Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

10 найбільш перевірених способів заробітку в Інтернеті без вкладень

Останнє оновлення: Неділя, 19 лютого 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Незважаючи на всю фантастичність ідеї заробляти в інтернеті, тільки для покоління 60-70х такий спосіб залишається щось на межі фантастики. Молоде покоління спочатку не прагне йти працювати на когось, а шукає більш прості способи заробітку в інтернеті, адже подібно до реального світу, в світі віртуальному теж багато шахраїв, лохотронів і обману. І кожен намагається витягнути з вас побільше грошей.

Заробіток в інтернеті набагато краще і зручніше, ніж заробіток в реальному житті, і ми підкинемо вам 10 чудових і перевірених ідей заробітку в інтернеті, навіть якщо ви нічого не вмієте!

І так, мільйони в інтернеті теж можна заробити! Не вірите? Запитайте у Павла Дурова або Марка Цукерберга.

 

Доповнення від 08.11.19. За цей час на сайті з'явилося багато корисних статей по заробітку, ось найбільш актуальні:

10 ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА САЙТІ

заробити гроші на сайті

«Я не знаю, про що мені створити сайт, тому мені це не підходить!» — типова фраза ледаря, що мріє заробляти в інтернеті хороші гроші і при цьому не чесним шляхом.

А адже інтернет та привабливий саме тим, що тут все набагато чесніше, ніж в реальному житті:

 1. Замовляєш послугу — плати вперед.
 2. Розмістив ссилку на своєму сайті і чекаєш оплати — якщо протягом домовленого терміну оплата не надійшла, ссилка видаляється, а ти береш цього клієнта під увагу!
 3. Якщо десь відбувається щось, чого ти не чекав — ти з цього робиш висновок і вже знаєш, яка угода і з ким сумнівна.
 4. Тобі навішали локшини про популярність сайту про просування сайтів — заходиш на спец. ресурси і дивишся коли був створений сайт просуває сайти фірми і не сумнівна це контора.
 5. Якщо статті, які ви пишете будуть дійсно цікаві, то вас будуть обговорювати і публікувати у себе інші інтернет-видання.

«ПРО ЩО РОБИТИ САЙТ?»

Це питання задавав собі кожен веб-майстер (власник сайту), який хоче заробити гроші на сайті. Насправді подумайте про те, що ви вмієте або що вам цікаво. Наведу 2 приклади:

 1. Ви працюєте з електронікою і вмієте лагодити мобільні телефони та планшети. Про актуальність цих гаджетів в світі говорити не варто. Так ось, ви створюєте сайт, на який викладаєте відео, залите на YouTube, в якій докладно розповідаєте і показуєте, як ви розбираєте мобільний телефон і міняєте в ньому певні частини — дисплей наприклад. Таким чином ваш блог стане популярним серед тих, хто захоплюється лагодженням. Вас почнуть обговорювати або опублікувати інші сайти у себе, або і перше і друге.
  Чому це спрацює? Наведу приклад — на книжковому ринку ви можете знайти купу книжок про веб-програмування на мові JavaScript. Хто ті люди, які написали цю книгу, ви не знаєте. У разі, якщо ви не зрозумієте нічого з книги, ви її просто поставите на полицю, сказавши при цьому:"Програмування — це не моє!". І тут вас виручить сайт з назвою JavaScript.ru на якому успішний програміст з 10-річним стажем і більше — Ілля Кантор підготував онлайн-курс, в якому як для школярів-першокласників описав всі правила програмування та підготував необхідні завдання та задачі. Сайт користується в Рунеті неймовірною популярністю і визнаний вітчизняними фронтенд-програмістами. Різницю відчуваєте?
 2. Ви не знаєте що вмієте або не хочете робити сайт про свою роботу. Однак любите читати різні молодіжні інтернет-видання, так як в них пишуть про сучасному світі, про моду, про гаджетах, про подорожі, приколи, жарти, меми та інші речі. Ви знаєте що вам подобається на кожному з цих сайтів, а що ні. У підсумку ви створюєте свій сайт з морем приколів, жартів, меми, коте, відео і іншим. А може бути у вас свої погляди на життя — пишіть про них!

НА ЧОМУ ЗАРОБЛЯТИ?

Заробляти на сайтах можна трьома способами:

 • Пасивний заробіток.
 • Активний заробіток.
 • Продаж сайтів.

Пасивний заробіток — це встановлення реклами на сайті та отримання грошей з кожного кліка. Вважається найприбутковішим способом заробітку в інтернеті. Лідером з розміщення реклами є компанія Google. Як тільки ви набираєте 70 євро або 100 доларів вам висилається сума: можна чеком (дуже проблемно), а можна і через SWIFT-платіж (що дуже круто). Компанія чесна, але і вимагає чесного співробітництва від власників сайтів. Так що ви можете заробляти практично завжди!

Активний заробіток — це продаж ссилок з сайту. Ви зареєструвалися на спец. біржах GoGetLinks або MiraLinks, в якості власника сайту. Встановили ціну за публікування вами однієї посилання зі свого сайту, на сайт вашого замовника (наприклад 300 російських рублів або близько 100 грн). Ви розміщуєте посилання в статті, а коли цю сторінку проіндексує Яндекс — вам переходить оплата. Всі отримані гроші ви можете вивести з біржі на гаманець Web Money.

Продаж сайту — третій вид заробітку з сайтів в інтернеті. Суть така: ви створюєте сайт, підбираєте домен, движок, шаблон, пишете статті, розкручуєте його і продаєте на біржі продажу сайтів Telderi.

9 ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ НА НАДАННІ ПОСЛУГ.

ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ

Заробити в інтернеті на послуги, що стало можливим з сервісом YouDo. Різноманітність різної легкої роботи тут зашкалює, що не знаєш за що і хапатися: доставка документів з точки А в точку в, надати послуги манікюру, прибрати в приміщенні. Вибираєте потрібну вам роботу і беретеся за замовлення. Мінімальна сума за одне замовлення — 500 рублів, проте сервіс YouDo доступний поки в Москві і Санкт-Петербурзі.

8 ПРОДАЖ СУВЕНІРІВ І ВИРОБІВ РУЧНОЇ РОБОТИ.

Любите робити красиві дрібнички і сувеніри? Так знайте, що на цьому ви можете не погано заробити! На сайті «Ярмарок Майстрів» ви можете заробляти, продаючи свої чудові шедеври: чотки, обереги, талісмани, амулети, прикраси та багато всього іншого.

7 ОТРИМУВАТИ ГРОШІ ЗА УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯХ.

Мільйон на опитуваннях не сколотишь, але одне завдання на 10-20 хвилин дозволить заробити від 10 — 200 рублів. На жаль замовлення бувають не завжди. Допоможуть вам з цією роботою такі сайти онлайн-опитувань, як: Anketka і Платний опитування

6 ПРОСЛУХОВУВАННЯ МУЗИКИ ЗА ГРОШІ.

ПРОСЛУХОВУВАННЯ МУЗИКИ ЗА ГРОШІ

Якщо ви любите музику або бажаєте поекспериментувати з заробітками в інтернеті, спробуйте заробити на прослуховуванні музики. У цьому вам допоможе сайт http://www.slicethepie.com/. Приділяючи в день мінімум часу (5-20 хвилин), в місяць ви зможете заробляти близько 50 американських доларів в місяць. Мало? Адже ніхто не забороняє мати 2-3 акаунтів. Проксі-сервери вам в допомогу! Не знаєте що таке проксі-сервери — гуглите!

5 НАПИСАННЯ ВІДГУКІВ ЗА ГРОШІ.

Один з найприємніших способів заробітку в інтернеті, в якому ви реєструєтеся на сайті Планенго, потім відвідуєте певне місце у вашому місті, за що і отримуєте гроші. Ну тобто бонуси. Як тільки у вас накопичиться мінімум 300 бонусів — ви зможете обміняти їх на Яндекс Гроші.

4 КОПІРАЙТ, РЕРАЙТ: НАПИСАННЯ ТЕКСТІВ.

НАПИСАННЯ ТЕКСТІВ

Якщо ви посидючі, можете повірити в себе і володієте трохи фантазією, то сміливо пробуйте себе в написанні текстів. Працювати можна з дому, а можна в обідню перерву писати текст на роботі. Заробіток копірайтера обчислюється в 1000 знаків без пробілів, написати який можна за 10-20 хвилин. Звичайна зарплата копірайтера 0.5-1 американський долар за 1000 знаків без пробілів. Ось наприклад одна з бірж - КонтентМонстр.

3 ФРІЛАНС.

Фріланс досі вважається одним з найбільш високооплачуваних способів заробітку в інтернеті без обману і вкладень. Але зрозуміло ризики існують! Володіючи певними знаннями, ви можете перетворити їх послуги. Послуги фріланса знайти легко, починаючи від запиту в Гуглі: як заробити на фрілансі і відвідуванням спеціалізованих сайтів: Freelance.ru, FL.ru або Weblancer.

2 ЗАРОБЛЯТИ НА ФОТОГРАФІЯХ.

ЗАРОБЛЯТИ НА ФОТОГРАФІЯХ

Любите фотографувати все підряд? Є у персональної галереї цікаві знімки? Зробіть так, щоб ваше хобі початок вас годувати! Продавайте фотографії, зареєструвавшись на знаменитих фото-маркетах: Shutterstock або fotolia. Заробляйте на фотографіях!

1 ЗАРОБІТОК В СОЦ МЕРЕЖАХ.

Один з найбільш простих і малооплачуваних способів заробітку в інтернеті є біржа обміну і піару vprka.com. Реєструєтеся і починаєте виконувати завдання. Вартість завдання 1 рубль, а швидкість виконання — може бути менше хвилини. Більш детально описано тут - Як заробляти на рекламі в Інстаграмі та Vktarget — спосіб заробітку в соціальних мережах для всіх.

Відео


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Саша 11.12.2019, 09:57
Якщо є бажання заробляти, а не лежати на дивані, то все можливо! Інтернет відкриває багато способів. Головне досвід і не вестися на лохотронів, а їх багато.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата