Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як реально заробити в Інтернеті без вкладень і обману – 14 практичних способів для новачків + приклади з особистого досвіду

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Реальний заробіток в інтернеті

Вітаю вас, друзі та гості, на своєму блозі ITstatti.in.ua про заробіток грошей в мережі.

Ставите питанням, чи існує реальний заробіток в інтернеті без вкладень і обману? Якщо коротко, то так, існує! Скажу більше – вам він також доступний! Дотримуючись простих рекомендацій, які є в тексті нижче, ви незабаром зможете отримати свої перші гроші в мережі.

У цій статті я поділюся своїм досвідом заробітку в інтернеті, а також:

 • покажу конкретні приклади, як і скільки можна заробляти в мережі;
 • розповім про реальні способи заробітку без вкладень і з мінімальними вкладеннями, які підходять для новачків.

Чи Реально заробити в інтернеті великі гроші

Пропоную вам подивитися кілька конкретних прикладів, скільки заробляють власники деяких ресурсів в інтернеті.

Приклад 1. Ютуб

Середня категорія зазвичай має до 30000 підписників і не менше 10000 переглядів в день. Щоденна прибутковість становить від 5 до 15 доларів в день або 155-315 $ щомісяця, що приблизно складе заробіток ютуберів в гривнях від 4500 до 9000 грн.

Приклад 2. Заробіток з сайту

Сайти з відвідуваністю від 500 до 1000 відвідучачів за добу можуть приностити лише з контекстної реклами від 300 доларів в місяць. Рівнятися є на кого. В інтернеті повно прикладів, коли люди за пару років практично без фінансових вкладень виходять на колосальні обороти з одного сайту.

Приклад 3. Доходи з соціальних мереж

Соціальних мереж є багато, і ви як мінімум в 2-3 точно зареєстровані. Правда? А є люди, які не просто там просиджують час, а активно розвиваються і заробляють.

А зараз хочу представити вам тільки реальні способи заробітку в інтернеті, випробувані мною, знайомими і тисячами інших користувачів.

Варіанти заробітку, які не потребують спеціальних знань і особливих навичок

Це найпростіша робота - щоб її виконувати, не потрібно ні спеціальних знань, ні досвіду, ні будь-яких інших вкладень. Починати працювати можна хоч зараз. В залежності від того, скільки часу ви приділите роботі, можливо, навіть сьогодні зможете вивести на карту свої перші зароблені гроші.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Але як би красиво це все не звучало, великих грошей ви тут не заробите. Ці варіанти підійдуть скоріше в якості підробітку, або просто для початку, щоб побачити, що заробіток в інтернеті – це більш ніж реально і рухатися далі.

До кожного з методів я буду вказувати, скільки приблизно ви зможете реально заробити за умови, що ви новачок і будете приділяти роботі в інтернеті від 2 до 5 годин на добу 5 днів на тиждень.

Виконання простих завдань

Де і як заробити в інтернеті на завданнях? Як приклад, розглянемо seosprint.net.

Це сайт з різними простими завданнями, виконувати які може кожен. У деяких завдань обов'язковий пункт навчання, але там нічого складного, по суті, це просто інструкція і кілька правил, як виконати завдання без помилок – ніякого обману.

Коли рейтинг користувача зростає, доступних завдань для заробітку стає більше.

Приклади завдань:

 • оцінка сайтів, їх якості, а також точності опису товарів в інтернет-магазинах;
 • перевірка оголошень на унікальність (чи є дублікати);
 • визначення брендів з банерів;
 • визначення категорії оголошення;
 • придумати назву для організації і т. д.

Подібні завдання виконуються швидко, їх можна знайти і на інших ресурсах – uatxt.com, Адвего, Seosprint, Forumok та інші.

Заробити на виконанні завдань можна від 700 до 1800 грн.

Робота в соцмережах (лайки, репости і т. д.)

Наступний спосіб, з допомогою якого можна заробити в інтернеті без вкладень прямо зараз – це соціальні мережі. Ті методи, про які я хочу розповісти в цьому розділі – найпростіші. Звичайно, як я вже говорив, малоприбуткові, але їх виконання – це щоденна робота кожного користувача.

Адже що роблять там користувачі? Найчастіше вони:

 • діляться записами;
 • лайкають;
 • коментують;
 • вступають у спільноти;
 • голосують тощо.

Виявляється, за подібні дії можна отримувати реальні гроші!

Яким чином? Для просування спільнот і сторінок потрібно, щоб якомога більше людей на них підписалося і відреагувало на їх записи. Оскільки конкуренція велика, то новій спільноті природним шляхом важко пробитися в лідери. Ось власники і вдаються до подібних методів – платять гроші за вступу в групи, лайки, репости і т. д.

Знайти завдання для подібного роду заробітку можна на наступних ресурсах:

 • socialtools.io;
 • scoin.click;
 • vprka.com та інші.

ВАЖЛИВО. Якщо подібних дій на одній сторінці ви будете робити багато, її можуть заблокувати самі соціальні мережі, вважаючи за переспамлену. Тому не раджу заробляти на особистому акаунті – краще створити додатковий.

Приблизні заробітки новачка від 400 до 900 грн.

Залишення відгуків та коментування за гроші

Як можна заробити на цьому? Мета написання відгуків і коментарів за гроші та ж, що і в попередньому варіанті – розкрутка власниками своїх проектів.

Ось кілька ресурсів, на яких можна заробляти такими способами.

Сайти Ціна ща 1тис. переглядів, грн Ціна за 1тис. символів, грн Мінімальна виплата, грн
seoware.ua - розраховується окремо для кожного відгуку -
Weblancer.net - 10-20 40
Free-lance.ua - 20 -

Коментарі часто замовляють власники блогів до статей, ютубери до своїх роликів, інтернет-магазини. Так що не всі відгуки, які ви читаєте в мережі, правдиві, деякі просто написані за гроші.

Отзовик, наприклад, це ресурс з незалежними відгуками. Тут можна ділитися своєю думкою про що завгодно, гроші тут платять за перегляди відкликання іншими користувачами. Тут людям немає сенсу писати неправдиві відгуки. Я сам люблю заходити почитати на Отзовік, коли цікавлюся якимось товаром.

Заробіток на написанні відгуків і коментарів може скласти 1-1.5 тис. грн.

Опитування

Хто платить за опитування? Великим компаніям, що просувають якийсь продукт, важливо знати думку покупців про нього. Отримуючи відповіді користувачів з опитувань, вони, таким чином, збирають потрібну інформацію. Ви також на цьому можете заробити.

Що потрібно робити?

 • По-перше, максимально детально заповніть анкету при реєстрації.
 • По-друге, створюйте кілька абсолютно різних акаунтів.

Топові сайти з опитувань в Україні

 • vlasnadumka.ua
 • surveyharbor.com
 • opinion.com.ua
 • survimo.com/ua
 • metroopinion.com/ua

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Опитування надсилаються в залежності від ваших захоплень, знань, досвіду. Тому від того, наскільки різнобічне ви зможете уявити себе в анкеті, залежить ваш заробіток на опитуваннях і те, наскільки часто ви будете їх отримувати.

Заробити на опитуваннях можна десь від 900 до 2400 грн.

Перегляди реклами та відео

Уявіть – це не лохотрон і не розвод! В інтернеті за подібні дії платять гроші. Трохи звичайно, але що хотіти від переглядів.

Цей вид доходу привабливий тим, що він доступний абсолютним новачкам інтернеті без будь-яких вкладень. Тут можна швидко заробити свій перший 1$ і рухатися далі.

Є чимало сайтів, на яких можна знайти подібні завдання, наприклад:

 • scoin.click;
 • LikesRock;
 • CashBox;
 • SeoSprint та інші.

Робота в інтернеті, пов'язана з переглядами, може приносити від 500 до 1300 грн.

Заробіток реальних грошей на рефералах

Практично всі перераховані вище сайти представляють реферальні посилання. Що це таке і що з ними робити?

Ви можете свої реферальні посилання скидати друзям і знайомим, які теж планують заробляти в інтернеті, розміщувати на своїх сторінках у соцмережах, у підписах на форумах. Якщо за цим посиланням людина перейде на сайт, зареєструється і почне працювати, то вам буде перераховуватися певний відсоток від його доходів.

Тобто, по суті, ви будете отримувати стабільний пасивний дохід. Є приклади в інтернеті, де люди з одних тільки рефералів мають величезні гроші.

Заробляти на рефералах в перші місяці можна від 200 грн. до 1-1.5 тис. грн.

Реальний заробіток в Інтернеті без вкладень і обману, що вимагає наявності певних навичок

Якщо говорити про фінансові вкладення, то для зображених нижче способів заробітку вони не знадобляться, хіба тільки мінімальні в деяких випадках.

Але є інші вкладення – ваші знання, вміння, навички, а також час – як найголовніший ресурс. Подумайте, чи готові ви чекати і скільки, перш ніж вийти на нормальний дохід з мережі?

Кожна з нижче запропонованих схем заробітку в інтернеті вимагає вкладення певних ресурсів, але при великому бажанні цього легко досягти.

Фотографія, як реальний інструмент для заробітку

Любителям і професіоналам, які бачать прекрасне в навколишньому світі і вміють це зафіксувати на знімках, є маса варіантів для заробітку в інтернеті. Ось кілька:

Фотостоки, фотобанки. Робіть унікальні, якісні фото і розміщуйте їх на подібних ресурсах. За продаж навіть одного знімка можна отримати чималу суму.

ПОРАДА. Робіть багато різних фото – тоді ймовірність отримати величезну кількість успішних угод зросте. Часто унікальні знімки купують модні блогери, власники інтернет-магазинів.

До речі, можна навмисно пошукати інтернет-магазин в своєму місті, і запропонувати їм сфотографувати їх товар. Зараз майже всі офлайн-магазини паралельно роблять собі сторінки в інтернеті – це відмінна ідея для заробітку.

Організація фотосесій. Знову ж таки, будучи класним фотографом можна пристойно заробляти. Інтернет в даному випадку послужить відмінним інструментом розповісти про себе потенційним клієнтам.

ПОРАДА. Перш за все, створіть сторінки, групи, пабліки в соціальних мережах. Регулярно поповнюйте їх новими альбомами. А задоволені клієнти з радістю будуть залишати позитивні відгуки, і скидати посилання на ваші роботи колегам, друзям і т. д.

Якщо думаєте, як заробити в інтернеті 500 грн в день – то це варіант якраз в точку. З однієї фотосесії за пару годин навіть більше можна заробити.

Що фотографувати?

 1. Особливою популярністю користуються фотосесії новонароджених, діток на перший день народження, сімейні новорічні, фотосесії під час вагітності.
 2. А також фотографування подій, найчастіші - це дитячі дні народження, ранки в школах, садочках, весілля та інші.

Необхідні для заробітку ресурси або вкладення:

 • навички фотографа;
 • фотокамера (бажано професійна);
 • уміння запропонувати свої послуги і виділитися серед конкурентів.

Заробити на фотосесіях можна від 3 до 8 тис. грн на місяць.

Створення власного ресурсу в інтернеті

Хочете в майбутньому заробити багато грошей? Тоді цей спосіб - гарний початок для подібних цілей!

Отже, на яких власних ресурсах можна заробляти? Це може бути:

 • блог (інформаційний, на якусь певну тему, особистий);
 • інтернет-магазин;
 • канал на Ютубі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Не чекайте швидких заробітків. Від старту і до отримання перших коштів з власного сайту пройде півроку, а то й більше.

На чому і як заробляти? Пропоную ознайомитися з наступними способами монетизації:

Реклама – контекстна, банерна. На рекламі від Google.Adsense можна добре заробляти в двох випадках:

 • на блозі будь-якої тематики, якщо мати багато відвідувачів (бажано від 2 тис. на добу);
 • на блозі грошової тематики (фінанси, кредити, інвестиції, заробіток грошей) – тут дорога реклама.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Грошові теми найбільш прибуткові, але в той же час найбільш конкурентні. Наповнюючи такий сайт, особливу увагу потрібно приділяти якості. Аналізуйте конкурентів, і робіть краще.

Продаж посилань, розміщення статей на замовлення. Є біржі посилань, рекомендую collaborator.pro/ua і gogetlinks.net, де можна знаходити замовників, які заплатять вам гроші за те, що ви розмістите посилання або статтю про їх ресурсі на своєму сайті.

Але не захоплюйтеся цим заробітком, якщо вам дорогий ваш сайт. Останнім часом Гугл банить за подібні речі (якщо на сайті дуже багато зовнішніх посилань). Щоб уникнути цього, розміщуйте хоча б по черзі статтю з посиланням і статтю, а краще дві, без посилання.

Партнерські програми. Аналогічно заробітку на рекламі, якщо є висока відвідуваність або хороша тематика (два разом – взагалі ідеальний варіант – можна пристойно заробляти на партнерських програмах.

У чому суть заробітку? Магазини, банки, турагентства, розробники ігор готові платити вам, як партнеру, певний відсоток від придбання / замовлення клієнтом товару або послуги за вашим партнерським посиланням. Тобто ви знаходите клієнта, після досконалої угоди вам платять відсоток від тієї суми, яку витратив клієнт.

Знайти офферов, з якими ви будете співпрацювати, можна на сайтах mylead.global (один з найпопулярніших у всьому СНД), salesdoubler.com.ua (для України) та інших.

На партнерських програмах можна отримувати від 2000 до 5000 грн.

Просування своїх послуг. Ви хороший фахівець в якійсь сфері, наприклад, прекрасно знаєте англійську мову. За допомогою сайту можна просувати свої послуги - навчати англійської інших.

 Яким чином? Наповнюйте блог цікавими статтями про те, як вивчати англійську, які є методики, про їх ефективність – паралельно заявляйте про свої послуги.

Способи для заробітку:

 • репетиторство по скайпу індивідуальне і групове;
 • проведення занять наживо в своєму місті;
 • запис відеокурсу для подальших його продажів;
 • у перспективі на базі сайту можна створити сервіс для репетиторів та учнів, де брати певний відсоток з репетитора від його заробітку з угод, вчинений через ваш ресурс.

Продажу інфопродуктів. За аналогією з попереднім способом, можна свої знання продавати іншим за гроші. Створюєте відеокурс і просуваєте через свій сайт.

Робити це можна, проводячи безкоштовні вебінари (дуже популярна тема в останній час) і там рекламувати платний продукт.

ВАЖЛИВО. Щоб люди вам повірили і захотіли купити інфопродукт, потрібно щоб на сайті були якісні безкоштовні матеріали. Щоб бути успішним у цій темі, потрібно дійсно бути професіоналом.

Продажі товарів в інтернет-магазинах. Ну, цей варіант і так зрозумілий. Скажу тільки, що в інтернет-магазинах можна не тільки перепродувати товари, а робити й реалізовувати свої власні.

Наприклад:

 • в'язані вироби (одяг, іграшки);
 • мило ручної роботи;
 • сувенірні вироби;
 • фотокниги і т. д.

Що необхідно для заробітку:

 • знання, щоб створити ресурс і просувати його або кошти, щоб найняти відповідних фахівців;
 • час для наповнення сайту або гроші, щоб хтось це робив замість вас.

Заробити на своєму сайті новачкові можна від 3 до 7 тис. грн.

Заробіток за допомогою продажів

Вище я вже зачіпав тему продажів через власний сайт, зараз хочу детальніше розповісти про інші шляхи реалізації певних товарів і як реально заробити гроші на цьому.

Лендінг. Це сайт з однієї сторінки, де максимально детально (щоб зацікавити клієнта), але в той же час коротко, описується певний товар і є форма для його замовлення. Через лендінг продається один товар або товар однієї групи. Зробити лендінг нескладно і досить швидко.

Вигідно брати щось популярне, на самому "піку слави". З того, що вже нашуміло і пройшло, згадалися хом'ячки, що говорять, Спінери, ляльки LOL.

Дошки оголошень. Багато хто недооцінює цей спосіб, але, як на мене, це найшвидший і практично безкоштовний спосіб:

 • щоб спробувати себе в продажах і зрозуміти ваше це чи ні;
 • заробити грошей на відкриття та просування інтернет-магазину;
 • визначитися з товаром, зрозуміти, що добре продається, що не дуже.

Соціальні мережі. Це потужний інструмент для продажів, і відповідно, для заробітку. Враховуючи, скільки людей там проводить практично весь свій вільний час, цим просто не можна не скористатися.

Групу в соцмережах набагато легше і швидше розкрутити, ніж сайт. Останнім часом в плані продажів народ активно подужує Інстаграм. 

Мобільні месенджери - Viber, Telegram і т. д. зі свого досвіду скажу, що продажі через месенджери – це ефективно і це точно працює. Головне – знайти свою аудиторію.

Якщо порівняти підписників групи з продажу в Viber і будь-який з соціальних мереж, то в соцмережах ніколи не буде такий великий відсоток перегляду ваших товарів, як в Viber. Тут люди швидше відпишуться, якщо їм нецікаво, а ті, хто залишиться, в основному переглядають все, що ви будете публікувати.

Що продавати? Якщо у вас зараз немає якогось товару або напряму в пріоритеті, зверніть увагу на китайські товари. Так, там багато всього поганого, але є і цілком пристойні товари, які коштують недорого, і на них можна поставити конкретну націнку.

Що потрібно для заробітку?

 • знання або засоби, щоб створити ресурс, через який будуть вестися продажі (можна обійтися і без нього);
 • гроші, якщо плануєте закуповувати товар + постачальники (можна працювати під замовлення);
 • визначитися з товаром і знайти постачальників для продажів по дропшиппінгу.

Заробіток з продажів спочатку може становити від 3 до 6 тис. грн. і вище.

Заробіток через створення власних ресурсів у соціальних мережах

Можна було, звичайно, об'єднати цей варіант заробітку з створенням власного сайту, але я все-таки вирішив їх розділити. Тут методи створення, наповнення, просування абсолютно різні.

Хоча методи заробітку схожі – це:

 • розміщення рекламних постів за гроші;
 • продажі;
 • просування власних послуг;
 • створення груп і їх розкрутка для наступних продажів.

Що потрібно для заробітку – конкретні кроки:

 • Крок 1. Створити групу – безкоштовно, просто.
 • Крок 2. Визначитися з методом – як саме ви плануєте заробляти.
 • Крок 3. Розкрутка – набрати чим побільше живих (не ботів) учасників, бажано свою цільову аудиторію.
 • Крок 4. Починати заробляти одним з вищеописаних методів.

Заробіток з продажів може починатися від 2-3 тис. на місяць і вище.

Репетиторство, онлайн-консультації

Це реальний спосіб заробити в інтернеті нормальні гроші. Величезна перевага репетиторства онлайн через інтернет в тому, що воно не обмежується пошуком учнів тільки в своєму місті чи районі – ви можете мати учнів по всій країні і навіть за її межами.

Якщо ви вчитель, викладач, студент або просто маєте вищу освіту і хороші знання з одного зі шкільних предметів - можете пробувати себе в ролі репетитора.

Найбільш затребувані предмети:

 • іноземні мови, зокрема англійська;
 • математика;
 • всі предмети, за якими учні здають ЗНО.

А також якщо ви хороший фахівець, навіть неважливо, в якій області ви успішно можете консультувати інших за гроші в онлайн-режимі – по скайпу.

Хто може цим займатися:

 • бухгалтер;
 • юрист;
 • адвокат;
 • лікар;
 • психолог;
 • будь-яка людина, що має знань, які потрібні іншим.

Можна не тільки одноразові консультації, а й тренінги, вебінари. Ще є такий сучасний напрямок, як коучинг. Якщо вам це цікаво, пошукайте більше інформації в інтернеті.

Для заробітку потрібні:

 • знання;
 • вміння їх передавати - це не кожному дано;
 • наявність хорошого інтернету для організації онлайн-консультацій.

Заробляти можна на репетиторстві та консультаціях від 2 до 7 тис. грн.

Копірайтинг – як заробити на написанні текстів

Копірайтер - це одна з професій фрілансу, напевно, найпоширеніша в Інтернеті.

Але не кожному дано осягнути майстерність копірайтингу і стати висококласним фахівцем. Якщо написання текстів - це не ваше, то ви і не зможете змусити себе сидіти над ними цілими днями. Хіба тільки використовувати в якості додаткового заробітку.

Де заробляють копірайтери? Всі починають зі спеціальних бірж, найпопулярніші uatxt.com і 2polyglot.com/ua, але є і безліч інших.

З чого починати заробітки?

 • визначтеся з відповідною для себе біржею;
 • зареєструйтеся, додайте портфоліо, якщо таке є;
 • швидко вивчіть правила і починайте працювати;
 • ну і, звичайно, необхідне знання української мови, правил орфографії та пунктуації.

Заробіток новачка на копірайтингу приблизно становить від 4 до 9 тис. на місяць, причому без всяких вкладів.

Написання студентських робіт

Серед студентів завжди є ті, хто не готовий день і ніч паритися над черговим курсачем, а краще заплатить за це гроші. Якщо для вас написати цю курсову або дипломну – не проблема – запропонуйте свої послуги.

Кому підходить ця робота?

 • студентам-відмінникам;
 • тим, хто недавно був студентом, але ще добре пам'ятає і знає всі нюанси роботи;
 • викладачам.

Щоб заробляти, потрібні відповідні знання і клієнти. Де їх брати:

 • однокурсники, студенти молодших курсів;
 • подати оголошення на безкоштовних дошках, в соцмережах;
 • зареєструватися, як автор на сайтах, що виконують на замовлення студентські роботи.

Ось приклад одного з таких ресурсів - vbaze.com.ua і studenthelp.com.ua. Ви можете тут зареєструватися, як автор і виконувати роботи на замовлення.

Що необхідно для старту?

 • мати хороші знання з конкретного предмету;
 • заявити про себе, як фахівця.

Заробітки, на які можна розраховувати становлять від 2 до 5 тис. грн.

Пропозиція власних послуг зі створення та просування ресурсів в Інтернеті

Інтернет-технології активно розвиваються, і обороти з кожним роком все більше. Напрямків і спеціальностей тут є багато:

 • програміст;
 • Web-розробники;
 • SMM-спеціалісти;
 • директологи (фахівці з контекстної реклами);
 • контент-менеджери та ін.

Їх послуги затребувані, і чим далі, тим більше і високооплачувані.

До речі, все це напрямки фрілансу. Шукати подібну роботу можна на сайтах і біржах фріланса – я вже писав статтю про те, хто такі фрілансери і як вони заробляють. У ній є повний огляд подібних ресурсів для заробітку – обов'язково перегляньте.

Один з найпопулярніших — це freelancehunt.com/ua.

Щоб почати займатися чимось подібним і добре заробляти, вам потрібно:

 • мати відповідні знання;
 • дуже важлива наявність позитивних відгуків, репутація;
 • якість надаваних послуг має бути на рівні, оскільки конкуренція теж висока.

Новачок може заробити від 1,5 до 5 тис. грн. приблизно в місяць на фрілансі.

Як стати успішним і не здатися в перший місяць

Статистика показує, що бажають освоїти заробіток в інтернеті дуже багато, але через пару-трійку місяців добра частина відсіюється. З тих, хто не здався на перших кроках, більшість борсається десь на дрібних завданнях, і не вирішуються взятися за щось більш серйозне.

Хочу дати вам кілька порад, які допоможуть вам зосередитися і зрозуміти, з чого починати свої заробітки і як правильно рухатися, щоб отримати бажані результати.

Порада 1. Подумайте, що ви вмієте робити найкраще, і як з цього можна отримати гроші. Заробіток на своєму хобі – це те, що буде приносити вам задоволення.

Порада 2. Не беріться за все одночасно – пробуйте по черзі. Не факт що перша, обрана вами, ніша спрацює, але щоб це зрозуміти, потрібно не один день часу, а хоча б тиждень-два (залежно від способу).

Порада 3. Будьте обережні. В Інтернеті реально багато способів заробити, але чимало бажаючих заробити на вас нечесними методами. Іноді такі заплутані шахрайські схеми бувають, що потрібно бути напоготові, щоб не потрапити на їх прийоми і лохотрон.

Порада 4. Поставтеся до роботи з усією серйозністю. Чим старанніше ви попрацюєте спочатку, тим швидше побачите результат - з'явиться стимул працювати далі. В інтернеті не треба шукати шляхів для легкого збагачення – це ні до чого доброго не призведе.

Порада 5. Навчатися. Для тих, хто хоче заробити гроші в інтернеті, ця порада особливо актуальна. Тут практично кожен день з'являються якісь нові правила, схеми, алгоритми, все швидко змінюється – що вчора було актуальним, сьогодні вже не працює. Щоб бути в темі, потрібно за всім цим стежити.

Лохотрони в Інтернеті

Хайпи і сками

До хайп відносяться такі сайти, на яких обіцяють на ваші вкладені гроші повернути великий відсоток за короткий термін.

На початку свого шляху в Інтернеті я теж попався на такий лохотрон

Тоді на цьому проекті я залишив 1000$ і причому не своїх грошей. Називався такий проект WebTransfer, можливо ви знаєте про таке? Напишіть в коментарях.

У той момент я сильно переживав, але відразу для себе сказав, що це буде мені уроком, щоб не потрапляти на такі проекти в майбутньому і самому ніколи не обманювати людей.

А сенс проекту був простий, потрібно вкласти гроші, ці гроші сервіс типу дає людям як мікропозик під відсоток і через 2-4 тижні ти їх знімаєш з великим відсотком 50-100% в місяць. Спочатку я вклав 50$, подвоїв суму і вивів 100$. У той момент я подумав що знайшов золоту жилу, зайняв 1000$, також вклав і ... нічого назад не отримав. Тому що саме на це такі хайпи і розраховані.

Сками це такі ж сервіси, які в підсумку закриваються і обманюють своїх вкладників. Зараз в Інтернеті все більше таких історій, люди чомусь не вчаться на помилках інших і самі туди лізуть.

Сумнівні ігри

Існує багато сайтів, які обіцяють великі заробітки просто граючи в ігри. Це теж обман. На таких сайтах можна заробити тільки якщо ви залучаєте інших гравців (рефералів), які вкладають туди гроші і Ви отримуєте з цих грошей відсоток. Тобто проста піраміда, одягнена в гру.

Але самі сайти про це не пишуть або пишуть дрібним шрифтом десь на десятій сторінці, куди не кожен дійде.

Один з таких проектів rich-birds.com де нібито потрібно просто збирати і продавати яйця за срібло і цю валюту обмінювати на реальні гроші. Люди в це вірять, щоб швидше заробити яйця купують за реальні гроші птахів, а потім нічого вивести не можуть.

Погані курси, навчання

Вище я писав, що один з методів вкласти гроші в Інтернеті це в своє навчання. Але на цьому теж намагаються заробляти недобросовісні люди. Роблять вони це записуючи неякісне навчання або часто просто марення і продають це довірливим людям.

Чому це купують? Роблять гарний опис, обіцяють багато грошей, купують відеовідгуки, де люди кажуть що "так, я заробила 10 тисяч грн за 3 години роботи за допомогою курсу цього Васі" (такий відгук можна купити за 40 грн на тій же seosprint.net).

Будьте уважні і перевіряйте навчання, яке ви маєте намір купити.

Висновок + відео

Наведені вище способи - це дійсно реальний заробіток в інтернеті, що перевірено не тільки мною.

Звичайно, від першої групи способів не варто чекати мегазаробітку – вони, швидше за все, підуть новачкам спочатку, щоб заробити свої перші пару доларів в інтернеті і рухатися далі. Зате все чесно, без обману.

Варіанти з другої групи дозволяють заробити повноцінну заробітну плату і навіть більше – все залежить тільки від вас!

Сподіваюся, вас вже не мучить питання щодо заробітку в Інтернеті - міф це чи реальність? Всім швидше досягти бажаних заробітків!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити