Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробляти 1000 грн в день в Інтернеті

Останнє оновлення: Четвер, 01 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробляти 1000 грн в день

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Інтернет-заробіток стає повноцінною альтернативою традиційній стресовій офісній роботі, яка не тільки дозволяє економити гроші, але і дає реальну високу оплату праці. Сидячи в Інтернеті, ви зможете заробляти за день 1000 грн в затишній домашній обстановці.

 Кому підходить робота в Інтернеті?

Інтернет-заробіток є однаково вигідним та ефективним і для досвідчених користувачів, і для тих, хто тільки намагається вникати в сферу «домашньої роботи».

Робота в Інтернеті з доходом 1000 в день підходить вам, якщо:

 • Ви є учнем або студентом, який мріє відірватися від звичного оточення і заробляти значні суми, але при цьому продовжуєте цілодобово сидіти в Інтернеті.
 • Ви належите до зайнятого офісного планктону, який намагається поєднувати сімейні обов'язки з професійними, але при цьому хоче витрачати по 1000 в день на свою сім'ю.
 • Ви не володієте досвідом роботи в іншій сфері і тому ніяк не відірветеся від статусу «безробітний», заганяючи себе в депресію все далі і далі день у день.

Копірайт є способом створення текстів з нуля, який потребує кмітливості, грамотності і фантазії. І якщо грамотність можна підтягнути за допомогою спеціалізованого онлайн ресурсу або програми, то з кмітливістю і фантазією доведеться боротися іншими способами. Наприклад, набуттям досвіду або його запозиченням у колег по цеху.

Альтернативою копірайтингу стане виконання інших послуг. Наприклад, продаж власних фотографій дозволить фотографу заробляти більше 1000 в день, а веб-розробник взагалі може стати мільйонером в Інтернеті. Ще одним типом заробітку вважається прослуховування музики або перегляд рекламних повідомлень, проте така робота не може принести великий прибуток відразу.

Особливості копірайтингу

Робота копірайтера вважається зручним і простим способом, який дозволяє швидко заробляти гроші в Інтернеті. Сума, яку досвідчений копірайтер може отримати за день залежить від:

 1. Актуальність матеріалу – якщо ви описуєте застарілу технологію або стару новину під виглядом свіжої, то у вас мало шансів просунутися по віртуальних кар'єрних сходах і в день заробляти від 1000 грн.
 2. Зацікавленості читача – текст повинен бути не тільки актуальним, але й цікавим потенційному читачеві, який зможе принести сайту багато відвідуваності за день, а замовнику – прибуток.
 3. Грамотності – якщо ви не володієте природним філологічним чуттям. Але можна скористатися оперативною допомогою спеціального ресурсу, знайти який легко можна в Інтернеті.
 4. Повного розкриття теми – якщо ваш матеріал не відповідає проханням замовника, то шанси на повторне співробітництво будуть мінімальними, і ви не зможете отримувати 1000 щодня.

Заробіток 1000 грн в день на фрілансі

Написання статей - один з напрямків віддаленої роботи, але навички і знання можна застосувати і для виконання інших замовлень. Користувачам Інтернету постійно потрібна допомога. Створення банерів, модерування сайтів, наповнення груп в соціальних мережах. Для цього вони залучають інших людей.

На біржах фрілансу кожен день з'являються проекти і вакансії. Також хотілося б розповісти про один цікавий проект під назвою Kwork. Тут немає замовлень, фрілансери створюють кворки, щоб отримувати замовлення. Фішка сервісу в тому, що будь-яка послуга коштує 200 грн, вирішуйте самі, що запропонувати потенційним клієнтам.

Щодня цю біржу відвідують тисячі клієнтів, щоб вибрати виконавця. За замовлення фрілансер отримує 160 грн (40 грн. – Комісія). Виходить, щоб заробити 1000 грн без вкладень, потрібно виконати 6 замовлень. Справитися з ними цілком реально, тільки заявки поки не приходять в таких великих обсягах.

Як і у випадку зі статтями, необхідно розвиватися. Чим довше працюєш, тим вище досвід і клієнтська база. Коли з'являється багато постійних клієнтів, вони починають радити фахівця знайомим, а це найкраща реклама для залучення нових замовлень. Подумайте, чим ви можете стати в нагоді роботодавцям і починайте пошуки вакансій.

Заробіток від 1000 грн в день на партнерських програмах

Через партнерки великих сервісів реально робити ще більше грошей. Згідно зі статистикою, на агрегатор Admitad щодня займають перші місця в рейтингу партнери, чий добовий дохід перевищує мільйон грн. До такого рівня новачкові далеко, але все ж з чогось починають.

У чому суть всіх партнерських програм? Зареєстровані користувачі отримують посилання, щоб залучати інших людей. Їм нараховується винагорода на різних умовах - якщо клієнт пройшов реєстрацію, зробив замовлення, що-небудь заробив, скачав, підписався і так далі. Наприклад, за запрошення покупців в популярний інтернет-магазин, виплачується 3% з продажів.

Умови скрізь різні і не обов'язково, щоб запрошений вами Користувач оформляв замовлення. В основному партнерськими програмами користуються власники сайтів, груп і каналів. Однак, отримавши реф. посилання її можна поширювати через форуми і соціальні мережі.

 1. Binpartner - залучати потрібно трейдерів, щоб вони торгували бінарними опціонами. Партнерам виплачується 70% з доходу брокера (є й інші схеми співпраці).
 2. Kasta - в інтернет магазині багато молодіжних креативних товарів, продавайте їх і отримуйте 25% з кожного оплаченого замовлення.
 3. Skazkipro - тут пропонують замовляти книги-казки, де дитина клієнта буде головним героєм. Якщо знайдете покупця, отримаєте 15% з продажу.
 4. ActionPay - серйозна мережа партнерських програм, де більше 1000 пропозицій (мобільні оффери, онлайн ігри, товари, послуги і т.д.).
 5. BongaCams - шукайте людей, які зацікавляться віртуальним відвертим спілкуванням і отримуйте 35% від витрачених ними грошей в еро чатах (5% з доходу інших Партнерів).
 6. Wmmail - кліковий спонсор допомагає легко заробляти новачкам на простих завданнях. Залучайте їх і отримуйте відрахування у вигляді відсотків від доходу по 5 рівнями рефов.
 7. MoneyMan - солідна організація, що займається видачею онлайн кредитів. За клієнта вони виплачують 320 грн (він повинен оформити позику).
 8. Artwall - картини різного розміру і формату продаються на цьому сайті. Партнер отримує 20% (судячи з середнього чеку, один продаж приносить більше 1000 грн).
 9. Meendocash - партнерська програма світового сайту знайомств для дорослих. Фіксована сума виплачується за реєстрацію нового учасника (її розмір залежить від країни користувача).

Скільки ви зможете підняти на партнерських програмах, не можна сказати напевно. Багато вкладаються в цю справу, оплачуючи рекламу через такі сервіси як LadyCash або Teasernet, але це вже окремий вид заробітку. Починайте зі своїх сторінок в соціальних мережах, на стіні розміщуйте посилання і оточуйте їх привабливим текстом.

Вимоги до Інтернет-працівника

Незважаючи на дистанційний характер роботи, віддаленому працівнику (копірайтеру, фотографу або продавцеві) також доведеться підлаштовуватися під вимоги роботодавця.

Працівник в Інтернеті володіє такими посадовими обов'язками:

 1. Доступністю - багато замовників вимагають, щоб співробітник підтримував з ними зв'язок протягом усього періоду виконання завдання.
 2. Уважністю - завдання повинні відповідати описаним технічним критеріям: обсягу, кількості згадувань, часу роботи і т. д.
 3. Пунктуальністю – незважаючи на те, що такому працівникові не потрібно приходити в офіс без запізнень, роботи повинна виконуватися не пізніше встановленого терміну.
 4. Грамотністю – кількість граматичних огріхів варто звести до мінімуму.
 5. Комунікабельністю – професіонали спочатку повністю уточнюють деталі завдання, а потім беруться до його виконання, щоб уникнути неприємних несподіванок і необхідності безоплатного виправлення роботи.

Як перетворити віртуальні гроші в реальні?

І копірайтинг, і інтернет-продажі, і інші види послуг є інтернет-сферами, тому і оплата за працю автора також проводиться в Інтернеті. Заробляти і отримувати гроші можна на електронний гаманець, щоб надалі вивести їх вже на банківську карту і розпоряджатися ними в реальному житті. Раніше виведення коштів здійснювалося, якщо на рахунку накопичилося не менше 50 грн. Якщо ви станете отримувати по 1000 за кожне замовлення, то ви зможете не тільки легко заробляти в Інтернеті, але і робити свої кошти реальними щодня. Правда, процес виведення коштів на карту володіє мінімальною комісією. Однак, чого не зробиш заради зручності!

Відео

Читайте також: Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Вероніка 28.02.2021, 13:54
Хочу спробувати працювати!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата