Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на репетиторстві онлайн

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Репетитор онлайн

Репетитор зараз є у чималої кількості школярів. Про знання дітей піклуються батьки, наймаючи фахівців для подачі глибоких знань або щоб "підтягнути" чадо, що відстає з шкільних предметів. Якщо говорити про онлайн-репетиторство як про бізнес-задум, то дану послугу потрібно запропонувати якомога більшій кількості людей.

Репетиторство, здійснюване за допомогою інтернету — маловитратний варіант надання послуг. Не доведеться витрачатися на переміщення і оплату оренди. Місце знаходження учнів не важливо, до уваги береться лише різниця в часі. Потрібен комп'ютер, підключення до інтернету, відеокамера, мікрофон. Гроші за послуги вчитель отримує на картку банку або гаманець, відкритий в системі електронних платежів.

Хто може заробляти онлайн-репетиторством?

Викладати онлайн може будь-яка людина, що має професійні знання з будь-якої тематики. Потрібно мати уявлення про те, хто такий репетитор, яким чином і в який час краще навчати. Ще в царські часи існували репетитори. Вони допомагали з домашнім завданням, повторенням, заучуванням матеріалу. Логічно, що в першу чергу це заробіток для вчителя в інтернеті.

Зараз в репетиторстві полягає не тільки бездоганне засвоєння знань і підготовчі роботи до іспитів. Такий спосіб заробітку передбачає і поглиблене вивчення предмета. Сучасний репетитор повинен бути професіоналом, який може допомогти як школярам, так і дорослим людям.

Вибираючи такий спосіб заробляння грошей, потрібно взяти до уваги специфіку предмета і по максимуму відходити від сторонніх моментів, щоб краще готуватися до занять. Онлайн-репетиторство відрізняється від оффлайн-занять видом спілкування. Воно віддалене. У цьому полягає головна складність для вчителя: учень не зможе повною мірою зосередитися на занятті. Є маса більш захоплюючих речей. Управління увагою учня залежить виключно від педагогічного досвіду викладача.

Скільки вдасться заробити?

Якщо прочитати коментарі на форумах, то можна зустріти різні цифри. В середньому, можна розраховувати на 10 тисяч на місяць. Тариф у кожного вчителя свій. Також прибуток залежить від кількості учнів. Якщо викладач працює в особливо не напружуючому режимі, то розраховувати на серйозні гроші не слід. Якщо ж постаратися, то через пару років інтенсивної роботи можна заробити на дачний будинок.

Праця вчителя оплачується не тільки по годинах. На його заробіток впливає рівень знань, а також поставлені замовниками завдання. Для початку трудової діяльності в якості онлайн-репетитора необхідно:

  • визначитися з предметом для навчання. Затребувані тренування з української та іноземних мов, математики, фізики. Вчителям непоширених мов і предметів складніше відшукати учнів;
  • вибрати вікову категорію учнів. Кожна зажадає свого ставлення;
  • підібрати ідеальний час для спілкування двох сторін процесу;
  • визначитися з вартістю послуг на підставі віку учнів і методів викладання. Потрібно виробити систему заохочень і знижок;
  • провести аналіз власного досвіду, навичок, знань. При потребі у вдосконаленні слід знайти час на самоосвіту, отримати додаткові атестати, сертифікати, дипломи;
  • добре б сформувати план за власними результатами, з періодами і досягненнями.

Як знаходити замовлення?

Учні є скрізь. Вчителю потрібно правильно показати свої здібності і вміти відгукуватися на пропозиції. Учнів можна знайти через газетні оголошення, місцеві форуми, на спеціалізованих сайтах для онлайн-викладачів.

Приклади таких сайтів репетиторства-онлайн:

  • https://preply.com/ua/
  • https://buki.com.ua

Також можна створити власний блог із зазначенням даних про себе і свої послуги, розклад занять, консультацій. Альтернативою блогу служить сторінка в соціальних мережах. Тут же можливо розміщувати статті, новинні замітки.

Репетиторство, здійснюване в онлайн-режимі, можна практикувати з оффлайн викладанням. Але завжди потрібно збирати відгуки учнів та рекомендаційні листи, підвищувати рівень освіти, цікавитися новинками в галузі освіти. З метою навчання купуйте якісні наочні матеріали, не обходьтесь без планування занять. Такий підхід дасть можливість навантажуватися наданням онлайн-послуг репетиторства рівномірно.

Відео

Читайте також - Як заробити в інтернеті на перекладі текстів і де знайти замовників для віддаленої роботи?

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити