Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на коментарях в 2022 році

Останнє оновлення: Вівторок, 04 січня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на коментарях

Привіт, шановні відвідувачі нашого ресурсу про роботу в онлайн-режимі. Сьогодні можливістю отримувати прибуток за допомогою інтернету користується практично кожен другий користувач. Якщо ви вирішили спробувати свої сили в такому вигляді підробітку, варто насамперед ознайомитися з усіма можливими варіантами отримання доходу. Якщо вміло комбінувати їх, то можна зробити інтернет-зайнятість основним джерелом фінансів. У цій статті ми познайомимо вас з одним з них — заробіток на коментарях в інтернеті. Ви дізнаєтеся всі особливості і секрети цього способу роботи, отримати цінні рекомендації по збільшенню прибутку. Крім того, ви отримаєте перелік надійних і неодноразово перевірених проектів, завдяки яким багато тисяч інтернет-користувачів заробляють в мережі.

Особливості заробітку на коментарях

Такий метод роботи підійде абсолютно всім, адже практично кожен користувач хоч раз у своєму житті писав коментарі до статей в інтернеті або до цікавих постів у соціальних мережах. Оскільки суть завдань досить проста і не вимагає від вас ніяких умінь або спеціальних знань, то і рівень ваших доходів буде досить невеликим. Цього вистачить, щоб, скажімо, оплатити комуналку або покрити витрати на Інтернет і мобільний зв'язок. Але в якості основного джерела доходу такий спосіб, скоріше, не підійде.

У чому ж полягатиме робота заробітку на коментарях? Насамперед необхідно знайти надійний проект (їх перелік ми надамо нижче), який пропонує оплату за написання коментарів на різних ресурсах, і зареєструватися в ньому. Далі необхідно приділяти достатньо часу такій діяльності, щоб отримати видимий прибуток. Більшість ресурсів пропонують перелік завдань, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе по вартості, тематиці та ін.

Велика кількість активних коментаторів необхідна, перш за все, власникам різних інтернет-ресурсів. Чим більше коментарів матимуть розміщені статті, пости або записи, тим більша кількість користувачів буде відвідувати Сайт. Власники інтернет-магазинів можуть замовляти реальні відгуки про продукцію, що продається. Це також один з маркетингових ходів, який дозволяє збільшити відвідуваність і продаж в цілому.

Проекти, що пропонують такий вид зайнятості, діляться на два основні типи: сайти, що пропонують коментувати записи на форумах або статті, і так звані отзовики. Перші надають найрізноманітніші завдання, де вам потрібно просто залишити свою думку про що-небудь. Так, наприклад, ви можете прокоментувати яку-небудь подію, ситуацію, цікавий факт і ін. Розмір текстового повідомлення зазвичай досить невеликий і складає близько 200-500 символів. Тому на написання у вас буде йти трохи часу. Оплата в середньому становить 3-5 грн за один коментар. Ваш підсумковий заробіток на написанні коментарів буде залежати від того, скільки годин на день ви будете приділяти такій діяльності.

Отзовики — це проекти, які вимагають саме написання відгуків про товари або послуги, якими ви користувались. Такі сервіси пропонують грошові винагороди за певну кількість переглядів вашого відгуку. Тому важливо писати про ті продукти або послуги, які є досить популярними і затребуваними серед різних категорій користувачів. Крім того, важливо уважно читати умови співпраці з такими проектами. Багато з них вимагають, щоб ваш відгук про товар був одним з перших або ж мав оригінальні фотографії, які підтверджують, що ви дійсно користувалися продуктом.

Як бачите, суть роботи з коментарями досить проста. Це один з багатьох видів заробітку в інтернеті, що не вимагає від вас будь-яких знань, досвіду або грошових вкладень. Щоб зрозуміти, з чого почати, варто ознайомитися з різними проектами, які пропонують оплату за написання і публікацію коротких текстових повідомлень.

Перелік надійних проектів

Розглянемо надійні і популярні сервіси, за допомогою яких ви зможете заробляти на коментарях. Всі сайти є перевіреними і здійснюють виплати відповідно до регламенту.

Qcomment — одна з найбільш великих бірж, що надають різні завдання. Одним з напрямків роботи є коментування. Є різні типи завдань з різним рівнем оплати. Її огляд ми робили раніше - тут.

Advego — біржа копірайтингу, де замовники розміщують завдання з написання текстів або коментарів на форумах. Всі подробиці можна подивитися в картках завдань.

Turbotext — зручна біржа для копірайтерів і коментаторів. Перейшовши в розділ «Мікро-завдання», ви зможете знайти список доступних для виконання завдань. Після ознайомлення з умовами зможете взяти завдання на виконання.

Wpcomment — хороший проект для початківців фрілансерів. У вкладці "завдання" можна знайти список доступних завдань з коментування. Перед тим, як приступити до роботи, необхідно пройти тестове завдання, написавши 10 коротких коментарів.

Якщо вас цікавить написання відгуків, то пропонуємо вашій увазі популярні сайти-отзовики:

Tutux — сайт для користувачів, яким до душі писати відгуки про ті чи інші товари. Кожна 1000 переглядів відгуку оцінюється в 100 рублів (40 грн). Таким чином, можна мати непоганий пасивний дохід, приділяючи роботі 1-2 години в день.

Otzovik — проект, що пропонує висловлювати думку про різні товари, послуги, заклади тощо, отримуючи за це грошові винагороди. Обов'язково варто вивчити правила написання відгуків, щоб виплати були зараховані.

Таким чином, ви можете заробити на коментарях або відгуках непогані гроші. Всі проекти мають нескладний інтерфейс і правила, яких необхідно дотримуватися. Реєструйтеся і проводьте вільний час з користю і вигодою.

Як збільшити свій заробіток?

Насамперед, вам необхідно уважно ознайомитися з умовами завдання, яке ви збираєтеся виконати. До таких умов відносять:

  • позитивний, нейтральний або негативний окрас повідомлення (стосується відгуків про будь-які товари, послуги та ін.);
  • кількість символів в коментарі (деякі рекламодавці не вимагають дотримуватися кількість знаків, однак, це не означає, що ваше повідомлення повинно складатися з 1-2 слів);
  • необхідність набрати потрібну кількість переглядів (це стосується, в основному, отзовиков; враховуйте, що оплата нараховується за кожну 1000 переглядів).

Щоб підвищити свій заробіток на написанні коментарів, варто писати їх осмислено і грамотно. Ваші повідомлення повинні бути унікальними, їх копіпаст з інших джерел зазвичай призводить до бану вашого аккаунта в системі.

Високо оцінюються коментарі, які відповідають тематиці обговорюваного питання, є оригінальними і здатні викликати інтерес у інших користувачів. Якщо ваше завдання - прокоментувати статтю, то ви можете надати в своєму повідомленні якийсь цікавий факт, розповісти випадок з Вашого життя або оскаржити точку зору автора. Якщо ж ви пишете відгук, то непогано було б підкріпити його фотографією, чітко описати переваги або недоліки продукту, які ви виявили під час використання.

Вивчайте умови завдань, пропонованих на біржах, і беріть в роботу тільки те, що ви дійсно зможете виконати. Якщо тематика, в якій потрібно залишити коментар, вам не близька, краще пропустити таке завдання.

Також підняти рівень свого заробітку на коментарях ви зможете, якщо будете приділяти роботі трохи часу щодня. Візьміть собі за правило працювати 1,5-2 години кожен день, і тоді ви незабаром зможете оцінити результати своїх праць.

Як бачите, такий варіант підійде абсолютно всім, незалежно від віку, наявності знань або умінь. Ви можете займатися коментуванням у вільний час, отримуючи таким чином додатковий дохід. Реєструйтеся в декількох проектах, вибирайте найбільш комфортні для себе умови і заробляйте в інтернеті!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 # Тома 18.02.2021, 11:16
Заробіток на коментарях приносить небагато грошей, але це один с найпростіших способів в інтернеті.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата