Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на вводі капчі без вкладень – як вибрати хороший майданчик і збільшити дохід

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на вводі капчі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua

Перевага Інтернету як місця роботи в тому, що тут отримують гроші навіть ті користувачі, які нічого не вміють. Заробіток на капчі такий елементарний, що підходить навіть школярам середніх класів. У цій статті я хочу розповісти вам про те, як отримувати гроші за розгадування комп'ютерних ієрогліфів, і поділитися особистим досвідом.

Що таке капча, і за що тут платять гроші?

Багато веб-майстрів хочуть розкрутити свої сайти. Вони додають останні в інтернет-каталоги, проходять численні реєстрації, залишають коментарі на чужих майданчиках, розсилають повідомлення. А також є хлопці, які заробляють в Інтернеті на виконанні простих завдань.

Але, правди заради, хочу зазначити, що у перших доходи значно вище, так як заробіток на сайті – це одне з найбільш перспективних напрямків по заробітку грошей в Інтернеті. Але зараз мова саме про прості завдання і капче.

ВАЖЛИВО. Описані вище дії можна автоматизувати, якщо використовувати спеціальні програми (боти). Але тоді пошукові системи запускають захисний механізм від спаму – капчі. В іншому випадку Інтернет був би переповнений всяким сміттям: посиланнями, нав'язливою рекламою, фейковими акаунтами.

Капчі - це міні-тести, що дозволяють визначити, хто здійснює цільову дію в мережі: людина або бот. У багатьох веб-майстрів і фрілансерів немає часу на те, щоб розгадувати величезну кількість картинок самостійно. Вони платять гроші спеціальним сервісам: MegaTypers, 2-Капча та іншим. Останні, в свою чергу, наймають виконавців, які вирішують тест вручну.

Які бувають види капчі?

 1. Буквені і цифрові символи. Перед виконавцем з'являється картинка з розпливчастими або перекошеними словами, числами.
 2. Рекапча. Найпростіший вид капчі. Виконавцю потрібно поставити галочку навпроти фрази «Я не робіт».
 3. Завдання з картинками. Класичний приклад капчі – набір зображень, серед яких потрібно відзначити галочками тільки ті, де є апельсини (носороги, дорожні знаки або будь-які інші об'єкти).
 4. Прості питання. Наприклад, виконавця просять вказати автора твору або продовжити відому фразу. Завдання ускладнюється, якщо питання сформульоване англійською мовою.

Для заробітку на капчі не потрібні професійні навички, вкладення. 80% завдань вирішуються швидко, з мінімальними зусиллями.

Вся правда про те, скільки становить заробіток на капчі

Якщо ви бажаєте заробити на введення капчі, то повинні зареєструватися на спеціальних сайтах (дам інформацію трохи нижче). Рекомендую спочатку пройти навчання.

Мій досвід. Під час проходження навчання на 2Captcha дізнався для себе дещо нове. Якщо два слова розміщені на одній картинці, то вписуються в поле відповіді разом, а якщо в окремих блоках – через пробіл. До цього моменту я завжди друкувала дві фрази окремо.

А тепер про головне - розмір заробітку. Якщо взяти той же популярний сервіс 2Captcha, скільки можна заробити на ньому? Я провів експеримент і зареєструвався відразу на 5 популярних майданчиках. Виявилося, що на них платять в середньому по 1-3 копійки за капчу.

Не вірте тим, хто каже, що заробіток на капчі становить 30-60 грн. за годину і 250-500 грн в день. Швидше за все, ці хлопці ніколи не пробували такий спосіб заробітку. Можливо, вони спиралися на інформацію з офіційних сайтів, де вказана ціна за 1000 штук.

 • Якщо виконавець не володіє методом "сліпого друку", то друкує за мірками сервісу повільно.
 • Низька швидкість оновлення капчі - в денний час це 5-12 секунд.
 • Складнощі з розгадуванням окремих картинок.
 • Зниження продуктивності вже через 30-40 хвилин після початку роботи – болять очі, руки і спина.

Скільки можна заробити на капчі. Я порахував, що на розгадування однієї капчі (з урахуванням прочитання, введення відповіді і оновлення) вдень у мене йде в середньому 7 секунд. Оплата – 1 копійка. Ось який заробіток виходить за годину:

(3 600 секунд / 7 секунд) * 1 копійку = 514 копійок або 5,14 грн.

У нічний і раніше ранковий час, коли сервіс не перевантажений, заробіток на розгадуванні капчі в 2-3 рази вище. Але все одно це не 30 і не 60 грн. Щодня вводити капчі по 7-8 годин нереально. Ви заробите не гроші, а короткозорість, остеохондроз і геморой.

ВАЖЛИВО. 1 грн за капчу ніде не платять. Це міф. І також не існують програми, що дозволяють розпізнавати капчі і отримувати заробіток в автоматичному режимі. Завантажуючи подібний софт, ви ризикуєте підчепити вірус або троян.

Раджу займатися введенням капчі один або дві години щодня. Тоді місячного заробітку вистачить на оплату Інтернету, дзвінків або здійснення дрібних покупок (додатків, ігор, подарунків).

ТОП-5 сайтів для заробітку на вводі капчі

А тепер розглянемо 5 кращих сайтів, які пропонують заробіток на капчі без вкладень. У чому їх переваги? Ці сайти здійснюють моментальні виплати, не блокують акаунти сумлінних виконавців, пропонують багато завдань з швидким оновленням. Реєструйтеся і заробляйте!

ProTypers

ProTypers є одним з популярних сервісів для заробітку на введенні капчі в інтернеті. Даний сервіс пропонує заробіток на введенні капчі та інших завданнях, таких як переклад текстів.

Для роботи на ProTypers потрібно зареєструватися на їх сайті та почати виконувати завдання. Кожна капча має свою вартість, яка може коливатися від $0.45 до $1 за 1000 капч.

Окрім вводу капчі, на ProTypers можна заробляти на рефералах. Для цього потрібно запрошувати інших користувачів на сервіс та отримувати відсоток від їх заробітку.

ProTypers має різні методи оплати, включаючи PayPal, Payza, WebMoney та інші. Мінімальна сума для виведення коштів з рахунку складає $3.

Важливо зазначити, що заробіток на вводі капчі не є дуже високим і може бути часом нудним, але ProTypers - надійний та популярний сервіс, який платить користувачам за виконані завдання.

2captcha

2Captcha є одним з популярних сервісів для заробітку на введенні капчі в інтернеті. Сервіс дозволяє користувачам заробляти гроші на введенні капчі та інших завданнях, таких як переклад текстів та розпізнавання зображень.

Для початку роботи на 2Captcha необхідно зареєструватися на їх сайті та пройти перевірку, щоб довести свою кваліфікацію. Після цього можна почати виконувати завдання на введення капчі. Кожна капча має свою вартість, яка залежить від її складності та популярності.

2Captcha також має можливість заробітку на рефералах. Користувачі можуть запрошувати інших користувачів на сервіс та отримувати відсоток від їх заробітку.

Сервіс пропонує різні методи оплати, такі як PayPal, Payza, WebMoney, Bitcoin та інші. Мінімальна сума для виведення коштів складає $0.50.

Окрім заробітку на введенні капчі, 2Captcha також пропонує інші завдання, такі як переклад текстів, розпізнавання зображень, тестування сайтів та інші. Залежно від складності та типу завдання, вартість може відрізнятися.

Важливо зазначити, що заробіток на введенні капчі може бути часом нудним та не дуже високим, але 2Captcha - популярний та надійний сервіс, який платить користувачам за виконані завдання. Також, сервіс має добре розроблену систему підтримки, яка допоможе вирішити будь-які питання користувачів.

Kolotibablo

А ось на цьому майданчику доступний заробіток на капчі в доларах.

Kolotibablo - це один з популярних сервісів для заробітку на введенні капчі в інтернеті. Сервіс пропонує користувачам різноманітні завдання, включаючи введення капчі, розпізнавання зображень, транскрипцію та переклад текстів.

Мінімалка для виведення становить всього 1 долар. Сайт Kolotibablo працює, зокрема, з наступними платіжними системами:

 • PayPal;
 • Payza;
 • Okpay;
 • Bitcoin.

В цілому я вважаю сайт Kolotibablo хорошим майданчиком для заробітку в Інтернеті за допомогою введення капчі. З мінусів можу відзначити, що завдання тут оновлюються з більш низькою швидкістю, ніж на MegaTypers і 2-Капча.

Kolotibablo володіє простим та зручним інтерфейсом, що дозволяє легко зорієнтуватися в системі та почати виконувати завдання. Також, сервіс має систему підтримки, яка допоможе вирішити будь-які питання користувачів.

Незважаючи на те, що заробіток на введенні капчі може бути часом нудним та не дуже високим, Kolotibablo є популярним та надійним сервісом, який платить користувачам за виконані завдання.

CaptchaTypers

CaptchaTypers є одним з сервісів для заробітку на введенні капчі в інтернеті. Сервіс дозволяє користувачам заробляти гроші на введенні капчі та інших завданнях, таких як переклад текстів та розпізнавання зображень.

Для початку роботи на CaptchaTypers потрібно зареєструватися на їх сайті та пройти перевірку, щоб довести свою кваліфікацію. Після цього можна почати виконувати завдання на введення капчі. Кожна капча має свою вартість, яка залежить від її складності та популярності.

CaptchaTypers також має можливість заробітку на рефералах. Користувачі можуть запрошувати інших користувачів на сервіс та отримувати відсоток від їх заробітку.

Сервіс пропонує різні методи оплати, такі як PayPal, Payza, WebMoney та інші. Мінімальна сума для виведення коштів складає $2.

Важливо зазначити, що заробіток на введенні капчі може бути часом нудним та не дуже високим, але CaptchaTypers - популярний та надійний сервіс, який платить користувачам за виконані завдання. Також, сервіс має добре розроблену систему підтримки, яка допоможе вирішити будь-які питання користувачів.

Megatypers

Цей англомовний проект подобається мені тим, що введення капчі тут приносить більш високий заробіток, ніж на інших проектах: 0,6-1,5$ за 1000 штук. Є пару нюансів, які потрібно враховувати при реєстрації:

 • ім'я, прізвище та по батькові вводити латиницею, а не кирилицею;
 • вказувати поштову скриньку від сервісу Google.

Виводити зароблені кошти можна на PayPal, Perfect Money, Вебмані і кріптовалюти: Біткоін, Лайткоін. Я вказав Вебмані: мінімалка становить 3$, плюс комісія 0,8%.

У сайту Megatypers є дві цікаві особливості, які виділяють його на тлі інших аналогічних проектів:

 • можливість розгадувати аудіо капчі;
 • грошові конкурси.

Але є у сервісу і два мінуси. У роботі регулярно трапляються простої, а виплати зароблених коштів здійснюються тільки по понеділках.

Але якщо ви добре володієте англійською, то можете знайти більш високоприбуткові варіанти одержання прибутку, ніж введення капчі – наприклад заробіток на перекладах.

Чи можна збільшити заробіток з введення капчі?

Якщо ви вже пробували заробіток на введенні капчі, то напевно встигли розчаруватися. Чи є способи збільшити дохід? На щастя, так.

 1. Продовжуйте наполегливо працювати. Чим більше картинок розгадаєте, тим швидше підвищите рейтинг в системі. І тоді будете отримувати більш оплачувані завдання.
 2. Освойте метод «сліпого» друку. На зарубіжних проектах більше платять.
 3. Освойте заробіток на реферальній програмі. Запрошуйте в систему нових учасників, розміщуючи реферальні посилання на різних майданчиках: блогах, форумах, буксах, в соціальних мережах. Так ви отримаєте 10-25% з заробітку або витрат кожного реферала всередині сайту.
 4. Не допускайте помилки. Інакше схопите бан і не зможете вивести свій заробіток. Читайте капчі уважно. Немає сенсу витрачати час на складні ієрогліфи, адже їх можна пропустити, натиснувши на «Skip» або «Оновити».
 5. Працюйте вночі або вранці. Якщо ви «сова», вибирайте часовий проміжок з 24 до 4 годин, а якщо «жайворонок» – з 5 до 10.

Вище я вже писала про програму RuCaptcha bot. На більшості сайтів для заробітку на капчі також є плагіни і програми, які дозволяють прискорити роботу або отримувати грошові завдання.

Плюси і мінуси

У кожного способу заробітку є свої як плюси так і мінуси. Далі я постарався описати найбільш помітні і значущі.

Плюси:

 • Не потрібні, якісь додаткові вкладення для заробітку
 • Не вимагає особливих навичок і знань
 • Можна працювати в будь-який вільний час, не виходячи з дому
 • Коли працювати і коли відпочивати ви вирішуєте самі
 • Швидке виведення зароблених коштів

Мінуси:

 • Монотонна рутинна робота
 • Невисокий дохід
 • Відсутність розвитку

Кращі 3 статті нашого блогу, де ви дізнаєтеся про більш перспективних способах заробітку в Інтернеті

Як ви вже зрозуміли, заробіток на капчі не може стати основним джерелом доходу. Максимум - 1-2 тисячі грн на місяць, але і це рідко кому вдається. Робота рутинна і не дозволяє розвиватися. Рекомендую звернути увагу на більш перспективні способи заробітку і прочитати наступні статті на нашому блозі.

Як заробити гроші в Інтернеті новачкові – 20 кращих способів. Тут ви познайомитеся з легкими, але в той же час більш оплачуваними, ніж введення капчі, варіантами заробітку. Написання коментарів, перегляд відео, рерайтинг, Майнінг криптовалюти, продаж рецептів і багато іншого.

Сайти для заробітку без вкладень. Огляд найвигідніших майданчиків, що дозволяють заробити гроші в мережі. Тут ви знайдете творчу і, звичайно ж, більш оплачувану роботу, ніж розгадування капчі. На багатьох з них ви зможете вивести кошти в перший же день після реєстрації.

Заробіток в соціальних мережах. Лайки, репости, підписки і коротенькі коментарі приносять в рази більше грошей, ніж введення капчі. При цьому витрати часу і зусиль мінімальні. А якщо подумати про створення і розвиток власної групи В ВК або стати блогером в Інстаграмі – це вже куди більш вигідно.

Висновок + відео

Таким чином, заробити на капчі може кожен, у кого є доступ до мережі. А чи треба? Кожен вирішує сам. В житті бувають моменти, коли час витікає даремно (поїздка в транспорті, черга в поліклініку, нудний вихідний). Я вважаю, що краще вже розгадувати капчі і заробляти гроші, ніж байдикувати. А попутно шукати більш перспективні способи заробітку. Всім успіхів!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити