Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на серфінгу сайтів

Останнє оновлення: Середа, 30 січня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на серфінгу сайтів

Здрастуйте! Ви відвідали наш сайт про заробіток в мережі, а отже, цікавитеся можливими джерелами доходу.

І це не дивно, адже сьогодні Інтернет-робота завоювала популярність серед широкої аудиторії користувачів з усього світу. Не всі знають, що заробляти можна навіть на звичайному перегляді сторінок в інтернеті. У даній статті ми розкриємо вам всі особливості цього методу отримання прибутку і розповімо про надійні сайти для заробітку на серфінгу. Всі описані в даній статті проекти багаторазово перевірені і є платоспроможними. Крім того, ви дізнаєтеся про ключові переваги і недоліки такого виду підробітку, які допоможуть вам надалі вибрати найоптимальніший і вигідний варіант роботи. Бажаємо вам успіхів у побудові вашої кар'єри фрілансера!

Як заробити на серфінгу сайтів?

Насамперед, варто розібратися з тим, що ж являє собою даний вид роботи. Серфінг — це звичайне відвідування різноманітних сторінок у всесвітній павутині. Кожен з нас займається цим практично щодня, проте далеко не всі знають, що на цьому можна заробляти додатковий дохід.

За це платять багато рекламодавців, для яких важливо залучити якомога більше число реальних користувачів на свій ресурс. Кожен унікальний відвідувач отримує свою невелику грошову винагороду. За один такий сайт оплата досить символічна, однак якщо витратити трохи свого часу, то можна розраховувати на непоганий дохід, якого цілком вистачить на оплату послуг інтернету або зв'язку.

Сьогодні розрізняють два види такої діяльності:

 1. Звичайний серфінг — припускає, що ви будете самостійно відкривати сторінки.
 2. Автосерфінг — вам достатньо зареєструватися в проекті, а далі комп'ютер сам буде відкривати всі необхідні посилання, ваша участь при цьому зводиться до мінімуму.

Зрозуміло, другий варіант передбачає більш низьку оплату. Однак у кожному разі свій заробіток ви зможете вивести на одну з найбільш популярних платіжних систем, а потім перевести на банківську картку і без проблем перевести в готівку.

Однак, варто відзначити, що Ви зможете заробити на серфінгу сайтів більше, якщо зареєструєтесь відразу в декількох проектах. Перелік надійних ресурсів ми надамо нижче.

Вам потрібно знати, що в цілому процес заробітку полягає в наступному:

 • ви реєструєтеся в одному або декількох проектах;
 • отримуєте список доступних ресурсів для серфінгу, по черзі переходите по посиланнях;
 • знаходитеся на кожній сторінці вказану кількість часу;
 • виконуєте додаткові дії, якщо це потрібно (наприклад, перегляд відео та ін.);
 • по закінченню заданого часу на екрані з'явиться нескладне питання, що вимагає вашої відповіді; необхідно відповісти на це питання, щоб перегляд сайту був зарахований, а оплата за цю дію нарахована на ваш рахунок в проекті;
 • отримуєте миттєву оплату і переходите до наступного посилання.

Таким чином, на відвідування одного сайту у вас піде не більше однієї хвилини. За умови сумлінного і регулярного виконання всіх завдань можна підвищити рівень заробітку.

Надійні сервіси для заробітку

Почати отримувати прибуток ви можете прямо зараз. Для цього рекомендуємо вам вивчити перелік популярних сайтів для заробітку на серфінгу в інтернеті. Ми пропонуємо вашій увазі тільки надійні проекти з хорошою репутацією, які стабільно виробляють виплати всім учасникам.

Seosprint — ресурс, що пропонує заробляти не тільки на перегляді різних сторінок в мережі, але і на виконанні різних нескладних завдань (проходження тестів, читання листів тощо). Завдання тут доступні цілодобово, тому це відмінний варіант для новачків.

Wmmail — один з перевірених проектів, що пропонують грошові винагороди за виконання різних завдань, у тому числі за серфінг в інтернеті. Перевагами даного ресурсу є велика кількість доступних для виконання завдань і стабільність в питаннях виплат коштів.

Seo-fast — ще один непоганий проект для отримання прибутку на звичайному перегляді веб-сторінок. Сайт не такий популярний, як вищеописані. У будь-якому випадку, новачкам варто спробувати, щоб оцінити всі «за» і «проти».

Socpublic — проект, що розвивається, з простим інтерфейсом і можливістю заробляти на перегляді сайтів. Мінімум для виведення складає всього лише одну копійку. Тут також можна отримувати оплату за написання коментарів або проставлення лайків. Завдяки широкому вибору різних завдань ви обов'язково знайдете підходящий варіант.

Profitcentr — один з найбільш поширених проектів для заробітку в мережі, який успішно функціонує вже більше ніж 8 років. Тут рекламодавці розміщують багато різноманітних завдань, пропонуючи за них непогану оплату. Відразу після проходження реєстрації ви зможете приступити до серфінгу або виконання інших завдань.

Vip-prom — непоганий сайт, що дозволяє заробляти на серфінгу. Проект вартий уваги як новачків, так і професіоналів, що бажають отримувати додатковий дохід на просторах інтернету.

Як бачите, існує безліч проектів, за допомогою яких ви зможете навчитися витрачати вільний час з користю і отримувати за це гроші. Ви можете зареєструватися відразу на декількох сайтах, щоб оцінити їх переваги, функціонал і інтерфейс.

Основні переваги і недоліки

Рекомендуємо вам вивчити всі переваги і недоліки роботи на перегляді веб-сторінок. Так, відмінними перевагами такого підробітку є такі:

 • щоб почати заробляти в будь-якому з проектів, досить тільки пройти процедуру реєстрації, від вас не потрібні будь-які додаткові вміння або знання;
 • результати своєї праці ви зможете спостерігати відразу: кошти зараховуються на рахунок миттєво після виконання всіх умов завдання і відображаються в особистому кабінеті;
 • такий заробіток доступний абсолютно для всіх, незалежно від віку, статі, соціального статусу та іншого;
 • ви самі можете вибудовувати свій робочий графік; вам не потрібно відвідувати офіс і працювати в строго обумовлений час;
 • рівень вашого доходу залежить виключно від вас: чим більше часу ви зможете приділяти такому підробітоку, тим на більший заробіток зможете розраховувати;
 • завдяки великій кількості рекламодавців ви завжди зможете забезпечити себе роботою; в кожному проекті кількість доступних завдань завжди знаходиться на високому рівні.

Це основні переваги не тільки заробітку на серфінгу сайтів, але і в цілому роботи в Інтернеті. Що стосується недоліків, то їх набагато менше.

По-перше, це досить невеликий рівень заробітної плати. Винагорода за відвідування одного сайту знаходиться на рівні копійок, тому необхідно витратити чимало часу, щоб отримати перший відчутний дохід.

По-друге, такий підробіток являє собою досить одноманітну і монотонну діяльність. Це може швидко набриднути вам. Тому варто запастися терпінням і посидючістю, щоб домогтися бажаних результатів.

По-третє, в даній сфері завжди є ризик потрапити на шахраїв. Щоб виключити таку можливість, рекомендуємо вам реєструватися тільки в надійних і перевірених проектах. Їх перелік ми надали вище.

Недоліки не настільки істотні, якщо ви повні сил, ентузіазму і терпіння. У будь-якому випадку, це відмінний спосіб витратити вільний час з користю. Адже щодня ми відвідуємо десятки сторінок в інтернеті абсолютно безкоштовно.

Сподіваємося, що наша стаття була цікавою і корисною для вас, шановні читачі. Бажаємо вам успіхів!

Читайте також - Як заробляти на стрімах

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити