Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток в гривнях - ТОП 4 українських сайтів

Останнє оновлення: Середа, 02 червня 2021 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в гривнях

Заробіток в інтернеті в Україні набирає популярності.

Багато хто хоче сидіти в будинку за комп'ютером і заробляти гроші. Попит породжує пропозицію, і в даному випадку винятків немає. З'являється все більше сайтів які дозволяють заробляти в гривнях. На деяких сайтах можна заробити гривні і відразу ж вивести їх на карту Приват Банку. З деяких сайтів можна вивести гроші на електронні гаманці, а з них вже на банківську картку.

Але всеж українських проектів не так багато і не потрібно себе обмежувати в заробітку, можна скористатися обмінником і конвертувати любу валюту оплати в гривні, про обмінники електронних валют читайте по ссилці.

В Україні можна заробляти і на іноземних сайтах по заробітку в інтернеті. На більшості сайтів по заробітку країна з якою Ви реєструєтеся не найголовніше. Варто звертати увагу на якісь платіжні системи можна вивести, що б потім без проблем перевести їх собі на банківську карту.

Але все ж, нижче підібрані сайти для заробітку грошей, які платять в гривнях. З деяких з них можна виводити гроші відразу на карту Приватбанку. Дивіться ТОП сайтів по заробітку в гривнях.

ТОП-4 українських сайтів для заробітку в гривнях

 • Vlasnadumka.com.ua – український сайт, який платити в гривнях за проходження опитувань. Після реєстрації потрібно заповнити профіль, за це ви отримаєте по 3 грн за кожен пункт.

  Після реєстрації і заповнення профілю Вам будуть приходити опитування, за проходження опитування платять від 20 до 50 грн.

  Вивести зароблені гривні можна вивести на гаманець Webmoney, або на банківську карту через систему UApay або на телефон українського оператора.

 • Opinion.com.ua – український опитувальник. Заробляють тут на проходженні опитувань. У даного сайту є додаток для мобільних пристроїв, що робить проходження опитувань простіше.

  Виплачують зароблені гроші раз на місяць. Можна вивести в гривнях на Webmoney, або перевести на рахунок мобільних операторів.

 • Uatxt.com – українська біржа статей. Тут можна писати статті на продаж або шукати роботу з написання текстів за гроші. Тут продаються тексти українською та російською мовами. Платять, звісно, в гривнях.

  Вивести зароблені гроші можна на платіжну систему Webmoney, карту Приватбанку або Інтеркасу.

 • Wmu.in.ua – український сайт по заробітку на кліках з оплатою в гривнях. Тут є кілька варіантів заробітку: серфінг сайтів, читання листів, виконання завдань і кілька інших.

  Зароблені гроші можна вивести на гаманці Webmoney, payeer і advcash.

Це всі можливості віддаленого заробітку в Україні?

Ні, є маса інших варіантів заробляти в мережі, якими ви можете скористатися.

Розглядайте якомога більше можливостей почати заробіток в мережі, щоб знайти ідеальну діяльність. Через Інтернет можна дізнатися, як заробити в Інтернеті підлітку, Пенсіонеру та іншим групам людей. Тут валом роботи і знайдеться варіант для кожного.

Сайт ITstatti.in.ua постійно наповнюється новими матеріалами, які будуть допомагати вам, дізнаватися про нові способи заробітку, а також прискорять розвиток вашої кар'єри. Заробіток в Україні в гривнях — це реально, вибирайте відповідну роботу і починайте працювати.

Читайте також - Заробіток в інтернеті на американських сайтах

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити