Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на коментарях та відгуках в 2024 році

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на коментарях

Привіт, шановні відвідувачі нашого ресурсу про роботу в онлайн-режимі. Сьогодні можливістю отримувати прибуток за допомогою інтернету користується практично кожен другий користувач. Якщо ви вирішили спробувати свої сили в такому вигляді підробітку, варто насамперед ознайомитися з усіма можливими варіантами отримання доходу. Якщо вміло комбінувати їх, то можна зробити інтернет-зайнятість основним джерелом фінансів. У цій статті ми познайомимо вас з одним з них — заробіток на коментарях в інтернеті. Ви дізнаєтеся всі особливості і секрети цього способу роботи, отримати цінні рекомендації по збільшенню прибутку. Крім того, ви отримаєте перелік надійних і неодноразово перевірених проектів, завдяки яким багато тисяч інтернет-користувачів заробляють в мережі.

Особливості заробітку на коментарях

Такий метод роботи підійде абсолютно всім, адже практично кожен користувач хоч раз у своєму житті писав коментарі до статей в інтернеті або до цікавих постів у соціальних мережах. Оскільки суть завдань досить проста і не вимагає від вас ніяких умінь або спеціальних знань, то і рівень ваших доходів буде досить невеликим. Цього вистачить, щоб, скажімо, оплатити комуналку або покрити витрати на Інтернет і мобільний зв'язок. Але в якості основного джерела доходу такий спосіб, скоріше, не підійде.

У чому ж полягатиме робота заробітку на коментарях? Насамперед необхідно знайти надійний проект (їх перелік ми надамо нижче), який пропонує оплату за написання коментарів на різних ресурсах, і зареєструватися в ньому. Далі необхідно приділяти достатньо часу такій діяльності, щоб отримати видимий прибуток. Більшість ресурсів пропонують перелік завдань, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе по вартості, тематиці та ін.

Велика кількість активних коментаторів необхідна, перш за все, власникам різних інтернет-ресурсів. Чим більше коментарів матимуть розміщені статті, пости або записи, тим більша кількість користувачів буде відвідувати Сайт. Власники інтернет-магазинів можуть замовляти реальні відгуки про продукцію, що продається. Це також один з маркетингових ходів, який дозволяє збільшити відвідуваність і продаж в цілому.

Проекти, що пропонують такий вид зайнятості, діляться на два основні типи: сайти, що пропонують коментувати записи на форумах або статті, і так звані отзовики. Перші надають найрізноманітніші завдання, де вам потрібно просто залишити свою думку про що-небудь. Так, наприклад, ви можете прокоментувати яку-небудь подію, ситуацію, цікавий факт і ін. Розмір текстового повідомлення зазвичай досить невеликий і складає близько 200-500 символів. Тому на написання у вас буде йти трохи часу. Оплата в середньому становить 3-5 грн за один коментар. Ваш підсумковий заробіток на написанні коментарів буде залежати від того, скільки годин на день ви будете приділяти такій діяльності.

Отзовики — це проекти, які вимагають саме написання відгуків про товари або послуги, якими ви користувались. Такі сервіси пропонують грошові винагороди за певну кількість переглядів вашого відгуку. Тому важливо писати про ті продукти або послуги, які є досить популярними і затребуваними серед різних категорій користувачів. Крім того, важливо уважно читати умови співпраці з такими проектами. Багато з них вимагають, щоб ваш відгук про товар був одним з перших або ж мав оригінальні фотографії, які підтверджують, що ви дійсно користувалися продуктом.

Як бачите, суть роботи з коментарями досить проста. Це один з багатьох видів заробітку в інтернеті, що не вимагає від вас будь-яких знань, досвіду або грошових вкладень. Щоб зрозуміти, з чого почати, варто ознайомитися з різними проектами, які пропонують оплату за написання і публікацію коротких текстових повідомлень.

Перелік надійних проектів

Розглянемо надійні і популярні сервіси, за допомогою яких ви зможете заробляти на коментарях. Всі сайти є перевіреними і здійснюють виплати відповідно до регламенту.

Postloop — це сервіс, який платить за коментарі та відгуки на різних форумах та блогах. Вони мають високі рейтинги та добре оцінені користувачі.

UserTesting — цей сервіс дозволяє користувачам заробляти гроші за тестування веб-сайтів та програм. Вони заплатять вам за кожен тест, який ви успішно виконали.

Swagbucks — цей сервіс дозволяє заробляти гроші за виконання опитувань та перегляд відеороликів. Вони також мають програму лояльності, яка дає додаткові бонуси за активність.

Toluna — цей сервіс дозволяє користувачам заробляти гроші за виконання опитувань та залишення відгуків. Вони також надають можливість отримувати безкоштовні зразки продуктів для тестування.

Amazon Mechanical Turk — цей сервіс дозволяє користувачам заробляти гроші за виконання маленьких завдань, таких як класифікація зображень або переклад тексту. Він пропонує широкий спектр різноманітних завдань, що дозволяє знайти щось, що вам підходить.

Advego — біржа копірайтингу, де замовники розміщують завдання з написання текстів або коментарів на форумах. Всі подробиці можна подивитися в картках завдань.

Таким чином, ви можете заробити на коментарях або відгуках непогані гроші. Всі проекти мають нескладний інтерфейс і правила, яких необхідно дотримуватися. Реєструйтеся і проводьте вільний час з користю і вигодою.

Як збільшити свій заробіток?

Насамперед, вам необхідно уважно ознайомитися з умовами завдання, яке ви збираєтеся виконати. До таких умов відносять:

 • позитивний, нейтральний або негативний окрас повідомлення (стосується відгуків про будь-які товари, послуги та ін.);
 • кількість символів в коментарі (деякі рекламодавці не вимагають дотримуватися кількість знаків, однак, це не означає, що ваше повідомлення повинно складатися з 1-2 слів);
 • необхідність набрати потрібну кількість переглядів (це стосується, в основному, отзовиков; враховуйте, що оплата нараховується за кожну 1000 переглядів).

Щоб підвищити свій заробіток на написанні коментарів, варто писати їх осмислено і грамотно. Ваші повідомлення повинні бути унікальними, їх копіпаст з інших джерел зазвичай призводить до бану вашого аккаунта в системі.

Високо оцінюються коментарі, які відповідають тематиці обговорюваного питання, є оригінальними і здатні викликати інтерес у інших користувачів. Якщо ваше завдання - прокоментувати статтю, то ви можете надати в своєму повідомленні якийсь цікавий факт, розповісти випадок з Вашого життя або оскаржити точку зору автора. Якщо ж ви пишете відгук, то непогано було б підкріпити його фотографією, чітко описати переваги або недоліки продукту, які ви виявили під час використання.

Вивчайте умови завдань, пропонованих на біржах, і беріть в роботу тільки те, що ви дійсно зможете виконати. Якщо тематика, в якій потрібно залишити коментар, вам не близька, краще пропустити таке завдання.

Також підняти рівень свого заробітку на коментарях ви зможете, якщо будете приділяти роботі трохи часу щодня. Візьміть собі за правило працювати 1,5-2 години кожен день, і тоді ви незабаром зможете оцінити результати своїх праць.

Як бачите, такий варіант підійде абсолютно всім, незалежно від віку, наявності знань або умінь. Ви можете займатися коментуванням у вільний час, отримуючи таким чином додатковий дохід. Реєструйтеся в декількох проектах, вибирайте найбільш комфортні для себе умови і заробляйте в інтернеті!

7 критеріїв хорошого коментаря, за який вам заплатять

Давайте розберемо критерії, яким має відповідати грамотний коментар, щоб замовник захотів заплатити за нього.

 1. Відповідність до теми. Якщо вас просять прокоментувати статтю на тему «Життя африканських зебр у Європі», ваш коментар повинен на 100% відповідати їй. Обов'язково ознайомтеся з матеріалом, перш ніж залишити свою думку. Якщо ви зовсім не розумієтеся на темі, то можете попередньо погуглити статті, щоб сформувати власну точку зору на тему.
 2. Унікальність. Головна умова просування блогу через коментарі – унікальність. Тому перед тим як опублікувати комент, перевірте його через сервіс унікальності advego.com. Показник має бути не менше 80%. Винятком є випадки, коли замовник самостійно видає виконавцю текст, який потрібно просто опублікувати від свого імені.
 3. Який підтекст, що чіпляє.  Ідеально, якщо ваш коментар стане вірусним. Тобто в ньому буде невелика провокація або питання, яке змусить інших зацікавлених користувачів залучитися до дискусії. Прикладом коменту, що чіпляє, може стати питання, задане одному з попередніх коментаторів, або висловлювання аргументованої протилежної точки зору щодо думки автора.
 4. Грамотність. За цим критерієм зустрічаються розбіжності: одні досвідчені коментатори стверджують, що грамотність не є принциповою, інші діляться випадками з практики, коли замовники не приймали роботу, якщо в тексті були допущені пунктуаційні помилки. З особистого досвіду скажемо, що мало, кому подобаються коментарі з помилками та описками. Є автори, які спеціально пишуть тексти з друкарськими помилками, тому що в звичайному житті люди часто припускаються помилок.
 5. Просте подання інформації. Не треба писати хитромудрими фразами: чим простіше, тим краще. Пишіть простими пропозиціями від першої особи, якщо замовник не попросив про інше. Буде ідеально, якщо ви опинитеся знайомі з темою, яку візьмете в роботу.
 6. Підпис від імені реальної людини. Перед коментуванням на сайтах та в соцмережах часто просять авторизуватися. Якщо ви не бажаєте залишати коментарі під своїм справжнім ім'ям, використовуйте псевдонім або спеціально зареєстровану сторінку в ФБ, Тік Ток. Тільки подбайте, щоб ім'я було реальним, інакше коментар не виглядатиме правдоподібним, і завдання може бути не зараховане. Наприклад, нік Ольга Андрєєва звучить правдоподібніше, ніж Іван Хоттабич.
 7. Відповідність вимогам замовника. Крім перелічених вимог, замовники можуть пред'являти додаткові. Щоб робота залишилася оплаченою, уважно читайте вимоги та виконуйте їх. Наприклад, деякі замовники можуть наполягати, щоб відкликання було обсягом щонайменше певної кількості символів і містити певні слова.

Скільки можна заробити на коментарях в інтернеті

Заробіток на коментарях — це проста робота, яка не вимагає високої кваліфікації, а тому вона не вважається високооплачуваною. Ми підрахували скільки можна заробити на коментарях за місяць, щодня працюючи на біржі по 5–6 годин на день. У нас вийшов зразковий дохід у 5 000 грн.

Сума взята з розрахунку можливого заробітку 40 грн на годину на біржі advego.com. Якщо порівняти отриману суму із середнім окладом (візьмемо просто для прикладу), який у Україні дорівнює 6 000 грн, то виходить, що заробіток на коментарях - цілком перспективна альтернатива офлайн роботі в бюджетній сфері.

Переваги та недоліки заробітку на коментарях

Перш ніж перейдемо до детального розбору сервісів і бірж для заробітку на коментарях і відгуках, розберемося в перевагах і недоліках цієї роботи і поговоримо, кому підійде, а кому може не підійти ця діяльність.

Плюси Мінуси
 • простота
 • відсутність необхідності у спеціальному навчанні та перепідготовці
 • відсутність відповідальності;
 • гнучкий графік роботи
 • наявність перспективи професійного зростання: наступна сходинка – копірайтинг
 • відмінний підробіток для студентів, пенсіонерів та молодих людей, які опинилися тимчасово безробітними
 • відносно низький заробіток
 • відсутність премій та соцпакету
 • невеликий вибір вузькоспеціалізованих бірж для заробітку на коментуванні
 • робота складається переважно з рутинних дій
 • моральна сторона питання - часто замовники просять залишати позитивні відгуки до товарів сумнівної якості

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Тома 18.02.2021, 11:16
Заробіток на коментарях приносить небагато грошей, але це один с найпростіших способів в інтернеті.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата