Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

11 способів заробітку в інтернеті з онлайн виведенням на карту Приватбанку: реальні сайти

Останнє оновлення: Середа, 17 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток в Інтернеті на карту Приватбанку

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Заробіток в Інтернеті без вкладень з виведенням грошей на карту Приватбанку цілком реальний.

У мережі існують різні сайти, які дозволяють налагодити додатковий або основний дохід. І отримувати потім ці гроші на карту набагато зручніше, ніж через платіжні системи типу Perfect Money, так як виникає менше складнощів з переведенням у готівку.

Втім, з електронних гаманців кошти також можна перевести на Мастеркард або Візу через спеціалізовані обмінники (читайте нижче, як це робити), але в такому випадку доведеться заплатити певний відсоток.

Одним словом, радий вітати Вас на блозі про білий заробіток, і сьогодні мова якраз піде про те, як заробляти і виводити гроші на карту Приватбанку (за аналогією і на карти інших банків).

Чи можливий заробіток на карту в Інтернеті?

Почнемо з того, що деякі методи не прив'язані до якихось платіжних систем. Простий приклад - можна знайти прямого замовника в соціальних мережах на написання курсової, створення сайту, проведення консультації і попросити його перевести кошти саме на банківську карту.

Є маса напрямків, в яких розвиваються люди і будують невеликий бізнес через Інтернет, отримуючи гроші зручними способами.

Теоретично, в мережі можна заробляти будь-які гроші - на гаманці, телефон, карту і т.д. Головне знайти відповідні сервіси. Відомі сайти не підключають такий метод виведення, тому що це складно з юридичного боку. Справа в тому, що ті ж Perfect Money не є грошима, це титульні знаки, тому менше тяганини з законами, які вимагають сплати податків і так далі.

Як знайти заробіток в Інтернеті без вкладень з можливістю виведення грошей на карту Приватбанку?

Заробити в Інтернеті без вкладень з подальшим виводом на карту Привата можна декількома способами в залежності від ваших навичок і умінь. Розгляньте основні напрямки:

Напрямок 1. Виконання найпростіших завдань, що не вимагають ніяких знань і досвіду.

А саме:

 • кліки по рекламі;
 • введення капчі;
 • перегляд відео;
 • лайки, репости;
 • голосування;
 • вступ в групи в соціальних мережах;
 • завантаження додатків;
 • реєстрація в сервісах та інші подібні.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Такий заробіток онлайн досить простий, і з завданнями легко справляються навіть школярі. Але на високі доходи сподіватися не доводиться – максимум 100-150 грн в день.

А також великий ризик, що через надмірну активність роботу сторінки в соцмережі на час призупинять, і кілька днів ви не зможете виконувати завдання.

Напрямок 2. Заробіток без вкладень, що вимагає знання рідної мови або інших мов і вміння грамотно писати.

Сюди можна віднести:

 • копірайтинг, рерайтинг та переклади;
 • написання відгуків та коментарів;
 • редагування текстів;
 • переклад аудіофайлів або матеріалів з відео в текстовий формат;
 • ще можна отримувати дохід з ведення власного сайту або блогу, наповнюючи його матеріалами власного написання.

Напрямок 3. Заробіток, що вимагає наявності професійних знань і умінь в певній сфері.

Сюди відноситься:

 • веб-дизайн;
 • програмування;
 • маркетинг;
 • SEO-просування;
 • поліграфія;
 • Розробка додатків та ігор;
 • дизайн інтер'єрів та архітектура;
 • створення графічних і анімаційних зображень;
 • монтаж відео;
 • онлайн-консультації юристів, лікарів та інших вузькоспеціалізованих фахівців.

Способи для заробітку, які дозволять легко і швидко отримати гроші на карту

Найзручніше заробити в інтернеті без вкладень, надаючи різноманітні послуги, і отримати гроші на карту Привату відразу, співпрацюючи з замовниками безпосередньо, без використання сервісів-посередників.

Переваги. Після виконаної роботи ви отримаєте оплату, яку можна відразу перевести в готівку в банкоматі без відсотків. Коли немає посередників, нікому і брати комісію за перекази або додаткові послуги, тому виконавець має 100% заробленого.

Недоліки. Завжди існує ризик потрапити в руки до шахраїв, які відмовляться оплачувати виконане замовлення. А також клієнт може просто пропасти з онлайн на середині робочого процесу, і виявиться, що час було витрачено даремно.

ПОРАДА. Щоб уникнути подібних неприємностей найкраще домовлятися з замовниками про передоплату на ту ж банківську карту, так ви гарантовано отримаєте хоча б частину суми і відразу ж відсієте від себе можливих «кидал». Але для цього необхідно мати хоч якийсь досвід, портфоліо або відгуки, адже клієнти бояться бути обдуреними не менше вас.

Далі ви дізнаєтеся, як можна організувати заробіток в інтернеті з виведенням на карту Приватбанку, і які перевірені методи існують на сьогоднішній день.

УТОЧНЕННЯ. Це саме способи заробітку без посередників, коли гроші вам виплачує замовник або клієнт прямо на банківську карту.

Надання послуг та партнерство

Тут існує два варіанти отримання прибутку:

 1. Будучи фахівцем в певній сфері, надавати послуги самому.
 2. Стати посередником між тими, хто надає послуги, і хто ними користується.

Розглянемо їх докладніше.

Перший передбачає, що ви можете самостійно надавати певні послуги, наприклад:

 • розробляти сайти;
 • робити переклади;
 • монтувати відео;
 • займатися репетиторством.

Щоб знайти перших клієнтів, необхідно:

 • подати оголошення - безкоштовні дошки типу OLX;
 • розмістити пости в тематичних групах в соціальних мережах і на своїх сторінках;
 • додати інформацію про себе на спеціалізовані сайти з каталогами фахівців.

Якщо готові трохи витратитися, можна скористатися платною рекламою. Більшістю людей в Україні використовується карта Приватбанку, тому домовитися про оплату на неї не складе труднощів.

Варіант партнерства підходить тим, хто не є фахівцем у певній сфері, але хоче отримувати додатковий заробіток у вільний час. Незабаром цей вид діяльності може стати вашою основною роботою. Вам потрібно знайти компанії, які готові платити відсотки за залучення нових клієнтів.

Що потрібно робити? Розглянемо покроково на прикладі.

Крок 1. Ви не вмієте розробляти сайти, але домовилися з професійною фірмою про те, що будете залучати до них клієнтів.

Крок 2. Далі від вас знову ж таки потрібно розміщувати оголошення на OLX і просувати цю послугу будь-якими іншими способами, аж до рекламування серед знайомих.

Крок 3. Коли клієнт звернеться через вас до партнера, зробить і оплате замовлення, ви отримаєте з нього певну суму – це і буде ваш заробіток.

Про заробіток. Люди, які заробляють партнерством, залучаючи замовників у компанії, що розробляють сайти або інтернет-магазини, отримують приблизно 1-2 тисячі з кожного замовлення на суму 10-15 тисяч грн.

Продажі товарів і хендмейд

Чудово, якщо ви вмієте робити щось своїми руками – такі товари завжди мають попит і не виходять з моди.

Особливою популярністю користуються:

 • аксесуари та прикраси;
 • одяг ручної роботи (в'язана або зшита);
 • декор для інтер'єру;
 • звичайні предмети, оригінально прикрашені – вази, настінні годинники, посуд.

Можна виготовляти на замовлення святкові торти, Іменні сувеніри, листівки та подарунки. Обов'язково знайдуться покупці на оригінальну продукцію – наприклад, картини зі шкіри, бісеру, дерев'яні різьблені вироби, вироби з лози.

Ці варіанти заробітку все-таки ближче жінкам. Більше 75 подібних ідей можете знайти в пості – чим зайнятися в декреті щоб заробити грошей.

Я вже писав раніше про те, скільки заробляють в інстаграмі - раджу подивитися, може це стане мотивацією для вас швидше почати працювати.

Якщо до рукоділля душа не лежить – не варто впадати у відчай, завжди можна займатися перепродажем різних виробів, замовлених через інтернет. Наприклад, відкрийте той же інтернет-магазин сувенірної продукції, товари для якого замовляйте на китайських сайтах, таких як Аліекспресс, де вони недорого коштують.

Ви можете створити як власний ресурс в Інтернеті, так і розкрутити групи в соціальних мережах. Для створення власного сайту не обов'язково витрачати гроші: це можна зробити без вкладень за допомогою спеціальних конструкторів і безкоштовних хостингів. Яких саме я вже розповідав у статті про реальний заробіток в інтернеті. Коли справа почне приносити прибуток, можна задуматися про підвищення доходу шляхом залучення більшої кількості клієнтів за допомогою платної реклами.

Дропшиппінг

Дропшиппінг – заробіток без вкладень на продажі товарів, коли вони відправляються від виробника до покупця прямо, без зберігання у посередника.

Схема співпраці з дропшиппінгу

Крок 1. Вам потрібно знайти партнерів, товари яких будете продавати, і домовитися про надання партнерських послуг.

Крок 2. Далі все за звичайною схемою – розміщуєте оголошення, знаходите замовників і передаєте замовлення фірмі.

Крок 3. Тут можливі 2 варіанти:

 1. Клієнт оплачує товари з вашою націнкою на карту Visa або будь-яку іншу, а ви перераховуєте постачальнику суму, рівну оптової вартості його продукції, оформляючи доставку на адресу звернувшогося. Ця різниця в ціні і є вашим прибутком.
 2. Ви передаєте замовлення менеджеру фірми, і далі клієнт щодо товару, оплати, доставки спілкується виключно з ним. Вам, після завершення угоди фірма перераховує відсоток від покупки, зробленої клієнтом, на карту Приватбанку

Продавати таким чином можна все, що завгодно – техніку, одяг, косметичні та побутові засоби, дитячі товари, меблі, декору та багато іншого.

ВАЖЛИВО. Якщо у клієнта виникають претензії з приводу отриманого товару, вони будуть пред'явлені вам, а не виробнику. Ще більше складнощів виникає тоді, коли клієнт вирішує повернути покупку. Вирішення таких спірних питань залежить від початкових домовленостей з постачальником, але не виключені ситуації, що повернення коштів доведеться компенсувати за свій рахунок.

Розміщення реклами в своїх групах в соцмережах і блогах

Якщо у вас є розкручена група в соціальній мережі, можна розміщувати в ній оголошення інших користувачів.

В Інстаграммі є також реклама, але для роботи на ній має ряд недоліків.

 1. Рекламу купують, коли середнє добове охоплення відвідувачів за місяць досягне 20 тис. осіб, а для цього потрібно дуже багато часу і зусиль, якщо, звичайно, ви не плануєте витратити гроші на її просування.

Щоб спростити завдання, можна домовлятися з рекламодавцями безпосередньо. Таким чином, ви:

 1. Зможете заробляти на групі з будь-якою кількістю учасників (зазвичай від 1000), якщо знайдете бажаючих розміщувати в ній рекламу.
 2. Домовтеся, щоб гроші відразу перераховували на карту Visa Приватбанк.

Щоб знайти клієнтів, розмістіть інформацію про можливу співпрацю у себе в групі і на сторінці профілю, подайте оголошення в обговореннях тематичних пабліків, де допустимо рекламування послуг.

А також можете не соромитися звертатися до власників інших груп особисто – зазвичай вони зацікавлені у вигідних пропозиціях.

ПОРАДА. Вказуйте доступну вартість, відповідну аудиторії, і тоді у вас буде безліч замовлень на розміщення постів.

Те ж саме стосується і реклами на своєму сайті або блозі. Наприклад, багато хто купує посилання на свої ресурси для просування на спеціалізованих біржах, таких як Sape і collaborator.pro. Схема роботи там не сама проста – потрібно створювати проект, чекати підтвердження і т. д. Оплата також здійснюється на внутрішній рахунок.

Спробуйте знайти замовників, для яких ви будете безпосередньо розміщувати посилання або рекламні оголошення в блозі, чім заощадите час і спростіть собі отримання грошей. Розмістити оголошення можна на тематичних форумах по розкрутці сайтів, групах в соцмережах.

Сайти, де можна заробити і вивести гроші на карту Приватбанка і не тільки

Заробіток в інтернеті з виведенням грошей можливий на різних біржах, де замовники шукають виконавців для багатьох видів робіт, а ви маєте можливість запропонувати свої послуги.

Такі сайти є гарантами між клієнтами і працівниками, але вони беруть за посередництво певний відсоток. При цьому ви можете бути повністю впевнені, що не будете обмануті і отримаєте гроші за свою працю.

При виборі сайту і перед початком роботи важливо звернути увагу на наступні умови:

 • Яку комісію стягує ресурс.
 • Яка початкова сума повинна накопичитися на рахунку, щоб можна було замовити виведення коштів.
 • Як швидко відбуваються виплати.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Деякі ресурси не передбачають виведення грошей, і зароблене можна витратити тільки на оплату різних послуг в інтернеті.

Розглянемо, на яких сайтах можливий заробіток з виведенням на карту.

Опитувальники

В інтернеті існують сайти, що надають людям можливість проходити опитування і заповнювати анкети на різні тематики за гроші. З їх допомогою великі компанії, що пропонують товари або послуги, вивчають ринок і споживчий попит.

Раніше подібні опитування проводилися представниками організацій прямо на вулицях, а за їх проходження і витрачений час пропонувалися невеликі подарунки, найчастіше, виробництва цієї ж компанії. З розвитком інтернету все стало набагато простіше, виробники збирають необхідну інформацію через спеціалізовані сайти, а люди отримують за них грошову винагороду на особові рахунки в Приватбанку і не тільки.

Заробіток на опитуваннях доступний на сервісах, що мають приблизно однаковий принцип роботи.

 1. Ви реєструєтеся на сайті і починаєте проходити доступні опитування.
 2. Періодичність оновлення на всіх ресурсах різна, але завжди можна підписатися на отримання листів про появу нових анкет на електронну пошту.

Ресурси для виконання дрібних завдань

Заробіток в інтернеті з виведенням грошей можливий на виконанні простих завдань, які необхідні замовникам для просування свого сайту, розкрутки пабліків в соцмережах або набору рефералів. Подібних сайтів досить багато, і деякі з них надають можливість виведення зарплати на карту Приватбанку.

Більшість завдань відносяться до наступних категорій:

 • Реєстрація з активністю або без неї в різних проектах.
 • Дії в соціальних мережах - лайки, коментарі, участь в голосуванні, додавання в друзі, вступ в групи.
 • Підписка на канали Ютуб, перегляди відео.
 • Серфінг сайтів і кліки по рекламі.
 • Проходження опитувань.
 • Написання коментарів та відгуків для форумів, сайтів, товарів в інтернет-магазинах.
 • Завантаження файлів і установка мобільних додатків для телефону.

Вартість виконання коливається в залежності від складності виконання. Наприклад, звичайний Серфінг коштує 3-5 копійок за один перегляд, тривалість якого становить, в середньому, 5-40 секунд. А також можна знайти і більш складні завдання, які вимагають виконання певних дій і тимчасових витрат. Їх ціна може досягати кілька десятків або навіть сотні грн.

Щоб почати отримувати дохід, досить просто зареєструватися на одному або декількох сайтах і вибрати вподобані завдання. Деякі сервіси, такі як socialtools.io, припускають наявність добре заповнених «живих» профілів, які необхідно прив'язати у внутрішньому кабінеті.

Популярні сайти, на яких можна заробити:

 • Kabanchik.ua – сайт жрібного підробітку, як онлайн так і офлайн.
 • vlasnadumka.ua – численні відгуки говорять про те, що це один з найдорожчих сервісів із завданнями для опитування в інтернеті. Але у зв'язку з великою кількістю виконавців їх число обмежене. 
 • Seosprint.net – велика кількість будь-яких завдань, які постійно оновлюються, і ніяких обмежень на виконання немає. 
 • socialtools.io – аналог Сеоспрінта

Біржі для фрілансерів

Заробіток з виведенням на карту можливий на біржах фріланса – спеціалізованих сервісах для пошуку віддалених виконавців на різні проекти. Замовники розміщують технічне завдання, в той час як фрілансери відгукуються на пропозицію. Для вибору виконавця клієнт ознайомлюється з резюме і портфоліо, вивчає позитивні і негативні відгуки, порівнює запропоновані терміни і розцінки.

Біржі фріланса надають можливість спілкування між замовником і виконавцем для планування графіка роботи і контролю над виконанням замовлення. І також вони виступають гарантом перерахування коштів, беручи за посередництво певний відсоток.

Щоб почати заробляти, необхідно:

 1. Пройти реєстрацію в якості виконавця, яка досить проста і зазвичай не викликає труднощів.
 2. Потім заповніть профіль, при наявності виконаних раніше робіт додайте їх в портфоліо.
 3. Після цього вибирайте вподобані проекти і подавайте заявки на виконання.

Загальні сайти фрілансу дозволяють заробляти виконавцям самої різної спеціалізації - від перекладів на будь-які мови до дизайну і програмування.

Найбільш популярні і користуються довірою сайти, існуючі вже багато років:

 • freelancehunt.com;
 • Weblancer.net;
 • freelance.ua;
 • Free-lance.ua.

А також в Інтернеті є вузькоспеціалізовані сайти:

 • Для дизайнерів: Illustrators, Logopod.
 • Для програмістів: Modber, Devhuman.

На всіх цих ресурсах можна заробляти, а потім виводити гроші на банківські рахунки, в тому числі і Приватбанку.

Сайти для копірайтерів

Для заробітку на копірайтингу існує безліч спеціалізованих бірж, які також виступають гарантом отримання грошей для виконавців і своєчасно виконаної якісної роботи для замовників.

Більшість таких сайтів складаються з двох розділів:

 • Магазину статей - в них виконавці можуть виставляти вже готові унікальні матеріали із зазначенням вартості, за яку вони готові їх продати, і коротким описом.
 • Власне біржі, де замовники виставляють свої пропозиції, а копірайтери подають заявки, якщо їх влаштовує вимоги і оплата.

РЕКОМЕНДАЦІЯ. В даний час практично на кожній біржі копірайтингу викладено від декількох десятків до сотень тисяч готових статей. У зв'язку з високою конкуренцією розкуповуються вони повільно, і продажі іноді доводиться чекати місяцями. Тому краще сконцентруватися на виконанні звичайних замовлень, а в магазин виставляти статті, які з якоїсь причини не підійшли замовникам або написані у той час, поки роботи зовсім немає.

Головна складність і брак заробітку на таких біржах полягає в тому, що поки виконавець не підніме свій рівень, не запрацює певний рейтинг і деяку кількість позитивних відгуків, доведеться виконувати найдешевші замовлення.

Зазвичай їх вартість становить 3-8 грн за 1000 символів. Втім, на ряді сайтів, таких як Copylancer, достатньо виконати буквально 10 замовлень для різних виконавців, і при позитивній оцінці надається можливість брати завдання вже за ціною 15-20 грн за 1000 зн.

Для підняття рівня також часто потрібно написати безкоштовну статтю, яка оцінюється модераторами, і за результатами присвоюється певний рівень кваліфікації і відкривається доступ до більш дорогих завданнь.

Найпопулярніші сайти копірайтингу на сьогоднішній день це:

 • Advego
 • uatxt.com
 • text.lviv.ua
 • 2polyglot.com/ua

Тут можна отримати свій перший заробіток і вивести ці кошти на карту Приватбанку і зняти в найближчому банкоматі.

Біржі для блогерів

Продаж посилань з власного сайту на сторонні ресурси, які потребують підняття позицій видачі в пошукових системах, може приносити непоганий дохід - від пари десятків до 1000 доларів на місяць і більше. Все залежить від показників сайту і його відвідуваності.

Для отримання прибутку необхідно зареєструвати свій ресурс на спеціалізованій біржі, пройти перевірку адміністрацією, вказати бажані ціни і чекати заявок на розміщення.

Більшість бірж мають стандартні правила, яким повинен відповідати цей блог:

 • Вміст не повинен суперечити законодавству, містити пропагуючу або агітуючу інформацію.
 • Наявність показників - трасту і PR від Гугл.
 • Вік домену – чим він старше, тим краще.
 • Відвідуваність - чим вона вища, тим більше бажаючих буде розмістити посилання.

Є кілька варіантів продажу посилань:

 • Тимчасові – розміщуються на певний період, і для подальшого продовження їх існування необхідно платити. Забезпечують досить швидку розкрутку ресурсу, коштують недорого і добре купуються навіть на сайтах поганої якості.
 • Вічні – коштують дорого, розміщуються на сайтах з високими показниками якості. Приносять найбільший дохід, але і надмірне зловживання ними, особливо на нових блогах, може призвести до блокування пошукачами.

Найпопулярніші біржі, на які можна додати свій сайт або блог для розміщення посилань та рекламних матеріалів на сторонні ресурси, це:

 • collaborator.pro;
 • Blogun;
 • Gogetlinks;
 • Rotapost;
 • BlogoCash.

Щоб почати заробляти пройдіть простий процес реєстрації в якості вебмайстра, і додайте свої сайти.

Біржі для виконавців студентських робіт

Часто студенти різних навчальних закладів купують готові роботи через брак часу, незнання певного предмета або банальної ліні. І завдяки цьому чимала кількість фахівців у певній сфері заробляє досить непогані гроші.

Щоб отримувати прибуток таким чином, необхідно зареєструватися на біржах-посередниках і дотримуватися кількох простих правил:

 • Адекватно оцінювати свої розцінки, враховуючи, що у більшості учнів немає постійних високих доходів.
 • Брати тільки ті завдання, з якими точно зможете впоратися.
 • Уточнювати всі нюанси до початку роботи, щоб уникнути доопрацювань, і строго дотримуватися термінів виконання.
 • Підходити відповідально і виконувати замовлення самостійно, так як плагіат легко знаходиться, і якщо вас в ньому викриють, робота не буде оплачена.

На біржах замовляють виконання завдань різних обсягів і складності - розрахунки, твори, реферати, курсові та дипломи, які розрізняються вартістю і термінами виконання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Найбільше завдань отримують фахівці в таких сферах, як математика, хімія, фізика, програмування, економіка, юриспруденція, медицина. Якщо ви розбираєтеся, то легко зможете знайти роботу і без бірж, так зможете отримати свій заробіток прямо на карту Приватбанку без відрахувань.

Найпопулярніші біржі для написання студентських робіт, де ви можете запропонувати свої послуги:

 • vbaze.com.ua
 • studenthelp.com.ua
 • studlancer.net
 • диплом.укр
 • diploms.com.ua.

Заробіток на Google Adsense

Заробіток на контекстній рекламі є одним з найбільш прибуткових для власників власних блогів. Система автоматично знаходить найбільш релевантні сторінки для рекламування тих чи інших товарів і послуг.

Місце розташування, вид і розміри блоків власник визначає самостійно. Найбільш високооплачувана реклама – в сервісах Google Adsense, хоча є безліч інших бірж, але розцінки на них набагато нижче.

Реклама Google Adsence

Вимоги у Google до сайтів досить лояльні. Вони повинні відповідати ряду правил:

 • Відсутність забороненого контенту.
 • Хороші читабельні тексти, написані для людей.
 • Відсутність елементів, що ускладнюють роботу – редиректів, спливаючих вікон і т. д.
 • Відвідуваність може бути мінімальною – від 50-100 осіб на добу.
 • Кількість сторінок – від 20-30.

Можливе розміщення на безкоштовному хостингу, але довіра до сайту буде знижена.

Щоб почати заробляти, необхідно зареєструватися в системі і додати свій сайт в біржу реклами. Після того, як він буде схвалений, можна приступити до розміщення рекламних блоків.

Чи варто обмежувати себе пошуком методів заробітку з виведенням на банківську карту

Далеко не всі сайти біржі дозволяють виводити гроші безпосередньо на карту Приватбанку, і оплата здійснюється тільки на електронні рахунки платіжних систем:

 • Payoneer;
 • Payeer;
 • Perfect Money;
 • PayPal;
 • Skrill та інші.

Але не варто через це відмовлятися від роботи з ними, так як можна втратити досить непоганий заробіток.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Кошти з електронних гаманців можна легко вивести на карту Приватбанку кількома способами. Багато системи дозволяють зробити це прямо, але більшість при цьому вимагає пройти верифікацію – надіслати скановані копії документів, що підтверджують вашу особу та адресу проживання.

Тому, якщо ви не хочете проходити дану процедуру, можна скористатися послугами обмінників. Вони працюють таким чином: ви просто перераховує гроші з одного гаманця платіжної системи на інший – наприклад, з PayPalі на PayPalі, з Perfect Money на Perfect Money, а співробітники компанії переводять вам гроші на банківську карту.

Звичайно, за подібні операції стягується певний відсоток (зазвичай 3-7%), але такі витрати того варті, так як дозволяють істотно розширити межі пошуку роботи в інтернеті.

Як обміняти гроші з електронного гаманця на карту Приватбанку

Обміняти електронні гроші онлайн з перерахуванням на банківську карту пропонують багато компаній. Якщо ви не дуже досвідчені в цих справах, і раніше не мали справ з обмінниками, існує ймовірність потрапити в руки шахраїв, які просто заберуть суму, нічого не перевівши натомість.

УВАГА. Часто шахраї розміщують оголошення про обмін в соціальних мережах або на форумах, залучаючи низьким відсотком, або взагалі його відсутністю. Такі пропозиції можуть бути і чесними, але якщо ви хочете повністю виключити ризик втрати коштів, користуйтеся перевіреними обмінниками.

Обміняти гроші з будь-якого електронного гаманця на карту Приватбанку можна, скориставшись сайтом BestChange. На ньому представлені численні сервіси, які пропонують свої послуги. Всі вони пройшли перевірку і мають відгуки, з якими можна ознайомитися, перш ніж почати співпрацю.

Обмін з будь-якого сервісу і будь-якої валюти на карту Приватбанку вам запропонують зробити кілька десятків компаній. Зверніть увагу, що Умови різні, і потрібно вибрати варіант з найбільш вигідними.

Як виводити гроші з електронних гаманців на банківські картки Visa та Mastercard

Якщо ви не хочете користуватися послугами обмінних сервісів, можна вивести гроші з електронного гаманця на банківську карту Приватбанку. Таку можливість представляють практично всі платіжні системи.

Розглянемо, як це можна зробити в найбільш популярних.

Perfect Money

Прямий переказ грошей з гаманця Perfect Money на картку Приватбанку можливий лише для верифікованих акаунтів за допомогою послуги «Банківський переказ» у розділі «Висновок», але він проходить через сертифіковані обмінники та може займати до 5 робочих днів

Найпростіший, найшвидший та перевірений часом спосіб виведення грошей з Perfect Money на карту Приватбанку в Україні – через онлайн обмінні пункти.

Payoneer

Щоб виводити гроші на картку привату, потрібно додати картку Приватбанку як спосіб виведення, перейшовши за посиланням: https://myaccount.payoneer.com/MainPage/Widget.aspx?w=Withdrawal

Виводячи на карту приват банку зароблені долари, важливо пам'ятати, що Payoneer стягує комісію у розмірі 2% за виведення коштів через послугу «Переказ до місцевого банку», коли кошти виводять із картки Payoneer на місцевий банківський рахунок.

Важливе оновлення. Нещодавно знизився ліміт і тепер можна виводити на доларову картку привату від 200 дол.

Skrill

Якщо Ви вже маєте українську банківську картку (VISA — це важливо. На MasterCard Ви виводити не зможете) будь-якого банку — Ви без проблем зможете вивести на неї зароблені гроші. Як на мене, найзручніше виводити на валютну картку приватбанку.

Важливо правильно прив'язати картку Приватбанку до гаманця Скрілл. Вам потрібно додати до системи саме картку, а не банківський рахунок цієї картки. У цьому випадку гроші виводитимуться трохи довше — до 7 діб. Але у випадку з карткою з Вас не знімуть комісію 20-30 доларів банки-посередники. Якщо Ви прив'язуєте банківський рахунок, гроші зараховуватимуться на приват швидше, але іноді зніматиметься комісія в 20-30 доларів.

Після прив'язки картки Ви можете сміливо виводити гроші з того ж upwork на скрил, а звідти з мінімальною комісією 7,5% незалежно від суми виводити на карту в Україні.

Часті запитання (FAQ)

Як я можу легко заробляти гроші в Інтернеті?

Підробіток, такий як тестування веб-сайтів, проведення опитувань та продаж вживаних речей в Інтернеті, займає мінімум часу і не вимагає особливих зусиль. Ви також можете отримувати пасивний дохід за допомогою партнерського маркетингу або здаючи в оренду свій автомобіль.

Як я можу швидко заробити гроші вдома?

Деякі з найшвидших способів заробити гроші вдома включають продаж вживаного одягу та електроніки, роботу нянею і здачу кімнати на сайті оренди житла для відпустки.

Як я можу заробити гроші зараз?

Важко знайти роботу, за яку платять одразу. Ви можете перевірити місцеві або онлайн списки вакансій, щоб знайти оплачувану роботу, наприклад, перевезти дивани або пофарбувати паркан для когось у вашому районі. Якщо вам потрібні гроші негайно, подумайте про інші способи швидкого отримання готівки. Наприклад, якщо у вас є коштовності, інструменти або нова електроніка, ви можете отримати позику в ломбарді, яка в середньому становить 50 доларів. Ваш кредит не буде перешкодою для отримання позики, і якщо ви не зможете виплатити її вчасно, ломбард продасть вашу річ.

Підбиваємо підсумки + відео

Сподіваюся, в цьому матеріалі я зміг до вас донести, що заробіток в інтернеті без вкладень з подальшим виведенням грошей на банківські карти, зокрема, Приватбанку, – це доступно і нескладно. Але повторюся, що не потрібно обмежуватися саме такими виплатами, а брати до уваги і інші способи, що передбачають перерахування коштів на електронні гаманці.

Вибирайте найбільш підходящі можливості, які відповідають вашим знанням і вмінням, і починайте отримувати прибуток вже зараз. Варіантів для заробітку доволі багато, але я не рекомендую в перший час розпорошувати свою увагу відразу на все. Спробуйте почати з чогось одного, а в подальшому, коли перші результати по доходах вас порадують, підключайте і нові сфери діяльності.

І наостанок порада – будьте уважні, щоб не потрапити в руки шахраїв: при роботах безпосередньо завжди просіть передоплату, а при обміні коштів вибирайте тільки надійні сервіси з позитивними відгуками.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити