Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити 500 грн в день в Інтернеті: 11 перевірених способів

Останнє оновлення: Вівторок, 16 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити 500 грн в день

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Питання, де можна за день заробити 500 грн, хвилює багатьох людей. Одним потрібні гроші прямо сьогодні, а інші хочуть мати можливість стабільно заробляти ці півтисячі, не виходячи з дому.

З кожним роком все більше людей вибирають своїм основним місцем роботи не офіс, а Інтернет. Це пов'язано з тим, що в мережі з'являється все більше можливостей для самореалізації і гідного заробітку. Знаючи, як працювати в Інтернеті, можна отримувати в день 500 грн і більше.

Де заробити 500 грн в день онлайн

Всі способи заробити 500 грн онлайн можна розділити на дві категорії:

 1. Без вкладень
  Цей спосіб не зажадає від вас додаткових витрат. Навіть без вкладень в Мережі цілком можна отримувати дохід – якщо знати, як правильно почати.
 2. З вкладеннями
  Перш ніж отримати гроші, вам буде потрібно вкласти свої кошти (або, як варіант, речі).

Як заробити 500 грн в день без вкладень

В першу чергу, необхідно визначитися з тим, що ви вмієте і який вид роботи для вас краще.  Стабільно заробляти півтисячі грн і заробити її в перший же день – різні речі. Досвідчені фрілансери, а тим більше – бізнесмени, можуть отримувати щодня і більш значні суми, але у них вже є досвід, репутація, навички, позитивні відгуки і найголовніше – постійні замовники або клієнти. Для решти завдання отримати 500 в перший же день може виявитися надто складною, але це не означає, що через деякий час вони не зможуть отримувати в Інтернеті ті ж півтисячі або навіть більше.

Перш ніж ми перейдемо до конкретних способів заробітку, у нас для вас дві новини: як водиться, хороша і погана.

Погана новина: ніхто не буде платити вам "за гарні очі" - гроші потрібно заробити.

Хороша новина: заробіток тут абсолютно реальний і доступний для кожного.

Давайте розглянемо основні способи отримання доходів в Інтернеті. Умовно їх можна розділити на

 1. Продаж товарів і послуг (своїх або чужих)
 2. Продаж власних знань, досвіду і навичок.
 3. Спекулятивні операції

Перший спосіб – фріланс

Якщо ви маєте навички роботи в галузі текстів, дизайну, програмування, реклами, то можете заробляти на сайтах, робити логотипи або монтаж відео, займатися просуванням якого-небудь ресурсу чи виконувати будь-яку іншу популярну в Мережі роботу. Для цього потрібно зареєструватися на одній з численних бірж фріланса, залишати там заявки і виконувати завдання.

Читайте також: Заробіток на фрілансі

Якщо ви добре володієте мовою, то можна спробувати заробити на роботі з текстовими матеріалами. Така робота включає кілька напрямків: копірайтинг, рерайтинг, веб-райтинг, постинг, перекази, неймінг. Копірайтинг та рерайтинг найбільш затребувані сфери діяльності, в яких можна заробити реальні гроші (за умови, що ви не допускаєте в слово з шести букв по дві помилки). Це пов'язано з тим, що в мережі щодня з'являються сотні нових ресурсів, які потребують унікального контенту.

Мінімальна вартість роботи з текстом - 5-7 грн за 1000 символів, але досвідчені копірайтери можуть заробляти в десятки разів більше. Якщо ви зможете знайти клієнта з великим обсягом тексту і оплатою хоча б 25 грн за тисячу знаків, вам знадобиться написати 20 000 знаків (близько 7-8 аркушів тексту в Word) щоб отримати півтисячі грн.

Один з напрямків роботи з текстом, де можна заробити досить швидко і не дуже напружуючись – Неймінг. За оригінальне ім'я сайту/магазину/творчої особистості легко можуть заплатити і півтисячі, і навіть кілька тисяч грн. Правда, для цього потрібно володіти певним талантом – розуміти вимоги замовника та придумувати ємні і красиві назви.

Читайте також: Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

Ще один спосіб заробітку на текстах, який підійде навіть для новачка – написання відгуків.  Правда, оплата за один відгук буде не надто великою, але іноді можна зустріти пропозиції з оплатою 5-7 грн за кожен відгук, написання якого займе менше хвилини.

Ви можете стати фрілансером і виконувати разові замовлення, а можете влаштуватися на постійну віддалену роботу. Величезна кількість людей йдуть із задушливих офісів на вільні хліба фрілансу.

Читайте також: Написання коментарів за гроші

Другий спосіб – репетиторство

Якщо ви добре володієте іноземними мовами або будь-яким іншим предметом шкільної / інститутської програми, то можете зайнятися репетиторством. Для цього не обов'язково водити учнів до себе додому або їздити за їх адресами (хоча обидва варіанти можливі). Зараз багато переходять на навчання через скайп, а оплата послуг репетитора цілком може становити 500 грн за годину (плюс-мінус – в залежності від предмета, кваліфікації, досвіду і т. п.)

Все, що вам потрібно – зареєструватися на одному з ресурсів для репетиторів (їх безліч – наприклад, repetitor.org.ua), або дати оголошення на безкоштовних дошках оголошень. Добре працює і "сарафанне радіо": можливо, бажаючі брати уроки знайдуться через спільних знайомих.

Варіант для просунутих – зробити сайт (хоча б самий простий), викласти туди всю інформацію про себе, включаючи відгуки учнів, і давати рекламу в Мережі.

Третій спосіб – партнерські програми

У двадцять першому столітті у споживачів немає проблеми знайти товар чи послугу, зате у будь-якого продавця існує проблема – знайти клієнта. Тому, хто приведе платоспроможного покупця, багато підприємців готові заплатити пристойний відсоток від суми оплаченого замовлення (зазвичай від 10 до 50%, іноді більше).

Практично будь-який великий сайт, що займається продажами, має партнерську програму. Вам потрібно знайти її, зареєструватися і отримати свою партнерську ссилку, яку ви будете розміщувати на своїх сторінках в соцмережах і на будь-яких інших доступних ресурсах. Якщо людина перейде за посиланням і зробить покупку, продавець перерахує вам комісійні. Краще рекламувати товар або послуги в тій області, в якій ви добре розбираєтеся.

Іноді в Інтернеті продають і купують працюючі сайти. Якщо ви розбираєтеся в цій темі, то знову ж таки можете стати партнером і отримати свій відсоток від угоди. Сайт, який приносить кілька десятків тисяч грн на місяць, легко продати за кілька сотень тисяч і отримати хорошу комісію (5-10%)

Читайте також: Як заробити на партнерках: корисні поради та рекомендації

Четвертий спосіб – посередництво при продажу

Ви можете знайти людину, яка займається продажем якихось (бажано, досить дорогих) товарів, зв'язатися з ним і запропонувати свої послуги як посередника. Відшукайте кількох людей і подивіться, хто запропонує вам кращу комісію. Після цього починайте рекламувати товар ( безкоштовними способами – через ті ж дошки безкоштовних оголошень.) Приймайте дзвінки, домовляйтеся з клієнтами і отримуйте свій відсоток.

Таким чином можна добре заробити на продажі техніки: телефонів, комп'ютерів, планшетів і т. д. Комісія за одну продаж може становити від півтисячі грн і більше. Якщо справа піде, можна подумати про те, щоб давати платну рекламу таких товарів.

Посередництвом можна заробити і на продажу послуг. Головне – точно оцінити перспективи і прорахувати бажану маржу, а також можливі витрати (наприклад, на рекламу – якщо ви плануєте платні методи просування).

П'ятий спосіб – продаж товарів

В цьому випадку ви не виступаєте посередником, а продаєте товар безпосередньо, наприклад – закуповуючи його в Китаї. Можна заперечити, що такий спосіб зажадає від вас істотних вкладень на покупку товару, але в деяких випадках продавати можна навіть те, чого у вас поки немає в наявності.

Чудовою ілюстрацією цього способу служить приклад австралійця білоруського походження Руслана Когана. На початку 2000х йому прийшла в голову думка продавати в Австралії телевізори, зібрані в Китаї. Він знайшов китайську компанію, яка погодилася відвантажити партію телевізорів, але для цього були потрібні гроші, яких у початківця бізнесмена не було. Тоді він зареєструвався на e-Bay і почав приймати замовлення, попереджаючи потенційних покупців, що доставки доведеться почекати.

Оскільки його пропозиція давала можливість заощадити кілька сотень доларів на кожному телевізорі, люди погоджувалися чекати і відразу переводили на рахунок гроші, якими він згодом розплатився за товар. Правда, e-Bay заморозив рахунок Руслана Когана, коли підприємцю вдалося зібрати лише половину необхідної суми, і гроші, що залишилися йому довелося шукати з інших джерел – але це вже зовсім інша історія. Суть цього прикладу полягає в тому, що іноді можна продавати товар, якого у вас поки немає – і відразу отримувати за нього гроші.

Шостий спосіб – заробіток в соцмережах

У більшості користувачів є власні сторінки в соціальних мережах, за допомогою яких можна заробити реальні гроші. Тут є два варіанти:

 1. Для новачків. Суть роботи полягає в написанні коментарів, відвідуванні різних груп, розміщенні реклами на своїй сторінці. Такого роду роботу часто пропонує Адвего та інші подібні біржі. Крім того, можна отримувати кілька грн за лайки, додавання в друзі, кліки, реєстрацію. Але для того, щоб заробити реальні гроші (наприклад, 500 грн в день) таким способом, потрібно мати як мінімум кілька сторінок і багато часу.
 2. Для просунутих. Якщо у вас вже є розкручена сторінка в соцмережі, ви можете монетизувати свій аккаунт. Наприклад, якщо підключити свій канал ютуб до партнерської програми Ютуб і викласти туди цікавий ролик, здатний набрати мільйон переглядів, це принесе вам в середньому від 1 до 4 тисяч доларів. Монетизуються також акаунти в Інстаграме, LiveJournal, відвідувані групи і пабліки ВКонтакте - всі вони заробляють за рахунок реклами.

Читайте також: Заробіток в соціальних мережах

Сьомий спосіб – заробіток на сайтах у вашому місті

Є сайти, які пропонують виконати різні нескладні завдання. Їх можна порівняти з біржами фрілансу, але на відміну від бірж, такі ресурси часто мають прив'язку до певного місця. Один із прикладів - сайт Kabanchik.ua. Там ви можете знайти замовлення в своєму місті – попрацювати кур'єром, відремонтувати щось або зробити іншу домашню роботу.. Як правило, такі завдання не забирають багато часу і добре оплачуються.

Восьмий спосіб – інфобізнес

Інфобізнес – це продаж ваших знань, умінь і досвіду за гроші. Якщо ви є експертом в якійсь області (а навіть якщо не є – експертність швидко напрацьовується), ви можете спакувати свої знання і продавати їх зацікавленим людям.

Інфобізнес став трендом останніх років: при грамотному маркетингу і рекламі добре продаються будь-які тренінги та курси. Ми живемо в ту епоху, коли люди перенаситилися товарами, але готові платити за якісну, корисну та цікаву інформацію.

Звичайно, вам не вдасться заробити в інфобізнесі протягом години – потрібен час, щоб зібрати базу і підготувати продукт. Зате в разі успіху на цьому терені можна отримувати дуже пристойні гроші: відомі інфобізнесмени є доларовими мільйонерами.

Решта три способи заробітку вимагають вкладень.

Дев'ятий спосіб – Форекс та інші біржі

Ви можете спробувати торгувати на Форекс або якійсь інший біржі. Цей спосіб заробітку – досить ризикований, адже в разі невдачі ви не тільки не заробите 500 грн в день, але і втратите свої вкладення . З Форексом все більш чи менш зрозуміло – ви заробите, якщо вгадаєте, куди піде курс, і не заробите, якщо не вгадаєте.

Ще один варіант - набираючий популярність криптовалютні біржі. Там заробити ще простіше, оскільки кріптовалюти відрізняються високою волатильністю.

Десятий спосіб – продаж непотрібних речей

У вас напевно є непотрібні речі – як старі, так і нові. Ви можете легко заробити, продаючи їх через OLX і інші сайти і дошки безкоштовних оголошень. Часом ми забуваємо, що завалялося у нас в шафі, в той час як інші люди готові непогано заплатити за ці предмети.

Одинадцятий спосіб – ставки на спорт

Здавалося б, спорт – явище непередбачуване, і ніколи не можна точно вгадати, яка команда або який спортсмен виграє.  Але існує стратегія "Вилки", яка дозволяє вигравати при будь-якому результаті матчу. Її суть полягає в тому, що коефіцієнти різних букмекерів на одне і те ж змагання відрізняється.

Ваша мета - знайти максимальну "вилку" (тобто різницю) і поставити в одній конторі на перемогу, а в іншій – на поразку однієї і тієї ж команди. В цьому випадку незалежно від результату ви отримаєте різницю між коефіцієнтами, яка може становити 5-10%. Чим більше ви вкладаєте, тим більше можете заробити, нічим не ризикуючи.

Основні плюси і мінуси роботи в Мережі

Ще кілька років тому робота в мережі не була настільки популярна тому, що багато людей просто не знали про всі переваги такого виду діяльності.

До переваг роботи в Інтернеті відносяться:

 • Працюючи в інтернеті, ви самі можете коригувати графік своєї роботи і вибирати найбільш зручні дні відпочинку.
 • Робота в мережі може виконуватися в домашніх умовах.
 • Не доведеться витрачати час і гроші, щоб дістатися до роботи.
 • Сума винагороди за працю залежить тільки від ваших зусиль і можливостей.

Як і у будь-якої іншої роботи, існують недоліки:

 • Швидше за все, на перших етапах роботи заробіток буде незначний.
 • У мережі можна зустріти досить велике число шахраїв.
 • На навчання може піти значний час.
 • Неоплачувані лікарняні листи та відпустки.
 • У Мережі платять тільки за результат, тому любителям вбивати половину робочого дня в Інтернеті або на перекурах такий вид заробітку навряд чи сподобається.

Як уникнути обману в Мережі

Працюючи в офлайні, ви захищені трудовим договором і можете бути впевнені, що вчасно отримаєте чесно зароблені гроші.  В Інтернеті легко нарватися на шахраїв, які "кидають" любителів легкої наживи і просто недосвідчених користувачів. Як правило, це відноситься до тих способів заробітку, які вимагають вкладень. Ось основні ознаки аферистів:

 • Вам пропонують багато грошей за дуже просту роботу (або навіть за байдикування).
 • Ви не можете зрозуміти схему і принцип формування доходу (в цьому випадку, мова може йти про піраміду).
 • Вам пропонують "нову абсолютно унікальну програму автоматичного заробітку", "ексклюзивний спосіб обдурити казино" і т. п.

Всі ці способи заробітку приносять дохід тільки "авторам унікальних методик", іншими словами – шахраям. Що найсумніше – це можуть бути ваші останні (або як мінімум – зовсім не зайві) гроші. Якщо хочете уникнути таких ситуацій, пам'ятайте, що в Інтернеті діють ті ж закони, що і в реальному житті – гроші тут не падають з неба, не ростуть на деревах і не з'являються з нізвідки.

З чого почати кар'єру фрілансера

Для початку зайдіть на біржу фрілансу, подивіться, які послуги і за якими цінами там пропонують. Визначтеся, в якій сфері ви можете працювати. Виберіть сервіси, які найкраще відповідають вашому профілю, зареєструйтесь там і розсилайте заявки замовникам.

Підводячи підсумок, можна сказати, що заробляти гроші в Інтернеті цілком реально. Для цього достатньо всього лише володіти елементарними навичками користування Всесвітньою павутиною, бажанням і завзяттям.  У мережі існує досить багато різних ресурсів, які дозволяють налаштувати стабільний дохід і при цьому розкрити свої таланти.

Вибирайте те, що вам більше по душі, вчіться і становіться професіоналом – в такому разі, з часом ваш заробіток в Мережі буде збільшуватися. Якщо ви хочете знати більше про заробіток в Інтернеті, тут зібрана вся найактуальніша інформація – http://itstatti.in.ua/zarobitok.html.

Огляд майданчиків, на яких ви зможете заробити 500 грн за день - ТОП-2 кращих

Дуже важливо знати, які ресурси, що сприяють зустрічі фрілансерів і замовників, гідні уваги і довіри.

repetitor.org.ua

Сервіс, призначений для роботи репетиторів, викладачів, письменників і журналістів.

Тут купують:

 • Переклади;
 • Навчальні роботи;
 • Курсові та дипломи;
 • Бізнес-плани;
 • Статті;
 • Сценарії;
 • Маркетингові дослідження.

Список можна продовжувати і далі. В процесі роботи з даним сервісом вашому аккаунту з часом буде присвоєно рейтинг» перевірений", після чого ви зможете збільшити розмір своїх гонорарів і підшукати собі постійних клієнтів.

Fiverr

Технологічно просунута платформа Фріланс-послуг. Це вкрай привабливий майданчик для заробітку і пошуку замовників. Тут вам пропонують гарантію якості послуг, що надаються, а також захист грошей і зручний формат розрахунків.

Продавцем тут стати надзвичайно просто. Необхідно пройти реєстрацію і створити свій перший «кворк». Цим терміном мешканці ресурсу називають платні послуги, які пропонують користувачі. Ви без зусиль можете ознайомитися з оголошеннями вашої тематики. Оформляйте свій перший кворк на основі аналогічних оголошень найбільш успішних працівників вашого напрямку.

Як заробити 500 грн на день за допомогою смартфона

 • Завантажуйте програми, які заробляють гроші. Є багато доступних програм, які будуть платити вам за виконання простих завдань, таких як участь в опитуванні, перегляд відео або тестування нових програм. Деякі популярні варіанти додатків Swagbucks, InboxDollars і Survey Junkie.
 • Виконуйте завдання: після завантаження програми виконати завдання, щоб заробити бали або гроші. Чим більше завдань ви виконуєте, тим більше можете заробити.
 • Запропонуйте друзям: багато з цих додатків пропонують бонуси за рефералів, тому не забудьте запросити своїх друзів приєднатися. Ви можете заробити додаткові гроші за кожного друга, який реєструється та виконує завдання.
 • Виведення готівки: якщо ви заробите достатньо балів або готівки, ви можете зняти готівку та отримати платіж через PayPal або подарункові картки.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити