Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на Facebook – список кращих способів отримання доходу

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на Facebook

Заробляти в Інтернеті можуть не тільки веб-дизайнери та інші фахівці в області IT. Для отримання доходу через соціальні мережі не потрібні які-небудь специфічні знання, а прибуток в результаті може бути досить пристойним.

Чому саме Фейсбук? Це один з найпопулярніших майданчиків, при цьому аудиторія тут збирається досить серйозна. Як правило, це активні ділові люди у віці 30+ з хорошим доходом.

Ще один плюс створення комерційних груп саме на Facebook – можливість створити одночасно кілька записів. Якщо вас цікавить даний спосіб отримання доходу, рекомендуємо також прочитати наступні статті:

Як заробляти в Фейсбук?

Все дуже просто. Необхідно створити сторінку і наповнити її цікавим контентом. В це поняття входять корисні поради, картинки, відео, статті і так далі.

Наприклад, вам близька тематика здоров'я. В такому випадку доцільно саме по цьому напрямку просувати групу. Роблячи те, що вам самому цікаво, ви неодмінно отримаєте віддачу.

Один користувач може вести до 4 сторінок, при цьому залишається ще й час на звичайну роботу. Безумовно, це прекрасний варіант підробітку. Досить робити близько 10 публікацій в день, а також спілкуватися з підписниками. Якщо одна група набере 100 000 фоловерів, залишається тільки уявити, скільки можна заробити з 4 таких груп.

До речі, багато власників спільнот не ведуть акаунти самостійно, а наймають людину, яка підтримує активність, пише цікаві пости, шукає тематичні новини. Але на перших порах все це робити доведеться вам.

1. Вибір тематики

Перше, що потрібно зробити – це визначитися з тематикою. Як вже згадувалося вище, краще віддавати перевагу тій сфері, яка цікава вам самим. З іншого боку, цей напрямок має бути цікавий і багатьом іншим користувачам. Тому необхідно враховувати обидва ці фактори.

В даний час найбільш виграшними вважаються теми, пов'язані з бізнесом. Та й люди, яких цікавить дана сфера, більш платоспроможні.

Досвідчені творці груп у Фейсбук рекомендують створити 2 сторінки: одну на бізнес-тематику, а другу – для душі. Але найкраще, звичайно, якщо ви з'єднаєте 2 в 1, тобто знайдете напрямок, який подобається і вам, і тисячам користувачам соціальної мережі.

Нижче наведемо список найбільш прибуткових тематик:

  • Бізнес
  • Здоров'я
  • Жіночі теми
  • Автомобіль.

2. Вибір імені

Отже, з тематикою визначилися. Тепер створюємо сторінку і даємо їй ім'я. Воно повинно бути унікальним, але при цьому милозвучним і ясно говорити про тематику спільноти. Потім починаємо наповнювати сторінку контентом. Для цього пишемо статті по темі викладаємо картинки, відео, новини, створюємо опитування і так далі.

3. Залучення аудиторії

Тепер можна шукати і запрошувати цільову аудиторію. Це люди, яким може бути цікава ваша тематика. Чим більше людей підпишеться на сторінку, тим більше заробіток у вас буде.

4. Заробіток

Коли число підписавшихся складе більше 10 000 чоловік, можна почати заробляти на своїй сторінці. До слова, вам автоматично почнуть надходити пропозиції від рекламодавців, тому, часом, ніяких дій зі свого боку можна не здійснювати. Якщо сторінка дійсно цікава, якщо на ній йде активне обговорення користувачів, це дуже помітно з боку.

На чому можна заробляти? Крім розміщення платних рекламних оголошень існують і інші методи:

  • Продаж власних товарів або послуг
  • Партнерські програми
  • Проведення платних вебінарів
  • Консалтинг, навчання, коучинг
  • Заробіток на файлообмінниках.

Що означає останній спосіб? Суть такої роботи зводиться до наступного. Вебмастер має досить популярну сторінку з великою кількістю учасників. Він додає в групу різні файли, які будуть цікаві користувачам. При цьому файлообмінники платять вам за розміщення від 1 долара за 100 скачувань. Наприклад, якщо ваша група присвячена популярному серіалу, то при додаванні файлів для скачування ви щодня будете отримувати винагороду. Наприклад, якщо в групі 100 000 підписників, то в день можна заробляти 10$, не роблячи ніяких складних дій для цього. Все, що потрібно – це своєчасно завантажувати з файлообмінника матеріали.

Можна поєднувати кілька варіантів, в такому випадку і заробіток буде вище. Але не варто занадто активно комерціалізувати сторінку. В першу чергу вона повинна бути насичена цікавою та корисною інформацією, а рекламні пости або посилання викладайте час від часу. Не потрібно забивати ними всю стрічку.

Звичайно, спокуса велика, особливо, коли роботодавці щодня просять опублікувати їх платні оголошення. Але користувачі не люблять такої агресивної реклами і просто почнуть відписуватися від групи, яка перетворилася на збір комерційних постів.

Далі вже все досить просто. Оновлювати сторінку можна в будь-який час. Як варіант, приділіть півдня у вихідний день, запланувавши публікації на тиждень вперед. В результаті вбудні можна зовсім нічого не робити, а лише контролювати активність сторінки і відповідати на питання користувачів і рекламодавців.

Коли ви наб'єте руку і придбаєте більше 20 000 підписників, можна створити ще одну спільноту. Адже досвід у вас вже є, а зайвий заробіток не завадить.

Необхідні навички для заробітку в Facebook

Для того, щоб заробити на даній соцмережі потрібно бути знайомим з особливостями Facebook і, відповідно, знати, що компанія завжди відкрита для нових ідей і є відмінним майданчиком для їх реалізації. Її керівництво готове чимало витратитися на впровадження нових цікавих рубрик, гаджетів, «примочок». Тому не варто втрачати час. Потрібно спрямувати весь свій творчий потенціал на сприяння розвитку даної соцмережі.

Так, наприклад, керівництво Фейсбук не поскупилося, виклавши 300 тис. доларів заради програми під назвою "місця, в яких я побував". Ну що? Нехило? Якщо у вас є здібності, неодмінно скористайтеся цим!

З чого почати свій бізнес у Facebook

Ну, припустимо, програмістських навичок у вас немає, але є комунікативні здібності. У Facebook можете знайти собі однодумців, друзів, стати для когось ідейним натхненником, провідником у світ бізнесу. Адже не виключено, що є люди, які чекають той товар або ту послугу, які можете їм запропонувати саме ви. Або ж є такі ж цілеспрямовані ділки, як ви, готові взяти участь в партнерській програмі. Не сидіть, склавши руки-спілкуйтеся, інтригуйте, взаємодійте!

Facebook - ідеальний майданчик для провертання такого роду угод, керівництво якої адекватно реагує і схвалює мережевий маркетинг, на відміну від деяких інших соцмереж. Головне залишається за вами!

Скільки можна заробити на постах і посиланнях в Facebook

Як припущення і попередніх розрахунків можна розглянути приклад сторінки з 13 000 підписників. Вартість публікації 120 грн. на добу. У кращому випадку в день має розміщуватися по 2 поста. Така кількість постів не дасть сторінці заспамитися, а також не втратити своєї цінності для рекламників. Відвідувачі сторінки оцінять такий підхід.

Але знову ж таки, немає ніяких гарантій того, що у вас буде кожен день по 2 пропозиції на розміщення рекламних постів. Тому, згідно зі статистикою, реклама в Facebook реально принесе власнику сторінка щомісяця близько 2400 грн. Для довідки, щоб у вас з'явилося таке число передплатників, буде потрібно всього 1-1,5 місяці, трохи грошових вкладень, які дуже швидко окупляться. Разом, наші результати оцінки наступні:

Показники Приблизно Реально
підписники 13000 13000
Ціна публікації, грн 120 120
Кількість постів в день 2 0-2
Кі-ть днів 30 30
Дохід від постів, грн. / день 240 80
Кількість постів в місяць 60 30
Дохід, грн./міс. 7200 2400

А тепер давайте підрахуємо, що якщо та ж сторінка має не 13 а 100 тис. підписників, тоді цінник одного розміщеного поста вже показує нам цифру в 600 грн. При кількості в день двох публікацій, дохід за місяць збільшується в рази. Ось і економічна вигода від сторінки на Фейсі.

Заробіток на просуванні тематичної групи в Facebook

Якщо ви творча особистість, а також любите радувати своїм талантом не тільки близьких, та ще й не тільки безкоштовно, то для таких цілей відмінно підійде Facebook. Можете займатися чим завгодно: плетінням з бісеру, ліпленням з глини, а може бути навіть таксидермією. Для початку вам буде необхідно створити тематичну групу. Там зможете ділитися досвідом, розміщувати фотографії, проводити майстер-класи, влаштовувати Віртуальні виставки.

До вас обов'язково потягнуться люди, що розділяють подібні захоплення, можливо, що ви чогось у них навчитеся. Потім неодмінно з'являться ті, хто захоче придбати результати такої роботи. На базі групи Фейсбук можете створити свій власний сайт і розрекламувати його на сторінках Facebook. Будь-яка діяльність не залишиться непоміченою і напевно принесе вам чималий прибуток! І, чим талановитіші роботи, чим краще зможете їх уявити, чим більше зусиль докладете для їх популяризації, тим більше зможете на цьому заробити. Все залежить тільки від вас і від бажань!

Заробіток на співпраці з файлообмінниками

Любителі серіалів або конкретного жанру фільмів, знайдуть, на чому заробити. Пропонуємо схему того, як на співпраці з файлообмінниками можна отримати непоганий щоденний прибуток. Для старту потрібна тематична сторінка серіалу, фільму, жанру і т. д.

Алгоритм побудови бізнесу простий: заливаємо на файлообмінник відповідну кінематографічну продукцію і пропонуємо користувачам її завантажувати. Стандартна ціна за тисячу закачувань $5-10. Відповідно, при 3000 закачувань 1 серії серіалу заробіток становитиме $15-30. Звичайно, ці цифри можна збільшити, якщо крім фільмів і серіалів, розміщувати книги, музику або інші корисні файли. Хорошим бонусом може стати розміщення безкоштовних додатків. Вони стануть відмінним способом привернути до себе додаткову армію користувачів, які стануть теж щось завантажувати.

Як заробити на акціях Facebook

Для того, щоб почати подібний вид заробітку, необхідно потрапити на біржу, подібно NASDAQ, а також буде потрібно не маленький стартовий капітал, щоб купити акції. І, звичайно ж, час, щоб акції компанії Фейсбук принесли прибуток. Можна замість акцій використовувати опціони, вони зручніше і практичніше, особливо для новачків. Інвестувати в них можна і на 10 хвилин, при тому, що розмір прибутку пропорційний звичайним інвестиціям на термін 1 місяць, при показниках прибутку від 70%. Причому на них заробити можна досить легко, головне передбачити, що будуть робити акції в період опціону: рости або падати в ціні. Після закінчення періоду опціону, правильно вгадавши, тут же отримуєте прибуток, а акції працюють далі на вас.

Таким чином, можна сказати, що мережа Фейсбук – це не тільки мережа акаунтів, але і ціла Бізнес індустрія, де кожен зможе знайти собі місце і засіб для заробітку. Головне зрозуміти, яке справжнє призначення і який вид діяльності вам до душі. Питання про те, як заробити на акаунті Facebook, тепер повністю дозволений. Тепер це зробити дуже просто, визначивши, чим бажаєте займатися. Створення свого цікавого міні ресурсу, розміщення та співпраця з рекламною індустрією, або ж прибутковий заробіток при регулярних ставках на акції. Тут знайдеться все, що завгодно і для кожного.

Відео

А в цілому, на Фейсбук, як і в будь-якій іншій сфері, головне – почати. І нехай у вас все вийде!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити