Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробляти 1000 грн в день в Інтернеті

Останнє оновлення: Четвер, 27 лютого 2020 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробляти 1000 грн в день

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Інтернет-заробіток стає повноцінною альтернативою традиційній стресовій офісній роботі, яка не тільки дозволяє економити гроші, але і дає реальну високу оплату праці. Сидячи в Інтернеті, ви зможете заробляти за день 1000 грн в затишній домашній обстановці.

 Кому підходить робота в Інтернеті?

Інтернет-заробіток є однаково вигідним та ефективним і для досвідчених користувачів, і для тих, хто тільки намагається вникати в сферу «домашньої роботи».

Робота в Інтернеті з доходом 1000 в день підходить вам, якщо:

 • Ви є учнем або студентом, який мріє відірватися від звичного оточення і заробляти значні суми, але при цьому продовжуєте цілодобово сидіти в Інтернеті.
 • Ви належите до зайнятого офісного планктону, який намагається поєднувати сімейні обов'язки з професійними, але при цьому хоче витрачати по 1000 в день на свою сім'ю.
 • Ви не володієте досвідом роботи в іншій сфері і тому ніяк не відірветеся від статусу «безробітний», заганяючи себе в депресію все далі і далі день у день.

Копірайт є способом створення текстів з нуля, який потребує кмітливості, грамотності і фантазії. І якщо грамотність можна підтягнути за допомогою спеціалізованого онлайн ресурсу або програми, то з кмітливістю і фантазією доведеться боротися іншими способами. Наприклад, набуттям досвіду або його запозиченням у колег по цеху.

Альтернативою копірайтингу стане виконання інших послуг. Наприклад, продаж власних фотографій дозволить фотографу заробляти більше 1000 в день, а веб-розробник взагалі може стати мільйонером в Інтернеті. Ще одним типом заробітку вважається прослуховування музики або перегляд рекламних повідомлень, проте така робота не може принести великий прибуток відразу.

Особливості копірайтингу

Робота копірайтера вважається зручним і простим способом, який дозволяє швидко заробляти гроші в Інтернеті. Сума, яку досвідчений копірайтер може отримати за день залежить від:

 1. Актуальність матеріалу – якщо ви описуєте застарілу технологію або стару новину під виглядом свіжої, то у вас мало шансів просунутися по віртуальних кар'єрних сходах і в день заробляти від 1000 грн.
 2. Зацікавленості читача – текст повинен бути не тільки актуальним, але й цікавим потенційному читачеві, який зможе принести сайту багато відвідуваності за день, а замовнику – прибуток.
 3. Грамотності – якщо ви не володієте природним філологічним чуттям. Але можна скористатися оперативною допомогою спеціального ресурсу, знайти який легко можна в Інтернеті.
 4. Повного розкриття теми – якщо ваш матеріал не відповідає проханням замовника, то шанси на повторне співробітництво будуть мінімальними, і ви не зможете отримувати 1000 щодня.

Вимоги до Інтернет-працівника

Незважаючи на дистанційний характер роботи, віддаленому працівнику (копірайтеру, фотографу або продавцеві) також доведеться підлаштовуватися під вимоги роботодавця.

Працівник в Інтернеті володіє такими посадовими обов'язками:

 1. Доступністю - багато замовників вимагають, щоб співробітник підтримував з ними зв'язок протягом усього періоду виконання завдання.
 2. Уважністю - завдання повинні відповідати описаним технічним критеріям: обсягу, кількості згадувань, часу роботи і т. д.
 3. Пунктуальністю – незважаючи на те, що такому працівникові не потрібно приходити в офіс без запізнень, роботи повинна виконуватися не пізніше встановленого терміну.
 4. Грамотністю – кількість граматичних огріхів варто звести до мінімуму.
 5. Комунікабельністю – професіонали спочатку повністю уточнюють деталі завдання, а потім беруться до його виконання, щоб уникнути неприємних несподіванок і необхідності безоплатного виправлення роботи.

Як перетворити віртуальні гроші в реальні?

І копірайтинг, і інтернет-продажі, і інші види послуг є інтернет-сферами, тому і оплата за працю автора також проводиться в Інтернеті. Заробляти і отримувати гроші можна на електронний гаманець, щоб надалі вивести їх вже на банківську карту і розпоряджатися ними в реальному житті. Раніше виведення коштів здійснювалося, якщо на рахунку накопичилося не менше 50 грн. Якщо ви станете отримувати по 1000 за кожне замовлення, то ви зможете не тільки легко заробляти в Інтернеті, але і робити свої кошти реальними щодня. Правда, процес виведення коштів на карту володіє мінімальною комісією. Однак, чого не зробиш заради зручності!

Читайте також: Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити