Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Які є американські сайти для заробляння грошей в інтернеті

Останнє оновлення: П'ятниця, 19 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Американські сайти для заробітку в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Робота в мережі Інтернет в наш час стає все популярнішою. Багато хто бажає заробляти гроші, перебуваючи вдома. Треба сказати, що деякі СНД сайти і біржі вже надали таку можливість нашим співвітчизникам.

В неті можна знайти біржі копірайтингу, сайти, що пропонують заробіток за допомогою розміщення партнерських посилань і кліків, написання платних коментарів і багато іншого. Однак, оплата за таку роботу невелика, а тим часом потрібно посидючість і багато вільного часу. Саме тому багато хто кидає займатися подібною діяльністю. Зовсім по-іншому йде ситуація на американських сайтах, що пропонують роботу.

Переваги та недоліки роботи на американських сайтах

Американські сайти для заробітку сьогодні стають все популярнішими.

Пояснюється це наступними перевагами:

 1. Оплата за ту ж саму роботу на американських сайтах значно вище, ніж на українських. Наприклад, оплата за один клік на зарубіжних ресурсах приблизно в п'ять разів вище, ніж вітчизняних.
 2. Бізнес в Інтернеті в Америці розвинений набагато краще, ніж в Україні. Там до такого заняття ставляться набагато серйозніше і дійсно заробляють хороші гроші, а тому більшість американських бізнесменів цікавить якісна робота, і вони готові за неї платити.
 3. Існує багато американських сайтів для заробітку, на яких для початку роботи не потрібно ніяких вкладень, що виключає будь-який ризик.

Однак, незважаючи на всі ці переваги, є і недоліки або обмеження роботи на західних сайтах. В першу чергу – це знання мови. Якщо прості сайти, що пропонують роботу на кліках ще можна освоїти, маючи поверхневий рівень англійської мови, то ось більш прибуткову роботу без хорошого, глибокого англійської просто не отримати.

Ще одне обмеження, з якими може зіткнутися українець на американському сайті – це неможливість виведення коштів через звичні нам системи Web Мопеуи та інші. Доведеться для цієї мети зареєструватися в міжнародній системі переказу – PayPal, втім, для багатьох це вже пройдений етап, особливо для тих, хто часто здійснює покупки в зарубіжних інтернет-магазинах.

ТОП-5 американських сайтів для заробітку в інтернеті з виплатами

Почати свій заробіток на американських сайтах можна за допомогою клікових спонсорів і платного анкетування. Два цих види діяльності не мають на увазі необхідності глибокого знання мови, а тому відмінно підійдуть для новачків.

Ось деякі американські сайти для заробляння грошей в інтернеті, на яких можна заробити, клікаючи по посиланнях:

 1. upwork.com – На найбільшій світовій біржі фрілансу Upwork з травня набирають чинності зміни правил роботи. Щоб відправити заявку на виконання проекту, виставленого роботодавцем, на цій біржі фріналсер тепер має заплатити $0,15.
 2. Ysense.com – старожил інтернет-бізнесу в Америці. Цей сайт працює вже дуже давно і має хорошу репутацію. Надає своїм працівникам реальну можливість заробити хороші гроші.
 3. fiverr.com – Якщо ви ще не чули про Fiverr раніше це був онлайн-майданчик для фрілансерів. Тут покупці, яким потрібні послуги фрілансера, можуть наймати працівників на різні роботи. Позаштатні працівники можуть рекламувати свої послуги за плату на свій вибір.
 4. peopleperhour.com – великий міжнародний сайт, що пропонує багато різних завдань. Гроші можна виводити від одного долара.
 5. toptal.com – цікавий сайт для новачків. Toptal - це ексклюзивна мережа провідних позаштатних розробників програмного забезпечення, дизайнерів, фінансових експертів, менеджерів з продуктів та менеджерів проектів у світі.

Заробіток на біржах анкетування: ТОП-2 сервіси

Біржі анкетування стануть відмінним варіантом для людей, що мають базову англійську мову. Нічого особливо складного тут немає. Необхідно так само, як і на інших сайтах пройти процедуру реєстрації, а потім відповідати на питання в наданих документах.

Оплата за одну анкету може досягати 5 доларів. В день приходить кілька анкет, заповнення, як правило, не займає багато часу.

Відмінні біржі заробітку в інтернеті — анкетування – сайти Paidviewpoint.com і Sendearnings.com. Ці портали пропонують анкети вартістю від 3 до 5 доларів. Досить простий інтерфейс дозволяє швидко розібратися і освоїтися новачкові. Працюють портали з системою виплат PayPal. До виводу доступно мінімум 15 доларів.

Топові американські букси: ТОП-2 біржі

 1. NeoBux
  Американський букс neobux.com збільшити дохід за рахунок перегляду сайтів рекламодавців американської партнерки по заробітку. У добу сервіс виплачує по 100 тисяч доларів залученим клікерам.
 2. Swagbucks
  Swagbucks сервіс платить Вам за читання листів email розсилках. При реєстрації ви відразу отримуєте 100 доларів на віртуальний рахунок. Виведення грошей працює цілодобово. Робота на американських сайтах подібного роду - заняття нудне, але при навичках з'являється шанс отримувати постійний дохід до 100 доларів в день.

Робота на американських сайтах для людей з високим рівнем знання англійської

Хороше знання англійської мови – велика перевага на американських сайтах для заробітку. Це відкриває зовсім інші можливості. По-перше, людина з хорошим знанням англійської може займатися копірайтингом і отримувати за це пристойні гроші. Американські бізнесмени дуже серйозно ставляться до своїх сайтів, а тому їм потрібен якісний авторський контент.

Вартість написання текстів значно вище, ніж на українських біржах копірайтингу. По-друге, у такої людини існує можливість зайнятися й іншими варіантами бізнесу, наприклад, організувати фармацевтичний магазин. Для цього потрібно зареєструватися на спеціальному ресурсі, що надає лікарські препарати. Створити свій простір в мережі, тобто фармацевтичний магазин і вибрати, що саме продавати. За рекламу і просування продукції можна отримати дуже хороший відсоток.

Відео

Читайте також - Заробіток в інтернеті — ТОП-60 способів заробітку в Інтернеті

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити