Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Ідеї для заробітку в інтернеті і поза мережею

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Ідеї для заробітку

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua

У статті представлені оригінальні ідеї для заробітку як в Інтернеті, так і поза мережею. Частина з них послужить хорошим джерелом додаткового доходу, проте, деякі в підсумку можуть перетворитися на повноцінний бізнес.

Що робити тим, хто хоче заробити багато грошей

Поради для бажаючих багато заробляти:

 • Вивчати досвід успішних бізнесменів, їх реальні історії, практичні поради.
 • Ретельно аналізувати конкурентів на ринку. Можна спиратися на ідеї і нововведення суперників, покращуючи, допрацьовуючи і підлаштовуючи їх під свій бізнес.
 • Вивчати зарубіжний досвід і схеми ведення аналогічного бізнесу. Багато прогресивних ідей можна впровадити і на українському ринку, у споживачів це, як правило, викликає великий інтерес.
 • Не варто шукати легких шляхів отримання великих грошей: вплутуватися в сумнівні справи, божевільні авантюри і кримінал. Коштів від цього не додатися, зате можна нажити масу проблем. Любителі «халяви» замість заробітку зазвичай тільки втрачають гроші.
 • Інша крайність - зайвий скептицизм. Без віри в свої сили і ідеї не вийде прийти до відповіді на питання: "як заробити багато грошей?".

Як заробити гроші поза інтернет простору

Магазин екологічно-чистих фермерських продуктів

Важко знайти на полицях супермаркетів овочі та фрукти, вирощені без хімічних добавок і шкідливих для здоров'я добрив. Часто магазини, позиціонують свою продукцію як фермерську і екологічно чисту, закуповують її за кордоном, де вона вирощується за допомогою технологій трансгенної інженерії.

Ідея полягає у відкритті магазину екологічно чистих фермерських продуктів, що пройшли строгий контроль і відбір. Контроль буде здійснюватися самостійно, для чого потрібні нітратомір і обладнання для визначення присутності ГМО.

Після контролю якості, на кожен продукт можна клеїти етикетки з отриманими даними лабораторного дослідження, які будуть доводити покупцям відсутність хімічних домішок та ГМО. Для пошуку постачальників краще з'їздити в приміські селища і запропонувати вигідну співпрацю місцевим садівникам і дачникам.

Оренда квадрокоптера або мультикоптера

В основному квадрокоптери використовуються для фото і відеозйомки з висоти. Наприклад, для рекламних відео, зйомки свят, спортивних подій, пейзажів і архітектури.

Щоб зайнятися орендою квадрокоптерів, буде потрібно пристрій з хорошою оптикою, зручною системою управління і тривалим часом польоту. На перший час можна обмежитися 20-25 хвилинами. В середньому, ціна такого девайса 10-15 тисяч грн, а додаткове обладнання для запису фото буде коштувати близько 2-5 тисяч.

Ціни на зйомку квадрокоптером в залежності від регіону становлять від 1 до 4 тисяч грн. Ця послуга поки не встигла набути широкого поширення, тому головна перевага - відсутність конкурентів. За таких умов "відбити" вкладення вийде всього за кілька зйомок. Оголошення про здачу квадрокоптера в оренду можна опублікувати в соціальних мережах.

Якщо ж мета – серйозний заробіток грошей, то варто придивитися до мультикоптеру. Середня ринкова ціна апарату з комплектом відеообладнання становить близько 150 тисяч грн, проте, це вкладення, яке швидко окупиться.

Оренда професійного пристрою коштує в рази дорожче оренди аматорського коптера, близько 15 тисяч грн за зйомку. Послуга оренди включає доставку обладнання до орендаря, роботу пілота і оператора.

Прямі продажі

При відмінному вмінні встановлювати ділові контакти є варіант зайнятися прямими продажами. В даний час в будь-якому місті знайдеться багато організацій, спантеличених розширенням сфери збуту товарів і послуг. Позаштатний менеджер по продажам в таких компаніях рідко буває зайвим, незважаючи на команду штатних співробітників.

Для такої роботи важливо укласти з керівником організації договір, в якому будуть прописані комісійні з продажів. Комісійні виплачуються за весь куплений за рекомендаціями товар. Вакансії позаштатного менеджера з продажу часто зустрічаються на сайтах з пошуку роботи.

Творча студія: створення виробів на замовлення

При наявності навичок у рукоділлі, можна зайнятися створенням виробів ручної роботи: в'язати одяг, дитячі іграшки або створювати біжутерію з бісеру та інших матеріалів. Для цього потрібно створити першу партію товару, орендувати приміщення і виставити на продаж роботи, які одночасно слугують і рекламою. Додаткову рекламну кампанію можна запустити в інтернеті, створивши фотографії своїх робіт.

У міру збільшення продажів впору почати навчати своєму ремеслу, організовуючи для цього майстер-класи. Поєднуючи продажі і навчання можна домогтися високого рівня заробітку.

Читайте також: Як заробляти на хобі: ТОП-6 способів

Як заробити гроші в інтернеті

Кращий спосіб швидкого заробітку: торгівля бінарними опціонами

Можливість використовувати бінарні опціони в якості джерела доходу з'явилася не так давно. Зараз освоїти цей перспективний метод заробітку грошей може кожен.

Однак, без належної підготовки легко втратити свої кошти. Ось кілька кроків, за допомогою яких можна почати заробляти на продажу бінарних опціонів:

 • Крок 1. Вибір брокера. Щоб почати торгівлю, потрібно знайти надійного брокера для співпраці. 
 • Крок 2. Збір інформації та навчання. Для успішної торгівлі потрібні знання і ретельна підготовка. Розуміння основних принципів, правил і стратегій торгівлі бінарними опціонами допоможе уникнути помилок на початку шляху.
 • Крок 3. Поповнення рахунку. Після того як знання отримані, можна починати торгівлю. Для цього в особистому кабінеті необхідно поповнити свій баланс.

Якщо уважно вивчити навчальні матеріали, перший прибуток не змусить довго чекати. Через всього хвилину інвестиції збільшаться до 80%.

Продаж зарубіжних товарів

Продукція закордонних виробників в Україні продається з великою націнкою. Одиниці вирішуються купувати у малознайомих і неперевірених продавців при відсутності можливості особисто побачити і "помацати" товар.

Ідея полягає в тому, щоб закуповувати товар на міжнародних торгових майданчиках, як EBay і Aliexpress, і заробляти гроші на його перепродажу в Україні.

Перші кроки:

 1. Вибрати торгову площадку і зареєструватися на ній, уважно заповнити особисті дані та адресу доставки.
 2. Вибрати товар. В особистому листуванні з продавцем можна дізнатися цікавлячі деталі. Позитивні відгуки і значна кількість проданого товару-основна ознака надійності продавця.
 3. Оформити замовлення і здійснити оплату зручним способом.
 4. Після обробки і відправки замовлення продавцем, покупцеві видається трек-номер для відстеження посилки.
 5. Поки посилка в дорозі, важливо подумати про створення інтернет-магазину. Це може бути сайт, сторінка в Instagram або Тік Ток, де буде розміщений товар і його опис.

Викладання та консультації через Skype

Для тих, хто володіє досвідом роботи в школі, інституті або займається викладанням іноземних мов, прекрасним варіантом послужать заняття через Skype.

Люди, що володіють знаннями в області психології, юриспруденції або бухгалтерської справи, можуть проводити тематичні онлайн-консультації. Навчати можна також грі на музичних інструментах. Заробляйте на своїх знаннях.

Заробіток на перегляді коротких відео

Це одна з кращих ідей для швидкого додаткового заробітку. Все що потрібно – зареєструватися на одному з сайтів з відеороликами для перегляду. Доходи будуть пропорційні кількості витраченого часу.

Існує багато сервісів для заробітку на перегляді коротких відео, наприклад, www.scoin.click або Invideo.tv. Принцип їх роботи однаковий. При перегляді відео потрібно буде здійснювати ряд дій: "вводити капчу" або заповнювати інтернет-опитувальники. За що згодом і нараховуються гроші.

Для збільшення доходів можливо запросити нових учасників за реферальним посиланням. Чим більше учасників буде реєструватися по ній, тим більше грошей буде нараховуватися на рахунок.

Читайте також: Заробіток на перегляді відео

Як заробити гроші на YouTube

Для заробітку на YouTube необхідно створити свій канал, регулярно знімати і викладати туди нові відео. Ось кілька рекомендацій новачкам:

 1. Для початку слід визначити тематику каналу. Популярні такі теми, як макіяж, комп'ютерні ігри, огляди незвичайних товарів. Цікавий варіант – розважальний канал зі смішними відеороликами. Можна знімати і навчальні відео на добре знайому тему.
 2. Далі відео обробляється в спеціальних програмах і завантажується на канал.
 3. Наступний крок – просування каналу. Залучення підписників і збільшення кількості переглядів. Поширювати відео можна ділячись ним в соціальних мережах, замовляючи рекламу на самому YouTube і у сторонніх блогерів.

Заробіток на фотографії онлайн

Любителям робити фотографії сподобаються ідея швидкого і легкого заробітку на фотостоках. Наприклад, Сервіс Look my Trips пропонує отримувати прибуток, публікуючи знімки з подорожей: захоплюючі пейзажі, місцеві визначні пам'ятки.

Для створення хороших кадрів досить цифрової камери, а попит на такі знімки завжди високий, оскільки багато видавці готові дорого платити за ексклюзивні кадри.

Участь в інтернет-конкурсах

Якщо проявити наполегливість і терплячість, можна заробляти на конкурсах в інтернеті від 3 до 5 тисяч грн щомісяця.

Інтернет-конкурси зазвичай проводяться відомими блогерами і групами в Інстаграм. Це різноманітні змагання підписників: конкурси на кращий коментар, фотографію або відповіді на питання і кросворди.

Головний недолік такого заробітку – це ймовірність програшу. Але цю ймовірність можна звести до нуля, дотримуючись ряд простих правил:

 • Потрібно уважно вивчити всі вимоги організатора. строго дотримуватися правил і не намагатися їх «обхитрити».
 • При участі в конкурсах підписників, лайків і репостов можна користуватися програмами для збільшення їх кількості, якщо це не суперечить правилам конкурсу.
 • Спостереження за конкурентами. Вивчення їх сильних і слабких сторін, лінії поведінки. Особливу увагу при аналізі варто приділити переможцям. Важливо зрозуміти, які дії вони роблять, щоб перемогти.

Додатковий дохід за допомогою введення «капчі»

Це один з швидких методів додаткового заробітку. Ніяких витрат не буде потрібно, а гроші, як правило, відразу ж надходять на рахунок.

Вибравши майданчик, потрібно зареєструватися і прив'язати свій веб-гаманець. За кожну успішно передруковану картинку нараховується 1-10 копійок. За годину можна заробити 10-20 грн.

Виведення коштів здійснюється моментально. Мінімальна сума – 5 грн. Оплата здійснюється на веб-гаманець або баланс мобільного телефону без стягнення комісії.

Віддалена робота оператором call-центру

Працювати віддаленим оператором call-центру зможе кожен, хто володіє комп'ютером з підключенням до мережі. Знайти таку роботу на сайтах вакансій досить легко.

В обов'язки оператора call-центру входить проведення телефонних опитувань і відповіді на питання клієнтів і покупців. Роботодавець на початку співпраці надає для цього всю інформацію про компанію, продукцію або послуги.

Читайте також: Як заробити на консультаціях онлайн

Озвучка як спосіб заробітку

За послугами диктора звертаються для створення рекламних роликів, аудіокниг, аудіо уроків, озвучення фільмів, серіалів, комп'ютерних ігор, запису звукових привітань та поздоровлень.

Як почати заробляти на голосі:

 1. Обзавестися мікрофоном і в якості реклами створити демо-запис свого голосу. Щоб запис був якісним, потрібно обробка в програмах (Adobe Audition, Fruity Loops).
 2. Розмістити демо-запис на сайтах з базами голосів.
 3. Зайнятися пошуком клієнтів, освоюючи біржі з аудіо-напрямком. Важливо збирати позитивні відгуки про свою роботу, вони обов'язково знадобляться при створенні портфоліо.

Постійно вдосконалюючись і розвиваючи професіоналізм, в цій сфері можна домогтися великих успіхів і швидкого кар'єрного зростання.

Робота з текстом: копірайтинг, рерайтинг

Робота з текстовим наповненням сайтів актуальна як ніколи. Це хороша можливість заробити на фрілансі новачкові, не роблячи при цьому ніяких вкладень. У перспективі отримані навички можна розвивати і дійти до роботи з великими замовленнями або створення свого бізнес-проекту.

Основними методами створення текстового контенту є рерайт і копірайт. Копірайтери пишуть авторський текст, а рерайтери переписують чужий матеріал власними словами. Як правило, ціна авторського тексту в рази вище ціни рерайта.

Роботу можна почати на наступних біржах:

 • 2polyglot.com;
 • uatxt.com;
 • text.lviv.ua;
 • freelancehunt.com;
 • freelance.ua;
 • Weblancer.net;
 • seoware.ua;
 • Free-lance.ua;
 • studenthelp.com.ua.

Створення власного сайту

Заробити гроші можна на відкритті сайту. Його тематика повинна бути затребуваною. Завжди актуальні такі теми, як подорожі, автомобілі, нерухомість, фінанси, краса, здоров'я.

Необхідно, щоб контент сайту був унікальним і сео-оптимізованим. Для хорошого заробітку потрібна висока відвідуваність. Якісно зроблений і розкручений сайт може приносити дохід від 3000$ в місяць.

Як заробити гроші на створенні сайту:

 • Контекстна, банерна і тізерна реклама.
 • Продаж посилань на сайті через біржі.
 • Участь у партнерських програмах.
 • Співпраця з файлообмінниками (плата за скачування файлів відвідувачами сайту).

Прибуток з продажу сайтів

Цей варіант бізнесу підійде тим, хто володіє навичками створення, наповнення та оптимізації сайтів.

Перед тим, як починати продавати, необхідно вибрати перевірену біржу. Біржа Telderi за відгуками і оцінками користувачів лідирує серед конкурентів.

Почати краще з продажу недорогих сайтів. При такому підході дохід складе 2-4 тисяч грн на місяць. Тематика, як і в минулому випадку, повинна бути актуальною. Потрібно приділяти час просуванню і регулярно наповнювати сайт унікальним авторським контентом. Тільки після цього сайт буде готовий до продажу.

Після ознайомлення з основними принципами бізнесу можна перейти до продажу дорогих сайтів. Ціна за сайт варіюється від пари тисяч грн до мільйона.

Як уникнути шахраїв

Рекомендації наступні:

 • Не потрібно піддаватися хитрощам і гучним обіцянкам (1000 $ За годину в інтернет казино і т. п.). Швидкий і великий заробіток без зусиль – це обман.
 • Ніколи не можна висилати передоплату в якості застави. Якщо роботодавець просить перевести будь-яку суму на свій рахунок, з великою ймовірністю він є шахраєм.
 • На початку співпраці з новим замовником не треба соромитися просити щоденну оплату або плату за частину виконаної роботи. Таким способом можна упевнитися в чесності роботодавця.

FAQ по розділу бізнес-ідей

Наскільки реально відкрити бізнес за допомогою ваших ідей в 2024 році?

На 100% реально, оскільки кожна ідея моделюється з конкретними розрахунками і навіть містить спрощений бізнес-план. Нам мало просто ділитися оригінальними способами відкрити свою справу - ми хочемо, щоб наші користувачі точно знали скільки сил, часу і грошей їм буде потрібно для втілення ідеї, який прибуток і коли вони зможуть отримувати.

Більше того. Якщо ми самі не впевнені в реальності втілення бізнес-ідеї, ми не публікуємо її.

Чому ви ділитеся своїми ідеями безкоштовно?

Альтера Інвест дарує корисний контент безкоштовно тому, що безкорислива допомога підприємцям закладена в нашій філософії. Не бачимо сенсу в підписках і монетизації ідей, оскільки заробляємо на 3 головних продуктах:

 • Готовий бізнес
 • Франчайзинг
 • Прямі інвестиції

Висока прибутковість комерційних продуктів дозволяє нам не паритися при створенні контенту і віддавати високоякісні ідеї абсолютно безкоштовно.

Що робить ваші бізнес-ідеї кращими в Україні?

Це нескромно... але ось 5 головних причин, що роблять наші ідеї унікальними для українського Інтернету:

 • Багатий і цікавий контент
 • Наш власний досвід у бізнесі, який ми використовуємо для створення ідей
 • Проекти на будь-який бюджет (від 0 грн вкладень до декількох мільйонів) і під будь-яку сферу
 • Точні розрахунки витрат і прибутку + вкраплення покрокових інструкцій
 • Найбільш зручний в Укрнеті формат подачі бізнес-ідеї та юзабіліті 10 з 10 завдяки дизайнерам і розробникам 

Більш детально читайте в цій статті - Шахрайство в інтернеті

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити