Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Дев'ять з половиною способів як заробити на ставках без ризику

Останнє оновлення: Субота, 02 лютого 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити на ставках

Існує думка, що на ставках не можна заробити в довгостроковій перспективі. Тому що букмекерські контори створені не для того, щоб гравці заробляли, а для того, щоб азартні люди розважалися і отримували ще більше задоволення від перегляду спортивних подій. Це як сходити в кіно і заплатити за перегляд. Платите і отримуєте задоволення. Або не отримуєте, не все коту масляна. Але не всі до кінця розуміють і приймають цю філософію і розглядають беттінг як спосіб заробітку. Це як скачати фільм в інеті безкоштовно, щоб не платити.

Але не будемо відволікатися. Сьогодні я хочу розповісти про способи, які дозволяють заробити на ставках, умовно нічим не ризикуючи. Наскільки умовно - залежить від обраного способу. Відразу обмовлюся, майже всі способи легальні з точки зору юриспруденції, але ставлення до них у букмекерів різне. Хтось дійсно дасть піти з грошима, а хтось заблокує рахунок або поріже максимуми. Отже...

Вилки

Найбільш поширений вид безризикових ставок. Не буду пояснювати що це таке, ви напевно знаєте самі. А якщо не знаєте і гугл все ще не забанив вас - вперед за інфою. =)

Знаходити вилки не так вже й складно - відповідні сайти і сканери вилок плодяться в інтернеті, як кролики в дощову ніч. Щоб добре тут заробити - потрібно тримати у багатьох буків великі суми і ставити по максимуму - адже величина заробітку залежить від ставочного обороту.  Все більше букмекерів ставиться до них негативно - ріжуть максимуми в кращому випадку і позбавляються від "непотрібних" клієнтів в гіршому. Але можуть дозволити перед цим вивести гроші. Доводиться заводити кілька акаунтів, що також жорстко присікається буками. Враховуючи, що засоби обчислення вилочників удосконалюються день у день, можна сміливо припустити, що за великим рахунком час вилочників проходить.

Є тільки кілька контор, які все ще дозволяють ставити вилки. Але проблема в тому, що знайти вилку серед цих нечисленних контор досить проблематично.

Коридори

Вид ставок, де у різних буків ловиться коридор на фору або тотал. Якщо команда потрапляє в коридор - спрацьовують обидві ставки, якщо ні - трапляється витрата. На мене, так це різновид вилок, тільки тут у виграш закладена не різниця в коефіцієнтах, а різниця в значеннях фор і тоталів.

Зазвичай наслідки ті ж - букмекери ріжуть рахунки або блокують акк. Іноді можуть дозволити вивести гроші перед цим.

Післяголи

Відомо, що в більшості випадків між подією на стадіоні і зміною букмекерських котирувань проходить кілька секунд. З Латинської Америки, наприклад, сигнал до букмекера може доходити за 8-12 секунд. Якщо перебувати на стадіоні, або мати більш швидку трансляцію, ніж букмекер (а такі бувають) - цього достатньо, щоб зробити ставку на вже наставшу подію (забитий гол, виграний сет тощо).

У народі ходить байка, що деякі трейдери букмекерів ставлять післяголи у конкурентів. Хоча мені здається, що це зовсім не байка.

Помилки букмекерів

Деякі гравці використовують помилки буків в котируваннях для ставок без ризику. Помилки бувають різними - від технічних до аналітичних. І якщо на використання останніх буки зазвичай закривають очі, то за ставки на технічно помилкові коефіцієнти майже завжди роблять повернення. Майже - тому як іноді виграш все-таки можна отримати. А ось зловживання такими ставками може призвести до закриття рахунку букмекером.

Бонусхантери

Категорія людей, які заробляють на бонусах букмекерських контор. Зазвичай, щоб вивести бонус, його треба відіграти - поставити кілька разів бонусну суму. Для цього робляться різнополюсові ставки у різних буків з бонусами. Підійде і низькомаржовий бук без бонусу. Навіть втративши 10-50% від бонусу, все одно можна трохи заробити. Але щоб заробляти постійно, потрібно щоразу відкривати новий аккаунт, так як бонуси, в основному, дають тільки новим гравцям. А це загрожує блокуванням ігрового рахунку за мультиаккаунтинг.

Ставки на договірні ігри

На початку тексту я написав, що майже всі способи законні в плані юриспруденції. Це "майже" відноситься саме до розглянутого способу. Адже одна справа, якщо ти заздалегідь знаєш про догів і ставиш тільки на них. Або, що ще гірше - сам ініціюєш договірний матч для заробітку на ставках. Тут можна і у в'язницю догодити.

Не ставити, а приймати ставки

Найвірніший спосіб заробити на ставках. Просто стати букмекером. Так, вони іноді теж стають банкрутами. Але в століття прогресу, коли лінію можна придбати у фахівців, а ставки переставляти у сильних буків - навіть найдрібніші буки можуть бути у великому плюсі. Отримати ліцензію і відкрити букмекерську контору складно і вимагає чималих інвестицій. Для кого це зовсім не варіант, дивимося наступний спосіб.

Партнерство і реклама

Ще більш вірний спосіб заробітку на ставках. Багато букмекерів пропонують заробити, беручи участь в партнерській програмі або рекламуючи їх контору. Про рекламу зрозуміло, а суть партнерки - в залученні нових гравців. Склепати сайт на колінах сьогодні може кожен школяр. Правда, з такого сайту і прибутку вистачить лише на "шкільні сніданки". А ось професійно створений і розкручений портал може принести цілком гідні гроші.

Ставки на папері

Роблячи такі ставки, ви ніколи нічого не програєте. Багато хто вважає, що нічого і не виграєте. Як сказати. По мені, так ви виграєте все, що не поставили реально. Як казав один відомий коментатор, "виграшем я вважаю ту суму, яка залишилася у мене в кишені після виходу з казино". За точність цитати не ручаюся, але сенс саме такий.

Ставки для розваги

Це та сама половина із заголовку статті. І найголовніша мета ставок. Гроші ви заробите лише при унікальному везінні, але адреналін при перегляді навіть самого похмурого матчу гарантований.

Якщо жоден з наведених способів вам не підходить, значить, ви вибрали не ту область для заробляння грошей. Але це лише моя скромна думка.

Читайте також - Заробіток в інтернеті — ТОП-60 способів заробітку в Інтернеті

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

0 # Василь 01.02.2020, 15:16
Стратігії мають право на життя, але хто-зна як буде в довгостроковій перспективі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата