Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на Facebook – список кращих способів отримання доходу

Останнє оновлення: Понеділок, 11 лютого 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на Facebook

Заробляти в Інтернеті можуть не тільки веб-дизайнери та інші фахівці в області IT. Для отримання доходу через соціальні мережі не потрібні які-небудь специфічні знання, а прибуток в результаті може бути досить пристойним.

Чому саме Фейсбук? Це один з найпопулярніших майданчиків, при цьому аудиторія тут збирається досить серйозна. Як правило, це активні ділові люди у віці 30+ з хорошим доходом.

Ще один плюс створення комерційних груп саме на Facebook – можливість створити одночасно кілька записів. Якщо вас цікавить даний спосіб отримання доходу, рекомендуємо також прочитати наступні статті:

Як заробляти в Фейсбук?

Все дуже просто. Необхідно створити сторінку і наповнити її цікавим контентом. В це поняття входять корисні поради, картинки, відео, статті і так далі.

Наприклад, вам близька тематика здоров'я. В такому випадку доцільно саме по цьому напрямку просувати групу. Роблячи те, що вам самому цікаво, ви неодмінно отримаєте віддачу.

Один користувач може вести до 4 сторінок, при цьому залишається ще й час на звичайну роботу. Безумовно, це прекрасний варіант підробітку. Досить робити близько 10 публікацій в день, а також спілкуватися з підписниками. Якщо одна група набере 100 000 фоловерів, залишається тільки уявити, скільки можна заробити з 4 таких груп.

До речі, багато власників спільнот не ведуть акаунти самостійно, а наймають людину, яка підтримує активність, пише цікаві пости, шукає тематичні новини. Але на перших порах все це робити доведеться вам.

1. Вибір тематики

Перше, що потрібно зробити – це визначитися з тематикою. Як вже згадувалося вище, краще віддавати перевагу тій сфері, яка цікава вам самим. З іншого боку, цей напрямок має бути цікавий і багатьом іншим користувачам. Тому необхідно враховувати обидва ці фактори.

В даний час найбільш виграшними вважаються теми, пов'язані з бізнесом. Та й люди, яких цікавить дана сфера, більш платоспроможні.

Досвідчені творці груп у Фейсбук рекомендують створити 2 сторінки: одну на бізнес-тематику, а другу – для душі. Але найкраще, звичайно, якщо ви з'єднаєте 2 в 1, тобто знайдете напрямок, який подобається і вам, і тисячам користувачам соціальної мережі.

Нижче наведемо список найбільш прибуткових тематик:

  • Бізнес
  • Здоров'я
  • Жіночі теми
  • Автомобіль.

2. Вибір імені

Отже, з тематикою визначилися. Тепер створюємо сторінку і даємо їй ім'я. Воно повинно бути унікальним, але при цьому милозвучним і ясно говорити про тематику спільноти. Потім починаємо наповнювати сторінку контентом. Для цього пишемо статті по темі викладаємо картинки, відео, новини, створюємо опитування і так далі.

3. Залучення аудиторії

Тепер можна шукати і запрошувати цільову аудиторію. Це люди, яким може бути цікава ваша тематика. Чим більше людей підпишеться на сторінку, тим більше заробіток у вас буде.

4. Заробіток

Коли число підписавшихся складе більше 10 000 чоловік, можна почати заробляти на своїй сторінці. До слова, вам автоматично почнуть надходити пропозиції від рекламодавців, тому, часом, ніяких дій зі свого боку можна не здійснювати. Якщо сторінка дійсно цікава, якщо на ній йде активне обговорення користувачів, це дуже помітно з боку.

На чому можна заробляти? Крім розміщення платних рекламних оголошень існують і інші методи:

  • Продаж власних товарів або послуг
  • Партнерські програми
  • Проведення платних вебінарів
  • Консалтинг, навчання, коучинг
  • Заробіток на файлообмінниках.

Що означає останній спосіб? Суть такої роботи зводиться до наступного. Вебмастер має досить популярну сторінку з великою кількістю учасників. Він додає в групу різні файли, які будуть цікаві користувачам. При цьому файлообмінники платять вам за розміщення від 1 долара за 100 скачувань. Наприклад, якщо ваша група присвячена популярному серіалу, то при додаванні файлів для скачування ви щодня будете отримувати винагороду. Наприклад, якщо в групі 100 000 підписників, то в день можна заробляти 10$, не роблячи ніяких складних дій для цього. Все, що потрібно – це своєчасно завантажувати з файлообмінника матеріали.

Можна поєднувати кілька варіантів, в такому випадку і заробіток буде вище. Але не варто занадто активно комерціалізувати сторінку. В першу чергу вона повинна бути насичена цікавою та корисною інформацією, а рекламні пости або посилання викладайте час від часу. Не потрібно забивати ними всю стрічку.

Звичайно, спокуса велика, особливо, коли роботодавці щодня просять опублікувати їх платні оголошення. Але користувачі не люблять такої агресивної реклами і просто почнуть відписуватися від групи, яка перетворилася на збір комерційних постів.

Далі вже все досить просто. Оновлювати сторінку можна в будь-який час. Як варіант, приділіть півдня у вихідний день, запланувавши публікації на тиждень вперед. В результаті вбудні можна зовсім нічого не робити, а лише контролювати активність сторінки і відповідати на питання користувачів і рекламодавців.

Коли ви наб'єте руку і придбаєте більше 20 000 підписників, можна створити ще одну спільноту. Адже досвід у вас вже є, а зайвий заробіток не завадить.

Скільки можна заробити на Facebook?

В першу чергу ваш дохід залежить від числа фоловерів, а також від актуальності самої теми і спільноти. Тобто, цілеспрямованість вебмайстра безпосередньо впливає на його заробітки.

Навести приклад. Ви виклали рекламне оголошення в стрічку. За 1 перехід вам платять мінімум 50 центів. Порахуйте, скільки можна отримати грошей, якщо за посиланням перейде 1000 осіб. А 10 000? А 1 мільйон? Загалом, чим більше підписиків, тим більше шанси завести улюблену справу, яка принесе вам дуже і дуже хороші заробітки! Так, в групах, де число підписників більше 1 мільйона, щоденні заробітки можуть становити від 100 доларів. Однак така можливість є лише у тих, хто постійно працює над майданчиком, не шкодуючи сил і часу.

А в цілому, на Фейсбук, як і в будь-якій іншій сфері, головне – почати. І нехай у вас все вийде!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити