Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як швидко заробити — 10 способів швидкого заробітку в мережі

Останнє оновлення: Четвер, 01 вересня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як швидко заробити

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Іноді гроші бувають потрібні, що називається «прямо тут і прямо зараз».

Комусь набагато важливіше отримати сотню грн прямо зараз, ніж сотню тисяч у майбутньому. Це як у прислів'ї про синицю в руках і журавля в небі. Прагнути треба до останнього, але перспективами ситий не будеш...

Тому я і вирішив написати цей невеликий опис саме з приводу швидких грошей в мережі. Знову ж скажу, що і тут немає нічого не реального і всі описані нижче способи швиденько отримати на руки якусь суму грошей підійдуть буквально всім. При цьому вам необов'язково мати якихось особливих навичок і знань щоб відповісти собі на питання як швидко заробити.

Як не прогоріти і способи виведення заробленого з мережі

Напевно, і в реальному житті є варіанти швидкої підробки, але інтернет примітний тим, що знайти підходящу «халтурку» можна буде дуже швидко і не виходячи з дому. Також швидко можна буде і вивести отримані гроші. У цьому плані все ОК. Але є одне «але». Мільйонів ви таким чином не заробите — тільки на «підтримку штанів». Але багатьом саме це і потрібно на перший час.

В описаних нижче способах від вас будуть потрібні ті ж самі навички, які ви постійно застосовуєте при користуванні інтернетом, соціальними мережами, комп'ютером або мобільним телефоном (планшетом). Все доступно всім. Більшою чи меншою мірою, звичайно ж.

Чого потрібно боронитися

Але спочатку скажу про те, що однозначно не принесе вам грошей і що часто називають лохотроном:

 • Не варто купувати інфо-продукти, які обіцяють вам заробити мільйон за день, тиждень, місяць. Можливо, що автор курсу і отримає стільки (а може навіть і більше), але не ви.
 • Не варто купувати програми, які будуть працювати за вас поки ви спите, сидите в соцмережах або їдете в метро. Все це розвод. Ваш комп'ютер може заробляти тільки на майнінгу криптовалюти, та й то для цього потрібні «ферми» і великі витрати (читайте за наведеним посиланням).
 • Не варто купувати акаунти в онлайн-сервісах, які обіцяють допустити вас до кнопки «бабло». За рідкісним винятком ви нічого не отримаєте, а просто втратите свої гроші.
 • Не варто починати грати на Форексі або бінарних опціонах в надії на швидкий заробіток не маючи досвіду такої роботи. Ви знову ж просто зіллєте все що вже маєте. Тут потрібно вчитися, не поспішати і робити все з розумом. Гроші там не беруться з повітря, а перетікають з кишені новачків в кишені професіоналів. (Якщо ця тема вас і цікавить, то можете розпочати вивчати все попорядку в розділі Трейдінг
 • Не варто уподібнюватися тим, хто промишляє обманом (див. перші три пункти). Інтернет тільки здається анонімним, але насправді знайти вас буде не так вже й складно. Ви невловимі тільки до того часу, поки нікому не потрібні.

Як виводити зароблені в мережі гроші

Ще одне важливе питання — куди і як виводити зароблені в інтернеті гроші. Тут зазвичай є кілька варіантів:

 1. Сервіси швидкого заробітку дуже часто пропонують це зробити прямо на рахунок вашого мобільного телефону, що досить просто і швидко. Ну а як вже їх витрачати ви вирішите самі. 
 2. Електронні гаманці. Найчастіше пропонується виведення грошей на наступні системи електронних платежів:
  • Яндекс гроші — зручні тим, що знову ж таки можна отримати пластикову карту, прив'язану до рахунку і розплачуватися нею за все на світі.
  • Ківі — ще одна популярна платіжна систама.
  • Вебмані — також одна з найдавніших систем.
  • PayPal — система хоч і буржуйська, але з неї можна запросто виводити гроші на банківський рахунок або рахунок вашої пластикової карти (причому без комісії). Так що не варто її боятися.
  • Payeer — трохи менш популярний, але теж дуже хороший варіант. З цієї системи можна вивести кошти з відносно невеликими втратами практично куди завгодно.
 3. Криптовалюта (що це?) — принаймні, один із способом швидкого заробітку пропонує варіант отримання кріптовалюти в якості оплати. Найчастіше це бувають сатоши, але зустрічаються і інші альткоіни.

Сервісів моніторингу курсів — BestChange. На ньому ви зможете підібрати найкращий майданчик для коневертаціі наприклад на карту ПриватБанку.

Швидкий заробіток — гаряча трійка

А тепер давайте вже безпосередньо поговоримо про методи швидкого заробітку в мережі.

Як швидко заробити на своїх акаунтах в соцмережах

У переважної більшості з вас напевно є акаунти в соціальних мережах. Як не дивно, але це актив, який цілком можна перетворити в «швидкі гроші». Для цього потрібно буде просто лайкати, репостити і підписуватися на чужі акаунти, групи і канали. Власне, Ви всім цим і так займалися досі, але тепер за це цілком можливо отримувати гроші.

Єдине «але». Щоб завдань на такі прості дії у вас було якомога більше (так само як і грошей), бажано щоб ваші акаунти в соцмережах були «прокачані» (були підписники, друзі, пости, ретвіти тощо). Якщо ж акаунти поки «нульові» або «близько того», то доведеться трохи їх підкачати. 

Після чого йдіть відразу в сервіс заробітку на соціальних мережах ВкТаргет, де після підключення акаунтів ви почнете отримувати завдання, за виконання яких будуть нараховуватися гроші.

Мінімальна сума для виводу 15 рублів, що дозволить дуже швидко отримати нараховані суми на рахунок мобільного, Вебмані, Ківі і Яндекс гроші. Якщо цього сервісу вам здасться недостатньо, то спробуйте ще й CashBox. Багато з них я перераховував у своїй публікації про секрети заробітку грошей на лайках.

Швидкі гроші зі свого мобільного телефону або планшета

Якщо у вас є в розпорядженні гаджет під управлінням Android або iOS (айфон або айпад), то на ньому теж можна буде по-швидкому підзаробити. Для цього потрібно буде лише виконувати завдання по установці різних ігор або програм (потім їх можна буде видалити). Розробникам всього цього господарства дуже потрібно швидше накрутити число скачувань і установок, а значить вони готові за це платити.

Існує цілий ряд додатків для Android і iOs, які після установки їх на ваш гаджет будуть пропонувати вам такі завдання. Краще поставити їх кілька штук, щоб швидше заробити необхідну Вам суму. Зі свого досвіду я можу порадити вам ось цю п'ятірку додатків, яка добре себе зарекомендувала:

 • Апп Цент
 • Адверт Апп
 • Апп Бонус
 • Пий Фор Інстал
 • Вафф Ревордс

Так само посилання на інші подібні програми ви знайдете в статті про швидкий заробіток на мобільному телефоні. Там же наведено способи швидкого виведення нарахованих за установку грошей.

Активний і пасивний варіант швидкого заробітку

Ці способи досить важко співвіднести в якусь групу, тому об'єднаю їх під такою ось назвою.

Активний - чим більше зробиш, тим більше отримаєш

Перший варіант активний — це розпізнавання капчі за гроші (що таке капча можна почитати за посиланням). В інтернеті ви напевно часто зустрічав капчу. Виявляється, що за її розгадування можна отримувати гроші.

Зробити це дозволяють два сервісу: ruCaptcha і 2капча. Вони схожі, але в першому випадку ви будете заробляти рублі, а в другому — долари.

Нараховані на баланс кошти можна швидко вивести безліччю різних способів (на телефон, на Ківі, Яндекс гроші, Вебмані). Особливою швидкістю виведення відрізняється буржуйський варіант 2captcha.

Пасивний заробіток (не лохотрон)

Якщо для отримання грошей на вводі капчі потрібно постійно працювати не покладаючи рук, то наступний метод можна назвати пасивним. З нього буде потихеньку капати грошики поки ви, наприклад, займаєтеся розгадуванням капчі або просто сидите в інтернеті відпочиваючи. Але це не лохотрон, хоча і схожий за таким описом на нього.

Отже, існує такий сервіс в інтернеті, як SurfEarner (SE). Зареєструвавшись на ньому, ви зможете встановити в браузер на своєму комп'ютері їх розширення. Поки ви будете лазити по інтернету, вгорі вікна вашого браузера будуть показуватися банери.

Ви можете взагалі на них не дивитися, але грошики капати все одно будуть (після закінчення таймера). Трохи, але і робити нічого не потрібно. Виведення грошей проходить досить швидко і на різноманітні системи електронних платежів (вебмані, ківі, ЯГ, рахунок мобільника, а також є можливість виводити на ПерфектМани і Пейр-гаманець).

На чому ще можна швидко підзаробляти?

Трохи вище я перерахував те, що найчастіше використовують для того, що зрубати по швидкому копієчку. Але є ще ряд способів, які дозволяють зробити те ж саме. Тут може бути трохи більше зусиль доведеться докласти і трохи більше навичок застосувати, але результатом ви, швидше за все, залишитеся задоволені.

Поза конкурсом згадаю Yandex Toloka. Кому належить цей сервіс можна здогадатися з назви. Скільки можна заробити на Толоці читайте за наведеним посиланням. Там же ви знайдете опис завдань, які там пропонується виконувати роботу з особистим кабінетом, виведення коштів та інше.

Де знайти опитування, за проходження яких платять гроші?

Інтернету потрібна статистика, інформація про користувачів, і отримати її допомагають опитування. Однак, хто добровільно і безплатно захоче витрачати двадцять-сорок хвилин свого часу на проходження опитування? Таких знайдеться мало, а для аналітики заповнених анкет потрібно багато. Ось тут на сцену і виходять сервіси, які готові співпрацювати з нами на матеріальній основі.

Можу порекомендувати сервіси: Анкетка (відразу отримуєте 50 рублів за реєстрацію), Експертна Думка, Myiyo, Рубль Клуб і Платне опитування.

У мене є зведена стаття з платних опитувань в мережі, де наведені всі сервіси і способи виведення з них зароблених грошей. Там же наводяться поради щодо збільшення такого роду доходів. В принципі, тема робоча і її не варто ігнорувати.

Де платять «швидкі гроші» за відгуки та коментарі?

Ви напевно і так залишали відгуки про товари або послуги, а також писали коментарі. Це звичайна річ, але виявляється, що на цьому теж можна заробити. Багато хто хоче, щоб про його товар було багато хороших відгуків і чудових коментарів. Тому і з'являються сервіси все це реалізують.

Огляд сервісів і більше подробиць дивіться в статті "Написання коментарів за гроші - чи можна заробити і скільки"

Як заробляти на біткоіни-кранах?

Відносно новий напрямок, що набирає популярність разом із зростанням буму криптовалют. Робити тут нічого особливо не потрібно — платять просто за періодичне відвідування сервісів. Нараховують бонуси зазвичай в сатошах (малих частках біткоіна) і щоб набралася пристойна сума доведеться не раз і не два зайти протягом дня.

Зараз багато з цих сервісів акумулюють зароблені вами кошти на онлайн-гаманцях. Як заробляють і як виводять гроші з цих біткоін кранів детально описано в наведеній за посиланням статті. Загалом-то, варіант не гірше інших "швидких грошей". 

Швидкий заробіток з використанням ваших навичок

Якщо описані вище способи не вимагали якихось особливих навичок крім тих, що ви використовували при серфінгу в інтернеті, то зараз ми підійшли до тем, коли щось більше вміти все-таки потрібно. Але знову ж таки, це необов'язково якісь серйозно позамежні знання і пізнання.

Де шукати фріланс пропозиції доступні для всіх?

Є така річ в мережі, як фріланс (що це таке?). Тобто це в загальному сенсі разова робота за домовленістю. Об'єктом фрілансу може бути все що завгодно, хоча багато хто вважає, що фрілансери - це обов'язково тільки програмісти і дизайнери. Але це зовсім не так.

Більш того, є спеціальні біржі фрілансу, де завдання представляють із себе досить прості речі, доступні для виконання багатьом. Наприклад, біржа фрілансу ВоркЗилла.

Зароблені гроші можна вивести досить швидко (три дні) на Вебмані або Яндекс гроші.

Є ще ряд подібних "спрощених" бірж фрілансу. Серед них можна виділити такі, як Кворк. Там оплата всіх завдань фіксована, на відміну від Воркзилли. Але все ж вони вимагають більше спеціальних навичок, ніж перший наведений варіант, тому підійдуть далеко не всім бажаючим. Більш бедально читайте про Кворк.

Також читайте статтю: Заробіток на фрілансі: як вийти на дохід від 350 $ на місяць

Де можна скоренько заробити на написанні текстів?

В інтернеті дуже багато сайтів і дуже мало вебмайстрів, які не пишуть для них тексти самі. Як правило, вони їх замовляють в спеціальних біржах контенту, де тексти з ТЗ (техзавдання) пишуть працюючі там копірайтери. Оплата залежить від біржі, від вашої кваліфікації і від того, наскільки ви затребувані. Але навіть новачки можуть досить швидко почати заробляти.

Читайте статтю: Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

А в цілому?

Як бачите, швидко підзаробити в інтернеті можна. Напевно, свої перші гроші ви вже отримали, якщо паралельно з читанням статті реєструвалися у наведених онлайн-сервісах і починали застосовувати отримані знання на практиці. Так, це не мільйони, але якби гроші давалися так легко, то всі були б мільйонерами. Якщо хочете більше, то потрібно глибше занурюватися у все це, шукати, пробувати, вчитися і рости над собою. А перший час і так цілком нормально буде.

Якщо ж вам все-таки цікаво отримання грошей не тільки «тут і зараз», але і в розрахунку на довгу перспективу, то вам є сенс подивитися ще й на інші методики описані мною в статті про можливі шляхи онлайн заробітку без вкладень. Спочатку там знову ж йде розмова про "швидкі гроші", але потім вже йде перехід до більш глобальних речей (партнерських програм, монетизації сайтів і т. п.). Загалом раджу ознайомитися хоча б в рамках загального розвитку (щоб знати).

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити