Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота для мам в декреті вдома: 12 варіантів підробітку

Останнє оновлення: Четвер, 25 лютого 2021 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота в декреті

У нашому огляді ми розповімо про реальні способи заробітку для мам в декреті, які є в Інтернеті. Від найпростіших варіантів підробітку, які не зажадають багато часу і зусиль, до більш складних і вигідних у фінансовому плані.

Віддалена робота через Інтернет дозволяє самостійно визначати свій графік, навантаження і час, який ви можете присвятити роботі. Ви можете працювати, перебуваючи вдома з маленькою дитиною, і отримувати оплату на банківську карту або електронні гаманці.

1. Рерайтинг: 100-150 грн в день

Ви будете писати нові тексти на основі наданих замовником матеріалів. Це популярна послуга, яку замовляють власники сайтів, які бажають отримати недорогий і якісний контент. Вони просять вас переписати тексти з інших сайтів своїми словами без спотворення сенсу. І таким чином отримують контент для своїх проектів.

Знайти замовлення на рерайтинг можна на біржах статей. Спочатку вам доведеться брати дешеві замовлення і напрацьовувати рейтинг. Після накопичення рейтингу і позитивних відгуків ви зможете отримувати більш дорогі замовлення. Досвідчений рерайтер може заробляти за день 100-150 грн. за умови неповної зайнятості.

2. Копірайтинг: від 400 грн на день

Під копірайтингом в Інтернеті розуміють написання статей або текстів з використанням великої кількості джерел, на основі особистого досвіду автора. Це більш якісні і опрацьовані тексти, ніж у випадку рерайтингу, і платять за них більше.

Окремий вид копірайтингу – рекламні тексти. Наприклад, тексти для продаючих сторінок (лендінгів), інтернет-магазинів. Щоб їх писати, необхідно розбиратися в рекламі і маркетингу.

Вартість копірайтингу починається від 30-80 грн. за 1000 знаків з пробілами. Кращі автори отримують 150-200 грн. за 1000 знаків з пробілами. За день можна заробити від 500 грн. і вище, написавши всього одну статтю.

Багато молодих мам, перебуваючи в декреті, освоюють копірайтинг і починають заробляти на дому написанням текстів для сайтів. Плюс цієї роботи – вільний графік, що дозволяє підробляти з маленькими дітьми.

Читайте статтю: Як заробити на копірайтингу в інтернеті. 5 кроків до початку заробітку

3. Ретуш фотографій: від 100-200 грн на день

Вам потрібно буде обробляти фотографії в програмі Photoshop. Наприклад, часто замовляють ретуш весільних знімків, щоб зробити їх вид ідеальним. Люди замовляють відновлення старих і архівних фотографій, що мають різні дефекти.

Вартість простої корекції – від 4-5 грн. за знімок, складною – від 30-100 грн. за фото. Освоїти ази ретуші можна за безкоштовними уроками в Інтернеті. Якщо вам цікавий даний вид заробітку на дому то можна розвивати в собі ці навики.

4. Спільні покупки

Популярний спосіб заробітку на дому для мам в декреті. Ви купуєте що-небудь дрібним оптом, а потім продаєте подругам в роздріб з невеликою націнкою. Це цікавий варіант роботи, якщо у вас велике коло знайомих.

Ряд магазинів дають оптовикам значні знижки. Відповідно, ви можете перепродати речі набагато дорожче, ніж їх купили. Ваші подруги при цьому теж залишаться в плюсі, тому що отримають товари зі знижкою від ціни магазину.

5. Робота для мам в декреті в соціальних мережах: від 2-4 тис. грн. на місяць

У цій сфері є кілька варіантів роботи для жінок в декреті:

  1. Адміністратор групи. Вам потрібно буде знаходити і викладати в групі нові пости, стежити за порядком, блокувати порушників, відповідати на питання учасників групи і виконувати іншу роботу в соц. мережах на прохання власника. За ведення однієї групи можуть платити кілька тисяч грн на місяць. Брати в роботу можна будь-яку кількість груп в залежності від вільного часу в декреті.
  2. Модератор групи. Ваше завдання - стежити за дотриманням правил, контент оновлювати не потрібно. Платять модераторам менше, ніж адміністраторам.
  3. Спеціаліст по SMM. Ця професія дуже затребувана сьогодні. Фахівці з SMM придумують концепцію групи, контент-план (які пости і коли публікувати), займаються просуванням груп і пабліків та іншими роботами. Платять SMM-фахівцям від 8 тис. грн. на місяць, при цьому працювати можна з дому.
  4. Ви можете вести власні проекти в соціальних мережах і заробляти на рекламі.

6. Онлайн-консультант в магазині: 4-6 тис. грн. на місяць

Багато інтернет-магазинів наймають консультантів, які відповідають на запитання відвідувачів в онлайн-чатах. Вам буде потрібно перебувати онлайн і допомагати відвідувачам вибирати товари, робити покупки і вирішувати їх проблеми. Працювати можна вдома, головне – щоб у вас був стабільний Інтернет.

Платять консультантам від 4-6 тис. грн. на місяць. Іноді дохід залежить від продажів магазину. Знайти таку роботу можна на біржах віддаленої роботи.

Читайте також: Як заробити на консультаціях онлайн

 7. Робота для мам в декреті в Фотошопі: від 5-6 тис. грн. на місяць

Програма Photohop дозволяє створювати різні графічні продукти: від простих банерів і обложок для груп в соціальних мережах до виконання фотомонтажу і дизайну сайтів. Цей варіант надомної роботи підійде для творчих мам в декреті.

Освоїти Фотошоп можна за безкоштовними уроками в Інтернеті. Простим роботам ви зможете навчитися за 1-2 тижні. При цьому вартість одного банера або обкладинки, на яку ви витратите 1-2 години часу, може бути 100-200 грн.

Докладно про цей вид заробітку для мам в декреті написано в статті про способи заробітку в Photoshop.

8. Ведення відеоблогу на YouTube

Багато мам в декреті починають знімати відео, і часто хобі перетворюється на джерело додаткового доходу. Сьогодні кожен може відкрити свій канал в Інтернеті і викладати відеоролики. Автори популярних каналів заробляють пристойні суми на розміщенні реклами. Вартість рекламної вставки в ролик може бути 10-20 тис. грн. і більше.

Наприклад, молода мама, перебуваючи в декреті, може створити популярний блог на тему материнства, виховання дітей, догляд за дитиною – це дуже популярні теми в Інтернеті. Знайти однодумців - таких же мам в декретній відпустці - і стати популярним відеоблогером, думка якого цікавить безліч людей.

Читайте: Як заробити на YouTube

9. Продаж хенд-мейду: від 200-500 грн. за виріб

Часто дівчата в декреті починають займатися рукоділлям і захоплюються хенд-мейдом. Ви можете робити роботи не тільки для себе, але і на продаж. В Інтернеті є спеціальні сайти, на яких майстри продають свої роботи. При цьому вартість прикрас ручної роботи може бути досить високою: кілька тисяч грн за виріб.

Как заработать на хенд-мейд?

10. Виконання студентських робіт

Ви можете виконувати для студентів курсові, реферати та інші роботи і заробляти на цьому гроші. В Інтернеті є студентські біржі, які пропонують співпрацю авторам студентських робіт. Ви можете там зареєструватися і заробляти гроші.

11. Онлайн-репетитор

Даний варіант роботи на дому підходить мамам в декреті, що працюють в школі або знають іноземні мови. Ви можете запропонувати послуги репетитора і вести заняття по Скайпу. Є спеціальні каталоги репетирів, в яких можна розмістити інформацію про себе і рекламувати послуги. Важливо, щоб під час занять хтось міг посидіти з дитиною, тому що відволікатися під час уроку ви не зможете.

Більш детально читайте тут.

12. Програмування: від 1000-2000 $ на місяць

Якщо ви – активна мама в декреті з математичним або технічним складом розуму, спробуйте освоїти веб-програмування. Послуги програмістів дуже затребувані в Інтернеті і добре оплачуються. Працювати можна з дому, віддалено. При цьому вашими замовниками можуть бути як українські, так і іноземні компанії.

Програмісти-початківці можуть розраховувати на заробіток 10-15 тис. грн на місяць, люди з досвідом – від 15-20 тис. грн. і значно більше. Програмісти, що працюють із зарубіжними клієнтами, можуть отримувати $ 30-50 за годину роботи.

Основи веб-розробки можна освоїти самостійно за безкоштовними уроками на YouTube.

Які професії може освоїти мама в декреті?

Крім простої роботи, в Інтернеті можна знайти високооплачувану роботу для фахівців. Але для цього необхідно володіти потрібними знаннями і досвідом в області програмування, дизайну, SMM та інших сфер, затребуваних в мережі.

Нижче опублікований список професій, які можна освоїти самостійно і непогано заробляти в цих сферах з дому:

Затребувана в Інтернеті професія Рівень заробітку за місяць
SEO-копірайтер 10 000 – 16 000 грн.
Копірайтер 8 000 – 10 000 грн.
Веб-дизайнер 12 000 – 20 000 грн.
Ілюстратор 12 000 – 20 000 грн.
Графічний дизайнер 12 000 – 20 000 грн.
Моушн дизайнер 22 000 – 30 000 грн.
Веб-програміст 20 000 – 40 000 грн.
Спеціаліст з просування сайтів 16 000 – 20 000 грн.
Директолог 12 000 – 28 000 грн.
SMM-спеціаліст 12 000 – 24 000 грн.
Відеомонтажер 12 000 – 20 000 грн.

Де шукати роботу молодій мамі в декреті?

  1. Біржі фрілансу. Спеціальні сайти, де публікуються проекти. Деякі сервіси проводять угоди через сайт, що забезпечує безпеку замовника і виконавця.
  2. Сайти з вакансіями. Тут теж можна пошукати варіанти підробітку для жінок в декретній відпустці і з маленькою дитиною.
  3. Групи з вакансіями в соціальних мережах. Тут можна знайти замовників на різні послуги. Однак про всі умови роботи потрібно домовлятися безпосередньо з клієнтом.
  4. Біржі статей. Тут публікуються замовлення на тексти. Робота ведеться через сервіси, що гарантує оплату в разі якісно виконаної роботи.
  5. Компанії, що пропонують віддалену роботу. Ряд фірм готові наймати фахівців для роботи з дому. Для новачків і людей без кваліфікації варіант не підійде.

Як не попастися шахраям?

Поряд з чесними клієнтами в інтернеті зустрічаються ШАХРАЇ, які обманюють людей, охочих отримати роботу. Щоб не стати жертвою обману, обов'язково прочитайте статтю:

В Інтернеті існує безліч способів заробити для молодої мами в декретній відпустці. Грамотно підійшовши до працевлаштування, ви зможете знайти вигідні варіанти підробітку на дому.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити