Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші в 12, 13, 14, 15 і 16 років підлітку – 22 перевірених способів

Останнє оновлення: П'ятниця, 05 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити гроші в 12-16 років

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Вас турбує питання: «Як заробити гроші в 12 років?» , тоді вам сюди =).

Багато підлітків хочуть заробити гроші для того, щоб стати менш залежними і більш самостійними. Будучи школярем, зробити це не просто, адже хоча вільного часу багато, відсутні навички чи досвід роботи. Через це потрібно шукати більш прості методи заробітку, доступні навіть дитині 12-16 років. Так як же заробити гроші школяру? На щастя, є багато способів заробітку грошей для таких людей. Отримувати дохід можна за допомогою інтернету або по-старому, в реальному житті. Як все-таки заробити гроші підлітку в 12, 13, 14 років?

Як можна заробити гроші підлітку в інтернеті

В інтернеті є дуже багато доступних для будь-якої людини методів отримання грошей. Якісь простіше, інші — важче. Насправді, заробляти може почати хто завгодно, потрібно лише терпіння і бажання працювати. Рівень доходу залежить від прикладаються зусиль і знань. Інтернет надає такі можливості в тому числі і дитині старше 12 років. Нижче написано про те, як заробити підлітку в інтернеті.

Написання відгуків і текстів

Хороший варіант для тих школярів, які непогано володіють письмовою мовою. Заробляти можна починати коли завгодно, досить знайти відповідного замовника. Суть даного методу полягає в тому, що людина пише коментар до певного товару або послуги. За це замовник готовий заплатити невелику нагороду. Питається, а чому? Перед тим, як купити будь-який товар, людина читає відгуки інших покупців.

Таку можливість надають на багатьох сайтах, ось найпопулярніші:

  • uatxt.com
  • text.lviv.ua
  • 2polyglot.com/ua

Цей список далеко не повний, але в надійності і прибутковості цих сайтів, немає сумнівів. Таким чином можна заробляти до 200 грн в день, все залежить від досвіду і типу відгуків.

Читайте також: Як заробити 100 грн в день в інтернеті без обману і вкладень

Власний відеоблог або сайт

Переходимо до найпопулярнішого і прибуткового способу заробітку грошей в Інтернеті - створення власного відеоблогу або сайту. В потенціалі сума доходів може бути необмеженою, можна стати хоч мільйонером.

Проблема криється в тому, що деякі люди стають досить популярними для того, щоб монетизувати свою творчість. Для того, щоб заробляти на своєму сайті, потрібно створити такий сайт, який буде користуватися стабільною популярністю у відвідувачів інтернету. Наприклад, можна створити про математику. Коли він стане популярним, треба розмістити на ньому рекламу. За кожен перегляд або клік по рекламі будуть виплачуватися гроші.

Другий варіант — записувати свій відеоблог. Якщо на Ютуб каналі буде багато підписників, то можна підключати партнерку від Google або інших компаній, рекламувати товари прямо на відео.

У сайтів і блогів є недоліки:

  1. Не кожен школяр зможе розібратися з розробкою веб-сайтів.
  2. Не у всіх є хороша камера і навички монтування для того, щоб стати популярним на Youtube.
  3. Для підтримки сайту на плаву іноді потрібна ціла команда людей, не кажучи вже про те, що за хостинг сайту доведеться платити.

Незважаючи на всі мінуси, сайти і блоги залишаються популярними методами заробітку грошей в інтернеті. Варто тільки переглянути статистику доходів відеоблогерів або сайтів, і відразу з'явиться натхнення створювати своє. Головне пам'ятати, що терпіння і праця все перетруть.

Створення ігрових акаунтів

Дітям, які добре грають у комп'ютерні ігри, варто задуматися про розкрутку акаунтів в онлайн-іграх і їх подальшого продажу. За деякі акаунти інші гравці готові дати тисячі і навіть десятки тисяч грн.

Якщо є профіль з хорошим рейтингом, рівнем в Dota, CS: GO, WoT або інших іграх, то можна його продати, і почати прокачувати новий.

Читайте також: Як заробляти на стрімах

Серфінг

Деякі сайти пропонують читати новинні статті, переглядати відео за невелику нагороду. Можна просто прокручувати такі статті або перегортати ролики і отримувати за це гроші. Суми невеликі, але вкладень не потрібно.

Більш детально про заробіток на серфінгу сайтів читайте по ссилці.

Дохід від соціальних мереж

Популярні акаунти в Instagram, Facebook отримують дуже хорошу плату за розміщення реклами. Якщо у школяра цікавий і унікальний аккаунт з великою кількістю підписників, то чому б не розміщувати рекламу за гроші? Інший метод отримання грошей через соціальні мережі — створення фанатських груп, спільнот. Там же і можна розміщувати рекламу або продавати якісь речі, пов'язані з тематикою групи.

Фотобанки

Фотобанк — сайт з унікальними фотографіями. Всі фотографії, зроблені людиною, автоматично захищені авторським правом. Їх можна розмістити на одному з подібних сайтів, виставити їх на продаж. Люди, яким потрібна фотографія для сайту або інших цілей можуть її придбати.

Сума може бути різною — від декількох грн до сотень доларів. Чим якісніше і неповторніше фотографія, тим більше її ціна.

Все про цей вид заробітку читайте тут.

Кліки по рекламі

Це дуже примітивний спосіб заробітку грошей. Деякий сайти платять за те, що користувач клацає по рекламі. За кожен клік платиться невелика винагорода. Суми невеликі, але ж і від заробляючого теж нічого складного не потрібно. Таким чином, можна заробляти кілька десятків грн в день. Все про заробіток на кліках - тут

Постинг і модераторство

Володіючи хорошим смаком і відповідальністю, можна заробляти гроші в інтернеті навіть будучи дитиною. Для цього потрібно стати модератором групи в соц. мережах або на сайті і періодично розміщувати там інформацію — статті, відео, фотографії. За це власник готовий платити зарплату. Хороший метод заробітку для любителів наповнювати речі сенсом.

Продаж речей

Якщо у когось завалялася вдома непотрібна річ, то її можна з легкістю продати на одному з сайтів, дошці оголошень. Плюс в тому, що можна самому встановлювати ціну і вибирати вподобаного покупця. До речі кажучи, можна купувати у когось речі за однією ціною, а продавати по більшій. На різниці вийде заробляти.

Робота копірайтером

Копірайтинг - це одна з найсерйозніших робіт в Інтернеті. На відміну від інших способів заробітку, тут відносно великі доходи. Суть копірайтингу - написання статей конкретної тематики на замовлення. Метод добре підходить для грамотних школярів, добре володіють мовою і готових витрачати кілька годин на день на написання статей.

Для початку роботи потрібно зареєструватися на одній з бірж, напрацювати стартове портфоліо, після чого дохід стане високим і стабільним. Отримувати зароблені гроші можна на банківську картку або платіжну систему в Інтернеті. Біль детально читайте в цій статті

Файлообмінники

Файлообмінник — сайт, на який можна залити будь-який файл (фото, відео, музику і т. д.). Розміщуючи посилання на завантаження даних можна заробляти гроші.

Перед тим як завантажити щось, людина переглядає рекламу. За рахунок цього той, хто розмістив файл і посилання, отримує дохід. Чим більше людей качає файл, тим більше доходи. Щоб більше заробляти потрібно рекламувати свої файли в соціальних мережах, блогах і т. д.

Якщо зацікавив цей від заробітку - ось докладна стаття.

Робота в реальному світі

Робота в реальному світі зазвичай більш прибуткова, ніж робота в інтернеті. Завдяки цій роботі можна познайомитися з новими людьми, краще дізнатися про світ навколо. Не всі професії доступні для підлітків. Незважаючи на це, підробіток досить, і легко знайти щось підходяще для себе.

Вожатий в літньому таборі

Школярі старшого віку (14-16 років) можуть підробляти помічниками вожатих в дитячому таборі. Така праця підійде для тих, хто любить спілкуватися з дітьми і вміє з ними домовлятися. Основна перевага подібної роботи - спілкування з новими людьми. По суті, для когось це навіть не робота, а оплачуване хобі.

Листівки

Напевно, найпоширеніший вид підробітку для школярів. Листівки можна роздавати перехожим в людному місці. Не потрібні спеціальні навички або особливі вміння. Оплата зазвичай погодинна або поденна. Підійде для дітей з вільним часом і бажанням працювати. Така робота є цілий рік. Графік вільний, тому її можна поєднувати з іншою роботою або навчанням.

Кур'єр

Ще одна популярна професія для підлітків — піший кур'єр. Суть полягає в тому, що потрібно донести посилку (документи, товар) до потрібної точки призначення. Підійде для всіх, хто добре орієнтується на місцевості і готовий ходити весь день по місту. Потрібно пам'ятати, що робота може бути виснажливою. Особливо враховуйте це якщо на вулиці занадто холодно або навпаки, жарко. Іноді доведеться носити зовсім не легкі посилки — від 5 кг і більше. Все це ускладнює роботу. Для того, щоб знайти роботу кур'єром потрібно звернутися в кур'єрську службу.

Ремонтування техніки

Хлопцям, які захоплюються радіотехнікою, добре розбираються в електроніці підійде робота в сервісному центрі, майстерні з ремонту техніки і т. д. Тут можна заробити досить великі гроші, головне — мати знання і якийсь досвід у ремонтуванні пристроїв. Це можуть бути телевізори, комп'ютери, планшети або телефони. Необов'язково працювати у фірмі, адже можна знаходити постійних клієнтів серед знайомих. Наприклад — у друзів, родичів або знайомих батьків.

Поштова робота

Тут варіантів праці багато - від доставки (кур'єр) , до працівника у відділенні. Можна допомагати заповнювати документи і бланки, накладні. Десь навіть потрібні люди, які будуть переносити посилки з машин у відділення і т. д. Підійде людям старшого віку.

Вигулювання собак

Відмінна робота за умови, що є постійні клієнти. Якщо поруч живуть сусіди, яким потрібно вигулювати собаку, то можете домовитися з ними про вигули вранці і ввечері за символічну суму грошей. Такий підробіток хоч і не стане істотним, але все ж не буде зайвою для будь-якого з школярів.

Прибирання ділянок

Різним установам і людям в приватних будинках часто потрібна допомога по прибиранню або озелененні території. Домовившись з кимось про надання подібного роду послуг можна заробити у вільний час. Метод підійде для дітей з вільним часом в літній і весняний період року.

Репетиторство

Якщо підліток добре знає одну зі шкільних дисциплін, то він може заробляти на цьому гроші. Можна стати репетитором шкільного предмета (історії, математики, іноземної мови) для молодших класів. Не всі батьки мають можливість наймати повноцінного дорослого репетитора, а ось тямущий старшокласник підійде в якості підтримки для молодшого товариша.

Розклеювання оголошень

З назви ясна суть роботи. Можна розклеювати оголошення в під'їздах, на стовпах або дошках оголошень і т. д. Така робота підійде школярам без навичок, які хочуть заробити тут і зараз. За кілька місяців можна накопичити достатньо грошей для покупки бажаного товару. Домовившись відразу з декількома роботодавцями вийти заробляти більше за той же проміжок часу, просто треба клеїти відразу кілька оголошень.

Миття машин

Можна влаштуватися на автомийку. За миття машин платять непогані гроші. Якщо що, то це можна робити навіть на одній із заправок, СТО або домовитися з кимось із людей хто володіє автомобілем. Не найгірший підробіток, особливо у великих містах. Трохи терпіння і гроші в кишені.

Рукоділля

Уміння красиво вишивати, малювати, в'язати браслети або одяг стане корисною підмогою для заробітку грошей. Можна продавати свої творіння знайомим, робити щось на замовлення, продавати через Інтернет. Чим складніше готовий виріб, тим за вищою ціною його можна продати. Заробіток залежить від фантазії і творчих здібностей. Можна продати браслетик за 20 грн, але можна продати і рукотворну ляльку за кілька сотень доларів.

Часті питання по темі - як заробити в 12, 13, 14, 15 і 16 років

Якщо школяр хоче заробити - це вже добре. Тому що з цього починається і шлях до успіху, і небажання «сидіти на шиї у батьків» і дорога до нових знань, які можна буде надалі використовувати для пошуку свого місця в житті і навіть бізнесу.

Тому ми закликаємо батьків не ігнорувати повідомлення їхніх дітей про те, що їм потрібна порада «як заробити собі на кишенькові витрати». Чи не глушите в дітях порив до діяльності. Якщо ви самі не можете забезпечити їх роботою, дайте пораду, де цю роботу можна знайти.

Криптовалюта і Майнінг. Чи варто цим займатися школяреві?

Якщо коротко, то ні.

Чому досі так популярна тема біткоіни і інший криптовалюта, а також способів її добути? Все просто. Тому що цей варіант не передбачає необхідність працювати.

Але проблема в тому, що криптовалюта занадто серйозна справа. Причому не тільки для школярів, а взагалі для 98% жителів країни.

Причини для цього також прості:

  • Спочатку потрібно вкласти чималу суму грошей, яку можна витратити (навіть якщо раптом вона у вас є) на більш гарантовані справи.
  • Для успіху потрібен чималий досвід. Зовсім чималий. А ті, хто ним не володіє, в 99% випадків втрачає гроші.

Ясна річ, що заробляти гроші на кріптотрейдінгу – блакитна мрія. В особливості школяра. Але це занадто хиткий грунт. Якщо у вас є гроші, вкладайте в себе і в свої знання. Віддача потім буде набагато більше.

Що робити, якщо я – школяр і я нічого не вмію?

Навіть якщо уявити таку ситуацію, що ви дійсно нічого зовсім не вмієте, то не відкидайте той факт, що ви володієте цінним ресурсом – часом. Його теж можна конвертувати в гроші.

Як мінімум можна скористатися одним з найпростіших способів, які ми описували вище. Наприклад, отримувати гроші за завдання в Інтернеті.

Але так як цей спосіб не приносить відчутного доходу, то рекомендуємо Вам використовувати свій цінний ресурс з розумом і витратити його на навчання того, що буде приносити відчутний дохід.

Ще раз, зараз є безліч доступних сервісів, які зможуть дати вам базові знання в будь-якої дисципліни. Наприклад, програмування. Причому дати безкоштовно. Користуйтеся цим.

Також не забувайте, що ніхто не візьме з вас гроші за те, що ви створите свою групу в соціальній мережі і почнете її розвивати, а час будете вкладати в те, щоб отримати знання і досвід в цій сфері. Знову ж таки, в мережі є безліч безкоштовних "підручників" на цю тему.

Ну і якщо вже навіть Інтернетом і комп'ютером ви теж не вмієте користуватися, а навчитися немає можливості або бажання – скористайтеся найпростішими класичними способами, наприклад, розпитайте про підробіток всіх можливих знайомих. Але бажано, звичайно, паралельно думати ще й про те, куди можна вкласти ці гроші, щоб заробити ще більше (наприклад, в заняття з репетитором або вчителем для отримання знань з конкретного напрямку).

У мене є 8 000 грн, куди мені їх вкласти, щоб був пасивний заробіток?

Немає таких способів, які дозволять вкласти один раз вісім тисяч грн, а потім жити на що-небудь на зразок відсотків від них. От якби це було 8 мільйонів, тоді можна було б ще подумати.

Тому вкладайте в знання та вміння. Саме вони дозволять зробити вам свій наступний дохід. Або, якщо у вас є постійний приплив грошей і вкладати ви зможете хоча б раз на місяць, то Витратьте час на вивчення ринку інвестування. Зауважте, вчиться потрібно не тому, що зветься трейдингом, не грі на вартості акцій, а саме довгострокового інвестування.

Моя дитина захоплюється комп'ютерними іграми, чи можна на цьому заробити?

Ну, по-перше, питання спочатку неправильно сформульовано. Тому що якщо хто і буде заробляти на Іграх, так це саме дитина. А не його батьки.

По-друге, дивлячись яке це захоплення. Можна просто бездумно грати онлайн з іншими людьми, витрачаючи час на лайку в чатах. А можна вперто стає кращим в популярних на весь світ іграх, за якими проходять змагання. Якщо це другий варіант, то вам потрібно шукати можливості показати вміння дитини на невеликих чемпіонатах.

Якщо це перший варіант, то потрібно зрозуміти, наскільки ця гра популярна і серед якої аудиторії. Можливо, буде мати сенс створення власного ютуб-каналу для проведення стрімів по цій грі (відео процесу гри з коментарями гравця онлайн).

 Що краще - шукати підробіток в реальності, або в Інтернеті?

Немає єдиної відповіді на це питання відразу для всіх. Тому в першу чергу, дивіться на те, що саме вам ближче. Якщо підробіток вдасться вибудувати на основі ваших захоплень, то вона буде в три рази ефективніше.

У кожного способу є свої плюси і мінуси. Головне - ставитися до всього з холодною головою і не вестися на гучні пропозиції з розряду "витрачай всього півгодини в день і заробляй від 15 тисяч грн".

Скільки годин дозволено працювати дітям?

Відповідно до чинного законодавства України, що регулює трудові відносини, тривалість робочого часу для неповнолітніх є обмеженою. Для молодших працівників віком від 16 до 18 років встановлена норма у 36 годин на тиждень. У випадку осіб віком від 15 до 16 років, таких як учні у віці від 14 до 15 років, які працюють протягом канікул, ця норма скорочена до 24 годин на тиждень.

Також важливо враховувати, що тривалість робочого часу для учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половину максимальної тривалості робочого часу, визначеної для осіб відповідного віку. Це спрямовано на забезпечення збалансованого підходу до праці та навчання для молодших працівників, забезпечуючи їхнє здоров'я та навчальні потреби.

Куди звертатися + відео

Для пошуку роботи можна звернутися на місцеву державну біржу праці, одну з відповідних компаній міста, домовитися з приватною особою, знайти підробіток в інтернеті або на сайтах оголошень.

Також в тему стаття: Як заробляти гроші школяру без вкладень: 19+1 способів заробітку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити