Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити мільярд

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити мільярд

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!

Заробити мільярд гривень можна дуже швидко, проте перед тим як дійсно почати заробляти, потрібно знайти досвід і знання, які і допоможуть в короткі терміни заробити бажаний капітал. Найбагатші знають, що гроші - їхня праця, яка надалі повинна приносити пасивний дохід для примноження капіталу. Познайомимося ж з дивовижними історіями становлення мільярдерів, розглянемо, як заробити перший мільярд гривен або доларів, ідеї для бізнесу і якими якостями повинна володіти людина бізнесу.

Основні концепції

Всі заможні люди живуть за принципом «заробляй і примножуй». Це означає, що зароблені один раз гроші потрібно витрачати на примноження капіталу – вкладати в освіту, в інвестиції або класти на депозит в банк. У багатих і успішних гроші – засіб досягнення мети – отримання ще більших грошей.

Існують дві діаметрально протилежні концепції накопичення капіталу:

  • Перша – «гроші люблять гроші» – згідно з цим правилом примножити свій капітал можна лише, якщо витрачати гроші. По суті, дорогий годинник, машини, будинки, нові види бізнесів - це засоби залучення уваги інвестицій, адже чим благополучніше людина і бізнес на вигляд, тим він привабливіше і надійніше.
  • Друга – теорія з книги Роберта Кійосакі «Багатий тато, бідний тато!"- гроші потрібно берегти і постійно інвестувати. Теорія проста і говорить про те, що кожен бізнесмен не повинен витрачати на свій комфорт і бажання весь прибуток, отриманий від ведення господарської діяльності, а лише незначну частину – коли не доведеться працювати, а отримувати пасивний дохід, тоді і можна витрачати гроші, т. к. основний капітал вже накопичено, а його збільшення автоматизовано.

Історії мільярдерів

Джек Ма

Мільярдер, найбагатша людина Китаю, засновник Alibaba – Джек Ма, стан якого оцінюється від 11 до 36 мільярдів доларів, пройшов довгий шлях становлення, за який усвідомив, що неважливо, чим ви займаєтеся в житті – важливий досвід, який допоможе заснувати і організувати свою бізнес-імперію.

У пана Ма була складна доля, він погано вчився, завалював шкільні іспити і цілих 30 разів поспіль чув саму страшну фразу: «ви нам не підходите», проходячи співбесіди на роботу. На одному з економічних форумів Джек сказав, що всі невдачі в його житті навчили його бути сильніше, він зрозумів, що найважливіше досвід і віра в себе. Також він сказав дуже важливу думку, що якщо постегает невдача на шляху до мети, значить, потрібно бути більше і краще, не засмучуючись невдачі, а намагаючись зрозуміти, що привело до неї.

Улюблений вираз Ма: «поки ви не здаєтеся, у вас є шанс. Найсерйозніший провал - це визнання поразки».

Історія Ма почалася з тих самих 30 відмов у прийнятті на роботу, з невдачі при вступі до коледжу і з 10 невдалих спроб вступу в Гарвард. Майбутній мільярдер все ж відучився в коледжі і отримав роботу вчителя англійської мови в іншому коледжі за 12 доларів на місяць. Ця робота привела його до поїздки в США у складі делегації з Китаю в 1995 році, де він вперше познайомився з інтернетом. Ма вбив у пошуковий рядок слово «пиво» і він здивувався, коли в результатах пошуку не знайшлося пива китайського виробництва. Саме це підштовхнуло його до створення своєї бізнес-імперії.

Джек зібрав 24 друга і довго пояснював їм суть створення інтернет-майданчика для продажу товарів в КНР - 23 друга не зрозуміли його і відмовили в підтримці, один же, що працює в банківській сфері, повірив йому і підтримав. Це і впевненість у своїх силах допомогли йому організувати компанію і залучити перші 60 000 доларів в проект. Перші три роки Alibaba (Aliexpress і Taobao) була збитковою, що призвело Ма в Силіконову долину для пошуку інвестицій і там він зазнає невдачі.

Через час, коли компанія Джека стала помітною з великими темпами зростання, в неї інвестувала американська компанія Yahoo! 1 млрд доларів, що стало величезним поштовхом для розвитку бізнесу як Alibaba, так і Yahoo! Остання отримала 40 відсотків компанії Ма, а під час первинного розміщення акцій на біржі мільярд вкладень обернувся до 10.

Історія Джека Ма – повість про бідняка, що став багатієм, яка вчить про те, що потрібно вірити в себе, постійно працювати і шукати можливості та ідеї, а не чекати, коли вони прийдуть і самі постукають у двері!

Ян Кум

Доларовий мільярдер, 62 місце у рейтингу «найбагатших» від «Форбс» зі статком у 6,7 млрд. доларів, уродженець України і нині громадянин США – Ян Кум. Людина з простою долею, який прагнув створити щось нове, а потім вже і заробити на цьому.

Ян з матір'ю емігрував до США у віці 16 років, в «Штатах» сім'я жила в соціальному житлі, мати працювала нянею, а він прибиральником. Через деякий час мати Яна захворіла і єдине, що їх годувало, була допомога від держави. Саме в той час Кум дуже сильно захопився ПК і влаштувався працювати в Yahoo!, де пропрацював 9 років інженером, поки в 2007 році не пішов у безстрокову відпустку. У 2009 році Кум представив світу перший месенджер сучасної концепції – WhatsApp, а в 2014 році Facebook купили сервіс у Кума і його партнерів за 19 мільярдів доларів.

Історія цієї людини – любов і відданість своїй справі, саме вона допомогла йому досягти висот. Сьогодні Кум інвестує в нерухомість і стартапи, живе досить скромно, як для мільярдера і стає багатшим.

Павло Дуров

Доларовий мільярдер, засновник найбільшої соціальної мережі на теренах СНД – «Вконтакте», засновник 5-6 за популярністю в світі месенджера Telegram, 733 місце в «Форбс» зі статками в 1,7 млрд доларів – Павло Дуров.

Історія Павла дуже прозаїчна: розумна дитина - розумний дорослий. Дуров відзначався швидким і рухомим розумом ще зі школи, в університеті Павло встигав вчитися за своєю спеціальністю «Перекладач англійської мови» і повністю занурюватися у своє хобі – програмування, створивши спочатку сайт для об'єднання студентів університету, а потім університетський онлайн-форум, який став найкращим у Санкт-Петербурзі, на думку преси.

Пристрасть до програмування привела його до пошуку інвестицій і можливостей, а в 2007 році була заснована соціальна мережа «Вконтакте», через кілька років Павло отримав перший 1 мільярд доларів за своє дітище. Історія Павла – планомірний підхід до досягнення своєї мети. Сьогодні Дуров багато інвестує, живе за межами РФ і, як і раніше, майже не з'являється на публіці.

Кожна історія, описана вище, це приклад наслідування, але їх об'єднує одне – кожен з цих успішних людей бачив кінцеву мету: будь це створення свого успішного інтернет-бізнесу, месенджера або соціальної мережі. Відповідаючи питання про те, як можна заробити мільярд доларів простий: бачити кінцеву мету і йти до неї незважаючи ні на що.

Ідеї

Сьогоднішній ринок складний - його важко прорахувати, оцінити і спрогнозувати його зростання або падіння. В останні роки найбільш багатими людьми стають програмісти, такий потік таких фахівців призвів до того, що багато галузей господарювання просто вимирають, хоча вони необхідні для нормального функціонування суспільства.

Варто знати старий мудрий вираз про бізнес: людині завжди потрібна їжа, сон і одяг.

Виходячи з цього виразу, варто звертати увагу на інвестиції в ресторанний бізнес, агрокомплекси, готелі, будівництво житла, пошиття одягу та створення тканин – це стовпи сучасного суспільства, все інше – тенденції, які мають властивість швидко змінюватися. Як заробити мільярд? Почати з мільйона, а мільйон можна заробити:

  • Займаючись інтернет-комерцією: спочатку продавати товари на відкритих інтернет-майданчиках, а далі – створення свого інтернет-магазину. Приблизно за такою схемою був заснований бізнес другої найбагатшої людини планети в 2024 році Джефа Безоса - Amazon, що стоїть зараз більше 1 трильйона доларів США.
  • Бізнесом з Китаєм. Товари з КНР відрізняються невеликою вартість і гарною якістю, що дозволяє встановлювати націнку до 500-700%. Також Піднебесна пропонує більш широкий асортимент товарів, оскільки більше 70% відсотків всієї дрібної електроніки та аксесуарів до неї виробляються саме в Китаї.
  • Дропшиппінгом. Посередницький вид бізнесу, де не потрібні великі капіталовкладення, так як за сценарієм дропшиппінга такий бізнес повинен залучати клієнтів на купівлю того чи іншого товару для збору замовлень, виробництво і доставку здійснюють інші компанії, а дропшиппер – лише рекламу і зв'язок між логістичними та виробничими компаніями.
  • Клінінгом. Не всім бути програмістами і банкірами, хтось повинен прибирати за ними. Клінінгові компанії сьогодні затребувані як ніколи у великих містах, де є велика кількість офісів.
  • Власним талантом. Навички потрібно розвивати і вкладати в їх розвиток. Так, можна заробити на хобі: малюванні, кулінарії, створенні брелоків, прикрас, одягу і тд.

Чітких рекомендацій та ідей бути не повинно, вони створюють рамки. Так, наприклад, займатися малюванням – це не просто робити портрети на замовлення, а цілий комплекс можливостей. Митець може вести свій Youtube канал, проводити майстер-класи, вчити дітей малюванню в школах, вести стріми на відповідних сервісах, створювати вивіски для кафе і ресторанів, ілюстрації для книг і тд.

Кожна з таких робіт оплачується, а якщо взяти до уваги те, що, приміром, стрімінг, Youtube канал і майстер-клас можна об'єднати, лише по-різному викладаючи матеріал, час, витрачений на таку роботу, зменшується, а добробут збільшується. Цей приклад дієвий до будь-якої сфери, головне - вірити в себе, свої сили і йти до успіху крізь перешкоди.

Читайте також - Як заробити мільйон

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити