний, який не має аналогів товар. Але попередньо варто провести аналіз ніші, щоб визначити, чи буде попит на нього достатнім, щоб забезпечити безбідне існування.

Сьогодні навіть у вузькоспеціалізованих нішах вже працюють як мінімум з десяток магазинів. Що вже говорити про поширені товари. Але в будь-якому випадку завжди можна знайти, чим залучити клієнта.

Наприклад, якщо мова йде про косметичну натуральну продукцію, це може бути особливий інгредієнт, рідкісний для вашого регіону. Або навіть всієї країни в цілому.

Головний етап, як почати бізнес в інтернеті передбачає створення бізнес-плану. У ньому детально розписуються всі особливості ведення діяльності. Типові розділи такого плану:

 • вступна частина;
 • опис товарів, їх переваги;
 • аналіз ринку;
 • стратегія просування, маркетингу;
 • планування, в тому числі бюджет;
 • очікувані результати.

Зрозуміло, що план, залежно від особливостей діяльності, може мати різні розділи.

Читайте також: Як скласти бізнес-план самому

Порада! Перш, ніж приступати до підготовки бізнес-плану, рекомендую провести мозковий штурм. Просто детально опишіть свою ідею - не більше двох друкованих аркушів. Ця інформація допоможе вам при формуванні всього плану в цілому.

При створенні бізнес-плану вам знадобиться наступна інформація:

 • аналіз ніші, галузі;
 • які варіанти просування використовуються при торгівлі даним видом товару;
 • хто ваші основні конкуренти і в чому їх особливість;
 • принцип оподаткування вашого виду діяльності;
 • технології, що використовуються у вашій сфері.

Зверніть увагу! Обов'язково потрібно оцінювати ресурси проекту – як фінансові, так і інтелектуальні, необхідні для повноцінного запуску проекту.

Така інформація не тільки допоможе в складанні бізнес-плану, але і зробить його максимально інформативним.

2. Вивчення і тестування ніші

Існує кілька методів тестування ніші. Серед них є і безкоштовні. Зупинюся саме на них, оскільки навряд чи на початковому етапі у вас будуть зайві кошти.

Серед безлічі способів зупинюся на одному, який підійде всім підприємцям-початківцям, у яких ще немає:

 • активного інтернет-магазину;
 • активного пабліка в соціальних мережах;
 • або бази для розсилки електронних листів.

Суть способу полягає в наступному:

 • реєструєтеся на популярній дошці оголошень;
 • складаєте привабливий увагу продаючий текст;
 • додаєте яскраву картинку;
 • обов'язково вказуйте свій номер телефону.

Зверніть увагу! Попередньо закуповувати товар не потрібно. Ви тільки тестуєте нішу!

Якщо по вашому оголошенню пішли дзвінки і їх досить багато, значить ви правильно вибрали нішу для торгівлі. А всім подзвонив просто скажіть: "на жаль, товар вже продав, не встиг зняти оголошення. Але через пару тижнів у мене буде нова партія. Хочете почекати? Я Вам передзвоню». Якщо людина погоджується, записуйте його номер телефону – у вас є перший клієнт. Після закупівлі товару телефонуйте йому і продавайте.

Коротко розповім, як тестувати нішу з фінансовими вкладеннями. Ну, якщо ви захочете повноцінно підготуватися. Для цього вам потрібно:

 • зробити Landing Page;
 • запустити рекламну кампанію в Гугл Адвордс;
 • і чекати, як потенційні клієнти будуть на неї реагувати.

За рівнем реакції можна визначити гіпотетичний попит в майбутньому.

3. Створення портрета клієнта

Ви повинні чітко уявляти, кому знадобиться ваш товар:

 • мешканці певних регіонів;
 • чоловіки або жінки;
 • їх вік;
 • їх соціальний статус і рівень достатку;
 • і багато іншого.

Ця інформація дозволить вам правильно налаштувати рекламну кампанію, що залучає тільки цільову аудиторію.

4. Замовлення сайту

Сайт інтернет-магазину – це функціональний ресурс. У ньому повинні бути налаштовані певні блоки, що дозволяють клієнту здійснювати покупку буквально в кілька кліків. Можливо, доведеться звертати до професіоналів, які зроблять вам красивий і функціональний ресурс.

5. Реєстрація підприємницької діяльності

Наступний крок передбачає реєстрацію у всіх відповідних органах та інстанціях.

Порада! Ведіть легальний бізнес! Якщо у вас є знайомі підприємці, проконсультуйтеся у них, як найкраще оформити вашу діяльність.

Особливість реєстрації залежить від вашої країни. Більш детальну інформацію вам нададуть, наприклад, в податковій інспекції. Там вам скажуть, які документи потрібно оформити, який вид оподаткування вибрати, і багато іншого.

6. Запуск рекламної кампанії

Ось на чому економити не можна, так це на рекламній кампанії. Правильно створена, налаштована і запущена рекламна кампанія приверне клієнтів і дозволить вам заробити.

Рекламна кампанія дозволить вам максимально охопити обрану вами цільову аудиторію.

Без рекламних вкладень сподіватися на те, що ваш магазин буде помічений, не варто. Якщо і прийдуть клієнти, то одиниці. Вони не принесуть вам очікуваного доходу.

7. Отримання прибутку і аналіз бізнесу

У вас з'явилися перші клієнти? Ви отримали перший дохід і перший прибуток? Вітаю, але це не привід святкувати і відпочивати. На початку запуску бізнесу в інтернеті обов'язково потрібно вибудувати зворотний зв'язок з клієнтами. Приміром, дізнавайтеся, як саме вони дізналися про ваш магазин – ця інформація дозволить вам зрозуміти, на що саме робити упор і які напрямки слід охопити.

Також клієнтські відгуки дозволять вам підвищити функціонал вашого магазину, додавати нові та/або додаткові сервіси, спрощують життя ваших клієнтів. Обов'язково влаштовуйте акції, запускайте партнерські програми – вони будуть стимулювати потік клієнтів.

Ще кілька порад, як почати бізнес в інтернеті з нуля при організації інтернет-магазину

За родом своєї роботи я спілкуюся з багатьма людьми. В тому числі, і з власниками успішних інтернет-магазинів. При написанні цієї статті я попросив деяких з них поділитися секретами свого успіху. Ці люди називати свої імена не стали, але дали кілька порад, які сміливо вважати експертними.

1. Читайте профільну літературу

Якщо перефразувати герой однієї старої комедії – "Все вже придумано до нас!". Тому не варто винаходити велосипед, принаймні на початковій стадії ведення бізнесу. Обов'язково читайте профільну літературу, в якій детально описані процеси управління бізнесом, особливості ведення рекламних кампаній.

Можливо, ви є генієм підприємницького мистецтва, але нові шляхи вдасться придумати тільки після того, як ознайомитеся з основами.

ДО РЕЧІ! Додатково можу порекомендувати читати історії успіху відомих підприємців. У них можна знайти багато пізнавального. І вже точно – мотивуючого.

2. Відстежуйте конкурентів

Навіть якщо у вас бізнес з ходу пішов у ріст, це не привід байдуже ставитися до конкурентів. Обов'язково відстежуйте, як вони змінюються. Аналізуйте їх нові впровадження.

Так ви зможете зрозуміти, що нового слід впровадити у себе, щоб залишатися серед лідерів або підтягтися до них.

3. Створіть свою команду

Працювати в команді не тільки веселіше, але і ефективніше. Коли кожен відповідає за свою область роботи, весь бізнес в цілому функціонує набагато краще.

4. Впроваджуйте нові технології продажів

Область продажів постійно розвивається, з'являються нові технології, прийоми. Обов'язково вивчайте їх і впроваджуйте, перевіряйте на своїх клієнтах. Без руху вперед легко залишитися на місці і упустити свій поїзд до успіху і високого рівня доходу.

Наприклад, той же Instagram спочатку був лише невеликою мережею для любителів робити селфі. Але сьогодні він успішно продає. Зробіть сторінку свого магазину в Інстаграме, приділяйте увагу її розвитку і зовсім скоро ви побачите результат.

Скільки можна заробити в інтернеті: реальний досвід

Якщо я вам скажу, що 1 мільйон доларів, ви не повірите. А даремно! Тому що це цифра – аж ніяк не межа. Звичайно ж, ви не отримаєте її відразу і всю, але цілком реально заробляти від 500 грн в день.

Багато залежить від обраного напрямку діяльності, але навіть якщо ви просто пишите статті, але робите це грамотно, з розумінням основних принципів SEO-просування сайтів, реально заробляти до 500 доларів в місяць.

Надання консультацій з будь-якої теми – це мінімум 10 доларів на годину, а більш серйозні суми за годинну консультацію отримують вже досвідчені фахівці, здатні надати клієнту унікальну інформацію.

Про торгівлю взагалі говорити не будуть, але при правильній організації процесу дуже швидко вийти на високі показники.

Чому вигідно відкривати бізнес онлайн

Головні переваги віртуального бізнесу:

 • Можливість охопити величезну аудиторію потенційних клієнтів з різних міст, регіонів, країн, континентів.
 • Можливість стартувати з мінімальним капіталом — гроші здебільшого знадобляться лише запуску сайту, просування (реклами).
 • Просте управління – підприємець тримає руку на пульсі власного бізнесу, перебуваючи у будь-якій точці світу.
 • Ніякого нормованого графіка, лише робота на задоволення.
 • Шанс реалізувати власні ідеї, мрії.
 • Відсутність стелі у розмірі можливого прибутку від онлайн-бізнесу – ідеї можна масштабувати, модернізувати, багаторазово збільшуючи заробітки.
 • Мінімально необхідний штат працівників, відсутність витрат на оренду офісних приміщень, складів.

Який бізнес можна відкрити у інтернеті? Залишилося чимало сфер, що діють поза онлайн-форматом або погано працюють у віртуальному світі. Сміливо беріться за «недоопрацювання» конкурентів, удосконалюйте їх, пожинайте плоди старань. Подібна стратегія часто спрацьовує краще за повторення вже реалізованих ідей.

Що важливо знати, перш ніж розпочати бізнес в інтернеті

Почати бізнес в інтернеті з нуля – складне, ризиковане завдання. Тому перш ніж запускати проект, подумайте про такі моменти:

 • Попит на товар, продаж якого ви збираєтеся займатися. Проаналізуйте успіх конкурентів, затребуваність послуг. Спробуйте з'ясувати, як конкуренти просувають інтернет-магазин, скільки фінансових, тимчасових витрат вимагає подібний шлях до клієнтів. Проаналізувати нішу дозволять послуги аналітики пошукових систем Google. Кількість запитів на місяць дозволить хоча б приблизно уявити, чи є у вашої бізнес-ідеї шанс.
 • Знайдіть постачальників. Бажано знайти кілька партнерів, щоб уникнути перебоїв із поставками. Оцініть якість роботи постачальника за відгуками клієнтів. Уважно вивчіть його товар.
 • Подумайте про створення штату. Задумавшись про те, як відкрити бізнес в інтернеті, багато хто думає, що зуміє самостійно справлятися з потоком заявок. На початковому етапі справді підприємець може впоратися й поодинці. Але поступово ви перестанете встигати обробляти запити, частину завдань доведеться делегувати — надійним, навченим працівникам. Штат інтернет-магазину охоплює зазвичай включає адміністратора, контент-менеджера, менеджера з продажу, бухгалтера, вантажників/пакувальників, кур'єрів.
 • Познайомтеся із біржами фрілансу. Тут ви зможете замовити розробку логотипу, дизайну майданчика, написання опису товарів, статей. Важливо, щоб весь контент сайту був унікальним - інакше дуже скоро ви зіткнетеся з санкціями пошукових систем.
 • Починайте продавати без довгого розгойдування. Поховайте ідею про можливість створення ідеального сайту, налагодженої системи постачання, підтримки клієнтів. Дізнатися, наскільки ефективно працює сайт, допоможе тестовий запуск, отримання клієнтів із реальними відгуками. Спочатку, не знаючи, як почати бізнес в інтернеті, всі припускаються помилок. Це не страшно. Набагато страшніше вкласти у бізнес велику суму та прогоріти.

Висновок + відео

Я вам докладно розповів про інтернет бізнес з нуля з чого почати і як прийти до успіху. Справа за малим - вибрати нішу і працювати в поті чола. Адже тільки тим, хто наполегливо працює, слід сподіватися на досягнення поставленої мети.

Не знаєте з чого саме почати? Рекомендую вибрати створення інформаційного сайту. При належній увазі до його розвитку ви вже через рік зможете отримувати пасивний дохід, який буде в буквально сенсі слова "годувати" вас і вашу сім'ю.

Читайте також - Інтернет бізнес: ТОП 50 бізнес ідей

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити