Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробляти в контакті на групах реальні гроші і без вкладень

Останнє оновлення: Понеділок, 16 травня 2016 Автор: Вольдемар Воронцовський

Вітаю всіх моїх читачів блогу. Продовжуємо вивчати способи заробітку і сьогодні поговоримо про соціальні мережі, які ми всі так любимо. Одним із засобів заробітку в інтернеті служить як заробляти в контакті на групах. Чим більше в ній учасників, тим вищі шанси того, що ви будете отримувати дохід від цієї діяльності. Кількість може бути різним, але групи з менш 10 тисячами передплатників вважають неефективними. Якщо в групі вже більше 50 тисяч чоловік, це дуже добре. Також особливу увагу слід приділити дизайну групи ВК.

заробіток в контакті

 

 1.  По-перше, регулярно публікуючи цікаві для читачів статті, ви залучите ще більше передплатників у вашу групу. Порівняйте, чи 10 осіб зацікавляться контентом і, можливо, розкажуть про групу друзям, або 50 тисяч. Різниця принципова.
 2. По-друге, зацікавляться вашою групою рекламодавці. Принцип дії такий – рекламодавець звертається до адміністратора групи, тобто до вас, і просить викласти у вашій групі пост, що рекламує певну продукцію чи послугу. За це він вам платить гроші. Шукати рекламодавця можна на різних біржах самостійно. Якщо група розкручена, то рекламодавці самі шукають і знаходять вас.
 3. По-третє, ви можете рекламувати власні послуги або товари. Приміром, організувати інтернет-магазин дитячого одягу і так далі. Особливо тут важливі реальні, активні передплатники, а не накручені. Адже тільки зацікавлена аудиторія буде згодна щось купити у вас або замовити якусь послугу.
 4. Четвертий варіант – партнерські програми. В інтернеті публікується велика кількість різних курсів і навчальних програм. Їх творці надають за гроші інформацію, кроющуюся в цих курсах і програмах. Ви реєструєте свою участь у партнерці. Потім, публікуєте у себе в групі посилання на джерело. Якщо люди переходять по вашому посиланню, знайомляться з пропозицією творця курсу або програми, і в результаті, набувають його, то вам нараховуються відсотки з продажів.

 Як почати заробляти в контакті на групах і з чого почати

Питання, чи потрібні вкладення для того, щоб почати заробляти ВКонтакте, досі спірне... Створити групу для заробітку і залучати людей можна безкоштовно. Але існує обмеження на те, що в день ви можете запросити тільки 40 осіб з тих, що є вашими друзями у соціальній мережі. Таким чином досить важко набрати 50 тисяч передплатників, а то й більше. Слід прикласти максимум зусиль, щоб залучити потенційних читачів у вашу групу. Але все-таки 50000 учасників спільноти – це те, чого обов'язково повинен досягти той, хто хоче реально заробляти на групі. Якщо передплатників менше, то це буде скоріше випадковий заробіток в інтернеті. І сумарний дохід буде менше.

 заробіток в ВК

Нічим не краще ситуація, коли людина вкладає великі гроші, в підсумку отримує велику кількість накручених учасників, але заробити на цьому не може. Причина криється в низькій користувача активності. Якщо немає зацікавленості в тому, що публікується в групі – немає покупок, продажів з реклами та партнерських програм. Немає продажів – прибуток не отримаєш.

При будь-якому вигляді накрутки потрібно розуміти, що адміністрація ВКонтакте дуже не любить штучно запрошених людей і може заблокувати групу.

Якщо є початковий капітал і бажання розкрутитися, то краще буде, якщо ви зможете придбати готову розкручену групу з тематики, що цікавить вас. Таке цілком можливо і вам згодом буде простіше, так як не доведеться залучати відвідувачів.

Дії з розкручування групи

 • Розкручування групи допомагають тільки активні дії адміністраторів і модераторів. Способів і методи як заробляти в контакті на групах безпосередньо залежить від них.
 • Цікавий контент, регулярно оновлюються пости, реклама вашого пабліка допоможуть вам знайти цільову аудиторію.
 • Не тільки ви у вашому співтоваристві ВКонтакте можете розміщувати рекламу. Ви можете вкластися і звернутися в інші групи ВКонтакте, щоб там опублікували рекламу вашої. Або до власників різних сайтів.
 • Рекламувати пабліки можна також, використовуючи сервіс ВКонтакте. Новина про вашій групі пошириться по соціальній мережі і число передплатників додасться.
 • Для новачка рекомендується спочатку безкоштовно спробувати створити групу і набирати учасників. Коли все почне виходити, є сенс вкластися в рекламу співтовариства для посилення ефекту.

Тематика групи

Питанням, який створити паблік Вконтакті задаються багато, так як важливо визначитися з тематикою.

 • За статистикою, найбільш сприятливими тематиками для просування групи Вконтакті є бізнес і особистісний успіх. Тут дуже добре можна просунути партнерки відомих людей, які проводять тренінги з підприємництва, мотивації, кар'єрному зростанню і так далі.
 • Стандартної тематикою стає жіноча. Сюди можна додати велику кількість цікавих постів на різні тематики. Манікюр, одяг, кулінарія – все це буде цікаво для дам. За аналогічним принципом діє чоловіче співтовариство. Але, все-таки, жіночі пабліки більш популярні.
 • Так як більшість людей, проводячи час у соцмережах не хочуть зайвий раз напружуватися і ламати голову над численними проблемами, а хочуть відпочити, то ще одним поширеним варіантом стає гумор-тематика. У групі публікуються прикольні пости, які змусять сміятися читачів і вони підпишуться на новини пабліку.
 • Фотосток або відеосток. Красиві фотографії, малюнки спричинять за собою творчі душі, які шукають в цьому світі щось прекрасне. Фото-група буде чудово створена, якщо ви самі фотограф або художник. Аналогічний випадок з відео. Цікаві фільми, сюжети заманят кінолюбителів. Ви зможете в такому випадку спокійно просунути свої послуги. Або ж рекламувати інших людей.

Реальні розцінки і приклади

 • Відома публічна сторінка «Smart Money|Бізнес-журнал» ставить розцінку близько 4 тисяч за 1 рекламний пост на добу. В середньому, за день публікується 3 таких постів.
 • Групи з аудиторією близько 10-15 тисяч передплатників публікують свої пости за 100-300 рублів. Само собою, підсумковий заробіток в контакті на групах залежить від того, наскільки часто вони публікую рекламне повідомлення. Чим довше тримається пост – тим більше ціна.
 • Групи, що складаються з 180 тисяч фолловерів, пропонують близько 400-500 рублів за пост.
 • Існує цікава думка, що середньомісячний дохід приймає значення, близькі до числа фолловерів у вашому пабліці. Різниця коливається в розмірах 10-20 відсотків. Абсолютно точно ніхто спрогнозувати ваш дохід не зможе, але це та цифра, на яку варто спробувати орієнтуватися, намагаючись заробити на групі ВКонтакте.

Також раджу почитати про різні способи заробітку сидячи вдома. Практикуйтеся і отримуйте солідний заробіток на високих відвідування своїх спільнот ВК. До швидких зустрічей і не забуваємо підписуватися на розсилку блогу.

 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити