Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як почати заробляти в Інстаграмі на рекламі?

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Добрий день, шановні читачі блогу ITstatti.in.ua. Сьогодні поговоримо про ще один цікавий спосіб заробітку в інтернеті. Сервіс Instagram увійшов до когорти найбільших соціальних майданчиків, таких як Facebook, Twitter, VK пізніше всіх. На той момент мало хто вірив у те, що на цьому терені може вистрілити новий проект.

Заробіток в інстаграм

 Але як відомо, все геніальне просто і ідея розробників Instagram спрацювала: стандартна платформа для спілкування з моменту свого виникнення позиціонувала себе як спеціалізована мережа для розміщення користувача фотографій. В результаті у проекту швидко сформувалася своя цільова аудиторія і унікальна специфіка спілкування.

Локомотивом розвитку «Інсти» стали публічні особистості, важливою життям яких була мода, зовнішня краса та інші атрибути Luxury-стилю. Вони активно залучали своїх шанувальників з інших соціальних мереж і радували їх щоденними фотографіями своєму повсякденному житті. Таким чином, Instagram увійшов в стандартний набір профілів більшості користувачів інтернету, а за цим послідував зростання популярності сервісу серед різних рекламодавців. Завдяки цьому у людей, які прагнуть заробляти гроші в глобальній мережі, з'явилася ще одна приваблива можливість для цього. Instagram справді дає шанс отримати легкі гроші і стабільний пасивний дохід, але для цього необхідно знати про специфіку просування товарів і пошуку рекламодавців.

Читайте також: Як заробити гроші в Інстаграмі - ТОП-12

Як заробляти на рекламі в Інстаграмі на спеціалізованих біржах

Одним з ключових моментів в заробіток на розміщенні реклами є пошук рекламодавців. Власники багатьох популярних записів, що мають значний маркетинговий потенціал, просто не знали, як їм знайти людей, зацікавлених в їх послугах. На цій ниві сформувалася ціла індустрія посередників, які надають зручні майданчики для здійснення чесних угод у сфері купівлі-продажу рекламних пропозицій. Такі спеціалізовані біржі, що орієнтуються на соціальні мережі, з'явилися досить давно, а після розкрутки Instagram побачили світ посередницькі та допоміжні майданчики саме для цієї соціальної мережі.

Таких сервісів існують десятки, якщо не сотні, і далеко не всі вони мають хорошу репутацію. Щоб довго не мучитися вибором, де і як заробляти на рекламі в Инстаграме, краще всього скористатися послугами бірж Sociate і Plibber. Їх функціонал досить простий, тому розглянемо етапи роботи з перших з них:

 • Біржа дає можливість заробити як на індивідуальних облікових записів, так і на групах/спільнотах. Мінімальна кількість друзів/передплатників для першої категорії – 80, для другого – 950. Але хоч скільки-небудь значні суми можна розраховувати лише за наявності облікового запису з кількістю фоловерів близько 1000, реальний заробіток на рекламі Инстаграме починається з 10 тис. зацікавлених у вашому профілі людей;
 • Під час реєстрації необхідно вибрати профіль «Агент впливу», що дозволить вам брати замовлення на розповсюдження рекламних пропозицій;
 • Наступним пунктом вибираємо ту соціальну мережу, через яку ви збираєтеся почати свою маркетингову діяльність. В даному випадку це буде Instagram;
 • Після цього необхідно заповнити профіль виконавця, в якій вказується посилання на аккаунт, тематика спільноти та сфера, в якій ви хочете здійснювати просування, географічне положення основної цільової аудиторії і бажану ціну.

Потім необхідно почекати якийсь час, перш ніж модератора перевірить зазначені вами дані та активує ваш профіль-виконавця.

Тепер можна йти в розділ замовлень і залишати заявки на підходящі для вас замовлення. Це можуть бути різні микрозадачи, такі як пости з заздалегідь підготовленим змістом, посилання на сайт рекламодавця і навіть лайки з додаванням в друзі. Варто відзначити, що сервіс дуже суворо стежить за термінами виконання замовлень, прострочити які можна максимум на 15 хвилин.

Навіть при не самому розкрученому акаунті на кілька тисяч фоловерів і інтенсивній роботі на біржі, можна отримати місячний дохід у 5-6 тис. грн, що досить непогано для такого простого заняття. Але справжній бізнес починається в тому випадку, якщо ви зможете знайти прямих замовників, які будуть замовляти у вас рекламу безпосередньо.

Як заробляти на рекламі в Інстаграмі через індивідуальне просування

Якщо ви наберете значну популярність в цій соціальній мережі, то рано чи пізно зацікавите різних рекламодавців, які самі вийдуть з вами на зв'язок. Обумовивши фінансові питання, необхідно буде подумати над своєю ефективністю маркетингової стратегії, чим зможуть допомогти наступні поради:

 • Теги є потужним інструментів просування в Instagram. Підберіть для рекламованого продукту звучну назву, яке обов'язково повинно бути унікальним в рамках сервіс;
 • Тематика облікового запису повинна бути пов'язана з рекламованою продукцією, інакше просування буде занадто очевидним і користувачі просто почнуть іти;
 • Слід уникати переспама рекламою: за добу в новинній стрічці повинно з'являтися не більше двох рекламних постів;
 • Забезпечуйте кожен пост описовими тегами, які дозволять залучити нецільову аудиторію. Наприклад, при рекламі якийсь автопродукції, крім очевидних #cars #auto можна додати щось на кшталт #roadlife або #cityspeed, чим більше, тим краще. Для цього можна користуватися спеціалізованими сервісами на зразок tagsforlikes.com;
 • Instagram– соціальна мережа для обміну фото, тому будь-який пост повинен забезпечуватися привабливою фотографією або малюнком;
 • Підтримуйте зворотний зв'язок з клієнтами, що дуже добре впливає на лояльність аудиторії;
 • Користуйтеся загальноприйнятими тегами для залучення нових передплатників, такими як #follow, #like #ifollow, #like #like4like і т. п.

Як почати заробляти в Instagram на рекламі?

Найпоширеніші способи заробітку в Instagram:

 • Продаж реклами. Якщо у вас вже розкручений профіль, можна розміщувати рекламні пости і сторіс за гроші. Дохід безпосередньо залежить від популярності вашої сторінки і аудиторії.
 • Виконання нескладних завдань. Є багато сервісів, що пропонують оплату за лайки, коментарі та інші дії. Але платять тут відверто мало.
 • Продаж товарів. Власний інтернет-магазин в Instagram - цілком популярний і прибутковий спосіб заробітку.
 • Просування послуг. Ви можете просувати в Instagram власні товари, послуги або бізнес. Це не прямий дохід, але відмінна можливість збільшити продажі.
 • Надання послуг SMM. Якщо ви розбираєтеся в інтернет-просуванні і добре орієнтуєтеся в сучасних трендах, можете спробувати свої сили в SMM (Social Media Marketing).

Заробіток в Інстаграмі на рекламі

Багатьох цікавить саме реклама в Instagram як спосіб заробітку. Зводиться вона до розміщення рекламних постів за гроші. Можна домовлятися про співпрацю з рекламодавцями безпосередньо, але це не завжди зручно і займає багато часу. Тому логічніше просто використовувати спеціальні біржі для заробітку в Instagram на рекламі, про які ми поговоримо трохи пізніше.

Щоб почати заробляти на рекламі, вам потрібно:

 • Мати аккаунт із заповненою інформацією і "живими" передплатниками (не ботами).
 • Зареєструватися на одній або декількох біржах.
 • Вибрати завдання, виконати його (розмістити рекламу) і отримати гроші за виконання.

Як рекламувати в Instagram за гроші?

Головне, що потрібно для заробітку, – розкручений аккаунт. Багато в прагненні якомога швидше почати заробляти йдуть на нераціональний крок – накручують собі підписників-ботів. Ми настійно не рекомендуємо цього робити. По-перше, така аудиторія не дасть вам ніякої активності. По-друге, Instagram постійно "підчищає" ботів. І по-третє, це прямий шлях до блокування аккаунта. Розвивайте профіль грамотно, залучайте аудиторію цікавим контентом.

Як робити рекламу в Instagram за гроші?

Працюючи на біржі реклами, ви будете отримувати чіткі технічні завдання. У тому числі шаблони готових рекламних постів. По суті ваше завдання зводиться до звичайної публікації матеріалу в своєму профілі – поста або сторіс. Нічого складного в цьому немає. Головне-наявність привабливого для роботодавців аккаунта.

Притому безліч підписників - це ще не показник. Часом куди важливіше специфіка вашої аудиторії-її вік, географія, інтереси та інше.

Як почати заробляти на рекламі в Instagram на своїй сторінці?

Щоб заробляти більше і зробити свій аккаунт привабливим для Рекламодавців, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • Розробіть тему і створіть рубрикатора. Намагайтеся, щоб у вашого контенту була більш чітка тематика.
 • Рекламуйте свою сторінку. Щоб швидше розкрутити аккаунт, на перших порах йому точно не завадить просування. Можна точно так же користуватися біржами.
 • Постите регулярно. Намагайтеся публікувати нові фото в Instagram-блог в середньому 3 рази на день. Більше не потрібно, щоб не бути занадто нав'язливими, але і «простоювати» не слід.

І не забувайте комунікувати з аудиторією. Спілкуватися, задавати питання, відповідати в коментарях і т.д. це пожвавить ваш профіль і зробить його привабливішим для рекламодавця.

Як заробити в Instagram на рекламі чужих товарів?

Бізнес вже давно прийшов в Instagram. Притому самий різний - від звичайних підприємців, що пропонують різний хендмейд, до великих корпорацій типу Nestle, Mercedes або Apple. І всім потрібна реклама.

Рекламувати чужі товари може будь-який користувач, якщо його аккаунт і аудиторія цікаві Рекламодавцю. Досить обговорити умови з ним особисто або скористатися біржею реклами в Instagram. Перший спосіб зазвичай прибутковіше, другий – зручніше і простіше з організаційної точки зору.

Сервіси для заробітку на рекламі в Instagram

Сервісів для заробітку на Instagram-рекламі десятки, якщо не сотні. Але не всі з них активні, пропонують комфортні умови і гарантують безпеку. Серед популярних назвемо чотири:

 • Zoome - на сьогоднішній день займає перше місце в сфері реклами в Instagram.
 • Plibber - ще один популярний сервіс, що дозволяє брати замовлення на рекламу в своєму профілі.
 • LabelUp - дозволяє заробляти на рекламі брендів, але підходить тільки для активних акаунтів з великою кількістю підписників. В ідеалі-кілька десятків або сотень тисяч.
 • Deal Way - підтримує два режими: для рекламодавця і для виконавця. Важлива перевага - можна використовувати один аккаунт для виконавця і рекламодавця.

Зрозуміло, ви можете розглянути і інші біржі. Регулярно з'являються нові сервіси, що пропонують цікаві можливості для заробітку від декількох десятків до десятків і навіть сотень тисяч.

Скільки заробляють на рекламі в Instagram?

Заробіток блогера безпосередньо залежить від якості аудиторії, кількість передплатників, залученості та інших факторів. Тому однозначно відповісти на це питання неможливо, але можна вивести приблизні показники.

Наприклад, блогер, аудиторія якого не перевищує 10 000 підписників, за один рекламний пост може отримати від 200 до 400 грн. У два рази, а то і в п'ять разів більше може отримати лідер думок з аудиторією від 20 000 до 30 000 підписників. Блогер, на якого підписано 50 000 - 100 000 людей, за один рекламний пост отримує від 4 000 до 10 000 грн. Вартість одного рекламного поста у блогера-мільйонника може досягати 40 000 грн.

Скільки потрібно підписників в InstagramІнстаграм щоб заробляти на рекламі?

Щоб почати заробляти в Zoome, досить набрати 1000 підписників. Але ваша аудиторія обов'язково повинна бути живою і активною. Накрутивши велику кількість ботів, бажаного результату ви не досягнете. Важливо, щоб Передплатники дійсно цікавилися тематикою вашого блогу, лайкали і коментували пости. Рівень залученість можна побачити в статистиці постів.

Якщо ви хочете підвищити заробіток в Instagram — нарощуйте аудиторію, підвищуйте якість блогу і дотримуйтесь модних трендів. Чим якісніше майданчик у блогера, тим більше шансів, що до нього звернеться рекламодавець і запропонує хороші гроші.

Відео

Який би спосіб заробітку на рекламі в Instagram ви не вибрали, просто дотримуйтесь наведених вище порад і проявіть працьовитість і результат не змусить себе чекати. Підписуємося на розсилку новин і ставимо лайки. До швидкої зустрічі друзі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити