Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті — ТОП-60 дієвих способів заробітку онлайн

Останнє оновлення: Понеділок, 29 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті розглянемо різноманітні способи як заробити в інтернеті.

Завдяки стрімкому розвитку веб-технологій заробити гроші без особливих зусиль не становить труднощів. Отримати бажаний дохід може кожен: незалежно від віку, освіти, професії та стартового капіталу. Головне - уважно вивчити існуючі методи роботи в інтернеті і правильно виділити підходящий для себе. Якщо підійти до вирішення завдання відповідально і послідовно, ніщо не завадить досягти успіху. Розглянемо 60 кращих способів та основних ідей, пов'язаних із заробітком в інтернеті, а також базові рекомендації для тих, хто хоче поліпшити матеріальне становище.

Основна інформація про заробіток в Інтернеті

Перш ніж приступати до вивчення способів заробітку в мережі, розділимо їх на дві великі категорії. Так вам буде простіше визначитися з пріоритетним напрямком, в якому слід розвивати думку.

 1. Заробіток з фінансовими вкладеннями. Потрібен стартовий капітал, за допомогою якого ви будете заробляти методом вкладення грошей в перспективну область. Його величина стартує зі 100 грн і не має максимальних меж. Головне - змусити гроші працювати. Єдиний мінус - ризики втратити власні заощадження при невдалому інвестуванні. 
 2. Заробіток без вкладень. Ви не витрачаєте ні копійки, отримуєте оплату за виконану роботу. Щоб реалізувати таку ідею, необхідно володіти знаннями і вміннями, які дозволять отримувати дохід, будучи затребуваними. Ймовірність невдачі також є - зіткнувшись з несумлінним замовником, ви ризикуєте не отримати оплату за виконану роботу.

Щоб зрозуміти, як заробити гроші в конкретній ситуації, розглянемо послідовно всі існуючі способи, починаючи з методів, що відносяться до першої категорії - заробіток в інтернеті з вкладеннями.

ПІФи: два методи отримання великого профіту

ПІФи або пайові інвестиційні фонди стали досить популярним методом поліпшення фінансового становища. Ми розглядаємо керуючі компанії, які вкладають гроші інвесторів у прибуткові напрямки: акції, нерухомість, товари, облігації, художні цінності та інші перспективні інструменти. Активами розпоряджаються знаючі фахівці, що дозволяє знизити ризики грошових втрат. Але навіть професіоналам не вдається все передбачити, тому певна ймовірність невдачі присутня.

Вкладати гроші в Піфи можуть всі, хто володіє хоча б 500 грн. Це середня вартість одного паю. Чим більше таких часток набуває вкладник, тим вище виявиться прибутковість. Отриманий від інвестицій прибуток, за вирахуванням винагороди керуючої компанії, розподіляється між інвесторами пропорційно кількості куплених паїв.

Щоб розуміти, наскільки виправданим буде такий заробіток в інтернеті, варто розглянути переваги і недоліки співпраці з Піфами.

Переваги

 • Великий вибір пропозицій. Кількість ПІФів досягає величезних позначок. Ви легко виберете керуючу компанію цікавої спеціалізації із задовольняючими вимогам рейтингом і показниками прибутковості.
 • Контроль з боку держави. Діяльність більшості керуючих компаній регулюється державними органами, що зводить до мінімуму ймовірність шахрайства.
 • Хороші перспективи. Прибутковість співпраці з Піфами може перевищувати 100% річних. Все залежить від спеціалізації організації, майстерності її фахівців.
 • Можливість отримувати пасивний дохід. Вам не потрібно брати активну участь в діяльності Піфа. Вклавши гроші, досить періодично контролювати їх оборот.

Недоліки

 • Не всі ПІФи контролює держава. Певна частка шахраїв у цій галузі є.
 • Ризики фінансових втрат через неписьменну торгівлю не виключені. Також ви не можете точно підрахувати ймовірний дохід.
 • Яким би професіоналом не був торгуючий трейдер, ринок залежить від безлічі факторів і ситуація може змінитися в будь-який день.
 • З усіх вищевикладених мінусів випливає факт відсутності стабільності в профіті.

В цілому, вирішивши організувати таким способом заробіток на дому, ви можете розраховувати на хороші перспективи. Головне - відповідально вибирати ПІФ. У вас є два варіанти вирішення завдання:

 1. Вкласти гроші у вітчизняну керуючу компанію. Ви можете детально вивчити її діяльність, отримати максимальний обсяг інформації, що цікавить. Почати співпрацю з обраної організацією не складе труднощів, адже зазвичай на офіційних сайтах доступні всі контактні дані для уточнення цікавлячих деталей.
 2. Інвестувати в закордонний ПІФ. Вартість паю буде вище, стартує приблизно з 500$. Також обсяг доступної інформації виявиться менше, ніж у попередньому випадку. Але можливість отримання профіту зростає, однак, не варто забувати про ризики. Найбільш популярними зарубіжними Пайовими інвестиційними фондами прийнято вважати: Fidelity Investments, Vanguard Funds, American Funds. Єдина складність - процес вкладення грошових коштів. У більшості випадків працювати із закордонними фірмами доводиться через посередників.

Якому варіанту віддати перевагу - ви вирішуєте самостійно, оцінюючи величину вільного капіталу, власні знання і навички, розрахувавши очікування від величини фінансового прибутку.

Отримуємо прибуток від операцій з цінними паперами

Думаючи, куди вкластися, щоб заробити, слід розглянути інвестиції в цінні папери: акції. Це досить популярний варіант пасивного інвестування, який на практиці застосовують сотні тисяч інвесторів. Щоб зрозуміти, чи варто вкладати гроші в даний напрямок, Вивчіть переваги і недоліки рішення.

Переваги

 • Відсутність строгих вимог до стартового капіталу. Ви можете купити будь-яку кількість акцій будь-якої компанії.
 • Доступність. Вам не обов'язково володіти спеціальною освітою і навичками. Доступно величезна кількість допоміжних інструментів, що дозволяють визначитися з напрямком інвестування.
 • Хороші перспективи. Вибравши стабільну і стрімко розвиваючуся компанію, ви отримуєте шанс відмінно заробити.
 • Невисокі ризики. Навіть якщо ваші прогнози не виправдаються і акції подешевшають, ви не втратите всі вкладення, продавши цінні папери дешевше, ніж купували.

Недоліки

 • Величину доходу неможливо спрогнозувати.
 • Продати куплені папери раніше встановленого терміну не вийде.
 • Є ймовірність сильного осідання ціни, в період кризи, негативного новинного фону, через макроекономічні і політичні ситуації.
 • Є ризик зв'язатися з шахраями. Купівля цінних паперів здійснюється в інтернеті. Ви ризикуєте зв'язатися з недобросовісними посередниками.

Вирішивши організувати заробіток в інтернеті з вкладеннями таким методом, ви зіткнетеся з проблемою вибору. Щоб зрозуміти, якому інвестиційному інструменту віддати перевагу, потрібно провести досить масштабний моніторинг. Якщо у вас немає ні часу, ні бажання, вибрати компанію, чиї акції ви хотіли б купити, можна вчинити так:

 • переглянути спеціальні рейтингові таблиці з відображенням статистики зміни ціни, визначитися з найбільш привабливою позицією;
 • вибрати найменування з "Блакитних фішок" - так називаючих компаній, чиї цінні папери приносять найбільший дохід на поточний період часу.

Коли продавати акції, ви вирішуєте самостійно, підібравши відповідний час. Описуваний пасивний заробіток в Інтернеті залишається дуже популярним. Головна причина - можливість отримати великий прибуток. Якщо ви вкладете гроші в цінні папери перспективної організації, є високі шанси на значне їх подорожчання найближчим часом. А значить перепродати акції вийде на порядок дорожче.

Щоб знизити ризики, розподіляйте гроші між цінними паперами кількох організацій. Так ви зведете ймовірність збиткових інвестицій до мінімуму, перекриєте фінансові втрати прибутком від інших, паралельно використовуваних інструментів.

Як заробити на криптовалюті: п'ять способів

Інвестиції в криптовалюту входять в список кращих способів заробітку в інтернеті, не дивлячись на часто падаючий і сильно волатильний ринок, багато людей хочуть спробувати удачу, вкладаючись у криптовалюту для торгів або заради очікування подальших злетів ціни. Крипта вважається одним з найперспективніших і прибуткових інструментів, відкриваючи перед своїми володарями широкі можливості. Перш за все цифрові монети привертають до себе увагу з наступних причин:

 • Великий вибір варіантів. На сьогоднішній день існує чимало різних видів криптовалют, і їх кількість продовжує збільшуватися, що в свою чергу є і недоліком з-за "розмазування" капіталізації.
 • Відмінні перспективи збільшення капіталу. Якщо звернути увагу на історію найпопулярнішої кріптовалюти Bitcoin, можна особисто в цьому переконатися. Початкова ціна однієї монети становила всього 30 центів, а через кілька років обчислювалася вже в тисячах доларів.
 • Кілька варіантів інвестування, що дозволяють легко визначитися з оптимальним рішенням.
 • Відсутність повноцінного контролю з боку державних органів та будь-яких керуючих компаній, що дозволяє вільно проводити необхідні операції з цифровими монетами, однак законодавча база знаходиться в процесі підготовки і її введення частково повинно позитивно позначитися на всій криптоіндустрії.
 • Виняток оподаткування, часткова анонімність (при дотриманні ряду правил) і помірна швидкість виконання транзакцій.

За допомогою даного інструменту Ви зможете швидко заробити гроші і отримати досить великий дохід.

Єдиний мінус - високі ризики. Знизити їх вдається тим, хто володіє в цій галузі великою базою знань, має аналітичний склад розуму, вміє проводити детальний аналіз і робити прогнози.

Основні методи створення капіталу на криптовалюті:

 1. Майнінг - безпосередньо видобуток цифрових монет за допомогою потужних обчислювальних машин, вирішуючих складні алгоритми. Раніше такий метод отримання кріптовалюти був досить вигідним і популярним, через що і отримав широке поширення. Сьогодні ставлення до нього неоднозначне. Чим більше криптомонет видобуто, тим складніше стають обчислювальні процеси, отже, вимоги до технічних параметрів обчислювальних машин підвищуються. При цьому обсяги видобутих цифрових монет часто виявляються зовсім невеликими, і дохід не покриває навіть витрати на електроенергію. Бажаючи отримати заробіток на Майнінг в 2019 році, є сенс вступити в пул, що об'єднує велику кількість потужних комп'ютерів. Зароблені монети будуть поділені між учасниками пропорційно їх технічному внеску. Також потрібно відповідально вибирати вид монет, віддаючи перевагу легко доступним для Майнінг варіантів. Ще один нюанс - знадобиться майнінг-ферма. Одного ПК виявляється мало для отримання бажаного доходу. Тому є сенс з'єднати кілька потужних відеокарт, щоб процес був продуктивнішим. Скільки можна заробити на майнінг фермі, залежить від технічних характеристик відеокарт, тривалості процесу, умов пулу, у складі якого відбувається видобуток криптомонет і самої монети. Також багато що залежить від правильності налаштування програмного забезпечення. Але в будь-якому випадку отримані активи можна використовувати для отримання додаткового прибутку. Наприклад, велику популярність отримала торгівля на біржі.
 2. Торгівля на біржі. Хороший метод організувати заробіток грошей в онлайн режимі. Схема проста. Ви реєструєтеся на одній з кріптовалютних бірж, поповнюєте рахунок, купуєте цікавий вид валюти. Далі укладаєте угоди купівлі/продажу, вибираючи прибуткові пропозиції. Суть в тому, щоб купити дешевше, продати дорожче, або навпаки, у випадку "шорта", потрібно заробити на коливаннях ціни. Бажаючи домогтися успіху і отримати дохід, потрібно проводити ретельний моніторинг і аналіз, вміти складати прогнози. Така ідея підійде особам з аналітичним складом розуму, тим, хто добре розбирається в темі. Перевага - в швидкому отриманні доходу при укладенні успішних угод.
 3. Пасивні інвестиції. Найпростіший, але не менш ризикований варіант. У разі успіху можна заробити великі гроші. Суть методу така: ви вибираєте недорогу, але перспективну криптовалюта, купуєте певну кількість монет. Тримайте їх на гаманці до моменту значного підвищення ціни, продаєте в рази дорожче. У колах трейдерів це називається холд (від англійського "hold"). Мінус - у високих ризиках. Дуже складно точно спрогнозувати, як зміниться вартість обраного активу в майбутньому. Вона може стрімко підвищитися, але є і ймовірність її падіння. Багато старожили ринку воліють холдить Біткойн та інші популярні алькоіни з першої десятки по капіталізації, наприклад:
 4. ICO - також варто розглядати, вирішуючи, заробити на криптовалюті. Метод підходить для осіб, що розбираються в сфері, які розуміють принципи обігу монет, які знають критерії, за якими визначається перспективність інструменту. Це досить прибутковий варіант. Суть методу полягає в придбанні токенів нового проекту ще до моменту його виходу на ринок. Ціна копійчана. Якщо після запуску в оборот криптовалюта стане популярною, вдасться добре заробити. Ризик в тому, що частина проектів закривається на найпершому етапі, і інвестори залишаються в збитку. Щоб зробити правильний вибір, потрібно провести масштабний аналіз, склавши на його базі прогнози на майбутнє.

Як заробити біткоіни без вкладень

Є ще один метод, який буде цікавий тим, кого цікавить, як заробити біткоін або одержати інший вид кріптовалюти без будь-яких вкладень, - криптовалютні крани. Вони являють собою прості завдання, за виконання яких платять сатоші - частки біткоінів. Безумовно, накопичення відбувається досить довго і не всі крани виявляються робочими, але практика показує, що при успішному виборі невеликий профіт забезпечений. Як основний спосіб отримання доходу, можливо, розглянутий варіант використовувати недоцільно, але він все-таки дає можливість сформувати певний капітал. І якщо вас цікавить, як заробити біткоіни без вкладень, зверніть увагу на найпопулярніші крани:

 • Freebitco;
 • Moonb;
 • 3btc;
 • Cryptomininggame;
 • Kopilka.

Це тільки частина кранів, які дозволяють отримати криптовалюту за виконання простих дій. Деякі ресурси надають тільки сатоши, інші працюють з декількома різновидами цифрових монет.

Ми розглянули реальні способи заробити гроші. Але чи будуть вони виправданими в конкретній ситуації? Оцінюйте сили і знання об'єктивно, вибирайте методи з мінімальними ризиками.

Наскільки вигідно працювати з Forex: три ідеї отримання прибутку

Forex - ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами. Спочатку він створювався як регулятор міжнародної валютної системи, а сьогодні використовується для отримання фінансового прибутку переважно на спекулятивних угодах. Суть залишається колишньою: вибрати відповідний інструмент, купити і продати його на вигідних умовах. Як і в попередньому випадку, важливу роль в успішності операцій грають: аналітичний склад розуму, вміння проводити аналіз і масштабний моніторинг, здатності до точного прогнозування.

Вибрати такий спосіб заробітку в інтернеті може кожен, навіть при наявності мінімального стартового капіталу і відсутності спеціальних знань. Робота з ринком Форекс здійснюється через посередників - брокерів. Саме вони надають все, що потрібно для успішної діяльності:

 • майданчик зі зрозумілим інтерфейсом і широким набором інструментів;
 • інформаційний розділ з великим обсягом корисної інформації, цінними порадами, прикладами стратегій;
 • кредитне плече, розмір якого в співвідношенні з величиною першого депозиту становить в середньому 200: 1.

Залишається розібратися, як заробити в інтернеті за допомогою ринку Форекс. Є три варіанти вирішення завдання:

 1. Самостійна торгівля. Для осіб, що володіють спеціальними знаннями, які розуміють принцип роботи системи. Головне - вибрати надійного брокера, здатного надати необхідну підтримку. Якщо ви новачок, є сенс потренуватися на демо-рахунку перш, ніж приступати до реальної торгівлі. Таку можливість надають практично всі брокери. Демо-рахунок доступний протягом 14-30 днів, все залежить від обраного партнера. Тут ви будете укладати угоди, ідентичні реальним, але не зможете втратити або заробити гроші. Зрозумівши, що ви готові починати роботу, можна приступати до торгівлі.
 2. Інвестиції в ПАММ-рахунки. Таким способом реально заробити в інтернеті і отримати досить високий дохід. Доступ є у всіх, у кого є вільні гроші. Ми розглядаємо рахунки, що відкриваються на спеціалізованих майданчиках досвідченими трейдерами, що бажають збільшити суму, яку можна використовувати для торгівлі на Форексі, відповідно, підвищуючи прибутковість діяльності. Головне - вибрати відповідний ПАММ-рахунок, оцінивши мінімальну величину інвестицій, обіцяний відсоток, що формує дивіденди, торгівельну політику трейдера і успішність його угод. В середньому прибутковість рахунків становить 5-20% на місяць. Все залежить від професіоналізму і прибутковості діяльності керуючого. При цьому важливо враховувати і ризики. Вони безпосередньо пов'язані з торговою політикою трейдера. Особи, які дотримуються консервативних поглядів в роботі, віддають перевагу менш ризикованим угодам і готові поступитися в доході. Трейдери, орієнтовані на агресивну політику, заради максимального прибутку, часто ризикують. Щоб правильно вибрати ПАММ-рахунок, обов'язково оцініть прибутковість діяльності конкретного керуючого.
 3. Послуги консалтингу. Маючи досвід успішної торгівлі на Форексі, ви можете заробляти гроші без будь-яких вкладень, навчаючи новачків в цій області, допомагаючи опанувати ринок і навчитися торгувати. Головне - знайти клієнтів, зацікавлених в платному навчанні. Зробити це нескладно через затребуваність розглянутого сектора. Щоб надавати послуги, не обов'язково особисто зустрічатися з клієнтами. Ви можете навчати людей із застосуванням сучасних технологій, наприклад, через Skype. Це значно розширює клієнтську базу, дозволяючи працювати з громадянами різних країн.

Залишається вирішити, як заробити в Інтернеті. Щоб зробити правильний вибір, оцініть власні знання в даній області і готовність до ризику, подумайте про очікування від прибутку, заздалегідь виділіть грошову суму, яку готові витратити для реалізації ідеї.

Заробіток в Інтернеті на бінарних опціонах

Ще один перспективний вид заробітку. Йдеться про різновид біржових контрактів, які використовують для отримання прибутку на зміні ціни обраних активів. Головне завдання - зробити максимально точний прогноз щодо напрямку руху вартості певного інструменту в конкретний проміжок часу. Якщо він виявиться правильним, ви отримаєте фіксований дохід, який визначається відсотком від суми покупки контракту.

Вирішивши заробити гроші в онлайн режимі розглянутим способом, вивчіть доступні варіанти. Існує кілька різновидів бінарних опціонів. Від їх виду залежить складність прогнозування величини прибутку в разі успіху:

 • Call / Put - підходять для новачків. Тут потрібно спрогнозувати тільки напрямок руху ціни активу: збільшиться або знизиться, уклавши відповідну угоду. Якщо прогноз виявляється вірним, ви отримуєте суму, за яку купили контракт, і надбавку приблизно 65-70%, що і є вашим профітом. Вважаючи, що вартість обраного інструменту підвищиться, купуйте Call-опціон. Припускаючи зниження ціни, віддавайте перевагу Put-опціону.
 • One Touch / No Touch - трохи складніше. Вам буде потрібно спрогнозувати, чи досягне вартість активу певного рівня до моменту завершення терміну дії контракту. Подальша зміна ціни не грає ролі. Важлива умова-торкання зазначеної позначки або його відсутність. Дати такий прогноз складніше, тому величина винагороди в разі успіху буде більше. Якщо ви успішно освоїте цю область, то зможете організувати прибутковий заробіток на дому в інтернеті.
 • In / Out. Найскладніший вид контрактів. Тут потрібно спрогнозувати параметри коридору, в межах якого буде змінюватися вартість активу до моменту завершення угоди. Якщо прогнози виявляться успішними, ви отримаєте максимально можливий дохід. У разі помилки втратите суму, за яку купили контракт.

Щоб вести успішну діяльність в цьому напрямку, необхідно вміти проводити аналіз, складати прогнози. Для цього потрібен аналітичний склад розуму. Якщо у вас вийде розібратися в темі, можна розраховувати на помітне поліпшення матеріального становища.

Як заробити на хайпах 

На хайп проектах теж можна заробити гроші в інтернеті. Хайпи - це організації, що створюють спеціальні проекти для залучення коштів інвесторів, які часто не ведуть реальної діяльності. Вони обіцяють досить високі відсотки з щоденним нарахуванням. Для відводу очей створюють легенду, що пояснює прибутковість роботи, наприклад - фінансування розвитку перспективного інноваційного проекту. Насправді дивіденди вкладникам виплачують за рахунок надходжень від нових інвесторів. Як тільки вони припиняться - хайп проект закриється, настає скам.

Інвестування в цьому напрямку розглядається неоднозначно. З одного боку - є можливість багато заробити, адже обіцяють дивіденди в середньому 1,5% на добу. З іншого боку - ризики втратити гроші також високі, як і ймовірний прибуток. І все ж, є інвестори, у яких виходить успішно використовувати розглянутий спосіб заробітку і поліпшити власне фінансове становище за рахунок хайп-проектів. Вони добре знають, як їх правильно вибирати. Розглянемо основні критерії:

 1. Нетривале існування. Якщо проект тільки відкрився, значить він буде існувати, поки адміністрація не отримає очікуваний прибуток (але не можна обходити стороною виключення з правил).
 2. Якісний сайт. Якщо на створення електронного майданчика витрачено багато часу і коштів, то, зазвичай, це означає автори проекту планують досить тривалу діяльність, спрямовану на його розвиток.
 3. Правдива легенда. Чим легше в неї віриться, тим більше інвесторів довірить даному проекту власні заощадження. Отже, він буде існувати довше. Безумовно, який сенс закривати прибуткову справу, якщо є можливість отримати більш істотний дохід.

Розібравшись, як заробити на хайпах, кожен вирішує сам, чи варто вкладати гроші в подібні проекти. Якщо ви готові ризикувати заради великого прибутку, тоді вперед.

Вирішуючи поліпшити власне матеріальне становище таким методом, пам'ятайте про високі ризики. Щоб їх знизити, є сенс вибрати кілька хайп проектів і розподілити гроші між ними. Перш ніж робити вкладення, ретельно прорахуйте, скільки грошей і в які майданчики потрібно інвестувати, щоб залишитися з прибутком, навіть якщо якісь фонди виявляться збитковими.

Заробляємо на спорті - популярні ідеї

Спортивні ставки - досить перспективний спосіб заробітку для тих, хто цікавиться спортивними подіями, розбирається у футболі, баскетболі, волейболі або інших іграх. Ми розглядаємо хорошу можливість отримати грошовий прибуток від власного хобі. Головне - відповідально організувати діяльність, як і в будь-яких починаннях.

Перш за все потрібно вибрати надійного букмекера. Кількість букмекерських контор невпинно зростає, але лише окрема частина організацій працює чесно і прозоро, платить користувачам виграні гроші.

Щоб не помилитися з вибором, обов'язково вивчайте відгуки осіб, яким вже доводилося робити ставки. Так ви виберете надійного партнера і зможете отримати реальні гроші.

Плануючи ставки перед спортивною подією, підходьте до визначення ймовірного переможця відповідально. При прогнозуванні враховуйте:

 • результати минулих ігор;
 • зміна командного і тренерського складу;
 • активність підготовки до змагань;
 • настрій гравців і мотивацію до перемоги;
 • місце і час проведення змагань;
 • прогнози експертів і аналітиків.

Заробіток на Ютубі: як робити гроші - чотири перевірених способи

Останнім часом майданчик YouTube багато хто використовує як джерело доходу. Приваблює те, що методів отримання грошових коштів досить багато і є можливість вибрати оптимальний для себе. Крім того, величина прибутку практично не обмежена. Все залежить від бажання, умінь і кмітливості. Розглянемо більш детально, як заробляти на Ютубі і дізнаємося про найпопулярніші рішення.

Перший спосіб заробітку на Ютубі

Створити розважальне, комедійне або навчальне відео. Головне, щоб ролик виявився популярним, отримав якомога більше лайків, коментарів і збільшив число підписок на ваш канал. Впоравшись з цим завданням, ви можете отримати дохід за кількома потоками:

 1. Платно розміщувати посилання на сайти замовників в описі до відео. Головне, щоб товар або послуга відповідали тематиці вашого ролика.
 2. Розмістити контекстну рекламу Google Adsense у відео. Вона буде розташовуватися внизу ролика. Щоб організувати роботу, досить створити аккаунт в Adsense, дозволивши показ оголошень. Ваш прибуток залежить від того, скільки користувачів клікне по рекламному напису. Даний варіант набув широкого поширення, тому як може застосовуватися з будь-якими роликами-практично незалежно від тематики і тривалості. Отже, це одна з відмінних ідей для монетизації в Ютубі.
 3. Розмістити банерну рекламу на сторінці каналу. Зробити це можна через той же Adsense. Йдеться про невелику рекламку розміром 300х250, яка буде видно користувачам, які переглядають сторінку. Оплата нараховується за кількістю кліків або показів. Все залежить від особливостей конкретної пропозиції.
 4. Розмістити рекламні інтеграції в основному відео. Головна умова, яка повинна дотримуватися для нарахування оплати - перегляд користувачами рекламного відео протягом 30 секунд. Такий варіант заробітку в інтернеті підходить власникам просунутих каналів, що мають свою широку аудиторію.

Другий спосіб отримання фінансового прибутку за допомогою Ютуба

Участь у партнерці Ютуба. Якщо ваш канал має багато підписників і користувачі активно переглядають файли відео, варто подумати про реалізацію даної ідеї. Вам знадобиться включити канал в програму монетизації. Далі вам будуть нараховувати кошти за кліки, що здійснюються користувачами, які переглядають відео. Дохідність коливається в певних межах, становить приблизно 1-2$ за 1000 переглядів.

Третій спосіб отримання онлайн заробітку завдяки Youtube

Продаж товарів через Ютуб в рамках обраної партнерки. Ви можете робити цікаві та корисні огляди різної продукції, заробляючи на її рекламі і додаткових способів, наприклад, представлених вище.

Четвертий спосіб, як можна заробити гроші на Ютубі

Залучення пожертвувань користувачів. Він підходить власникам досить розкручених каналів, що мають широку аудиторію. Особи, переглядають відео, можуть перерахувати певну суму грошових коштів на розвиток проекту, особливо, якщо їм подобається робота автора, а популярні ролики приносять користь.

Це тільки основні способи заробітку, які застосовують власники каналів на Ютубі. Насправді, є ще ряд цікавих ідей, з якими вдасться ознайомитися, займаючись створенням і розкруткою каналу, наповнюючи його цікавими відео.

Незалежно від того, який варіант ведення діяльності ви виберете, запорукою успіху стає популярний канал і активно переглядаючі відеоролики. Не кожному вдається цього домогтися. І щоб досягти поставленої мети, необхідно уважно ознайомитися з секретами просування, правилами створення заголовків та описів, а також принципами залучення користувачів.

Як заробляти на власному блозі: два дієвих методи

Блоги користуються сьогодні величезною популярністю. Вони являють собою своєрідні інтернет-щоденники, через які автор активно спілкується з користувачами, пропонуючи їм цікаві матеріали з обраної теми. І з застосуванням зазначеного інструменту заробіток в інтернеті з мінімальними вкладеннями можна також організувати.

Перш позначимо, що обидва методи базуються на рекламі. Але реалізація дещо відрізняється.

 1. Перший варіант - ви приймаєте замовлення від клієнта і робите публікацію-огляд його товару або послуги. За це отримуєте грошову винагороду. Головне - рекламувати якісний і тематичний товар, щоб не втратити власну аудиторію.
 2. Другий варіант - класичний. Розміщення банерів, рекламних посилань та інших інструментів. Наприклад, якщо ви ведете блог по заробітку, можете приймати пропозиції від брокерів, криптовалютних майданчиків, бірж фріланса та інших організацій, зацікавлених у просуванні.

У будь-якому випадку, щоб отримувати бажаний дохід, блог повинен бути добре розкрученим, мати широку аудиторію і відвідуваність. Також важливо підтримувати рівень популярності, систематично публікуючи нові цікаві матеріали.

Фріланс - як заробити в інтернеті абсолютно без вкладень

Фрілансер - це вільний працівник, який бере цікаві замовлення, виконуючи їх за встановлену плату. Він веде діяльність у вільному графіку, зазвичай не прив'язаний до офісу, працює сам на себе, особисто вибирає замовників. Це чудова ідея для заробітку в Інтернеті. Якщо розглядати актуальні області діяльності, найбільш затребуваними стали:

 • журналістика;
 • копірайтинг;
 • юриспруденція;
 • програмування;
 • архітектура;
 • дизайн;
 • реклама;
 • фото і відеозйомка.

Якщо розглядати кращий заробіток в інтернеті без вкладень із запропонованих областей, однією з найбільш затребуваних спеціальностей залишається копірайтинг - створення інформаційних, презентаційних та рекламних текстів для наповнення різного роду сайтів. Ця професія має масу переваг перед іншими перерахованими варіантами:

 • Освоїти її може кожен, хто вміє грамотно писати, створювати креативні і неординарні тексти.
 • Немає ніяких вимог до освіти, хоча, якщо ви вчилися на журналіста-це плюс;
 • Незважаючи на велику кількість фахівців, що працюють в цій області, майстри своєї справи особливо цінуються замовниками.
 • Ви не прив'язані до місця і часу, можете виконувати замовлення в зручному режимі.
 • Величина оплати може досягати високих позначок, якщо ви працюєте якісно.
 • Ви зможете заробити в інтернеті без вкладень і при мінімальному ризику зіткнутися з недобросовісними клієнтами.

Кращі біржі копірайтингу для заробітку:

 • Велика біржа uatxt.com - майданчик, що налічує величезну кількість замовників і виконавців. У платоспроможності та прозорості роботи порталу сумнівів виникати не може. Єдиний нюанс - невисокі розцінки. Починаючим копірайтерам пропонують всього 15 грн за 1000 символів тексту. Але є можливість працювати за вищою ціною, підвищивши рейтинг. Набравши 300 балів, вдається підвищити власний рівень. Також система пропонує пройти тест на грамотність, щоб отримати доступ до великих замовлень. На майданчику працює тендерний принцип - бачачи підходящу роботу, ви подаєте заявку, а замовник сам визначає копірайтера, який отримає можливість її виконати. Виводити гроші можна на гаманці електронних систем.
 • Біржа копірайтингу advego.com - ще один хороший варіант для заробітку в інтернеті без вкладень. Стара біржа, існуюча тривалий час. Тут зареєстровано величезна кількість замовників і виконавців. Робота є завжди. Мінімальна оплата за 1000 символів - 0,2 долара. Саме в цій валюті пріоритетно проводяться всі розрахунки. Згодом рівень цін можна підвищувати, але для цього потрібно виконати деяку кількість робіт.
 • Майданчик text.lviv.ua - тут можна не тільки брати замовлення на написання статей, але також, як і на вищеперелічених платформах, перевіряти готові тексти на унікальність і за іншими параметрами. Працювати з біржею дуже зручно. Розцінки не мають принципових відмінностей від вищенаведених варіантів. Тут також діє система рівнів професіоналізму і рейтингу, згідно з якою визначається ціна за 1000 символів. Виводити гроші можна виключно на гаманець WebMoney. Мінімальна сума, доступна для виведення-40 грн.
 • 2polyglot.com/ua - ще один варіант для тих, кого цікавить, як заробити в інтернеті без вкладень. Біржа пропонує більш високі розцінки, але і вимоги до виконавців вище. Перш ніж почати працювати, доведеться пройти тест на грамотність. Також потрібно надати адміністрації майданчика своє резюме і приклади текстів. Кожну кандидатуру розглядають окремо, приймаючи рішення про реєстрацію на біржі та надання доступу до замовлень. Гарні розцінки навіть на початковому рівні - головний плюс сайту, не кажучи про ціни для професійних виконавців з високим рейтингом. Але вільні замовлення є не завжди, тому є ймовірність, що деякий час ви просидите без роботи. До того ж окремі замовники встановлюють досить жорсткі вимоги. І є сенс подумати - виконати складне замовлення на цій біржі або написати за цей час кілька дешевших статей на іншому майданчику.

Залишається визначитися з остаточним варіантом. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно враховувати кілька важливих критеріїв:

 • правила початку роботи, необхідність проходження тесту на грамотність;
 • розцінки, наявність рівнів професіоналізму і можливості їх підвищення;
 • варіанти виведення коштів, мінімальна сума, доступна для переказу, стягувана комісія;
 • ефективність роботи служби підтримки, наявність інформаційної бази;
 • кількість замовлень.

Провівши невеликий моніторинг, ви легко визначитеся з підходящим варіантом.

Розбираючись, скільки копірайтер заробляє в місяць, відзначимо, розцінки принципово не змінюються. Вартість роботи стартує з 15 грн за 1000 знаків без пробілів і здатна досягати 400 грн за тисячу знаків і вище. Все залежить від професіоналізму фахівця, цілей створення тексту, вимог і можливостей замовника. Найдорожче оцінюють комерційні продаючі матеріали, що допомагають розвивати діяльність, помітно розширювати клієнтську базу, збільшувати прибуток. Щоб домогтися успіху, копірайтер повинен володіти спеціальними техніками і прийомами, що допомагають привернути увагу потенційного споживача, затримати його і зацікавити. Такі Тексти оцінюють дорого, адже вони окупаються сповна.

Зважаючи на те, що копірайтинг часто вибирають молоді мами, але не у всіх є бажання займатися цією справою, то не впадайте у відчай, а навпаки, обов'язково читайте наші поради по заробітку для мами в декреті, де розказано про безліч альтернативних робочих способів отримання додаткових грошових коштів.

Як отримати дохід від продажів: три варіанти торгівлі через Інтернет

Продажі - це те, на чому можна заробити гроші, ставши успішним підприємцем. Організувати їх можна декількома способами.

Перший варіант - відкрити власний інтернет-магазин

Для цього вам знадобиться стартовий капітал, адже доведеться замовити розробку спеціального сайту, закупити хоча б невелику партію товару. Незважаючи на те, що інтернет-магазинів сьогодні дуже багато, у вас є всі шанси організувати прибутковий процес роботи. Головне - відповідально підійти до реалізації задуму. Домогтися успіху можна із застосуванням наступних інструментів:

 • незвичайний привабливий дизайн самого інтернет-магазину;
 • широкий асортимент товару;
 • якісна продукція від відомих, але мало поширених брендів;
 • оригінальні товари, наприклад, продукція хендмейд;
 • прийнятні ціни, здатні витримати конкуренцію;
 • акції та подарунки для покупців.

Важливо знайти ту фішку, яка буде вигідно виділяти ваші пропозиції на тлі загальної маси, приверне до них увагу потенційних покупців.

Другий варіант заробітку грошей на продажах - організувати їх в соціальній мережі через свій профіль

Прямо на особистій сторінці в соцмережі можна створити невеликий інтернет-магазин, заощадивши на розробці окремого спеціалізованого сайту. В якості каталогу будуть використовуватися фотоальбоми, де ви і розмістите пропоновані товари. Щоб надати покупцеві максимум корисної інформації, для кожної позиції потрібно передбачити:

 1. Чітке якісне фото. Можна завантажити кілька знімків з різних ракурсів.
 2. Детальний опис продукції. Мінус продажів в інтернеті в тому, що людина не може помацати і уважно оглянути товар. Вам потрібно створити такий опис, який давав би відповіді на максимальну кількість питань.
 3. Ціни. Їх можна вказати в самому описі або надавати потенційним покупцям за запитом.

Третій варіант - дропшиппинг

Саме дропшиппинг швидко набирає популярність останнім часом. Мова йде про прямі поставки товару від виробника або постачальника покупцеві, при яких продавець не зберігає продукцію на своєму складі. Це один із сучасних варіантів заробітку без вкладень. Схема проста: ви знаходите покупця, приймаєте замовлення, передаєте його постачальнику або виробнику. Він відправляє товар від вашого імені замовнику. При цьому вам ця продукція пропонується зі знижкою, а кінцевому покупцеві продається за роздрібною ціною. Різниця у вартості і складає прибуток. Просувати продукцію можна будь-яким зручним способом: через дошки оголошень, соціальні мережі, знайомих та іншими шляхами. Головне - результат. Зацікавило і хочете дізнатися більше? Ми писали про цю схему раніше в статті: що таке дропшиппинг.

Як заробити в інтернеті на своєму сайті: 5 працюючих способів

Маючи власний інформаційний сайт, ви однозначно зможете заробити. Але перш ніж розглядати варіанти поліпшення фінансового становища, позначимо переваги володіння інформаційним або новинним порталом:

 • відмінний трафік користувачів різних вікових груп і професій;
 • широкі можливості по наповненню ресурсу, його розширенню;
 • можливість застосовувати одночасно кілька ідей отримання фінансового прибутку.

Тепер перейдемо до заробітку на інформаційних сайтах, розібравши способи отримання прибутку у вигляді таблиці:

Спосіб заробітку Опис і принципи
Продаж посилань. Ви можете займатися продажем тимчасових і постійних контекстних посилань, заміток, посилань-картинок. Вартість залежить від популярності вашого ресурсу в обраній ніші.
Розміщення банерів і оплата за покази-переходи. Це невелика тематична рекламка, що відповідає напрямку конкретної сторінки. Ви отримуєте оплату за переходи по ній. Зазвичай розцінка встановлюється, наприклад, за кожну 1000 кліків. І якщо ваш сайт користується популярністю, можна добре заробляти додатковий дохід.
Розміщення статей, створених під замовлення, з посиланням на сайт. Клієнт замовляє написання статті, тематично відповідної Вашому ресурсу. У ній розміщується посилання на сайт замовника. Її часто маскують під звичайний текст. За такі статті вдається отримати від 3$ до 200$ і більше.
Розміщення PR-матеріалів сторонніх осіб або організацій. Є найприбутковішим. За одне розміщення платять від 100$. Але, з подібною рекламою потрібно бути акуратними, щоб не втратити частину користувачів ресурсу.
Спливаюча реклама і відкриття нових сторінок. Коли користувач переходить на сторінку вашого сайту, одночасно відкривається вікно або вкладка з рекламою. Платять за це добре, але воно досить сильно дратує читачів і не вітається пошукачами.

Розглянуті способи дозволяють організувати пасивний заробіток, в 2019 році він залишається настільки ж популярним. Але важливо відповідально поставитися до вибору, щоб не ризикувати затребуваністю ресурсу серед користувачів. Рекламні інструменти дозовано, намагайтеся підбирати тематичні публікації.

Заробіток на соц мережах: три популярних схеми

Заробіток на соц мережах залишається актуальним, як і в минулих сезонах і продовжує набирати обертів. Такі майданчики налічують мільйони користувачів, тому відкривають перед вами дуже широкі можливості. Розглянемо на прикладі найпопулярніших соціальних мереж, таких як Однокласники і ВКонтакте.

Перший метод отримання доходу - розміщення реклами в групі

Якщо у вас поки немає групи, виправити ситуацію буде нескладно. Спільнота створюється за кілька хвилин. Головне - вибрати актуальну тематику, завдяки якій група буде користуватися популярністю, придумати правильну назву, що дозволяє просунути сторінки в пошуку. Також важливо наповнити спільноту корисною інформацією, цікавою читачам, створити ефект активного спілкування та обговорень. Це дозволить швидко набрати необхідну кількість підписників і перейти до наступного етапу - розміщення рекламних публікацій у стрічці. Залежно від особливостей замовлення вам будуть платити за перегляди реклами, переходи за посиланням, інші дії користувачів. Важливо не перестаратися. Надмірна кількість рекламних публікацій відштовхує. Ви ризикуєте втратити аудиторію. Крім того, розміщуйте тематичну рекламу, близьку до напрямку власної групи. Так ви розширите коло зацікавлених осіб.

Щоб реклама не виглядала так нав'язливо, для заробітку на групи в Однокласниках, використовуйте нові технології - нативний її варіант. Наприклад, такі відеоролики пропонують популярний майданчик Viboom. Суть розглянутого виду реклами полягає в прихованому характері. Іноді, переглядаючи відео, людина навіть не помічає мети його створення. Це підвищує ефективність розміщення подібних роликів. Вибирати рекламні публікації ви можете самостійно. Головне, щоб кількість підписників відповідала вимогам.

Обов'язково прочитайте наш інструктивний матеріал для роботи з соціальною мережею Вконтакте: як заробити на пабліках.

Наступний метод отримати дохід - розміщення реклами на своїй сторінці

По суті, принцип ідентичний розглянутому пунктом вище варіанту, тільки публікуються записи і ролики у вашому профілі. Для успішності починання також необхідно мати кілька тисяч підписників - чим їх більше, тим краще.

Третій метод заробітку на групі ВК - публікація трансляцій відео

Це можуть бути прямі трансляції телепередач, ігор, а також ваші особисті репортажі на цікаві теми. Головне - вибрати актуальний напрямок, здатний зацікавити користувачів. Заробляти ви будете за рахунок пожертвувань, які користувачі зможуть відправляти в вашу підтримку. Сума не обмежена, тому дохід може помітно відрізнятися. Якщо вам цікавий такий варіант, залишається розібратися, як створити трансляцію. Для цього зробіть кілька простих кроків:

 • зайдіть в свій профіль в ВК;
 • перейдіть в пункт "Відео";
 • натисніть "Створити трансляцію";
 • Заповніть порожні поля у вікні;
 • виконайте налаштування ПЗ;
 • збережіть дані;
 • запустіть трансляцію.

Партнерські програми - як почати вигідну роботу

Партнерки - відмінний спосіб заробітку в Інтернеті. Перш ніж розглядати конкретні пропозиції, розберемося з принципом ведення діяльності, загальними положеннями і термінами.

Партнерська програма - це форма співпраці між замовником і виконавцем, передбачає просування останнім певних товарів або послуг за встановлену плату. Головним інструментом стає реферальне посилання, яке вдається отримати при реєстрації в партнерці. Це посилання необхідно просувати доступними способами, щоб по ній переходило якомога більше людей, здійснюючи дії на сайті рекламодавця. За них рефер (виконавець) і отримує винагороду. Потенційні клієнти (реферали) також можуть стати учасниками партнерки, і якщо вона багаторівнева, то перший виконавець (рефовод) і від їх діяльності буде отримувати незначний прибуток. При масштабному розвитку системи і правильному виборі партнерки вдається помітно покращити власне матеріальне становище.

Читайте детальніше: Як заробляти на партнерках? 

Щоб зрозуміти, як заробити в інтернеті за допомогою партнерських програм, розглянемо способи просування продукції або послуг замовника:

 • Ютуб - якщо у вас є свій канал, ви можете вибрати тематичну партнерку і залишати посилання на товар або послугу в описі відео. При великій кількості підписників і високої активності перегляду роликів перший профіт не змусить себе довго чекати.
 • Соціальні мережі - тут посилання ефективніше просувати в групі. Особливо активно по ній будуть переходити, якщо ви маєте хорошу репутацію, не радячи підписникам неякісний товар.
 • Месенджери - можна створити канал або чат для своїх рефералів і активно заробляти на реферальних посиланнях.
 • Власний сайт - безсумнівно один з кращих способів ведення партнерського заробітку.

Можна спробувати пошукати і інші способи просування. Але вищевказані працюють стовідсотково, це вже багаторазово перевірено особисто нами. Головне, щоб канал, група, сайт або чат були розкручені.

Продовжуючи говорити про те, як заробити гроші, розглянемо найпоширеніші партнерські програми, які користуються сьогодні особливо високим попитом:

 • Aliexpress - один з кращих способів заробітку в Інтернеті. Платить 2-8% від вартості товару, купленого вашим рефералом. Працювати безпосередньо з цим інтернет-магазином не дуже зручно, тому як мінімальні суми для виводу досить великі і гроші надходять на рахунок не відразу, а тільки через 30-60 днів після операції. Краще реєструватися в партнерці через посередників, наприклад, Admitad.
 • Моя справа - допомога у веденні бухгалтерського та податкового звіту. Досить вигідна партнерка, що передбачає виплату за кожного зареєструвався в системі користувача.
 • Вище розглянуті Advego і ETXT - біржі копірайтингу. Платять до 25% від комісії майданчика з обороту. Це досить значна цифра. Якщо ви, наприклад, володієте групою в соцмережі, присвяченій додатковому заробітку або молодим мамам в декреті, просувати посилання буде максимально просто.
 • Bestchange - майданчик, що займається моніторингом обмінників електронних і фіатних валют. Вам пропонують залучати користувачів, отримувати відсоток за обмінні операції, фіксовану невелику плату за вчинені дії. Просувати реферальні посилання нескладно, тому як затребуваність операцій з електронними грошима продовжує збільшуватися. Також Вас можуть зацікавити популярні платіжки Payeer і її конкурент Advanced Cash, якщо Вам близька фінансова тематика.

Щоб заробити гроші розглянутим способом було простіше, перегляньте популярні CPA партнерки, такі як ADMITAD, LEADTRADE. Подібні портали збирають величезну кількість партнерок від банків, мобільних операторів, магазинів, салонів краси, туристичних агентств, авіакомпаній та інших.

Складно назвати кращу партнерську програму для заробітку. Величина фінансового прибутку залежить від ваших умінь, активності просування товарів або послуг, правильності вибору партнерки. Наприклад, якщо ви - власник популярної групи, присвяченої вихованню і навчанню дітей, відмінним вибором стане Aliexpress або біржі пов'язані з навчанням і студентським трафіком. Пропонуйте посилання на якісні товари, отримуйте відсоток від вартості. Вибір величезний: іграшки, одяг, шкільне приладдя, електроніка. Якщо ваша група присвячена відпочинку, подорожам, прибутковою стане партнерка туроператора.

Не прагніть розмістити побільше посилань, щоб отримати дохід. Людей відштовхує надзвичайно нав'язлива реклама. Використовуйте їх як рекомендаційні, діліться власним досвідом. Успішність такої діяльності виявиться на порядок вище.

Заробляємо на виконанні легких платних завдань: 10 способів

Продовжуючи говорити про те, як заробити гроші без вкладень, зупинимося на популярному способі - виконанні платних завдань. Для цього вам знадобляться активні акаунти в Однокласниках, ВКонтакте, Твіттері, Інстаграм та інших соцмережах, чим більше - тим краще, але більшість замовлень передбачає виконання певних дій саме на цих майданчиках. Але завдання бувають різного роду і можуть виконуватися на сторонніх ресурсах.

Всі можливі варіанти заробітку на завданнях:

 • Поставити оплачуваний лайк - ви отримуєте посилання на публікацію або відео, біля яких потрібно поставити клас за гроші в ОК або лайк в ВК. Виконання такого завдання забирає кілька секунд. За один лайк зазвичай платять 10 копійок, в середньому, і вище. Деталі з кращими сайтами в цій статті.
 • Зробити репост за винагороду - скопіювати певний запис собі на стіну. За ціною завдання трохи дорожче, за часом виконання практично ідентичні з попереднім варіантом. Заробіток в Інстаграммі, ВКонтакте, Однокласниках та інших соц мережах доступний кожному користувачеві.
 • Підписатися на профіль або заробляти на вступі в групи - секундна справа, за яку Ви отримаєте 2 копійки в середньому і дорожче.
 • Написати коментар за оплату. Вам дають посилання на відео, пост або інший об'єкт, під яким потрібно залишити коммент. Текст можуть надавати в готовому вигляді або просити скласти його самостійно. Це досить просто і добре оплачується.
 • Написати відгуків. Ви вибираєте товар, пишете коротку думку про нього. Характер і обсяги відгуків вказуються для кожного завдання окремо. Оплата за роботу вище, ніж у випадку з лайками або репостами. Але відгуки повинні бути унікальними. З огляду на те, що потрібно реалістичність, іноді допускаються поодинокі помилки в тексті. Читайте тут.
 • Скачати гру. Ви самі вибираєте додатки, вибір досить великий. Це невеликі за обсягом програмки, які не потребують особливих технічних можливостей від ПК.
 • Прослуховувати музичні композиції. Тут встановлено час, протягом якого необхідно слухати одну мелодію. Для отримання оплати потрібно дотримуватися цієї суворої умови.
 • Перейти на сайт по вказаному посиланню. Тонкощі завдання замовник вказує в описі роботи. Такого роду заробіток на кліках не буде прибутковіше, ніж в минулих сезонах, але принесе приємні бонуси, яких вистачить, наприклад, на поповнення мобільного рахунку.
 • Завантажити мобільний додаток. Зазвичай встановлюють терміни, протягом яких видаляти ПЗ не можна. Такий спосіб заробітку неоднозначний, тому як мало кому захочеться засмічувати телефон. 
 • Створити тему на форумі. Цілком перспективне замовлення, за який можна отримати реальні гроші. Морока в тому, що для цього потрібно пройти реєстрацію. Іноді замовник надає логін і пароль, з використанням яких потрібно виконувати завдання на форумі.

На всіх біржах, що пропонують платні завдання для виконання в соцмережах, діють строго встановлені правила, згідно з якими не можна прибирати лайки, видаляти репости і виходити з числа підписників на протязі певного часу - 10-30 днів. Якщо ви порушуєте цю умову, оплату за замовлення доведеться повернути, в іншому випадку аккаунт заблокують.

Розглянемо, які сайти для заробітку в інтернеті краще використовувати тим, хто хоче виконувати нескладні завдання і отримувати гроші. Насправді спеціалізованих майданчиків багато. Зупинимося на найпопулярніших, які ми особисто випробували на собі.

Кращі букси для заробітку:

Перераховані сайти пропонують різну кількість завдань, відрізняються встановленими розцінками. Незалежно від вибору великі суми грошей заробити не вийде, але це хороший варіант для тих, у кого є вільний час і втрачати його без толку не хочеться. Ви з легкістю зберете на поповнення мобільного рахунку, оплату послуг інтернет-провайдера, інші невеликі витрати.

Можливо, ТОП буксів для заробітку поповниться новими найменуваннями, що пропонують умови ще вигідніше. Проводьте моніторинг, якщо розглянутий метод зацікавив, а ми в свою чергу будемо також відстежувати новинки ринку.

Розгадування капчі - найпростіший спосіб отримати гроші в мережі

Капча - це зашифрований напис або блок картинок, які використовуються багатьма сайтами для блокування шкідливих програм і спаму. Не завжди адміністрація електронних майданчиків бажає витрачати час на розгадування, тому пропонує стороннім особам робити це за певну плату.

Один з сайтів, де можна організувати заробіток на капчі - 2captcha. Дохід невеликий, але якщо працювати регулярно, вдається отримати кошти хоча б на оплату мобільного рахунку або Інтернету. За пару годин активної діяльності виходить заробити приблизно 5-7 грн. Таку ідею слід розглядати школярам, студентам, у яких достатньо вільного часу і є потреба в отриманні коштів на кишенькові витрати.

Самим юним шукачам роботи в Інтернеті рекомендуємо дізнатися: як школяреві заробляти в Інтернеті, прочитавши наш повноцінний огляд, із якого Ви не тільки підберете собі хороший варіант фінансової зайнятості, але і навчитеся поєднувати приємний процес з навчанням.

Отримуємо фінансовий дохід онлайн за допомогою телефону

Є сайти, які платять за скачування ігор і додатків, і їх подальшу оцінку. Наприклад - AdvertApp. По суті, розглянутий варіант повинен зацікавити осіб, які потребують додаткового доходу. Він набув поширення серед школярів і студентів. Перевага в тому, що робота виконується із застосуванням мобільного телефону, їй можна приділяти час по дорозі в школу або ВУЗ, якщо доводиться добиратися громадським транспортом. В результаті вдасться заробити хоча б на поповнення рахунку. Заробіток з телефону продовжує активно застосовуватися. Це свідчить про реальність доходу.

Читайте тут.

Чи можна заробити на перегляді реклами

У минулому сезоні перегляд реклами являв собою спосіб заробітку, відповідний для осіб, зацікавлених в додатковому доході. Суть проста і методів кілька:

 • Ви відкриваєте рекламне відео, переглядаєте його протягом необхідного часу, отримуєте грошову винагороду.
 • Також можна встановити спеціальне розширення в браузер, і під час серфінгу в Інтернеті, вам періодично будуть показуватися рекламні оголошення, за перегляд яких нараховується дохід.
 • Ще користувачам платять за переходи за посиланнями.

Ви бачите, що для виконання роботи був потрібний лише комп'ютер і вільний час. Отже, таке заняття цілком успішно поєднувати з основною діяльністю. Залишалося вибрати сайт, з найпопулярніших майданчиків відзначимо:

 • Surfearner;
 • Teaser.bz;
 • Jobplant.

Незважаючи на невелику прибутковість, розглянутий метод досить популярний, тому що серфити в інтернеті - це щоденне заняття багатьох сучасних людей.

Як отримати дохід на опитуваннях

Організувати заробіток на опитуваннях нескладно. Це досить цікаве заняття, здатне принести додатковий дохід. Для роботи знадобиться вибрати спеціалізований сайт - опитувальник, де проводяться платні соціологічні опитування населення. Зазвичай подібними ресурсами володіють маркетингові організації, які проводять моніторинг споживчого ринку. Вони готові платити гроші, отримуючи думку реальних користувачів.

Щоб заробити обраним способом, визначитеся з відповідним сайтом, пройдіть реєстрацію та авторизацію в особистому кабінеті. Заповніть профіль максимально докладно, підвищуючи шанси на отримання прибутку. Чим більше інформації про себе ви вкажете, тим більше запрошень на опитування буде надходити на електронну пошту.

Розглянемо популярні сайти, де можна заробити без вкладень, проходячи різнопланові опитування:

 • GlobalTestMarket.com - опитувальник міжнародного рівня. Дозволяє заробити до 25$ за анкету, в залежності від складності заповнення і витрачається на нього часу.
 • vlasnadumka.ua - опитування, проходження якого займає 5-6 хвилин, оцінюється в 40 грн.
 • surveyharbor.com - пропонує більш високі розцінки, ніж інші форми. Виплата коштів здійснюється тільки на гаманець системи PayPal.
 • opinion.com.ua -сервіс, який готовий платити 20-60 грн за один успішно пройдене опитування. Тривалість проходження опитування становить 10-40 хвилин. Виплати проводяться на гаманці популярних платіжок.

Залишається вибрати оптимальний сайт для заробітку в інтернеті. Щоб прийняти об'єктивне рішення, ознайомтеся з обсягами анкети, яку спочатку потрібно заповнити, розцінками, кількістю доступних опитувань. Зверніть увагу на мінімальну величину суми, доступної для виведення, і пропоновані способи переказу коштів.

Заробіток на іграх - чи варто розраховувати на грошовий достаток

Ігри можна розглядати як реальний спосіб поліпшення власного матеріального становища. Заробляти на них досить просто, якщо ви захоплюєтеся достатньо, щоб можна було монетизувати свій досвід і знання. Найпростіше прив'язати діяльність до соцмереж, наприклад, ВКонтакте або Однокласникам.

Розібратися, на яких іграх можна заробити катастрофічно легко. Зайдіть в свій профіль, відкрийте вкладку з відповідними додатками. Перегляньте перелік ігор, які набрали максимальну кількість користувачів. На ці найменування однозначно слід звернути увагу.

Суть діяльності проста - ви вибираєте додаток, починаєте грати, доходите до високого рівня. Далі продаєте аккаунт зацікавленій особі. Ідея такого заробітку ВКонтакте без вкладень продовжує існувати, застосовується і в Однокласниках. Деяким вона здасться сумнівною. Але дуже багато користувачів соцмереж, що грають в ігри, не бажають витрачати час і сили на проходження початкових рівнів, хочуть відразу отримати максимально широкі можливості. Вони і складуть коло потенційних покупців. Продавати можна і інструменти, інвентар, якщо це дозволяє вибраний додаток.

Розміщувати пропозиції вдається на спеціалізованих майданчиках. Там же ви побачите середні розцінки, зможете встановити об'єктивну вартість розкрученого облікового запису. Заробіток на іграх залишається актуальним, тому як вони є одним з популярних способів розваги сучасної молоді та навіть дорослих людей. Такий вид діяльності підходить і школярам, які захоплюються ігровими додатками. Це хороший спосіб отримати гроші на кишенькові витрати, не турбуючи батьків.

Як заробити гроші, виконуючи домашні завдання

Розглянутий вид діяльності підходить здебільшого школярам, учням у старших класах, студентам або навіть викладачам. Це той етап, коли не кожному вдається справлятися з домашніми завданнями, а іноді просто відсутнє таке бажання. І тут можна відмінно заробити. Головне - виконувати завдання правильно і якісно, не затримуючи здачу результату.

Ми розглядаємо актуальні схеми заробітку в інтернеті, тому і пропонувати послуги потрібно, економлячи час на пошуках потенційних замовників. Є можливість розмістити оголошення на рекламних майданчиках. Можна працевлаштуватися в спеціалізовану організацію, провідну діяльність в даному напрямку. Останній варіант актуальний для студентів останніх курсів. Займатися можна не тільки виконанням звичайних домашніх завдань, але і написанням рефератів, контрольних і самостійних робіт. Сьогодні ця область розвивається дуже активно, на послуги відзначається підвищений попит. Проблем з пошуком замовників не виникне. Одна з популярних бірж - Автор24, напевно припаде до смаку багатьом претендентам підробітку в мережі. Сайт пропонує велику кількість завдань за досконалими різними цінами і рівнем складності.

Як заробити на обмінниках: два способи

Ми говоримо про обмінники електронних валют і цифрових монет. Їх можна використовувати для отримання фінансового прибутку декількома способами:

 1. Відкрити свій обмінник. Це самий витратний, але і вельми прибутковий метод. Вам знадобиться створити спеціалізований сайт, вкласти гроші в придбання електронних валют, які згодом будете обмінювати. Крім того, потрібно провести масштабну рекламну кампанію, виконати ефективне просування майданчика в мережі, обов'язково закріпившись на моніторингах, як вищезгаданий БестЧендж. Розібратися, як заробити на своєму сайті, займаючись обміном електронних валют, нескладно. Вам надходять заявки, ви обмінюєте кошти, конвертуючи їх за актуальним курсом. За послуги берете комісію, яка і становить дохід. Тут важливо не програти, тому необхідно регулярно проводити моніторинг курсів, відштовхуючись від ринку і конкуренції. Працюючи чесно, ви можете розраховувати на успіх. Ваші послуги будуть користуватися попитом, тому як електронні гроші починають використовуватися все в більш широких масштабах.
 2. Займатися приватним обміном. Менш витратний спосіб. Досить вибрати одну або кілька валют, з якими будете працювати, надавати послуги в приватному порядку. Складність полягає в просуванні. Багато хто побоюється приватних пропозицій, бояться стати жертвами шахраїв. Тут слід розраховувати на те, що вас будуть рекомендувати знайомим і друзям. Для обміну вибирайте такі види валют, які складно конвертувати самостійно, наприклад, просто прив'язавши картку до електронного гаманця. Тим не менш, враховуйте колосальні ризики.

Ідея варта уваги і детального розгляду, адже має хороші перспективи.

Заробляємо на хендмейді - хобі, яке приносить гроші

Вироби ручної роботи або хендмейд користуються сьогодні величезним попитом. Саме тому цю ідею слід якомога уважніше розглянути тим, кого цікавить, на чому заробити з мінімальними вкладеннями. Зараз кожен намагається виділитися із загальної маси, шукає свій унікальний стиль, і ніщо інше, як ексклюзивні речі, допомагають домогтися поставленої мети. Вироби ручної роботи унікальні і привабливі, при цьому вони на порядок доступніші, ніж брендові аналоги. Безумовно, вид у таких виробів простіше, але це не робить їх менш оригінальними і стильними, особливо, якщо роботу виконував майстер своєї справи.

Розглянемо плюси і мінуси заробітку на хендмейді.

Переваги

 • Ви самі вибираєте тип товару, який будете виготовляти, почнете заробляти, займаючись улюбленою справою.
 • Ви отримуєте можливість вдосконалюватися, освоюючи нові техніки і методи декору.
 • Ви повною мірою реалізуєте свій творчий потенціал, працюєте самі на себе-без начальства і постійного контролю.
 • Ви маєте можливість непогано заробити, адже вироби ручної роботи все більше і більше набирають популярність.
 • Величина вкладень відносно невелика. Все залежить від обраного роду заняття.
 • Крім фінансового доходу, ви підвищите самооцінку, що позитивно позначиться на подальшій діяльності.

Недоліки

 • Для досягнення успіху потрібна посидючість і терпіння, що є не у всіх.
 • Задумка може виявитися провальною, якщо товар не знайде свого покупця.
 • Вам самостійно потрібно шукати ринок збуту і займатися реалізацією продукції, витрачаючи час і сили.
 • Висока конкуренція на будь-яких відомих майданчиках.
 • Можливість співпраці з нечесним клієнтом, з огляду на те, що робота в мережі, включаючи продажі і пересилання хендмейду, завжди пов'язана з ризиком.
 • Якщо поступово не розширювати свою справу, то незабаром бізнес прийде в занепад і буде приносити менші плоди, як показує практика.

Перераховані недоліки - відносні. Ці моменти мають негативне забарвлення тільки в окремих випадках, але мають місце бути. При цьому, якщо ви займете перспективну нішу, запропонуйте покупцям якісний товар, то зможете швидко і активно розвиватися у своїй справі.

На чому заробити гроші або які категорії хендмейд товару користуються попитом:

 • В'язані речі. Вони красиво виглядають, дарують своєму власникові бажаний комфорт, дозволяють вигідно виділитися із загальної маси.
 • Авторська біжутерія. Користується особливим попитом, успішно конкурує з ювелірними прикрасами.
 • Дитячі товари та іграшки. Покупці намагаються віддавати перевагу виробам, виготовленим з натуральних і безпечних матеріалів.
 • Предмети інтер'єру: чохли на меблі, картини, вази, горщики, декоративні подушки, незвичайні штори - вибір варіантів для реалізації величезний, настільки ж високий попит на готову продукцію.
 • Аксесуари: сумки, гаманці, рюкзаки, візитниці. Вироби, створені в оригінальному стилі, обов'язково знайдуть свого покупця.
 • Етнічний одяг. Вона також допоможе заробити непогані гроші.

Розібравшись, як заробити на хендмейді, залишається справа за малим - плануванням. Вам необхідно визначитися з обсягами необхідних матеріалів і їх ціною, встановити остаточну вартість готової продукції, знайти ринок збуту. Що стосується останнього, можна користуватися послугами спеціалізованих бірж безкоштовних оголошень, реалізувати товар через соціальні мережі і навіть відкрити свій інтернет-магазин. Все залежить від величини стартового капіталу і масштабів діяльності.

Дотримуйтесь кілька важливих порад:

 • Робіть якісний товар. Продукцію на рівні "зроби сам" мало хто захоче купувати. Навіщо витрачати гроші, якщо можна впоратися із завданням самостійно. Важливо виконувати роботу на рівні, який зможе подужати не кожен.
 • Використовуйте якісні матеріали, щоб речі служили тривалий термін. Тоді вас будуть рекомендувати друзям і знайомим, як відмінного продавця.
 • Створюйте унікальні речі - чим складніше знайти подібний товар у інших продавців, тим вище попит.

В цілому, заробити в інтернеті, виготовляючи речі своїми руками і займаючись їх реалізацією, цілком реально. При відповідальному підході ви зможете організувати з часом досить велику підприємницьку справу.

Розглянута ідея підходить для всіх, у кого є цікаве хобі, пов'язане з хендмейдом. Але особливу увагу слід звернути мамам, які перебувають у декретній відпустці та особам пенсійного віку. Це відмінний шанс отримувати основний дохід або додатковий прибуток, практично не відриваючись від домашніх справ.

Заробіток онлайн для вчителів і викладачів

Заробляти у всесвітній павутині може кожен, а тим більше викладач. Головне - наявність чіткої мети, бажання її досягти. Якщо ви - вчитель і не задоволені зарплатою, можете розглянути питання отримання додаткового доходу. Йдеться про репетиторство, але не в класичному варіанті. Тепер займатися з дітьми можна із застосуванням інтернет-технологій. Спілкування можна організувати за допомогою спеціального програмного забезпечення, що підтримує відеозв'язок. В іншому відмінностей немає. При такій організації діяльності вдається відзначити ряд переваг:

 • можливість організувати заняття в будь-який зручний час;
 • відсутність необхідності добиратися до учня або приймати його у себе вдома;
 • більш комфортна обстановка для учня, що дозволяє йому відчувати себе впевненіше і вільніше.

Організаційні моменти обговорюються індивідуально з кожним клієнтом. Що стосується останніх, можна розміщувати оголошення про надання послуг на спеціалізованих сайтах.

Крім того, в даний час створено безліч бірж, які допомагають знайти людей, яким потрібна допомога у виконанні звітних, курсових і дипломних робіт. Одна з таких майданчиків Author24, яку раніше ми вже розглядали в статті і конкуруюча платформа R-money, паралельно представляє собою біржу студентського трафіку.

Що робити дизайнеру, щоб отримати дохід в інтернеті

Почнемо з визначення ваших можливостей. Якщо ви добре володієте самими популярними графічними редакторами, маєте творчий склад розуму, без проблем зможете заробити в інтернеті, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Досить вибрати біржу, на якій ви будете брати замовлення. З найпопулярніших майданчиків для дизайнерів варто відзначити:

 • freelancehunt.com - тут представлена величезна кількість розділів з різними замовленнями. Вам залишається тільки визначитися і вибрати відповідне завдання.
 • Godesigner - пропонує замовлення на розробку фірмового стилю і логотипів компаній. Організація роботи - тендерна. За одним замовленням створюють проекти всі бажаючі дизайнери, після чого замовник визначає саму гідну ідею, автор якої і отримує шанс завершити роботу, після чого забирає оплату, здатну досягати десятків тисяч грн.
 • freelance.ua - тут є замовлення для дизайнерів різної спеціалізації: оформлення сайтів, інтер'єрів, логотипів та поліграфічної продукції.
 • Weblancer.net - також має величезну кількість пропозицій для дизайнерів різного роду діяльності, біржа дозволяє заробити гроші швидко, просто і зручно. До слова, на цю біржу ми особисто часто звертаємо увагу при пошуку хороших фахівців.
 • fiverr.com – добре відома біржа, існуюча тривалий час, яка довела свою платоспроможність і надійність. Тут представлена маса вже готових пропозицій для клієнта, проте завжди можна створити свою власну задачу. На fiverr повно простих замовлень, для виконання яких не потрібен багаторічний досвід, потрібно всього кілька хвилин, наприклад, видалити водяний знак з фото, створити візитку або листівку. Оплата становить від 5 доларів - в залежності від рівня складності роботи і додаткових послуг

Наведені біржі зарекомендували себе як надійні майданчика, тому щодо безпеки роботи з ними можна не хвилюватися. Щоб не помилитися з вибором, є сенс розглянути всі пропозиції, обравши зручний майданчик після складання невеликої порівняльної характеристики.

Велика частина бірж практикує тендерну організацію роботи: одне замовлення доступне для всіх бажаючих виконавців. Але замовник вибирає тільки одну людину, яка, на його думку, впорається із завданням краще за інших, віддає йому на реалізацію проект і платить гроші. Не варто обходити такі замовлення. Навіть якщо ваш проект не приймуть, з'явиться відмінна можливість створити об'ємне портфоліо, яке ні в якому разі не завадить.

Реальні способи заробітку в інтернеті для письменників

Пройшли часи, коли письменникам доводилося витрачати купу часу і сил на просування власних творів. Тепер задача легко вирішується за допомогою інтернету. Є два варіанти реалізації ідеї:

 1. Продаж твору публіцисту. Для цього слід відправити частину тексту на електронну пошту медіа-компанії. Не слід пересилати весь твір цілком, щоб не втратити його. Тільки після незаперечного або легко доказового підтвердження намірів про співпрацю і виплати авансу можна сміливо надавати повний варіант.
 2. Продавати книги спеціалізованим інтернет-магазинах. Є й такі ресурси. Наприклад, Amazon. Дуже популярний ресурс, відвідуваність якого становить сотні тисяч осіб на місяць. Він надає початківцям і досвідченим письменникам всі шанси заробити профіт. Збільшити дохід виходить, надавши, крім українськомовної версії, англомовну. Але витрати на видання останньої помітно підвищуються через необхідність замовлення послуг перекладачів і коректорів. Також слід звернути увагу на такі сайти, як Zelluloza.ru, Litres.ru, Plati.ru. Кожний майданчик створює свої умови співпраці та оплати, тому є сенс скласти невелику порівняльну характеристику.

Такими способами реально не тільки отримувати заслужене грошове заохочення, а й стати відомим на весь світ, особливо якщо мова йде про талановиту людину, що створює захоплюючі твори.

Чи може музикант заробляти через Інтернет

Якщо ви створюєте музику, але поки не знайшли застосування таланту і не отримали за нього гроші, є можливість виправити ситуацію. Мова йде про аудіостоки - майданчики, що спеціалізуються на продажі аудіофайлів. За кордоном такі ресурси давно отримали заслужену популярність, в нашій країні тільки набирають обертів.

Заробити розглянутим способом легко, якщо Ви гідний спец у своїй справі. Буде потрібно визначитися з відповідним сайтом, зареєструватися і авторизуватися в особистому кабінеті. Далі потрібно заповнити профіль, створити портфоліо, завантаживши кілька власних композицій. Зверніть увагу - файли, що виставляються на продаж, обов'язково проходять модерацію. Після успішної перевірки, ви зможете встановити на них ціну, визначивши вартість самостійно. Щоб підвищити шанси на реалізацію композиції, слід ставити об'єктивні цифри, відштовхуючись від конкурентноздатних авторів, яких чимало.

ТОП сайтів для заробітку на музиці:

 • AudioJungle - надає можливість заробити від 500$ в місяць і більше. За кожне скачування вдається отримати близько 5$. Величина доходу залежить від унікальності і якості виставлених композицій.
 • SoundClick - середня оплата коливається в межах 100-1000$ за композицію. Ціна визначається якістю і оригінальністю треку.
 • Audiosparx - дозволяє заробити близько 1000$ за гідну композицію, але бере 50% комісії. Авторство зберігається за музикантом.

Це тільки мала частина сайтів, що дозволяють заробити гроші музиканту на власній творчості. Вибирати потрібно індивідуально, оцінюючи пропоновані умови, зіставляючи їх з особистими вимогами і очікуваннями.

Як отримувати гроші в мережі фотографу: три основні способи

Якщо ви захоплюєтеся фотографією і хочете отримувати прибуток від хобі, є можливість втілити ідею в життя. Розглянемо три головних способи, що дозволяють заробити на власних фото:

 1. Фотохостинги - не приносять великого прибутку, але дозволяють стабільно розвиватися, підвищуючи рівень популярності в мережі.
 2. Біржі фрілансу. Продавати фотографії можна на uatxt.com. Середня вартість становить 20 грн. Стягується комісія в даному випадку становить всього 5%, що дозволяє отримати практично повну вартість.
 3. Заробіток на фотостоках також очевидно актуальне. Йдеться про величезні бази фотознімків, що надаються в тимчасове користування з обмеженою кількістю завантажень або на постійній основі. Величина оплати залежить від якості та оригінальності фото. З популярних фотостоків слід відзначити такі: DepositPhotos, Fotolia і Shutterstock. Кількість пропозицій велике, і якщо вам цікавий розглянутий варіант, слід ознайомитися з ними, вивчивши по максимуму.

Читайте також: Заробіток на фотобанках і фотостоках

Висновки: наскільки реально заробляти в інтернеті

Принципово нових видів заробітку в інтернеті не з'явилося, але можливість організувати тут успішну підробіток або стабільний дохід зберігається. Головне - уважно розглянути існуючі способи поліпшення матеріального становища і вибрати раціональний варіант.

Перш визначте, як ви хочете заробляти гроші. Є кілька шляхів розвитку думки.

Спосіб організації діяльності Варіанти та ідеї
Отримувати додатковий дохід без вкладень Виконання платних завдань в соцмережах і на сторонніх ресурсах; використання мобільного телефону для скачування та оцінки програм, ігор; участь в оплачуваних опитуваннях; продаж розкручених акаунтів в іграх; виконання домашніх завдань за гроші та інше.
Мати основне джерело фінансового прибутку без вкладень Створення групи в соцмережах і монетизація з допомогою реклами, партнерських програм; продаж власних праць на біржах фріланса; відкриття та розкрутка каналу на Ютубі; проведення тренінгів, навчальних занять, репетиторство через відеозв'язок та інше.
Займатися інвестуванням Вкладення грошей у цінні папери, Піфи, ПАММ-рахунки, криптовалюту, хайп проекти, відкриття бізнесу з різною величиною грошових вкладень.

Безумовно, здається, що найпростіше заробити на інвестиціях, маючи навіть невеликий стартовий капітал. Наприклад, з кількома тисячами грн на руках ви можете вкластися в ПІФ, ПАММ-рахунок, хайп проект або купити акції обраної компанії. При існуючому ризику є можливість поліпшити матеріальне становище. На перший погляд, це найпростіша стратегія заробітку і схема заробітку в одному "флаконі" для кожного. Вони доступні безкоштовно. Але насправді все не так просто, інвестування вважається найскладнішим і високооплачуваним видом отримання доходу в мережі. І головне тут - уважно ознайомитися з існуючими тонкощами, знижуючи ризики фінансових втрат.

Середню нішу по прибутковості та ризиків складають завдання, які готові виконати фрілансери з досвідом і вузьконаправлені специ, такі як музиканти, фотографи, письменники.

І нарешті найлегша робота доступна всім і кожному, яка практично позбавлена вищезгаданих ризиків. Так, за неї не так багато платять, але це відмінне джерело додаткового доходу, що не вимагає серйозних знань від виконавця і будь-якого досвіду.

Обираючи сферу роботи з метою заробітку грошей, враховуйте важливі моменти:

 1. Наявність вільного капіталу, який ви могли б інвестувати для отримання прибутку.
 2. Освіта, досвід ведення діяльності в певній сфері.
 3. Вміння, які можна застосувати для отримання доходу: розробка дизайну, створення якісних фотознімків, шиття, в'язання та інші.
 4. Кількість часу, який ви готові приділяти обраному заняттю.
 5. Ризики, їх прийнятна величина і варіанти зниження.
 6. Очікування від грошового прибутку, можливість розширення і планування збільшення розміру одержуваного доходу.

Плануючи успішну роботу в мережі, обов'язково знайомтеся з нашими популярними схемами заробітку. Вони показують чітку послідовність дій, допомагають знизити ризики, розповідають, як збільшувати прибутковість і особисту продуктивність.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити