Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на форумах

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на форумах

 Доброго часу доби, шановні читачі! Якщо ви є фрілансером і шукаєте можливі джерела доходу або починаєте свій шлях у сфері інтернет-діяльності, то ця стаття для вас! Ви познайомитеся з одним цікавим і досить прибутковим способом роботи, який полягає в спілкуванні на форумах. Такий метод заробітку досить поширений останнім часом, оскільки в мережі з'являється все більша кількість форумів, а також рекламодавців, які пропонують вигідні умови співпраці. Такий варіант є ідеальним навіть для новачків, оскільки не вимагає наявності спеціальних знань і умінь. Тому рекомендуємо вам ознайомитися з популярними способами заробітку і дізнатися про сервіси, за допомогою яких можна виконувати заробіток на форумах.

Основні способи заробітку на форумах

Є чимало способів отримання доходу за допомогою форумів. Розглянемо найбільш поширені і прості в реалізації варіанти:

1. Написання повідомлень. Цей спосіб доступний абсолютно для всіх користувачів всесвітньої павутини. Якщо ви любите спілкуватися, ділитися досвідом, давати поради та ін., то цей метод відмінно підійде для вас. Вам достатньо знайти форум, який платить за залишені повідомлення в різних темах. Тобто, ви реєструєтесь на сайті, знаходите найбільш цікаву для себе тему (наприклад, виховання дітей, будівництво, юриспруденція та ін) і коментуєте записи.

Варто відзначити, що зазвичай до таких повідомлень висувається ряд вимог, з якими потрібно ознайомитися насамперед. Заробити таким способом великі суми у вас навряд чи вийде, але ви можете отримувати оплату, займаючись улюбленою справою або просто спілкуючись з іншими користувачами. В середньому одне повідомлення оцінюється в 0,01-0,03 долара.

2. Розміщення рекламних повідомлень. Такий варіант відмінно підійде для тих, у кого вже є великий досвід в розміщенні коментарів на форумах. Він полягає в тому, що своє звичайне повідомлення у темі ви формуєте таким чином, щоб органічно вписати в нього рекламне посилання.

Такі коментарі ви не раз зустрічали на різних форумах. До них також висуваються вимоги: необхідно вставляти посилання від рекламодавців таким чином, щоб вони виглядали природно в тексті вашого повідомлення відповідали на питання теми. В іншому випадку модератори можуть порахувати їх спамом і видалити. Крім того, важливо, щоб рейтинг вашого профілю на форумі вселяв довіру. Зазвичай створенням рекламних повідомлень займаються користувачі, які заробили гарну репутацію і залишили кілька десятків тематичних коментарів.

Головна ваша задача — знайти рекламодавця, який буде надавати вам посилання на свій сайт з товарами або послугами і платити за їх розміщення. Знайти його ви можете на тих же форумах. Таким чином, ви будете ненав'язливо просувати будь-які послуги і заробляти на цьому. Оплата за такі повідомлення набагато вище, ніж за звичайні. Це дозволить вам вийти на непоганий рівень доходу, займаючись улюбленою справою.

Так, ми розглянули найбільш популярні методи, що дозволяють заробляти на форумах. Якщо ця тема викликає у вас інтерес, рекомендуємо дізнатися про біржах, які пропонують отримувати оплату за коментарі на різних ресурсах.

Читайте також: Заробіток в інтернеті без вкладень: ТОП 15 способів

На яких біржах можна заробити?

Всім відомо, що є різноманітні фріланс-біржі, які пропонують грошові винагороди за виконання різного роду завдань. Серед завдань можна знайти і залишення повідомлень на форумах. Варто ознайомитися з двома найнадійнішими і перевіреними біржами.

Форумок — сайт, що пропонує оплату за виконання різних завдань. Відмінне місце, де фрілансери знайдуть безліч цікавих завдань. Раніше сервіс спеціалізувався виключно на роботі з форумами, однак зараз являє собою велику біржу для заробітку в мережі.

Цей сервіс пропонує досить вигідні умови співпраці та оплату. В середньому, вартість залишення повідомлень на форумах коливається в рамках 5-30 грн. Таким чином, ви можете отримувати непоганий додатковий прибуток.

Інтерфейс сервісу досить простий і зрозумілий навіть для новачків. Ваше завдання — розглянути доступні завдання на форумах, вибрати цікаві для себе варіанти, ознайомитися з умовами та виконати їх максимально якісно. Звертайте увагу на час, який відведено на виконання. І враховуйте, що модератори можуть перевіряти ваші повідомлення тривалий час.

Адвего - дуже популярна і велика біржа, що пропонує фрілансерам безліч різних завдань. Даний сайт пропонує користувачам заробляти на форумах, займаючись розміщенням постів у вже існуючих темах або створенням нових цікавих категорій. Ви зможете розміщувати як звичайні коментарі, так і пости рекламного характеру.

Оплата тут така ж, як і скрізь за подібні завдання: 10-50 центів за одне повідомлення. Щоб швидше знаходити роботу саме на форумах, ви можете налаштувати фільтри на сайті Адвего. В цілому інтерфейс біржі нескладний, виплати проводяться стабільно.

Працювати на біржах досить зручно, оскільки вам потрібно тільки зареєструватися і відібрати цікаві для себе завдання з простими і зрозумілими умовами. Вибирайте те, що Вам подобається, і отримуйте оплату за звичайне спілкування на форумах.

Корисні рекомендації для початківців

Щоб ваша робота була більш плідною, варто прислухатися до деяких порад:

  • вирішивши зареєструватися на будь-якому форумі, обов'язково ознайомтеся з його умовами і правилами. Ви повинні знати, на які платіжні системи проводяться виплати, які мінімальні суми для виведення.
  • дізнайтеся, які ліміти на повідомлення встановлені та інше. На багатьох ресурсах встановлені обмеження за кількістю публікованих коментарів (наприклад, вам доступно залишати в день 10 повідомлень або 100). Крім того, є певні обмеження щодо символів у повідомлення. Обов'язково читайте правила форумів, щоб знати про всі ці нюанси. Це допоможе вам уникнути видалення своїх постів, блокування облікового запису та інших неприємностей.
  • пишіть осмислені коментарі, які мають пряме відношення до теми або поставленого питання. Важливо, щоб ваші пости були корисними і доречними. В іншому випадку ви можете зіткнутися з блокуванням свого облікового запису.
  • крім усього вищеописаного, важливо дотримуватися грамотність при написанні повідомлень. Якщо ваші коментарі матимуть безліч помилок орфографічного типу, то за них можуть не заплатити.

Враховуйте всі ці рекомендації, і рівень вашого заробітку на форумах приємно вас здивує. Ви зможете швидше орієнтуватися в запропонованих завданнях, і як наслідок — витрачати менше часу на роботу.

Як бачите, варіант підробітку на форумах може виявитися досить прибутковим і цікавим. Якщо ви вже є активним користувачем і часто коментуєте записи, то вам буде ще простіше. Головне - знайти надійний сервіс, який буде стабільно платити за вашу роботу і запропонує найоптимальніші умови. Дізнавайтеся нове, працюйте і розвивайтеся в сфері фрілансу!

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити