Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Кращі зарубіжні сайти для заробітку

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

зарубіжні сайти для заробітку

У нашій новій статті ми хочемо поділитися з вами ідеями заробітку на зарубіжних сайтах. По суті, вони мало чим відрізняються від вітчизняних сервісів, але нерідко оплата тут може бути вище. До того ж, якщо ви вирішили вийти на міжнародний ринок чи просто бажаєте підтягнути іноземну мову, такий варіант буде дуже до речі.

Способи заробітку на іноземних сайтах

Існує досить багато варіантів отримання доходу на буржуйських майданчиках. Перерахуємо лише найпоширеніші:

 • перегляд відео;
 • серфінг по сайту;
 • написання коментарів;
 • заробіток на кліках;
 • копірайтинг;
 • виконання різних завдань;
 • завантаження програм.

А тепер приступимо до докладного огляду таких сервісів. Головним плюсом є можливість почати заробляти без вкладень. Все, що від вас вимагається - це комп'ютер і вихід в інтернет.

Amazon Mechanical Turk. Цей сервіс є дітищем всесвітньо відомої компанії Amazon. Кожен з вас може зареєструватися на сайті і виконувати завдання, отримуючи за це оплату. Перший час дохід буде невеликий – пара центів за виконання одного доручення. Але коли ви наб'єте руку, то зможете отримувати приблизно 3 долари в годину. А досконально вивчивши ресурс, дохід може скласти до 1000 доларів щомісяця. Однак в такому випадку доведеться витрачати мінімум 5 годин на день. Але погодьтеся, це куди краще, ніж заробляти вдвічі менше на офлайн-роботі за 8 годин?

Щоб отримати максимум від такого заняття, необхідно знати англійську або вміти користуватися онлайн-перекладачем.

До речі, в такому заробітку є додатковий плюс. Ви зможете абсолютно безкоштовно підтягнути іноземну мову!

Skillshare. Майданчик, створений для навчання, тому підійде тим, хто володіє якими-небудь знаннями досконало і бажає заробляти на цьому. Вам необхідно відкрити свій клас, набрати учнів, які будуть оплачувати вам за ведення лекцій. Тут дуже важливий рейтинг викладача. Від його величини залежить розмір доходу.

Upwork. Це відома американська біржа для тих, хто вирішив щільно зайнятися фрілансом. Чим Іноземні біржі відрізняються від вітчизняних? В першу чергу більш високими розцінками. І знову ж таки, це відмінний майданчик для бажаючих підтягнути мову Шекспіра. Заробляти тут можна на програмуванні, створенні сайтів, веб-дизайні, написанні статей.

Zirtual. Відмінний сервіс для тих, хто шукає серйозну і стабільну роботу. Тут ви стаєте справжнім онлайн-асистентом різних керівників або просто зайнятих людей. У ваші обов'язки входитиме написання ділових листів, обробка фотографій та інше. За годину Вам платитимуть 11 доларів. Погодьтеся, це непоганий заробіток. Якщо помножити на 8 годин на день, а потім на 5 днів на тиждень, то виходить більше 1700 доларів щомісяця!

Перераховані вище сайти відрізняються тим, що зажадають від вас будь-яких спеціальних знань і навичок. Але що робити новачкам, які в принципі нічого не вміють, але зате горять бажанням почати заробляти? Для них також є закордонні майданчики.

Заробіток на перегляді реклами

Ebesucher. Це німецький ресурс, де може заробляти кожен на перегляді реклами або читанні листів. Оплата здійснюється місцевою електронною валютою, але її можна обміняти на Вебмані. Розцінки за прості дії тут значно вище, ніж на СНД ресурсах.

Dollarsincome. Американський сайт, де можна заробляти долари, переглядаючи рекламу, а також виконуючи різні завдання. Вивід здійснюється на PayPal або Perfect Money.

Twickerz. Ще один майданчик, де можна переглядати рекламу і отримувати за це оплату. Але не тільки це завдання тут ви можете виконувати. Також на ресурсі добре налагоджена реферальная система, реєстрація та ігри з подальшою оплатою за виконання таких дій.

GPTPlanet. Заробляти тут можна на перегляді рекламах, рефералах, реєстраціях за оплату. Один клік коштує 1 цент і вище. Ресурс цей не має українськомовної версії, але тут знову можна розглянути цей нюанс як можливість поліпшити свою англійську мову.

Заробіток на серфінгу сайтів

Дуже популярний вид заробітку. Підійде студентам, школярам, домогосподаркам, пенсіонерам або просто тим, хто бажає, не докладаючи особливих зусиль, отримувати додатковий дохід.

ClixSense. Гідний сервіс з великим вибором завдань. Працює вже більше 10 років. Оплата проводиться на PayPal або Payza. Крім серфінгу сайтів тут можна грати в ігри і реєструватися, отримуючи за це гроші.

Neobux. Цей сайт користується великою популярністю, так як пропонує безліч завдань, які ви вибираєте за своїми інтересами і перевагами.

Заробіток на реєстраціях

Не всі перераховані вище сайти дають можливість проходити реєстрацію за гроші. Тому ми окремо зібрали ресурси, які заточені саме під такий варіант заробітку.

Uniq Paid. Якісний і серйозний сервіс. Оплата тут нараховується за реєстрацію на різних сайтах. Основна зручність – вивід відразу на Вебмані. Є партнерська програма, тобто, чим більше людей ви приведете на сайт, тим більше грошей заробите. Розмір доходу на цьому ресурсі доходить до 20 доларів в день.

Увага! Для роботи на цьому сайті знадобиться електронна пошта від Yahoo.

Clixsense. Хороший іноземний сайт, де непогано платять за кліки.

Ojooo. Один з кращих американських сайтів для заробітку на кліках. Вартість варіюється від 1 до 3 центів, але можна підвищити винагороду, якщо прокачати аккаунт (платні поліпшення).

Globalactioncash. Тут зустрічаються різні завдання. Добре розвинена партнерська програма.

Заробіток з мобільного телефону

Не так давно ми розповідали про те, які існують способи заробітку з мобільного телефону. Але йшлося про СНД ресурси. Тепер же пропонуємо добірку зарубіжних аналогічних сервісів.

Clashot. Це фотобанк у вигляді програми, який дозволяє заробляти на фотографіях.

WHAFF Rewards. Хороший сервіс для новачків. Все, що потрібно – це телефон в руці. Виконуєте різні завдання і отримуєте за це гроші. Доручення можуть бути різними, наприклад, скачати і встановити файл на телефон.

AppTrailers. Тут все ще простіше. Дивіться трейлери фільмів або скачивайте демо-версії різних програм і отримуйте від 0,5 до 1 долара за кожну дію.

Заробіток на зарубіжних опитувальниках

Іноземці, як і наші співвітчизники, беруть участь у соціологічних дослідженнях за винагороду. Світові бренди запрошують респондентів для анкетування. Їм важлива думка цільової аудиторії, за допомогою цього поліпшуються товари і послуги, плюс проводяться маркетингові компанії.

Підробіток простий, реєструєшся, чекаєш запрошень, заповнюєш анкети. З браузерним перекладачем розібратися в питаннях не складно.

Найголовніше, що в анкетах не може бути правильних відповідей, ви будете ділитися своєю думкою. Тому, навіть якщо щось не зрозуміло, це не проблема, ставиш будь-який варіант і йдеш далі. Проводяться опитування рідко, тому потрібно реєструватися відразу на всіх зарубіжних опитувальниках:

 • E-research-global;
 • www.myiyo.com
 • www.mysoapbox.com
 • www.opinionworld.com
 • www.legeropinion.com
 • social.i-say.com
 • ru.toluna.com
 • panel.marketagent.com/ShortReg/Registration/uk
 • thepanelstation.com
 • www.surveysavvy.com
 • www.hitpredictor.com
 • yoursay.sa.gov.au

Проектів багато, деякі з них виплачують до 10$ за проходження опитувань, але таке буває вкрай рідко. Набагато частіше трапляються анкети з оплатою 0.5$-1$. Якщо зареєструватися відразу на всіх сайтах, запрошення будуть приходити досить часто. Проте, великого вихлопу не чекайте, спосіб підходить тільки для підробітку.

Кращі зарубіжні сайти для заробітку криптовалюти

За допомогою іноземних сервісів вдається заробляти не тільки гроші, але і криптовалюта. Біткоіни, ефіри, лайткоіни та інші монети, які на біржах легко змінюються на національні валюти і виводяться на карти або електронні гаманці. Щоб почати роботу, потрібно зареєструвати криптовалютні гаманці.

Вибір сайтів для заробітку крипти досить великий, і вони сильно відрізняються. Навіть крани, де лунають халявні монетки, працюють за різними схемами. Найголовніше, що серйозних знань для цього не буде потрібно:

 • Freebitcoin - заходьте щогодини і запускайте генератор, щоб отримати біткоіни безкоштовно. Також є лотерея, можна отримувати поінти і замовляти реальні товари.
 • Moonbitcoin - накопичувальний кран, тут біткоіни накопичуються, поки ви їх не зберете. У перші 5 хвилин сума збільшується максимально швидко.
 • Bitter - зареєструйтеся і встановіть розширення в браузер, щоб заробляти на серфінгу сайтів. Висновок від 10 000 Сатоши.
 • BTCMiner - онлайн майнінгкриптовалют, де також можна завантажити спеціальне розширення для браузера.
 • Freedogecoin - кожні 2 години можна збирати безкоштовні DOGE монети, отримувати до 150% бонусу за щоденний вхід і брати участь в лотереї.
 • BonusBitcoin - ще один кран, де можна отримувати до 5000 Сатоши. Збір бонусу доступний кожні 15 хвилин. Є вигідна партнерка.
 • Freecardano - черговий кран з бонусами в криптовалюта. Збирається щогодини, висновок всього від 1 Cardano.
 • adBTCtop - на даному сайті пропонується кілька видів серфінгу, за перегляд сайтів рекламодавців нараховуються біткоіни.
 • BountyhunterClub - з цим сайтом Ви зможете брати участь в Баунті компаніях. За виконання легких завдань отримувати халявні монети.
 • Tokendrops - схожий проект, реєструйтеся і дізнавайтеся про роздачі халявних монет першими. У деяких випадках, досить поставити лайк або підписатися в соц. мережа.
 • BountyHive - слідкуйте за новими Баунті, приймайте в них участь і отримуйте перспективні монети абсолютно безкоштовно.

При заробітку криптовалюти, потрібно обов'язково розраховувати на перспективи. Винагороди можуть бути незначними, але все одно є сенс збирати монети. Через кілька днів, тижнів або місяців, вони можуть різко зрости в ціні. Наприклад, багато експертів впевнені, що біткоіни буде коштувати більше 100 000$.

Читайте також - Заробіток в інтернеті — ТОП-60 способів заробітку

Відео: Заробіток в інтернеті на іноземних сайтах

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити