Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на машину – 7 варіантів

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на машину

Як заробити на машину: стандартні методи + 3 онлайн-способу прискореного отримання прибутку + 7 етапів створення власного бізнесу + принцип інвестиційної діяльності + 3 високоприбуткові фріланс-професії + 6 бірж віддаленої роботи + 2 варіантів з наявністю власного авто.

Бажання мати засіб пересування є у всіх. Тому практично кожна людина замислювалася: "як заробити гроші на машину?". Для багатьох ця думка перетворюється в мрію і протягом усього життя залишається нею.

А деякі все ж виходять із зони комфорту і приступають до її втілення. І хоча завдання це непросте, але цілком здійсненне. Питання полягає в тому, яку машину ви хочете купити, і за який проміжок часу зможете отримати необхідну суму.

Також необхідно володіти підвищеним прагненням, мати хороші знання і навички в прибуткових сферах. Адже на простій роботі ви ніколи не зможете заробити на машину, навіть в умовах жорсткої економії. Що ще важливо, так це правильний вибір джерел доходу, які ми і розглянемо в даній статті.

Стандартні методи, як заробити на машину

Якщо основна робота не приносить вам достатнього доходу, і ви не знаєте, як заробити на машину, тут звичайної надбавкою до зарплати, яку можна випросити у начальства, не обійтися.

В даному випадку необхідно йти іншими шляхами: знайти більш високооплачуваний заробіток або підробіток. Якщо основну роботу ви не маєте наміру втрачати, але маєте вільний час, придивіться до додаткових джерел, які дозволять непогано заробити.

Пошуки підробітку можна вести:

 • В друкованих виданнях з відповідними оголошеннями.

  Звертайте увагу на ті вакансії, які передбачають гнучкий графік. Так ви зможете після основної роботи або в свої вихідні заробити гроші і купити на них машину.

 • В інтернеті.

  Віддалений заробіток – найоптимальніший варіант в силу багатьох переваг.

  По-перше, ваше географічне положення не має ніякого значення. По-друге, до способу, який допоможе заробити на машину, ви можете приступати в зручний для вас час. Та й можливостей фріланс дає більше.

 • У підприємницькій сфері.

  Якщо у вас вже є якісь заощадження, розгляньте варіант відкриття власного бізнесу. Він, звичайно, ризикований, але найприбутковіший.

 Потрібно зайняти свою нішу на ринку і продавати ті товари (надавати послуги), яких потребує населення вашого міста. Коли пропозиція відповідає попиту, підприємцю вдається заробити чималу суму грошей і купити машину.

Ви можете зайнятися бізнесом не тільки в офлайні. В інтернеті часто створюються стартапи (проекти), де згодом обертається багато грошей, а прибуток з них дозволяє заробити на машину.

При виборі додаткового заробітку на машину враховуйте:

 • його прибутковість;
 • можливість поєднання з основною роботою;
 • час, за який ви зможете заробити на машину необхідну суму грошей;
 • ваші здібності та навички.

 Ви повинні розуміти, який з варіантів буде для вас найбільш підходящим і раціональним. Можливо, доведеться освоїти нові спеціальності, отримати знання в конкретній сфері. Малокваліфікована праця не дозволить заробити на машину.

Щоб не бути обмеженим в доступних способах заробітку, наберіться терпіння. Краще витратити деякий час на навчання, а потім заробити гроші з високооплачуваної діяльності, ніж довго і ретельно працювати барменом, вантажником, прибиральницею.

Як заробити гроші на дому?

Ще одним допоміжним способом, як заробити гроші на машину, вважається робота на дому (проте цей варіант підходить не всім професіям):

 1. Наприклад, ви - викладач англійської мови в університеті. Якщо завантаженість дозволяє, беріть на будинок додаткові завдання. Можна заробити на машину виконанням курсових робіт з профільного предмету або репетиторством.
  До речі, в інтернеті користувачі зі знанням іноземної мови отримують чимало грошей. Досить організувати платні курси, навчати інших мові і отримувати грошові кошти на машину.
 2. Працівники в сфері юриспруденції можуть заробити на машину за допомогою основної роботи і консалтингу. У консультаціях з юридичних питань потребують багато ділових людей. Вони готові платити за це чималі гроші.
 3. Жінкам, які бажають заробити на машину, можна освоїти нігтьової сервіс або суміжні заняття (перукарство, нарощування вій і т. п.). На ці послуги завжди є попит, адже кожна представниця слабкої статі прагне виглядати чарівно. Ця діяльність також приносити чималі суми грошей.
  Організуйте вдома робоче місце, придбайте необхідні матеріали, домовтеся з членами сім'ї, щоб ви могли заробити на машину без турбот.

  А потім справа залишиться за малим – напрацювати клієнтську базу. Для цього можна розклеювати по місту оголошення з вашими контактами, попросити друзів і рідних запустити «сарафанне радіо» або вдатися до інтернету.

  У соцмережах інформацію поширити з великим охопленням вийде швидше. А коли кілька клієнтів дізнаються про високу якість вашої роботи, вже і робити-то нічого не доведеться.

 4. Хенд-мейд – також непогана сфера, щоб заробити гроші на машину. Навчитеся створювати власними руками ексклюзивні речі і продавайте їх в мережі. Це може бути біжутерія, одяг, іграшки, посуд, предмети меблів і т. д.

Сувеніри та інша дрібна атрибутика не зможуть принести вам суму грошей, якої вистачить на покупку машини. Тому віддавайте перевагу дорогим виробам, які мають не просто естетичну цінність, але і практичну, культурну.

Це лише мала частина способів, яка допоможе не на шкоду основній роботі, заробити на машину. Є маса інших методів, які вам слід розглянути.

3 онлайн-способи, як швидко заробити на машину

Більш складним є питання: «Як швидко заробити на машину?". Методів, здатних у найкоротші терміни принести вам велику суму грошей, як в реальному, так і віртуальному світі, небагато. Як правило, вони мають на увазі наявність стартового капіталу. Оскільки швидко заробити на машину можна за допомогою тільки більш ґрунтовних способів.

Серед них можна виділити:

У перших двох варіантах присутня своя частка ризику. Однак «хто не ризикує, той не п'є шампанського».

Кожен спосіб ми розглянемо окремо. Всі вони відносяться до інтернет-середовищі. Оскільки саме Всесвітня мережа дозволяє швидше заробити на машину.

№1. Бізнес, як спосіб заробити гроші на машину

Якщо бюджетом ви не володієте, вихід все одно можна знайти: в позику або взяття кредиту, пошуку інвесторів, продажу (арендовании) нерухомості, якщо вона є.

Щоб заробити на машину з підприємницької діяльності, потрібно почати з пошуку ідей і збору необхідної інформації.

Якщо ви зважитеся заробити на машину допомогою власного бізнесу, зверніться за допомогою до досвідченого підприємця, який підказав би вам, яким проектом варто займатися, а яким ні.

Отже, щоб заробити гроші на придбання машини, бізнес створюйте, слідуючи алгоритму:

1. Придумайте бізнес-ідею, виберіть цільовий сегмент ринку.

Подумайте, в чому ви краще розбираєтеся. Дізнайтеся, чи користуються попитом продукти або послуги, на яких ви хочете заробити кошти для покупки машини.

Потрібно вивчити потреби ваших потенційних клієнтів. Генерація ідей передбачає пошук прибуткових напрямків бізнесу, які допоможуть вам заробити на машину.

Джерела отримання ідей бувають 2 видів:

 • Орієнтовані на ринок – це вивчення потреб покупців, про який згадувалося вище, і дослідження конкурентної діяльності, про що поговоримо далі.
 • Другий вид – джерела, орієнтовані на наукові центри. Ви можете провести опитування, анкетування, здійснити "мозкову атаку". Після вибору ідеї її також необхідно оцінити за загальними, виробничими та маркетинговими показниками.

До відома! В інтернеті на машину можна заробити на реалізації бізнес-ідей: відкриття інтернет-магазину, продаж цифрових товарів, створення контент-проекту, кіберсквотинг та ін.

2. Проведіть аналіз конкурентів.

Для цього в якості клієнта з'ясуйте їх сильні і слабкі сторони. З складанням списку позитивних і негативних якостей своїх конкурентів ви зможете виробити подальший механізм дій, щоб заробити на машину.

Триматися на плаву вдасться, якщо ви будете володіти конкурентними перевагами (пропонувати вигідні знижки, реалізовувати товари або послуги більш дешево, створювати продукт вищої якості тощо).

Ви можете переймати деякі моменти в діяльності конкурентів, але не повністю їх копіювати. Якщо ви хочете заробити на машину швидше, у вас повинна бути присутня оригінальність.

3. Визначтеся з концепцією позиціонування бізнесу та УТП.

Щоб заробити грошей на покупку машини, мало продумати бізнес-ідею і відразу приступати до її реалізації. Слід провести ряд маркетингових заходів, які надали б вашому товару, проекту конкурентне становище.

УТП або унікальна товарна пропозиція відіграє важливу роль у цьому. УТП – це одна з форм позиціонування. Його суть полягає в демонстрації переваг вашого бізнесу для клієнтів.

За допомогою унікальної товарної пропозиції ви відразу зі стартового етапу підвищите рівень впізнаваності, а, значить, і заробити на машину зможете швидше.

Найчастіше в якості УТП використовується рекламний слоган. Він повинен відображати ваші достоїнства, виділятися серед інших речівок, бути незабутнім і коротким.

4. Економічний аналіз

Це один з найважливіших етапів на шляху становлення бізнесу і заробітку грошей з метою покупки машини. Він вимагає розрахунку основних економічних показників.

Заручіться допомогою фахівців. Проводячи розрахунки самостійно, ви ризикуєте щось упустити з виду або допустити серйозну помилку. Хороший економіст, що знається на виробничих процесах, підкаже, де потрібно збільшити / зменшити витрати.

5. Складання бізнес-плану.

Всі дії, які ви будете здійснювати, щоб відкрити в інтернеті бізнес і заробити на машину, викладіть на папері. Не упускайте навіть дрібні деталі.

Все повинно бути розписано докладно. Кожен крок від організації проекту до його запуску може супроводжуватися кресленнями, таблицями. Обов'язково робіть пояснення, щоб нічого не забути.

По суті, бізнес-план стане вашою інструкцією, як почати інтернет-бізнес і заробити на ньому гроші на машину. Таке планування незмінно збільшує шанси на успіх і підготує вас до практичних дій.

6. Реклама, пошук клієнтів.

У вас вже є УТП, але без хорошої реклами заробити велику суму грошей для придбання машини не вийде. Ваше "дітище" не принесе максимального прибутку, якщо про нього не дізнаються більше людей.

З метою рекламування зазвичай створюють сайт. Ця самопрезентація дозволить охопити більший сегмент аудиторії, відобразити ваші конкурентні переваги, контактні дані та ін.

Якщо ви не розбираєтеся в сайтобудівництві, скористайтеся послугами фахівців. Можна зайнятися просуванням проекту в соціальних мережах. Потрібно створити групу і залучати туди якомога більше користувачів.

Деякі залучають системи активної реклами, займаються розсилкою комерційних пропозицій по електронній пошті. Ще можна укласти угоду з власниками YouTube-каналів, щоб вони в своїх роликах згадували Ваші товари / послуги.

7. Запуск проекту.

Нарешті ви почнете отримувати перші замовлення і зможете заробити гроші на машину. В процесі роботи не нехтуйте аналізом результатів. Намічайте нові горизонти, не відтягуйте з розширенням. Розвивайте свій бізнес, і питання "Як заробити швидко гроші на машину" буде вирішено.

№2. Як заробити на машину шляхом інвестування грошей?

Інвестування в Інтернеті цікавить все більше людей, які бажають заробити на машину пасивним способом. Рішення про інвестиції кожен приймає індивідуально. Ми не закликаємо вас до вкладення грошей, а лише надаємо інформацію про те, яким чином можна заробити на машину, інвестуючи свої заощадження.

Пам'ятайте, це дуже ризикована справа. Як правило, очікувана прибутковість вище там, де вище ризик. Але якщо вклади робити розумно, нагороди буде достатньо, щоб у відносно короткі терміни купити машину. Як можна заробити інвестуванням в інтернеті?

Принцип мережевої інвестиційної діяльності:

 1. Пошук компанії, що спеціалізується на інвестиціях або трейдера, який допоможе вам заробити на покупку машини. Компанії пропонують різні джерела для вкладень: стартапи, ринок Форекс, біржові інструменти, ставки та інше.
 2. Створення облікового запису на сайті компанії.

  Вам буде надано особистий кабінет. Там ви будете спостерігати за розміром поточного бюджету, як нараховуються гроші в якості прибутку. З особистого кабінету буде проводитися введення/виведення коштів.

 3. Вчинення інвестиції.

  Мінімальна сума грошей, яку ви можете інвестувати, щоб заробити на машину, у кожного трейдера різна. Зазвичай, це 100 дол. і вище. Гроші зараховуються за допомогою банківських переказів, платіжних сервісів.

 4. Отримання доходу.

  Як будуть обертатися гроші, залежить від того, якії компанії ви довірите їх. Є інвестиційні компанії, які надають вам право самостійно вирішувати, у що вкладати гроші. Інші самі вибирають, куди інвестувати кошти.

 5. Відрахування відсотків.

  Нарахування прибутку супроводжується оплатою за послуги компанії. Іноді доводиться виділяти половину коштів, іноді менше.

Куди інвестувати гроші, щоб заробити на машину?

Вкладення коштів у кредитно-банківські установи не має сенсу. Так заробити на машину у вас не вийде. Інвестування в банк ніколи не примножить ваші гроші, а лише дозволить зберегти їх від інфляції. Сьогодні банківські структури надають малий %. Йдучи таким шляхом, можна забути про думки, як заробити на машину.

Вибирайте кілька більш надійних джерел для інвестицій, щоб диверсифікувати ризики.

Серед бажаючих заробити на машину велику популярність отримали наступні об'єкти інвестування:

 • Приватні інвестиційні фонди. Вони працюють за принципом довірчого управління заощадженнями вкладників.
 • МФО, які надають послуги з мікрокредитування під високі відсотки.
 • ПАММ-рахунки, що надаються брокерськими фірмами.
 • Автотрейдинг, здійснюваний за допомогою програм-радників.
 • Бінарні опціони, фондові ринки.

Велика частина інвесторів намагається заробити гроші на валютних операціях Forex. Це міжнародний ринок, де без фіксації котирування відбувається обмін валюти. В спекулятивній торгівлі беруть участь: дилінгові центри, комерційні банківські структури, брокери, страхові компанії та ін.

№3. Які фріланс-професії дозволяють заробити на машину?

Гроші заробити на машину виходить і у фрілансерів, віддалених працівників в інтернеті. Однак тут потрібно вибирати високоприбуткові сфери, щоб швидше досягти мети.

Це можуть бути:

 • IT (веб-програмування, веб-аналітика, Розробка мобільних додатків, ігор тощо),
 • дизайн (ілюстрації, флеш-анімації, тривимірна графіка і т. п.),
 • маркетинг і реклама.

Якщо ви хочете, щоб заробити на машину вдалося швидше, вибирайте професію з цієї серії, яка вам припаде до душі. Ми коротко розглянемо деякі з них.

Веб-програміст – це фахівець в області створення програм, завдяки яким відбувається управління сайтами. Дана професія добре оплачується і є затребувана.
Хороший веб-програміст ніколи не буде сидіти без діла. Навіть не дивлячись на жорстку конкуренцію, у нього завжди будуть замовлення, на яких можна заробити гроші і купити машину.

Щоб працювати за цією спеціальністю, потрібна профільна освіта, знання прикладних інструментів, верстки. Тим, хто самостійно освоює програмування, доводиться складніше.

До навичок, необхідних веб-програмісту, щоб заробити гроші для придбання машини, відносяться:

 • аналітичний склад розуму;
 • комунікабельність;
 • здатність працювати з великим потоком інформації;
 • стресостійкість;
 • концентрація уваги;
 • працьовитість;
 • самоорганізованність;
 • посидючість.

Веб-програміст здатний заробити від 1 тис. дол. в місяць. У ролі замовників виступають: веб-студії, приватні особи та інтернет-компанії, веб-майстри.

Flash-аніматор або флешер.

Ця спеціальність в області дизайну вважається однією з найскладніших. А висока оплата праці дозволяє заробити на машину. Фрілансери, які освоїли цю професію, створюють і реалізують багато креативних ідей в нових проектах.

Флешер може заробити хорошу суму грошей, якщо розбирається в сучасних web-технологіях досконало володіє глибокими знаннями ПК.

Поле діяльності флешера:

 • генерація анімованих заставок,
 • рекламних банерів,
 • ефектів пост-продакшн,
 • моделювання,
 • рендеринг,
 • текстурування і т. п.

Будучи професіоналом в області дизайну, можна заробити в місяць 1-4 тис. дол. Як правило, сума грошей визначається складністю проектів і їх кількістю. Наприклад, заробити на одному банері виходить 3-30 дол.

Оскільки попит на послуги флеш-аніматора зростає, клієнтами стають: приватні фірми, фізособи, студії web-дизайну, власники сайтів та ін.

Маркетолог.

Якщо в офлайні ви мали досвід в маркетинговому середовищі, спробуйте заробити на машину в Інтернеті. Маркетолог-фрілансер - вельми цікава, творча спеціальність, що вимагає і аналітичного мислення.

Будь-який бізнес не обходиться без фахівця з маркетингу. Завдання маркетолога полягає в моніторингу ринку і споживачів, з'ясуванні попиту і пропозиції на той чи інший товар, послугу, участі в розробці нових продуктів, вдосконаленні виробництва.

Крім того, маркетологу можна заробити на машину такими обов'язками:

 • виявлення вільних ніш на ринку,
 • управління ЖЦТ (життєвим циклом товару),
 • інтенсифікація комерційних зусиль, тобто просування продукції або проекту і вжиття заходів щодо його реалізації.

Маркетолог врівноважує 3 складові: прибутковість бізнесу, потреби споживачів, суспільні інтереси. Він виконує аналітичну, виробничу, збутову функції, здійснює управління та контроль, інформаційне забезпечення.

Професіонал не просто намагається заробити гроші, але впливає на комерційний успіх компанії. Ефективність роботи маркетолога – один з ключових моментів для кожного підприємства. Тому, надаючи подібні послуги, необхідно бути відповідальним.

У сфері фрілансу кваліфікований фахівець може заробити на машину не тільки згаданими функціями, а й наданням консультаційних послуг, виконанням окремих проектів, написанням книги на тему маркетингу.

Величина доходів хороших маркетологів варіюється в діапазоні 46-52 дол за годину. В місяць високий рівень досвіду та кваліфікації принесе працівникові даної професії кілька тисяч доларів.

Заробити на машину вдається за допомогою рекламних агентств, різних компаній, розробників сайтів і стартапів, інтернет-підприємців, які і надають замовлення.

Де фрілансери можуть заробити на машину?

Знайти замовників, які дозволять заробити гроші, можна на тематичних форумах, сайтах для пошуку роботи або ж на спеціальних біржах фріланса. Останній варіант найоптимальніший і надійний.

Вакансії web-програміста, флешера, маркетолога та ін. розміщуються на таких сервісах:

 • Freelancehunt ( https://freelancehunt.co ) – найбільша фріланс-біржа інета. Тут зареєстровано понад 1 млн. користувачів. Кожен день з'являється понад 1,5 тис. нових замовлень.
 • Fiverr ( https://fiverr.com ) – іноземна платформа, призначена для розміщення мікропослуг в каталог, де клієнти зможуть замовити їх. Близько 85% фрілансерів називають магазин онлайн-послуг більш зручним, ніж подібні біржі. Тут відсутня тендерна система, передбачена функція «захист грошей», а вартість будь-якої роботи дорівнює 5$.
 • 2polyglot.com – Біржа копірайтингу.
 • Freelance ( https://freelance.ua ) - біржа, якій раніше передував форум. На ній відображається, скільки доступно до виконання проектів, скільки на них можна заробити грошей. Є магазин готових робіт.
 • Studenthelp ( https://studenthelp.com.ua ) - ресурс, для підробітку студентам. Тут ви знайдете цікаві замовлення, на яких вийде непогано заробити.
 • Vbaze ( http://vbaze.com.ua ) – біржа, заточена під реферати, дипломні та нацкові роботи. Переваги: зрозумілий інтерфейс, конкурси з грошима в якості призів.

Як заробити на дорогу машину - економія, перш за все

Для багатих людей, як не дивно, властиво економити грошові кошти і саме цей фактор багато в чому допоміг їм домогтися певного фінансового успіху. Звичайно, якщо людина народилася в заможній родині, то для нього ні до чого заробляти і збирати грошові кошти, так як можна їх витрачати на розваги і бути впевненим в тому, що завтра батьки дадуть ще грошей.

Але, та Категорія мільйонерів і мільярдерів, які всього домоглися самостійно, починали заробляти і відкривали свій бізнес з нуля, відмінно знають, наскільки важливо вміти економити і не витрачати гроші на те, без чого можна легко обійтися.

Суть економії полягає в тому, що отримавши заробітну плату або гроші з якогось іншого джерела доходу, необхідно регулярно налагоджувати певну суму. Якщо грошові кошти вдалося відкласти, значить, придбання за них якихось речей не повинно передбачатися, а відповідно кожен раз, коли така скарбничка поповнюється новими і новими фінансами, наближається і день, коли нарешті буде сума, якої достатньо на придбання автомобіля.

Як відзначають успішні люди, відкладати необхідно приблизно 50% від свого загального доходу, адже накопичувати гроші, звичайно ж, потрібно, але при цьому не треба забувати і про те, що людині треба витрачати зароблені гроші на харчування, одяг, засоби особистої гігієни і так далі. Також потрібно з часом постійно підвищувати відсоток грошей, який можна відкласти. Якщо людина до цього ніколи не відкладав гроші, то можна почати, наприклад з 20%, а потім постійно підвищувати цей показник.

У разі, коли назбирати на придбання автомобіля не дозволяє занадто низька заробітна плата, треба або шукати нову, більш високооплачувану роботу, або ж спробувати збільшити дохід на поточному місці зайнятості. Також чудовим варіантом є пошук додаткового джерела доходу.

Де шукати додаткове джерело заробітку

Якщо не вдалося знайти нову кращу роботу, і начальник відмовився підвищувати заробітну плату, то доведеться шукати додаткове джерело отримання прибутку. В такому випадку основний акцент робиться на наявність часу. Адже чим більше його буде, тим відповідно швидше вдасться заробити на таку довгоочікувану машину.

Займатися додатковим заробітком грошей можна, як у вихідні дні, так і після того, як людина покине ввечері своє робоче місце. Загалом, коли буде вільний час.

Кілька варіантів по заробітку, на які слід звернути увагу:

 1. Знайти роботу, де передбачається гнучкий графік. Тобто людина зможе підкоригувати графік таким чином, що це не буде заважати його основної діяльності. В цьому випадку ви зможете заробити відразу на двох роботах.
 2. Віддалений підробіток. Цей спосіб заробітку чудовий тим, що абсолютно не мають значення такі фактори, як місце розташування, наявність якихось дипломів, вік, стать. Звичайно, для того, щоб виконувати ту чи іншу роботу треба володіти певними знаннями і вміннями, але щось, швидше за все, вдасться підшукати.
 3. Власний бізнес. Мабуть, найбільш непростий варіант, який вимагає часто вкладення певних грошових коштів, але якщо все піде вдалим шляхом, то можна розраховувати на отримання хорошого прибутку. Наприклад, можна заробляти на перепродажі речей. Купувати за однією ціною, а продавати дорожче, відповідно отримана різниця і буде джерелом доходу.
 4. Брати додому додаткову роботу. Для людей деяких професій це також відмінний вид заробітку. Наприклад, взуттьовик може в неробочий час займатися ремонтом взуття у себе вдома. Учитель пропонувати послуги з репетиторства, а майстер, додатково лагодити різну побутову техніку, отримуючи при цьому додатковий дохід.

Особливу увагу хотілося б акцентувати і на заробітку в мережі Інтернет. Торгівля інфопродуктами, заробіток за допомогою власного сайту, Створення інтернет-магазину, виконання завдань на різних ресурсах. Все більше і більше людей заробляють саме таким способом і вже через кілька місяців стають власниками автомобілів.

Це лише частина слушних порад про те, як студенту заробити гроші на автомобіль всього за кілька місяців.

2 вигідних варіанти, як заробити на своїй машині

Якщо ви вже автовласник і бажаєте придбати нову «тачку», знайдеться безліч варіантів, як заробити на своїй машині. Однак перш ніж знайомитися з ними, потрібно дізнатися собівартість послуги.

Враховується сума грошей, витрачена на покупку авто, знос, витрати на ремонт, паливо. Виходячи з отриманої суми, вибирається спосіб, як заробити на машині. У збитку вас не залишать такі варіанти, як вантажоперевезення та послуги таксі.

№1. Як заробити в таксі?

Щоб заробити на нову машину, вам не обов'язково їздити по місту на старій в пошуках клієнта.

Оптимальними місцями є:

 • зупинки,
 • парки розваг і відпочинку,
 • аеропорт,
 • нічні клуби.

Однак нелегальне візництво обкладається штрафом, також можливі неприємності з таксистами-конкурентами. Тому краще заробити вийти з диспетчером. Необхідно укласти договір з автомобільною конторою, і тільки потім приступати до заробітку на нову машину.

Перш, ніж віддати перевагу даному варіанту, добре подумайте, як довго ви хочете працювати. Цей спосіб, як заробити на власній машині, не варто витрат, якщо не розглядати його в довгостроковій перспективі.

№2. Як заробити особистим водієм?

Щомісяця особистий візник може отримувати 10-15 тис. грн. (іноді більше). Щоб заробити грошей в даній сфері, необхідно відповідати вимогам, пред'явленим до машини. Вона повинна бути в хорошому, справному стані. Зовнішній вигляд машини не менш важливий. Кожен клієнт бажає пересуватися в красивому і комфортному автомобілі.

Ви можете заробити на перевезеннях в різні місця співробітників компанії. Фірма може сама нести витрати по паливу. Бажано, щоб це відбувалося по чеку. Якщо вам вдасться домовитися, компанія ще й ремонт машини буде оплачувати, забезпечить страховку.

Деякі автомобілісти намагаються заробити гроші на візництві гостей різних урочистостей. Наприклад, водій весіль отримує оплату погодинно (200-300 грн.). Але 1/3 грошей, які вдасться заробити, доведеться віддати агентству-посереднику.

Як заробити на машині неординарними методами? + відео

Питання: «Як заробити на машині?» може вирішуватися іншими неординарними методами, наприклад, за допомогою реклами. Для цього потрібно зв'язатися з рекламним агентством і домовитися про розміщення рекламної наклейки на вашому автомобілі .

Сума грошей, які ви зможете заробити, залежить від регіону та ін. факторів. Іноді дохід становить 3-5 тис. грн. Важливу роль відіграє і зовнішній вигляд машини, рік її випуску.

Ось ще кілька варіантів, за допомогою яких можна заробити на нову машину:

 • Тверезий водій.

  Послуга полягає в підвезенні підпилого "колеги". Заробити можна як на візництві власною машиною, так і автомобілем водія «під градусом». Такий варіант не постійний, а прибуток залежить від бюджету клієнта.

 • Здача машини в оренду.

  Деяким вдається за годину оренди заробити більше 100 дол. Цей вид заробітку грошей підходить тим, хто не може їздити на своїй машині. Добове користування вашим авто може принести до 600 грн.

 • Автомобільний гід.

  Вам потрібно буде зустрічати в аеропорту зарубіжних громадян, і влаштовувати для них екскурсії по місту. Можна заробити на машину і заміськими поїздками.

  Для такої роботи необхідно володіти іноземною мовою, знаннями в області історії та культури вашої місцевості, володіти комунікативними якостями.

 • Евакуація.

  Якщо ваша машина дозволяє евакуювати інший транспорт, на цьому можна побудувати свій бізнес і непогано заробити. Буксирування автомобіля, що вимагає ремонту, зазвичай оцінюється в 700 грн.

  Ви можете пропонувати більш вигідні для клієнтів ціни, щоб користуватися попитом, і при цьому ви все одно залишаєтеся у вигоді. А подбавши про рекламу своїх послуг, ви можете заробити в день до 1 тис. грн.

Сподіваємося, ми переконали вас, що в офлайні і в інтернеті є багато реальних можливостей і способів, як заробити гроші на машину. Проявляйте завзятість, працьовитість, підкріплюйте це економією, і досягнення мети вже не буде настільки проблематичним.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити