Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробляти на рекламі в Інстаграмі (Instagram): реальні способи

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 листопада 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Добрий день, шановні читачі блогу ITstatti.in.ua. Сьогодні поговоримо про ще один цікавий спосіб заробітку в інтернеті. Сервіс Instagram увійшов до когорти найбільших соціальних майданчиків, таких як Facebook, Twitter, VK і Google+ пізніше всіх. На той момент мало хто вірив у те, що на цьому терені може вистрілити новий проект.

Заробіток в інстаграм

 

Але як відомо, все геніальне просто і ідея розробників Instagram спрацювала: стандартна платформа для спілкування з моменту свого виникнення позиціонувала себе як спеціалізована мережа для розміщення користувача фотографій. В результаті у проекту швидко сформувалася своя цільова аудиторія і унікальна специфіка спілкування.

Локомотивом розвитку «Инсти» стали публічні особистості, важливою життям яких була мода, зовнішня краса та інші атрибути Luxury-стилю. Вони активно залучали своїх шанувальників з інших соціальних мереж і радували їх щоденними фотографіями своєму повсякденному житті. Таким чином, Instagram увійшов в стандартний набір профілів більшості користувачів інтернету, а за цим послідував зростання популярності сервісу серед різних рекламодавців. Завдяки цьому у людей, які прагнуть заробляти гроші в глобальній мережі, з'явилася ще одна приваблива можливість для цього. Instagram справді дає шанс отримати легкі гроші і стабільний пасивний дохід, але для цього необхідно знати про специфіку просування товарів і пошуку рекламодавців.

Читайте також: Як заробити гроші в Інстаграмі - ТОП-10

Як заробляти на рекламі в Инстаграме на спеціалізованих біржах

Одним з ключових моментів в заробіток на розміщенні реклами є пошук рекламодавців. Власники багатьох популярних записів, що мають значний маркетинговий потенціал, просто не знали, як їм знайти людей, зацікавлених в їх послугах. На цій ниві сформувалася ціла індустрія посередників, які надають зручні майданчики для здійснення чесних угод у сфері купівлі-продажу рекламних пропозицій. Такі спеціалізовані біржі, що орієнтуються на соціальні мережі, з'явилися досить давно, а після розкрутки Instagram побачили світ посередницькі та допоміжні майданчики саме для цієї соціальної мережі.

Таких сервісів існують десятки, якщо не сотні, і далеко не всі вони мають хорошу репутацію. Щоб довго не мучитися вибором, де і як заробляти на рекламі в Инстаграме, краще всього скористатися послугами бірж Sociate і Plibber. Їх функціонал досить простий, тому розглянемо етапи роботи з перших з них:

 • Біржа дає можливість заробити як на індивідуальних облікових записів, так і на групах/спільнотах. Мінімальна кількість друзів/передплатників для першої категорії – 80, для другого – 950. Але хоч скільки-небудь значні суми можна розраховувати лише за наявності облікового запису з кількістю фоловерів близько 1000, реальний заробіток на рекламі Инстаграме починається з 10 тис. зацікавлених у вашому профілі людей;
 • Під час реєстрації необхідно вибрати профіль «Агент впливу», що дозволить вам брати замовлення на розповсюдження рекламних пропозицій;
 • Наступним пунктом вибираємо ту соціальну мережу, через яку ви збираєтеся почати свою маркетингову діяльність. В даному випадку це буде Instagram;
 • Після цього необхідно заповнити профіль виконавця, в якій вказується посилання на аккаунт, тематика спільноти та сфера, в якій ви хочете здійснювати просування, географічне положення основної цільової аудиторії і бажану ціну.

Потім необхідно почекати якийсь час, перш ніж модератора перевірить зазначені вами дані та активує ваш профіль-виконавця.

Тепер можна йти в розділ замовлень і залишати заявки на підходящі для вас замовлення. Це можуть бути різні микрозадачи, такі як пости з заздалегідь підготовленим змістом, посилання на сайт рекламодавця і навіть лайки з додаванням в друзі. Варто відзначити, що сервіс дуже суворо стежить за термінами виконання замовлень, прострочити які можна максимум на 15 хвилин.

Навіть при не самому розкрученому акаунті на кілька тисяч фоловерів і інтенсивній роботі на біржі, можна отримати місячний дохід у 10-15 тис. рублів, що досить непогано для такого простого заняття. Але справжній бізнес починається в тому випадку, якщо ви зможете знайти прямих замовників, які будуть замовляти у вас рекламу безпосередньо.

Як заробляти на рекламі в Инстаграме через індивідуальне просування

Якщо ви наберете значну популярність в цій соціальній мережі, то рано чи пізно зацікавите різних рекламодавців, які самі вийдуть з вами на зв'язок. Обумовивши фінансові питання, необхідно буде подумати над своєю ефективністю маркетингової стратегії, чим зможуть допомогти наступні поради:

 • Теги є потужним інструментів просування в Instagram. Підберіть для рекламованого продукту звучну назву, яке обов'язково повинно бути унікальним в рамках сервіс;
 • Тематика облікового запису повинна бути пов'язана з рекламованою продукцією, інакше просування буде занадто очевидним і користувачі просто почнуть іти;
 • Слід уникати переспама рекламою: за добу в новинній стрічці повинно з'являтися не більше двох рекламних постів;
 • Забезпечуйте кожен пост описовими тегами, які дозволять залучити нецільову аудиторію. Наприклад, при рекламі якийсь автопродукції, крім очевидних #cars #auto можна додати щось на кшталт #roadlife або #cityspeed, чим більше, тим краще. Для цього можна користуватися спеціалізованими сервісами на зразок tagsforlikes.com;
 • Instagram– соціальна мережа для обміну фото, тому будь-який пост повинен забезпечуватися привабливою фотографією або малюнком;
 • Підтримуйте зворотний зв'язок з клієнтами, що дуже добре впливає на лояльність аудиторії;
 • Користуйтеся загальноприйнятими тегами для залучення нових передплатників, такими як #follow, #like #ifollow, #like #like4like і т. п.

Який би спосіб заробітку на рекламі в Instagram ви не вибрали, просто дотримуйтесь наведених вище порад і проявіть працьовитість і результат не змусить себе чекати. Підписуємося на розсилку новин і ставимо лайки. До швидкої зустрічі друзі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити