Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити 1000 доларів

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити 1000 доларів

У цій статті я розберу ось таке просте питання: як заробити 1000 доларів?

Я розповім вам про різні способи вийти на такий рівень доходу в місяць, що для цього буде потрібно, і навіть розгляну, як заробляти 1000 доларів в день. По мірі розповіді я буду давати посилання на інші матеріали сайту, де запропоновані способи заробітку розглядаються більш докладно, тому переходьте по ним для більш детального вивчення.

Як заробити 1000 доларів в місяць?

Отже, 1000 доларів на місяць – це абсолютно реальна сума заробітку, хоча, на жаль, більшість жителів пострадянського простору стільки не заробляють. Чому так відбувається? На мій погляд, тому, що більшість людей розглядає тільки традиційні способи заробітку, зокрема – працевлаштування та одержання зарплати. А більшість зарплат знаходиться на рівні істотно нижче 1000 доларів. Все логічно.

Наприклад, навіть офіційний розмір середньої зарплати в Українії зараз становить 15000 грн – це за нинішнім курсом близько 375 доларів. Але потрібно врахувати, що в середню входять і зарплати, що обчислюються мільйонами грн в день, які отримують керівники великих державних компаній, без їх урахування середній розмір був би ще нижче.

Чи реально заробляти 1000 доларів на місяць при такій середній зарплаті? Більш, ніж! Давайте розглянемо, як це можна зробити.

Всі способи заробітку можна умовно розділити на 2 види: активний і пасивний дохід. Отже, спочатку розглянемо, як заробити 1000 доларів в місяць активним способом.

Традиційна робота. Заробляти на традиційній роботі від 1000 доларів на місяць і вище можуть:

  • Керівники середньої та/або вищої ланки (залежно від компанії);
  • Великі державні чиновники;
  • Працівники деяких силових структур і спецслужб;
  • Представники окремих професій (IT-фахівці, юристи, інтернет-маркетологи, шеф-кухарі в ресторанах, пілоти, коуч-тренери, ріелтори у великих агентствах і т. д.).

Таким чином, якщо ви вибрали цей напрямок заробітку, то щоб вийти на дохід 1000 доларів в місяць, потрібно або будувати кар'єру, або спочатку володіти високооплачуваною професією і хорошими професійними навичками. Якщо такий варіант вас не влаштовує – розглядаємо наступні.

Фрілансинг. При заробітку на фрилансі можливостей отримувати дохід 1000 доларів в місяць більше: так може заробляти представник практично будь-якої професії. З застереженням: він повинен бути професіоналом високого рівня і бути затребуваним. Ця затребуваність при наявності професіоналізму завжди напрацьовується за певний час.

Розглянемо простий приклад. Припустимо, ви-майстер манікюру, який надає послуги на дому. І одна процедура (година роботи) у вас коштує, в середньому, 334 грн. Якщо ви будете працювати 4 години щодня – ви будете заробляти 40 тис. грн або 1000 доларів в місяць. При цьому витрачаючи на роботу менше часу, ніж при традиційному працевлаштуванні.

Свій бізнес. Заробити 1000 доларів в місяць для власників свого бізнесу ще простіше – це цілком звичайний рівень доходу навіть для дрібних підприємців.

Можна розрахувати, яким повинен бути оборот в бізнесі, щоб вийти на такий чистий дохід.

Припустимо, якщо ви ведете торгівлю з рентабельністю 20%, то для заробітку 30 тис. грн (1000 доларів), вам потрібно отримати виручку 150 тис. грн на місяць або 5 тис. грн в день. Навіть для маленького магазинчика – це цілком реальні цифри.
Якщо ви надаєте послуги - рентабельність у цій сфері ще вища. Припустимо, якщо чистий дохід становить 50% від валового, то для чистого заробітку 1000 доларів на місяць потрібно надати послуг на 2000 доларів. Це може бути всього 1-2 хороших замовлення.

Пасивний дохід. Тепер подумаємо, як заробити 1000 доларів на місяць пасивним способом. Як правило, всі варіанти пасивного доходу пов'язані з вкладенням капіталу, тому завдання полягає в тому, щоб розрахувати, яку суму необхідно вкласти для отримання доходу у 1000 доларів при заданій ставці прибутковості.

Наприклад, щоб заробляти 1000 доларів на місяць при ставці прибутковості 5% річних (консервативні вкладення з мінімальними ризиками, наприклад, банківські вклади потрібно володіти капіталом в 240 тис. доларів.
При прибутковості у 20% річних (вклади в КПК, вклади в МФО, інвестиційні фонди (http://itstatti.in.ua/16-finansy-ta-investytsii/340-pajovi-investitsijni-fondi.html) і т. д.) достатньо буде вкласти вже 60 тис. доларів.
А якщо говорити про агресивні ризикові вкладеннях з прибутковістю, наприклад, 100% річних (біржові спекуляції, криптовалюти (http://itstatti.in.ua/16-finansy-ta-investytsii/384-investitsiji-v-kriptovalyutu.html) і т. д.) – то вистачить і 12 тис. доларів капіталу, але варто розуміти, що і ризики втрати в цьому випадку істотно зростають.

Однак, не всі способи отримання пасивного доходу вимагають істотних грошових вкладень. Наприклад, дохід 1000 доларів на місяць може приносити сайт (http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/291-yak-zarobiti-na-svoemu-sajti.html), в роботу над яким вкладено 1-2 роки праці та часу.

Як заробити 1000 доларів за день?

Щоб заробляти 1000 доларів за день, якщо відкинути варіанти володіння величезним капіталом, треба йти на надвисокі ризики. Такі можливості для заробітку відкривають, наприклад, спекуляції криптовалютою на біржах (http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/190-trejding-kriptovalyuti-osnovi-torgivli-na-birzhi-kriptovalyut.html) (курси таких активів можуть дуже істотно коливатися протягом дня, що і дає можливість заробити), бінарні опціони (http://itstatti.in.ua/15-treidinh/238-binarni-optsioni.html) та інші сверхагресивні, понадризикові інструменти.

Я б не рекомендував прагнути до таких способів заробітку не розібравшись: краще заробляти менше, але і ризикувати при цьому менше. Тут шанс швидко втратити весь вкладений капітал близький до 100%. Але хто бажає подібні заробіткі почніть вивчати з розділу http://itstatti.in.ua/treidinh.html .

Як заробити 1000 доларів за тиждень?

Говорячи про те, як заробити 1000 доларів на тиждень, важливо враховувати відразу кілька різних способів. Кожен з них заслуговує увагу користувачів. До розгляду найцікавіших з них і варто перейти.

Youtube. Перший спосіб того, як заробити 1000 доларів на тиждень в Інтернеті, так це створити особистий канал на Youtube. Така сума стане доступною для кожного, хто має близько 50-70 тисяч підписників і хороші перегляди. Основний потік коштів припадатиме на взаємодії з прямими рекламодавцями.

Популярні особистості на Youtube і зовсім можуть отримувати дохід в кілька сотень тисяч доларів щомісяця. Рамок, на щастя, тут немає!

Замовлення. Якщо ж у людини є які-небудь навички, які цікаві роботодавцю, то варто спробувати свої сили на фріланс біржах. Щоб отримати символічну суму в 1000 доларів, знадобиться працювати 6-10 годин на день з вихідними! Оклад буде залежати тільки від працездатності людини і вибору напрямку.

Сайти. В Інтернеті є мільйони різних сайтів, які надають користувачам контент, причому абсолютно безкоштовно. Вони, в свою чергу, заробляють на рекламних мережах і партнерських програмах.

Якщо завести близько 10-20 сайтів, то сума в 1000-3000 доларів буде здаватися смішною і легкою для людини. Правда, щоб розкрутитися до такого рівня, знадобиться час і початкові вкладення.

Продаж. Це нескінченна ніша, яка настільки гумова і універсальна, наскільки це тільки вдасться уявити. Необхідно продавати різні товари і послуги в Інтернеті, отримуючи дохід за кожну продану одиницю. Що саме продавати? Варіантів настільки багато, що перераховувати кожен з них не має особливого сенсу. Серед найбільш цікавих варто виділити:

  • Біжутерія;
  • Аксесуари для смартфонів і техніки в цілому;
  • Одяг;
  • Гаджети.

З цього варто почати. Продавати товари варто як за допомогою дощок з оголошеннями, так і через власний інтернет-магазин.

Партнерські програми. Останній спосіб, який потрібно згадати. Знадобиться залучати в різні компанії нових клієнтів, звернувшись до спеціального посилання. Це швидко, зручно і практично, але знадобиться мати власні джерела трафіку.


Тепер ви маєте уявлення про те, як заробити 1000 доларів за місяць і навіть за день. Вибирайте ті напрямки заробітку, які найбільш відповідають вашим перевагам і дерзайте: все це цілком реально.

Залишайтеся на порталі ITstatti.in.ua та отримуйте більше корисної інформації про перспективні способи заробітку та інвестування, підвищуйте свою фінансову грамотність і вчіться ефективно розпоряджатися особистими фінансами. До нових зустрічей!

Відео: Як заробити 1000 доларів і ТікТоці за тиждень

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити