Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота онлайн на дому

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота онлайн на дому

Вітаємо вас, дорогий відвідувач, на нашому інтернет-ресурсі!

Інтернет-зайнятість останнім часом стає для багатьох, якщо не головним, то другорядним джерелом доходу. Тому не дивно, що стрімко зростає попит на різні сайти для заробітку. У даній статті ми поговоримо про основні способи онлайн роботи на дому в інтернеті. Ми поділимося з вами різноманітними цікавими методами підробітку (як низькооплачуваними, так і тими, які здатні принести значний прибуток). Також ви дізнаєтеся про розвиваючіся і стабільні проекти, які надають можливість заробити, залишаючись в звичних для себе умовах — вдома. Ми пропонуємо вам заощадити свій час на пошуках підходящої роботи. Досить уважно вивчити цю статтю і вибрати найбільш комфортний для себе варіант.

Що потрібно для роботи на дому?

Дана діяльність висуває мінімальні вимоги для користувачів. Вам потрібен лише комп'ютер або ноутбук, підключений до стабільного інтернету з хорошою швидкістю, а також бажання розвиватися і отримувати прибуток. Однак, крім цього, є й деякі інші вимоги. Так, перш ніж шукати оптимальне джерело доходу, слід:

 1. Створити електронну пошту. Рекомендується окремо зареєструвати робочий ящик, на який вам будуть надходити різні важливі оповіщення, повідомлення та пропозиції. Обов'язково збережіть логін і пароль для входу, щоб не втратити до нього доступ і мати можливість своєчасно переглядати пошту.
 2. Зареєструватися в платіжній системі. Є безліч платіжних систем, в яких ви зможете створити електронний гаманець. Саме на цей гаманець буде переводитися ваш заробіток, який в подальшому ви будете переводити на картку і знімати. Найбільш популярними є системи Perfect Money, PAYEER, PayPal, Payoneer.
 3. Замовити банківську карту, щоб виводити на неї гроші з електронного гаманця. Основну карту можуть отримати особи, які досягли 14-річного віку (отримавши згоду батьків). Якщо у вас вже є карта банку, оформлена на ваше ім'я, можете використовувати її.

Після цього вам залишиться тільки вибрати відповідний метод для роботи в мережі онлайн, попередньо вивчивши різноманітні цікаві способи, запропоновані в нашій статті. Ви підберете оптимальні проекти, пройдете в них реєстрацію, після чого зможете почати заробляти!

Кращі способи заробітку на дому

Зараз в мережі існує величезна безліч різноманітних ресурсів для заробітку. Вони відрізняються різними умовами співпраці, рівнем оплати, типом пропонованих завдань та ін. Однак більшість із таких майданчиків пропонують середньостатистичному користувачу заробити без вкладень. Це хороше рішення як для початківців фрілансерів, так і для професіоналів накопичити невеликий капітал для досягнення своїх цілей.

У цій статті зібрано повний перелік надійних і перевірених методів підробітку і сайтів. Представлені нижче проекти мають такі особливості і переваги:

 • роблять на ринку праці досить тривалий час, тому встигли заробити хорошу репутацію серед роботодавців і завоювати довіру численної аудиторії користувачів;
 • здійснюють виплати всім користувачам стабільно і регулярно (кожен інтернет-ресурс надає умови співпраці, де ви зможете побачити періодичність виплат і час, в який обробляються заявки);
 • надають можливість робити на дому всім без винятку на абсолютно прозорих умовах (відсутні різні приховані платежі, шахрайські схеми тощо);
 • є перевіреними не тільки безліччю користувачів з усього світу, але і особисто нами.

Пропонуємо вам ознайомитися з методами заробітку і майданчиками для роботи, зрозуміти, у чому полягає їх суть і якими способами можна збільшити свій прибуток.

Заробіток на проходженні опитувань

Опитування є одним з найбільш простих видів підробітку. Якщо ви маєте доступ до комп'ютера та інтернету, то зможете брати участь в маркетингових дослідженнях, які проводять різні організації, і отримувати за це невелику оплату. Суть такої діяльності полягає в наступному:

 • ви реєструєтеся на сайті-опитувальнику;
 • як можна детальніше заповнюєте профіль, вказуєте всю інформацію, яку від вас зажадають (ім'я, місто проживання, наявність рухомого та нерухомого майна, освіта, рівень доходу, наявність домашніх тварин тощо);
 • регулярно перевіряєте свою пошту і своєчасно реагуєте на запрошення;
 • проходите опитування, даєте чесні відповіді на всі питання, не кидаєте заповнення анкети на півдорозі;
 • отримуєте свою чесно зароблену винагороду (в середньому від 5 до 40 грн за одну анкету).

Працюючи на дому таким чином, ви будете витрачати близько 15-30 хвилин за одне опитування. Залежно від складності і тривалості анкети пропонується і різний рівень оплати. Зазвичай сума за той чи інший тест вказується адміністрацією проектів у листі-запрошенні, яке ви отримаєте на свою пошту.

Якщо ви хочете заробляти на опитуваннях більше, то ми рекомендуємо реєструватися не на одному, а на декількох сайтах. Таким чином вам буде приходити більше запрошень, а значить, ви зможете пройти більше анкетувань і отримати за кожне з них свою винагороду.

Кращі проекти, що пропонують заповнювати опитування за гроші:

 • «vlasnadumka.ua» — широко відомий і дуже відвідуваний ресурс. Пропонує вигідні умови співпраці, а також періодично проводить цікаві конкурси та розіграші.
 • «surveyharbor.com» — популярний і надійний проект. Пропоновані тут тести оцінюються в 10-50 грн, що є досить вигідним. Підтримка даного майданчика здійснюється за рахунок всесвітньо відомої маркетингової компанії Сінт.
 • «new.opinion.com.ua» — сайт, що пропонує проходити опитування і отримувати за це бонуси. Надалі накопичені бонуси ви зможете обміняти на різні цінні призи. Крім того, система регулярно проводить цікаві розіграші, де можна отримати додаткові бали.
 • «survimo.com» — розвиваючийся інтернет-проект, який доступний для громадян України. Пропонує цікаву роботу онлайн без вкладень, яку можна легко поєднувати з основною зайнятістю або відпочинком.
 • «metroopinion.com» — пропонує можливість пройти реєстрацію та почати заробляти користувачам, які проживають на території України. Підтримку і більшість опитування надає компанія Сінт, яка є також гарантом працездатності і надійності проекту.
 • «I-say» — молодий, але розвиваючийся опитувальник, що пропонує проходити опитування за бонуси. Надалі накопичені бали можна обміняти на реальні гроші або цінні подарунки. Участь в опитуваннях доступна для осіб, які досягли 14-років.
 • «GlobalTestMarket» — цікавий опитувальний ресурс, в якому можуть спробувати свої сили абсолютно всі бажаючі. Оплата нараховується у вигляді балів, які можна конвертувати у валюту і перевести на електронний гаманець. Запрошення надходять учасникам досить регулярно.
 • «tgmpanel.com.ua» — інтернет-майданчик, пропонує вигідні умови співпраці. Всіх, хто заповнив особистий профіль, чекає приємна винагорода у вигляді 30 грн. Подальші заповнення опитувань принесуть вам від 15 грн.
 • «Myiyo» — цікавий міжнародний сервіс, що пропонує онлайн-роботу для жителів багатьох країн, в числі яких Україна, Польща, Великобританія, Німеччина, Франція і багато інших. Оплата нараховується в балах, які конвертуються в грошову валюту євро. По досягненні 10 євро, кожен учасник зможе вивести їх на гаманець в системі Пейпал.
 • «ThePanelStation» — популярний сайт-опитувальник, у якому оплата за участь в анкетуваннях нараховується у вигляді бонусів (від 100 до 5000 за одну анкету). Всі вони легко і швидко переводяться в гроші або обмінюються на різноманітні призи. Проект є закордонним, тому підійде для заробітку жителям не тільки України, а й інших країн.

Введення капчі — нескладна робота для новачків

Капча являє собою картинку, на якій зашифровані деякі символи (букви українського і англійського алфавіту, цифри). Зазвичай такі картинки з'являються перед переходом на різні сторінки сайтів. Правильне введення капчі підтвердить те, що ви є реальною людиною, а не роботом. Це відкриє вам доступ до запитуваної сторінки того чи іншого інтернет-ресурсу.

Якщо ви ще не знали, то сьогодні можна отримувати гроші за введення капчі. Це один з найпростіших видів роботи на дому, який доступний абсолютно кожному. Все, що від вас буде потрібно, — це зареєструватися на одному з сайтів (їх перелік ми надамо нижче), правильно розшифровувати зображення і отримувати за це невелику винагороду.

Оплата за таку роботу пропонується досить невелика, тому не варто розраховувати на золоті гори. Так, за одну розгадану капчу можна отримати від 0,004 грн (різні проекти пропонують різні умови оплати і роботи). Таким чином, ви зможете робити вдома близько 2-3 годин в день і накопичити за місяць суму, якої цілком вистачить на оплату інтернету чи комунальних послуг.

Найкращі сайти, на яких можна заробити, розшифровуючи картинки:

 • «2captcha.com» — найбільш популярний і відомий широкій публіці людей сайт. Відрізняється зручним і простим інтерфейсом, розібратися з яким зможе навіть новачок. Однак в нічний час доби Ви зможете працювати за підвищеною ставкою. Це є відмінною особливістю даного проекту, завдяки якій багато хто віддає йому перевагу.
 • «Kolotibablo» — надійний проект, який стабільно виплачує гроші всім активним учасникам. Заробити тут можна як на капчі (звичайні картинки з літерними або цифровими символами), так і на рекапче (набір зображень, серед яких потрібно вибрати відносяться до однієї тематики). Це відмінна можливість робити онлайн на дому, не докладаючи до цього особливих зусиль і не будучи прив'язаним до конкретного графіку.

Отримання прибутку за написання статей

Це вид підробітку, який оцінюється набагато дорожче ніж попередні два. Однак тут вам буде потрібно прикладати певні зусилля, володіти грамотністю і мати знання як мінімум української мови.

Щодня на просторах інтернету, створюється безліч сайтів і сторінок, які необхідно наповнювати корисною інформацією і просувати в ТОП пошукової видачі. Саме тому зростає попит на копірайтерів — людей, які займаються написанням статей. Дана робота ділиться на 4 види, в залежності від складності:

 • Рерайтинг — передбачає просте переписування однієї статті іншими словами. Тут або ви самі знаходите вихідну статтю і переписуєте її, зберігаючи структуру і зміст, або замовник надає вам ісходник. У будь-якому випадку необхідно вміти підбирати синоніми до слів і формулювати свої думки так, щоб не втрачався сенс речень.
 • Копірайтинг — більш складний вид роботи, де вам буде потрібно провести аналіз інформації по заданій темі, відібрати кращі матеріали, вивчити тему і написати статтю з унікальною структурою і наповненням. Це вже повністю авторський матеріал, який пишеться, виходячи з особистого досвіду і знань автора. Як правило, такий вид роботи на дому оцінюється набагато дорожче, ніж попередній. Однак він вимагає певного професіоналізму, тому новачкам краще спробувати з рерайтингу.
 • SEO-копірайтинг — це підвид попереднього способу роботи. Однак тут, крім перерахованого вище, потрібно ще грамотно і читабельно вводити певні ключові слова. Саме за цими ключовими словами користувачі будуть знаходити вашу статтю серед безлічі інших з цієї ж теми. Така робота зазвичай вимагає великих тимчасових витрат, тому оцінюється дорожче.
 • Переклади — один з різновидів роботи з написання текстів, що передбачає знання двох мов (як правило, української та англійської). Багато текстів потрібно перекладати з однієї мови на іншу, зберігши суть, структуру і грамотність. Перекладачі можуть заробляти досить непогані суми, завдяки чому така діяльність цілком може стати основним джерелом прибутку.

Варто відзначити, що вартість такої роботи розраховується за кожну 1000 символів. Залежно від складності завдання, вашого рівня професіоналізму і досвіду, ви зможете заробити від 15 грн. за 1000 символів до 100 і навіть більше. Напевно, ви вже задалися питанням, де знайти замовників і як швидше почати робити на дому онлайн. Саме тому надаємо вашій увазі ТОП-3 надійних проекту для копірайтерів:

uatxt.com — досить лояльна біржа, яка підійде як новачкам в даній сфері, так і досвідченим копірайтерам. Для початку роботи потрібно пройти невелике тестування, яке підтвердить вашу кваліфікацію. В результаті ви отримаєте від 1 до 3 зірок, які будуть відображати ваш професіоналізм і дозволять робити вас більш або менш пріоритетним виконавцем для замовників.

Оплата тут пропонується від 10 грн, якщо ви маєте низький рейтинг, і від 40 грн для користувачів з високим рейтингом. Перевагами роботи в даному проекті є:

 • можливість працювати на дома зі зручним для вас графіком;
 • наявність безлічі різноманітних завдань з написання статей, серед яких легко вибрати підходяще;
 • можливість безпосередньо спілкуватися з замовниками, задавати їм питання та ін.;
 • гарантовані виплати всім учасникам.

Advego — найбільша і відмінно зарекомендувавша себе біржа. Даний проект не має рейтингової системи, однак, добре виконуючи завдання, ви зможете потрапити в білий список замовників. Таким чином, вам можуть віддавати перевагу при виборі виконавця, а також пропонувати більш високу оплату.

Дана біржа пропонує різні види роботи онлайн, серед яких не лише написання статей, але і написання відгуків, коментарів, репости і вступ в різні групи в соц. мережах, редагування і коректура текстів і багато іншого.

2polyglot.com — сайт, який відрізняється простим і доступним інтерфейсом. Тут копірайтер може отримувати оплату за виконання завдань, розміщених замовниками, так і за розміщення написаних статей в магазин. У другому випадку ви зможете самі встановлювати розцінки. Однак в будь-якому випадку буде потрібно на відмінно знати мову і писати тексти з винятковою грамотністю.

Робота для фрілансерів різних напрямків

Якщо вищеописані методи роботи онлайн на дому вам не підійшли, однак ви хочете отримувати прибуток в домашніх умовах, то варто розглянути різні фріланс-біржі. Вони являють собою ресурси, на яких зареєстровані сотні, а то й тисячі замовників з різних сфер.

Замовники розміщують завдання, вказують умови роботи та рівень оплати, а виконавці, які готові їх виконати, залишають свої заявки. Так, подібні ресурси пропонують роботу на дому абсолютно різного напрямку. Наприклад:

 • обробка фотографій, усунення водяних знаків, ретушування, фотошоп та ін.;
 • створення сайтів (написання кодів, розробка дизайну, адміністрування майданчиків тощо.);
 • ведення комерційних акаунтів в соціальних мережах, написання постів, обробка коментарів і заявок;
 • розробка мобільних додатків, комп'ютерних програм та ін.

На таких платформах можна знайти як разові замовлення, так і постійну роботу, здатну надалі стати основною вашою зайнятістю. Пропонуємо розглянути найбільш популярні та цікаві біржі для фрілансерів:

freelancehunt.com — надає можливість швидко і без особливих зусиль знаходити замовлення з різних сфер. Щоб почати отримувати дохід, вам буде потрібно:

 • зареєструватися на офіційному сайті біржі;
 • пройти нескладне тестування;
 • знайти відповідне завдання, взяти його в роботу;
 • виконати завдання в зазначений термін з дотриманням всіх вимог і отримати за це грошову винагороду.

freelance.ua — онлайн-платформа, відмінною особливістю якої є фіксована вартість кожного завдання — 200 грн. Тут виконавці можуть заробляти рейтинг і відгуки від замовників, що робить їх більш затребуваними серед конкурентів. Чим краще ви будете справлятися зі своїми обов'язками, тим на більшу кількість замовлень зможете розраховувати.

Weblancer.net — популярна фріланс-біржа в інтернеті, де працює безліч виконавців з різних куточків світу. Завдяки різноманітності завдань ви зможете підібрати оптимальні для себе варіанти. За умови якісного та оперативного виконання, ви зможете завоювати довіру замовників і отримувати більше схвалень.

Інші способи заробітку для початківців

Всі перераховані вище методи — далеко не єдина можливість заробити без вкладень. Існують і інші цікаві варіанти, які підійдуть і для новачків, і для професіоналів, які шукають різноманітності.

Ми намагаємося надати найбільш докладну інформацію з різних видів підробітку, щоб ви обов'язково змогли знайти заняття по душі. Тому рекомендуємо вам ознайомитися з іншими способами роботи:

Робота в соціальних мережах. Це можливість робити на дому, виконуючи ті ж дії, що ви звикли робити безкоштовно. Так, вам будуть доступні такі завдання:

 • проставлення лайків або репости на свою сторінку;
 • написання коментарів;
 • додавання в друзі інших користувачів або вступ в групи;
 • перегляд відео та інше.

Установка ігор і додатків за гроші. Напевно, ви встановлюєте на свій смартфон або планшет безліч всіляких програм. Сьогодні на цьому можна отримувати додатковий прибуток! Досить тільки зареєструватися в якомусь з проектів, завантажувати пропоновані додатки, не видаляти їх протягом певного часу (зазвичай 7 днів). Оплата за такі дії нараховується на ваш рахунок всередині системи, а потім виводиться на гаманець.

Залишення відгуків. Це не тільки прибуткова, але і вельми цікава зайнятість. Від вас буде потрібно тільки писати унікальні відгуки про товари, якими ви користуєтеся. Швидше за все, ви вже робили це без будь-якої оплати. Однак сьогодні є кілька проектів, які готові платити за цікаві, інформативні та корисні відгуки. Перед написанням обов'язково читайте всі правила сервісу за кількістю символів для кожного відгуку та іншим умовам.

Заробіток на кліках. Це дуже простий, але і найменш оплачуваний вид онлайн роботи через Інтернет. Відмінно підійде для новачків, які тільки пробують свої сили. Тут ви зможете отримувати невелику винагороду за серфінг сайтів, перегляд сторінок, відеороликів, читання листів, проходження тестів та іншу нескладну роботу.

Професії для онлайн роботи: ТОП-9

Дизайнер мемів (так, є і такий)

Що робити: створювати меми в Фотошопі та інші смішні картинки для соцмереж.

Де можна працювати: великі розважальні пабліки Тік Токі і ЗМІ.

Менеджер заявок

Що робити: збирати і обробляти заявки, що надходять через сайт, форму або CRM-систему, редагувати або заповнювати вручну таблиці Excel, зводити всі дані в одну таблицю.

Де можна працювати: логістика та перевезення, онлайн-курси, дрібний приватний бізнес (наприклад, салони краси).

Помічник SEO-фахівця

Що робити: готувати технічне завдання копірайтеру за інструкцією, вести проекти в CRM-системі, додавати ключі в парсер позицій і обробляти іншу інформацію за готовими інструкціями. За місяць-два, розібравшись, можна автоматизувати половину своєї роботи.

Де можна працювати: на SEO-фрілансера або невелику команду сеошников. Біржі типу Kwork.

Спеціаліст технічної підтримки

Що робити: отримувати запити і питання від Клієнтів Сервісу або Програми, знаходити рішення по базі або перенаправляти клієнта до потрібного фахівця.

Де можна працювати: банки, додатки-сервіси (таксі, доставка їжі, інтернет-магазини).

Менеджер з реклами

Що робити: збирати і оновлювати базу рекламних майданчиків — блогерів в Instagram, Тік Ток, телеграм-канали і ютуб-канали. У базі повинні бути контакти, посилання, вартість реклами та умови співпраці.

Де можна працювати: рекламні та PR агентства, телеграм-канали, великі ютуб-блоги та блогери

Перекладач

Що робити: перекладати з англійської мови на українську нескладні статті та новини з зарубіжних ресурсів. Переклад з української на інші мови теж часто потрібно і оплачується дорожче.

Де можна працювати: ЗМІ, блоги та телеграм-канали

Транскрибатор, розшифровувач аудіо, Укладач субтитрів

Що робити: записати в документ і відредагувати текст з аудіозапису або відеоролика — зазвичай це запис інтерв'ю, подкаст або запис виступу з конференції. Часто зустрічаються завдання зі складання субтитрів, де також потрібно записати текстом все, що ви чуєте в ролику або фільмі.

Де можна працювати: відеопродакшен і студії монтажу, маркетингові та рекламні агентства, ЗМІ та блоги.

Монтажер

Що робити: монтувати короткі ролики для Instagram або Youtube без спецефектів, вирізати з ролика зайве.

Де можна працювати: в основному на блогерів, SMM і рекламні агентства.

HR-менеджер

Що робити: розміщувати вакансії на сайтах, в чатах і телеграм-каналах, домовлятися про Бартер або розміщення за гроші.

Де можна працювати: HR-агентства та відділи великих digital-компаній.

Наш список професій не можна назвати максимально повним. Постійно з'являються нові спеціальності, вмирають старі. Ми будемо стежити за тим, щоб цей список залишався актуальним кожні півроку.

На який дохід може розраховувати фрілансер?

Одні з перших питань, що хвилюють початківців фрілансерів, полягають у тому, яку роботу потрібно виконувати і скільки на цьому можна заробити. Варто відзначити, що рівень доходів безпосередньо залежить від вашого досвіду і професіоналізму, а також від обраного виду діяльності.

Як ви вже зрозуміли, найпростіші способи підробітку (введення капчі, виконання завдань в соц.мережах та інші) принесуть вам лише додатковий прибуток, якого вистачить на дрібні кишенькові витрати, оплату інтернету, телефонного зв'язку та ін. Якщо ж ви володієте знаннями в якій-небудь сфері, то зможете розраховувати на більш високий прибуток.

Пропонуємо вам розглянути три рівні оплати, в залежності від досвіду фрілансера:

 1.  Новачок без досвіду роботи зможе отримати до 4 тисяч грн на місяць. Однак потрібно бути готовим до того, що вам дійсно доведеться витрачати свій час. Працюючи на дому, ви зможете отримати таку і більш вагому суму, якщо будете паралельно вивчати багато інформації, щоб підвищити свої навички і рівень професіоналізму.

Заробити таку суму ви зможете і на нескладних видах роботи, на зразок написання відгуків або коментарів на форумах. Однак для цього потрібно витрачати близько 2-4 годин в день і працювати регулярно.

 1. Новачок, що має знання в певній сфері може розраховувати на оплату до 12 тисяч грн на місяць. Практично будь-яка інтелектуальна діяльність може виконуватися в інтернеті. Зазвичай новачки починають з бірж фрілансу, де зможуть знаходити як разові замовлення, так і добре оплачуваний постійний заробіток в мережі.

У будь-якому випадку вам також буде потрібно старанно робити, підвищувати рівень своїх знань і шукати більш вигідних замовників. Це дозволить вам надалі стати затребуваним фахівцем. Як результат-вам не доведеться шукати замовників, вони самі будуть вас знаходити.

 1. Досвідчені фрілансери отримують до 40 тисяч грн, а деякі і більше. На такий рівень зарплати можуть розраховувати професійні фотографи, програмісти, дизайнери, бухгалтери та інші фахівці.

Як ви вже зрозуміли, всі, хто використовують інтернет для роботи, можуть самі встановити рівень своєї оплати. Чим більше ви стараєтеся, тим більший прибуток будете отримувати.

Способи збільшення прибутку

Багато фрілансерів стикаються з проблемою того, що начебто все роблять правильно, але рівень доходів не росте. Деяким вдається отримувати більше грошей з кожним місяцем, а хтось не може перевищити задану планку. Причин цьому може бути безліч. Ми пропонуємо вашій увазі кілька рекомендацій щодо того, як підвищити свої доходи:

 1. Реєструйтеся відразу в декількох проектах. Особливо це стосується такого виду підробітку, як заповнення опитувань. Там діє схема: чим більшій кількості сайтів ви зареєструєтесь, тим більше запрошень на проходження опитувань будете отримувати. А отже, зможете значно збільшити свій прибуток. Пробуйте комбінувати кілька різних варіантів заробітку, пробуючи свої сили і оцінюючи всі переваги і недоліки. Це допоможе вам з часом виділити для себе кілька найбільш оптимальних варіантів, які будуть приносити вам не тільки прибуток, а й задоволення.
 2. Витрачайте на роботу онлайн більше часу. Організуйте свій графік таким чином, щоб стабільно і регулярно приділяти інтернет-діяльності мінімум 2 години в день. Це цілком реально навіть за умови суміщення з основною зайнятістю. Ніхто не говорить, що потрібно приділяти цьому весь свій вільний час. Досить вибрати джерело доходу, що вимагає від вас трохи тимчасових витрат і приносить задоволення.
 3. Приймайте участь в реферальних програмах. Практично кожен з вищеописаних проектів пропонує всім учасникам отримувати додатковий пасивний дохід на рефералах. Запрошуйте своїх друзів і знайомих в проекти, в яких працюєте самі, і отримуйте невелику винагороду за їх активність.
 4. Створіть власний сайт. Це найбільш ефективний спосіб збільшити свій прибуток. Вам буде потрібно вкласти зовсім небагато коштів, щоб розкрутити свій ресурс і наповнити його контентом. Однак потім ви зможете отримувати гроші за розміщення реклами або підключення партнерок. Враховуйте, що ваш сайт повинен бути корисним і мати високу відвідуваність кожен день. Тільки в цьому випадку ви зможете розраховувати на пристойну винагороду.

Як бачите, на дому може робити абсолютно кожен. А якщо при цьому ще й слідувати вищеописаним рекомендаціям, то можна перетворити таку діяльність в основне джерело доходу.

Переваги та недоліки роботи на дому + відео

Отримання прибутку в режимі онлайн має безліч переваг. Так, основними плюсами є:

 • робота в найбільш комфортних умовах — вдома (відсутність прив'язки до певного місця — найбільш вагома перевага);
 • можливість працювати на себе (вам не потрібно постійно звітувати перед начальником, добиратися до офісу і назад, носити одяг з дрес-кодом та інше);
 • вільний графік (ви можете починати працювати в будь-який зручний час, самі плануєте свій графік і визначаєте період для відпочинку);
 • наявність нескладних способів заробітку (багато видів діяльності не вимагають спеціальної освіти або будь-яких умінь, досить тільки вміти користуватися комп'ютером та інтернетом);
 • перспективи професійного росту (незважаючи на те, що ви є фрілансером, ви також можете підвищувати рівень своїх знань, набиратися досвіду, проходити різні навчальні курси і таким чином підвищувати свій професіоналізм).

Що стосується недоліків роботи онлайн на дому, то їх набагато менше, і вони незначні. Так, до мінусів можна віднести:

 • Деякі труднощі на перших етапах. Перш за все, ці складнощі пов'язані з тим, що багато хто очікує отримувати хороший дохід вже в перший час. Однак для того, щоб вийти на пристойний прибуток, багатьом потрібно 2-3 місяці, а то й більше. Тому важливо запастися терпінням і відповідально підходити до роботи.
 • Необхідність проходити навчання, щоб набратися знань і претендувати на більш високу оплату. Це стосується представників різних сфер (копірайтерів, програмістів, фотографів тощо), які хочуть знайти в мережі хороше джерело доходу і домогтися успіхів в обраній сфері. Якщо для повсякденних спеціальностей потрібно витрачати на навчання 3-5 років, то тут досить пройти кілька годин навчальних курсів.
 • Брак живого спілкування. Оскільки більшість часу ви будете витрачати за ноутбуком або ПК, то у вас може виникнути дефіцит спілкування. Однак цю проблему легко вирішити, якщо виділити в своєму графіку кілька годин на спілкування з близькими і друзями.

 Як бачите, недоліків у інтернет-зайнятості не так вже й багато. Якщо ви виберете той вид підробітку, який буде приносити вам задоволення, то всіх цих недоліків ви навіть не помітите. Ви можете робити як без вкладень, так і з ними. Однак в будь-якому випадку зможете домогтися успіхів, якщо з відповідальністю підійдете до заробітку і навчитеся правильно організовувати свій робочий день.

Ми впевнені, що ви зможете знайти оптимальний і цікавий спосіб підробітку, який принесе вам не лише гарний прибуток, але і задоволення. Бажаємо вам успіхів!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити