Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на серфінгу сайтів

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на серфінгу сайтів

Здрастуйте! Ви відвідали наш сайт про заробіток в мережі, а отже, цікавитеся можливими джерелами доходу.

І це не дивно, адже сьогодні Інтернет-робота завоювала популярність серед широкої аудиторії користувачів з усього світу. Не всі знають, що заробляти можна навіть на звичайному перегляді сторінок в інтернеті. У даній статті ми розкриємо вам всі особливості цього методу отримання прибутку і розповімо про надійні сайти для заробітку на серфінгу. Всі описані в даній статті проекти багаторазово перевірені і є платоспроможними. Крім того, ви дізнаєтеся про ключові переваги і недоліки такого виду підробітку, які допоможуть вам надалі вибрати найоптимальніший і вигідний варіант роботи. Бажаємо вам успіхів у побудові вашої кар'єри фрілансера!

Що таке серфінг в Інтернеті?

Коли ви заходите в інтернет, гортаєте веб-сторінки, переходите по посиланнях, читаєте статті на цікаві теми, Ви, самі того не підозрюючи, займаєтеся серфінгом. Цим словом називають дії, спрямовані на пошук і споживання інформації в Інтернеті. Мільйони людей роблять це просто так, але з метою заробітку Користувач не просто "бродить" по мережі, а переходить за вказаними посиланнями і відвідує сайти, позначені в завданні. Серфінг-популярний доступний спосіб заробити.

Щоб зайняти верхні рядки у видачі пошукових систем, отримати високий рейтинг, сайт повинен набирати певну кількість відвідувачів в день. Тому рекламодавці зацікавлені в тому, щоб залучити на свій ресурс якомога більше «живих» відвідувачів. Для цієї мети і створені сайти активної реклами (САР). Завдяки їм і найнятим ними серферам зростає відвідуваність сайту і його позиції в пошуковій видачі. Платний Серфінг-легальний спосіб "розкрутки" сайтів на початковому етапі. Для популярних і розкручених сайтів в серфінгу вже немає сенсу.

Як заробити на серфінгу сайтів? + відео

Насамперед, варто розібратися з тим, що ж являє собою даний вид роботи. Серфінг — це звичайне відвідування різноманітних сторінок у всесвітній павутині. Кожен з нас займається цим практично щодня, проте далеко не всі знають, що на цьому можна заробляти додатковий дохід.

За це платять багато рекламодавців, для яких важливо залучити якомога більше число реальних користувачів на свій ресурс. Кожен унікальний відвідувач отримує свою невелику грошову винагороду. За один такий сайт оплата досить символічна, однак якщо витратити трохи свого часу, то можна розраховувати на непоганий дохід, якого цілком вистачить на оплату послуг інтернету або зв'язку.

Сьогодні розрізняють два види такої діяльності:

 1. Звичайний серфінг — припускає, що ви будете самостійно відкривати сторінки.
 2. Автосерфінг — вам достатньо зареєструватися в проекті, а далі комп'ютер сам буде відкривати всі необхідні посилання, ваша участь при цьому зводиться до мінімуму.

Зрозуміло, другий варіант передбачає більш низьку оплату. Однак у кожному разі свій заробіток ви зможете вивести на одну з найбільш популярних платіжних систем, а потім перевести на банківську картку і без проблем перевести в готівку.

Однак, варто відзначити, що Ви зможете заробити на серфінгу сайтів більше, якщо зареєструєтесь відразу в декількох проектах. Перелік надійних ресурсів ми надамо нижче.

Вам потрібно знати, що в цілому процес заробітку полягає в наступному:

 • ви реєструєтеся в одному або декількох проектах;
 • отримуєте список доступних ресурсів для серфінгу, по черзі переходите по посиланнях;
 • знаходитеся на кожній сторінці вказану кількість часу;
 • виконуєте додаткові дії, якщо це потрібно (наприклад, перегляд відео та ін.);
 • по закінченню заданого часу на екрані з'явиться нескладне питання, що вимагає вашої відповіді; необхідно відповісти на це питання, щоб перегляд сайту був зарахований, а оплата за цю дію нарахована на ваш рахунок в проекті;
 • отримуєте миттєву оплату і переходите до наступного посилання.

Таким чином, на відвідування одного сайту у вас піде не більше однієї хвилини. За умови сумлінного і регулярного виконання всіх завдань можна підвищити рівень заробітку.

Надійні сервіси для заробітку - ТОП-15

Почати отримувати прибуток ви можете прямо зараз. Для цього рекомендуємо вам вивчити перелік популярних сайтів для заробітку на серфінгу в інтернеті. Ми пропонуємо вашій увазі тільки надійні проекти з хорошою репутацією, які стабільно виробляють виплати всім учасникам.

1. Seosprint — ресурс, що пропонує заробляти не тільки на перегляді різних сторінок в мережі, але і на виконанні різних нескладних завдань (проходження тестів, читання листів тощо). Завдання тут доступні цілодобово, тому це відмінний варіант для новачків.

2. Wmmail — один з перевірених проектів, що пропонують грошові винагороди за виконання різних завдань, у тому числі за серфінг в інтернеті. Перевагами даного ресурсу є велика кількість доступних для виконання завдань і стабільність в питаннях виплат коштів.

3. Seo-fast — ще один непоганий проект для отримання прибутку на звичайному перегляді веб-сторінок. Сайт не такий популярний, як вищеописані. У будь-якому випадку, новачкам варто спробувати, щоб оцінити всі «за» і «проти».

4. Socpublic — проект, що розвивається, з простим інтерфейсом і можливістю заробляти на перегляді сайтів. Мінімум для виведення складає всього лише одну копійку. Тут також можна отримувати оплату за написання коментарів або проставлення лайків. Завдяки широкому вибору різних завдань ви обов'язково знайдете підходящий варіант.

5. Profitcentr — один з найбільш поширених проектів для заробітку в мережі, який успішно функціонує вже більше ніж 8 років. Тут рекламодавці розміщують багато різноманітних завдань, пропонуючи за них непогану оплату. Відразу після проходження реєстрації ви зможете приступити до серфінгу або виконання інших завдань.

6. Vip-prom — непоганий сайт, що дозволяє заробляти на серфінгу. Проект вартий уваги як новачків, так і професіоналів, що бажають отримувати додатковий дохід на просторах інтернету.

7. WMRok.com — сайт на якому можливий простий заробіток на серфінгу. Особливістю заробітку є те, що тут при перегляді оплачуваних сайтів в серфінгу, відсутній таймер. Для отримання оплати за переглянутий сайт досить дочекатися повного завантаження рекламованої сторінки, прокрутити її вниз і зробити один перехід по сайту.

8. JobPlant.Net — унікальний спосіб заробітку на серфінгу. Для заробітку треба зареєструватися, заповнити в Налаштуваннях особисті дані і встановити розширення для браузера, в якому будуть з'являтися оплачувані оголошення рекламодавців. Заробіток не заважає займатися іншими справами в Інтернеті, включається і вимикається в один клік. Також на JobPlant.Net можна дешево розмістити ефективну рекламу.

9. Teaser.bz — заробіток на серфінгу з установкою розширення в браузер. Після реєстрації ви вже, через кілька хвилин можете заробляти на серфінгу. Оплачувані оголошення будуть самі з'являтися в правому нижньому кутку браузера.

10. Web-IP — сервіс, який почав функціонувати в 2006 році, і відмінно себе зарекомендував. Сайт запрошує всіх бажаючих отримувати дохід за перегляд сайтів, а також рекламодавців. Серфінг з'являється на початку кожної години, а значить, чим частіше ви будете заглядати на сайт, тим більше заробите.

11. WMRFast.com — відмінний сайт для заробітку на серфінгу з категорії нових. Заробіток можливий оплачуваним серфінгом, відвідуваннями сайтів за гроші і іншими способами. Виведення зароблених грошей можливий на різні платіжні системи і навіть на баланс мобільного телефону. Сайт активно розвивається і цілком можливо, скоро його заслужено можна буде називати кращим сайтом для заробітку в Інтернеті на серфінгу сайтів!

12. VipIP.ru — перевірений, що платить сайт для заробітку на серфінгу, що працює з 2003 року. Взагалі, на сайті є 5-ть способів заробітку, і по кожному є докладний відео, як працювати і заробити. Можна заробляти за допомогою програми. Програму можна згортати в трей, і вона не буде заважати вам працювати на комп'ютері, після появи завдання воно саме буде спливати, що дуже зручно. Сайт виплачує в доларах на різні гаманці!

13. NeoBux.com — іноземний сайт, що платить і платить він з 2008 року без збоїв! Виплати приходять миттєво. У браузер можна встановити офіційний тулбар і бути в курсі нових оплачуваних посилань, для цього клікніть внизу, праворуч AdAlert і вкажіть браузер. Заробляти на сайті можна ще шляхом залучення або оренди рефералів у системи. Орендованих рефералів можна оплачувати, як грошима з балансу аккаунта, так і NeoPoints - очками додатково нараховуються за переглянуті посилання. Виводити можна на ПайПал і Пайза.

14. EasyHits4U — своєрідний обмін візитами - чим більше ви переглянете сайтів користувачів, тим більше користувачів з усього світу в свою чергу подивляться ваш сайт і можливо деякі їм зацікавляться!

Замість сайту можна рекламувати своє реферальне посилання з різних проектів і таким чином набирати собі рефералів.Плюс до всього вам за це будуть платити:1000 зароблених кредитів рівні 0.30$. Платіжна система AlertPay.

Так як сайт англійською мовою, а ви може не дуже з ним дружите, можна скористатися браузером з перекладачем , наприклад Google chrome буде хорошим помічником.

15. Globus-Inter.com — пасивний заробіток на серфінгу, з оплатою в доларах, через програму. Зверніть увагу на реферальну систему 7 рівнів, залучаючи рефералів, можна збільшити свій заробіток в десятки, або навіть сотні разів.


Як бачите, існує безліч проектів, за допомогою яких ви зможете навчитися витрачати вільний час з користю і отримувати за це гроші. Ви можете зареєструватися відразу на декількох сайтах, щоб оцінити їх переваги, функціонал і інтерфейс.

Основні переваги і недоліки

Рекомендуємо вам вивчити всі переваги і недоліки роботи на перегляді веб-сторінок. Так, відмінними перевагами такого підробітку є такі:

 • щоб почати заробляти в будь-якому з проектів, досить тільки пройти процедуру реєстрації, від вас не потрібні будь-які додаткові вміння або знання;
 • результати своєї праці ви зможете спостерігати відразу: кошти зараховуються на рахунок миттєво після виконання всіх умов завдання і відображаються в особистому кабінеті;
 • такий заробіток доступний абсолютно для всіх, незалежно від віку, статі, соціального статусу та іншого;
 • ви самі можете вибудовувати свій робочий графік; вам не потрібно відвідувати офіс і працювати в строго обумовлений час;
 • рівень вашого доходу залежить виключно від вас: чим більше часу ви зможете приділяти такому підробітоку, тим на більший заробіток зможете розраховувати;
 • завдяки великій кількості рекламодавців ви завжди зможете забезпечити себе роботою; в кожному проекті кількість доступних завдань завжди знаходиться на високому рівні.

Це основні переваги не тільки заробітку на серфінгу сайтів, але і в цілому роботи в Інтернеті. Що стосується недоліків, то їх набагато менше.

По-перше, це досить невеликий рівень заробітної плати. Винагорода за відвідування одного сайту знаходиться на рівні копійок, тому необхідно витратити чимало часу, щоб отримати перший відчутний дохід.

По-друге, такий підробіток являє собою досить одноманітну і монотонну діяльність. Це може швидко набриднути вам. Тому варто запастися терпінням і посидючістю, щоб домогтися бажаних результатів.

По-третє, в даній сфері завжди є ризик потрапити на шахраїв. Щоб виключити таку можливість, рекомендуємо вам реєструватися тільки в надійних і перевірених проектах. Їх перелік ми надали вище.

Недоліки не настільки істотні, якщо ви повні сил, ентузіазму і терпіння. У будь-якому випадку, це відмінний спосіб витратити вільний час з користю. Адже щодня ми відвідуємо десятки сторінок в інтернеті абсолютно безкоштовно.

Скільки можна заробити на серфінгу сайтів грошей

Не розраховуйте багато заробити на серфінгу сайтів за гроші. Перегляд одного сайту займає хвилину. За це Ви отримаєте 5-6 копійок, за годину – 1,5-2 грн. Щомісячна винагорода за таку працю складе 20-30 грн з одного ресурсу. Розглядайте це як невеликий підробіток. Щоб підвищити дохід, Виберіть як мінімум, 10 майданчиків із завданнями. Заробіток невеликий, але і робота елементарна.

Секрети досвідчених серфінгістів:

 • зареєструйтеся на 10 проектах і працюйте кожен день на всіх;
 • деякі сайти викладають нові завдання щодня на початку кожної години;
 • включайте автосерфінг, коли не працюєте за комп'ютером;
 • якщо поміняєте IP-адресу, отримаєте додаткові посилання для виконання завдань.

УВАГА
Не забувайте, що в мережі багато шахраїв. Вони можуть запропонувати заплатити за реєстрацію або отримати відразу велику суму за примітивні дії. Таким чином вони заробляють на наївних новачках. Вибирайте перевірені майданчики з хорошою репутацією.

Висновок + відео

Заробити в Інтернеті на серфінгу – реально, але не розраховуйте на великі заробітки. Цей спосіб роботи підходить тим, у кого поки немає ніяких навичок для віддаленої роботи, в тому числі – пенсіонерам, школярам, студентам. При належній старанності можна заробити початковий капітал, який можна витратити "на шпильки" або на освоєння нової професії на фрілансі. Читайте також огляд популярних способів, як заробити гроші.

Сподіваємося, що наша стаття була цікавою і корисною для вас, шановні читачі. Бажаємо вам успіхів!

Читайте також - Як заробляти на стрімах

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити