Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові від 300$: 20 крутих способів

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Сьогодні я хочу розповісти, як заробити в інтернеті новачкові.

Це дуже об'ємна, але, разом з тим, і пізнавальна тема – чи не повноцінні дослідження, проведені особисто мною. Їх результати будуть цікаві всім, хто хоче навчитися отримувати дохід в мережі. Особисто я почав цікавитися цією темою багато років тому. Зрозуміло, що відразу вдавалося не все. Були проекти, які не приносили бажаного доходу, зате вони дозволили мені зрозуміти, чим саме мені хочеться займатися. Адже саме від бажання, від позитивних емоцій, одержуваних при веденні конкретного напрямку, багато в чому залежить кінцевий рівень доходу. Зараз у мене є відразу кілька інтернет-проектів і кожен з них щомісяця приносить мені прибуток.

Заробіток в інтернеті для новачка : чи реально це? Або як заробити гроші в інтернеті новачкові

Дозволю собі стверджувати – так, цілком реально! Навіть якщо ви ніколи раніше не працювали в мережі, впевнений – вам все одно вдасться заробити хоча б кілька доларів. Хоча результат, рівень кінцевого доходу безпосередньо залежить від обраного напрямку і докладених зусиль.

Якщо ви думаєте, що робити нічого не потрібно і в Інтернеті гроші самі капають на рахунок – ви глибоко помиляєтеся. Це не так! Щоб отримувати дохід, потрібно працювати!

Зверніть увагу! Новачкам потрібно бути обережними. Вони є мішенню для потенційних шахраїв. Якщо ви бачите, що вам пропонують шалені суми за просту роботу – перед вами обманщики! До того ж, вони обов'язково створюють «додаткові умови» — наприклад, оплатити «комісію» за доступ до роботи. Зрозуміло, що після отримання комісійних, вони просто зникають з вашими грошима.

Як заробляти в інтернеті новачкові? Є безліч перевірених і реальних способів. Більшість з них не вимагають вкладень, а тому вони є найбільш привабливими. Є й такі методи, коли без вкладень не обійтися. Про них я розповім – адже вони дійсно реальні і дозволять вам заробляти.

Як заробити в інтернеті: основи основ

Зрозуміло, що людині, яка ніколи раніше не мала справу з Інтернетом, складно зорієнтуватися. Тому для початку слід відповісти на три питання – це і стане фундаментом для вашої подальшої діяльності:

 • що ви вмієте робити найкраще;
 • який вид діяльності вас приваблює;
 • скільки часу щодня або щотижня ви готові виділяти на додаткову роботу в мережі.

Наприклад, ви любите фотографувати, у вас є камера непоганого рівня і ви знаєте, як правильно провести пост-обробку знімків. В такому разі, ви можете працювати на фотобанках – це спеціалізовані сайти, на які фотографи завантажують свої роботи для продажу.

Також відразу рекомендую підготуватися до отримання зароблених грошей. Для цього необхідно створити електронні гаманці:

 • Perfect Money;
 • PAYEER;
 • PayPal та ін..

У деяких випадках роботодавці, замовники або системи (в яких ви будете працювати) проводять виплати прямо на банківські картки або на номер мобільного телефону. У будь-якому випадку, чим більше можливостей у вас буде для отримання грошей, тим краще.

Як заробити гроші без вкладень новачкові: кращі способи для реального доходу

Тут ми будемо говорити про методи заробітку. Зокрема, я розповім, як заробити гроші без вкладень новачкові. Хоча, як вже розповідав вище, будуть описані і способи, що вимагають початкового вкладення невеликої суми.

Зазначу, що є методи як без вкладень, так і з вкладеннями, що дозволяють отримувати достатньо грошей, щоб відчувати себе впевнено і навіть відмовитися від остогидлої роботи в офісі або державному закладі.

1. Працюємо на смартфоні

Хороший спосіб, як в інтернеті заробити без вкладень новачкові – це використання смартфона. Є спеціальні сервіси, на яких представлені завдання для виконання. Їх суть полягає в наступному:

 • завантажувати і встановлювати додатки;
 • писати коментарі;
 • переглядати рекламні листи;
 • і т. д.

Після реєстрації в системі, у вас з'явиться свій рахунок. Після виконання завдання на нього зараховуються гроші, які потім будете виводити на електронні гаманці або банківську карту.

Читайте також: Мобільний заробіток: Топ 15 додатків для заробітку

Зверніть увагу! Додатки потрібно не тільки завантажувати і встановлювати, але і відкривати. А в деяких навіть зробити певні дії – уважно читайте умови завдання. Після того, як вам нараховані гроші за скачування і установку програми, ви можете видалити його, якщо не потребує такої програми.

Заробіток невеликий – в середньому 5-10-ть грн за одне завдання. Хоча бувають і більш дорогі завдання. Але перевага даної роботи в тому, що ви можете займатися нею навіть в громадському транспорті. Тобто, у вільний час. Щомісяця, при активній діяльності, реально отримати до 30-40 доларів.

Щоб постійно отримувати завдання, рекомендую реєструватися в декількох сервісах. Серед таких сервісів для роботи на смартфоні згадки заслуговують:

 • AppCent;
 • AppBonus;
 • AdvertApp.

2. Заробіток на капчі

Наступний спосіб, як заробити гроші без вкладень новачкові є одним з найбільш простих і доступних. Його суть полягає у введенні капчі – спеціального коду, який дозволяє відрізнити реального користувача від комп'ютерного бота. Бот не може розрізнити код, символи.

Упевнений, що ви не раз стикалися з капчею при реєстрації на тому чи іншому сайті. Хто замовляє розгадування коду? Зазвичай, замовниками є користувачі, які застосовують спеціалізовані автоматизовані програми для роботи в інтернеті. Щоб самому не вводити велику кількість кодів, замовник воліє заплатити за цю роботу.

Великого заробітку отримати на капче не вийде. Але якщо приділяти роботі пару годин на добу, то за день заробити два-три долара реально. Серед безлічі сервісів, що дозволяють отримувати подібний вид заробітку, виділю:

 • 2captcha.com;
 • kolotibablo.com.

Як і у випадку з заробітком на смартфоні рекомендую реєструватися в декількох системах, щоб мати більше завдань.

Читайте також: Заробіток на капчі

3. Участь в опитуваннях

Ще один хороший спосіб, що дозволяє заробити гроші в інтернеті без вкладень новачкові – це участь у спеціальних дослідженнях. Вони в достатку представлені на спеціалізованих сайтах. Суть опитувань полягає в наступному - компанія-замовник намагається визначити справжні переваги своєї потенційної цільової аудиторії.

Зазвичай на одне опитування йде до 10-ти хвилин. Питань багато. Відповідати необхідно максимально чесно.

Читайте також: Заробіток на опитуваннях

Зверніть увагу! Реєструючись на сайті-опитувальнику, вказуйте чесні дані про себе. Система здатна виявити фейкову інформацію і тоді ви не зможете нормально працювати.

Чим більшій кількості сервісів зареєструєтесь, то тим більше можливостей для роботи у вас буде. В день цілком реально заповнювати до 10-ти опитувань. Вартість одного опитування становить від 30-ти до 100 грн. Однак, на жаль, не завжди є багато завдань для виконання.

Порада! Але ніхто не забороняє реєструвати кілька акаунтів. Якщо ви створите по три профілі на кожному опитувальнику - у вас буде до 12-ти акаунтів. У підсумку, щомісяця цілком реально заробляти до 3 тисяч грн. Адже на кожен профіль вам будуть приходити завдання.

Виведення зароблених грошей на кожному опитувальнику можливе на різні джерела / гаманці:

 • Perfect Money;
 • PAYEER;
 • PayPal;
 • рахунок мобільного телефону і т. д.

Які опитувальники заслуговують довіри? Я відібрав кілька сайтів, які працюють вже тривалий час і дозволяють заробляти реальні гроші:

 • vlasnadumka.ua;
 • surveyharbor.com;
 • new.opinion.com.ua;
 • survimo.com.

4. Кліки, читання листів

Є і ще один спосіб, як заробити гроші в інтернеті новачкові – це кліки. Метод досить простий, для якого не потрібні особливі навички і знання. Суть способу полягає в тому, щоб здійснювати кліки за певними посиланнями.

Зверніть увагу! Також легким і простим способом отримання грошей є читання рекламних листів. В кінці листа може бути просте питання, на який вам потрібно дати відповідь – це буде підтвердженням того, що ви прочитали лист.

Читайте також: Заробіток в інтернеті на кліках

Хоча рівень заробітку тут вже зовсім копійчаний. Лише в окремий випадках вартість замовлення буде досягати 5-ти грн. В цілому ж, на добу рівень доходу рідко перевищує 100 грн. Найчастіше - набагато менше такої суми.

Подібних сервісів для роботи відносно багато. Однак серед них є три найбільш прибуткових і авторитетних — це:

 • Seosprint;
 • Seo Fast;
 • Wmmail.

Кожен з сервісів має свої особливості і відмінні риси. Але щоб отримувати щоденні завдання і поповнювати свій бюджет, раджу зареєструватися відразу на трьох сайтах.

5. Соціальні мережі

Соцмережі, в яких ви, напевно, любите марно гаяти час, ще один чудовий спосіб, як заробити в інтернеті новачкові. Гроші будуть нараховуватися вам за:

 • репости;
 • лайки;
 • підписки;
 • вступу до групи;
 • коментарі та т. д.

Щодня в мережах реально заробляти від 100 до 200 грн.

Зверніть увагу! Хоча кінцевий рівень заробітку буде вище, але за умови, що ви створите свою спільноту за актуальною тематикою, розкрутіть його і будете отримувати гроші за розміщення в співтоваристві реклами. Якщо ви досягнете показника в кілька сот тисяч підписників, то щомісячний заробіток в 5000 доларів буде цілком реальним.

Щоб «сидіння» в соціальних мережах приносило заробіток, слід зареєструватися на спеціалізованих сервісах, де і публікуються завдання для виконання.  При цьому на сервісах доступні завдання для більшості популярних соціальних мереж:

 • Тік Ток;
 • Інстаграм;
 • Фейсбук;
 • Твіттер та ін.

На яких сервісах реєструватися? Ось два головних з них:

 • VkTarget;
 • СоцПаблік.

Є й інші. Виведення грошей здійснюється на різні платіжні системи, в тому числі – на рахунок мобільного телефону.

Читайте такожЯк заробити на лайках

6. Перегляд/створення відеороликів

Наступний простий метод, як в інтернеті заробити без вкладень новачкові передбачає перегляд відеороликів. Або їх виробництво. Тут вже все залежить від вашого бажання, умінь і прагнень.

Перегляд дозволить вам отримувати до 10-30 грн в день. Але потрібно розуміти, що ролики часто можуть бути взагалі не цікаві для вас.

Другий варіант – створення роликів і розміщення їх на YouTube. Тут заробіток ви будете отримувати від кількості переглядів. Чим більше людей подивляться ваше відео, тим більше «капне» на ваш рахунок. Відео-блогери, на канал яких підписано кілька сотень людей, легко заробляють кілька тисяч доларів на місяць.

Хоча для отримання такої кількості підписників і вихід на такий рівень заробітку зажадає від вас таланту:

 • вибрати правильну тематику;
 • створювати короткі, але ємні ролики;
 • робити це якісно.

Найбільшою популярністю користуються розважальні, гумористичні або пізнавальні, освітні ролики.

До речі, щоб знімати хороше відео зовсім необов'язково бути володарем високопрофесійної і дорогої камери. Середній смартфон також дозволить отримувати непогану картинку. Але основне – це ідея, продуманий сценарій і хороша постановка.

7. Форуми

В даному випадку суть заробітку передбачає розміщення на тематичних форумах повідомлень, постів з посиланням на рекламодавця. Текст може бути наданим, підготовленим замовником. Однак можливий і варіант, коли займатися його підготовкою будете ви самі. Важливо – щоб пост був максимально правдоподібним, реалістичним, а не виглядав, як проста реклама.

ДО РЕЧІ! Є певні труднощі. Наприклад, це обов'язкова реєстрація на форумах.

Вартість розміщення одного постав становить близько 15-ти грн. Щоб заробити 80 грн, вам потрібно буде витратити 30-45 хвилин і опублікувати текст на 4-5-ти майданчиках.

Завдання публікуються на тематичних сервісах. Найбільш популярним є «Форумок». Нічого складного в тому, як розібратися в особливостях роботи системи, немає.

8. Реферальні програми

Наступний ефективний метод, як заробити гроші без вкладень новачкові - це участь в реферальних програмах. Його відмінна риса полягає в тому, що в підсумку він буде приносити вам пасивний дохід. Погодьтеся, це привабливо, так? Нічого не робити, а отримувати гроші. Але для цього спочатку все-таки доведеться попрацювати.

Що таке реферальні програми? Їх суть в наступному – ви залучаєте клієнтів для конкретних проектів. І отримуєте за кожну угоду, укладену вашим залученим клієнтом і власником проекту від 10 до 30% від суми.

Як це робити? Дуже легко! Домовлятися з власником проекту, отримувати реферальне посилання і публікувати її:

 • в соціальних мережах;
 • на форумах;
 • робити розсилку по електронній пошті і т. д.

Хороших партнерських програм – багато. Їх можна знайти на спеціалізованих ресурсах або в тематичних програмах. Наприклад, це salesdoubler.pro. Але і деякі продавці товарів, компанії, що надають ті чи інші послуги готові віддавати частину свого заробітку вам, якщо ви будете залучати їм клієнтів.

Привабливість такого заробітку полягає в тому, що навіть якщо користувачі перейдуть за вашим посиланням і зроблять угоду через кілька років, Ви все одно отримаєте свій заробіток.

Читайте також: Як заробити на реферальних партнерках

Приблизна схема такої роботи виглядає наступним чином:

 • реєстрація в реферальній програмі;
 • отримання реферального посилання;
 • поширення посилання;
 • отримання доходу.

До речі, зазначу ще кілька можливих методів поширення партнерських посилань. Наприклад, це створення власного сайту. Хоча на це знадобиться час – як на сам процес створення, так і на його розкрутку, щоб мати велику кількість відвідувачів, які будуть приходити на ваш сайт і бачити опубліковане посилання.

9. Онлайн-ігри

Продовжуючи розповідь, як заробляти в інтернеті новачкові, зазначу такий розважальний спосіб, як онлайн-ігри. Вони відкривають широкі можливості для заробітку. Наприклад, багато онлайн-ігор нараховують заробіток за запрошених гравців. Але в такому випадку рівень доходу не такий вже й високий.

А ось для заробітку солідних сум варто виділити прокачування персонажа, а потім його продаж шанувальникам онлайн-ігор, які потім і будуть продовжувати грати.

Адже далеко не всі мають можливість приділити достатньо часу розкручуванню героя, їм лінь витрачати час на початкові етапи, але мають достатньо грошей для покупки вже створеного персонажа.

Третій варіант – створення на Ютубі каналу, присвяченого певній грі та публікація на ньому відео з поясненням про особливості гри, з оглядами, з етапами проходження складних етапів.

ДО РЕЧІ! Якщо говорити про такий канал, то можна виділити канал блогера Амвей921. У нього канал, присвячений мега-популярній грі в танки. У нього майже 2 млн. підписників. Його заробіток тільки на Ютьюб приблизно оцінюється в 150 тис. грн на місяць. І це мінімально можлива сума. Швидше за все, рівень заробітку значно вище.

10. Коментарі

Наступний простий метод, як заробити в інтернеті новачкові також досить простий і передбачає написання коментарів або відгуків про товари, послуги. Замовляють таку роботу власники магазинів, підприємства, які надають певні послуги і т. д. Мета відгуків і коментарів – створення позитивного іміджу товару/компанії в очах клієнта.

Вимоги до подібних відгуків і коментарів наступні - вони повинні бути максимально реалістичними, не створювати користувачів враження, що написані під замовлення.

Щоб отримувати подібну роботу, слід зареєструватися на сервісі Qcomment – це спеціалізована біржа. Її особливість в тому, що крім грошей ви ще й отримуєте певний статус, репутацію. Чим якісні ваші коментарі, тим вище ваш статус. Відповідно, і більше завдань ви будете отримувати. В тому числі, і дорогих. Тому, працюючи над складанням відкликання, думайте не тільки про те, як отримати гроші цю хвилину, але і про майбутнє!

Заслуговує на увагу і такий ресурс, як Otzovik.com. Тут принцип роботи трохи інший. Ви пишете відгуки вже від себе. Про ті товари, послуги, якими ви користувалися. Писати можна фактично про все, але краще про ті товари, які користуються попитом серед широкого кола людей. Тому що заробіток на Otzovik.com нараховується в залежності від кількості переглядів кожного відгуку.

Але не варто вибирати товари, які представлені на ринку вже давно – швидше за все, про них багато відгуків і навряд чи ваш коментар проб'ється крізь них. Примітно, що такий вид доходу в чомусь схоже пасивному, оскільки відгуки на сайті «вічні».

11. Виконання елементарних завдань

У мережі представлена велика кількість різних елементарних завдань, для виконання яких не будуть потрібні спеціальні навички та вміння. Наприклад, такі представлені на сайті Kabanchik.ua. Серед представлених завдань ви точно знайдете ті, що вам  "по плечу":

 • зареєструвати профіль в системі сайту;
 • набрати тест з відсканованої картинки;
 • написати коментар під постом і т. д.

Зверніть увагу! На цьому ресурсі представлені і більш складні завдання. Наприклад, намалювати дизайн сайту, написати програму, зробити сайт і т. д. Звісно, рівень оплати за подібні завдання досить високий.

Ось простий алгоритм дій, як почати працювати і заробляти в Воркзилле:

 • зареєструватися в системі;
 • пройти невелике тестове завдання – теоретичне, тобто, просто відповісти на питання;
 • вибрати відповідне вам завдання і почати роботу.

Наприклад, якщо виконувати по 5-ть завдань на тиждень, то цілком реально заробити до 50-ти доларів на тиждень. Це виходить близько 200 доларів на місяць.

Читайте також: Заробіток на завданнях ТОП 7 сайтів

12. Написання статей

Наступний метод – написання статей. Або копірайтинг. У мережі представлені мільйони сайтів. На всіх – є тексти. Хтось же їх пише? Так чому б таким автором не стати вам? Звичайно, для цього потрібно вміти хоча б просто логічно і грамотно викладати свої думки. Якщо така робота вам сподобається, то просто розвивайтеся в даному напрямку – в Інтернеті є маса, як безкоштовних, так і платних тренінгів для копірайтерів.

Де шукати перші замовлення? На текстових біржах і біржах фрілансу-найбільш популярними є:

 • uatxt.com;
 • 2polyglot.com;
 • freelancehunt.com;
 • Weblancer.net та інші.

Якщо ви зумієте зацікавити клієнтів якісними, яскравими і ефективними текстами, Ваш рейтинг на біржах буде рости, що дозволить вам підвищувати розцінки на свої послуги. Приміром, початківці копірайтери отримують по 15-20 грн за 1000 знаків тексту без пробілів. Більш досвідчені, авторитетні автори беруть за 1000 символів тексту від 3 доларів і вище.

В майбутньому, якщо станете професійним копірайтером, зможете шукати замовників навіть через соціальні мережі. Точніше, це вони самі будуть вас знаходити.

Читайте також: Як заробити на копірайтингу

13. Перегляд реклами

Продовжую розповідь, як заробити гроші без вкладень новачкові і представляю вашій увазі ще один метод. Він дозволяє отримувати гроші за перегляд реклами. Особливих дій від вас не буде потрібно:

 • встановлюєте в браузер спеціалізоване розширення;
 • розширення буде демонструвати рекламу, поки ви серфити в мережі;
 • таким чином, переглядаючи сайти, ви переглядаєте і рекламу;
 • на ваш рахунок капають гроші;
 • по суті – це пасивний вид заробітку.

Зрозуміло, що мова не йде про фантастичні суми. Але досягти показника в 500 грн на місяць – цілком реально. Нібито і не багато, але ви ж нічого не робите!

Серед подібних сервісів і розширень уваги заслуговують два:

 • SurfEarner.com;
 • P2P.bz.

Вам потрібно буде зареєструватися, встановити розширення і все!

14. Фотографії та ілюстрації

На початку статті я коротко розповідав про те, як фотографи можуть заробляти на своє захоплення. Тепер-більш докладно!

Сьогодні все активніше ведеться боротьба з піратством і за дотримання авторського права. Тому, при створенні та наповненні сайтів, створення рекламної продукції, журналів, книг і т. д., прийнято використовувати не просто викачані з пошукової системи картинки, а офіційно куплені. Продаються вони на спеціалізованих фотобанках (стоках). Серед найбільш популярних стоків виділяються:

 • Sutterstock.com;
 • Fotolia.com;
 • Istockphoto.com;
 • Dreamstime.com та інші.

Зазначу, що тут продаються не тільки фотографії, а й ілюстрації, в тому числі векторні. Тому, якщо ви вмієте малювати і працювати зі спеціалізованими програмами, ви також маєте гарну можливість заробити.

15. Бінарні опціони і Форекс

Ось ще один чудовий спосіб, як заробити в інтернеті новачкові, проте він вже зажадає від вас початкових фінансових вкладень. Всі бінарні опціони відрізняються високим рівнем прибутковості-до 95%. До них відносяться будь-які фінансові активи, як то:

 • валюта;
 • акції;
 • і т. д.

Що потрібно робити? Все, на перший погляд, просто – необхідно правильно вміти прогнозувати ціни на активи і вчасно купити їх, а потім продати. Тобто, купили дешевше, а продали дорожче – різниця і є ваш заробіток.

Ось простий приклад. Ви виробили правильну стратегію і змогли зрозуміти, що найближчим часом курс долара до євро почне знижуватися щодо його поточного стану і вклали 1000 доларів. Ваш чистий прибуток буквально за пару хвилин може скласти 900 доларів.

Однак, щоб стати успішним торговцем на бінарних опціонах, необхідно володіти фінансовою грамотністю, вміти тверезо мислити і не піддаватися емоціям і працювати з надійними партнерами.

Оскільки на бінарних опціонах також легко і прогоріти, як і заробити – за ті ж дві хвилини ви можете втратити всі свої активи, якщо неправильно будете прогнозувати розвиток ситуації.

Сюди ж можна віднести і Форекс. Суть його приблизно така ж, з невеликими відмінностями. Якщо вас зацікавить будь-яке з зазначених напрямків, ви легко зможете отримати всю необхідну вам інформацію у розділі.

16. Програмування

Метод, який підходить людям з навичками програмування-проте їх вже дуже складно назвати новачками. Найчастіше такі фахівці вже непогано отримують, навіть якщо тільки освоїли професію.

Однак, якщо є достатньо вільного часу, то чому б не приділити його підробіток в мережі? Благо, знайти додаткову роботу відносно просто – достатньо зареєструватися на сайтах фріланс-послуг:

 • freelance.ua;
 • freelancehunt.com;
 • Weblancer.net та інших.

Тут завжди є доступні завдання для програмістів. Наприклад, серед таких завдань:

 • створення сайтів;
 • розробка додатків;
 • створення спеціалізованого програмного забезпечення.

Рівень доходу-досить високий, але потрібно розуміти, щоб стати досвідченим програмістом, доведеться приділити достатній час навчанню.

17. Дизайнер

Все вищесказане відноситься і до професії дизайнера. Сьогодні вона досить різноманітна:

 • дизайнер сайтів;
 • дизайнер логотипів;
 • розробка макетів друкованої продукції і т. д.

Освоїти професію дизайнерам по силам новачкові. Благо, в мережі достатньо уроків у відкритому доступі, щоб вивчити хоча б основи. А потім вже – в процесі роботи – вчитися і розвиватися далі, отримуючи все більш складні, цікаві, але і набагато більш оплачувані замовлення.

18. Будь-яка віддалена робота

Щоб не розпорошуватися, зазначу, що сьогодні кожен бажаючий здатний отримати нову професію для віддаленої роботи. Вчитися, як за відкритими уроками, так і на курсах. Адже, вкладаючи гроші в своє навчання, ви отримуєте хороші перспективи знайти нову оплачувану роботу і кардинально змінити своє життя.

Які види діяльності, крім програмування та дизайну, слід виділити? Їх досить багато:

Рівень заробітку на фрілансі безпосередньо залежить від декількох факторів. В першу чергу, це:

 • тип діяльності;
 • рівень вашої кваліфікації;
 • ступінь складності проекту.

Ймовірно, що в нашій вашій діяльності на фрілансі, ви, швидше за все, будете працювати за мінімальними розцінками. Однак якщо прикладати достатньо зусиль, прагнути до розвитку, зможете відносно швидко вийти на більш високі показники заробітку.

Наприклад, мої знайомі фрілансери отримують від 1000 доларів на місяць і більше! При цьому – життя фрілансера вельми цікава і цікава. Якщо правильно вибудувати робочі процеси, то вдасться не тільки заробляти солідні гроші, але і подорожувати, працювати з різних куточків планети і просто насолоджуватися життям!

19. Продаж товарів на спеціалізованих сайтах

Ось ще один метод, як заробити гроші в інтернеті новачкові – займатися продажем товарів на спеціалізованих сайтах. Серед таких згадки заслуговує OLX. Це одна з найбільш великих торгових майданчиків, яку щодня відвідують кілька мільйонів чоловік. Тут представлена величезна кількість товарів, послуг.

Для деяких OLX став основним робочим майданчиком. Вони заробляють до 50 тисяч грн на місяць. Показник в 20 тисяч грн - цілком реальний і середній. В чому суть такої роботи і як вона ведеться? Ось кілька джерел, що дозволяють вам отримувати дохід:

 • продаж старих речей/предметів;
 • торгівля новими товарами;
 • надання певних послуг;
 • пошук клієнтів і т. п.

Коротко розглянемо всі види варіантів отримання доходу. Наприклад, мова йде про продаж старих речей. Адже у кожного у нас їх досить багато - в шафі, на антресолях, в ящиках. Так чому б не позбутися від них, не очистити свою карму, заробивши при цьому непогану суму грошей. Просто дайте відповідні оголошення на майданчику, проілюструйте оголошення фото і все! І не варто зневажливо ставитися до даного методу. Насправді він здатний принести непогану суму.

Другий варіант – торгівля новими речами. Зайдіть на торговий майданчик і подивіться, який вид товарів користується найбільшою популярністю. На їх продаж і орієнтуйтеся. Привабливість торгівлі новими речами на OLX в тому, що Вам часом навіть немає необхідності закуповувати наперед багато товарів.

Наприклад, мені недавно попалася на очі історія одного заповзятливого молодого чоловіка. Він публікував оголошення про продаж планшетів у своєму місті. Коли з'являвся покупець, вони узгоджували місце і час зустрічі. Після цього хлопець вирушав на оптовий ринок електроніки, купував там планшет, а потім віддавав його покупцеві за ціною на 700-1000 грн дорожче! Таким простим методом він заробляв на місяць від 20 тисяч грн! Тепер у нього навіть працює «кур'єр», який виконує всю роботу.

Є ще один спосіб заробити гроші в інтернеті без вкладень  – це публікація на OLX оголошень про надання послуг. Тут все залежить від особливостей вашої діяльності, ваших умінь. Наприклад, це може бути:

 • налаштування рекламних кампаній;
 • дизайн сайтів;
 • написання текстів;
 • онлайн уроки іноземної мови і т. д.

ДО РЕЧІ! Ви також можете давати оголошення про надання послуг в режимі офф-лайн. Тут мова йде, наприклад, про надання сантехнічних послуг. Звичайно, в такому варіанті заробіток ви отримуєте безпосередньо в реальному житті, але інтернет допомагає вам знайти клієнтів.

А існують і більш прибуткові ніші, серед яких – торгівля об'єктами нерухомості, автомобільним транспортом і т. д. Вони вимагають детального опису, але якщо вас вони зацікавлять, думаю, ви самі розберетеся, що і як потрібно робити.

20. Заробіток на власному сайті/блозі

І закінчуючи описувати методи, як заробити в інтернеті новачкові, хочу розповісти про створення власного сайту або блогу. Такий метод роботи - ідеальний для тих, хто хоче в майбутньому отримувати солідний дохід.

Перші кілька місяців вам доведеться активно трудитися, розвиваючи і наповнюючи сайт, однак потім, коли він стане відвідуваним, вам досить тільки підтримувати ресурс, приділяючи йому пару годин в день, але одержувати заробіток, який дозволить подорожувати і насолоджуватися життям.

Сайту, щоб заробити авторитет в очах пошукових систем, стати популярним і затребуваним, необхідно кілька місяців. Коли вони пройдуть, сайт, при правильно обраної стратегії просування, буде приносити вам реальні гроші.

Є кілька способів, що дозволяють отримувати дохід від власного сайту або блогу. Перший з них-це підключення сервісів контекстної реклами Гугл.Адсенс. Після підключення цього сервісу на вашому сайті автоматично буде демонструватися реклама – вона або відповідає тематиці вашого сайту, або запитами користувачів (тобто, в залежності від того, що саме останнім часом шукав відвідувач сайту в пошукових системах). Оплата на ваш рахунок зараховується після того, як користувач клацне по рекламному блоку.

Другий варіант монетизації сайту передбачає розміщення банерної реклами. Тобто, ви вже безпосередньо спілкуєтеся з рекламодавцем і в певному місці сайту встановлюєте його рекламний банер. Тут ви маєте право самостійно встановлювати рівень оплати за рекламу. Але, звичайно ж, занадто вже завищувати ціну не варто.

Ще один варіант - участь у партнерських програмах з реферальними посиланнями. Про них я писав спочатку статті. Тільки тепер у вас є ресурс для їх ефективного розміщення. В ідеалі, слід вибирати ті партнерські програми, які перегукуються з тематикою вашого сайту.

Додам, що в створення сайту навіть на такій платформі, як Вордпресс доведеться вкластися фінансово. Однак розмір сум не такий вже й великий - це близько 50 грн на місяць на оплату хостингу і близько 35-ти грн на місяць на оплату домену. Платежі – цілком посильні навіть новачкам.

Скільки реально заробити на своєму сайті? Все залежить від вашої працездатності і цілеспрямованості. Якщо ви правильно виберете тему, будете розкручувати сайт, наповнювати його цікавими і корисними статтями, то через 9-12 місяців він стане відвідуваним. Продовжуючи роботу, ви будете тільки підвищувати відвідуваність. Сьогодні багато успішні вебмастера заробляють на сайті від 5 тисяч грн до 2-х мільйонів грн на місяць.

Чому новачкам не завжди вдається отримувати заробіток в інтернеті. Як в інтернеті заробити без вкладень новачкові

Тепер хочу поговорити про помилки. Їх допускають багато новачків, через що розчаровуються в даному способі отримання грошей. І не тільки припиняють будь-які спроби пошуку додаткового доходу, але і розповідають іншим про те, що в інтернеті працювати нереально, суцільно обман і шахрайство.

 1. Одна з основних помилок-неправильно вибраний напрямок діяльності. Тому, перш ніж пірнати з головою в інтернет-заробіток, постарайтеся зрозуміти – що саме вам найбільш цікаво, що вас приваблює більше іншого. Якщо визначитися не виходить, спробуйте кілька різних напрямків, кожне потроху. Так ви зможете зрозуміти, що викликає більше позитивних емоцій, приносить більший заробіток.
 2. Друга помилка – впевненість, що гроші даються просто так. Насправді – це не відповідає дійсності. Щоб заробити, потрібно прикладати зусилля, приділяти роботі час. Навіть якщо це партнерські програми і реферальні посилання, що передбачає пасивний дохід, спочатку доведеться потрудитися, щоб знайти хорошу програму, отримати своє посилання і поширити її в правильних «місцях».
 3. Лінь – ще одна ключова помилка. Люди просто не хочуть працювати. Або, якщо у них немає певних навичок, досвіду, вони навіть не намагаються їх отримати. Вважаючи, що цей напрямок не для них. Однак при відсутності навичок завжди можна знайти завдання з мінімальними вимогами, а паралельно освоювати більш складні види заробітку, проходячи профільне навчання.
 4. Витрачають разом всі зароблені гроші-ось ще одна помилка новачків, що працюють в Інтернеті. "Так я і заробляю їх, щоб витратити", - Скажіть ви і будете по своєму праву. Однак тут не все так однозначно – необхідно планувати свої фінанси:
 • позначати цифру, яку ви хочете отримати в цьому місяці;
 • визначати, на що ви хочете витратити гроші;
 • визначити, яку частину суми хочете відкласти.

Порада! Рекомендую вам щомісяця відкладати хоча б 10% від вашого заробітку. Яким би він не був. По-перше, ви створюєте нехай навіть невелику, але подушку фінансової безпеки. По-друге, вчіться плануванню і фінансовій дисципліні.

 1. І ще одна помилка новачків – вони не замислюються про способи примноження грошей. А це дуже важливо робити навіть на початкових етапах своєї «кар'єри» в інтернеті. Тобто, необхідно шукати джерела пасивного заробітку. І обов'язково вкладати гроші в різні проекти, які будуть примножувати ваші доходи.

Своєрідний чек-лист, як заробляти в інтернеті новачкові

Спеціально для вас я створив своєрідний чек-лист, як заробляти в інтернеті новачкові. У ньому всього кілька пунктів і вони до вражаючого прості:

 • виберіть оптимальний для вас метод заробітку;
 • створіть план для щоденної роботи;
 • будьте наполегливі, працюйте кожен день;
 • думайте над тим, як ви можете оптимізувати роботу, що поліпшити;
 • не забувайте влаштовувати собі відпочинок і висипайтеся;
 • розробляйте нові методи отримання заробітку і шукайте джерела пасивного доходу.

Можливо, нічого нового в своєму чек-листі я не навів. Однак про дані пункти мало хто замислюється, незважаючи на їх очевидність і простоту. Тому чек-лист стане для вас своєрідним закликом до дії! Дотримуючись описаних правил, ви точно досягнете успіху.

Як заробити в Інтернеті: підводячи підсумок + відео

Я розповів вам про круті і реальні, перевірені способи, як заробити в Інтернеті новачкові. Серед 20-ти описаних методів ви напевно знайдете той, який підходить вам більше інших. Дотримуючись моїх порад і рекомендацій, наполегливо працюючи, ви зможете досягти своєї мети, незалежно від того, якою саме вона буде. Але тут головне поставити мету і тоді йти до неї буде набагато легше і простіше.

На мою думку, оптимальним способом заробітку в інтернеті залишається створення власного сайту. Так, перші кілька місяців вам доведеться працювати фактично «даремно», не отримуючи ні копійки грошей. Але зате потім рівень доходів буде настільки високим, що ви відчуєте всі принади фінансової незалежності.

Швидко-відповіді на часті питання

Заробіток в Інтернеті - реальність чи обман?

В Інтернеті багато шахраїв і обману. Але і заробити більш ніж реально. Нижче ми розповімо: по-перше, як не попастися на обман; по-друге, наведемо тільки реальні способи заробітку в Інтернеті для новачків.

Заробіток для початківців без вкладення

Є безліч можливостей для інвестицій онлайн. Але тут, свою основну увагу ми зосередимо саме на тих видах заробітку, які не вимагають ніяких грошових вкладень. Втім, в будь-якому випадку доведеться щось вкладати, в нашому випадку це буде час і енергія.

Способи заробітку для новачків

У розпорядженні початківця користувача безліч спосіб для заробітку. Тим, хто вже має якісь знання або навички – рекомендуємо розвиватися в своєму напрямку. Тим, хто прийшов в інтернет з нуля – запропонуємо прості способи заробітку, а саме – виконання нескладних завдань.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити